New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 19:42-kor
David Gallardo
tollából
Ma 19:41-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 19:32-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:09-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Athena Williams
TémanyitásAthena Williams
Athena Williams  EmptyKedd 17 Ápr. - 16:40

Athena Williams

I never lose. I either win or learn.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Athena Williams
Becenevek: Thea
Születési hely, idő:Los Angeles, Kalifornia, USA, 1993. Aug. 11.
Kor: 24
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: Média/Sport
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Úszóbajnok/híresség (voltam). Most Max Turner asszisztense vagyok.
Ha dolgozik// Munkahely: Turner Fitness & Strength Studio
Hobbi: Úszás, olvasás, fényképezés, görkorcsolyázás, szörfözés,


Ki is Athena Williams? Azt hiszem, jobb ha hozol magadnak popcornt, és leülsz, mert ez fárasztó lesz...

Külsőleg ott vagyok, minden férfi álma, csodás alak, és két extra nagy cici.Ez megvan gondolom... Ehhez pedig meseszép kék szemek, és hosszú barna haj...Szépen hangzik igaz? Azonban ez csupán a felszín, amit az emberek látni akarnak...

Nos belsőleg az, amit inkább figyelned kéne...
>> Céltudatos
>> Makacs
>> Kedves
>> Büszke
>> Okos
>> Lelkiismeretes
>> Merész
>> Romantikus
>> Őszinte
>> Leleményes... és így tovább.

További tudnivalók...
>>Los Angelesben születtem, és nevelkedtem. Az édesanyám görög, édesapám amerikai állampolgár.
>>Az édesanyám színésznő, édesapám pedig neves filmrendező. Athénban ismerkedtek meg egy forgatáson. Azóta együtt vannak.
>>Számukra a siker az egyetlen út, így mikor rájönnek, hogy az ő útjuk nem akarom járni, csalódottak.
>>De aztán még gyerekként megmutatkozik a tehetségem úszás terén, így meglátják benne a lehetőséget...
>>Onnantól egyik iskola verseny követi a másikat, és végül egyre ismertebb nevem lesz.
>>Még az  Olimpiára is kijutok, és ezüstérmet szerzek.
>>De nem sokáig tart az örömöm,  mivel megsérül a kezem egy balesetben.
>>Azután a pályám, és a hírnevem elindult a lejtőn, és mindenkinek csalódást okozom...
>>De egy napon megelégelem ezt, és New Yorkba költözöm, hogy önálló életet élhessek végre.
>>Szóval most egy kis lakásban lakom Brooklynban.
>>Annak érdekében, hogy fenn tudjam tartani magam, két mellék állásom is volt. Nappal úszást oktattam, éjszaka pedig csapos voltam, egy ír kocsmában.(Igen múlt időben! Olvasd tovább, megtudod, miért!)
>>Az életem egyre inkább monoton lett, és úgy éreztem, sosem lehetek újra a csúcson...míg egy napon hazafelé tartok a repülőn LA-ből ...és ekkor találkozom
Vele...


A strong woman looks a challange in the eye and gives it a wink.

Tökéletes életem volt Los Angelesben. Gazdagság, siker, jó pasik, drága holmik, és bármi, amit akartam, vagy éppen akit. Aztán jött a baleset, és minden megváltozott.
A hegyekben sátoroztam a barátaimmal, hogy kicsit elvonuljak a nyilvánosság elől, de persze ott is megtaláltak a lesifotósok. Innentől körülbelül azt kell elképzelni, hogy az erdőn át üldöztek, aminek az lett a vége, hogy megtörtént a baleset. Hiába voltam jó atléta, és futottam el előlük,  az autó balesetet én sem tudtam meggátolni. Négy helyen tört el a jobb karom, ami azóta nehezebben mozog. Természetesen nagyon felkapta a média, de csak egy pillanatig érdekelte őket, aztán feledésbe merültem. Én lettem a lecsúszott olimpikon...
Az életem azóta, monoton. Két állásban nyomatom, mint úszás oktató és csapos, és a remény már régen elhagyott. Napról napra ugyan az fogad:

>> Reggel hétkor felkelek, fogat mosom, lezuhanyzom, felveszek valami kényelmeset, és irány az uszoda.
>> Ott egy csomó kezdőt próbálok arra megtanítani, hogyan maradjon a víz felszínén. Ezt úgy fél négyig teszem, (fél órás ebédszünettel ami egy szendvicsre épp elég)  utána hazamegyek, ismét letusolok, átöltözöm, és irány az ír kocsma, ahol dolgozom, és újabb idiótákat taníthatok, csak most másra. Például, hogy ne fogdossák a fenekem, és, hogy nem hívhatnak meg semmilyen italra. Ezt úgy teszem úgy hajnali háromig, majd hazamegyek, alszom pár órát, majd újra kezdődik a nap.

Mit mondhatnék? Aranyélet... de legalább a saját magam ura, illetve úrnője vagyok, még ha a szerencsétlenség is lett az új védjegyem. Persze néha akad egy kis kaland, elfogadható pasikkal, de ritkán. A legtöbbje azt sem érdemli, hogy ránézzek, nem hogy rá mosolyogjak. Szóval, mint mondtam... szerencsétlenség.
... de aztán minden megváltozik egy nap. A szerencse rám talál, és új lehetőséget kínál. Ülök a repülőn Los Angelesből, New Yorkba (mert már ez az otthonom) és azon jár a fejem, amit a szüleim hozzá vágtak, míg őket látogattam meg az ünnepek alatt. Szóval ülök a repülőn, amikor látom, hogy leül mellém egy igen ismerős arc, és rám mosolyog. Egyáltalán mért utazik ilyen híres ember turista osztályon? Na mindegy, szóval felismerem a férfit, Max Turner az a sztárok sztáredzője. Közelebbről is módomban áll megcsodálni férfias vonásait, és akarva, akaratlanul megjelenik előttem egy kicsit más körülmények között. Nos, igen. Nem rugdosnám ki az ágyamból.
Megigazítom a hajam, majd a kezem nyújtom felé, és bemutatkozom.
- Athena Williams. - nyújtok kezet. - Nem tudom felismer e... régen versenyszerűen úsztam. - teszem hozzá, és közben figyelem a reakcióját.
- Max Turner. - mutatkozik be, és közben halványan elmosolyodik. - Igen, felismertem. - teszi hozzá, majd ismét rám mosolyog, nekem pedig minden akarat erőmre szükségem van, hogy ne olvadjak el tőle.
- Élőben még jóképűbb. - jegyzem meg, és újra elmosolyodik.
- Ez bók akart lenni? - kérdezi, és még mindig mosolyog.
- Igen, határozottan az. - felelem. Az a mosoly kész fegyver a nők ellen, de szerintem ezzel ő nagyon tisztában van.
- Akkor köszönöm. - feleli.
- Szívesen. - mosolygok rá én is.
- Mi a helyzet Önnel? Rég hallani bármit is a médiában. - néz rám az imádni való szemeivel. Persze azonnal érzékeny terepre tévedünk, nekem pedig semmi kedvem erről beszélni, azonban neki mégis megnyílok.
- Lesérültem, a karrieremnek annyi. New Yorkba költöztem, és két állásból tartom el magam. Sajnos ezen nincs mit szépíteni, Max. - felelem őszintén.
- Sajnálom. A sport világa kemény, és ha ehhez még a hírnév is társul, kész akadálypálya. - feleli nagyot sóhajtva.
- Köszönöm. - egy fájdalmas mosolyt ejtek felé, mert megrohannak az emlékek arról az időszakról, mikor kitagadott a sportvilág... Bár ez még mindig tart nem igaz?
- Tudja mit, jöjjön el hozzám állásinterjúra. Épp asszisztenst keresek. - szólal meg egy kisebb hatásszünet után, én meg hirtelen nem hallok a saját fülemnek. Bár lehet a felszállás miatt.
- Állást kínál? - kérdezem döbbenten.
- Igen. - veti be ismét a dögös mosolyát. - Elfogadja?
- Naná. - vágom rá, majd kis híján a nyakába ugrok úgy átölelem. Vagyis csak akarnám a biztonsági öv visszatart, kikapcsolom és úgy ölelem át.
- Hölgyem kapcsolja be az övét. - dorgál meg az egyik légiutas kísérő.
- Jól van, máris. - felelem mosolyogva, és zavartan Maxre nézek.
- Elnézést, kicsit elkapattam magam. - fordulok vissza a helyemre.
- Ne kérjen bocsánatot, nekem tetszett. - kacsint rám, én pedig zavarba jövök. Igazán remek, mondhatom. Végigbuliztam és pasiztam az éveket, erre jön Max, és ismét szűzlánynak érzem magam, és pirulok itt, mint kacsa a sütőben. Csak nekem van ilyen melegem?
Az út nagy részét még átbeszélgessük, közben pedig elmondja az elvárásait is a munkával kapcsolatban. megegyezünk, hogy leszállás után egy nappal jelentkezzem nála reggel nyolckor.
Szóval nem szabad feladni, mikor már az alján érezné magát az ember, akkor is jöhet egy megmentő, aki újra színt visz az életébe, és reményt ad. Ki tudja? Talán még a sportolói karrieremnek is van esélye. Az biztosan nem lehet rossz pont az életrajzomban, hogy Max Turnernek dolgoztam.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Athena Williams
Athena Williams  EmptyKedd 17 Ápr. - 22:31

Gratulálok, üdv nálunk!

Üdv itt Kis hableány !
Nos mint azt tudni vélik ,Athéné Zeusz és Métisz gyermeke. Métisz volt a bölcsesség istennője, a főisten első felesége....várj...Őőőő ja,hogy ez nem az ezer bocs. Először is hagy emeljem ki,a becses nevedet amit imádok és teljességgel passzol,az általad megformált karakterhez! Olvasva soraidat ,egy valódi mélységgel rendelkező karaktert tártál elém . Mert bár igaz ,hogy a sztárok világában minden ,olyan csilivili. De valahogy az árnyoldalát mindig elmismásolják. Persze ha jobban belenézzünk ebbe a "tükörbe "hamar rájöhetünk,hogy talán mégsem a valós képet adja vissza. Felettébb felvillanyozott a tény ,hogy Te nem ezt az utat választottad magadnak ,hanem valami sokkal nemesebb ,és életrevalóbb cél felé kanyarodtál. Ám Te is megszenvedted a média által kiterjesztett árnyakat ,és az álmaid ketté törtek. Bevallom őszintén én már itt feladtam volna ,de Te tovább küzdöttél ,mint egy igazi harcos. És milyen jól tetted . Sajnálom ,de akaratlanul is Maxről Hercules jut eszembe ,és most belemehetnék itt ilyen mitológiai vérfertőzésekbe ...na mindegy ne is figyelj rám ! A lényeg a lényeg ,hogy nagyon tetszett az előtörténeted ,és kívánom neked szívből hogy a számításaid megtaláld itt nálunk. Út közben kérlek uszikálj el a foglalók felé!



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Athena Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Robert Williams // pb: Logan Williams
» Marcel Williams
» Athena Donovan
» Sage Williams
» Stephen Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: