New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kapcsolatkeresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzer. Jún. 19 2019, 09:18
Sziasztok!
Több személyt is keresek, akik különféle részei életemnek és minden formában meghatározzák azt. nyaj
  • Keresem a fiatal lányt (12-16 év közt), aki a szomszéd házban lakik. Anne néven vagy említve, ami lehet akár a beceneved, akár a középső neved. Magántanuló vagy fényes sportolói karriered ürügyén - hogy miben remekelsz az nincs megszabva. Mivel édesanyád egyedül nevel és testvéred sincs, így én vagyok számodra a legközelebbi egy apa és báty figurájához. Sok időt töltesz nálam, ami nincs mindig anyukád kedvére, a kutyám, René pedig épp annyira a te legjobb barátod, mint az enyémé. Mivel munkám miatt sokszor nem vagyok otthon így néha te vigyázol a lakásomra. Ha lehetne biztos a nevemre vennélek, bár ezt soha nem mondom neked. Családi háttered bármilyen lehet, de férjen bele az, hogy anyukáddal rövid ideig jártam még jó pár évvel ezelőtt - így akár reménykedhettél abban is, hogy én leszek a nevelőapukád. Ezenfelül te vagy az egyetlen ember aki következmények nélkül rendre tud teremteni.
  • Keresem ezenfelül a legjobb barátom (28-30) . Kane néven vagy említve és egy dolog biztos rólad: nem vagy túl okos, de cserébe jó a humorod. Egyetem első évei óta ismerjük egymást, lakótársak voltunk, bár te nem a North Carolinára jártál (bármit tanulhattál, vagy akár dolgozhattál csak a városban és úgy döntöttél albérletbe költözöl). Egy jó kedélyű, folyton viccelődő srácnak ismer mindenki és nem feltétlenül kell nekem sem tudnom arról, hogy ezzel kompenzálod a nem túl vidám korai éveid. Legkedvesebb barátomként az életem nagy részében jelen vagy, testvéremként szeretlek és úgy is kezellek, mintha a nem létező öcsém lennél.
  • Keresek egy ex-barátnőt, aki kicsit megkavarhatja langyos vízben ázó, egyelőre teljesen nyugodt életem. Lehetséges, hogy soha nem is szakítottunk, hisz hivatalosan sose voltunk együtt, csak kavartunk: a lényeg, hogy a mai napig tartjuk a kapcsolatot, ha pedig magányosnak érezzük magunkat néha találkozunk. Kiderülhet akár, hogy te többet akarsz, mint az a furcsaság ami kettőnk közt van - Ráadásul az sem lehet ínyedre, hogy egyre ritkábban akarok veled találkozni. A lényeg, hogy ez nem egy happily ever after plot lenne, ha van rá mód megmaradhatunk barátoknak, de annál többek sosem lehetünk.


Ha érkeznétek dobjatok meg egy PM-el Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580 Kapcsolatkeresõ - Page 30 1159569709
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyKedd Jún. 18 2019, 21:19
Sziasztok! Smile
Még mindig keresem a pasimat, most már szinte BÁRKI jöhet (aki a képén szerepel majd), bárhogy eljátszhatod, szinte bármibe belemegyek, hogy variáljunk a karakter történetén.
CSERÉBE BÁRMELYIK KERESETTEDET BEREGIZEM, és játszok vele.
Amit kitettem a keresett karakteremről itt olvashatod. Smile
https://livin-in-new-york.hungarianforum.com/t2638-idegesitoen-szexi-szivszerelmem#15996

Előre is nagyooon, hálás vagyok annak, aki kisegít!!! Kérlek dobj egy pm-et, és mindent megbeszélünk! <3
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyVas. Jún. 16 2019, 13:57
Babysittert keresnék néhány hónapos baba mellé! Igazából a húgomé, nem az enyém, csak ő nemrég... Szóval, utána magamhoz vettem a kis Lilit, de semmit nem értek a gyerekekhez, sokat kell dolgoznom és meghalok segítség nélkül. Kérlek, ments meg!

Olyan Diák csoportú, lehetőleg 14-18 éves lánykát keresnék, aki szívesen lenne Ethan jobb keze a gyereknevelésben. Bátran kioszthatja az újdonsült apukát, ha nem jól tartja a gyereket, és hajnali 2-kor is riasztani lehet, hogy átbicajozzon, ha Lili már órák óta üvölt. Tehát elég talpraesett és önálló, gyerekbarát jellem, aki hajlandó Ethan barátjává válni és akivel később lelkizni is lehet akár, dacára a korkülönbségnek.

Természetesen borsos órabér jár a gyerekfelügyelet mellé, ingyen kaja-pia, korlátlan Netflix hozzáférés és nagy-nagy megbecsülés. A visszabeszélésre viszont allergiásak vagyunk - azért jártasd csak bátran a fecsegőd!

Önéletrajzok jöhetnek PM-ben Kapcsolatkeresõ - Page 30 3398899094
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzer. Jún. 12 2019, 20:58
Halihó! Kapcsolatkeresõ - Page 30 2451935670

Nem szeretnék túl sokat írni, ömlengeni sem, és persze, untatni sem hosszú szöveggel sem, éppen ezért csak tömören írom le, amit szeretnék, aztán a többi információt üzenet formájában megírom. Kapcsolatkeresõ - Page 30 560292900

Alapvetően a gyermekvédelemnél dolgozom szociális munkásként, azonban gyakornoki éveim során megfordultam kórházban, büntetés-végrehajtási intézetben, veteránügyi hivatalban... tehát ismerősökre, de akár barátokra is számítok innen-onnan, meg persze, jöhet akár valamiféle idősebb rokon - mint egy nagybácsi, keresztapa, nagynéni, keresztanya, aki ha nem is vérrokon, de mégis nagyon-nagyon közeli személy az életemben! Szerelmi plot is jöhet, amennyiben valakinek szimpatikus lennék... további infókért PM-ben érdeklődj. Kapcsolatkeresõ - Page 30 2624752903


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzer. Jún. 12 2019, 04:54
Próba-cseresznye Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580

Te vagy az én emberem, ha
• 19-24 év közötti fiú vagy
• Bármelyik csoportba tartozhatsz
• Nem baj, ha van közöd némi autószereléshez is és be lehetne építeni egy olyan plotot, ami bonyodalmat hoz az amúgy sem nyugodt életünkbe (részletek PM-ben)
• Nem ódzkodsz egy 18 éves bajkeverő húgtól (Faith személyében, de más rokoni szál is kialakítható vele)
• Nem zárkózol el szerelmi plottól, de nem is feltétlenül van kőbe vésve
• Ha szeretnél egy kicsit megvadítani
• Ha szeretnél a nyakadba Morgan szülőket, akik nem csípik a te szüleidet és ezzel együtt az egész famíliát sem - na jó, Apa még talán puhítható Razz Bár ha kiderül, hogy az ellopott kocsija a garázsotokban áll, hááááát Kapcsolatkeresõ - Page 30 618794435 -

Kiinduló-plotnak szerintem tök izgi lehet, nem akarok én semmi konkrétat megkötni, együtt kitalálhatunk mindent, ezek csak ötletek!   Kapcsolatkeresõ - Page 30 2122324058 Ha van kedved hozzá, akkor dobj egy PM-et és megbeszélünk mindent!  Kapcsolatkeresõ - Page 30 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyHétf. Jún. 10 2019, 15:14
Kapcsolatkeresõ - Page 30 1987965242
Hátha valaki szimpatikusnak talál.
Keresek barátokat, akik életben tartanak a hétköznapokban, hétvégén pedig ők tartják nekem az üres poharukat. Keresek egy legjobb barátot, akiért szívesen gyilkolnék akár.
Keresek valakit, aki belerángatna a rosszba, a jóba, a bármibe, csak hobbiból, vagy bármilyen mögöttes céllal. Nyitott vagyok bármire.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyHétf. Jún. 10 2019, 13:32
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 30 2624752903

Keresek magam mellé barátot, kollégát, vagy akár olyan rendőrnyomozót vagy FBI-ost, akinek a látókörébe kerültem vagy a főnököm, és esetleg a legális munkám során ismer ki engem, akkor láthatja, milyen vagyok valójában. Az, hogy segíteni fogok - e vagy sem, az kérdéses... Ráveszel vagy nem? Rajtuk kívül azokat is várom, akiknek csupán megtetszene a karakterem, vehető vagyom bármire!

Egy kicsit magamról dolog következzék... Yeva három éves volt, mikor édesapjával ideköltöztek. Apja mindenféle alkalmi munkát vállalt, több nyelven beszélt, így olykor tolmácsként is dolgozott. Megismert egy férfit, aki illegális dolgokban volt benne, ettől fogva apja is belekeveredett mindenbe, azonban Yeva egészen addig nem sejtett semmit, míg apja két éve meg nem halt... Akkor jött rá, hogy honnan volt pénz az egyetemre, a lakásra... Apja ki akart lépni ebből az egészből, ám de helyette Yeva kényszerült arra, hogy ő legyen az, aki továbbra is szervezi a csöppet sem legális MMA versenyeket különböző helyeken a városban.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyHétf. Jún. 10 2019, 00:12
Na sziasztok!
Szépfiú keresi a következő kapcsolatrengeteget:

Családtagok;;
Pontosabban olyan családtagok, akikről én magam nem tudok. Mivel árván nőttem fel, alapvetően semmit sem tudok a családomról, bárki lehetsz. Anya, apa, unokatesó, vagy éppen testvérek... Szívesen fogadok bármiféle ajánlatot. Akár lehetek zabigyerek. Más esetben mondjuk egy maffia fia, akit elraboltak a családjától baba korában a családunk ellenségei, tényleg ilyen téren bármi belefér a repertoárba.

Árvaházban felnőtt gyerekeket;;
Pontosabban a Szent Antal Katolikus Árvaházban felnőtt gyerekekre gondolok, bár lehetsz most is töpörtyű, aki jelenleg ott raboskodik, vagy lényegében akárki, aki sajnos szintén hozzám hasonlóan árvaság sorsára jutott, ezáltal lehetünk jóban, lehettél a srác, akivel folyton összeverekedtünk, a lány, akinek az első szerelme voltam, vagy csak egyszerűen akivel folyamatosan biccentettünk egymásnak a folyosókon.

Volt osztálytársak;;
Tudjátok, akikkel azokat az állati gimis partikat csaptuk, amikor a szülők nem figyeltek. Akik kérdések nélkül be tudtak fogadni, és akikkel jó viszonyt ápoltam. Valaki, akivel tudunk nosztalgiázni a sok kihagyott házifeladaton, a fociedzéseken (ha már kapitány voltam), a sok lógáson, és a hasonló dolgokon. Ide keresnék még ex focistákat, akikkel talán néhány rögtönzött meccset a mai napig összehozhatnánk, illetve hasonlóképpen bámulhatnánk a tévében őket együtt, miközben undorító módon szanaszét köpködjük a szotyit.

Munkatársak;;
Azaz, akik a Regal Cinemas E-Walk 13 & RPX csapatát erősítik. Lehetsz a műszakvezetőm, aki betanított, vagy akár az új lány/fiú, akit én tanítok be. Innentől a kapcsolatunk alakulása lényegében csak rajtunk áll.

Szerelmi szálat nem keresnék, ha esetleg ilyesmi érdekelne, azt nálam sajnos nem fogsz találni, mert kétszeresen is elkeltem. Sad

Elsősorban ezekre lenne szükségem a közvetlen környezetemből, de bármilyen ötletet és lehetőséget várok nagyon szívesen pmben *_*


I wanna die, but you keep me alive
It's 2 AM, hear the cellular ringin', got the curious feelin' you're fiendin' for love, but the thing is, we haven't spoken for weeks, I love you bad, that's the problem occurrin', better love I deserve, and I'm hurtin', but sadly, I worship every moment we meet
mind álarcot viselünk
Louis D. Barker
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Y8zCwXe
Kapcsolatkeresõ - Page 30 R0ADtyc
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
If I can live through this, I can do anything
Ain't gotta be somebody, be anybody, rather be anybody than live in a dead body, if you can't see me then find a helicopter, in the night sky, shine like a star
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 OAZIHyJ
Damn, I like me better when I'm with you
To be young and in love in New York City, to not know who I am but still know that I'm good long as you're here with me, to be drunk and in love in New York City, midnight into morning coffee, burning through the hours talking
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Ei6Rsu5
★ foglalkozás ★ :
Mozis kisegítő
★ play by ★ :
Noah Centineo
★ hozzászólások száma ★ :
114
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 HW9ZJxM
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyVas. Jún. 09 2019, 18:35
Szép Napot!
A következő szálakat szeretném magamnak megtalálni, már ha van rá mód:

1. Pszichológus szakos hallgatók a Yale egyetemen;;
Lehetsz elsőéves, vagy akár már öregdiák is, akivel egy görbe estén koccintottunk - már ha voltál annyiar jó, hogy kirángass a kis csigaházamból - olyan, aki pár éve hallgatta rólam a rémsztorikat a gólyatáborban, vagy akár a mesterképzős szaktársam, akivel együtt koptatjuk a padot még mindig, és kitartóan próbáljuk egymást húzni csak annyira, hogy némi savanyú vigyorral a képünkön üljünk, és hallgassuk az extrán fárasztónak mondható előadásokat (mindegyik lehetőségből max 4 fő)

2. Lehetsz a mentorom;;
Azaz a szakember, aki miatt végül én magam is a pályára léptem. Mivel már gyakorló pszichológusként dolgozom is, így szükségem van egy saját dokira is, aki az én lelki világomra figyel oda. A viszonyunk határozottan baráti, hiszen egy olyan nehéz fázison segítettél át az életem folyamán, ami talán az eddig legnagyobb traumaként volt számontartva az eddigi 24 évem alatt. (egyetlen egy személy)

3. Lehetsz a páciensem;;
Persze csak abban az esetben ha legalább 6 éves, és maximum 17 vagy. Hiszen összességében ebben a korosztályban "foglalkozom" emberekkel. Leginkább csak beszélgetésekről van szó, nem pedig ténylegesen nagyon komoly esetekről, szóval egy pszichopatát légyszi ne küldjetek már a nyakamra. Ha elhagyott a szerelmed és ezért meg akarsz halni, akkor gyere nyugodtan, és megbeszéljük a dolgokat pár konzultáció keretében. (nincs rá minimum maximum szám, gyertek rám gyerekek)

4. Lehetsz az ismerősöm;;
Mivel alapvetően egy kifejezetten gazdag családba születtem bele, bármilyen álló fogadásról, árverésről, vagy más sznob eseményről ismerhetsz. Én vagyok a srác tudod, aki sosem tartja be a dresszkódot, mert van saját személyisége. Aki nem fogyaszt alkoholos italokat ilyenkor a faterja javára, és vigyorog minden jöttmentre, de aztán gyorsan felszívódik, mert utálja ezeket az eseményeket. Ki tudja... Talán pont most mentem el melletted, és észre sem vettél, vagy pedig a múltkor együtt ejtőztünk egy függőágyban, az öregeink elől bújkálva. (max 3 fő)

5. Lehetsz b-boy, vagy egyéb utcai táncos;;
Mert ugye Brooklynban a műfaj virágzik, és titokban én magam is kijártam a versenyekre. Elég jó voltam, de most már csak a nevem maradt fent emlékként, hiszen jó ideje óvatosabban kell foglalkoznom a tánccal a lábsérülésem miatt, mondhatni le kellett mondanom róla. Az, hogy neked tetszik, ahogyan egy "aranykanállal a szájában született kisherceg" beteszi a brooklyn-i gettóba a lábát, vagy inkább laposra vernél mindezek miatt, már csak rajtad múlik. Csak ne húzd meg a kocsimat légyszi... Vagy tedd meg, de akkor én húzlak végig a földön téged! (max. 5 fő)

Nos így röptében ennyi jutott eszembe, ha bármit szinpatikusnak találsz a listából, csak egyetlen kis pm az ára, és máris játékba kezdhetünk *-
* Várni fogom a leveled. Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 UXJCFyN
Kapcsolatkeresõ - Page 30 MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 RfFLdgU
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyVas. Jún. 09 2019, 17:17
„A férfi a sötét múltamból”
Mindenképpen férfi legyen az illető. Alapvetően két személy között lehet választani.
- vagy az ex-mostohabátyám, aki 10 év után most szabadul a sittről, ahova én juttattam a szüleivel együtt, de ők életfogytiglanit kaptak egy szigorított fegyházban. A karakter lényege továbbá, hogy az alatt a rövid idő alatt, amíg meg nem szöktem tőletek 17 évesen, nagyban megkeserítetted az életemet, mind fizikailag, mind lelkileg terrorizáltál. Egyébként 2, max 3 évvel vagy idősebb nálam, és a múltad Puerto Ricoba köt (ottani állampolgár is vagy).
- Vagy a másik, az ex-mostohabátyám haverja, ismerőse, „beosztottja”, aki most szabadul(t) a börtönből és arra kér, hogy keress meg és „terrorizálj”, ahogy „Neked” tetszik, de felhívja a figyelmedet, hogy óvatosan, mert lehet, hogy a háttérből az FBI még mindig figyeltet (és vigyáz rám), így nem is nagyon találkoztok, csak rejtve kommunikáltok. Megpróbálsz a bizalmamba férkőzni és közel kerülni hozzám. Nem lesz egyszerű dolgod, alapvetően bizalmatlan vagyok. Mindenképpen a rossz oldalon állsz, az ET-ben megnézheted, milyen bűncselekmények között válogathatsz, hogy a kapocs meglegyen az ex-mostoha bátyámmal, de természetesen a saját bizniszedet is viheted mellette.

A képben viszont ott van az én rendíthetetlen és bátor Őrangyalom is, Ryder Danforth személyében, akit az FBI-os nagybácsim küldött mellém, így elég izgalmas játékokban lehet részed!  Kapcsolatkeresõ - Page 30 3874598021

Már nagyon várlak! Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580 Kapcsolatkeresõ - Page 30 4142114136 Csak 1 pm-be kerül Wink
mind álarcot viselünk
Flor Sánchez Moreno
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcRyPQxtoRB0UE3ah-Z_GbpGBpO15nwmSC-ciw&usqp=CAU
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Tumblr_pcmx2l81GG1se41pao7_400
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Egy bonyolult háttér
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Ec9924886806faddcfa975ab7752ab50
★ idézet ★ :
mindenkinek kell valami szenvedély, ami kikapcsolja, ellazítja, és amit szívből szeret csinálni
★ foglalkozás ★ :
EPA-nál környezetmérnök, másodállásban pincérnő (és spanyolt oktat privátban)
★ play by ★ :
Mariana "Lali" Espósito
★ szükségem van rád ★ :
Férfi a sötét múltamból

Jó barátok
★ hozzászólások száma ★ :
678
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Donde-vive-lali-esposito
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzomb. Jún. 08 2019, 14:56
Hahó mindenkinek! Kapcsolatkeresõ - Page 30 1987965242

Mivel Hazel életét egyelőre egy fantasztikus legjobb barátnő boldogítja, így arra gondoltam, feladok egy hirdetést a nevében, hogy szegény pára ne legyen magányos.

Elférne még az életében:
egy orvos - aki megállapította Hazelnél az amnéziát és aki azóta is folyamatos megfigyelés alatt tartja őt. De lehet egy rezidens is, aki még csak a szárnyait bontogatja és valamiért túlságosan érdeklődne Hazel iránt. De lehet mindössze egy orvostanhallgató, aki hallott Hazel balesetéről és aki szívesen írna róla egy tanulmányt.

egy volt pasi - akivel annak idején nem éppen jó viszonyban váltak el egymástól, ám mikor a férfi tudomására jutott Hazel balesete, úgy döntött ilyen-olyan formában, de megpróbálna visszaférkőzni a nő életébe. Lehet szó bűntudatról, arról, hogy törleszteni akarna és bocsánatot kérne a múltban okozott sebekért (még akkor is, ha Hazel nem emlékszik rá), de lehetnek hátsó szándékai is, igazából bármi, amiből jó plotot tudunk kialakítani.

egy 30 év alatti féltestvér - Hazel balesete előtt nem sokkal szinte bombaként robbant a hír, miszerint megannyi évvel ezelőtt Hazel apukája megcsalta az anyját, amiből bizony egy gyerkőc is született. Az a bizonyos gyerkőc időközben természetesen felnőtt és minden vágya volt, hogy felkeresse az apját. Így jutott el végül az apa helyett Hazelhöz, aki azonban nem emlékszik az apja botlására, ezért elég nagy meglepetésben lenne része, ha összefutna a féltestvérével.

Szóval, ha ilyen-olyan módon beleférnék az életedbe, akkor ne habozz írni nekem!
Jelige: #amnéziásHazelkapcsolatotépít Kapcsolatkeresõ - Page 30 3719483937
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyPént. Jún. 07 2019, 21:49
Dobálózom is PM-ekkel, meg minden, de azért mégis bebiggyeszteném ide megint, hátha van, aki még nem dobta be ide a testét, de beférne neki egy-két dolog az alábbiakból, vagy lényegében bármi más:


» gyorstalpaló: Sera alapból ausztrál, de tíz éves korában ideköltöztek, minek után az anyja (aki egy piti, de nagyon rámenős színésznőcske volt) beédesgette magát a mostohaapjához, Thomas Grahamhez, aki a New York-i filmipar egyik jelentős szereplője (a háttérben; rendező-producer, ő az, aki véghez viszi a dolgokat és a legnagyobb összegeket kaszálja érte). Thomas a nevére vette Serát, de a kapcsolatuk finoman szólva is... megkérdőjelezhető.
Három évvel ezelőtt kvázi elszökött otthonról, megszakított minden kapcsolatot és a barátaihoz költözött Queensbe. Ők segítettek (már professzionális segítség mellett) leszoknia a drogokról. Abbahagyta az üzleti szakot, amin addig volt, és ezt meg azt követően táncos lett belőle. Az utóbbi fél évben viszont az anyjával ismét beszélni kezdett, aki pedig kezdi viszavonzani a manhattani érába, annak minden mocskával együtt. Megint modellkedni kezdett, és visszament az egyetemre is ebben a félévben.

» akiket keresek:

          ▿ egyetemi ellenfél | Sera elég kiállhatatlan tud lenni, főleg, ha nem az van, amit szeretne; jó lenne valami mélyre nyúló undokoskodás, ami nyugodtan indulhatott tőle, akár olyan piti okból, hogy lefeküdt az illető pasijával vagy valami hasonló. Régen az egyetemi csapatban futott és műkorcsolyázott is, ezen csapatokból is lehettek riválisai; de mivel még nincs megszabva, jelenleg milyen szakra jár, akár járhatnak ugyanarra is, szívesen módosítok ilyen szempontból bármikor. Haters gonna hate, egyébként akárhány plotot szívesen bevállalok, ahol kéne egy áskálódó, utálkozó liba (igen, ez lenne Sera), csak tudjunk kitalálni valamit. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1640380074

          ▿ lakótárs | Sera valamikor '18 őszén költözött ki a queensi lakásából, elvileg azért, hogy közelebb legyen a táncsúdióhoz, ahol dolgozott, de nincs megadva, ez a bizonyos stúdió hol van, szóval akár Brooklyn, akár Queens megteszi. Lehet nő is, férfi is, és az sem kötelező, hogy jól kijöjjenek egymással.

          ▿ Mr. Nice Guy | Sera kapcsolata a férfiakkal elég bonyolult; jelenleg elméletileg szeretői kapcsolatban áll egy férfival, aki házas (vagy egyéb okból, de nem akarja felvállalni a kapcsolatukat). Őt később meg szeretném majd hirdetni, de valószínűeg nem monogám kapcsolatról beszélünk, úgyhogy valami testi-alapú plotot is szívesen vállalnék, akár férfival, akár nővel; Sera benne lenne, hogy néha szórakozzanak egyet, elmenjenek akár iszogatni, vagy galériába, vagy ellopni egy Stop-táblát, és még azt is hazudja bárki anyjának, hogy ő a barátnője, de valós érzelmeket nem szabad várni tőle, a szíve el van rabolva, reménytelenül. Cserébe persze ő sem vár semmit.

Ez a három pont, amihez keresnék valakiket így külön; szívesen vállalok bármilyen konfliktus-alapú és akár elmérgesedő plotot, olyat, ahol jó nagy pofonokat kapna a karakter akár az élettől, akár a másik karaktertől, úgyhogy ha valami meredekebb ötleted volna, azt se tartsd magadban, hátha. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1159569709
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyPént. Jún. 07 2019, 21:20
Halihó! Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580

Úgy alakult, hogy megint ki kell írnom ezt a hirdetést, mert az előző jelentkezők eltűntek, lemondták, hasonló, én meg végre visszatérek lassan, úgyhogy bedobom magam.

Az egyik Cole társa, aki jelenleg Santos néven meg van hirdetve, de ezen részleteken nagyon szívesen változtathatok, illetve kaphat új társat is. Egyelőre nem hiszem, hogy akad ennek megfelelő karakter az oldalon, kivéve, ha valaki most szeretne transzferálni – szóval ha van kedved valami ilyesmihez, akár ismeretlenül, akár múltbéli ismertségre alapozva, régi vagy új karakterrel, csak jelezd bátran.


A másik opció: Cole életében főleg a 2004-2012 közti katonai szakaszában hatalmas változások álltak be; korábban mérhetetlenül ambíciózus volt, optimista szemléletű, aki a jót látta és jót akart cselekedni. Ez azóta elindult egy elég keserű, begyöpösödött irányba nála, a jelenét elég sötét színben látja és nagyon belefásult a mindennapokba.  Kapcsolatkeresõ - Page 30 1640380074  Jó lenne, ha valaki visszatérne a múltjából, főleg egy régi, komoly barátnő, akivel annak idején szakíthattak valami nagyon banális miatt is, vagy azért, mert nem bírt olyannal együtt lenni, aki bármikor meghalhat a fronton, és aki az ideje nagy részében nincs is otthon. Lehettek akár jegyesek is (házasságig sosem eljutva), és esetleg összefuthatnak valami végett; aztán elgondolkodhatnak, hogy mi lett volna, ha...

Ezt hosszabb játék-sorozatként szeretném kijátszani, esetleg titokban elkezdhetnek találkozgatni, és a játéktér alapján alakulhat onnét. Kapcsolatkeresõ - Page 30 3874598021 Ha megvan a kémia, akkor a titkos találkákból lehet valami erotikus-romantikus dolog is, viszont a boldog véget nem hiszem, hogy meg tudom adni, mert arra már van partnerem. Ezt a szálat inkább arra szeretném használni, hogy Cole ráébredhessen a hibáira, amit folyamatosan másokban keres, a körülményekben, és ugyanezt ajánlanám a másik félnek is, úgyhogy a legjobban annak örülnék, ha olyan karakter jelentkezne, akinek szintén akad kibogozni-valója, és egy kicsit egymást segíthetnénk. Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyPént. Jún. 07 2019, 08:22
Tara Thredson írta:
Hola Ámberek!

Szóval a helyzet az, hogy keresek valakit, aki megszemélyesítene nekem egy eddig NJK-ban futó karaktert.

Simmons hadnagyként emlegettem, és a drogelhárító csoportnál dolgozik. A Simmons név lehet egy általam adott név is, ha esetleg nem tetszik, keresztnévhez sem ragaszkodom. Csak az a lényeg, hogy a pasas a 30-as évei elején jár, én 33-ról tudok, de lehet ez az infóm is téves. Kapcsolatkeresõ - Page 30 3673325056 A rendőrségi gyakorlataimat nála töltöm, és nagyon bírom a búráját amúgy, jó fej velem, még akkor is, ha gyakran nem tudok parancsolni a lepcses számnak. Kapcsolatkeresõ - Page 30 3673325056

Nem akarok feltétlen karaktert meghirdetni erre a pozícióra. Lehet újonnan regizett karakert az illető, vagy egy korábban ihlethiány miatt jegelt karakter, esetleg karakter átalakításon gondolkodó ember. Minden belefér tulajdonképpen.

Mókás játékokat ígérhetek, aktív eomberke vagyok az oldalon.
Dobj rám üzit ha érdekel a dolog, és a részleteket megbeszéljük. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1735856013

Még teszek egy próbát,hátha meglévőek közül valakinek szimpi lesz.Szóval még mindig aktuális ez a keresésem. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1735856013

Elkelt! Kapcsolatkeresõ - Page 30 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyCsüt. Jún. 06 2019, 22:52
Hello!
Hirtelen eszembe jutott egy kapcsolat ötlet és gondoltam, futok vele egy kört, hátha akad rá jelentkező:
- a cégem DNS elemzéssel foglalkozik, ennek egy mellék ága pedig a vérrokonok keresése. Én a saját mintáimat is a rendszerben tartom és kapok egy értesítést, ha valaki olyané kerül be, aki a családtagom lehet. Szeretnék kapni egy ilyen értesítést!
Apai ágon semmit nem tudok a családomról, anyámat ott hagyták terhesen (gimis szerelem, sok dráma, kitelik tőle, hogy azt mondja egy vita hevében, elvetette a gyereket, nem feltétlenül kell a férfinak hibásnak lennie benne). Szóval ha felbukkanna egy vér szerinti testvér, vagy apai ágról nagybácsi / nagynéni / unokatestvér, annak nagyon örülnék. Nem ígérhetek drámát, de aki nem akarja, hogy a karaktere egyedül nézzen szembe a világgal, jelentkezzen!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyCsüt. Jún. 06 2019, 21:41
Ide is elértem. Hahó meg minden.

Nem akarok nagyon listát faragni, mert egy lusta dög vagyok, de miért ne legyen mégis valami rendszer, szóval... Nem meglepően keresek, de igazából csak felmérek, vagyok akkora kretén, meg minden, hogy ne legyenek elvárásaim, de talán meglepődök majd jól, hogy:

Van egy olyan, a lapomban is, pár sorban, hogy miképp állok a rend éber őreivel. Ha karialkotás előtt állsz, és úgy érzed, hogy szükséged van egy korruptabb, kicsit mocskosabb fakabátra, akinek belefér az ez életébe az én szerény személyem és a néhai afférjaink, akkor gyere csak, gyere. DE ha nem és mégis, néha azért te is veszel ezt-azt, aztán belöksz a zárkába 72 órára, hogy legyen meg a látszat, akkor nekem az is jó. Vagy ha épp utálsz mint a szart, mert amúgy gimistársak voltunk, te látod, hogy belőlem nem lett senki és belőled igen... Hát hajrá!


Alvilág ide vagy oda, nekem is van feljebbvalóm, akármekkora az arcom. MEg ismeretségi köröm. Akár rejtett, akár nyílt rossz oldal, infókkal is szolgálok, mint a Wikipedia, vagy a Google, mindig akad mindenre valaki, hol van egy-két jó meccs, kakasviadal, kutyaviadal, durranós csúzli, bármi, erre mindig van ember és én tökre ismerném. Akár lehetsz te az, akihez anno elszöktem és befogadott és ilyen derék legényt formált belőlem. Akár ülhetsz hivatalban is, romlottan, megvan a számom neked és hát... Tudod mi lesz.
Ez a legnagyobb pakk, ide tökre bárki belefér, aki csak kacsintgat vagy épp hát titokban él egy életet és néha kellenek vidám szívgyógyszerek. Sőt, lehetünk ellenfelek is, mert te is ezt űzöd, más környéken, messzebb, vagy épp csak űzted mert elcseszted és utálsz, mert szerinted elvettem a helyed, stb.

Hát bővebb lett, mint két szó, és nagyon nem feddtem le minden kört, minden dolgot, nyitott vagyok, mint az imakönyv, csak tele is firkáltak. Megpróbálhatsz megmenteni is akár, de én még mindig túlságosan utálok mindenkit hozzá, a fentebbi plotokba is ez a fő ok, hogy nehéz természet és emberutálat. De hátha.

Csapasd azt a levelet ha úgy érzed
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzer. Jún. 05 2019, 19:42
Sziasztok!
Játékostársakat keresnék!

1) Egy (vagy több) rendőrt ( lehetőleg férfit), aki a családom után nyomoz. A Carrington vagyon, ugyanis nem éppen tisztességes módon lett ekkora. Előnyben vannak azok a jelentkezők, akikkel lehetne akár szexuális kapcsolat is idővel. Alina nem az a szégyellős, visszafogott fajta.

2) Üzlettársakat, üzleti ellenfeleket, kollégákat, beosztottakat , akik otthonosan mozognak az üzleti életben. ( itt sem megvetendő egy kis flört Razz )

Esetleg, ha akad olyan, akinek felkeltette az érdeklődését a hirdetésem, őt is keresem:
A nagyképű öltönyös

3) Szeretőket. Bizony Alina megengedheti magának, hogy szeretőket tartson, és szívesen él ezen jogával. Várom a jelentkezőket Wink  ( Botrányos, tudom...)  Kapcsolatkeresõ - Page 30 1261330843

4) Barátnőket, rokonokat, akik hasonló körökben mozognak, mint én. ( magyarán: gazdagok,  magas pozícióban dolgoznak, vagy csak jól házasodtak Very Happy stb...)

5) Egyéb. Ha szeretnél velem ötletelni, és más ötleted támadt, mint a fentiek, írj bátran, én nyitott vagyok. Kíváncsian várom Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyKedd Jún. 04 2019, 22:44
Alábbiak még mindig "kiadók", emellé pedig keresnék még:
Egy olyan nálam fiatalabb nőt/férfit, aki mint ki fog derülni, a féltestvérem (apánk részéről). Nem igazán akarok tudni a Puerto rico-i családról, semmiféle szinten, felkereshetsz te engem, én téged biztos nem foglak. Nem kötődtél a családhoz, valószínűleg haragudni is fogok rád, amiért neked nem kellett szenvedned apánk mellett, nekem pedig minden létező sz*r kijutott.
Szerintem ebből is jó kis plot hozható ki, amit részleteiben Veled együtt ötlenék ki! Kapcsolatkeresõ - Page 30 4146035580 Ha kedvet érzel, beleférek az életedbe, csak PM-ezz!  Kapcsolatkeresõ - Page 30 3874598021


Rebecca Sutherland írta:
Heyhó! Kapcsolatkeresõ - Page 30 1987965242

Keresnék pár szálat az életembe, ha bárki bérmelyikre (vagy akár egy saját ötlettel rendelkezik) kedvet érez, dobjon meg egy üzivel! Smile
* Egy olyan nőt, akit az unokahúgán keresztül ismertem meg, azóta is anyám helyett anyám. Lisa, az unokahúga két évvel ezelőtt felakasztotta magát, a mi kapcsolatunk viszont azóta is tart. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1404455205
* Nem titok, hogy prostituáltként dolgozom, így természetesen kellenek kuncsaftok, akiket magányos óráikban, feleségmentes időben, stb. szórakoztatni kellene Kapcsolatkeresõ - Page 30 1261330843
* Egy férfi/nő jelöltet, aki bevállalja azt a szinte egyetlen szálat, hogy a bizalmasom, barátom lesz. Nem lenne baj, ha nem lenne túl jófiú/jókislány, nem igazán mozgok azokban a körökben, ahol ilyen emberek találhatóak meg, DE ha frappáns ötleted van ehhez, természetesen erre is nyitott vagyok. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1471401822
* Egy önkéntest, aki lehetőleg férfi, és szerepel az előtörténetem végében. Semmi ömlengés, nyáladzás, ez egy nagyon mély plot lenne, amit szépen szeretnék felépíteni, és ha úgy adódik, akkor persze lehet belőle szerelmi szál is, de nagyon fontos, hogy működjön a karik között is a kémia. Ezzel kaocsolatban még annyit, hogy jöhetsz bárhonnan, lehetsz bárki, házas, nem házas, várlak! Kapcsolatkeresõ - Page 30 1404455205
* Esetleges kollegát/kolleginát, akik hasonló "ipart űznek".

Más ötletre is nyitott vagyok, nem harapok, keress meg! pompom
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyKedd Jún. 04 2019, 17:29
Sziasztok! Kicsit nyitnék a világ felé…

Keresnék:

Fiú és lány barátokat, akikkel még a gimiben bandáztunk. Eltelt lassan tíz év, de mi tartjuk a kapcsolatot és összeülünk kocsmázgatni, kibeszélni a főnökeinket, vagy ezeknél kalandosabb életet élünk, elvégre a hosszú barátságokat ápolni kell, de lehet szó régi (gimis?) ellenségekről is, akikkel ma már csak röhögök, hogy mik miatt rivalizáltunk; egykori tinis rövid ideig tartó kapcsolatokról; akkori barátságunk közben megesett egyéjszakás kalandokról... Esetleg a gimi után eltűnt barátok, akik a semmiből hirtelen előkerültek megint, vagy én kerültem elő nekik? Röviden és tömören: minden mi gimiben volt és kihat a jelenre. (26 év +/- néhány)

Kollégákat: orvosokat, mentősöket, vagy bármilyen egészségügyi/hatósági körökben dolgozó embereket, akikkel legalább esélyem van együtt dolgozni mentősként, netán belekavarodni néhány érdekes és izgalmas szituációba.

Drogos díler bandát, kik húgomnak szállítják az anyagot és akik engem is újra vissza akarnának kergetni a sötét drogos korszakomba mondván, hogy jó piac lennék és beköpni őket úgyse fogom, mert húgomnak nem ártanék. Ebbe a bandába tartozna Diane és öccse is, valamint ők keresnék egykori tagjuk gyilkosát, Ezrát. Ezt PM-ben részletezném, kicsit összetett a dolog.

● Igazság szerint bárkit olyan plotra, ami nekem most éppenséggel nem jut eszembe, de minden bizonnyal nagyon király lenne.

●● PM ●●



looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Kapcsolatkeresõ - Page 30 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 SFsmC
Suddenly the time comes and
all of your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 JSyscDN
"You came?" She asked.
"You called." I answered.
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
233
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 30 SFTui
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyHétf. Jún. 03 2019, 19:52
Jamal Kareem Parker írta:
Sziasztok!

Valószínűleg az ET-m még várat magára egy kicsit, de mielőtt megírnám, gondoltam, bedobom magam – már amellett persze, hogy az előttem szólók is óvakodjanak, mert jövök Smile Már van pár kapcsolatom, de abból ugyebár sosem elég.

A karakterről röviden:
- Detroit bugyraiból szalajtották, bár nem a legmélyebb bugyraiból, neki legalább volt egy rendes családja.
- Apu gimis tesitanár volt, Park az ő focimániájának meg a "jó tanuló, jó sportoló" címének köszönheti, hogy átültethette magát New Yorkba. Apu mindig fiúgyereket akart, úgyhogy Parkon keresztül teljesítette be a saját vágyait.
- 2012, Detroit: egy csapat srác jószerivel meglincseli a kosárpályán, mert elterjedt róla az az aljas rágalom!4!! a híresztelés, hogy meleg. A másik srác ráadásul inkább a saját bőrét menti, és áldozatot játszik. Park az apunak azt hazudja, ő vert meg egy buzit, vagyis többen voltak, azért fekszik ő a kórházban. Buksisimit kap. Azóta kerüli a legapróbb konfliktust is, a Pride-felvonulást meg pláne.
- 2013: felveszik a Columbiára, fociösztöndíjjal. A gubanc: Park utálja a focit. Ő főzni szeret, azt a fajta kaját, ami náluk női ágon öröklődik már az ük-ük-ük-...anyja óta, aki abból a csirkekörömből is isteni pörköltet tudott csinálni, amit a rabszolgáknak maradékként odasóztak. Az apja viszont nem akar belőle séfet, és Parker tudja, hogy a boldogságnak egy nyitja van: manhattani üzletembernek lenni.
- Az ő célja: manhattani üzletembernek lenni. Az én célom: elérni, hogy megtanulja szeretni magát, és hogy azt csinálja, amit szeret, mert jó gyerek ő, megérdemli. Összességében egy wholesome, könnyed valamire gondolok.

Béna ötleteim:
- az általános "barátok, stb": valaki, akivel lehet magolni, vagy kosarazni, vagy aki étteremben dolgozik, vagy valami
- love interest: yaoi fanficre tőlem ne számítsunk, de ha bárki vevő egy ilyen kapcsolat hosszasabb kibontakoztatására, benne vagyok. Park nem egy manöken, de elég szerethető(...nek tervezem).
- "barátnő": Park egyelőre még magához se teljesen őszinte, úgyhogy ő valószínűleg komolyan gondolja a kapcsolatot. A lány lehet, hogy nem tudja; vagy lehet, hogy ennél kicsit szemfülesebb, és megvannak a saját okai. Féltékennyé tenni valakit, Parkhoz hasonlóan fenntartani egy látszatot, nem tudom. Később közös megegyezésre is juthatnak.
- ...igazából ennyi, mert abban a reményben írtam ide, hogy valaki kreatívabb lesz nálam Kapcsolatkeresõ - Page 30 2451935670

Nem tudom, mennyire ér készülő karakterként ismételni a keresésemet, de lassacskán elkészülök végre, úgyhogy megkockáztatnám Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyVas. Jún. 02 2019, 22:05
Sziasztok!

Leginkább a Sage korabeli 16-17 életévüket fáradhatatlanul töltögető generációhoz szólnék most, főleg, ha legalább annyira vágynak néhány egyszerűbb és/vagy bonyolultabb plotra, mint jómagam.
Bárki és mindenki írhat nagyjából bármilyen és minden plottal kapcsolatban. Illetve Sage a manhattani Stuyvesant High School (de szép, tudja a halál hogy ejtik) nevezetű gimnázium egyik tanulója, és szeretném tudni, kikkel jár egy osztályba.
Ha kedved volna plothoz, vagy csak felíratnád magad erre a listára, ami itt következik, és remélem Sage nevénél legalább eggyel több lesz majd rajta, különben ciki, akkor valamilyen formában jelezd:

Stuyvesant High School, 3.évfolyam:

Sage Kershaw
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyVas. Jún. 02 2019, 14:25
Hola Ámberek!

Szóval a helyzet az, hogy keresek valakit, aki megszemélyesítene nekem egy eddig NJK-ban futó karaktert.

Simmons hadnagyként emlegettem, és a drogelhárító csoportnál dolgozik. A Simmons név lehet egy általam adott név is, ha esetleg nem tetszik, keresztnévhez sem ragaszkodom. Csak az a lényeg, hogy a pasas a 30-as évei elején jár, én 33-ról tudok, de lehet ez az infóm is téves. Kapcsolatkeresõ - Page 30 3673325056 A rendőrségi gyakorlataimat nála töltöm, és nagyon bírom a búráját amúgy, jó fej velem, még akkor is, ha gyakran nem tudok parancsolni a lepcses számnak. Kapcsolatkeresõ - Page 30 3673325056

Nem akarok feltétlen karaktert meghirdetni erre a pozícióra. Lehet újonnan regizett karakert az illető, vagy egy korábban ihlethiány miatt jegelt karakter, esetleg karakter átalakításon gondolkodó ember. Minden belefér tulajdonképpen.

Mókás játékokat ígérhetek, aktív emberke vagyok az oldalon.
Dobj rám üzit ha érdekel a dolog, és a részleteket megbeszéljük. Kapcsolatkeresõ - Page 30 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzomb. Jún. 01 2019, 23:21
Let's to be social!

ϡ áldozatok: azok, kik valamilyen oknál fogva "likvidálásra" kerültek, de nem semmisültek meg véglegesen. Úgymond kicsúsztak a kezeim közül, ugyan a tudattal, hogy egyszer megtalálom őket nem bírnak továbbra sem kialudtan ébredni. Ilyen olyasvalakivel fordulhat elő, aki súlyos hibát vétett, tudva - tudatlanul. Ezen hibáért pedig én vagyok az ítélet. Sajnos!

ϡ társak: a japán maffia igen nagy és továbbra is "befogadó" képes. Lehet pitiáner, szabad kezű vagy beépített, egy a lényeg, hogy a "nagyfőnök" érdekeit helyezi előrébb. Csak is utána következik a sajátja.

ϡ érdekelt kapcsolatok: amitől a gyanús alak egyre átlagosabbnak tűnhet. Szomszédok, bolti árusok, kotnyeles diákok...szinte bárki, aki jó fedő alibinek tűnhet a rendőri kihallgatásokon.

ϡ zavaró tényezők: túlságosan jól képzett rendészek, nyomozók és szemfüles újságírók. Kik éppen rossz időben rossz helyen voltak jelen. Ennek a végkimenetele csakis attól függ kiből lesz a vadász és kiből lesz a préda.

Minden adott kapcsolat egy bizonyos szituáció függvényében dől el. A forgatókönyv nincs megírva. Lehetsz a spontaneitás híve vagy az örök tervezgetés mestere. Fontos, hogy részemről a játékok igen lassú lefolyásúak, kárpótoltan nagyon tartalmasak tudnak lenni. Csupán egy PM az ára. Ugye nem is olyan drága?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptySzomb. Jún. 01 2019, 15:29
Sziasztok! Smile

Plotolni szeretnék, méghozzá nagyon! Kapcsolatkeresõ - Page 30 2624752903 még képlékeny vagyok, úgyhogy ha van valakire szükséged, akkor is nyugodtan rám írhatsz, mert szívesen kitalálok veled valami izgalmasat!
Ettől függetlenül pedig nekem is vannak elképzeléseim Kapcsolatkeresõ - Page 30 1404455205

+ Keresnék olyanokat, akik egészségügyi dolgozók. A vőlegényem évek óta kómában fekszik az egyik kórházban, úgyhogy elég sok időt töltök nála, ismerhetjük egymást onnan.

+ Speciális pozícióra keresném azok családtagjait, akiket mentve az előbb említett vőlegény súlyos sérüléseket szenvedett. Igen, a férfiú tűzoltó.

+ Keresnék tűzoltókat, akik a bátyám, és a volt vőlegényem kollégái. Sokat vagyok nálatok, szinte családtagnak számítok.

+ Felismered a hangom a rádióból? Minden reggel, vagy éjszaka engem hallgatsz? Ez is remek alapot adhat, ha a boltban összefutunk, és felismersz a beszédemről.

+ Szereted a pizzát? Rajongsz az olasz kajáért? Micsoda szerencse, nekünk éppen van egy családi vállalkozásunk, ahol gyakran besegítek, már ha az időm engedi. Gyere, légy a vendégünk!

+ Ismerhetjük egymást egy buliból is, vagy jógáról. Szeretem a közösségeket, szeretek ismerkedni. Leszel a legújabb barátom?

+ Híres vagy? Valamiben kiemelkedően jó vagy, és szerepeltél a rádióban? Vagy csak szeretnénk, ha szerepelnél egy műsorban? Keress bátran, legyél a beszélgetőpartnerem és ismerj meg jobban!

+ Volt régebben közünk egymáshoz? Vagy esetleg most találkoztunk? Lehet vakrandi, vagy társkeresős randi is...

+ Brooklynban lakom. Te is? Te vagy az idegesítő szomszéd? Vagy éppen én zavarlak téged, ha késő este bömböl a zene nálam?


Ezek csak ötletek, egyébként bármire vevő vagyok, keress meg pm-ben és kitalálunk valami izgalmasat! Kapcsolatkeresõ - Page 30 2624752903 de lehetsz akár régi iskolatárs is, esküszöm nem találom unalmas ötletnek!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 EmptyPént. Május 31 2019, 22:10
Sziasztok ! Kapcsolatkeresõ - Page 30 1987965242

Ha már mindenki ilyen izgalmas dolgokat keres, akkor én egy kicsit kevésbé izgalmas dolgot keresnék Smile

A legjobb és legszerethetőbb legjobb barátot akit el lehet képzelni, és ezzel egyidejűleg Kai első barátnőjét, akivel három évet is jártunk! Igazából az én elképzeléseim szerint már a kapcsolat előtt is legjobb barátok voltak, és miután szakítottak ( hát ki tudja, hogy éppen miért ) azután is ugyan olyan jó barátságot tartottak fönt. Igazából én szeretném ha még ma is igazi és mély kötődés lenne kettejük között. Szerintem ez totálisan megvalósítható! Smile
Jelentkezni pmben lehet Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 30 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kapcsolatkeresõ
Vissza az elejére 
30 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: