New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 143 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 131 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kapcsolatkeresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzer. Jan. 01 2020, 19:23
Nos, mielőtt még megírnám magam, egyetlen - számomra viszont nagyon nagy horderejű - plotra keresnék egy bátor jelentkezőt, akinek épp van felesleges kapacitása:

- a vőlegényem keresem:
ne rettentsen el senkit, ez pusztán pénz és érdek szülte kapcsolat, hisz Wellington papa nem fogja csak úgy akárki kezébe adni több milliárdos vagyonát.
Ebből kifolyólag kell, hogy legyen üzleti érzéked, és hogy akarj 13 db hotelt irányítani világszerte, 6 - ebből kettő ötcsillagos - éttermet, és évenként olyan gálát megnyitni, amin a világ összes tájáról jönnek.
Nem árt, ha simulékony vagy, el tudod adni magad, és tudod, hogyan nyerd meg az embereket magad körül.

Nem kell szeretned engem, sőt, lehet akár életed szerelme is valaki, nem ragaszkodom a monogámiához sem, hisz nekünk pusztán kirakatéletünk lesz, az, hogy te kivel-mit csinálsz a négy fal között, az kizárólag a te dolgod.

Lehet, klisé kicsit a sztori, de hidd csak el, lehet ezt érdekessé is tenni, és tényleg nem szeretnék nyálas maszlagot, nagy egymásra találással és boldog véggel, nekem csak annyi fontos az egészben, hogy legalább jóban legyünk, és ne fogjon el tőled az undor, cserében én is született feleség leszek ^^


Rekord sebességgel kelt el Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzer. Jan. 01 2020, 13:23
Álláshirdetés:

Szükségem lenne egy minden lében kanál titkárnőre, aki az autókereskedésemben dolgozna, és állandó kapcsolatban állna a titkárommal Vernével(ő jelenleg NJK).
Eddig NJK volt megemlítve a hölgy, és nevesítettem is, de seperc alatt átseprem a memóriám, tehát ezzel nem lesz gond. Smile

Meglévő karaktert is szívesen fogadok az állás betöltésére, de ha új női karakteren töröd a kobakod és éppen munkát keresnél neki, nyugodtan zörgesd meg a postaládám.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Dec. 28 2019, 21:17
Halihó!

Bepróbálkozom hátha, megér egy próbát. Olyan szabad férfit keresek aki esetleg benne lenne egy hosszabb kimenetelű plotban ami lassan bontakozna ki és tele lenne bonyodalmakkal. Illetve keresnék a leányzó mellé legjobb barátnőt is esetleg. Ha felkeltettem az érdeklődésed egy pm az ára. Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580 Kapcsolatkeresõ - Page 26 1735856013 Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021 A barátnőt még mindig keresem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Dec. 28 2019, 12:12
'Allo-'allo  Very Happy

Az évezredekkel ezelőtt leírtakat másolva, de kapcsolatokat keresnék.  Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580

Egy részről szívesen játszanék olyanokkal, akik a bűnüldözésben dolgoznak; Tristan törvényszéki orvosszakértő, és imád úgy tenni, mintha mindenkinél okosabb lenne a világon, ami csak egy részből adódik túlteljesítési kényszerből, nagyobb részt viszont egyszerűen seggarc.
Szóval ha esetleg volna egy ügy, amihez asszisztálni kell, Ő a te embered, egyébként professzionális (csak bírd elviselni).

Másik részről viszont üzletelnék a sötét oldallal is; az ET-ben van említve egy Fonzie becenevű személy, aki bizonyára valami nagyobb hal számára veri be a Tristanhez hasonlók nagyképű orrát. A múltja néhány darabjával zsarolják, cserébe néha súg infókat vagy véletlenül nem vesz észre olyat, amit illene, esetleg elkallódnak vagy megsemmisülnek a bizonyítékok, épp csak annyiszor, hogy ne legyen feltűnő. A partner lehet akár A Fonz bandájának tagja (mivel nincs kitalálva, hova tartozik, kinek dolgozik), akár valaki olyan, aki tudomást szerez a turpisságról és ezt kihasználva fordítja a saját előnyére a helyzetet.

Továbbá lehet kolléga is a kórházból, aki kiakad azon, milyen lelki nyugalommal eszi a tonhalas szendvicsét a hullák mellett, vagy tehetnek egymásra megjegyzéseket kávéfőzés közben.

Természetesen jöhet másféle kör is, akár egyszeri alkalom, akár többszöri, múltbéli kapcsolat, aki valahogy visszatér az életébe, szomszéd, kocsma-haver (csak vicceltem, ilyen aligha), az, akinek a legénybúcsúján megismerte a feleségét és ezért valószínűleg egyedüliként van tisztában a dolgokkal, az, aki elé bevágott a forgalomban...  Kapcsolatkeresõ - Page 26 3673325056

Csak egy PM, meg némi türelem szükségeltetik. Kapcsolatkeresõ - Page 26 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Dec. 28 2019, 11:05
Hali mindenkinek! Kapcsolatkeresõ - Page 26 1987965242

Keresek:
- Legjobb havert: akivel már régóta együtt koptatjuk a barátság napjait. Te sem vagy egyszerű eset, s én sem, ezért egészen jól kijövünk egymással. Ja, és hát igen, azért a csínyek, azok sem maradtak ki, ha erre vágynál (a világot fel kell fedezni, a határokkal együtt..Kapcsolatkeresõ - Page 26 3398899094 )

- Futó kapcsolatok: egy éjszakás kapcsolaton kívül bármi, ami kicsit hosszabb távú. Jó volt, szép volt (vagy pont nem) és aztán elváltunk.

- Szomszéd: utálod vagy éppen bírod, mikor a nővérem kölkei éppen nálam hancúroznak. Ez is egy lehetőség. A másik meg az, hogy engem hívsz át, ha elromlik valami (lefolyótól kezdve a laptoptig), cserébe általában hajnalok hajnalán képes vagyok átcammogni hozzád, ha elfogyott a kávém (olyankor sosem tudom, mennyi az idő). Vagy együtt készülünk a vizsgádra, mikor rájössz, konyítok valamennyit a tananyaghoz. Vagy csak szeretsz átjönni, ücsörögni a kanapémon és sörözni egy jót. Helyszín: Queens/Manhattan

- Motoros haver: együtt bütykölünk, s rendre kiruccanunk, megpörgetni a kicsikék kerekeit, száguldani.

Ha még eszedbe jut bármi más lehetőség, és felkeltette a hirdetésem az érdeklődésed, kérlek, jelentkezz, várlak! Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903


Köszönöm a jelentkezőknek, megteltem! Kapcsolatkeresõ - Page 26 1471401822 Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyPént. Dec. 27 2019, 20:37
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580

Nem szeretném plot nélkül megalkotni ezt a karaktert, ezért írok ide, hátha valakinek bejön az itteni írás valamely része! Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903

Egy dokumentum-sorozat nyomozó riporteri pozícióját töltöm be jelenleg, de nagyon szeretné, ha lenne egy teljesen ő általa összeállított epizód vagy egy teljes évad egy olyan ügyről, aminek minden részletét ő készíti. Ebből kifolyólag keresni szeretnék neki egy olyan rendőrnyomozót, akivel kisebb macska-egér harc után igazából megállapodnak valamiben, és ettől fogva segítik egymás munkáját... Lehetsz férfi, de akkor egy kisebb flört belefér az életedbe, akkor ne légy szerény... Ha nő leszel, akkor biztosan "véletlen" összefutok veled egy általad közkedvelt helyen vagy esetleg ha nem tudsz választani egy ruhát, én ott leszek segíteni, mint idegen, aki jótettet hajt végre... Cool

Nagyon szívesen vennék olyan embereket, akik médiában dolgoznak, ismerhetjük egymást, ha van esetleg olyan, aki segítene akár rendezőként, akár lótifuti-mindenféle kérést teljesítő asszisztencia lenni... attól sem zárkóznék el - talán még sikerülhet jobb munkát is kapnod! Very Happy

Igazából bárki írhat, akit érdekelne ez a hölgyemény, illetve én is elolvasgatom még a kiírt kapcsolatkeresőket, és ráírok egy-két személyre a következő pár napban! Kapcsolatkeresõ - Page 26 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyCsüt. Dec. 26 2019, 14:01
Halihó! Kapcsolatkeresõ - Page 26 1159569709

Ennek a még készülő, de lassan körvonalazódó hölgynek keresnék kapcsolatokat, bár egyelőre konkrétumként valami családi szál jutott eszembe, ami fontos lenne. Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580

Toni spanyolajkú családból származik, amit ugyan maga mögött hagyott az egyetem(ek) megkezdésével, nem feledkezett meg róla. Jelenleg ügyészként dolgozik a városban, korábban is erre a pályára kívánt lépni, de akkoriban egy család is szerepelt az elképzelései között – férjhez ment és próbálkoztak is, amikor kiderült, hogy meddő.

Ez hatalmas törést jelentett számára, a férjével való kapcsolata annyira megromlott, hogy el is váltak (szívfájdalma pedig, hogy a férjének azóta saját családja lett). Az örökbefogadás is eszébe jutott, ám előbb a körülmények nem voltak megfelelőek, majd egyszer majdnem sikerült örökbe fogadnia egy kisbabát, de az anya végül visszamondta; a mély csalódás végett lényegében letett a saját család gondolatáról. Minden szeretetét, törődését (és pénzét) a testvérei gyerekeire fordítja.

Keresnék tehát akár testvért (mivel a pb alanyom egyébként is félvér, akár nem latin-származású is szóba jöhet, féltestvér esetén), de főleg unokahúgot-öcsöt, aki a városban él, és elviseli a nagynéni nyaggatását. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903

Ezen kívül, mivel a látszat ellenére nagyon is pozitív személyről van szó Toni személyében, természetesen bármiféle más keresést is nagyon szívesen fogadnék, akár barátit, akár múltbéli-jelenlegi kapcsolatot (rövidebb-hosszabb affért), gyakornokot, vagy olyat, aki az órájára jár, és szívesen lenne majd az. Smile Meglesz már a maga személyes keresztje, de ha bárkinek szüksége lenne egy ügyészre mondjuk bűnüldözői berkekből, az se hátráljon. Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzer. Dec. 25 2019, 12:43
Sziasztok!

A már meglévő kapcsolataim mellé keresnék még néhány vállalkozó szellemű emberkét, aki hajlandó lenne valamilyen szerepet betölteni egy kissé konok, de annál szerethetőbb alkoholista (tényleg nem vagyok az, ne higgyetek a feleségemnek) alak életében.

Szóval, ha esetleg:
- szívesen dolgoznál egy startup inkobátornál (lennél az asszisztensem, az igazgatótanács tagja, tanácsadó vagy mentor ezen a területen);

- olyan ötleted van, amit szerinted a cégemnek támogatnia kellene;

- rendszeres jelleggel kényszerülsz részt venni elit eseményeken;

- együtt jártunk egyetemre és azóta is tartjuk a kapcsolatot / vagy mindig is utáltad a fejem és most újra összefutunk;

- szomszédok vagyunk;

- megszánnál a boltban, mert látszik rajtam, hogy a feleségem bevásárlólistájának a felét sem értem;

- a porontyaink együtt bandáznak a játszótéren, te pedig szívesen folytatnál egy értelmes, felnőtt beszélgetést;

- rendszeresen látjuk egymást a squash pályán (és versenyt csinálunk ezekből a találkozókból);

- bármilyen egyéb ötleted támad és szimpatikusnak találsz;

Ne felejts el hagyni egy levelet a postaládámban! Kapcsolatkeresõ - Page 26 3244506387
mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
Kapcsolatkeresõ - Page 26 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 VhNNK2P
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyKedd Dec. 24 2019, 10:06
Halihó!

Nekem is jól jönne néhány ismertség, úgyhogy ha kedved lenne plotolni egy huszonkét éves nem üresfejű modellel, akkor dobj rám egy pm-et! Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021

Van egy NJK legjobb barátnőm, de ha van még itt az oldalon egy, a húszas éveiben járó modell, akinek még ráadásul nem csak barátra, de lakótársra is szüksége lenne, az írjon, mert biztosra veszem, hogy meg tudunk egyezni valamiben és jó kapcsolatot tudnánk kialakítani. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903

Van nekem egy keresett karakterem, nevezetesen a mostohabátyám, akihez vonzódom és akibe reménytelenül szerelmes is vagyok. Ha tetszene ez a plot, de új karaktert nem hoznál, viszont a mostani életedbe beleférne ez a szál, akkor tudod hol találsz. szemöldök
De persze el lehet csábítani a mostohatestvéremtől, hisz míg nem játékos karakter az illető, addig minden szabadon alakítható. Tartozhatsz bármelyik csoportba, foglalkozhatsz bármivel, nálam nincsenek kizáró okok. Csak találjunk ki valami jó plotot. szemöldök


Ezen felül jó lenne pár kapcsolódási pont a modell és a média szakmából is, úgyhogy szívesen várom fotósok, újságírók, divattervezők megkeresését is.

De ha bármilyen más módon szívesen kapcsolódnál hozzám, akkor is jelentkezz, hisz csak egy pm az ára! Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021

Kellemes ünnepeket kívánok! :öribari:

u.i.: A fenti plot ötletek reményeim szerint játékokat is vonnak maguk után, úgyhogy garantálni tudom, hogy nem hagyok lógva senkit sem. Köszönöm, hogy elolvastad! Kapcsolatkeresõ - Page 26 3672866238
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyHétf. Dec. 23 2019, 18:22
Sziasztok!  Kapcsolatkeresõ - Page 26 1987965242

Tegnap érkeztem és egyelőre csak családi kapcsolatokkal rendelkezem, így szívesen bővíteném az ismertségi körömet, még akkor is, ha nem vagyok éppen egy könnyű eset.  Kapcsolatkeresõ - Page 26 2081954265

Amit tudni kell rólam:
- 24 éves vagyok
- jogásznak tanulok a Yale-en és közben apám ügyvédi irodájában (Hall&Schneider) vagyok gyakornok
- nem vagyok túl szociális alkat, sőt, kifejezetten szeretek egyedül lenni
- az idő nagy részében komoly vagyok
- a tanulást sosem hanyagolom el
- mostanában mintha lennének pánikroham-szerű kitöréseim, de talán van még pár hetem, mire úgy igazán robbannék egyet
- mindig biztos voltam a jövőmben, de ahogy egyre jobban beláttam az ügyvédi pálya kulisszái mögé, egyre inkább elbizonytalanodom  - de ezt senkinek nem vallanám be

Milyen kapcsolatokat keresek?
- jól jönne egy legjobb barátnő, akivel gyerekkoruk óta barátnők (főleg ha mondjuk a delikvens nem a Yale-en és/vagy nem jogásznak tanul), akivel mindig számíthatnak egymásra és akinek talááán Anja elárulja majd a kételyeit a jövőjével kapcsolatban
- kéne legalább egy lakótárs (de lehet több is), akikkel vagy egy albérleten osztozunk vagy egy kollégiumi szobán, ha hasonló értékrenddel rendelkezünk, akkor jól kijövünk és tanulhatunk együtt, ha viszont különbözőek vagyunk, akkor némileg meg is keseríthetjük egymás életét

Rajtuk kívül jöhet még:
- szomszéd
- valaki, akivel mindig ugyanott fogyasztjuk el a délutáni teát
- valaki, aki rólam másolt az egyik zh-n és most szeretné megköszönni a segítséget
- aki rá akarna venni a reggeli futásra, mert szerinte az nagyon jó feszültséglevezetés
- valaki, akinek a kutyája mindig megtámad (mármint a szeretetével), ha észrevesz a parkban
- és a többi és a többi...

A fent leírtakon kívül nyitott vagyok a jó ötletekre (amik nem olyan bénák, mint az enyémek), szóval ha akad valami a tarsolyodban, akkor írj egy üzenetet és kápráztass el! Kapcsolatkeresõ - Page 26 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyCsüt. Dec. 19 2019, 18:44
Aki mindent (is) tud: Te vagy az egyetlen ember, aki tudja, miért vonom ki magam az egyetemi évek szokásai alól. Miért kerülöm ennyire a kontaktott. (Valószínűleg ott is voltál, azon az éjszakán.)
Te vagy az, aki arra bíztat, hogy ne hallgassak el semmit.  Te vagy az, akit akármennyire megsérthetek, csak átkarolsz és jössz velem tovább. Többnyire azzal a dumával jössz, hogy “ennyi év után...” Mikor így kezdesz egy mondatot, már tudom mire készülsz. Fogalmam sincs miért tűrsz el, vagy miért próbálsz folyamatosan sarkalni arra, amit én minden alkalommal elutasítok.  

Aki valamiért azt hiszi, hogy jóban vagyunk: Egyszer rád mosolyogtam, bár nem is vagyok biztos benne, hogy neked szólt, te mégis magádénak tekintetted. Azóta ha meglátsz, rögtön odajössz, és spontán szófosásod lesz. Elmesélsz mindent, amit én meg se kérdeztem, de te elmondod. Azt is elmondod, amire azért az emberek többsége nem lenne kíváncsi. Próbáltam rávilágítani, hogy rossz ajtón kopogtatsz. De nem igazán sikerült, így a végére már túlságosan is beleépültél a napirendembe.  

Aki saját magamtól próbál megvédeni: Tini korom óta hozzád járok. Miután kiderült, hogy nem tudom problémáimat helyén kezelni, vagy megoldani. Így más módszert ajánlott fel a szakember. A sport jótékony hatását. A mi kapcsolatunk egészen jól működik, egészen addig a pontig, amíg nem próbálsz életvezetési tanácsokkal ellátni. Ahogy eljutunk erre a kritikus pontra, én megpróbálom benyomni az orrodat, miközben te még jobban arra játszol, hogy felhergelj. Azt hiszem úgy vagy vele, hogy még mindig jobb, hogy téged püföllek, mintha magamban okoznék valami kárt..

Daisy az fajta lány, aki nem terhel másokat a problémájával. Sőt, leginkább maradna jelenlegi helyzetben láthatatlan, és inkább csak a tanulmányaira koncentrálna. Így inkább hajlamos elüldözni maga mellől mindenkit. Gyakorlatilag mindig mindent lázadásból csinál, így némileg kiválhat ellenszenvet azokból, akik esetleg nem tudnak szemet hunyni a dolgai felett (pl: a szülei). Igazából ezek csak plot ötletek, ami változtathatok, és összevonhatok, és betöltheti őket lány, fiú, vagy aki csak szeretné. Nincs semmi megkötve. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyPént. Dec. 13 2019, 23:03
Sziasztok!

A "jelen lévő" és kapcsolódási pontokat keresőkhöz fordulok a következő ajánlatokkal:

Szívem csücske kávézómba keresek baristákat, szendicsmestereket és pékeket. Egyedi kávézó, a legújabb specialitásokkal, mégis, vannak hagyományos vonalak is, így ha szereted a mixelt érzéseket, érdemes jönnöd.

Szendvicsben csakis újítások vannak, a vegától kezdve a mindenmentesig.

Keresek teamestereket is, mivel a kávézó teát is felszolgál, nem mindenki rajong a kávéért és elsődleges a vendég kényelme, amelyhez akár egy teaimádó barát is tartozhat, aki lóvontatással, és hajóéval se, be nem tenné a lábát egy kávézóba, hiszen ő a teát kedveli és nem a tasakos borzalmakat. Vagy ha mégis, olyat is elő tudunk varázsolni.

Vagyis, akinek munkára van szüksége, a kávézó várja, ha még tanonc vagy, és érdekel, akkor is gyere! Kapcsolatkeresõ - Page 26 108800823
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyPént. Dec. 13 2019, 20:32
Sziasztok! Szeretném kiépíteni Jasmine ismeretségi körét. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903

Jas mondhatni egy átlagos amerikai életmódot folytató fiatal egyetemista lány, kinek szenvedélye a tánc, a zene. Meglehetősen extrovertált, tudatos és akaratos személy, rengeteg baráttal, álbaráttal és ellenséggel.
Hiszi, hogy csak egyszer fiatal mindenki és ezt ki is szeretné használni. Élete egészen beleillik a legtöbb gimisekről/egyetemistákról szóló sorozatba egy csipetnyi Gossip Girl aromával talán, így hát keresnék:

Egy legjobb barátnőt, akivel az egyetemen (Columbia) vagy esetleg ha nem oda jár, akkor az egyetem falain kívül elválaszthatatlanok, minden pasit kitárgyalnak, együtt veszik a körömlakkokat és közösen tárgyalják meg, hogy melyik szórakozóhelyre menjenek legközelebb. Néha összevesznek, de sokadjára is be kell látniuk, hogy mindenkinek jobb, ha ők jóban vannak.

► Jasmine tagja a pomponlány csapatnak, táncosként sokszor ő az egyik koreográfus, így vélhetőleg ismeri a többi pomponlányokat és egyetemen sportolókat is. Biztosan van akivel jól kijön és akivel legszívesebben eltörölnék egymást a Föld színéről, míg a sportoló fiúk esetében van, akire csillogtatja szemeit és van külön kedvence, akinek izgatottan szurkol, hogy nyerjen.

► Jas nem egy romantikus fajta, de kavarni fiúkkal azt nagyon tud. Exek, gyors kapcsolatok, amikor két hét is elég volt ahhoz, hogy rájöjjenek, nem egymásnak valók, vagy szimplán éjszakás kalandok, merthogy párkapcsolatba nem akarnának belemenni, de azért jó lenne néha együtt szórakozni ugyebár, amikből aztán jönnek a szarkavarások, a három- és sokszögek, amiket már senki sem tud kibogozni. (Erre könnyen rá lehet fogni, hogy miért ismerik egymást a karik és miért olyan a viszonyuk, amilyen.) Aztán persze vagy szorosabb lett a kapcsolatuk a szakítás/éjszaka után, vagy minden elromolni látszik.

► Jelentkezett egy táncos tehetségkutatóba (SYTYCD vagy valami hasonlóba), ahol második lett, ám felfigyelt rá egy entertainment, most pedig háttértáncosként dolgozik. Egy hírességnek nincs szüksége háttértáncosra? ^^" Vagy csak közös cégnél vannak... netán a videoklipekben Jas az a bizonyos lány a híresség mögött. (Vagy bármi ehhez hasonló.)

► Az előbbi gondolathoz még: van egy állandó táncos csapat/formáció, melynek része, leginkább youtube-ról híresek, ám számos más táncosokkal is könnyen kerülhet kapcsolatba.

► Ezen kívül családi hátteréből adódóan könnyen ismerheti az elit réteget, esetleg ők "fiatalok, gyerekek" hébe-hóba beledumálhatnak a felnőttek üzleteibe, ezzel nehezebbé tehetik a mindennapjaikat.

Egy kicsit sokra sikerült. ^^ Köszönöm, ha végigolvastad! Ha bármelyik pont felkeltette az érdeklődésed, vagy egy teljesen más ötleted része lennék, küldj egy PM-et. Kapcsolatkeresõ - Page 26 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyCsüt. Dec. 12 2019, 15:37
Figyelem figyelem! lol!

Nehezen kezelhető kisrác vagyok és imádom eljátszani a cukit. Rolling Eyes
- Lehetsz egy rajongóm, akárhányszor meglátsz az utcán suliba menni a  barátaimmal, mindig megcsodálod a cuki babaarcom. Vagy épp utálhatsz is, mert már keresztbe raktam neked és ismersz, mint a rossz pénzt.
- Ismerheted az "apámat", lehetsz zsaru aki már párszor elkapta őt, de valamilyen okból mindig megússza a dolgot. "Apa" illegális dolgokban van benne, egy kis ez, egy kis az. Sajnálsz ez miatt, hiszen nem akarod, hogy az útját kövessem, így mindig ellátsz jó tanácsokkal.
- Lehetsz a szomszédom, panellakó vagyok, szóval bárki jöhet. Azt vedd figyelembe, hogy otthon anyám káromkodik és valószínűleg a falak vékonyak.
- Szoktam éjszaka csavarogni, szó szerint kiszökök otthonról, hogy ne kelljen hallanom a szüleim veszekedését és kibékülését. Ha rendőr vagy, akkor heti szinten 3-szor tuti haza viszel. Vagy találkozhatunk a parkban, bárhol. Talán meg is próbáltál már elrabolni, de túl jártam az eszeden.

Hát úgy ennyi, de bármi másban is vevő vagyok. Illetve a nevelőszüleimre hiszem azt, hogy az igazi családom. Elraboltak anyukámtól, futó kapcsolatának a gyümölcse vagyok, szóval várom az apukámat (akinek lesz egy féltestvére).
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzer. Dec. 11 2019, 03:31
Nos, mielőtt kidobnám a karikeresőbe, arra gondoltam, hátha teng-leng itt valaki, akinek ez beleférhet az életébe, szóval, az alábbi szálra keresnék jelentkezőt:  Kapcsolatkeresõ - Page 26 340519296

Valahol 20-25 év között lenne szuper, ha lennél. Ismerjük egymást már úgy totyogós korunk óta, sokkal inkább tekintünk egymásra úgy, mintha testvérek lennénk, mint bárhogy máshogy. A szüleink viszont meg vannak győződve arról, hogy minket egymásnak teremtett a sors, vagyis ez nemrég ötlött az eszükbe, azt hiszem, az lehetett a háttérben, hogy rájöttek, én nem csak a férfiakhoz vonzódom. Ez manhatteni, elit körökben nagyon is az ördögtől való... Szóval anyám azt a "javaslatot" tette, hogy mivel rákos (igazából nem, csak roppant jól manipulál, tudja, hogyan kell), az utolsó kívánsága, hogy lásson férjhez menni, méghozzá hozzád. Azt nem tudom, neked hogy adagolták ezt be otthon, mindenesetre megpróbáljuk ezt az egész szerelmesdit. (Az is teljesen tökéletes, ha neked csak pont kapóra jövök testi/kirakati/bármiféle szinten).

Szeretném kiemelni, hogy hosszútávon nem gondolkodom szerelmi plotban, igazából maga a folyamat lenne érdekes, ahogy eljutnak arra a szintre, hogy rájöjjenek, hogy egyik sem szerelmes a másikba, mert szeretném, ha ez egy ideig úgymond "titokban" maradna és tényleg megpróbálnának egymáshoz idomulni.

Ha egy kicsit is felkeltettem az érdeklődésed, dobj meg egy üzivel és hosszabban is elregélem neked, hogy mikre gondoltam, illetve persze a Te ötleteidet is nagyon szívesen várom! Jó lenne, ha valakivel össze tudnánk ezt hozni. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903 cukika


MEG IS VAN, KÖSZI! Kapcsolatkeresõ - Page 26 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyHétf. Dec. 09 2019, 12:16
Sziasztok.

Felnőttek részére szólna eme kis szösszenet.
Apukámat a pszichiátrián kezelik, anyukám pedig sokat dolgozik, fáradt, és mindenért kiabál velem. Még iszik is. Meg drogozik is. Így ebből kifolyólag akadt pár ötletem. Ha valamelyik megtettszett írj nekem.

1: Apa, aki a pszichiátrián van, nem is az apám. Te vagy az, s ezt nem is olyan régen tudtad meg. Anya nem mondott semmit se se nekem, se neked ezelőtt 10 évvel mikor xy okból lefeküdtetek, mondjuk egy bulin, vagy bárhol máshol.
2: Apa és anya nem is a szüleim, elraboltak a kórházból/ elcseréltek és ti feladtátok a reményt, hogy valaha is előkerülök.

3: A szüleim valamelyikének testvére vagy és magadhoz veszel, mert te vagy a legközelebbi hozzátartozóm, így a gyámom is.

Jelige: a családomat keresem
Bármi akad ehhez kapcsolódóan PM-el dobálozhatsz felém. Köszönöm ha végig olvastad  Kapcsolatkeresõ - Page 26 1676852372 (vezetéknevet is változtatok, ha úgy könnyebb)

UP:
Anya már van, már csak apa kell egy futó kaland során.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyVas. Dec. 08 2019, 19:33
Sziasztok!

Én is beállok a sorba. Barátokat, barátnőket, osztálytársakat keresnék. Ismerhetjük egymást a suliból. Lehet öregdiák, akivel az iskolában többször összefutottam, vagy csak arcról ismerős voltál nekem és leszólítottalak az utcán, egy cukrászdában, vagy akár a mazobiban. A leukémia miatt elég sokat jártam a kórházban, így akár onnan is ismerhetlek.
Pola szeret beszélni, barátkozni. Elég pozitív egy lány. Sok mosolyog, nevet. Persze vannak rosszabb napjai, de azt is próbálja leplezni. Cukrászdában dolgozik a suli mellett. Akár pár évvel idősebb karakterek is jelentkezhetnek. Sőt lehet valaki fiú barát akivel idővel akár több is lehetne, bár biztos nem lenne egyszerű a dolog. Smile

De igazából elég sok mindenre nyitott vagyok így bármilyen ötleted van kérlek írj! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Dec. 07 2019, 22:02
Mivel félig-meddig már bent vagyok a buliban, merek ideírni. Furcsa, mert miközben a nagyon semmit mondó ET-m írtam, rájöttem, mennyi mindennel tudnám színesíteni, szóval... KEZDJÜK MÁR EL!!!

- kereslek téged: akivel volt kérészéletű barátságom, Koreából, Indiából, Angliából, Franciaországból, Hollandiából, Izlandról, Olaszországból.... ezeken a helyeken éltem eddig, és nyilván mindenki vágyik a nagy New Yorkba, szóval miért is ne

- kereslek téged: akinek mondhatni szakterülete a szívügyek - minél több házasságon vagy túl, annál jobb -, és megszánod csepp lényemet. Én nem értek a pasikhoz, vagyis az érzelmi részhez nem, viszont nagyon szeretnék segíteni a nővéremnek, mert ez a hely a szívem csücske, szeretnék legalább másfél évet kihúzni itt, és megdönteni a rekordot.

- kereslek téged: aki munkát adsz nekem. Nem szeretnék sört csapolni, se rúdon táncolni, de ugye az élet sem szeretem kérdése, szóval bármi belefér - hiába van rengeteg pénzünk, kell valamit mondani, ha megkérdezik, honnan -, a lényeg, csak határozatlan idejű szerződéssel tudom vállalni, és ne legyek kulcsfigura a sakk tábládon, mert könnyen megszívhatod

- kereslek téged: aki.... te vagy a srác a szomszédból, ha én a lány a szomszédból. Beljebb rakhatjuk egymás újságjait, nehogy megázzanak, viszek neked üdv sütit is, mert ki nem hagynánk sose, te pedig megjátszod, hogyx elhiszed, mi sütöttük, és mindenki boldog.

- és kereslek téged: aki megmutatod nekem, hogy nem is olyan rossz, ha van állandóság az életemben és nem is kell feltétlenül mindig az a három lépés távolság mindenkivel. Szeretnék idővel bizalmi kapcsolatot kialakítani, olyan folyó melletti padon ülős, gyros evős, nagyot beszélgetős kapcsolatot. Szeretném, ha mindenképp idősebb lennél sokkal és férfi, amolyan apa figura, aki nekem sose volt, ebből kifolyólag szerelmi szálat nem akarok.

Így első körben ennyi, ha ebből akár csak egyre is akadna jelentkező, én már megütném a főnyereményt. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903

+1: szép vagy, sőt gyönyörű, ezért én imádlak téged fotózni. Te csak annyit tapasztalsz ebből, hogy mindig ott vagyok a közeledben a gépemmel, és hát... mivel nem tudom, miféle szerzet vagy, így azt se tudhatom, az ártatlan rajongásom mit vált ki belőled. Pedig hidd el, semmi rosszat nem akarok, a képek is csak nálam lesznek.


OH MY DZSÍZÜSZ MIND ELKELT!!!! Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021 Kapcsolatkeresõ - Page 26 1676852372 Kapcsolatkeresõ - Page 26 3719483937 Kapcsolatkeresõ - Page 26 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Dec. 07 2019, 04:15
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580

Én igazából még mindig a tesómat keresném (húg vagy nővér igazából alakítható). Az avi már foglalt, így azt is teljesen rád bíznám, ahogy minden mást is, tulajdonképp a hirdetésben leírtakat csak vezérfonálnak szántam. Abban is benne vagyok, ha csak New Yorkon belül vagy eltűnve, viszont az jó lenne, ha a szakmájában (ez is változtatható, a hirdetésben színésznő) elismert lenne. Annyira örülnék egy Húgnak/Nővérnek, akivel meg lehet osztani minden bút-bajt-bánatot. Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580
A hirdetés ITT található, de szabadon alakítható! Smile Meglévő kari vagy éppen formálódó egyaránt jöhet! Smile

Ha plotolnál, keress nyugodtan, tárt karokkal várlak!  Kapcsolatkeresõ - Page 26 1471401822  Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021


Megtaláltam Kapcsolatkeresõ - Page 26 3874598021
mind álarcot viselünk
June Wilkins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 Tumblr_inline_pnoenf92YN1s4jbtk_540
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
summer wine
Kapcsolatkeresõ - Page 26 873fbc3166b8e4ad3db4b5dd8c41ed8d0ef52a31
★ családi állapot ★ :
engaged
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 41802e7c8a2c312faf1c6326a81249d43af8c57a
★ foglalkozás ★ :
újságíró ~ Time
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 804ec68a27763031ca956e7f74ca1d5f8f3dc95a
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzer. Dec. 04 2019, 08:14
V. Clarissa Larose írta:
Szép reggelt kívánok mindenkinek! Kapcsolatkeresõ - Page 26 4146035580
Kissé flegmatikus, de annál őszintébb szőkeség keres kapcsolatokat! Kapcsolatkeresõ - Page 26 2284509961

Amit elsősorban tudnotok kell rólam:
Kerek 20 éves lányka vagyok
Divatőrült
A Columbia Egyetem bölcsészeinek sorait erősítem (francia szak)
Bokszolok
Anyukám rákban szenved, apám alkoholista, szóval rövid időre kollégiumba kényszerültem
Jó barát vagyok, csak egy kicsit túl szarkasztikus humorral rendelkezem Kapcsolatkeresõ - Page 26 2081954265

Amiben a segítségedre lehetek:
Mondjuk lehetek a franciatanárod (nem félreérteni a franciázást! Razz )
Bármilyen munkát megcsinálok! Szóval ha valakinek kéne bébiszitter, valaki, aki kifesti a házat (felelősséget nem vállalok érte), lenyírja a füvet, elviszi a kutyát sétálni... Én itt vagyok. Very Happy

Ahonnan ismerhetjük egymást:
Egyetem
Boksz-klub
Kiskorú vagyok, ezért te veszed nekem a cigit
Bulik és egyéb nyalánkságok

Konkrét kapcsolatok, amiket keresek:
Kiadó egy szobatárs a koliban
Egy srácot, aki egyszer magáévá tett, aztán összetörte a szívem
Barátok
Random másodunokatestvérek, akikkel évente egyszer jópofizunk egymásnak
Bármilyen családtag (távolabbi rokonok inkább)
Crush-ok
Építészmérnök hallgatók, akiket szabadon gyűlölhetek Kapcsolatkeresõ - Page 26 690269075

Elsőkörben azt hiszem ennyi lennék, pmben várom a bátor jelentkezőket, ha ebből bármi megtetszett volna.Very Happy

Hejhóó, még mindig itt vagyok Very Happy


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 JwXUJup
Kapcsolatkeresõ - Page 26 JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 26 JwX6oq7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyVas. Dec. 01 2019, 12:18
Sziasztok!

Még mielőtt színpadra lépne Draden, szeretnék kapcsolódási pontokat, kapcsolatokat keresni és találni is számára. Nagyon boldog lennék, ha sikerülne, köszönöm előre is! Kapcsolatkeresõ - Page 26 1404455205

Munka szempontjából
Pácienseket keresek, Draden pszichológus és pszichiáter. Kedvelheted, jöhetsz muszájból, vagy bármi okból. Rend őreként, vagy más, hivatalos személyként találkozhattunk eseteknél, helyszínen, tárgyaláson, akárhol, akár úgy is, hogy éppen belefutottam, véletlen szerűen. Nagyon rizikós esetek is jöhetnek, szeret bonyolult csomókat bogozni, mint ahogy jöhetnek pokrócok, nehéz személyiségek is, tudja kezelni a helyzetet, még ha éppen nem is úgy, ahogy elvárnák tőle.

Albérlő
Van még egy lakása, előszeretettel adja ki mások számára, így ha olyan lakást keresel, ahol a főbérlő nem zargat minden nap a hazajövetelével és jelenlétével, várlak!

Haragos
Nem, nem sikerült eljátszanod, hogy nem vagy beszámítható, így szépen leültettek. Lenne más ezer, akire haragudhatnál, miért én? Mert átvágtalak a palánkon, orrodnál fogva vezettelek, ahogy éppen jól esik. Vagy mert olyan kedved van.

Diák
Elméletet nem tanítok, a gyakorlati képzést végzed nálam, hol kórházban, hol kutató intézeteknél.

Bármi más
Szabadon kopogtathatsz más ötlettel, amit megfelelőenk találsz és úgy véled, kapcsolódhat karaktered életébe.

Köszönöm a figyelmet, s várlak!  Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptySzomb. Nov. 30 2019, 18:41
Lakótárs kerestetik


Mondanám, hogy ez lesz életed legjobb döntése, de elég nagyot hazudnék. Ha viszont mégis arra vetemednél, hogy egy lakáson belül összekösd velem az életedet, annyi a minimum, hogy írok magamhoz, használati utasítást. Csak a félreértések elkerülése végett.  

Kérjük olvassa át figyelmesen a használati utasítást, amely ismerteti a készüléket és annak megfelelő, biztonságos használatát.  

NÉHÁNY ENERGIATAKARÉKOSSÁGI TIPP
Mielőtt használatba vennénk , ügyeljünk arra, hogy minimum, két kávé legyen benne. Ha annál kevesebb koffein csörgedezik benne, hajlamos a belassulásra, esetenként lajhár üzemmódba kapcsol, és akármilyen testhelyzetben elalszik. Ezenfelül, hajlamos túladagolni a koffeint, így jobb ha elővigyázatosak vagyunk, és eldugjuk előle a kávét. Esetenként a kávéfőző gépet is. Nem igényel túl sok figyelmet, ugyanakkor néha akkor is beszél, amikor próbáljuk figyelmen kívül hagyni. Szeleburdi személyiségéhez köthető, hogy nem éppen áll két lábbal a földön, de hamar visszahúzhatjuk a fellegekből ha megemlítjük az apját, akkor általában rögtön néma üzemmódba kapcsol.

Na, de félretéve a viccet. Joy olyan lakótársat keres maga mellé, aki elviseli a hóbortjait, és a kicsit sem nyugodt kutyáját. Azt is ha néha, teli rakja a lakást rózsaszín díszpárnákkal, és azt is ha néha spontán rátör a frász. Nem ígérem, hogy egyszerű lesz vele élni, de legalább nem fogsz unatkozni. Azért mielőtt lelkes jelentkezőként, tele nyomnád a postaládámat, olvasd el az előtörténetét.  Lehetsz, fiú, lány, vagy lányos -fiú, vagy fiús- lány. Nincs megkötés, sem szabályok.

Köszönjük a bizalmat, amit a termék megvásárlásával irántunk tanúsított. Kívánjuk, hogy sok örömben legyen része a készülék használata során.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyPént. Nov. 29 2019, 18:23
Sziasztok!

Mint az oldalon teljesen kezdő játékos keresnék egy-két ettől vissza nem riadó személykét, akik esetleg segíthetnek Clovernek kibújni a kagylóhéjból Kapcsolatkeresõ - Page 26 2624752903 Vagy legalábbis megkezdeni a folyamatot.

Mivel a karakter nem az a túlzottan bulizós típus, illetve nem sok helyen jár, ahol igazán szocializálódhat, így az alábbiak jutottak az eszembe:

- Szomszédok vagyunk, és felbosszantalak a hangos zenehallgatásommal, esetleg meglátod az egymásra néző ablakunkon keresztül, hogyan esek el a két lábamban (=táncolok); vagy az egyikünknél kicsit megszalad a ló habfürdő közben és beáztatjuk a másik lakását; netalántán most költözöl, és elkélne egy kis segítség a bepakolással -> ne is keress tovább, én vagyok a te embered Wink

- Rosszul leszel az utcán, az egyetemen, akárhol, én pedig csak nem félek annyira az emberi kontaktusoktól, hogy ne álljak meg segíteni neked, és gondoskodni róla, hogy épségben hazajuss. Ha az úgy jobban szimpatikus, fordíthatunk is a felállásokon.

- Régi kínos ismerős, aki megmaradt egy vakrandiról, egy ismerkedős estről (nem muszáj randira gondolni), egy könyvklubból, voltaképpen akárhonnan, amit összetudunk egyeztetni. Beszélgetésbe elegyedhettünk, de a dolgok nem éppen abba a mederben haladtak, amit ideálisnak lehetne nevezni, talán spicces voltam (vagy éppen te voltál az), összehordtam/összehordtál mindenfélét, az egyikünknek egy szórakoztatóan kellemetlen élménynek bizonyult, a másikunknak... kevésbé Very Happy

- A megrendelőm vagy. Szeretek festeni, ügyesen is megy, és a szenvedélyeim a szekkók, és noha nem vagyok Michelangelo, időről-időre szeretek ilyen munkák után nézni. Ha úgy érzed, feltudnál és felszeretnél nekem szabadítani egy kis helyet a faladon, az üzleted falán, akárhol, jutányos áron vállalom (=ingyen)

Nincsenek megkötéseim a nemekkel kapcsolatosan (kivéve, ha a vakrandis vonal lenne a szíved vágya), és ha neked lenne bármi ötleted, vess egy pillantást az előtörténetemre, és ha úgy gondolod, hogy klappolnánk, írj rám :zöldi:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyKedd Nov. 26 2019, 10:00
A visszatérés mellett új kapcsolatokat is keresek Erik mellé, aztán meglátjuk, mi lesz Very Happy Karakterem egy feltörekvő és nem olyan régen befutott metal zenekar frontembere (ének+gitár) így első sorban ehhez kapcsolódóan kerülhetnek mellé más karakterek.
Akik első körben eszembe jutnak:
-újságírók
-más zenészek
-rajongók, illetve olyan emberek, akikkel egy-egy klub koncert után Erik leülhetett egy-két sörre, mivel nem az a közönségtől elvonulós alkat a növekvő figyelem ellenére sem.

Bármilyen más elképzelést is szívesen fogadok persze, mindennek az ára egy PM. \m/
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 EmptyHétf. Nov. 25 2019, 12:28
Szép hétfő delet! Kapcsolatkeresõ - Page 26 690269075

Egy kicsit konkrétabb hirdetéssel jöttem most; a dolgok úgy alakultak, hogy kis egyetemista-csóringer kommunánkban felszabadult két hely. Kaylee mellé egy hölgyet, Abel szobatársának pedig egy hímnemű egyedet (vagy legalábbis egy különösen férfias nőt) keresnénk, aki megvédi az ágya alatti szörnyektől. Kapcsolatkeresõ - Page 26 2588409867 (Bár adott esetben Reagan muszklijait sem vetjük meg, amikor épp nem Hannah hasznára vannak.)
Kikötés nincs igazán, kor tekintetében esetleg annyi, hogy jó lenne valahol 18-25 körül tartani, még ha adott esetben nem is egyetemista az illető.
Mindenképp olyasvalakit szeretnénk, aki foglalkozik is a közösséggel, minden tagjával játszana, és valóban nagy része lenne a csapatnak, nem csak egy felesleges név a hűtőn, akit sosem látnak. Laughing

Amit ajánlani tudunk, az egy elég világos házimunka beosztás, friss házi kóser kaja a hűtőben (a Goldberg felirat senkit ne tévesszen meg Rolling Eyes), közös vizsgahisztik, bulik, pizzázás a tévé előtt, és egy nagyon változatos társaság öt aktív taggal, meg a hozzájuk tartozókkal. Cool

Úgyhogy ha érdekel a dolog, dobj egy üzenetet, aztán segítünk költözni!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 26 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kapcsolatkeresõ
Vissza az elejére 
26 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: