New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 18 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Kapcsolatkeresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Dec. 08 2019, 19:33
Sziasztok!

Én is beállok a sorba. Barátokat, barátnőket, osztálytársakat keresnék. Ismerhetjük egymást a suliból. Lehet öregdiák, akivel az iskolában többször összefutottam, vagy csak arcról ismerős voltál nekem és leszólítottalak az utcán, egy cukrászdában, vagy akár a mazobiban. A leukémia miatt elég sokat jártam a kórházban, így akár onnan is ismerhetlek.
Pola szeret beszélni, barátkozni. Elég pozitív egy lány. Sok mosolyog, nevet. Persze vannak rosszabb napjai, de azt is próbálja leplezni. Cukrászdában dolgozik a suli mellett. Akár pár évvel idősebb karakterek is jelentkezhetnek. Sőt lehet valaki fiú barát akivel idővel akár több is lehetne, bár biztos nem lenne egyszerű a dolog. Smile

De igazából elég sok mindenre nyitott vagyok így bármilyen ötleted van kérlek írj! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Dec. 07 2019, 22:02
Mivel félig-meddig már bent vagyok a buliban, merek ideírni. Furcsa, mert miközben a nagyon semmit mondó ET-m írtam, rájöttem, mennyi mindennel tudnám színesíteni, szóval... KEZDJÜK MÁR EL!!!

- kereslek téged: akivel volt kérészéletű barátságom, Koreából, Indiából, Angliából, Franciaországból, Hollandiából, Izlandról, Olaszországból.... ezeken a helyeken éltem eddig, és nyilván mindenki vágyik a nagy New Yorkba, szóval miért is ne

- kereslek téged: akinek mondhatni szakterülete a szívügyek - minél több házasságon vagy túl, annál jobb -, és megszánod csepp lényemet. Én nem értek a pasikhoz, vagyis az érzelmi részhez nem, viszont nagyon szeretnék segíteni a nővéremnek, mert ez a hely a szívem csücske, szeretnék legalább másfél évet kihúzni itt, és megdönteni a rekordot.

- kereslek téged: aki munkát adsz nekem. Nem szeretnék sört csapolni, se rúdon táncolni, de ugye az élet sem szeretem kérdése, szóval bármi belefér - hiába van rengeteg pénzünk, kell valamit mondani, ha megkérdezik, honnan -, a lényeg, csak határozatlan idejű szerződéssel tudom vállalni, és ne legyek kulcsfigura a sakk tábládon, mert könnyen megszívhatod

- kereslek téged: aki.... te vagy a srác a szomszédból, ha én a lány a szomszédból. Beljebb rakhatjuk egymás újságjait, nehogy megázzanak, viszek neked üdv sütit is, mert ki nem hagynánk sose, te pedig megjátszod, hogyx elhiszed, mi sütöttük, és mindenki boldog.

- és kereslek téged: aki megmutatod nekem, hogy nem is olyan rossz, ha van állandóság az életemben és nem is kell feltétlenül mindig az a három lépés távolság mindenkivel. Szeretnék idővel bizalmi kapcsolatot kialakítani, olyan folyó melletti padon ülős, gyros evős, nagyot beszélgetős kapcsolatot. Szeretném, ha mindenképp idősebb lennél sokkal és férfi, amolyan apa figura, aki nekem sose volt, ebből kifolyólag szerelmi szálat nem akarok.

Így első körben ennyi, ha ebből akár csak egyre is akadna jelentkező, én már megütném a főnyereményt. Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903

+1: szép vagy, sőt gyönyörű, ezért én imádlak téged fotózni. Te csak annyit tapasztalsz ebből, hogy mindig ott vagyok a közeledben a gépemmel, és hát... mivel nem tudom, miféle szerzet vagy, így azt se tudhatom, az ártatlan rajongásom mit vált ki belőled. Pedig hidd el, semmi rosszat nem akarok, a képek is csak nálam lesznek.


OH MY DZSÍZÜSZ MIND ELKELT!!!! Kapcsolatkeresõ - Page 27 3874598021 Kapcsolatkeresõ - Page 27 1676852372 Kapcsolatkeresõ - Page 27 3719483937 Kapcsolatkeresõ - Page 27 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Dec. 07 2019, 04:15
Sziasztok! Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580

Én igazából még mindig a tesómat keresném (húg vagy nővér igazából alakítható). Az avi már foglalt, így azt is teljesen rád bíznám, ahogy minden mást is, tulajdonképp a hirdetésben leírtakat csak vezérfonálnak szántam. Abban is benne vagyok, ha csak New Yorkon belül vagy eltűnve, viszont az jó lenne, ha a szakmájában (ez is változtatható, a hirdetésben színésznő) elismert lenne. Annyira örülnék egy Húgnak/Nővérnek, akivel meg lehet osztani minden bút-bajt-bánatot. Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580
A hirdetés ITT található, de szabadon alakítható! Smile Meglévő kari vagy éppen formálódó egyaránt jöhet! Smile

Ha plotolnál, keress nyugodtan, tárt karokkal várlak!  Kapcsolatkeresõ - Page 27 1471401822  Kapcsolatkeresõ - Page 27 3874598021


Megtaláltam Kapcsolatkeresõ - Page 27 3874598021
mind álarcot viselünk
June Wilkins
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 Tumblr_inline_pnoenf92YN1s4jbtk_540
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
summer wine
Kapcsolatkeresõ - Page 27 873fbc3166b8e4ad3db4b5dd8c41ed8d0ef52a31
★ családi állapot ★ :
engaged
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 41802e7c8a2c312faf1c6326a81249d43af8c57a
★ foglalkozás ★ :
újságíró ~ Time
★ play by ★ :
Gal Gadot
★ hozzászólások száma ★ :
87
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 804ec68a27763031ca956e7f74ca1d5f8f3dc95a
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzer. Dec. 04 2019, 08:14
V. Clarissa Larose írta:
Szép reggelt kívánok mindenkinek! Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580
Kissé flegmatikus, de annál őszintébb szőkeség keres kapcsolatokat! Kapcsolatkeresõ - Page 27 2284509961

Amit elsősorban tudnotok kell rólam:
Kerek 20 éves lányka vagyok
Divatőrült
A Columbia Egyetem bölcsészeinek sorait erősítem (francia szak)
Bokszolok
Anyukám rákban szenved, apám alkoholista, szóval rövid időre kollégiumba kényszerültem
Jó barát vagyok, csak egy kicsit túl szarkasztikus humorral rendelkezem Kapcsolatkeresõ - Page 27 2081954265

Amiben a segítségedre lehetek:
Mondjuk lehetek a franciatanárod (nem félreérteni a franciázást! Razz )
Bármilyen munkát megcsinálok! Szóval ha valakinek kéne bébiszitter, valaki, aki kifesti a házat (felelősséget nem vállalok érte), lenyírja a füvet, elviszi a kutyát sétálni... Én itt vagyok. Very Happy

Ahonnan ismerhetjük egymást:
Egyetem
Boksz-klub
Kiskorú vagyok, ezért te veszed nekem a cigit
Bulik és egyéb nyalánkságok

Konkrét kapcsolatok, amiket keresek:
Kiadó egy szobatárs a koliban
Egy srácot, aki egyszer magáévá tett, aztán összetörte a szívem
Barátok
Random másodunokatestvérek, akikkel évente egyszer jópofizunk egymásnak
Bármilyen családtag (távolabbi rokonok inkább)
Crush-ok
Építészmérnök hallgatók, akiket szabadon gyűlölhetek Kapcsolatkeresõ - Page 27 690269075

Elsőkörben azt hiszem ennyi lennék, pmben várom a bátor jelentkezőket, ha ebből bármi megtetszett volna.Very Happy

Hejhóó, még mindig itt vagyok Very Happy


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwXUJup
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX6oq7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Dec. 01 2019, 12:18
Sziasztok!

Még mielőtt színpadra lépne Draden, szeretnék kapcsolódási pontokat, kapcsolatokat keresni és találni is számára. Nagyon boldog lennék, ha sikerülne, köszönöm előre is! Kapcsolatkeresõ - Page 27 1404455205

Munka szempontjából
Pácienseket keresek, Draden pszichológus és pszichiáter. Kedvelheted, jöhetsz muszájból, vagy bármi okból. Rend őreként, vagy más, hivatalos személyként találkozhattunk eseteknél, helyszínen, tárgyaláson, akárhol, akár úgy is, hogy éppen belefutottam, véletlen szerűen. Nagyon rizikós esetek is jöhetnek, szeret bonyolult csomókat bogozni, mint ahogy jöhetnek pokrócok, nehéz személyiségek is, tudja kezelni a helyzetet, még ha éppen nem is úgy, ahogy elvárnák tőle.

Albérlő
Van még egy lakása, előszeretettel adja ki mások számára, így ha olyan lakást keresel, ahol a főbérlő nem zargat minden nap a hazajövetelével és jelenlétével, várlak!

Haragos
Nem, nem sikerült eljátszanod, hogy nem vagy beszámítható, így szépen leültettek. Lenne más ezer, akire haragudhatnál, miért én? Mert átvágtalak a palánkon, orrodnál fogva vezettelek, ahogy éppen jól esik. Vagy mert olyan kedved van.

Diák
Elméletet nem tanítok, a gyakorlati képzést végzed nálam, hol kórházban, hol kutató intézeteknél.

Bármi más
Szabadon kopogtathatsz más ötlettel, amit megfelelőenk találsz és úgy véled, kapcsolódhat karaktered életébe.

Köszönöm a figyelmet, s várlak!  Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Nov. 30 2019, 18:41
Lakótárs kerestetik


Mondanám, hogy ez lesz életed legjobb döntése, de elég nagyot hazudnék. Ha viszont mégis arra vetemednél, hogy egy lakáson belül összekösd velem az életedet, annyi a minimum, hogy írok magamhoz, használati utasítást. Csak a félreértések elkerülése végett.  

Kérjük olvassa át figyelmesen a használati utasítást, amely ismerteti a készüléket és annak megfelelő, biztonságos használatát.  

NÉHÁNY ENERGIATAKARÉKOSSÁGI TIPP
Mielőtt használatba vennénk , ügyeljünk arra, hogy minimum, két kávé legyen benne. Ha annál kevesebb koffein csörgedezik benne, hajlamos a belassulásra, esetenként lajhár üzemmódba kapcsol, és akármilyen testhelyzetben elalszik. Ezenfelül, hajlamos túladagolni a koffeint, így jobb ha elővigyázatosak vagyunk, és eldugjuk előle a kávét. Esetenként a kávéfőző gépet is. Nem igényel túl sok figyelmet, ugyanakkor néha akkor is beszél, amikor próbáljuk figyelmen kívül hagyni. Szeleburdi személyiségéhez köthető, hogy nem éppen áll két lábbal a földön, de hamar visszahúzhatjuk a fellegekből ha megemlítjük az apját, akkor általában rögtön néma üzemmódba kapcsol.

Na, de félretéve a viccet. Joy olyan lakótársat keres maga mellé, aki elviseli a hóbortjait, és a kicsit sem nyugodt kutyáját. Azt is ha néha, teli rakja a lakást rózsaszín díszpárnákkal, és azt is ha néha spontán rátör a frász. Nem ígérem, hogy egyszerű lesz vele élni, de legalább nem fogsz unatkozni. Azért mielőtt lelkes jelentkezőként, tele nyomnád a postaládámat, olvasd el az előtörténetét.  Lehetsz, fiú, lány, vagy lányos -fiú, vagy fiús- lány. Nincs megkötés, sem szabályok.

Köszönjük a bizalmat, amit a termék megvásárlásával irántunk tanúsított. Kívánjuk, hogy sok örömben legyen része a készülék használata során.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyPént. Nov. 29 2019, 18:23
Sziasztok!

Mint az oldalon teljesen kezdő játékos keresnék egy-két ettől vissza nem riadó személykét, akik esetleg segíthetnek Clovernek kibújni a kagylóhéjból Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903 Vagy legalábbis megkezdeni a folyamatot.

Mivel a karakter nem az a túlzottan bulizós típus, illetve nem sok helyen jár, ahol igazán szocializálódhat, így az alábbiak jutottak az eszembe:

- Szomszédok vagyunk, és felbosszantalak a hangos zenehallgatásommal, esetleg meglátod az egymásra néző ablakunkon keresztül, hogyan esek el a két lábamban (=táncolok); vagy az egyikünknél kicsit megszalad a ló habfürdő közben és beáztatjuk a másik lakását; netalántán most költözöl, és elkélne egy kis segítség a bepakolással -> ne is keress tovább, én vagyok a te embered Wink

- Rosszul leszel az utcán, az egyetemen, akárhol, én pedig csak nem félek annyira az emberi kontaktusoktól, hogy ne álljak meg segíteni neked, és gondoskodni róla, hogy épségben hazajuss. Ha az úgy jobban szimpatikus, fordíthatunk is a felállásokon.

- Régi kínos ismerős, aki megmaradt egy vakrandiról, egy ismerkedős estről (nem muszáj randira gondolni), egy könyvklubból, voltaképpen akárhonnan, amit összetudunk egyeztetni. Beszélgetésbe elegyedhettünk, de a dolgok nem éppen abba a mederben haladtak, amit ideálisnak lehetne nevezni, talán spicces voltam (vagy éppen te voltál az), összehordtam/összehordtál mindenfélét, az egyikünknek egy szórakoztatóan kellemetlen élménynek bizonyult, a másikunknak... kevésbé Very Happy

- A megrendelőm vagy. Szeretek festeni, ügyesen is megy, és a szenvedélyeim a szekkók, és noha nem vagyok Michelangelo, időről-időre szeretek ilyen munkák után nézni. Ha úgy érzed, feltudnál és felszeretnél nekem szabadítani egy kis helyet a faladon, az üzleted falán, akárhol, jutányos áron vállalom (=ingyen)

Nincsenek megkötéseim a nemekkel kapcsolatosan (kivéve, ha a vakrandis vonal lenne a szíved vágya), és ha neked lenne bármi ötleted, vess egy pillantást az előtörténetemre, és ha úgy gondolod, hogy klappolnánk, írj rám :zöldi:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyKedd Nov. 26 2019, 10:00
A visszatérés mellett új kapcsolatokat is keresek Erik mellé, aztán meglátjuk, mi lesz Very Happy Karakterem egy feltörekvő és nem olyan régen befutott metal zenekar frontembere (ének+gitár) így első sorban ehhez kapcsolódóan kerülhetnek mellé más karakterek.
Akik első körben eszembe jutnak:
-újságírók
-más zenészek
-rajongók, illetve olyan emberek, akikkel egy-egy klub koncert után Erik leülhetett egy-két sörre, mivel nem az a közönségtől elvonulós alkat a növekvő figyelem ellenére sem.

Bármilyen más elképzelést is szívesen fogadok persze, mindennek az ára egy PM. \m/
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyHétf. Nov. 25 2019, 12:28
Szép hétfő delet! Kapcsolatkeresõ - Page 27 690269075

Egy kicsit konkrétabb hirdetéssel jöttem most; a dolgok úgy alakultak, hogy kis egyetemista-csóringer kommunánkban felszabadult két hely. Kaylee mellé egy hölgyet, Abel szobatársának pedig egy hímnemű egyedet (vagy legalábbis egy különösen férfias nőt) keresnénk, aki megvédi az ágya alatti szörnyektől. Kapcsolatkeresõ - Page 27 2588409867 (Bár adott esetben Reagan muszklijait sem vetjük meg, amikor épp nem Hannah hasznára vannak.)
Kikötés nincs igazán, kor tekintetében esetleg annyi, hogy jó lenne valahol 18-25 körül tartani, még ha adott esetben nem is egyetemista az illető.
Mindenképp olyasvalakit szeretnénk, aki foglalkozik is a közösséggel, minden tagjával játszana, és valóban nagy része lenne a csapatnak, nem csak egy felesleges név a hűtőn, akit sosem látnak. Laughing

Amit ajánlani tudunk, az egy elég világos házimunka beosztás, friss házi kóser kaja a hűtőben (a Goldberg felirat senkit ne tévesszen meg Rolling Eyes), közös vizsgahisztik, bulik, pizzázás a tévé előtt, és egy nagyon változatos társaság öt aktív taggal, meg a hozzájuk tartozókkal. Cool

Úgyhogy ha érdekel a dolog, dobj egy üzenetet, aztán segítünk költözni!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Nov. 23 2019, 12:15
Halihó

Egy 18 éves fiatal ambiciózus leányzó, ki nemrég szökött át New Yorkba, hogy megkeresse édesapját a következő embereket keresi az életébe:

- régi és új barátokat, akik bevezetnék és megismertetnék vele New York városát. Enid egy jó szándékú, néha nagyszájú leányzó, aki csupán szeretné megismerni múltját, hogy folytatni tudja az életét. Ezek a barátok, megapprobálják lebeszélni Enid-et Chris-ről, hisz látják, hogy a fiú-val valami nem stimmel.

- embereket, akik kapcsolatban állhatnak az apjával, vagy netán sejthetik, hogy ki az.

- szerelemi szálat, egy srácot, aki beleszeret Enid-be ám ő még mindig Chris-hez vonzódik. Az orrá-nál sem lát tovább és nem veszi észre a másik fiút. Talán ez a srác megpróbálja felnyitni Enid szemét, hogy milyen is valójában ez a Chris. Majd meglátjuk, hogy milyen sikerrel.

- mindemellett egyéb szálakra is keresek embereket. Ha bármi ötletetek van nyugodtan jelentkezzetek.

Várom a PM-eket. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyKedd Nov. 12 2019, 06:26
Naná, hogy kellenek a kapcsolatok. Íme az én listám:


- Abban a bérházban élsz, mint én, s gyakran futunk össze ( Manhattan, férfi/nő)


- Régi/Új férfi cimborák, akikkel meg lehet beszélni egy pofa sör mellett mindent ( Férfiak)


- Munkatárs vagy Főnök? Rainbow Fish Design-nál dolgozol, úgy mint én. ( férfi/nő)


- Rosszakaróim, Ellenségeim, Zaklatóim akik szeretnek borsot törni az orrom alá (férfi/nő)


- A nő akivel, talán még össze is jöhetek vagy te szeretnél valamiért összejönni velem? ( nő )



Ezeken felül bármi másban is szintén benne vagyok, írj bátran pm-et Smile Gyere játsszunk egy jót!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyHétf. Nov. 11 2019, 21:04
Jó pár féle pajtást keresek Valentin életébe:

Munka-társ
Lehetsz nyomozó, jogi berkekben dolgozó, rendőr és bárki, aki kapcsolódik munkájában hozzá. Lehetsz az asszisztensem is  Cool

Elítélt/felmentett/megbüntetett
Csaltál adóban, volt be nem fizetett parkolócédulád (igen, valahol kezdeni kell Very Happy ), amit már nem csak simán be kellett fizetned, ingatlannal jártál sötétebb berkekben, vagy más, pénzügyhöz köthető ügyed volt (mosni, azt is lehet) és vagy ügyvédként, vagy az utóbbi időben bíróként csaptam rád a kalapácsot, ilyen, vagy olyan módon (nem szó szerinti értelemben Very Happy)

Szomszéd
Manhattanben lakik Very Happy

Hobbiban osztozó
Szörf az első, a vitorlázás a legrégebbi, a túrázás zord időben - ha társként van kedved csatlakozni, régi cimborák lehetünk benne. Golf, tenisz csak szép álom, másoknak rémálom.

Várlak! Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyHétf. Nov. 11 2019, 09:13
Szép reggelt kívánok mindenkinek! Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580
Kissé flegmatikus, de annál őszintébb szőkeség keres kapcsolatokat! Kapcsolatkeresõ - Page 27 2284509961

Amit elsősorban tudnotok kell rólam:
Kerek 20 éves lányka vagyok
Divatőrült
A Columbia Egyetem bölcsészeinek sorait erősítem (francia szak)
Bokszolok
Anyukám rákban szenved, apám alkoholista, szóval rövid időre kollégiumba kényszerültem
Jó barát vagyok, csak egy kicsit túl szarkasztikus humorral rendelkezem Kapcsolatkeresõ - Page 27 2081954265

Amiben a segítségedre lehetek:
Mondjuk lehetek a franciatanárod (nem félreérteni a franciázást! Razz )
Bármilyen munkát megcsinálok! Szóval ha valakinek kéne bébiszitter, valaki, aki kifesti a házat (felelősséget nem vállalok érte), lenyírja a füvet, elviszi a kutyát sétálni... Én itt vagyok. Very Happy

Ahonnan ismerhetjük egymást:
Egyetem
Boksz-klub
Kiskorú vagyok, ezért te veszed nekem a cigit
Bulik és egyéb nyalánkságok

Konkrét kapcsolatok, amiket keresek:
Kiadó egy szobatárs a koliban
Egy srácot, aki egyszer magáévá tett, aztán összetörte a szívem
Barátok
Random másodunokatestvérek, akikkel évente egyszer jópofizunk egymásnak
Bármilyen családtag (távolabbi rokonok inkább)
Crush-ok
Építészmérnök hallgatók, akiket szabadon gyűlölhetek Kapcsolatkeresõ - Page 27 690269075

Elsőkörben azt hiszem ennyi lennék, pmben várom a bátor jelentkezőket, ha ebből bármi megtetszett volna.Very Happy


I can pick and roll, pass, ballerina twirl, skating through the city with my snapback on, still be looking pretty with no makeup on, hit Sephora quick, get a red lip, but meet me on the court, I'll ball you up right quick, they be like, "Baby, baby, how you get so fine?"
I'm a girl's girl, I'm a boss in a man's world
mind álarcot viselünk
V. Clarissa Larose
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwXUJup
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwXUCcG
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
On my head, a crown
Yo, I told you, I'm the gem in this place, invest in me quickly, you were only looking for the shining things, you couldn't find me, who'll lift up this place?
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX4xHJ
Is it gravity or ocean wind
That always bring me back wanting you? Let's be true, 'cause it's you, just let me wave to you, not wave goodbye, let me stay by your side, 'cause it's good enough, don't let me go back to darkness of blue, as long as I'm with you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX4mWN
★ foglalkozás ★ :
egyetemista, büfés
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
84
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 JwX6oq7
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Nov. 03 2019, 10:24
Sziasztok

Keresnék pár fontos kapcsolatot a kis nyomozónőmnek.

Amit tudni kell róla: - PTSD szindrómája van, de már nem jelentkezik olyan gyakran.
- van egy kisfia, akit mindennél jobban szeret
- az emberek általában ridegnek, érzéketlennek tartják, falat húzott maga köré
- súlyos és nagyon borzalmas múlttal rendelkezik, amiről nem szeret beszélni
- a munka megszállottja, örült módjára üldözi a bűnözőket.

Akiket keresek: Munkatársak akikkel most együtt dolgozom. Lehetsz a főnököm, a csappáttársam, a beosztottam is. Nektek sem beszéltem a múltamról, csak a főnők tudja, de érzitek, hogy valami nem okés velem.

Bűnözök: akiket el kellene kapnom. Lehetsz gyilkos vagy csak egy rabló, drog díler, maffiózó vagy bármi más. A lényeg, ha én rád hajtok akkor addig üldözlek, amíg el nem kaplak. Bár az is megeshet, hogy valami folytán nem tudlak elkapni, játszadozol velem vagy te akarsz elkapni engem.

Kapcsolatok: lehetsz olyan is, aki megpróbálkozik közelebb férkőzni a szívemhez, testemhez Wink már ha sikerül. Nagyon kitartónak és elszántnak kell lenned ahhoz, hogy én megbízzak benned és csak egy kicsit is magamhoz engedjelek.

Emberek a múltamból: Ismerhetlek akár régebbről. Tudhatsz a múltamról. Ismerheted az életemet. Lehetsz az ellenségem vagy akár régi jó barátom is. Kapcsolatban állhatunk Walter által is, lehetsz az ő rokona, aki utál és elakar tiporni. Vagy olyan, aki épp kedvel és megvédeni akar.
Az is megeshet, hogy a fiam apjának rokona vagy. Kedvelhetsz vagy sem. Talán csak a fiamat akarod elvenni, mert szerinted megbízhatatlan és rossz anya vagyok.

Továbbá keresek: jövőbeli barátokat, új ismeretségeket, rokonokat, ellenségeket stb.

Bármilyen ötletre vevő vagyok. A lényeg, hogy játszunk: egy izgalmas, kalandos, kacifántos, szerelmi háromszöges, intrikákkal teli, akár félelmetes, ijesztő játékot. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyPént. Nov. 01 2019, 18:51
Sziasztok

Ízig vérig Brooklyni vagyok és egy főt keresnék jelenleg. Ha senki se jelentkezik, akkor meghirdetésre kerül.
Egy hölgyet keresek, az ET-ben vele beszélgetek a szomszédomról.
A legjobb barátnőt keresek, ugyanúgy Brooklyni lakos,  a középiskolás szerelméhez ment feleségül és gyerekkorunk óta nagyon jóban vagyunk. Tehát olyan 16 +/- éve.
A kora 23-26 év körüli. Minden megbeszélés kérdése.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Okt. 19 2019, 23:55
Haló Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580

Jöttem keresni Kapcsolatkeresõ - Page 27 303445802

1. Rokonok: Unokatesók, nagybácsi/nagynéni, esetleg még távolabbi família tag. Kb. 7-8 hónapja költöztem Londonból New Yorkba, és eddig csak a szüleimről tudtam. Szívesen segítek az ötletelésben. Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903

2. Kollégák: Bárki, aki a Gotham Bar and Grill-nél dolgozik. Általában mindenkivel jóban vagyok, ennek az ellenkezője nem is nagyon lehetséges, tekintettel arra, hogy nem vagyok az a szociális fajta.  Rolling Eyes
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyCsüt. Okt. 17 2019, 16:06
Na hejhó. Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580 Én is keresném így megújulva a kapcsolataimat... Ha sikeresen felkeltettem az érdeklődésedet, akkor a következő dolgokat nem árt ha tudod rólam:

- Túl őszinte vagyok
- Szeretem hangoztatni a véleményem - akkor is, ha az nem érdekel senkit -
- Ettől függetlenül azért szorult belém annyi alázat, hogy senkibe nem állok bele ok nélkül
- A rideg személyiségem mögött érző szív lakozik... Challenge: találd meg azt, és vésd be magad oda!
- Ettől függetlenül veszettül szociális vagyok, főleg két spangli után

Akikre szükségem lenne:
- Mondjuk jól jönne egy díler, akitől beszerzem a kis fűadagom és megpróbál rábeszélni az újdonságokra és a keményebb drogokra (inkább kevesebb, mint több sikerrel)
- Bárkire, aki zenél, de nem ír magának dalokat.
- Bárkire, aki zenél, és ír magának dalokat.
- Néhány haver jól esne (szigorúan 20 év felett, hogy ne csak a bölcsödéből szedjem a baráti körömet)
- Bárki, aki ismeri a zenéimet és akár a rajongóm lehet
- Ausztrálok
- Franciák
- Tagok, aki jóarc gitár/zongoratanárt keresnek (csak úgy maszekban)
- Amatőr zenészek, akiknek szükségük lenne egy stúdióra, ahol fel tudják venni a dalaikat (olcsón adom ki, ha meg tudsz győzni róla, hogy miért leszel nekem jó befektetés)
- Valaki, aki bűnbe tud csábítani (elsősorban hölgyek)
- Akinek szüksége van egy légyottra (ismét csak hölgyek)

Első körben ennyi lenne a dolog, de szívesen várom a pm-eket azoktól is, akinek ezen túl jut valakmi az eszébe, és szimpatikussá vált a fejem a szemében. Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580 Csók


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 UXJCFyN
Kapcsolatkeresõ - Page 27 MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kapcsolatkeresõ - Page 27 RfFLdgU
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzer. Okt. 16 2019, 08:53
Halihó Kapcsolatkeresõ - Page 27 1987965242
Üvegcsontú, pályakezdő tanárnéni keresi azon bátor jelentkezőket, akiket ismerhet.
És hogy ezek kik? Egyetemi csoporttársak, kollégák, akik segíthetnek neki a kezdetekben, és persze nem utolsó sorban a neveletlen fiatalok, akikkel meg lehet szerettetni - vagy épp pont ellenkezőleg, ki tudja xd - a biológiát...
Emellett persze jöhetnek szomszédok, akár egy lakótárs is, és egyéb barátok, akik lehetőleg nem hagyják, hogy összetörjem magam Kapcsolatkeresõ - Page 27 3673325056 Nyitott vagyok egyébként sok mindenre, szóval csak egy üzenettel kell megdobnod, és már plotolhatunk is Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Okt. 13 2019, 23:33
Sziasztok!

Több embert keresek Lana olykor-olykor átlagosnak nem mondható életébe.

1; Jól jönne még egy/kettő üzlet társ. Na persze itt nem csak a fotó stúdióra gondolok ( de oda is várok bárkit szerettel ), hanem főleg a családi biznisz terén gondolkodom. Lehetsz te bárki, akinek éppen egy kis segítség kell a maffiától, na persze valamit valamiért elv alapján. Vagy egyszerűen van egy jó és mindkettőnk számára előnyös üzleted, esetleg egy másik maffia nagyköveteként vagy jelen Lana életébe.

2; Ha már üzlet, akkor szükségem lenne, még pár olyan emberre aki nekem dolgozik. Főképp védelmi pénzből tartjuk fel a családi vagyont, így fontos az, hogy ha kell merd bepiszkolni a kezed, minden értelembe. De bármit meghallgatok.

3; Na és persze a magánélet sem elhanyagolható dolog. Így olyan barátok/barátnők kerestetnek akik nem feltétlen tudnak mindent Lana életéről, éppen ezért egy kis átlagosságot csempésznek a lány életébe. Még az is bele férhet ha nem csak egy szimpla barát vagy. Lehetsz valami több, vagy csak alkalmanként járunk össze.Wink lol!

Bármelyik ponthoz bármit meghallgatok, sőt ha van más ötleted is amibe bele fér egy enyhén sem hétköznapi lány, akkor jelentkezz bátran. Ígérem nem harapok, csak ha kéred...de akkor nagyot. Very Happy Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Okt. 13 2019, 23:23
Úgy látszik, hogy megint egyedül maradtam, így bepróbálkozom újra...

Szükséged lenne egy bébicsőszre? Esetleg bukásra állsz franciából és jól jönne egy korrepetálás? Elkéne a segítség a háznál? Vagy csupán sokat utaztál repülővel és te is a problémás vendégek egyike vagy? Vagy drága az albérlet és jól jönne egy lakótárs? Akkor én vagyok a te embered!

Aicha egy lábadozás alatt lévő stewardess, aki egy baleset miatt New Yorkban ragadt, s bár komoly sérülés érte az agyát (elveszítette az arc felismerő képességét), egy percig sem szeretne a fenekén maradni.
- Alapjába véve nagyon barátságos. Gyerek szerető, jól beszél franciául (lévén, hogy az az anyanyelve), a konyhában is megállja a helyét, szívesen tanul gyerkőcökkel, vagy sétáltatja meg a kutyádat, vagy segít be az albérlet rendben tartásában és fizetésében.
- Emellett fekete öves taekwondos, így szívesen tanít mást is önvédelemre, vagy leckéztet meg egy tolvajt, aki rossz embert pécéz ki magának.  Twisted Evil
- Esetleg pont egy tolvaj/perverz miatt kerülnél bajba, amiért ugyanazt a ruhát viseled és rosszkor vagy rossz helyen?  Rolling Eyes
- Esetleg egy szemtanú vagy, aki látta azt, amikor Aichat elütötték? Vagy csupán egy rendőr, aki segítene megoldani az ügyet? Kapcsolatkeresõ - Page 27 3874598021

Remélem felkeltettem valaki figyelmét. Várom a galambokat Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyKedd Okt. 08 2019, 09:15
Hoznék pár kapcsolatot, hátha... lol!

1.) Jól jönne egy ivócimbora, akivel néha rendesen fel lehet önteni a garatra, le lehet ugrani Vegasba és hasonlók.Ide szigorúan hímnemű egyedet keresek.


2.) Futó kapcsolataim egyike. Egy éjszaka, vagy több. Tartósan ne számolj velem.(Pierre szerelmes, még akkor is ha az nagyjából reménytelen Smile oda majd úgyis hirdetek ) ...ja ide meg szigorúan hölgyet keresek. Talán annyi ide a kikötésem, hogy még futó kalandnak sem szereti a karakter a nyomulós, dominás, famme fatal nőket.A kedves, finom lányok/nők a gyengéi. Smile

3.) Valami dokiféle. Nemrégiben diagnosztizáltak nála cukorbetegséget. És mivel nem túlságosan ápol jó viszonyt a tűvel, bejár a kórházba vércukorszint ellenőrzésre és inzulinos kezelésre.Pierre elég makacs és rossz beteg, nagyjából semmit nem tart be, szóval jó lenne időnként seggberugdosni. A doki mindegy milyen tipusú, felőlem agysebész is lehet, Pierre-nek nem számít, mert csak benne bízik meg és csak hozzá hajlandó járni.

1-3 pont össze is vonható. lol!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyHétf. Okt. 07 2019, 00:37
Sziamia!  Kapcsolatkeresõ - Page 27 1987965242  

Szia, figyu érdekel a történelem vagy a régiségek?  Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903 Vagy állatbarát vagy? Esetleg szereted a zenét? Mert akkor jó helyen jársz.  Kapcsolatkeresõ - Page 27 3673325056 Vagy csak találkoznál egy bulis jókedvű hiperaktív orosz - kubai lánnyal?  Kapcsolatkeresõ - Page 27 3719483937
Bármilyen kapcsolati szállnak örülnék és hoztam is pár ötletet hozzá, íme:
- lehetek a szomszéd lány akibe mindig sikerül bele ütköznöd a hiperaktivitása miatt? Vagy csak meghallod hogy néhanapján az erkélyen hegedül.
- lehetek a legjobb barátod, aki bármikor szívesen meghallgat, és segít amiben tud?  Kapcsolatkeresõ - Page 27 2451935670
- Vagy esetleg a kis régiségkereskedésben törzsvásárló vagy?
- Esetleg az orvosom vagy aki átvette a kezelésemet itt a Nagy almában...

Ha esetleg van más ötleted szívesen meghallgatom. Nem kerül másba mint egy pm írj bátran nem harapok. 


                                                         Üdv: Nessy  Kapcsolatkeresõ - Page 27 2284509961
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Okt. 06 2019, 00:09
Halihó! Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903

Viszonylag friss húsként bepróbálkoznék itt, mert bár akad már pár lefixált szálam, sose lehet belőlük elég. Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580

Amy egyedülálló, elvált nő, egy hat éves fiú és egy tíz éves kislány néha büszke, általában fáradt édesanyja. Akár velük, azaz a gyerekekkel kapcsolatban is kiötölhetünk valamit, nem lenne rossz például egy bébiszitter, akiben az ő paranoid elméje is meg tud bízni egy-egy este vagy délután erejéig, de lehet szó iskolatársak szüleiről, tanárokról is.

A másik nagy közös potenciális pont pedig a rend éber őreihez köti, illetve bárki máshoz a bűnüldözésen belül, ugyanis Manhattanben dolgozik bűnügyi helyszínelőként és adatelemzőként.

Habár barátok is akadnak már, és nem épp a haverkodós stílus, kizárni semmit sem zárnék. Smile Jöhet régi iskolatárs, rokon, ismerős, szomszéd, akit zavar a gyerekek iskola utáni zsivaja, egy nem egészen átgondolt és utólag megbánt egyéjszakás kaland, borzalmas vakrandi, vagy valaki, akit véletlen majdnem elütött kocsival, és még neki áll feljebb... Rolling Eyes

Ha a hölgyemény bármelyik része felkeltette az érdeklődésed, ne habozz és írj, Kapcsolatkeresõ - Page 27 1159569709
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptySzomb. Szept. 28 2019, 17:12
Hello!  Kapcsolatkeresõ - Page 27 1987965242
Hé te! Igen, aki éppen olvasod ezt. Kell egy süti? Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903
Cserébe kb. bármilyen kapcsolati szállnak örülnék és hoztam is pár ötletet hozzá, íme:
- lehetek a szomszéd srác, aki random pillanatokban otthagyja nálad a macskáját, finom sütiért persze.
- lehetek az ivócimborád valamelyik kocsmából/bárból, aki egy ital mellett meghallgatta az egész életedet/a lelki problémáidra tanácsokkal látott el
- lehetek egy buliban felszedett egyéjszakás kalandod (nem csak nőknek!)
- lehetek az exed
- lehetek a legjobb haverod, akivel elmehetsz bulizni, aki meghallgat téged, aki néha meglep ingyen kávéval vagy sütivel (utóbbi kérésre kicsit tartalmazhat marihuánát)
- lehetek az a személy, akitől mindig rendelsz marihuánát tartalmazó sütit és ez a kettőnk kis titkos üzletelése lenne
- lehetek az, akire éppen pikkelsz/az ellenséged vagyok, mert az üzletem veszélyezteti a tiédet vagy éppen a vicces sütiemért akarsz nyakon csípni
- lehetek a kedvenc baristád/cukrászod, aki miatt mindig betérsz a brooklyni kis üzletembe és már törzsvásárló vagy
- lehetek a főnököd, akinek kávé- és sütiházában éppen alkalmazott vagy

Vagy szóba jöhet ezeken kívül más is, hogy ha neked eszemdbe jutott más vagy úgy gondolod valahogyan beleillenék az életedbe. Továbbá ajánlom elolvasni a karakterlapomat, hogy ha felkeltettem az érdeklődésedet.
Ha pedig tényleg hajlandó lennél valami kis plotot szövögetni velem, nyugodtan küldj egy pm-et #cookie tárggyal.  Kapcsolatkeresõ - Page 27 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 EmptyVas. Szept. 22 2019, 14:06
Bepróbálkozom én is, hátha...

Nos, amit a karakterről tudni kell:
- Nővérnek tanul és lassan a papírját is megkapja róla
- Ebből kifolyólag a manhattani kórházak egyikében fellelhető
- Made in Thailand, bár természetét tekintve, nem az a tipikus thai leányzó, főleg ha az agyára megy a munka
- Mivel bevándorló, ezért fő célja a zöldkártya megszerzése
- Nagyon anyáskodó, még egy idegent is képes babusgatni, legyen az férfi, nő, idősebb vagy fiatalabb

Akiket keresek:
- (Kamu) Házastárs jelölt. Bárki, aki szeretne magának egy thai feleséget. Nem, kor mindegy. Az se fontos, hogy szerelemből tegye, Sayanak úgy is a kártya miatt lenne fontos, szóval, aki szeretne magának egy kamu feleséget, annak itt van a lehetőség.
- Régi/új ismerősök, lehet az egy bénán sikerült randiból megmaradt barát, régi kolis társ, osztálytárs, orvosok, nővérek, ápolók, kedvenc bárista, igazából bárki, aki bármilyen fantáziát lát a dologban. Saya nagyon nyitott, a fába is bele köt.

Remélem valakinek felkeltettem a figyelmét, várom a PM-eket Kapcsolatkeresõ - Page 27 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next
TémanyitásRe: Kapcsolatkeresõ
Kapcsolatkeresõ - Page 27 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kapcsolatkeresõ
Vissza az elejére 
27 / 35 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 31 ... 35  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: