New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Syl & Ben - The charity ball
TémanyitásSyl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptySzer. Júl. 18 2018, 14:46



to: Sylvia

Van egy halvány bűntudatom, amiért nem hívtam meg Lynt erre a bálra. Vagy inkább csak hiányzik, hogy itt legyen? Az utóbbi időben kezdünk megint közel kerülni egymáshoz, akárhogy védekezünk ellene, egyre jobban hozzászokom a jelenlétéhez, és a gondolathoz, hogy ebből akár tényleg lehet még valami, így öt év után is, mikor már annyiszor feladtuk a reményt. Nem tudom, most mi más, mint eddig. Talán csak őszintébbek voltunk egymáshoz.
Tényleg hiányozna? Furcsa érzés, és nem is vallanám be szívesen, ha így lenne. Inkább kiegyezek magammal, hogy ez csak egy átsuhanó, kóbor gondolat volt, mindenkinek lehetnek olykor gyenge pillanatai.
A tekintetem végigpásztázza a vendégeket. A partnereink és ügyfeleink krémje-java itt rontja a levegőt ma este. A GM minden évben megszervezi ezt a jótékonysági partit, aminek a bevételét idén a rákos és szívbeteg gyermekeknek adományozzák. Szép gesztus. Legalább ennyi jót el lehet mondani a cégről. Nem tudom, Lyn tudja-e, hogy ma van, az időpontja azért nem állandó, csak az április. Volt is kettő, amint együtt voltunk jelen, de ezek már elég régi emlékek, és már jó ideje nem dolgozik a Generalnál. Miért is tudna róla. A régi munkatársakkal tudtommal már nem tartja a kapcsolatot, meg amúgy is, ha tartaná se tudnának róla, hogy mostanában megint randizgatunk.
Legalábbis nagyon remélem.
Én is ugyanezen ok miatt nem említettem neki a bált. Nem akarnám, hogy mindenki rólunk kezdjen pletykálni, a GM mégis csak a munkahelyem. És bár ez eddig sem zavart, most nem vagyok benne biztos, hogy a kapcsolatunk előnyére válna.
Nem hoztam hát magammal senkit, de a megjelenésem vezetőként kötelező jellegű. Lehet, csak én aggódom túl ezt az egészet, és nem kellene ezen járatnom az agyam, de ismerem Lynt, fel tudná fújni az ügyet. És az is igaz, hogy nem szóltam neki, vagyis sunnyogok. Csak tudnám, miért.
Előveszem a telefonom, a híváslista üres. Megnézem az üzeneteket. Ott is csak néhány kelekótya ügyfél nem érti meg, hogy ilyenkor már akkor sem válaszolok, ha woodoo babát faragnak belőlem. Még az hiányzik, hogy majd itt találjanak be.
Ahogy elteszem, és újra a vendégekre vándorol a tekintetem, ki is szúrok egy túlontúl ismerős arcot, aki kivételesen kellemes meglepetés ma este. El is indulok felé, és közben leakasztok az egyik tálcáról egy pohár rosét, hogy a kezébe nyomjam.
- Nocsak, kit látnak szemeim – küldök felé egy mosolyt, ahogy elé toppanok. – A bejáratnál nem mondták, hogy tilos pohár nélkül lézengeni?
Syl férje a VIP ügyfeleimhez tartozik, de valahogy kiment a fejemből, hogy ő is itt lesz ma este. Apropó a férje…
- Roger merre van? – bátorkodom feltenni ezt a kérdést, hiszen épp egyedül ácsorog, és mintha egy kis bizonytalanságot látnék rajta. Nem is találkoztam még vele nem orvosi közegben, de el kell ismernem, hogy ez a ruha mutatósabb rajta, mint a szokásos kórházi viselet.
- Jobban teszi, ha hamar visszajön, mert a végén még lecsap valaki a kezéről – viccelődöm, nem is sejtve, hogy milyen témába nyúlok bele. – Jól vagy? – nézek a szemébe, és komolyan érdeklődöm. Rég láttuk egymást, azt hiszem még februárban, mikor kis túlzással rátörtem a rendelő ajtaját, mert a frászt hozta rám a szilveszter előtti időszak.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyVas. Júl. 22 2018, 00:12


Ben & Syl

Mikor megtudtam, hogy meghívást kaptunk a jótékonysági bálra eleinte nem örültem neki, sőt bevallom őszintén most sem örülök neki. Csakis a férjem akaratából vagyok itt. Ő kijelentette, hogy jönnöm kell. Nem volt más választásom… Vagyis, de. Mondhattam volna neki nemet, de nem vagyok mazochista.  Nem maradhat szégyenben. Meg kell mutatnia, hogy milyen jó férj… Természetesen még azt is megmondta, hogy melyik ruhát vegyem fel, hisz neki az sem mindegy. Azt is meg akarja mutatni, hogy hogyan néz ki a felesége. Ennek örülnöm kellene ezt elismerem, de valahogy nem tudok…
Persze szeretem én is a szép ruhákat és jó néha belebújni egy ilyen darabba, de leginkább akkor, mikor önszántamból döntöm el. Egy dolog azért mégis csak jó ebben az egész bálban… Lesz ott valaki, akit kedvelek és akivel régen találkoztam. Legalább kikérdezhetem. Persze tudom ez az este a lazításról fog szólni, a pihenésről, így nem is fogom őt túlságosan zaklatni a kérdéseimmel, de no… Továbbra is aggódom érte.
Amint belépünk már nagy mosollyal köszöntik is Rogert. Én is előveszem a mosolyomat és ahogy bemutat nekik kezet nyújtok feléjük. Van, aki kézcsókkal köszönt, de van aki a kézfogásnál marad. Miután elég sokan megállítottak mzitívinket sikerül nagy nehezen eljutnunk az asztalunkhoz.
Nem telik el sok idő és hamar egyedül találom magam. Ezért sem szeretek ilyen helyekre eljönni vele. Mindig kihasználja az alkalmat arra, hogy üzletről, munkáról beszélgessen a többi férfival. És persze engem nem invitál ilyenkor, hisz a nők ostobák ehhez.
Hogy unalmamat elűzzem felállok a helyemről és elkezdek sétálni. A terem valami csodaszép. Mindig is pozitívnak találtam azt, ha az ilyen nagy cégek jótékonysági bálokat rendeznek. Sajnos kevesen vannak, de legalább vannak.
Az egyik ablakhoz érve kitekintek rajta. Szívesen kimennék a friss levegőre, de illetlen lenne itt hagyni a társaságot.
Egy ismerős hang zökkent ki gondolataimból. Egy széles, őszinte mosoly kúszik arcomra ahogy felé fordulok.
-Ezt pont nem mondták! Szólnod kellene nekik, hogy figyeljenek oda… Vagy már a meghívóba is beleírhattátok volna!-Elfogadom a poharat és meg is köszönöm neki, de még nem kortyolok bele.
-Öhm… Ott van!... Tudod, hogy megy ez. Ilyenkor sem tudja félre tenni a munkát.-Mutatok óvatosan az adott irányba. A mosolyom itt már nem túl őszinte, de továbbra is ott csücsül.
-Oh… Ez kedves tőled.-Pirulok el kissé. Bár nem hiszem, hogy ilyen megtörténhetne, de ettől még jól esnek a szavai. A kérdésére nem válaszolok azonnal. Előbb bele kortyolok a poharamba, hogy kicsit átgondolhassam a válaszom. Legszívesebben elmondanám neki az igazat, azt, hogy nem, nem vagyok jól… De ezt nem tehetem meg.
-Köszönöm a kérdésed! Igen jól vagyok. Kicsit fáradtan a munkától, de jól. És te?... Bevallom őszintén nehéz megállni, hogy ne kezdjelek el azonnal elhalmozni millió kérdéssel… De megfogadtam, hogy ha ma összefutunk nem foglak zaklatni… Nem akarom elrontani ezt az estét.-
Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyVas. Júl. 22 2018, 11:59



to: Sylvia

- Nem is rossz ötlet. Majd továbbítom a HR-nek a javaslatot – adom át neki a poharat, és közben – remélem, nem veszi rossz néven –, de muszáj végigpillantanom rajta, annyira szokatlan, hogy nem az orvosi szerelésben látom. Mintha egy teljesen másik nővel állnék szemben.
- Nagyon csinos vagy. A szemeim még nem dolgozták fel, hogy nem egyenruhában látnak, de dolgozom az ügyön – teszek hozzá mégis egy kis magyarázatot, mielőtt megsérteném véletlenül. Szerintem másban még nem is láttam soha. Roger csak egy éve tartozik a VIP ügyfeleim közé, így korábban még nem járhattak a bálon.
- Ezek a férfiak már csak ilyenek – mosolyodom el a mondatán, amit Rogerhez fűz hozzá, valahogy úgy érzem, hogy közben rám is gondolt ezzel. És igen, a folytatáson halkan el is nevetem magam.
- Kérdezhetsz, de azt nem garantálom, hogy olyan formában kapod meg a választ, mint mikor én megyek hozzád – szelídül egy kicsit szemtelen mosollyá az előbbi jó kedvem. – Ma este próbálj meg te is kikapcsolni, mielőtt még az egész bálterem kórlapját megszerkeszted fejben. – És még a férfiak fejében jár mindig csak a munka!
Épp hogy ezt kimondom, meg is zizzen a telefonom a zsebemben, és reflexből odanyúlok. Ám mikor meglátom, kitől érkezett üzenet, kicsit bele is sápadok. Jesszus. Micsoda időzítés. De ez biztosan Murphy, tudhattam volna, így jár, aki sunnyog. Vagy Lyn transzcendens képességei csiszolódtak tökélyre az évek alatt, ha így ráérzett a dologra.
- Öm, ne haragudj, véletlenül sem dolgozom – szögezem le gyorsan Syl felé, mielőtt még félreértené a helyzetet, és kikapná a kezemből a telefont. – Csak néhány vendéget nekem kell koordinálni – mondom ki az első indokot, ami eszembe jut, bár ha jobban belegondolok, ez igazából én se tudom, hogy mit jelent.
Te jó ég, mit írjak vissza?
- De ura vagyok a helyzetnek, csak egy pillanat. – Bepötyögöm azt a pár szót, és vissza is süllyesztem a zsebembe a telefont.
- Gyakran mozdultok ki Rogerrel? – Talán onnan jut eszembe a kérdés, hogy egy kicsit elhagyatottnak látom, de amúgy sem tudok sokat róluk, hiába vagyok mindkettőjükkel jóban, erről valahogy egyikük sem beszél. Nyilván nem azt várom, hogy velem tárgyalják ki a magánéletüket, sőt. Ennek kifejezetten örülök, hogy nem így van, volt már olyan kollégám, akitől egész nap ezt hallgattam, de ez furcsa, hogy soha egyetlen apró megjegyzés sem érkezik magától. Csak ha külön rákérdezek.
- Jut eszembe, ha azt kérném tőled, persze szigorúan csak elméletben, hogy mondj egy olyan helyet, amivel egy nőt azonnal le lehet venni a lábáról, mit javasolnál?  – kérdem sejtelmes mosollyal, mert hát ebben neki szakavatottabbnak kell lennie nálam. Erre az infóra pedig a közeljövőben, úgy saccolom, több szempontból is szükségem lesz.
- Na és Párizs? Tényleg, végül elutaztatok? – Én végül nem hoztam fel Rogernek, annyira a lelkemre kötötte, hogy ne tegyem, majd ő kézbe veszi a dolgokat. Kíváncsi vagyok, hogy mi lett ezzel a témával. Annyira lelkesen beszélt róla a múltkor.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyVas. Júl. 22 2018, 20:15


Ben & Syl

Egy kis pír jelenik meg arcomon, ahogy végigmér engem, majd elmagyarázza az okát. Valóban nem láthatott még ilyen ruhában, sőőőt… A munkaruhámon kívül semmiben. Valóban furcsa lehet neki. Én már láttam őt öltönyben, ingben. Mondjuk tény ma is remekül fest.
-Nagyon szépen köszönöm!-Jól esnek szavai. Mondjuk már más is mondta nekem a mai estén, de azok nem voltak őszinték, inkább csak illemből mondták… Nah meg azok csak idegenek voltak. Ő már nem az.
-Neeem…Neeem… Maximum csak annyit, hogy hogy vagy? Sikerül kicsit lazítanod?-Tényleg nem akarom elkezdeni zaklatni ilyen kérdésekkel. Nem azért jöttünk ide. Ahogyan ő is mondja nekem is meg kell próbálnom lazítanom kicsit… Csak hát ez nem megy olyan könnyen…
-Nem fogok doktornősdit játszani, ígérem. Nem rontom el a bálotokat. Amit nagyon szép gesztus a részetekről…Mármint, hogy megszervezitek ezt, hogy tudjatok segíteni. Sajnos sok cégnek eszébe sem…-Félbe hagyom a mondatom mikor kiveszi a telefont a zsebéből. Csak elmosolyodom rajta. Nem kell mentegetőznie. Nem vagyok sem a főnöket, sem az anyukája. Ha a rendelőmben lenne… Ne ott igen… rossz szemmel néznék rá, de akkor sem venném el tőle.
-Semmi baj, csak nyugodtan… De nem akarlak feltartani. Nyugodtan menj, ha dolgod van.-Mégis csak ő a házigazda, nem sajátíthatom ki magamnak. Bármennyire is jó lenne.
A kérdése kissé hirtelen jön. Meglepődöm rajta, ami meg is látszódik az arckifejezésemen. Kimozdulni?... Milyen szép is lenne.
-Őszintén? Nem igen… Tudod ő is sokat dolgozik. Nehéz összeegyeztetni a dolgokat. De az ilyenekre nem tud nemet mondani…-Füllentek neki. Ez már nagyon jól megy nekem. Az évek alatt elég jól kifejlesztettem eme képességemet. Mondjuk igazából nem hazudok túl nagyot, mert az ilyen bálokon kívül tényleg nem megyünk máshová kettesben. Ő elmegy szórakozni, lazítani, de akkor engem nem visz magával, aminek nagyon is örülök.
Egy újabb érdekes kérdést kapok tőle, amin szintén meglepődöm. Csak neeem? A beszélgetéseink alapján mindig az jött le róla, hogy nos sok nő fordult meg az ágyában… De ha már ilyen kérdései vannak lehet, hogy van egy kiszemeltje?
-Húúú! Ez egy nagyon jó kérdés. Ez azért sok mindentől függ. Minden nőnek más jön be…De, hogy pár ötletet mondjak… Napnyugta a Grand Canyonnál. Az valami csodálatos lehet… Azok a színek… Én csak képeken láttam, de már ott is gyönyörű… Néha el szoktam menni a New York aquarium-ba… Egy picivel zárás előt, amikor szinte már teljesen kihalt. Van ott egy nagy üveg, ami előtt le lehet ülni. Hatalmas… Zárásig ott szoktam ülni és csak nézem a halakat ahogy úszkálnak tök békésen! A dolgozók már felismernek és van, hogy hagynak még egy picit nézelődni. Nagyon aranyosak… Aztán nem tudom… Egy vacsora egy gyönyörű étteremben… Egy mező a várostól, a fényektől messze, ahol megnézhetitek a csillagokat… -Kicsit elmerülök a gondolataimban. Milyen jó is lenne ilyen helyekre elmenni. Rég nem láttam már a csillagos eget.
-Nah de mesélj! Csak nem találkoztál valakivel?-Érdeklődöm őszinte kíváncsisággal. Jó lenne, ha végre lenne valaki mellette. Talán akkor nem stresszelne annyit, nah meg a munkából is visszavenne.
-Öhm Párizs?-Kérdezek vissza, majd eszembe jut a régi beszélgetésünk. Hét persze.. Párizs! Nem is említettem meg Rogernek, hiszen tudom a válaszát. Igaz ő már nem egyszer járt ott munka miatt… Vagy legalább is azt mondta nekem… De biztos vagyok benne, hogy nem csak arról volt szó.
-Nem, nem mentünk el. Talán majd jövőre.-Legyintek egyet, mintha ez csak egy mellékes dolog lenne.
-És neked hogy telt? Tudtál pihenni is? Játszottad kicsit a túristát?
Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyHétf. Aug. 13 2018, 04:01



to: Sylvia

- Nem látszik első ránézésre a változás? – mosolygok rá, mert a megjegyzésem félig ugyan komolytalanságba hajlik, de egyébként tényleg jobban érzem magam, mint ahogyan nekivágtam ennek az idei évnek. És ebben azért biztosan vastagon benne van Marilyn is, nincsenek viták, nincs önmarcangolás, nincs munkába temetkezés. – Ha a doktornő nincs is itt ma este, azért üzenem neki, hogy minden parancsot betartottam – és erre már ki is szélesedik a mosolyom. – Még elutazni is sikerült, igaz, egyelőre csak a munkával egybekötve, de így is nagyon megérte az a néhány nap.
És végszóra meg is zizzen a telefonom, én pedig reflexszerűen előhúzom, pedig talán jobban jártam volna, ha nem teszem. Marilyn. Az arcomon ülő mosoly egy kicsit lejjebb is olvad, és egy kis gondterheltség suhan át rajtam, nem a személyének szól, hanem sokkal inkább a szituációnak és az időzítésnek. Egész nap nem mertem ráírni, nehogy valami programajánlata legyen mára, és hazudnom kelljen, és mostanra már-már kezdtem magam beleélni, hogy nekem is lehet ekkora mázlim, hogy legalább ez összejött. De nem. Ráadásul Rosie is épp ma kempingezik valakinél…
A gondolataim egészen mély szurdokba tévelyednek vagy tíz-tizenöt másodperc erejéig, de a tárgyalások során már volt alkalmam begyakorolni a kettős figyelmet, mondjuk különösen profi sosem voltam benne, de így Syl mondatát sem veszítem el teljesen.  
- …jut? – emelem vissza rá a tekintetem, miután érzékelem, hogy elhallgatott. – Nos, igen. De láttam, Roger is elég szép összeggel beszállt, szóval mi igazából csak alkalmat teremtünk a segítségnyújtásra, annak jár igazán köszönet, aki él is vele.
Most nem annyira tudom, hogy mit tegyek, mert innentől kezdve nem bírom kiverni a fejemből Lynt, és hogy nagyon nem lenne szabad rájönnie, hol is vagyok valójában. Másrészt viszont még nagyon korai, hogy lelépjek, és Syllel is régen találkoztam már ahhoz, hogy csak két mondatot beszéljünk.
De ha rájön, abból nagyon nagy gubanc lesz. Lényegében, ha nem jön rá, hanem elmondom, abból is. Szóval ez a része most már teljesen mindegy, a legjobb, ha megpróbálok valahogy időt nyerni, és ha vége, majd egyenesen hozzá indulok.
- Nem tartasz fel, épp csak… - lendítem meg a mobilom a kezemben – akad néha egy kis koordinációs feladat, vagyis, néha rá kell pillantanom, de nagyon reménykedem benne, hogy több dolgom már nem lesz mára.
Rákérdezek Rogerre, mert elsőre nem világos a szituáció, hogy merre tűnt el, és lényegében azt sem tudom, mennyire lenne féltékeny, ha együtt látna a feleségével. Na meg, valahogy elő is kell vezetnem a kérdést, ami a fejemben jár.
- És csak a betegeidet győzködöd az egészséges életmód előnyeiről, a férjedet nem? – hunyorítok rá egy kissé, mert ez egy picit furcsa. Kíváncsian hallgatom az ötleteit, ilyesmiben szeretek a nőktől tippeket gyűjteni, elvégre egy anya és két húg mellett nőttem fel. Az ő kérdésére viszont csak elmosolyodom, de talán már ezzel válaszoltam is.
- Ki tudja. Még nem tudom, mi lesz belőle. – Nem is értem, miért mondom ezt. Még nem szoktam meg, hogy beszélek róla. Mintha valami különösen nagy tétje lenne, hogy kimondjuk, hogy újra együtt vagyunk. Mintha magunk is félnénk tőle. Vagy csak a munkahelyi közeg teszi? A megszokás, hogy ha rákérdeznek Lynre, akkor kapásból letagadom, hogy… nagyjából mindent. Sokáig úgy gondoltam, hogy ez feltétlenül szükséges, hogy még csak gyanúba se keveredhessek Rose ügyében. Aztán mégis bevallottam, hogy tartjuk a kapcsolatot, hiszen máshogy nem tudta volna behozni a céghez alkalomadtán, az én felügyeletem alá. Bár igazából azon is csodálkozom, hogy még egyetlen pletykát sem hallottam vissza, hogy mi van, ha enyém a gyerek? Most pedig… itt állnánk a kapujában, hogy végre nevet adjunk annak, ami köztünk zajlik, és bizonytalanok vagyunk. Inkább hátrébb lépünk egyet. Inkább átgondoljuk még párszor. Inkább kipuhatoljuk előbb, hogy képesek vagyunk-e apránként újra hozzászokni.
Pedig mostanra már azért akár bizakodóak is lehetnénk.
A pillantásom egyszerre mosolygós, de azért ezen gondolatok hatására a bennem járó aggodalomból is átszüremlik egy egészen halovány, ahogy ránézek. Észre is veszem, és világos, hogy itt az idő a kizökkentésre.
- Egy tízes skálán, Roger vajon mennyire válogatott kegyetlenséggel végezne ki, ha most megkérdezném, hogy van-e kedved táncolni? – teszem fel a kérdést, és mielőtt a tánctérre sétálnánk, még megnézem egyszer a telefonom, majd zsebre rakom, és ha Syl rábólintott, nem habozok megtáncoltatni.
- Pedig mikor meséltél róla, nem úgy hangzott, hogy ráérős projekt – faggatom tovább erről a francia útról, tulajdonképpen tényleg nem értem, hogy miért nem mennek, ha ennyire vágyik Párizsba. Pár nap szabadságom azért még nekem is van, ha ügyesen intézkedek.
- A miénk jól sikerült – és itt újabb hibát vétek: az emlék hatására automatikusan többes számban fogalmazok, egyelőre fel sem tűnik. – Végül Washingtonban volt a szervizkonferencia, de remek pár nap volt. – Leszámítva, hogy Lyn megtalálta az orvosi papírjaimat, és a kiváltott tablettákra is ráakadt, egészen idillien telt minden.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyHétf. Szept. 03 2018, 22:57


Ben & Syl

-Oh, de igen! Sokat változtál, jó irányban. Kisimultabb az arcod és mintha nyugodtabb lennél. Jó látni így téged, de tényleg! Ügyes vagy! Örülök neked!-Megérdemli, hogy boldog legyen. Annyi munka után neki is kijár a lazítás.
A mosolyom kiszélesedik, amikor az utazást is megemlíti. Végre! Tényleg sikerült elérni nála, hogy változtasson az életén. Bár lehet nem nekem köszönhető, de ez lényegtelen.
-Ez remek hír! Ugye, hogy nem olyan borzalmas, ha néha félre teszed a munkát!? Csak így tovább… A végén már igazi világutazó leszel és úgy kell majd hazarángatni téged!-Persze ehhez még sokat kell tennie, de ha így halad, akkor a végén tényleg eljut oda. Ami nem baj, ha megteheti, ha szereti miért is ne? Ne csak azért dolgozzunk, hogy megélhessünk, hanem azért is, hogy élhessünk.
-Lehet, de ez is rengetek munkával jár. Megszervezni egy ilyen bált, rendezvényt…-Volt nekem is alkalmam adománygyűjtés céljából egy kis bált összeszervezni. Mondjuk tény nem voltam egyedül, de arra nagyon is emlékszem, hogy nagyon sokat dolgoztam, hogy a vége mondhatni tökéletes legyen. Mondjuk annyira nem is élveztem, a többi nővel nem egyezett túlságosan a véleményem. Ők azok a tipikus tökéletes háziasszonyok voltak, amivé én sose akarok válni.
-Tudod hogy van ez… A közelállóidat sosem fogod tudni meggyőzni az „igazadról”. Ők ki sem kérik a tanácsomat egészségügy terén, inkább elmennek dokihoz, amit én mondjuk nem bánok, de igen… Roger elég makacs. Nehéz őt meggyőzni bármiről is.-Még az elején tényleg próbálkoztam vele, de egy két pofon megtanított arra, hogy inkább csendben maradjak.
-Szóval van valaki! Ennek roppantul örülök. Akkor neki köszönhetem, hogy végre hallgatsz a józanészre és követed az utasításaimat? Ha ezt tudtam volna nem gyógyszert írok fel neked, hanem randikat szervezek.-Mondom viccelődve. Mondjuk nagyon kíváncsivá tett, de nem kezdem el faggatni. Majd mesél, ha szeretne.
-Ne hülyéskedj. Nem végezne ki! Viszont örömmel táncolok veled.-Annak ellenére is, hogy tudom mit fogok ezért kapni otthon. Nem utasíthatom vissza a felkérést, azt illetlenség lenne, nah meg tényleg szívesen táncolnék. Rég volt alkalmam ilyesmire… De tény nagy árat fogok érte fizetni.
-Majd egyszer eljutunk oda! Van időnk!-Legyintek egyet, mint akit nem zavar a dolog. Próbálom lezárni ezt a témát. Ostoba voltam, hogy úgy elkezdtem álmodozni egy párizsi útról. Jobban oda kell figyelnem a szavaimra. Nm akarok senkit sem belevonni a magánéletembe. Ha bárkinek is elszólnám magam… Nem akarom tudni, hogy Roger mire lenne képes.
-Szóval együtt voltatok! Akkor tényleg jól telhetett.-Kacsintok rá egyet. A jelek szerint nagyon is boldog Ben, akárki is legyen az a hölgy, akibe ennyire beleszeretett.
Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyHétf. Okt. 01 2018, 21:46



to: Sylvia

- Remélem, fiatalodtam is néhány évet abból a harmincötből – kacsintok rá szemtelenül, még a korábbi szituációra reagálva, mikor megkértem, hogy saccolja meg a korom. Majdnem lefordultam a székről, mikor majdnem tízzel többet mondott.
Az arcomon bujkáló mosoly ül, miközben a szavait hallgatom. Szeretek utazni, de ez a veszély azért egyelőre nem fenyeget. Maximum, ha a wandelberges húzásom miatt eltávolítanak a mostani pozíciómról, és kineveznek területi képviselőnek. Na, akkor aztán utazhatnék kedvemre.
- Na igen… - Az kétségtelen, hogy a HR-nek elég sok munkája volt ezzel a bállal, nem is nagyon lehetett őket megközelíteni néhány hétig, és azt gyanítom, még három héttel utána se nagyon csinálnak majd semmi mást, ami amúgy elég bosszantó. Szép dolog ez a kezdeményezés, de a nyitott pozíciókat nem fogja feltölteni, az emberekre meg szükségem lenne. De most nyilván nem erre kellene gondolnom nekem sem, hanem… hanem? Élvezni egy kicsit? Na persze, miután Lyn csatabárdja éppen itt leng a fejem felett, mint Damoklész kardja. Attól hogy eltettem a telefont, nem jelenti azt, hogy a gondolataimból is sikerült kiforgatni a témát.
- Ebben van valami. – Halvány mosollyal hallgatom, ahogy Rogerről beszél. Vajon én sem hallgattam sosem Lynre, csak azért, mert ő volt a párom? Lehet, ezt meg is kérdezem tőle egyszer. – Azért nekem sikerült rábeszélnem a Chevrolet-re – hajolok közelebb hozzá, hogy szinte a fülébe súgjam, persze, nem titkos ez, és csak viccelődöm vele.
A randis megjegyzésére elnevetem magam, nem udvariasságból, hanem tényleg.
- Nem is tudtam, hogy ilyen jó randiguru vagy. De ha ezt korábban mondod… - a mosolyom még mindig széles. Nem zavar, hogy Syl tudja, hogy együtt vagyok valakivel. Ő végül is nem a céghez tartozik. Neki talán többet is elárulnék, de nem hinném, hogy éppen az én magánéletemben akarna turkálni. Viszont abban is van valami, hogy még soha senkinek nem meséltem erről az egészről, és bár tényleg jobb szeretem magamban tartani, magam elintézni, és eldönteni az ilyen dolgokat, néha tényleg nem ártana más véleményét is meghallgatni. De ezt úgyse lehetne senkinek sem elmagyarázni, ha meg véletlen mégis sikerülne, úgyis engem tartana a világ legnagyobb faszfejének. Szóval hamar el is vetem ezt az ötletet.
- Legalábbis nem azonnal – szúrom be Syl mondata után egy huncut mosollyal, ahogy odasétálok vele a tánctérre, és szembe fordulva vele, bele is kezdünk. – Eddig még nem sok jót meséltél szegény Rogerről. Nem akarok túlságosan szemtelen lenni, szóval szólj rám, ha mégis túlmennék azon a bizonyos határon, de azok alapján, ami eddig elhangzott: makacs, vagyis a te véleményed nem nagyon számít neki, sokat dolgozik, ergó nem is igazán találkoztok, és nehéz vele összeegyeztetni a dolgokat, ami már-már úgy hangzik, mint egy nagyon gyengéd szinonima arra, hogy a legkevésbé sem vagytok egy hullámhosszon. Nagyon rosszul látom? – pillantok a szemébe, egészen közelről. Igazából nem tudom, mi ütött belém, már többször is fel akartam hozni ezt a témát, de mintha most ért volna meg bennem ez az elhatározás. A köntös könnyed, és az arcomon is inkább egy halvány mosoly ül, mintsem komoly vonások, de azért szerintem kiérződik belőle, hogy nem csupán ugratom az egésszel. Ugyanakkor abban is biztos vagyok, hogy váratlanul fogja érni.
- Nem beszélve erről a párizsi utazásról – dobom rá akkor már ezt is, hogy szóba kerül. – Ha az én nejem lennél, amibe azért tegyük hozzá, nem egyszerű beleélnem magam, mivel nem vagyok egy házasságpárti típus – próbálok azért egy leheletnyi humort csempészni bele, hogy egyik irányba se billenjen el túlságosan a mondandóm –, de egész biztos, hogy már oda-vissza megjártuk volna vagy százszor azt a várost.  
Ha magamról van szó, nem fordítok annyi időt és energiát utazásokra, mint amennyire amúgy szeretném és élvezném a dolgot, de Lynt a világ végére is elvittem volna. Amire még lehet, hogy szükség is lesz, hogy ezt a mai baklövést helyrehozzam. Az a baj, érzem rajta, hogy sejt valamit. Ahhoz már túl jól ismerem.
- Igen, együtt – ismerem be, ha már tényleg elárultam magam. – De még nem hivatalos. És az is lehet, hogy még ma este kiteszi a szűröm. – A mosoly most is az arcomon, de ezúttal nehezebb őszintének mutatni. Igazából jobb lett volna, ha ezt nem teszem hozzá, tudom, de valahogy kiszakadt belőlem. Csak úgy magától. Ha már úgyis ezen jár az agyam az utóbbi húsz percben. Tulajdonképpen egész nap. Talán mégis igaz a mondás, hogy amitől félsz, az már csak azért is bekövetkezik.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptySzer. Okt. 24 2018, 22:08


Ben & Syl

-Most, hogy így kérdezed! Valóban fiatalodtál, szinte tizennyolcak is mondhatnád magad!-Szélesedik ki mosolyom. Persze csak viccelek, de tény sokkal kipihentebbnek látszik, aminek nagyon örülök.
-Oh egy jó autóra könnyen rá lehet beszélni. Imádja azt a kocsit, nagyon vigyáz rá. Én mondjuk csak az anyósülésén ültem eddig. Egyszer szívesen kipróbálnám milyen lehet vezetni, hogy megértselek titeket, de nagyon félti. Tudod ő kicsit úgy gondolja, hogy a nők kétbalkezesek a vezetésben. De psszt, ezt nehogy elmondd neki.-Kuncogom el magam. Valóban bizalmatlan a női sofőrökkel szemben. Ha együtt megyünk valahová sosem engedi, hogy vezessek. Egyszer mondjuk megtette nagyon régen, akkor is megállás nélkül beleszólt.
Miután eljutunk a tánctérre ismét felhozza Rogertet. Kissé meglepődöm, mikor azzal jön, hogy nem mondtam róla eddig túl sok kedveset. Észre sem vettem, vagyis próbálok mindig odafigyelni, hogy semmi rosszat ne mondjak róla, hogy ne mutassam ki a valós érzelmeimet iránta. A jelek szerint nem tudom ezt titkolni százszázalékosan.
Válaszra nyitom a számat, de végül egy szó sem jön ki rajta. Annyira elmerülök a gondolataimba, próbálok valami normális választ megfogalmazni, de valamiért nem sikerül. Legszívesebben elvonulnék vele és elmondanék mindent neki, de nem szabad!
-Öhm…. Ne haragudj, de megleptél ezzel. Tényleg, csak rosszat mondok róla?-Kérdezek vissza a megdöbbenéstől, majd megpróbálom folytatni.
-Tudod… Én nem úgy értettem, hogy… hogy nem ad a szavamra. Vagyis…igen, nehezen veszem rá arra, hogy jobban figyeljen magára, de a családom többi tagjával is ugyanez a helyzet. Egyikük sem jön hozzám tanácsért, vagy ha esetleg mégis, meghallgatnak, de végül mindig kikérik egy másik orvos véleményét… Meg tény sokat dolgozik, ahogyan én is. Aztán persze nem mindig van energiánk közös programokat szervezni… Mind a kettőnknek a munkánk a hivatásunk, a szenvedélyünk. Hiába dolgozok több, mint huszonnégy órát… Fáj minden végtagom, mégis ugyanolyan lelkesedéssel, örömmel segítek az újabb betegnek… De azt hiszem ezt nem kell magyaráznom. Úgy érzem, hogy te is szereted a munkád. Aztán persze lehet, hogy tévedek.-Aztán mikor arról beszél, hogy ő mi mindent megtenne a feleségének összeszorul a szívem. Igen ez nekem nagyon is hiányzik. Természetesen nem azt akarom, hogy királynőként bánjon velem, de tény jól esne, ha néha a kedvemre tenne, ahogyan én is megtenném a számára.
-Ő elég sokat utazik a munka miatt, így örül annak, ha néha otthon is lehet. Nem arról van szó, hogy nem akar, vagy gond lenne.-Vagy mégis? Mármint persze tudom, hogy gond van, nem is kicsit, de… de ez ennyire nyilvánvaló lenne? Próbálom leplezni, úgy tenni, mintha minden rendben lenne, de nem tudok mindenről hazudni… Azt kellett volna mondanom, hogy elmentünk Párizsba és csodálatos volt… Idióta! Hülye vagy Sylvia… Ezek után még csodálkozol azon, hogy miért bánik úgy veled?
-Ne haragudj… Nem akartam azt éreztetni veled!-Mondom neki őszintén, majd mikor a barátnőjér terelődik a szó ismét elterül a mosoly az arcomon.
-Ennek örülök, de tényleg!... De miért mondod, hogy kitenné a szűrőd? Mi rosszat csináltál? Vagy ő fog meggyilkolni, amiért veled táncolok?-
Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyCsüt. Nov. 01 2018, 15:35



to: Sylvia

- Szinte annyinak is szoktam – dobok rá a poénjára még egy lapáttal, egy hunyorgó mosoly kíséretében. Aztán szerencsére tovább is tereljük a szót rólam, a férjére, aki az este folyamán elég sokszor szóba kerül.
- Mondd meg neki, hogy ne féltse annyira, majd mi szépen rendbe hozzuk, ha becsúszna valami gikszer. – Lehet, hogy drága lesz, de hát Rogernek ez nem hinném, hogy annyira fájna. Inkább a szíve, de Syl nem tűnik olyan megbízhatatlannak, sem szeleburdinak, mint mondjuk Cherry. Őt én se feltétlenül hagynám vezetni, ha a szívem csücske sportkocsimról lenne szó. Lyn még talán szóba jöhet. – Sőt, ebben a hónapban kifejezetten kevés Chevit törtek össze, csinálhatnál nekünk egy kis profitot – mosolyodom el. Persze az egésszel leginkább csak viccelek, de tény, hogy márkaszervizként mi kerülnénk szóba, ha ilyesmi történne.
És ha már ennyire belejöttünk a Roger-témába, franc tudja, miért éppen most, talán kicsit még a Lynnel való beszélgetésem is benne van, még hat rám, egy kicsit nyugtalan vagyok miatta, de megosztom vele, ami egy ideje már foglalkoztat, akkor is, ha valójában semmi közöm hozzá.
A meglepettsége jól látszik, de végül is erre számítottam. És ezért is jó az időzítés, mert tánc közben nem tud meglógni sem előlem, sem a téma elől, nem tud faképnél hagyni, nem tud kitérni, ha úgy tetszik, egy kicsit csapdába csaltam, másrészről azt is tudja, hogy csak néhány perc erejéig, amíg a tánc kitart. Nem tervezek hosszú vallatást.
A monológja viszont túlságosan magyarázkodás ízű. Nem szólok közbe, csak figyelmesen végighallgatom, és közben az arcát fürkészem, közelről, szóval egy vonást sem rejthet el, és amitől sejtem, hogy még inkább zavarba fog jönni, de ezt sem bánom. Sőt, ez talán még segít is, hogy az igazat halljam tőle.
- Nem akarok kötözködni, doktornő, de így nem annyira hiteles a szájából, hogy feltétlenül időt kell szakítani a pihenésre, egymásra és a többi jól hangzó szlogen. – Megjegyezem, mert szerintem ennyire még én sem nyomom durván, mint ő. Persze, attól függ, hogy épp milyen időszak van, de az orvoslásban nincs semmilyen szezon. Nem tudom. Tisztelem az orvosokat, de tuti nem járnék olyan nővel, akinek nincs ideje rám.
- Mondjuk ez érthető – értek egyet vele, volt nekem is olyan időszakom, amikor különösen sok céges utazással bíztak meg, akkor még nem voltam márkavezető, de olyankor én is arra vágytam a legjobban, hogy hétvégente begubózzak az ágyba Lynnel, és egy-két napra magunkra húzzuk a takarót.
- Ha a szenvedély otthon is tombol, nem csak a munkahelyen, akkor végül is tényleg nincs nagy gond – szélesedik csibészesre a mosolyom, ahogy a szemébe nézek. – Mit nem akartál éreztetni? –végigpörgetem vagy kétszer, de nem értem, mire gondol.
- Úgy nézek én ki, mint aki rosszat csinál? – kérdezek vissza automatikusan. Őszintén szólva, fogalmam sincs, merre kanyarodik még ez az este. Nem tudom, mi a probléma, csak azt, hogy van. Azt mindig érezni rajta. – Nem tudom. Csak egy megérzés. Kár, hogy pszichológus még nem vagy, különben már rég leolvashattad volna rólam, amit még én magam sem sejtek.  

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyVas. Dec. 02 2018, 17:50


Ben & Syl

-Oh szívesen segítenék nektek. Főállásban lehetnék autótörő? Nem is hangzik rosszul. Mennyit kapnék autónként?-Úgy beszélek róla, mintha teljesen komoly állásról lenne szó. Mondjuk néha feszültség levezetésként nem jönne rosszul egy kis tombolás. Csak tény nem valami biztonságos stressz levezető program.
Nem számítottam arra, hogy bizonyítanom kell házasságom boldogságát. Általában az emberek megelégszenek egy olyannal, hogy megvagyunk, boldogok vagyunk. De Ben többet akar tudni és valamiért én is sokkal többet árulok el rólunk, akaratlanul is. Ez talán valamiféle segélykiáltás?
Nem akarok ebbe jobban belekeveredni, jobban belevonni őt. Félek a végén neki is baja esne, ha Roger megszagol valamit… Valahogy muszáj leszek rövidre zárni ezt a dolgot. Csak valami jó szöveg kellene… Hogy ennyi év alatt, miért vagyok még mindig béna ebben….
-Nos sose mondtam, hogy könnyű megvalósítani ezeket. Mi sem vagyunk tökéletesek, ahogyan senki sem az. Nekünk is van min dolgoznunk. Nem jó, hogy sokat dolgozik, ahogyan az sem, hogy én sokat dolgozom. De ettől ez még nem jelenti azt, hogy a kapcsolatunk rossz lenne. Tény van mit javítani rajta, és bízom benne, hogy idővel ez sikerülni fog.-Próbálok nagyon is őszintének tűnni. Tudom jól, hogy ez a kapcsolat már sohasem lehet jobb, sőt csak rosszabb. Ki kéne jutnom ebből a csapdából, de még nem jöttem rá, hogyan. Egyedül lehetetlenség, de segítséget meg nem kérhetek…
-Hát azt, hogy nem jövök ki jól Rogerrel, meg hogy nem mesélek túl sok jót róla.-Még ha igaz is a dolog, mindig próbálom úgy beállítani a dolgokat, mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Tudom nem a legjobb megoldás, de egyelőre nincs jobb.
-Nos te mondtad, hogy lehet kiteszi a szűrőd. Szóval ezért gondoltam, hogy valami rosszat csináltál. De nem hiszem, hogy baj lenne. Bár tény nem ismerem a szerencsést. De valahogy nem tudom azt elképzelni rólad, hogy valami olyat teszel azzal akit szeretsz, amivel megbántanád. Elég rendes egy fickónak ismertelek meg.-Kacsintok rá.
Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptySzomb. Dec. 15 2018, 15:15



to: Sylvia

- Ez a beszéd, szeretem a vállalkozó szellemű nőket – mosolyodok el egy kicsit szélesebben a viccen. – Az a szerződés apró betűs részében olvasható.
De az is feltűnik, hogy mikor Rogerre terelődik a szó, ez az előbbi felhőtlen jókedve visszább húzódik, és mintha kicsit zavarba jönne. Ide-oda manőverezik a magyarázatokkal, de nem is tudom, annyira nem győz meg. Elvégre a Generalsnál dolgozom. Nem most kezdtem már a hazugságok világát. Nagyon jó produkciót kell nyújtania ahhoz, ha engem akar átverni.
Valami nem stimmel velük. Épp csak azt nem tudom, hogy mi lehet a probléma. De ahhoz, hogy ezt kiderítsem, még mélyebbre kellene ásnom a kérdésekkel, és nem akarok vele udvariatlan lenni. Már ezzel is kibillentettem a komfortzónájából, láttam rajta, hogy nem volt rá felkészülve, és a mostani válaszán is érződik, hogy kis híján meg is sértettem.
- Ne érts félre, nem azt akartam sugallni, hogy a kapcsolatotok rossz lenne. Én aztán végképp nem értek ehhez – mosolyodom el halványan és egy kicsit bocsánatkésően, elvégre kisebb-nagyobb megszakításokkal öt éve az agglegények „aranyéletét” élem. Talán tényleg nem kellett volna beleszólnom, de most már csak kievickélünk belőle valahogy.
- Nem éreztetted, én kérdeztem túlságosan bele, ne haragudj – öntöm végül szavakba is, amit érzek.– Idővel minden megoldódik – szúrom be még ezt a bölcseletet a végére. Végül is, ha Lyn és az én példámat nézzük, lehet, hogy öt-hat kemény évünkbe került, de most már határozottan kezd jobb tendenciát mutatni a dolog. Nem is nagyon hittem, hogy ez még lehetséges lehet.
Bizonyára nem véletlenül hozza fel ő is Lynt a következő mondatban. Terelni akar, és kevésbé kellemetlen téma felé evickélni, ami mi lehetne más, mint az én magánéletem.
- Köszönöm, ez most jól esett – villantok rá egy mosolyt, ahogy azt mondja, nem tudja elképzelni rólam, hogy megbántanám azt, akit szeretek. Ezt fel kellett volna vennem, hogy aztán egy alkalmas pillanatban lejátszhassam Lynnek.
- Szerintem nálunk is valami félreértésről lehet szó. Őszintén szólva fogalmam sincs, miért haragszik, de nem hiszem, hogy újdonságot árulok el vele, hogy egy nő nagyon tudja éreztetni, ha valami bibi van a háttérben. Pláne messengeren keresztül – sóhajtok akaratlanul is egy kisebbet. Egyre inkább arra gyanakszom, hogy a jótékonysági bálról lehet szó.
- Lehet, neki is hozzád kellene járnia, ha már egyszer ilyen jó véleménnyel vagy rólam. Hátha őt is meggyőznéd - kanyarintom ismét a humor felé a témát. Mielőtt még nagyon elmélyednénk a szerelmi ügyeim feneketlen mélységében.
.  

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Syl & Ben - The charity ball I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Syl & Ben - The charity ball EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Syl & Ben - The charity ball 5RpYFSk
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball EmptyVas. Jan. 20 2019, 21:58


Ben & Syl

-Cseppet sem haragszom rád Ben. Nincs baj azzal, hogy érdeklődsz irántunk. Nem nagyon szoktam mesélni magunkról csak úgy, így érthető a kíváncsiságod. Nem mondom azt, hogy tökéletes a kapcsolatunk, mert szerintem olyan nem is létezik, de nem olyan vészes, mint amilyennek hangzik, vagy érződik. Van mit dolgoznunk rajta, de szerintem addig jó.-Mosolyodom el ismét. Már megtanultam a hihető mosolyt elővarázsolni. Sokszor kell jópofát vágnom egyes dolgokhoz. Mikor barátokkal találkozunk, vagy családtagokkal. Nem tudhatnak arról, ami kettőnk között valójában van. De azt hiszem egyelőre elég ennyi rólunk, a házasságunkról.
-Ne köszönd, csak az igazat mondom, vagy legalább is azt, amit megtapasztaltam.-Mondom neki őszintén. Egy jó embert ismertem meg benne, aki szereti a munkáját és mindent belead. Így nagyon is el tudom azt képzelni róla, hogy ha valakit megszeret, akkor azért foggal, körömmel küzdeni és ragaszkodni fog. Ő is megérdemli a boldogságot. Jót fog tenni neki, ha nem csak a munkájára kell majd koncentrálnia. Hátha akkor már többet foglalkozik majd az egészségével is.
-Akkor majd beszéljétek meg. Tudom nem könnyű, de a legjobb megoldás. Ahogyan nekünk is meg kellene beszélnünk egy-két dolgot.-Utalok itt ismét Rogerre.
-Ben ez mind szép és jó, de én még mindig csak ortopéd sebész vagyok és nem háziorvos. Te kivétel vagy ez tény, de nem értek mindenhez. Ha kificamodik valamije, vagy ne adj Isten eltörik valamije persze jöjjön hozzám, de szívpanaszokkal, vagy látási zavarokkal, vagy bármi mással más dokit keressen fel. Na, jó egy egyszerű megfázást azért ki tudok kúrálni.-Kedvesen akarom jelezni felé, hogy ne szoktassa hozzám minden ismerősét. Igaz neki sok mindenben tudok segíteni, de azért amikor lehet ajánlok egy másik orvost, aki szakértője az adott témának.
-Egyszer szívesen megismerném azt a szerencsés hölgyet, akinek sikerült ellopnia a szíved. Nem mondom, hogy hozd el egy konzultációra, mert akkor túlerőben leszünk…. Hmmm… Nem is rossz ötlet. De nyugodtan hozd el!-Nézek rá gonoszul. Nah igen, ha ketten is neki esünk, csak többet érünk el vele.
Öltözék
[/color]
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Syl & Ben - The charity ball
Syl & Ben - The charity ball Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Syl & Ben - The charity ball
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sky & Tiff - School leavers' ball
» Charity B. Marshall
» Charity x Clayton - Close to the heart
» Charlie & Roxy | the charity event
» Charity&Clayton - Play by my rules

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: