New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kapcsolatkeresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzer. Márc. 17 2021, 11:21
Helló-helló-helló!

Egyedüli játékom mellé keresnék még egy-két plotot. Amit érdemes Dariusról tudni, hogy kényszeresen ügyel a rendre és tisztaságra és emiatt olyannyira megromlott házasságuk feleségével, hogy az végül válásba torkollott. Tény azonban, hogy még mindig szereti Gretat és igyekszik sok időt tölteni kislányával is. Az élet nehéz ilyen problémákkal, Darius pedig foggal-körömmel ragaszkodik a megszokottakhoz, noha tudja, hogy változtatnia kellene.

Szóval ehhez keresnék játékostársakat, mint:
- egy orvost: pszichiátert, pszichológust, terapeutát, bárkit, aki hajlandó lenne fogadni heti pár alkalommal, és megértetné vele, hogy amit tesz, miért nem egészséges.
- kollégákat, pácienseket: mentőtiszt és olykor ügyeletes orvos a Mount Sinai Kórházban, és bár problémája miatt elég nehezen barátkozik, vannak akik képesek megtalálni vele a közös hangot. Vagy épp pont, hogy nem... Viszont tény, hogy sok időt tölt munkahelyén...
- barátok(?): talán egy kezén is megtudná számolni, de akadnak, főleg a házasságuk alatt megismert emberek, akik még most is próbálják legalább szavakkal és vállveregetéssel támogatni őt. Akadhatnak azonban régi cimborák is, akik ismerték még a problémája előtt, legalábbis annak súlyosbodását megelőzően.
- apukák és anyukák: akiknek csemetéjük egy iskolába vagy osztályba jár a lányával. Az előző terapeutája is elmondta, hogy építsen új kapcsolatokat.

Ugyanakkor nyitott vagyok más kapcsolatokra is (a szerelmi szálakon kívül), hiszen Darius noha nem egy túlzottan társasági lény, ha útközben neki mész és magadra öntöd a kávéd, garantáltan egy mosodánál vagy egy tisztítónál köttök ki.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyKedd Márc. 16 2021, 17:16
Sziasztok.

Keresek 1-2 plotot még a meglévők mellê!
Unokatesó akad 2 is Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903 ők már meglévő karakterek, küldök majd üzit is feléjük. Legjobb fiú barátom akad, akibe szerelmes vagyok, csak ő másfelé lógatja a nyelvét. Próbálom felhívni a figyelmet magamra különböző módokon, eddig sikertelenül.
Akiket keresnék:
- Futó kapcsolatot (20-25 év közötti férfiak 2-3 fő, pár hónapnyi randit kell elképzelni)
- Volt egy olyan kapcsolat is egy férfival, akitől teherbe estem, elvetéltem, nem tud róla. Megbeszélés kérdése a szakítás. Kor: 20-30 év között
- Legjobb barátnő
- Keresztszülőket (családi kupak tanácsot igényel minden fél irányából)
- szeret főzni, szakács lenne ha végez, ez irányban is plottolhatunk

Köszönöm ha elértél idáig, bármi másban is szívesen plottolok ha neked kell valaki az életedbe. Csak egy PM az ára Kapcsolatkeresõ - Page 16 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzomb. Márc. 13 2021, 14:18
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 1987965242

Keresett karaktert alkotok, de sok kérdőjel van még Timmy életében. Új vagyok az oldalon, ezért írok ide, hogy ha valakinek beleillenék az egyik ötletébe, akkor keressen meg bátran, hisz még alakítható vagyok, pár dolgot leszámítva.

Pár információ Timothyról:
- 21 éves
- NYU-n tanul
- Szerelmes egy lányba (Saffron M. Lavin), aki nem viszonozza az érzéseit
- Jellemét tekintve egy életvidám, kicsit ügyetlen, de nagyon jó szívű srácnak képzelem el.

Kinek ajánlom Timmyt?

A fentebbi pontokból látszik, hogy nem sok dolog van megkötve a karakterrel kapcsolatban és még készülőben vagyok, tehát ez egy remek lehetőség lehet Neked, ha
- szükséged lenne egy rokonra, bárkinek szívesen leszek a testvére, fia, unokaöccse, unokatestvére, féltestvére :bffs:
- legjobb barátot keresel vagy esetleg osztálytársat keresel Kapcsolatkeresõ - Page 16 670315305
- exet vagy jövendőbelit keresel magadnak. Ugyan úgy képzeltem el Timmyt, hogy sose volt nagy sikere a lányoknál Kapcsolatkeresõ - Page 16 1640380074 , illetve a jövendőbeli kérdés is még nagyon nagyon messze van, hisz Saffronba szerelmes, de abból érdekes játékokat ki lehet kihozni, hogy egy lány szerelmes Timothyba, aki nem veszi ezt észre Saffron miatt.
- kollégát vagy lókatársa keresel, mert egyetem mellett lesz munkája :hf: Timothynak, illetve lakása is, de még ezek is alakíthatók.
- van egy régi ötleted, amire még nem csapott le senki vagy nem is mondtad senkinek, de Timothy alkalmas lenne rá, akkor is keress fel. Szeretem az érdekes, izgalmas, humoros, csavaros plotokat, szóval írj bátran, ha támadt valami ötleted hozzám. Kapcsolatkeresõ - Page 16 793122874


Szeretném a hirdetésnek és az elképzeléseimnek megfelelő szálakat kialakítani, ezért biztosan nem Timothy lesz az, aki megszúrkált késsel Kapcsolatkeresõ - Page 16 4007189020  vagy megcsalt a múltban, de tényleg sok mindenre nyitott vagyok. Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyKedd Márc. 09 2021, 20:31
Szervusztok,

Keresném - how suprise - Addie számára a legkülönbözőbb kapcsolatokat szerte a világban. Amit összességében tudni kell a leányról;
Brooklynban él az édesanyjával, Tristan a drága testvére ( akár általa is ismerhetjük egymást )
♡ A New York Ballet Academy táncosa főállásban, ezen felül a környékükön lévő The Cookie Jar nevű hely egy felszolgálója, ha pedig ideje engedi / vagy éppen pénz szűkében vannak, akkor hostesskedik, úgyhogy viszonylag sok munkakörnyezetben megfordul.
Nyitott szemléletű, életvidám - az ég világon semmi sem töri le ( esetleg megpróbálhatod Kapcsolatkeresõ - Page 16 2451935670 )
Kapcsolatfüggő, bár újabban szeretne szingli lenni [ ez mondjuk a randizásban nem gátolja meg, meg úgy semmiben feltétlenül ]
♡ Életének azon szakaszát éli, ahol úgy érzi, hogy fel kell fedeznie, hogy ki Ő; keresi a szexualitását, a hovatartozását és igazából mindent is meg akar tapasztalni.

What she needed
♡ Girlfriends. Without taboos.
Olyan barátnőket keresnék, akik a kis kompániáját erősítik és szüntelen próbálják lebeszélni a rossz döntéseiről a férfiakat illetően, illetve akik az esetleges mellényúlások után vigasztalják; esetlegesen segítenek neki felfedezni, hogy ki Ő.
♡ Ex's & Oh's.
Ehhez sok hozzáfűzni valót nem tudok tenni. Keresném, egyelőre még azokat a férfiakat, akik át ejtették/szerelemmel hitegették Addiet [ vagy éppen teljesen őszinték voltak, de akkor is szerelembe esett ]. Lehettek egy éjszakások. Majdnem egy éjszakások. Olyanok, akik nem várták meg azt a bizonyos estét. Akik csak úgy eltűntek. Vagy tervezhetsz akár az exe lenni.
♡ Professionals and Amateurs
Adri a balett munkái során bőséggel találkozhatott hozzá hasonló táncosokkal, más előadóművészekkel; mivel nagyon érdeklik a művészetek esetlegesen előfordulhatott, hogy a profi műtermedben kaptad lencsevégre vagy egy amatőr festőnek állt modellt. De lehettél a vendége a The Cookie Jarban, esetleg egy ugyanott dolgozó pultos? Vagy a hostess munkái során találkoztál vele és esetlegesen szeretnéd, ha elkísérne Téged bárhová?
♡ or someone else
Vagy úgy isten igazából bármi; elképzelhetőnek tartom, hogy az orvosa vagy, aki ápolta, amikor eltört a bokája vagy csak leöntött kávéval a kávézóban.
Csak a szokásos. cukika
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzomb. Feb. 27 2021, 09:09
Újra él a hirdetés!  Kapcsolatkeresõ - Page 16 2496992409

Calliope S. O'Connor írta:


Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580


Gondoltam annak ellenére, hogy ez egy elég bekorlátozott és speciális keresés, előbb a karakter kiadása helyett bepróbálkozom itt, hátha... Kapcsolatkeresõ - Page 16 2496992409

Keresném azt az úriembert, akinek beleférne az életébe, hogy sokat utazzon. Én magam is sokat járom az országot, a világot, így akadtam össze veled is. Van egy reptér - közös megbeszélés tárgyát képezné -, a mi repterünk, ahol folyton egymásba botlunk. Kezdetben beszélgettünk csak, amikor egy-egy hosszabb átszállás alkalmával közös várakozásra lettünk kárhoztatva. Aztán hogy, hogy nem, de egy ágyban kötöttünk ki. Azóta, ha találkozunk, mindig sort kerítünk egy ilyen kis légyottra. Vagy a mosdóban, vagy a reptéri hotelben, elég kreatívak vagyunk, de nincs itt szó többről. Vagy nem volt...
Most New Yorkba jössz, vagy ide költözöl, esetleg már korábban itt éltél, és most térsz vissza. Találkozni akarsz,  vagy egyszerű véletlen hoz össze bennünket,mint először? Abszolút rugalmas vagyok ezen a téren, találjuk ki együtt! Még azt sem tudom, mit akarok kezdeni ezzel a helyzettel, hiszen pont ezekben a lopott órákban volt az egész varázsa, és ezzel ez megszűnne. Nem biztos, hogy akarom ezt, a kölcsönös szimpátia ellenére sem.

Ha látsz benne fantáziát, és belefér az életedbe, vagy karialkotás előtt állsz és tetszik az ötlet, írj egy pm-et! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyPént. Feb. 26 2021, 08:34
Sziasztok!

Tudom, azt mondtam feladom, és nem próbálkozom többet, de sajnos úgy tűnik, hogy az örökké elátkozott szerep ismét felszabadult. Nem szívesen hagynám veszni a szálat, mert szerintem sok potenciál van benne, ezért keresném immár azt, aki végleg marad is! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903


Veronica J. Rhodes írta:
Utolsó utáni próbálkozás...  Kapcsolatkeresõ - Page 16 2496992409 Újra aktuális, rengetegszer elkelt már a szerep, de mindig valamilyen úton-módon hamar meg is rekedt a szál. Ha komolyan gondolod, utolsó reményemként adok még egy esélyt ennek, hátha éppen te leszel a befutó!!! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903


Veronica J. Rhodes írta:
Mivel a partnerem sajnos eltűnt, én azonban nagyon szeretném megtartani az eredeti koncepciómat, ezért újult erővel keresném az elég speciális kapcsolatomat, egy lelkes vállalkozó kedvű emberke személyében. Nem feltétlenül adnám ki keresett karakterként egyből.
Ha esetleg most szeretnél új karit alkotni, vagy csak átalakítanád a meglévőt, esetleg belefér az életedbe egy ilyen hatalmas változás, meg némi izgalom, akkor hátha felkelti az érdeklődésed az alább vázolt ötletem Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903

A lényeg tehát az lenne, hogy egy szakítást követően Ronnie Vegasban egy átmulatott éjszaka után hozzáment egy ismeretlenhez. Hogy mindezt megfejeljük azzal, hogy az illető éppen New York-i szintén, vagy esetleg máshol lakik, csak ott futottak egymásba, az már rajtad áll. Mindezzel persze semmi probléma nem lenne, simán el lehetne válni, csakhogy Ronnie dúsgazdag nagyapja nemrég halt meg, az ominózus estét követő napokban, és tudott az unokája baklövéséről. A végrendeletbe belefoglalt egy speciális kitételt ahhoz, hogy a leányzó megkaphassa az elég nagy összegű örökségét, csupán néhány kritériumnak kell eleget tennie, amit egyetlen porcikája sem kíván. Mindennek természetesen nevelési célzata van, de egy felnőtt ember esetében ez annyira nem egyszerű.

Tehát a kitételek:

- Az újdonsült férjjel egy éven át, azaz 365 napig úgy kell élnie, mintha házasok lennének ténylegesen is.
- Dolgozni kell a kapcsolaton, egy fedél alatt lakni, aztán vagy kialakul valami a felek között, vagy elválnak szépen, Ronnie pedig megkapja az örökségét.
- Ügyvéd fogja ellenőrizni, hogy mindent betartanak-e a felek, és valóban próbálják-e, vagy csupán úgy tesznek, mintha…

//Nagyjából ennyi lenne az elgondolásom, amihez lehet, hogy éppen TÉGED kereslek!!! Rugalmas vagyok bizonyos kereteken belül, és szívesen fogadom az ötleteket is. Hogy végül mi sül ki a dologból, azt a játéktérre bíznám, és a jövőre. Szerintem sok és izgalmas játék lehetne belőle, csak ne tűnj el! Egyébként nekem édes mindegy, hogy már a városban lakik az illető, vagy fel kell kutatni és rávenni, hogy csak ezért költözzön ide. Ha szegény vagy, akkor bizonyos összeg felajánlása talán elég meggyőzőerővel bír majd, de ha sok a pénzed, akkor már nehezebb lesz egyezségre jutni, hogy neked mégis miért érné meg ebbe belemenni…
Gyere, érkezz meg, vagy csak gondold át a saját dolgaidat, hogy beleférek-e az életedbe, aztán dobj egy pm-et!!  Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
Jelige: Ami Vegasban történik, az nem mindig marad ott! //

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyPént. Feb. 19 2021, 23:36
Sziasztok! Very Happy

En is bedobnam a fiamat a melyvizbe. Keresnek neki:
-Jo baratokat, akikert tuzbe tenne a kezet.
-Alkalmikat/szeretoket
-Es egy tipikus jo lanyt, akivel kesobb akar szerelmi szal is kialakulhat.

Hirtelen ennyi ugrott be, de ha van valami mas otleted, nyugodtan dobj egy PM-et. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzer. Feb. 17 2021, 10:16
Sziasztok Kapcsolatkeresõ - Page 16 1987965242

Némi megújulás után szeretném picit színesíteni a karakterem életét, persze csak minimális mértékben, mert túlvállalni sem szeretném magam. Kapcsolatkeresõ - Page 16 3673325056

* Egy ivócimbora mindenképp jól jönne. Olyan, akivel az ellentétes időbeosztásunk ellenére, meg azért mert többnyire workalcoholic vagyok, azért csak sikerül kicsapni magunkat. Örülnék ha nem új  keletű lenne az ismeretség, elvégre haverok vagyunk. Lehet középsuli. Vagy részt vehettél önkéntes tűzoltó képzésen, ahol időnként oktatóként én is megfordulok. Elsősegélyt is tanítok itt-ott, ahova hívnak. Kizárólag férfi karaktert keresek ide.
- elkelt  Kapcsolatkeresõ - Page 16 560292900

* Anyám által leszervezett vakrandi. Na ja, pont ez az amire nem szorulok rá, bár az anyám meg van róla győződve, hogy valamit rosszul csinálok. Hát lehet, de nem éppen a fizetésem, a nem túl nagy legénylakásom vagy az állandó munkabeosztásom tenne engem a legjobb partivá. Cserébe viszont nagyon udvarias gyerek tudok lenni. Egy ideig. Razz Nem sűrűn csinálok ilyet, szóval ha bénának tűnök majd akkor ennek tudd be. Nem szeretnék ígérgetni, mert Chad jelenleg elég erőteljesen vonzódik egy lányhoz, de kőbe sem vésnék semmit. A játéktér nagy mágus tud időnként lenni, ha meghódítasz a reagok alatt állok elébe. Smile  Kizárólag női karaktert keresek ide. - elkelt

Néhány kikötésem azonban minden keresésemnél van, amivel valószínű ha eddig nem, most jól elriasztalak. Kapcsolatkeresõ - Page 16 530746732
- alapvetően közepesen gyors játékos vagyok, és hasonló emberkét keresek. Nem várok napi szintű reagot, de ne havonta egyszer pötyögjünk egymásnak, vagy csak AC idejére gyere fel, és akkor írj. Mindenkinek van élete, de szeretném ha haladna a történet, hiszen ezért hirdetek. A hitegetést kifejezetten nem szeretem.
- az üzenetekre extra érzékeny vagyok.nem várom, hogy azonnal írj vissza, de egy mondatra még mobilról is futja, nekem legalábbis, pedig időnként ezerfelé vagyok.
- ha meguntad időközben a játékot szólj. ha valaki, én tuti meg foglak érteni, de ne úgy valósítsd meg, hogy eltűnsz szó nélkül mint Petőfi a ködben.


Mindkét plotom elkelt, köszönöm. Kapcsolatkeresõ - Page 16 560292900
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyKedd Feb. 16 2021, 00:12
Halihó!

Én is szeretnék pár kapcsolatot keresni Rosemarie életébe. Első körben egy lakótársat, akivel megoszthatom az ál-életemet, illetve ha van ilyen az oldalon egy CIA-ügynököt, akivel tartanom kell a kapcsolatot, ezen felül bárkivel szívesen plotolok akibe bele fér az életébe, munkatársak, törzsvendégek, bárki. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését egy pm az ára. Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzer. Feb. 10 2021, 23:28
Úgy tűnik lecsaptak rá! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903

Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580


Gondoltam annak ellenére, hogy ez egy elég bekorlátozott és speciális keresés, előbb a karakter kiadása helyett bepróbálkozom itt, hátha... Kapcsolatkeresõ - Page 16 2496992409

Keresném azt az úriembert, akinek beleférne az életébe, hogy sokat utazzon. Én magam is sokat járom az országot, a világot, így akadtam össze veled is. Van egy reptér - közös megbeszélés tárgyát képezné -, a mi repterünk, ahol folyton egymásba botlunk. Kezdetben beszélgettünk csak, amikor egy-egy hosszabb átszállás alkalmával közös várakozásra lettünk kárhoztatva. Aztán hogy, hogy nem, de egy ágyban kötöttünk ki. Azóta, ha találkozunk, mindig sort kerítünk egy ilyen kis légyottra. Vagy a mosdóban, vagy a reptéri hotelben, elég kreatívak vagyunk, de nincs itt szó többről. Vagy nem volt...
Most New Yorkba jössz, vagy ide költözöl, esetleg már korábban itt éltél, és most térsz vissza. Találkozni akarsz,  vagy egyszerű véletlen hoz össze bennünket,mint először? Abszolút rugalmas vagyok ezen a téren, találjuk ki együtt! Még azt sem tudom, mit akarok kezdeni ezzel a helyzettel, hiszen pont ezekben a lopott órákban volt az egész varázsa, és ezzel ez megszűnne. Nem biztos, hogy akarom ezt, a kölcsönös szimpátia ellenére sem.

Ha látsz benne fantáziát, és belefér az életedbe, vagy karialkotás előtt állsz és tetszik az ötlet, írj egy pm-et! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyVas. Feb. 07 2021, 20:40
Sziasztok! Very Happy

Én is keresnék néhány személyt Mia életébe:
-Első körben keresnék egy legjobb barátot, akivel mindent megoszthatnak egymással. Együtt szedhetnek fel éjjelente pasikat, vagy együtt ihatnák le magukat az asztal alá.
-Szeretnék még egy pszichológust vagy esetleg egy life coachot, aki segítene Miának megtalálni önmagát és elindítani az önismereti úton.
-Végül pedig szeretnék valakit, aki kihozza Miából a jobbik énjét, valakit, aki hatással lehetne rá és a hatására elkezdene változni. Rájönne arra, hogy már többre van szüksége, mint, hogy minden éjszakát más karjában töltsön. (Később szerelmi szálat szeretnék ide kialakítani.)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyCsüt. Feb. 04 2021, 23:14
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 1987965242
Pár plot és ennek kapcsán játék reményében gondoltam bedobom Bobot ide. Megpróbálok a lehető legösszeszedettebb lenni, vagy legalábbis imitálni a dolgot, meglátjuk, mennyire jön össze a dolog. Very Happy

Röviden Bobról: Negyvenes, kétgyermekes apuka, akinek nemrég halt meg a felesége, körülbelül 2-3 éve. Azóta kicsit depressziósabb, mint előtte volt, de már kezdi valamennyire összeszedni magát. Ha kérdezed, egyértelműen azt mondja, hogy sosem volt igazán szétesve, de hát, ez sajnos nem igaz. Alapvetően az a típusú ember, aki dolgozik, majd hazamegy, leül, és a kutyájával együtt nézi a tv-t. Néha morog – sokat, gyakran – valami hülyeségen. Elég makacs, nem fogja beismerni sosem, ha téved, ha rosszat mond, inkább csak úgy tesz, mintha magától rájött volna, hogy másképp volt a dolog. Ettől még eléggé kenyérre kenhető, meg rendes, kedves, még ha nem is ez lenne az első gondolatod, amikor ránézel, de tényleg, tud ő aranyos lenni.

Amikre elsősorban szükségem lenne:
- Természetesen jöhetnek kollégák, akik vagy ott dolgoznak, ahol ő, vagy akár korábban dolgoztak ott, és megmaradt a kapcsolat, vagy pedig Bob dolgozott ott korábban. Ezzel kapcsolatban egészen rugalmas vagyok, mert azt nem határoztam meg pontosan, hogy váltott-e munkahelyet közben, szóval ha ennyi hiányozna, és kijön időben, stb. akkor nyitott vagyok megoldásokra.
- Akár lehet valami szakmai dolog is, bár bevallom, amúgy abszolút nem tudom, mit csinálok, de valamit ki tudunk találni, és reméljük, reális is lesz a dolog. Ha te értesz hozzá, akkor pedig pls ne ítélj el. :’)
- Ezen felül persze jó lennének barátok is, többféle forrásból. Gyermekkori ismerős (Buffalloban nőtt fel Bob), barát, akár egyetemről is (szintén oda járt), vagy valamelyik gyakorlatról régi barát/ismerős (ez lehetett akár New York Cityben is, alkalmazkodom szívesen). Brooklyn kertvárosi részében él, lakhat a te karaktered is a környéken (elég régóta lakik itt, ismerhet pár embert). A gyerekek egyik barátjának a szülei is lehet, össze tudjuk plotolni, szerintem, nem probléma a dolog. Ismerheti akár a nején keresztül is, ő kicsit nyitottabb ember volt, mint Bob. Elég sok lehetőség van, tényleg, most így hirtelen ezek jutottak eszembe.
- Olyasmire is nyitott vagyok, hogy valamelyik barátja noszogatja, hogy találkozzon már valakivel, az a szokásos „van egy ismerősöm, aki szintén szingli, és…”, a végén meg beadja a derekát Bob, csakhogy legyen már csend, béke és nyugalom. Ezekből nem garantálok semmit, hogy mi lesz a végkimenetel, nehéz eset tud lenni.

Röviden ennyi, remélem, hogy valakinek megtetszik azért valamelyik lehetőség. Nem mondom, hogy a világ leggyorsabb játékosa vagyok, de legalább stabil, meg lelkes, és fogok írni, amint tudok, és nem fulladok bele a munkába/a többi tartozásba. Smile Várom a jelentkezőket!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyCsüt. Feb. 04 2021, 10:25
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 1987965242

Úgy gondoltam, hogy én is megpróbálok néhány plotot keresni, melyeket aztán szívesen játéktérre vinnék.
Először is, amit röviden érdemes tudni Felicityről: rádiós műsorvezetőként dolgozik, az NYU egyetemen szerezte a diplomáját, ha teheti egész nap zenét hallgat - kedvencei a retró zenék (60/70/80-as évekből), szabadideje egy részében saját podcastot készít/vezet/,  a musicalekért is rajong, pletykás, szeleburdi, ügyetlen, közösségimédia-függő és jelenleg Brooklynban él.

Akiket elősorban keresek melléje:
- ex-lakótárs: egy olyan személy, aki NY bármely területén élhet és egy ideig Felicity is ott lakott vele, akinek beköltözésekor már látszott, hogy problémás lakótárs lesz. Felicity ugyanis akaratlanul is képes baleseteket okozni, főleg lakásokban (pl. tárgyak eltörése/tönkretétele, a fürdő eláztatása, tűz a konyhában) és ez addig fajult, hogy az ex-lakótárs végül megelégelte a folyamatos károkat és úgy döntött, hogy karácsony és újév között szépen búcsút int Felicitynek, mert könnyebb inkább kétszer annyit fizetnie a lakhatásért/találni másik lakótársat + a legutóbbi kárat helyrehozatni, minthogy Felicity a lakótársa maradjon. Tehát nem éppen a legjobb módon váltak el az útjaik, de a játéktéren kiderülhet, hogy rendezik-e a dolgukat, vagy megmaradnak múltbeli ismerősöknek.
- jelenlegi lakótárs: akinek Brooklynban van lakása és megengedte Felicitynek, hogy a kanapéján "csövezzen" vagy a vendégszobájába cuccolhatott be, arra az időre míg talál magának egy másik lakást. Esetleg lehet olyan is, hogy úgy osztoznak a lakáson, hogy a jelenlegi lakótárs éjszakai műszakban dolgozik, így reggel van ott, Felicity pedig esténként, így nem is kell olyan sokat egy légtérben lenniük, hogyha esetleg nem jönnek ki jól és a lakótársnak nem kell néznie Felicity milyen ügyetlen és a hallása se sérül súlyosan. Valamint lehetnek bajok abból, hogy a szomszédok elkezdenek panaszkodni Felicity "elefánt a porcelánboltban" viselkedésére és, hogy mindig max hangerőn hallgat zenét és énekel, leginkább a fürdőben. Játéktéren meg kiderülhet, hogyan alakul jelenlegi lakótárs és Felicity kapcsolata: a mostani lakótársa képes-e elviselni őt, vagy néhány hét/hónap alatt ő is búcsút fog e inteni neki.  
- Az a valaki, aki ősellenség egy közösségi média platformon: lehet, hogy még sosem találkoztak élőben, de az interneten (pl. Twitteren vagy Instagrammon) összekaptak egy bizonyos téma kapcsán, eltérő nézetek miatt, ami aztán nagy kommentes harcot szült, közöttük is, meg a követőik között is. Azóta ellenséges a viszonyuk és azon vannak, hogy folyamatosan legyőzzék a közösségi média platformon a másikat (több követőjük legyen a másiknál, az új fotójukat több ember lájkolja be stb.)
- olyan személyek, akik vendégek a rádiós műsorában: leginkább média csoportba tartozók, de más csoport beli is lehet, hogyha valahogy beleillik. A rádiós műsorba olykor meghívnak élő/live interjúra különböző hírességeket, énekeseket, művészeket vagy fontosabb személyeket egy-egy tudományág/hivatás kapcsán stb. Tehát velük dolgozhatott együtt Felicity, vagy most dolgoznak együtt először, esetleg másodjára.

Továbbá szívesen fogadok más kapcsolati ötleteket is (az álatlánosabb fajtákat, mint pl.: barátok, szomszédok, volt iskolatársak, exek stb.), hogyha a karakterem felkeltette az érdeklődésedet és úgy gondolod, hogy valahogyan beleférne a te karaktered életébe Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzer. Jan. 27 2021, 12:37
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580
Ezt a jó gyermeket is bedobnám ide, hátha valakinek még úgy alakul, hogy belefér az életébe. (Nem egy nagyképű fickó, szóval viszonylag sok helyet sem foglal. Kapcsolatkeresõ - Page 16 3673325056)
Keresnék neki ismerősöket, Lucy és Timo mellett még baráti szálakat, akiket esetleg régebb óta boldogít a társaságával vagy csak szimplán összefutottak valahol.
- szülinapi bulik, egyetemi ismeretség, a testvérei által (abból 3 is van:két idősebb fiú és egy fiatalabb lány), segíthetett akár a költözésben vagy ha elszúrtad a párkapcsolatodat, akkor a visszaszerzési műveletben is, stb.
Olyanok is szóba jöhetnek, akiket a családi éttermükből ismer. Ha itthon van, akkor másodállásban ott dolgozik, szóval lehetsz..
- törzsvendég, olyan, akivel együtt dolgozik, de akár újként is jöhetsz hozzájuk munkavállalás céljából. Elképzelhető itt még a szemtelen gasztroblogger vagy az is, ha valaki egy elfelejtett évfordulót próbál az utolsó utáni pillanatban helyrehozni. Smile De lehetsz megbántott ex is, aki hova máshova, mint az étterembe sétál be jelenetet rendezni.Very Happy
Szereti az extrém sportokat, a kempingezést, szóval ilyen szempontból is partnerre lelhetsz benne.
De ha valaki gondolja magára vállalhatja a befektető-gyűjtő szerepét is, aki felbéreli Nolant és ebbe az irányba is lehet vele haladni.Very Happy
+ [ez itt a te ötleted helye]  Kapcsolatkeresõ - Page 16 3756308786

Nolan ugyan a munkájából adódóan nem sokat tartózkodott itthon (jelenleg majd többet), de ha ez nem kizáró ok, akkor dobj meg egy üzenettel és kitalálunk valamit.Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580



mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyKedd Jan. 26 2021, 10:18
Halihó!

Savannah mellé szeretnék egy legjobb barátot. Első körben leszögezném, hogy nem vagyok valami gyors reagíró. Lehetsz férfi, vagy nő, meleg vagy nem. Egyetemről is ismerhetjük egymást, de új is lehet az ismeretségünk. Amolyan, ha éjjel kettőkor felhívjuk egymást, nyugodtan kiönthetjük a lelkünket dologra gondoltam. E mellett olykor együtt is bulizunk. Ha felkeltettem az érdeklődésedet dobj meg egy pm-el.

Jelige: legjobb barát kerestetik!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyHétf. Jan. 25 2021, 15:25
Sziasztok!

Egy jóbarátot keresek Greta mellé. Lehetőleg férfi személyében (nem, nem romantikus vagy más céllal, de mindenképp férfi legyen Smile )
Olyat aki esetleg már évek óta ismeri, talán ott volt akkor is amikor beadta a válókeresetet a férjével szemben. Tehát nem új az ismeretség, sőt örülnék neki ha minél régebbi lenne (nyilván ez életkor függő).
Még egyszer leszögezném, hogy a kapcsolat jellege nem romantikus, és alkalmi légyottokat sem szeretnék. Tényleg barátot keresek.
Ha valakinek esetleg tetszik ez az alap, és szívesen tovább gondolná velem, az keressen meg üzenetben.
:öribari:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzomb. Jan. 23 2021, 19:49
Hello! Very Happy

Keresnek nehany szemelyt a karakterem eletebe.
Lehetnek azok alkalmik, exek, regi/uj baratok, alkalmazottak a barjaban, illetve szerelmi szalat is szivesen bevallalok.
Ha barmi mas otleted van, dobj egy PM-et. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyPént. Jan. 22 2021, 17:49
Sziasztok. Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580

Szeretném én is még néhány plot erejéig bedobni magam, mert úgy érzem, hogy rengeteg mindent ki tudnék játszani veletek. Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580
Mindenekelőtt szeretném leszögezni azt, hogy a kari jelleme miatt szeretnék könnyed, vidám plotokat vinni, tehát ha valami nagy dramatikus helyzetre vágynál, akkor nem én leszek az embered, viszont ha szívesen játszanál egy vicces, kedves kis szálat magadnak, akkor bármilyen téren a szolgálatodra állok. Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903

- India alapvetően nagyon jó fej, életvidám lány, egyszerű jellem, egyszerű gondolkodásmóddal.
- Racionális gondolkodású, aki egyenes és minden helyzetben igyekszik normálisnak látszani.
- A kelleténél kicsit jobban is fel van vágva a nyelve, de sosem a rosszindulat vezérli, ha megjegyzéseket tesz.
- Imádja a művészeteket, ugyanakkor egyáltalán nem tűnik egy "alteros" lánynak
- Sokat bulizik, férfiakat iszik az asztal alá
- Pánszexuális
- Hatalmas kanállal habzsolja az életet, rengeteget nevet és igyekszik mindent optimistán szemlélni

Mire lenne szükségem:
- Ha az NYU-ra jársz, akkor alapvetően ismerhetjük egymást. Külön előnynek számít ha a filmművészeti részén tanulsz akár alap, akár mesterképzésen. Lehetünk akár barátok is, de én nyitott vagyok arra, hogy teljesen tiszta lappal kezdjünk és kipróbáljuk azt, hogy a karakterek mennyire férnek meg egymás mellett. Simán előfordulhat az is, hogy igazából ki nem állhatjuk egymást.

- Brooklyn lakosaként lehetünk jó - vagy éppen rossz - szomszédi viszonyba, de akár ex középiskolatársakként is megálljuk szerintem a helyünket.

- India nem a legerkölcsösebb lány a világon, szóval keresem azokat a fiúkat és lányokat, akik egy parti erejéig boldoggá tettek... Így vagy úgy. Nem kell rögtön rosszra gondolni. Kapcsolatkeresõ - Page 16 2170533746

- Mindemellett persze jöhetnek akár családi kapcsolatok is, mivel egyelőre nem bővelkedek hasonlókban. Nagybácsik, nagynénik, unokatesók, lényegében bárki.

- Ha van valami nagyon furcsa/vicces/idióta ötleted, akkor azt is szeretettem várom, mert lényegében bármit ki tudunk játszani. Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580

ha ezek közül bármi felkeltette az érdeklődésed, akkor nagyon nagy szeretettel várom a pm-edet. Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580 Nem mindig vagyok a leggyorsabb játékos, ellenben biztosan nem fogok eltűnni, és ha szükséges, szívesen adok discord elérhetőséget, hogy tarthassuk a kapcsolatot Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903


You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring
mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 JkYxsfI
Kapcsolatkeresõ - Page 16 JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Pks2VLM Kapcsolatkeresõ - Page 16 DwdJ4Y0 Kapcsolatkeresõ - Page 16 LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 JkYhVea
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyHétf. Jan. 18 2021, 23:26
Sziasztok!Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580

Eljött az ideje, hogy én is bedobjam magam a kapcsolatkeresőbe. Smile

Keresnék egy olyan barátot (lány/fiú), akivel film -vagy sorozatnézős hétvégéket lehetne tartani, és akinek néhanapján elpanaszolhatom az anyám epés megjegyzéseit. Az sem baj, ha nem szeretnél lelki szemetesláda lenni, attól még lehetünk jó barátok. Very Happy  

Amit tudni kell rólam: Másodéves vagyok a Juilliard tánc alapképzésén, aminek anya nem igazán örül, és az eltelt két év alatt sem változott meg a véleménye erről. Ezért is dolgozom az egyik Starbucksban – ami a Juilliard közelében van -, mint eladó.

Honnét ismerhetjük egymást?
- Találkozhattunk valamilyen egyetemi bulin, mert széles baráti/ismeretségi körrel rendelkezem a középiskolából. (Megjegyzés: egyéjszakás kalandorok kíméljenek. Kivéve, ha nagyon vicces plot ötleted van, amit ki lehetne hozni egy ilyen helyzetből.)
- Lehetsz a Starbucks törzsvendége, akinek már kívülről fújom a rendelését.
- Egy vállra volt szükséged, ahol kisírhattad magad? Semmi akadálya. A barátaimnak is bármikor és bármiben segítek, úgyhogy elképzelhető, hogy én voltam az, akinek kiöntötted a szíved.
- Az egyik reggeli futásom során futottunk össze a Central Parkban. Akár szó szerint is értheted, mert megesik, hogy a futásból tánc lesz, és ilyenkor egy kicsit figyelmetlen vagyok. De esküszöm, hogy a színpadon nem vagyok ennyire ügyetlen! Very Happy

Jelenleg ezek jutottak eszembe, de ha Neked ezen kívül támadt valamilyen ötleted, akkor ne tartsd magadban. Írj egy üzenetet, és a részleteket megbeszéljük. Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyHétf. Jan. 18 2021, 11:41
Hello!
Fiukamnak keresek:

-Baratokat nem csak a felsobb korokbol, ugyanis O sem volt mindig gazdag. (jelentkezhetnek torvenyszegok is, foleg Bronxbol)
-Noi modelleket, akik a cipoit reklamozzak.
-Exeket
-Na meg termeszetesen a szemelyi asszisztenset.

Hirtelen ennyi ugrott be, de ha akad valami otleted, megbeszelhetjuk. Csak dobj egy PM-et. Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyVas. Jan. 17 2021, 12:08
Halihó!

Legjobb barátnő kerestetik!

Szeretnék Chleo mellé keresni egy barátnőt, akivel kibeszélhetik az életüket, elmondhatják panaszaikat, vagy néha esténként kedvenc bárjukban jóféle bor mellett lazíthatnak. Lehetsz új kolléga, vagy egykori évfolyamtárs. Mivel Chleo két hónapja tért vissza a városba, azelőtt 8 évig külföldön tartózkodott. Bármiféle plotban benne lennék, és tudok alkalmazkodni. Hozzá tenném, hogy nem vagyok valami gyors, de ha kedvet kaptál a dologhoz, egy postagalamb az ára. Kapcsolatkeresõ - Page 16 1735856013 Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903


Rekord gyorsasággal keltem el, köszönöm. Kapcsolatkeresõ - Page 16 1735856013 Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzer. Jan. 06 2021, 18:36
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 16 4146035580

Készülésem közepette arra jutottam, hogy jó lenne még néhány kapcsolat a leányzó életébe, így keresnék régi, esetleg új ismerősöket.

- Jól jönne első sorban egy afféle legjobb barát/barátnő, nemtől és kortól független a szerep.
- Örülnék még néhány lehetséges szomszédnak, Queensben van lakásunk.
- Esetleg az iskolatársam voltál? Alig néhány éve végeztem az egyetemen, lehettek nagy bulijaink közösen.
- Felsőbb körökben mozogsz, és szeretnél a munkaadóm lenni? Az sem akadály.
- Exeket, futó kalandokat, vagy leendő partnereket is szívesen fogadok, határ a csillagos ég.
- Utálhatsz is, lehetsz az esküdt ellenségem valamilyen oknál fogva. Elszedtem a pasidat, vagy éppen kikosaraztalak? Valami egyetemi projektben szárnyaltalak túl? Rád bízom...
- Üldözöl, hogy csináljak rólad néhány képet, mert a munkám nagy rajongója vagy, és híres modell akarsz lenni? Egy pm az ára, és talán még a derekam is beadom előbb-utóbb.

Ezeken kívül a határ a csillagos ég, nyitott vagyok mindenre, csak plotoljunk, ha hiányzik valaki az életedből, vagy bármi egyéb eszedbe jut! Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptySzomb. Jan. 02 2021, 09:28
Hello-hello!

Beszállok én is, hátha sikerrel járok. Kapcsolatkeresõ - Page 16 3673325056

Amit Tináról érdemes tudni:
- az apja börtönben van, az édesanyja meghalt;
- az öccsével lakik, aki mindössze 12 éves;
- a lehető legváltozatosabb alkalmi munkákat is elvállalja;
- jelenleg egy second hand ruhaüzletben eladó;
- nehéz megnyerni a bizalmát, de ha sikerül, jó barát;

Amit keresek:
- Tina az apjának hála kapott a nyakába néhány tartozást, amit igyekszik törleszteni, így ha akad bárki, aki ilyen jellegű tevékenységgel foglalkozik (potenciálisan törvényszegő), vagy szervezett bűnözésben jártas, szívesen fogadom - vagy sem, attól függ épp mennyi pénze van Athenának;
- akár távoli családtagokat, akik nem igazán segítik egymást (vagy épp nincs rá lehetőségük), de tudnak egymás létezéséről;
- régi ismerősöket és újakat, a középiskolából, a fodrász suliból, esetleg olyanokat, akik egy thrift store alkalmazottjának akarják kiönteni a lelküket;
- szomszédokat, akik minden alkalommal végighallgatják Tina pasijának a részeg zagyválását, amikor hajnalban dörömböl az ajtón - jobb esetben a megfelelőn;
- lehetsz szülő Tina öccsének a sulijából;
- vagy bármi egyéb, ha megtetszettem és játszanál.

Csak egy PM az ára. Kapcsolatkeresõ - Page 16 3756308786
mind álarcot viselünk
Athena V. Cruz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 5790c32554c686e2ab008cedac6a15417fe13fcf
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Tumblr_inline_sb8ihp2yZy1re0s2d_500
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
I came in from the outside
Burned out from a joy ride
I wouldn't know where to start Sweet music playing in the dark Be still, my foolish heart Don't ruin this on me I'm almost me again
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Db59f314735b5c0d24a4ecdadcd4dcb1f7c60972
Smelling like a bonfire, lost in a haze
If you're drunk on life, babe, I think it's great But while in this world I think I'll take my whiskey neat My coffee black and my bed at three
★ lakhely ★ :
Mott Haven, Bronx
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Tumblr_inline_sb8iktX1DS1re0s2d_500
★ foglalkozás ★ :
kind of everything
★ play by ★ :
vanessa anne hudgens
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 16 716151ac494f3b2f6e660d399e05893a6f57ec0c
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyPént. Jan. 01 2021, 20:40
Sziasztok! Smile

Elfogadásom nagy örömére keresnék egy-két, igencsak fontos személyt Julian mellé.
Mivel konkrét személyeket még nem szeretnék meghirdetni, hátha akadnak jelentkezők rá az oldal tagjainak körében, itt kezdenék ^^ Hátha.

Kiindulásként, vagy elöljáróban: kisfiam autóversenyző, egyelőre F2-kategóriában. Az utóbbi versenyek egyikén csúnya balesetet szenvedett, aminek most, még  egy hónap elteltével is nyögi a következményeit... Törések, zúzódások, szakadások, fejsérülés és társai. Ahhoz, hogy folytatni tudja a következő szezonban a versenyzést, a "téli szünetben" - március végéig - ki kellene őt kupálni Very Happy Vagyis, szükségem lenne neurológusra, sebészre/traumatológusra, akikhez visszajárhat a fiú a kórházba kontrollokra, ellenőrzésekre.
Esetleg - mivel azt nem láttam a nyilvántartásban, de az is lehet, hogy csak vak vagyok - ha valakinek lenne a tarsolyában, vagy készítene a jövőben egy rehabilitációs szakorvost, gyógytornászt, fizikoterapeutát, ne tartsa magában Very Happy Valakinek vissza kell majd ültetnie őt a volán mögé Rolling Eyes Kapcsolatkeresõ - Page 16 560292900 Esetleg egy pszichológus is szóba jöhet, hogy eloszlassa majd a kételyeit... már ha vannak Very Happy

Ezen túl pedig, bár brit színekben indul a versenyeken, főként az apja tiszteletére, 10 éve már, hogy New York az otthona, szóval korban hozzá közeli barátokat is szívesen fogadok. Kapcsolatkeresõ - Page 16 2624752903 Olyanokat akikkel felnőhetett, de az újak felé is ugyan olyan nyitott vagyok Kapcsolatkeresõ - Page 16 2496992409

PMPM
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 EmptyPént. Jan. 01 2021, 17:53
Keresem:


A legjobb barátot. Egészen kiválóan elviseljük egymást jó ideje, noha az első találkozás alkalmával meg sem fordult egyikünk fejében sem, hogy ez a kapcsolat mélyülni fog, s tartóssá válik. A közös téma egyáltalán nem a meccseken való sörözés, legyen az a kanapén ücsörögve, vagy a stadionban.


Szerelmi kapcsolatot, amely lehet éppen bimbózó, vagy régebb óta meglévő. A dolog pikantériája mindössze annyi (KETTŐ), hogy egyrészt Armand házas, még ha csak papíron is, másrészt nem szerelmi házasság történt (egy kis vegasi búfelejtő buli éjszakáján sok minden megesik), s mindent elkövet, hogy elváljanak, míg be nem toppant az életébe az a kényszer, hogy papíron még egy évet házasnak kéne lennie. Lesz merszed bevállalni?


Hogy mi a harmadik? Bár nyugodt és komoly embernek ismerni, a komolysága az aktivisták életében is jelen van, nála nem merül ki a szlogenek dobálása abban, hogy csak mondogatja, így aktívan cselekvőként képes bajba sodornia magát, legyen az egy kávéültetvényre illegálisan behatolás, csak, hogy talajmintát vegyen, és még lehetne hasonló eseteket sorolni. Ha affinitást érzel ebben, lehetnek az ilyen akciókban társak is, cserébe, ha őt kérik meg, akkor ugyanúgy rendelkezésre bocsátja idejét, tetteit és kapcsolati hálózatát.

Tűzoltó barát szó szerint, mivel önkéntes tűzoltóként is dolgozik Armand. Ha esetleg füstbe ment egy korábbi ilyen lehetőséged, vagy szeretnél újabbat  Very Happy


s ha úgy véled, befér karaktered életébe egy szöszi haj, zöld szem
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 16 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kapcsolatkeresõ
Vissza az elejére 
16 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: