New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Leon Williams
TémanyitásLeon Williams
Leon Williams EmptyPént. Júl. 20 2018, 01:54
Leon Williams


Karakter típusa:
kicsit ez, kicsit az
Teljes név:
Leon Williams
Becenevek:
Leo, Leon
Születési hely, idő:
New York, 1983
Kor:
35
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nem nyilatkozom
Csoport:
törvényszegők
Egyetem:
az élet iskolája
Munkabeosztás:
Magam osztom be a munkám... az alvilágban
Ha dolgozik//Munkahely:
New York szervezett bűnözése
Hobbi:
fegyverek, edzés, autózás
Play by:
Jamie Fox

Jellem
Hétpróbás gazember vagyok. Saját erőmből, a saját elszántságommal küzdöttem fel magam a mostani helyemre, a magam kezeivel teremtettem meg a kicsiny birodalmat, amit most igazgatok. Szóval mondhatjuk, hogy akaratos, kitartó, sőt makacs ember lennék. Határozott és csendes is emellett, ha felemelem a hangom, akkor lehet, hogy gond van... bár adódik olyan természetes helyzet is, de többnyire rezzenéstelen arccal, halkabb, rekedtes hangon hozom a frászt a környezetemre. Erre olykor tudatosan rá is játszom. Úgy gondlom, hogy egészen jól tudok zongorázni az eseményeken és az embereken, nem boldogulok rosszul az érzelmekkel, aazért is, mert általában szeretek mérlegelni, átgondolni az adott helyzetet. Ezért is van, hogy nem vagyok hirtelen haragú, inkább megfontolt. De emellett azonban nem jó dolog az ellenségemnek lenni... mert képes vagyok szemrezzenés nélkül embert ölni. Inkább ne akard tesztelni.

Múlt
Elnyomom a szivart, miután az utolsó füstpamacsot is kifújtam, majd felnézek a mahagóni bútor lapjáról. - Mennyit vesztettél? - szegezem neki egyszerűen a kérdést. - Egy ezrest. - nyögi ki a velem szemben álló férfi. Többnyire magam válogatom a megbízható embereimet, de ő ajánlással került hozzám. - Az én pénzemből... - teszem hozzá s a kijelentés baljóslatúan lóg a levegőben, akár a kifújt füstöcske, ő pedig a kezét tördeli és nem bír rám nézni. - Első és utolsó eset volt. - jelentem ki szépen lassan, de ellentmondást nem tűrően. Még kicsit kínzom, még húzom. De nem sokáig, mert ennyi büntetés ilyen formán most elég volt, a java most jön. - Ingyen fogsz nekem dolgozni, egy hónapon át... - még be se fejezem igazán, már hálálkodni kezdene, kezeit tördeli, de én felemelem tenyerem, csendre intve. -De! Ha ez még egyszer előfordul, a saját fegyvered csövét vedd a szádba, majd húzd meg a ravaszt, mert jobban jársz vele. - teszem hozzá hidegen, mire vendégem újfent elsápad és hebegne, de én egy intéssel elküldöm. Halántékom kezdem kicsit masszírozni. Az a mázlija, hogy ő a jelenlegi legjobb sofőr az embereim között és ez megért neki még egy estélyt. Egyet. Egy rongyos ezres amúgy se olyan nagy pénz ahhoz képest, amik itt forognak, de ki a kicsit nem becsüli... én pedig mindenből markolok kicsit, hogy széles portfóliómmal Queens világát egészen jól le tudjam fedni. Minden a kábítószerrel kezdődött, csak kicsiben, magányosan, hogy aztán a drog révén képbe kerüljenek a lányok, a lányok pedig a világ egyik mozgató rugója, szóval, a többit nekik hála építettem fel. Éppen ezért különösen fontos, hogy én, személyesen foglalkozzam velük. Mellényem zsebéből előkerül a mobilom két rövid rezgés után s megnézem az üzenetet: a mai "műszakváltáson" minden rendben ment. A lányok rendben vannak, a juttatások rendben kifizetve, minden sínen. Elégedetten teszem el a készüléket miután lepötyögtem egy gyors üzenetet, hogy aztán hátradőljek bőr borítású székemben és tarkóra tegyem kezeim. A lányok... ők mozgatják a világot. Van is egy szőkeség, aki nem teljesen szokványosan került az "istállóba", bár a történet mégis tipikus, mondhatni banális. Mindegy is, az üzenet elment, eldöntöttem: ma este ő lesz a vacsora társaságom. Ő sok törődést és figyelmet kíván... tőlem pedig megkapja.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Leon Williams
Leon Williams EmptyPént. Júl. 20 2018, 10:26
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Leon!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jaj,megint egy rosszfiú! Leon Williams 2081954265 Most kifejezhetném a nyakatekert véleményemet,a munkáddal kapcsolatban,de jobban járok ha nem kötözködöm. Pontosan az a fajta ember vagy,akinél nem tudja eldönteni az ember ,hogy éppen milyen hangulatodban vagy.Azt hiszem ez az,ami még veszélyesebbé tesz. Nagyon sikerült átadnod a karaktert,így gy kicsit jobban megismerhettük a karakteredet is. Azért nagyon reménykedem ,hogy az a vacsora romantikus vacsora lesz. Leon Williams 3398899094 (Na jó,ennyire még én sem vagyok naiv.) Utadra is engedlek ,hogy tovább tevékenykedhess az alvilágban.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Leon Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcel Williams
» Reese Williams
» Stephen Williams
» Rainey Williams
» Robert Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: