New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams
TémanyitásSay you'll see me again even if it's just in your wildest dreams
Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams EmptyVas. Dec. 22 2019, 21:14
Stepbrother dearest - foglalt!

Play by:
szabadon választható, de légyszi egyeztess velem róla és valaki olyat találjunk, aki mindkettőnknek megfelel
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
24 -30
Lakhely:
Manhattan/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
remélem, hogy egyedülálló
Csoport:
média/ üzlet/ munkások
Történetünk:

Kilenc évvel ezelőtt toppantál be az életembe, amikor is apukád feleségül vette az anyukámat. Kezdetben sokat szekáltuk egymást, egymás idegeire mentünk, aminek persze senki sem örült otthon. Az évek múlásával azonban ahelyett, hogy jobb irányt vett volna a kapcsolatunk, egyre szemetebbek lettünk a másikkal és a gyermeki csipkelődések komoly sértegetésekké fajultak. Majd eljött a tizenhatodik születésnapom, és mikor anyáék elutaztak egy hétvégére hatalmas bulit csaptunk a házban. Foghatjuk az alkoholra is, egy a lényeg: a gátlásaink feloldódtak és mire észbekaptam, már meg is kaptam életem első csókját tőled. Ezt követően eléggé furcsává vált a viszonyunk, mondjuk ezen aligha lehetne meglepődni. Kerülni akartuk a másikat, de végül mindig egymás mellett kötöttünk ki. Azt mondtuk, nem szabad átlépnünk egy bizonyos határt, mert hát mégis csak egy család vagyunk... ennek ellenére állandóan azokat a határokat feszegettük és figyeltük, mennyi lesz már sok a másiknak.
Ha felhoztál egy lányt magadhoz, akkor én sírva rohantam el a szobámba. Ha nekem kezdett udvarolni egy srác, akkor te befenyítetted és elüldözted mellőlem. Így ment ez addig, míg el nem mentél egyetemre és engem ott nem hagytál. Hónapokon át sírtam utánad, mire bemeséltem magamnak azt, hogy túlvagyok rajtad. Meghallgatásokra jártam, mert színésznő akartam volna lenni, de végül egy modellügynökség ajánlott szerződést és hirtelen beindult a karrierem. Te hazajártál ugyan, de akkor én épp külföldön voltam fotózáson, így állandóan elkerültük egymást. Néha részegen felhívtál, de mindig csak értelmetlenül motyogtál, ezért nem tudtam, hogy mit akarsz.
Most, mikor a huszonkettedik születésnapomat ünnepeltük, te megjelentél a buliban én meg vagy a sokk hatására vagy az alkohol és a kimerültség miatt elájultam. Te vittél haza  - az albérletbe, ahol lakom egy barátnőmmel -, még aszpirint és vizet is bekészítettél nekem másnapra és megígérted, hogy hívni fogsz.
Nekem azóta zakatol a szívem, rosszul vagyok, ha arra gondolok azért akarsz beszélni, mert bejelentenéd, hogy örökre elköltözöl vagy hogy megnősülsz. Próbálom ugyanis elrejteni  - naná, hogy nem sikerül, főleg előtted nem  -, de azóta a csók óta valami megváltozott bennem. Hiába voltak pasijaim, egyikük se volt olyan, mint Te. Rád vágyom, Téged akarlak és pont lesz*rom, hogy mit gondolnak a helyzetünkről mások. Téged tényleg ennyire érdekel mások véleménye? Vagy inkább én hagylak hidegen?

A mostohafivér testesíti meg Emilia minden titkos vágyát és a lány bármit megtenne, hogy megkapja a sráctól a kellő figyelmet. Vonzódik hozzá, de nem csak a testiség hajtja, hisz szerelmes is a srácba, csak utóbbit még saját maga előtt is titkolja. Az biztos, hogyha a srác újra felbukkan a színen, akkor Emilia megpróbálja majd elcsábítani, ám ha akadályokba ütközik és nem jár sikerrel, akkor legközelebb már a srácnak kell lépnie.
Szenvedélyes románcot képzelek el kettejük között, némi bujkálással, hisz "testvérek"-nek gondolják őket a kívülállók és rögtön elítélnék őket, ha tudnák, hogy együtt gyűrik a lepedőt. Pedig vérségi kapcsolat nem köti össze őket, magukat is ezzel nyugtatják, ha az fordulna meg a fejükben, hogy hibát követnek el.
Név teljesen szabadon alakítható, nagyjából a pb is, de ahogy fentebb írtam, szeretném, ha a pb-ről közösen döntenénk. Egyéb háttérsztori, foglalkozás, miegymás a megalkotó fantáziájára van bízva. Egyedül a kapcsolat adott a karakterek között, úgyhogy elég nagy a mozgástér.
Kérlek gyere gyorsan, mert Emilia-nak nagyon nagy szüksége van Rád!
 Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams 1404455205  Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams 1404455205
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Say you'll see me again even if it's just in your wildest dreams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the star of my dreams and nightmares
» shifting through shattered dreams
» the object of all my dreams and desires
» In my rest(less) dreams, I see your face
» Trust me, all our dreams are breaking out

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: