New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Juliette Williams
TémanyitásJuliette Williams
Juliette Williams EmptyCsüt. Márc. 30 2017, 22:59

Juliette Williams

Your story isn't over yet, don't try to end it!


Karakter típusa: saját
Teljes név: Juliette Angel Williams
Becenevek: Juli, Angel, anyu
Születési hely, idő: 1992 szeptember 20, Brooklyn
Kor: 24
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: szingli anyuka
Csoport: Kutatás és oktatás
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: egy egyszerű testnevelés tanárképző
Ha dolgozik//Munkabeosztás:  testnevelés tanár
Ha dolgozik// Munkahely: egy Brooklyn-i középiskola
Hobbi: sport, vezetés, a fiával tölteni az időt, éneklés
Belső: Játékos; ezt az oldalát leginkább az 5 éves kisfia ismeri, akit egyedül nevel. Mellette igyekszik mindig vidámnak és jókedvűnek tűnni, még akkor is, ha valójában semmi oka annak lenni. A fia születése óta ő áll a lány életének középpontjában, bármit megadna neki, csak hogy boldognak lássa a kiskrapekot.
Utazás mániás; édes mindegy, hogy a Central Parkról vagy Florida-ról van szó, hogy gyalog vagy autóval kell-e megközelíteni, ő kapható az ötletre. Szeret kirándulni, járkálni, kizökkenni a komfortzónájából, a mindennapi közegéből. Számára ez jelenti a legnagyobb kikapcsolódást. Ilyenkor csak maga lehet, és egy kis időre megfeledkezhet a gondjairól is, valamint arról, hogy az élete egész másként is alakulhatott volna.
Lelkes és optimista; nagyon nehéz lelombozni a kedvét, mindig mindenben a jót keresi, valamint könnyen fellelkesül mindenféle apró ötletre. A barátnőinek is mindig ő szervezte meg a születésnapi partikat, valamint ahogy teltek az évek néhánynak közülük még az esküvői előkészületeiből is kivette a részét.
Intelligens; sosem tartották butának, bár soha nem volt osztályelső, mindig is szorgalmasnak titulálták, ami őt is tovább ösztönözte arra, hogy tanuljon és bizonyítson.
Elkötelezett; ha valamit a fejébe vesz, azt véghez is viszi, kivéve a jogi karrierjét illetően, amiről kénytelen volt lemondani, amikor megtudta, hogy terhes.
Tapintatos;  elővigyázatos és óvatos, nem szeret beletaposni mások érzelmi világába, persze kivétel erősíti a szabályt.. ha valaki kiprovokálja belőle a dühös felet, akkor olyan is kicsúszhat az ajkain, amit később megbánna.
Talpraesett; feltalálja magát a legnehezebb szituációkban is. Ezt az is alá támasztja, hogy egyedül neveli a kisfiát, ami mindennek elkönyvelhető, csak épp egy könnyű feladatnak nem.
Erős jellem; nem szeret érzelgősnek tűnni sem a diákjai, sem a tanár kollégái előtt, ugyanis meggyőződése, hogy a sírás vagy a panaszkodás a gyengeség jele. Bár lenne oka mindkettőre, ő mégis igyekszik erős maradni és nem hagyni, hogy az érzelmei felülkerekedjenek rajta.    
Külső: Csinos testalkat, hosszú, göndör fürtök, ígéző tekintet, sportos öltözet, körülbelül ezekkel lehetne jellemezni a leginkább Juliette-t. Anyai és tanári mivoltjából adódóan már nem fordít akkora hangsúlyt a kinézetére, mint fiatalabb korában tette, ugyanakkor azt se mlehetne mondani rá, hogy elhanyagolja önmagát. A sport rendkívül fontos szerepet játszik az életében, heti két alkalommal eljár a kedvenc edzőtermébe, valamint szombatonként és keddenként foci edzéseket is tart gyerekeknek.


Children are the anchors that hold a mother to life.

- Anyu, anyu! Eltört a kiskocsim! -   Csendül fel a kisfiam kétségbeesett hangja a nappali irányából, mialatt én a konyhában foglalatoskodtam az ebédünkkel. Elmosolyodom, majd miután lezártam a leveses fazék alól a tüzet, Robby-hoz siettem a nappaliba, hogy megnézzem, mi történt a játékával. Alig észrevehetően elhúzom a számat, mikor kiszúrom, hogy voltaképpen mit is értett összetörés alatt. A játék autójának kiesett az egyik kereke. Lehajolok a fiamhoz, átveszem a kis újjai közül az aprócska járművet, mintha vizsgálgatni kezdeném, hogy mi történhetett vele, majd okosan fordulok vissza hozzá, néhány másodperc múlva. - Ezt bizony szervízbe kell vinni. - Állapítom meg, megjátszott határozottsággal. - Ne aggódj, pár nap és újra a régi lesz. - Adok egy cuppanóst az arcára, majd miután ő is beletörődött a dologba, a kiskocsival az újjaim között indulok vissza a konyhába. A szervíz nálunk azt jelenti, hogy vennem kell neki egy ugyanilyen játékautót. Nem bánom, igazából örülök, ha szól, hogy eltörött, mert így legalább megelőzhetjük annak bekövetkezését, hogy esetleg véletlenül lenyelje a kis alkatrészt.

Nagyjából ilyen módon zajlik le az életemben egy átlagos nap. Félreértés ne essék, szeretem a kisfiamat, az évek alatt ő lett az egyetlen biztos pont az életemben. Ha lehetőségem lenne visszaforgatni az időt, sem változtatnék semmit a történteken. Robby a mindenem. Bár, korábban még úgy gondoltam, ő az élő bizonyíték arra, hogy a karierrem megrekedt és nem tudtam elvégezni a jogi egyetemet, mint ahogyan terveztem, de immár tudom, hogy tévedtem, mikor ezt a következtetést levontam. Az életünkben minden okkal történik. S engem ez a fordulópont csak erősebbé tett, ahogyan  a fiam által az élet megajándékozott egy kis csodával, amiért soha nem lehetek eléggé hálás.
Igaz, hogy a kiskrapeknek nincsen férfi példakép az életében, de kapott helyette egy édesanyát, aki szereti, valamint annak barátnőit, akik elhalmozzák Robby-t minden széppel és jóval.

Hogy miért alakult így az életem? Miért nincsen egy apa figura a fiam életében? Nos, a válasz egy nevet takar maga mögött. Tobias Holbrook. Az első szerelmem volt, a gimnázium második évében jöttünk össze. Körülbelül két egész évig jártunk, a problémák csak utána kezdődtek, mégpedig azzal a fordulattal, hogy a szüleivel Európába terveztek költözni. Ő először nem akart velük tartani, a rendőrakadémiára ment volna, New York-ban elvégezni az egyetemet, de egy hosszas elbeszélgetés után valamiért mégis meggondolta magát. Én pedig nem igazán akarództam az útjába állni, még azután sem éreztem helyesnek a lépést, hogy megtudtam, állapotos vagyok. Inkább döntést hoztam és elhatároztam, hogy egyedül fogom felnevelni a gyermekemet. Voltaképpen egy részem titkon arra várt, hogy én legyek az  igazi oka Toby maradásának, nem pedig a közös gyerekünk. Tudtam, ha előjönnék a terhességemmel, Toby habozás nélkül a maradás mellett maradna, de mégsem beszéltem vele Roby-ról.. és így ő sem maradt a városban. Nem volt könnyű, de idővel sikerült meggyőznöm magam arról, hogy nem én vagyok a hibás azért, hogy a fiam apja nem vett részt a saját gyereke felnevelésében, hanem ő maga a felelős érte, hiszen ha annyira velem akart volna maradni, eleve nem is tartott volna a szüleivel.
Én azóta is abban a tudatban éltem le a mindennapjaimat, hogy Toby Európában tartózkodik, egészen három héttel ezelőttig, mikor véletelnül egymásba botlottam vele a Central Park-ban. Szerencsére Robby nem volt akkor velem, így megúsztam egy kínos magyarázkodást, de tudom, el fog jönni annak is az ideje, mikor majd beszélnem kell vele a fiáról.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Juliette Williams
Juliette Williams EmptySzer. Ápr. 05 2017, 00:22

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Juliette! Very Happy
Nagyon köszönöm a bővítést, így már egyáltalán nem túl rövid a kis leírásod és legalább azt is megtudtuk, pontosan mi baja volt annak a kisautónak és hogyan került megjavításra :vigyori:
Véleményem szerint nagyon becsülendő, hogy megtartottad a gyermeked és egyedülálló anyaként mindig ott vagy neki, ha szüksége van rád. Jó, hogy van egy játékos oldalad is az iskolai mindjárt megdöglök, annyira kikészít testnevelés tanári munkád által megkövetelt mellett. a fiadnak szüksége van a szórakozásra és a szeretetre, s mindezt megkaphatja tőled. Nagyon kis cuki páros lehettek :Juliette Williams 1471401822:
Sajnálom, hogy a barátod akkor egyedül hagyott, de abban igazad volt, hogy látni akartad, vajon maradna-e csupán miattad és szomorú, hogy nem maradt, hanem elment. Elment és nem volt részese sem te, sem pedig a gyermeked életének, és most mégis egymásba botlottatok. Vajon mit fog szólni, ha megtudja, hogy van egy közös fiatok? Esetleg újra lehet köztetek valami, vagy Robby sem érdekli majd? Kíváncsian várom, mit tartogat számotokra a jövő. Juliette Williams 3874598021
Látogasd meg a foglalókat, ha még nem tetted, aztán irány a játéktér! Juliette Williams 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Juliette Williams 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Juliette Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliette Keating
» Juliette & Marco | Williams lakás | how did you find me?
» Reese Williams
» Juliette & Matthew
» Marcel Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: