New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 9:29-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 8:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 8:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Reese Williams
TémanyitásReese Williams
Reese Williams EmptySzer. 7 Jún. - 11:23

Reese Williams

Még nem dőlt el a kérdés, vajon az őrültség nem a legmagasabb rendű intelligencia-e.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Reese Williams
Becenevek: Reese
Születési hely, idő:Las Vegas, 1992.07.04.
Kor:24
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: páratlan
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: utolsó éves; Harvard Orvostudományi kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Rezidens
Ha dolgozik// Munkahely: NYU Medical Center SBC rezidens
Hobbi: Zene hallgatás
Naiv, első benyomásod rólam. Mert egyszerűen hiszek abban, hogy az emberek jók és nem akarnak rosszat. Amikor rám nézel az első benyomásod, hogy olyan vagyok, akár egy baba. Hatalmas barna szemek, sötét haj, ami dúsan körül veszi az arcomat és telt ajkak, amik kihangsúlyoznak minden egyes apró részletet. Szeretem magam sminkelni, persze a kórházban azért nem jelenek meg agyon vakolva. Alacsonyságom olyan érzés kelt benned, mintha egy kobolddal beszélgetnél. Mivel alig érem el a százötvenhat centit. Igen, ez halál komoly, akkora vagyok, mint egy jól megtermett óvódás. Amúgy egy elég idegesítő és tudálékos nőszemély vagyok, nem szeretem azokat, akik megkérdőjelezik a tudásomat. Szeretem kihasználni a férfi nemet, de azért vannak elveim. Olyan vagyok, mint egy átlag lány, ha elsétálok melletted, a bőrömön pulzál a drága parfüm és márkás ruha sem maradhat el. Általában nagyon is adok magamra, megkeresem az árát, és miért ne kényeztessem magam?  Amúgy eléggé rokonszenves vagyok és bájos, sőt bohókás is, kivéve, ha a titkom nagyon napvilágra akar jönni, olyan emberek körében, akik eléggé konzervatívak. Na akkor kitudom nyitni a nagy szám. stb stb stb.


Eleinte tele vagyunk reménnyel. Úgy tűnik, az egész világ nekünk dolgozik. Sose vesztünk. Azt mondják, az őrültség egyik jele, hogy nem fogadjuk el a veszteséget. Ez valószínűleg igaz. De néha... csak így lehet életben maradni.

Mindössze hatéves voltam, mikor a szüleim autóbalesetben meghaltak, anyám nővéréhez öltöztettek, ő volt a legközelebb élő rokon, aki megfelelt minden kitételnek. Amit áldottam is, nem volt kedvem a részeges nagymamához kerülni. A nénikém gazdag emberhez ment hozzá, így természetesen nem szenvedett hiányt semmiben sem. Brittany két évvel volt csupán fiatalabb nálam, de felfogta már akkor is, hogy sose fog betoppanni anyukám az ajtón, hogy haza vigyen. Rengetegszer sikítva ébredtem, mert nem bírtam feldolgozni a történteket. Ha belegondolok, én hatévesen nőttem fel, elvesztettem a szüleimet. Ami egyenlő volt azzal, hogy egyedül kell megbirkóznom mindennel. Hiába volt ott Britt, még is egyedül akartam elérni minden sikert, hiszen azt akartam, hogy anya büszke legyen rám, apával együtt véve.
Emlékszem. Emlékszem mikor a temetésre kellet menni. Mindenki úgy nézett rám, mint ha én is meghaltam volna. A rengeteg szánakozó szem, akik összesúgtak mögöttem, hogy miféle ember fog válni belőlem, mennyire vagyok szerencsétlen. Ez meg fog viselni és egy lelkileg sérült lány leszek. A nénikém közelebb vont magához, én pedig készségesen simultam a derekához. Britt az apja karjába ült és próbált biztatóan rám mosolyogni, hogy ne foglalkozzak velük. Hogy foghatja fel egy négy éve, hogy mi zajlik itt? Hogy lehet, hogy egy négy éves kislány akar belém lelket önteni? Elképzelhetetlen.
Aztán jöttek a koporsók, szépen lassan, két hideg fából összeeszkábált börtön, amiben anya és apa volt. A könnyeim feltörtek. Szipogva bújtam még közelebb az oltalmazó karokhoz és a könnyeim már eláztatták a selyem anyagot, amibe belebújt a temetés kedvéért. Csitított és próbált nyugtatni, ám mikor a föld került rájuk kiszabadultam a karjaiból és a föld kupacra kezdtem eszeveszett sírásba.
- Anya! Apa! Nem hagyhattok itt, nem lehettek önzőek! – sírtam, szinte öklendeztem, ahogy a könnyeim marták az arcomat, égetett, szúrt. Minden, amit el tudsz képzelni. Olyan volt, mintha kiszakadt volna egy hatalmas darab belőlem. Nem kapkodtam levegőt, és ha már levegőről beszélünk. Az megfagyott, mindenki meghűlve nézett rám. Mit is vártam, hogy anyáék elősétálnak a sírok között és haza megyeink, leülünk müzlit enni, mintha semmi nem történt volna? Nem így lett, a nénikém felkarolt és elvitt, pár hétig senkivel nem voltam hajlandó beszélni. Csak a szobámba annyit ettem, hogy ne kelljen kórházba mennem. De mit várunk egy hatéves kislánytól? A lelkem sötét volt, ahogy próbáltam kiszabadulni ebből a rettenetes sötétségből, ami körbe ölelt, annál mélyebbre zuhantam benne. Nem tudtam aludni. Az évek múltak, én pedig elhatároztam, hogy megpróbálok olyanokat megmenteni, mint a szüleim. Olyan lenni, mint aki nincs több. Orvos lettem, traumatológus, akihez első ízben próbál segíteni a balesetet szenvedőknek. Ha apáék megfelelő ellátást kaptak volna, talán máig élnek. Ha jön egy autóbalesetes, a lelkemet kiteszem, hogy megmentsem, mert mi van, ha neki is van egy hatéves kislánya, akit várja haza az aznapi meglepetés rajzával? Nem engedhetem meg, hogy még egy gyermek, szülők nélkül nőjön fel és átéljen ekkora traumát. Ha rajtam múlik nem fog senki árván maradni. Ez lett a szenvedélyem és egyben az életem is. Ide költöztem a mindig zsongó New York-ba, hogy új életet kezdjek, hogy más legyek, de a múltam egy része természetesen nem fog eltűnni. Mert akkor is hiányzik az egyik felem, a családom.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Reese Williams
Reese Williams EmptyKedd 20 Jún. - 11:36

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Reese! Very Happy
Nem leszek túlságosan bőbeszédű, hiszen már régóta vársz elfogadásra, s remélem ez azért nem szegte kedvedet az oldaltól és a játéktól, sajnos kissé összecsaptak a hullámok felettem, de most itt vagyok és elolvastalak Reese Williams 3874598021
Ugyan nem eresztetted bő lére a lapodat, de bevallom, én ennek kifejezetten örültem, hiszen úgy csavartad a szavakat, hogy elegendő legyen számunkra ennyi is, de azért mégis hagytál valamit a játéktérre. Hagytál lehetőséget arra, hogy megismerjünk téged és szerintem ez kell Smile
Sajnálom mindazt, ami veled történt, egy hat éves kislánynak biztos nagyon nehéz lehetett, hogy elvesztette a szüleit, így nem is lepődtem meg, hogy végül az orvosi pálya mellett döntöttél. Tegyél meg mindent az emberekért, akiknek a sorsa a te kezedtől függ, s biztos lehetsz benne, hogy munkád megfizetődik, és nem csak a pénzben, hanem a hálájukban is, mert igen, lehet, hogy ott várja otthon az illetőt egy hat éves kislány az új rajzával :pls:
Menj, látogasd meg a foglalókat, aztán már irány is játszani, köszönöm a türelmed! Reese Williams 3673325056


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Reese Williams 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Reese Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Juliette Williams
» Leon Williams
» Sage Williams
» Stephen Williams
» Rainey Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: