New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 17:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 17:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 16:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 15:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 14:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 13:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 13:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

up all night ~ Raphael & Rachel
Témanyitásup all night ~ Raphael & Rachel
up all night ~ Raphael & Rachel EmptySzomb. 9 Szept. - 20:59
Raphael & Rachel
- Biztos nem mehetek veletek?- Felix egy lépéssel közelebb lép hozzám, tekintetünk összeakad az előszoba falán lógó tükörben, s még épp azelőtt fordulok vele szembe, hogy elfogyna közöttünk a hely, csupán pár centi marad a távolság. A szemeim az ajkaira kalandoznak, aztán újra az ő pillantását keresem. Szinte visszhangot ver a mellkasomban az öröm, ahogy pimaszul csillogó szemeibe nézek. A karom szinte automatikusan indul a dereka felé, mindkét kezemmel átkulcsolom őt, míg az ő ujjai lassan csúsznak végig a blúzom és a szoknyám között kivillanó bőrömön.
- Biztos. Ez most Doan buli lesz - nevetek fel halkan, mintha ezzel mindent megmagyaráztam volna. Valójában a Doan családnak csupán két tagja volt benne ebben a buliban, azok közül is a két legfiatalabb. Raphael és én már-már testvérekként tudtunk tekinteni egymásra, s valljuk be ha vágytam volna hasonlóra, mindig is inkább idősebb testvért szerettem volna. Amit ha reálisak vagyunk, a szüleim az én kérésemre soha nem tudtak volna teljesíteni, ezért is volt Ael olyan számomra, mint egy testvér, akinél jobbat kívánni sem tudtam volna magamnak.
- Pedig te már Han vagy. - Olyan közel van hozzám, hogy az ajka szinte súrolja az enyémet, amitől bizsergő érzés fut végig a gerincem mentén, az én fejemben pedig egy pillanatra tényleg megfordul, hogy itthon kellene maradnom és nem lesz gond, ha kések. Mégis...
- És ez így is marad. - Csókot nyomok a szájára, halvány rózsaszín lenyomatot hagyva ezzel rajta, amit most egy ujjal ráérősen le is törlök onnan. - Különben is, át akartad hívni Braylent, nem igaz? - A kérdés könnyedén csúszik ki a számon, mostanra talán már az állandó neheztelés is eltűnt a hangomból, amikor Felix barátját kell említenem, mert elég idő telt el azóta, hogy ne akarjam minden nap belefojtani őt egy kanál vízbe, amiért úgy elbánt érzelmileg Ye Na-val. Nem kötelességem megkedvelni őt, de tudom, hogy Felix már egésze óvoda óta a legjobb barátjának tartja őt, ezért a legtöbb amit tehetek, hogy megbékélek ezzel. Ha a dolgok pozitív oldalát akarjuk nézni, azóta mindketten nagyon más emberrel a szívükben élik már az életüket. A barátnőmnek azt hiszem csak nagyon sokszor sikerül olyan embert kifognia, aki nem érdemli meg a szeretetét és törődését.
Őrült gondolat fordul meg a fejemben, miközben taxiba szállok és a megbeszélt bár felé indulunk az esti forgalomban meg-megállva a piros lámpáknál. Korántsem vagyok elragadtatva attól, ahogyan a percek egyre inkább eltelnek, míg én a taxiban ülök, ami még így is minden szempontból a legjobb döntésnek bizonyult. Rafi és én határozottan azt terveztük, hogy megünnepeljük a diplomaosztómat, amiről még most is nehezen hiszem el, hogy már mögöttem van. Nem arról van szó, hogy mennyire kibírhatatlanok voltak az egyetemen töltött évek, inkább arról, hogy mennyi minden történt velem alattuk. A legváratlanabb fordulat talán mindig is az lesz, hogy idő közben férjhez mentem. Még akkor is az ujjamra simuló gyűrűket birizgálom, amikor kinyílik előttem a lift ajtaja és megpillantom a közelben strázsáló biztonsági embert, tetőtől talpig feketébe öltözve. Alig akad össze a pillantásunk, én máris befelé indulok, tekintetemmel a bent lévő embereket pásztázva, hátha kiszúrom az ismerős fejbúbot. A benti asztalok mellett nem fedezem fel Rafit, ezért a terasz felé veszem az irányt, ahol végül könnyen kiszúrom őt, mert most is a telefonjába merül, mint oly sokszor, a munkára hivatkozva.
Nem titkolom el, hogy megérkeztem, mégis úgy sétálok mögé, mintha meg akarnám ijeszteni, s a feje mellé hajolok, hátha valami rosszaságon kapom, hiába múlt már harminc éves.
- Miben sántikálsz? - Halkan nevetve nézek az arcára, s hamar kiegyenesedek, hogy közelebb tudjak lépni hozzá és ne csak hátulról ijesztgessem. - Szia! Sokat vártál rám? Ne haragudj! - Átölelem őt ha engedte, s jó pár másodpercig nem is engedtem el.
- Felix az üdvözletét küldi és csak hogy tudd, féltékeny ránk, amiért ilyen szép helyen iszunk méregdrága italokat. - Jókedvűen pillantok rá, amikor elhúzódom, s még némi halk nevetés is kiszökik a torkomból. - Rendeltél már? - Talán érdemesebb lett volna végig böngészni az itallapot, de bízom annyira Ael ízlésében, hogy ha ajánl nekem valamit, amit ő szívesen inna, akkor ne csalódjak nagyot. Valójában lehet, hogy sokkal több dologban kellene megfogadnom a tanácsait, mint amennyiben megtettem eddig. De ha mi ketten valamiben hasonlítunk, az az, hogy mindketten szeretünk a saját fejünk után menni.
692 öltözék szívecske 


Butterfly lies
chase them away
Hope and I pray that you will stay 'Cause I've already made that mistake If my name never fell off your lips again I know it'd be such a shame When I take a look at my life And all of my crimes You're the only thing that I think I got right  Lover of Mine
mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
up all night ~ Raphael & Rachel Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
up all night ~ Raphael & Rachel E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
up all night ~ Raphael & Rachel 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
up all night ~ Raphael & Rachel Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
up all night ~ Raphael & Rachel 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
 
up all night ~ Raphael & Rachel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» girls night ~ Rhea & Rachel
» Raphael B. Alvarez
» Raphael Doan
» raphael & carmela - brother knows best?
» bad dream - Bora & Raphael

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: