New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
Témanyitás*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptyHétf. 24 Feb. - 21:38

to Maximilian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
Fehérnemű fotózás. Valahogyan egyre többször kérnek tőlem efféle munkákat. Ami persze nagyon jól esik, mert ezek szerint szépnek és szexinek tartanak az emberek. Már csak azon kell izgulnom, hogy apám és az emberei soha kézbe ne vegyenek egy ilyen lapot. Inkább bele se gondolok mi történne ha ez mégis megesne. De van egy olyan érzésem, hogy nem én járnék rosszabbul hanem mindenki más. Amilyen sok mindent láttam én már tőle, szerintem a legkegyetlenebb módszereket vetné be ellenük.
- Aria merre kalandoztál el? - ránt vissza a valóságba a stylist - Próbálj meg inkább a fotózásra figyelni. - motoz rajtam valamit. Én pedig egy határozott mozdulattal veszem le a kezét magamról.
- De ebben a hacukában nem tudok. - jobb szó nem jut eszembe erre a számomra nem túl szép fehérneműre. Kicsit úgy néz ki, mintha igazából nem is volna rajtam semmi. Tiszta csipke és hiába, hogy egybe van egy aprócska átlátszó nem is tudom mivel van összekötve a felső résszel, ez sem segít rajta. Úgy nézek ki benne, mint egy.... Gondolkodás nélkül pattanok ki a függöny mögül, mert ugye itt vásárlok is vannak, szóval elméletileg takarni akartak némiképp. Tehát én bele se gondolva az egészbe vonulok ki és elkezdek keresgélni a fehérneműk között. Én bizonyosan ebben nem fogok még fótózkodni se.
A stylist, a fotós és még jó pár emberke szalad utánam. Közben minden egyes fehérneműre mondok valamilyen jelzőt, vagy azt hogy miért is nem tetszik nekem. Fel sem figyelek arra, hogy szinte mindenki engem bámul a boltban, már csak azért is mert egyedül én vagyok jócskán alul öltözött itt.
Nem tudom mi ütött belém, hirtelen belém hasított egy furcsa gondolat, hogy én már ebben nem fótózkodom. Pedig már olyan sok mindenben le fotóztak, hogy azt el se tudom mondani. Többször majdnem meztelenül is. Így fogalmam sincs, hogy miért pont ez nem tetszik. Talán az apám gondolata verte a fejembe ezt az egészet.
Ezen az oldalon nincs semmi. Hirtelen mozdulattal fordulok meg, hogy átmenjek a másik oldalra is szétnézni, ám neki ütközöm valakinek. Ez meg úgy ránt vissza a jelenbe, mint egy villámcsapás. Ellépek az alaktól fel se nézve rá, pusztán magamra nézek. Basszus! Kislányosan kapom intim részeim elé a kezem eltakarva azokat, majd felpillantok az illetőre akinek nekimentem.
- Hupsz. - ejtem ki halkan csodálkozó boci szemeket meresztve rá. De hisz őt ismerem valahonnan. Meglepetésemben még a kezeimet is magam mellé engedem. - Te? - mondom ki hangosan az első szót ami megfogalmazódik bennem. - Izé bocsánat. - Javítok első megjegyzésemen. Körbenézek. Mit bámulnak ezek?             
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptyKedd 25 Feb. - 14:05
Alapvetően járt némi kiadással az, hogy Seattle-ből ide költöztem, de volt annyi tőkém, hogy ez ne jelentsen gondot igazából és az, hogy nevesebb egyetemen kaptam állást nem csak presztízsben, de fizetésben is ugrást jelentett. Szóval nem kellett sok idő, hogy újra kifejezetten jól menjen a szekér. Annál is inkább, mert egymagam voltam, így csak a saját szükségleteim fedezését kellett megterveznem, jobban tudtam takarékoskodni ha akartam. A magányos életnek is megvannak a maga előnyei ebben a tekintetben. És valóban magányosnak lehet azt nevezni csak azért, mert valaki egy üres lakásba megy haza? Ezt mindig is szkepticizmus övezte részemről.
Szóval minden szépen kialakult itt is félév alatt és eljutottam odáig, hogy szociális hálóban is kezdjem kialakítani a nekem megfelelő viszonyokat. Ez pedig oda vezet, hogy ajándékokat is elkezdtem vásárolni. Így keveredtem én a fehérnemű üzletbe, mert a valamilyen tekintetben állandó nő(ke)t az életemben szerettem volt mindig is megajándékozni olykor. Most pedig az én kis tanársegédem volt a soros, akinek a "privát munkaszerződésünk" értelmében teljesítendő "dresscode-hoz" akartam valami ajándékot venni. Bár igazság szerint, mint minden férfi, kissé elveszettnek éreztem magam itt s már-már enyhe zavarral válogattam s gondolkodtam, hogy mi is lenne jó. Volt még itt egy-két sorstárs, akik barátnőnek, feleségnek vagy épp pont szeretőnek vásároltak s olykor bajtársiasan össze-összepillantottunk a sorok között járva. Épp egy ilyen részvét pillantás az, ami elvonta picit a figyelmem s azt érzem, hogy valaki nekem ütközik, amit meglepettség követ részemről. Nem azért, mert véletlenül nekem ütközött egy hölgyemény, hanem inkább azon, ahogyan fest s ami tényleg meglepő: ismerem is. Mondjuk a jelek szerint nem csak én lepődtem meg.
- Ugyan, nem tesz semmit! - jelentem ki s hagyom kicsit szemeimet vándorolni, pláne, hogy leereszti kezeit. Ez igen! Formás és pont jó helyeken gömbölyödik ez a barna szépség, amit a csipke csak még jobban hangsúlyoz. És még kevéssé takar. - Miss Solis. - teszem még hozzá sietve, ahogy a neve is beugrik. Egy-két hete egy esti iszogatás alkalmával találkoztam vele, akkor a szórakozóhely melletti sikátorba próbálta valaki berángatni, én pedig közbeléptem és lerendeztem a tagot. - Öröm újra látni, és ezúttal ráadásul józanul. - jegyzem meg könnyed mosolyt villantva s most már nagy őzike szemeibe pillantva egyenesen. Akkor eléggé el volt ázva, ezért is próbálkozott az az alak abban bízva, hogy az alkohol majd segít neki. Helyette én segítettem hozzá pár fog kiköpéséhez. Utána Ariana-t inkább hazakísértem, hogy semmi baj ne érje s igen szívélyesen viselkedett velem (ha finoman fogalmazok) amit ittas állapota miatt én nem használtam ki végül. - Te vagy itt a két lábon járó reklám, aki vásárlásra csábítja a férfiakat kedveseik számára? - kérdezem könnyed mosollyal küllemére utalva.
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptySzer. 18 Márc. - 20:59

to Maximilian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
Tudtam, hogy csak én lehetek ilyen szerencsétlen, hogy éppen egy ismerős alakba fussak bele. Látom ahogyan végigbámul ős rajtam. Ezért gyorsan újra visszahelyezem kezeimet, hogy eltakarjam magam.
Nem is tudtam, hogy tudja a nevemet. Azt hittem azt régen elfelejtette. Igazából arra sem emlékeztem pontosan, hogy bemutatkoztam neki. Huu. Vajon mennyit ihattam azon az éjszakán? talán jobb ha inkább bele se gondolok ebbe.
- Jill ideadnál nekem egy köntöst. - kiálltok hátra az egyik asszisztensre, hogy hozzon nekem valami felvenni valót, hogy ne bámuljanak már ennyire az emberek. Aztán újra az úriember felé nézek.
A következő megjegyzésébe meg úgy belepirulok mint egy túlérett eper vagy micsoda. Erre nagyon nem kellett volna emlékeztetnie ennyi ember előtt.  
- Ahogy látom ön sem spicces már. - vágok vissza neki mihelyt vissza nyerem színemet és hangomat. Nem is akarok emlékezni arra az éjszakára. Nem csak azért mert elég sokat ittam, hanem mert majdnem egy durva, erőszakos alak karmai közé kerültem. Ha nincs ez a férfi talán meg sem menekülök tőle. Ráadásul  annyira rendes és kedves volt velem, hogy még haza is kísért és eszébe se jutott kihasználni a helyzetet. Pedig én nagyon is akartam, már ha jól rémlik néhány emlékfoszlány arról az estéről.
Kicsit hangosabban nevetek kérdésén, de nem vihogva.
- Köszönöm a bókot - teszek egy hajtincset a fülem mögé zavartan. - De nem. Pusztán néhány reklám fotót készítenének egy magazinba, ahol leginkább a fehérneműk volnának fontosak, hisz azokat akarnák eladni. - magyarázom neki kissé humorosra fogva a dolgot, ám az nagyon nem megy nekem. Aztán felkapom a fejem, mert megragadott egy mondatfoszlány a kérdéséből.
- Oh. De ha jól értettem te is a kedvesed számára keresel valamit? - oh milyen kár. Pedig már kicsit eljátszottam a gondolattal és vele.
Mindeközben Jill végre megtalálja az egyik köntös amit gyorsan a hátamra tesz én pedig összekötöm azt a derekamnál, így végre már senki sem mereszti annyira rám a tekintetét.
- De miért is ne lenne. Egy ilyen jóképű pasinak miért is gondoltam, hogy nem akad barátnője. - nézek rá flörtölően egy kissé. De ha már így összefutottunk azért mégsem áll szándékomban csak úgy elengedni őt. - Ha gondolod segíthetek keresgélni.                    
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptySzer. 18 Márc. - 21:36
Ellenállok a kísértésnek és nem nevetem el magam, amikor Ariana igazi primadonnává változik, ráadásul szégyellőssé. Aki így flangált az előbb még körbe. Akárhogy is, végül csak elszalad a nő köntösért s ha stábbal van, kezdem gyanítani, hogy a fiatal leányzó nem csak hencegett azon az ittas estén amikor azt magyarázta, hogy ő bizony ismert ember...
- Nem lehet sosem tudni! - villantok játékos mosolyt, mert ha nem autóval jöttem volna, valóban lenne valami a fejemben. Rossz szokás. e mindenkinek vannak rossz szokásai és gyengéi. Nekem ez. Majd egyszer ezen is úrrá leszek. Most amúgy is másfajta önuralom elvesztésének fenyegetése fog érvényesülni, azt hiszem. Túlságosan is ismerős a csillogás a szemében.
- Na az majdnem ugyan az. Végső soron ha nem is így élőben, de mégis a te filigrán alakoddal és bájaiddal fognak növelni az eladásaikon. Szegény férjek... téged fognak nézni és rólad álmodozni, amíg odahaza tankaranka várja őket, akinek viszik a falatnyi csipkét! - nevetem el magam újra, mert igazság szerint az egyetemen kívül sokkal lazább tudok lenni, ilyenkor a laktanyai korábbi légkör kicsit jobban kiüt, az a kötetlen, játékos hangvétel amit a bajtársakkal ütünk meg ha behívnak minket az évi rendes szolgálatra, kiképzésre, vagy éppen még régen a katonai középsuliban.
- Nem rossz tipp, de nem is teljesen talált. - pajkos rándulás kíséri szavaim a szám szegletében. - Valóban nőismerősömnek keresek ajándékot, de... nem a kedvesem. - és ha itt lenne, ezért minimum nagyot fújna, mint egy dühös macska. Bár ő is elfogadta amit megbeszéltünk és nem vagyunk kapcsolatban ugyebár. - Csak kedves közeli ismerős. - fogalmazom meg árnyaltan a dolgot, egyúttal azt is nyilvánvalóvá téve, hogy fölösleges úgy villogtatnia a szemeit, amiből az érződik, hogy ő bizony most kimarad valami jóból.
- A jóképűség relatív. - vonom meg a vállam futólag. - És nem evidencia az sem, hogy az ember mindenképp le legyen kötve. Vannak, akik nem is vágynak erre. - finoman jegyzem meg, pont úgy, hogy ne lehessen tudni én mit is gondolok erről, mert nem adnám ki csak úgy az elveimet, elképzeléseimet. Ahhoz talán hosszabb ismeretség kell.
- Na, ez viszont remek ötlet! És a kedvemért biztos fel is próbálnád, hogy jobban lássam mit is kéne venni. - kacsintok rá. - Szóval nézz csak szét, lássuk min akad meg a szemed, aztán lehet én is ajánlok valamit! - teszem még hozzá könnyed hangnemben.
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptyCsüt. 9 Ápr. - 19:28

to Maximilian
“Everyone has secrets. It's just a matter of finding out what they are.”
 Haha nagyon vicces. Habár ha belegondolok van valami a dologban. Tényleg engem fognak bámulni inkább ezek a drágalátos magukat alfa hímeknek nevező egyedek. Aztán meg a drága magazinra csorgatják a nyálukat. Igazán adhatnának egy kis fizetés emelést, ha jobban belegondolok. Azt hiszem fogom is kérni, legalább a nyelvcsorgatás miatt. Ha itt végeztem majd oda megyek a menedzseremhez és kérni fogom tőle.
- És te kiről fogsz álmodozni szép fiú- lépek közelebb Maxhoz kecsesen, aztán csábosan nézek rá és ujjammal végig simítok az arcán. Mindeközben nyelvemmel végig simítom ajkam peremét.
Majd mondatára eltávolodom tőle és magamra kapom a Jill által hozott köntöst. Nem barátnő? Persze ismerem ezt a szöveget. Nem egy barátnő, ez ám a szöveg. De ahhoz túl jóképű ez a pasi, hogy elengedjem ilyen könnyen.
- Csak egy kedves ismerős, aham...- motyogom ízlelgetve a szavakat. Aztán egy kicsit megdicsérem őt. Mostanában nem gyakran fordult elő velem, hogy ilyen jóképű alakokba fussak bele.
- Relatívnak lehet relatív. De nekem akkor is te vagy a jóképű. - hízelgek nekik egy kicsit. Nem tudom miért, de valami megfogott ebben a férfiben és egy kicsit sincs kedvem elengedni őt.
- Túl sokat kérsz szép fiú. - pöccintem meg kissé az orrát pajkosan. Hogy még fel is öltözzek neki, hízelgő. Ezek szerint sikerült kicsit az ujjam kőré csavarni őt. - Oké. - mosolygok rá. - De legyen az, hogy egyet kiválasztok én egyet meg te és aztán eldöntöd melyik lenne jobb. - hátat fordítva neki szexi mozdulatokkal indulok az egyik polc felé, hogy keressek egy igazán megnyerő széttett, aminek nem lehet ellenállni.
- Ehhez mit szólsz? - állok elébe egy fekete melltartó, bikini szettel.                          
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  EmptyHétf. 13 Ápr. - 0:46
- Miért is kéne elárulnom... - villantok játékos mosolyt. - Akkor odalenne a találgatás izgalma. - jelentem ki ahogy figyelem és "elszenvedem" kacérkodását. Na, most kezd ismét picit olyan lenni a hölgyemény, mint azon az estén, amikor először találkoztunk. Azért csak hasonló mert most ügyesebb józanul és... a lényeg, hogy józan.
Az mondjuk kár, hogy felkapja a köntöst s a téma terelődése sem a legideálisabb egy bizonyos tekintetben, de végső soron nehezen volt kerülhető. És nem is könnyű annyira nyilatkozni a kérdésben, mert bonyolultabb a kelleténél. Persze lehetne egy egyszerű történet, de ahhoz az kéne, hogy valaki más legyek, más múlttal vagy eltérő élményekkel. De ezt egyébként se biztos, hogy megosztanám a fehérneműs tündérkével, nem, hogy egy ilyen üzletben így ácsorogva!
- Igen, az. - bólintok egyszerűen. - Vannak komplikált dolgok és ez is oda tartozik véleményem szerint, de bárhogyan is magyaráznám, a tényen nem változtatna, hogy egyedülálló vagyok. - kicsi hangnemváltás ez részemről is, "munkahelyszagú", sokkal jobban emlékeztet az egyetemre és amikor ott beszélek. Például olyan esetekre, ha nincs idő egy kérdést hosszasan boncolgatni. Végső soron ez történik most is és bizony egy-egy egyetemi előadáson is előfordul ilyen eset, nem fér ott se minden bele, az anyag mindig több, mint a leadásra rendelkezésre álló idő.
- Nekem pedig te a csinos. - kacsintok rá játékosan, mert valahol aranyos ez az évődés és nincs is különösebben ellenemre. Van valami naiv egyszerűsége ennek az egésznek, ez pedig most jól esik. Nincs kiabálás, vita, majd felkavaró pillanatok csak nyugodt, üdítő felszínesség végső soron. Kényelmes. - Miért kérnék sokat? Nem eleve ezért vagy itt végső soron? A dolog lehet, hogy neked is segítene. - pofátlan lennék? Kétségtelenül, de ennyi kell és végső soron az ő agya is erre a rugóra jár, csak szokás szerint azért még kéretnie kellett magát picit. Megértem én, de a beleegyezés sem lep meg s végső ajánlatára aztán rábólintok, hogy végül nézhessem hogy riszálja magát a polchoz.
- Nem rossz, el tudlak benne képzelni! - jelentem ki, ahogy visszatér "zsákmányával s azt megmutatja. - Bár ugye lehet nem kell sokat képzelegnem... - mosolyodom el játékosan, majd azt a szettet mutatom, amit én néztem ki "alkunk" szerint. - Na és erről mi a véleményed? - pillantok a magam hűvös kék szemeivel mélyen az ő szép barna szempárjába.
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: *Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
*Ariana & Maximilian* Véletlen találkozás, avagy a sors keze?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mia & Hunter - "Véletlen találkozás"
» Ariana & Camille
» semmi sem véletlen - oscar x dahlia
» Carina & Ariana
» Utolér a múlt - Maximilian & Zara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: