New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Desiree Madden
TémanyitásDesiree Madden
Desiree Madden EmptyHétf. Márc. 26 2018, 19:40

Desiree Madden

"if you want to see a rainbow you have to wear the rain."


Karakter típusa: keresett/saját keverék
Teljes név: Desiree Madden
Becenevek: Des, Desi
Születési hely, idő: Washington D. C. 1998. Február 3.
Kor: 20
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: New York University, Biológia szak
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Kutyasétáltató, bébicsősz, önkéntes, pincérnő, modell, mikor mi
Ha dolgozik// Munkahely: Nincs stabil munkahelye
Hobbi: Állatok, ismerkedés, tánc, és még rengeteg minden

50 tény rólam


1. A kedvenc ételem a… sok minden. Főleg a pizza.
2. Az egyik legnagyobb bűnöm egyértelműen az étkezési szokásaim. Szinte mindig gyorskajákat eszek.
3. A kedvenc helyem az erdő. Nem mintha egy nagyvárosban élve olyan gyakran sikerülne eljutnom oda, de attól még bármilyen erdő szóba jöhet, imádom. Főleg a sötét, elbújós, elrejtett helyeket.
4. Van egy bátyám, akit mindennél és mindenkinél jobban szeretek.
5. Szeretem a sült krumplit. Függő vagyok. Ez egy hatalmas probléma.
6. Még mindig egy plüss nyuszival alszok, amit még akkor kaptam a bátyámtól, mikor hat éves voltam. Tudom, tudom, ciki, de ez van.
7. Gyűlölök futni. Gyűlölök. Mégis egy héten háromszor mindig elmegyek futni.
8. Teafüggő vagyok, igen jól olvastad, nem kávé, hanem teafüggő. Van itt a közelben egy aranyos kis teázó, mindig oda járok, ha szükségem van egy kis különlegességre, névről ismer már ott mindenki. De nekem is szép gyűjteményem van a különböző teákból a konyhában.
9. Rengeteg csonttörésem volt már, mert nem tudok nyugton megülni a fenekemen.
10. Imádom a nagytestű kutyákat. Ha vidéken élnék, biztos lenne vagy öt, medveméretű kutyám.
11. A kedvenc színem a zöld.
12. A kedvenc évszakom a nyár.
13. Nem szeretek egyedül lenni. Szükségem van emberekre a közelemben, különben egyedül maradnék azokkal a fránya gondolatokkal és megőrülnék.
14. A flash drive-om pingvin alakú.
15. Nem szeretek aludni. Úgy érzem így elszalasztom az életben adódó lehetőségeket, még akkor is, ha általában semmi az égvilágon nem történik akkor, ha kényszerítem magam az ébrenlétre. Legfeljebb csak az, hogy kicsit késleltetem a rémálmok eljövetelét. Mert azok sajnos rendszeresen jönnek még mindig.
16. Szeretem a horrorfilmeket.
17. Imádom a hullámvasútokat. A magasak és a gyorsak a legjobbak.
18. Minden egyes kutyát megsimogatok, ha látom az utcán.
19.A ruhásszekrényem egy katasztrófa, tele van, nem tudom becsukni az ajtaját, de még így is mindig kellenek az új ruhák. Mert „sosincs mit felvenni”.
20. A kedvenc fagyim a dinnyés.
21. Szörnyen rajzolok. Nem, nem viccelek, örülök, ha egy pálcikaembert le tudok rajzolni.
22. Tudok kézen állva sétálni.
23. Általában gyorsan sétálok, és így képes vagyok elsétálni olyan emberek mellett is, akiket ismerek. Kínos.
24. Nem bírom megállni éneklés nélkül, ha zenét hallgatok.
25. Szerettem fára mászni, mikor még gyerek voltam. (Hozzá kell tennem, hogy most is simán másznék fára, ha lehetőségem adódna rá.)
26. Senkinek sem kívánom azt, hogy velem aludjon, folyton mozgolódok álmomban és nem egyszer fordul elő, hogy sikítva ébredek.
27. Bal kezes vagyok.
28. Öt különböző módon tudok fütyülni. Hasznos képesség.
29. Mikor gyerek voltam a kedvenc játékom a bújócska volt és nagyon profi voltam benne.
30. Bárkivel képes vagyok jól kijönni. Persze kivételek azért akadnak.
31. A vértípusom 0 pozitív.
32. Könnyebben barátkozom sokkal idősebb vagy sokkal fiatalabb emberekkel.
33. Egyszer beneveztem egy lasagne készítő versenyre a barátaimmal és mi kaptuk  a legrosszabb íz-nek járó díjat. Ciki.
34. Szeretem megnevettetni az embereket. Még azt se bánom, ha rajtam nevetnek, én is nevetek velük.
35. Amikor sportolni kellett a suliban, szörnyű voltam benne. De tényleg. Bukásra álltam tornából.
36. Szeretem a személyiségteszteket, de mindig csak titokban csinálgatom, mert félek az eredménytől, és hogy azt esetleg más is megláthatja.
37. Habár mint fentebb említettem általában gyors kaját eszek, de mindemellett imádom a gyümölcsöket is.
38. Szeretek másoknak segíteni.
39. Nagyon rossz az irányérzékem. Bárhol el tudok tévedni, ez pedig nem szerencsés.
40. Türelmes vagyok.
41. Még mindig kívánok valamit, amikor elfújom a gyertyákat a szülinapjaimon.
42. Egy jó csokit, csak a nagyon közeli barátaimmal osztok meg, ez van, önző vagyok, ha csokiról van szó.
43. Be tudom ismerni a saját hibáimat.
44. Úgy tűnhet, hogy hatalmas az önbizalmam és tisztában vagyok az értékeimmel, de igazából ez nem így van.
45. Jól táncolok és nagyon szeretek is táncolni.
46. Ki tudok állni másokért, ha szükségük van rá és erre büszke vagyok. Sajnos ez már magamról nem mondható el.
47. Jó hallgatóság vagyok.
48. Hadarni kezdek, ha zavarba jövök, vagy izgatott vagyok.
49. Mindig mozgásban vagyok, nem vagyok az egyhelyben ücsörgő típus, pont ezért a hosszú előadások alatt is mindig mocorgok.
50. Szeretnék egyszer igazán szerelmes lenni, de nagyon félek tőle.


”You only see the stars if it's dark enough.”

Liliom illat. Ez az első dolog, ami egyből feltűnik, mikor belépek az impozáns terembe. Ismeretlen arcok néznek rám, miközben a lágyan felcsendülő dallamra lassan elkezdek lépkedni a sorok között. Száz, ha nem ezer liliom vesz körül, fehérségük tökéletesen illik a ruhámhoz, ami lágyan fodrozódva úszik mögöttem, ahogy haladok egyre közelebb és közelebb a magas, kellemes mosolyú férfihoz, hogy örökre hozzá kössem az életemet… Ragyogó mosoly tűnik fel az arcomon, amikor közelebb érek, és örömmel helyezném a kezemet a leendő férjem kinyújtott kezébe…
- Áu! – Sikítok fel, ahogy hirtelen megbotlok a magam köré tekert lepedőben és sikeresen a padlón kötök ki.
-Mond, húgi, te mit csinálsz? – Röhög ki a bátyám, aki berohant a sikításra, de most a helyett hogy segítene csak ott áll és nevet rajtam.
- Szedj ki innen! – Küzdök tovább a lepedővel, elég kevéske eredménnyel, mert csak még jobban belegabalyodok. Végül a testvérem nagy nehezen megkönyörül rajtam és végre sikerül kiszabadulnom a fojtogató anyagból, ami most már cseppet sem tűnik annak a szép menyasszonyi ruhának, mint, ami az előbb volt.
-Ezt fel kellett volna vennem videóra. Az oviban biztos örültek volna neki a csoporttársaid. – Nevet még mindig, mire duzzogva összekulcsolom magam előtt a karjaimat. Egy ideig még tűröm, hogy jól kinevesse magát rajtam, de aztán mikor megunom, csak fejedelmi tartással elsétálok mellette, és út közben még jól rá is taposok a lábára, mintegy bosszúból. Csak akkor kezdek én is kuncogni, mikor már becsukódott mögöttem az ajtó, és még mindig hallom, hogy engem szid az előbbi kis húzásom miatt. Csak akkor halkulok el, amikor az idősebbik bátyám kidugja a fejét a szobájából és enyhén kérdőn néz rám, hogy mi ez a ricsaj. Csak legyintek felé, hogy semmi, majd úgy döntök, hogy inkább máshol keresek valamiféle játéklehetőséget.

***

Kellemes sötétség borítja be a szobát, a csend megnyugtatóan telepedik a házra. Nem tudom, hogy miért riadtam fel, mikor még a kinti szél sem zörgeti az ablakokat. Nem nyitom ki a szemeimet, hátha az álom, amiből felébredtem hamarosan visszatér, ezért csak vakon tapogatózom, amíg el nem érem a puhaságot. Kicsit elmosolyodva húzom magamhoz a plüss nyuszimat, hogy aztán a másik oldalamra fordulva tovább folytassam az alvást. De valamiért nem sikerül. Hirtelen a csend már nem is tűnik annyira megnyugtatónak, szívesen fogadnék valamit, bármit, ami a megszokotthoz köthető, amivel sikerülhet újra elaludnom. De nem, ehelyett mintha… valaki levegőt vett volna? Hirtelen kipattannak a szemeim és meglátom az ágyam mellett álló sötétbe burkolózó alakot. Úgy kell visszatartanom a feltörekvő sikolyt, hogy ne ébresszem fel az egész házat, és jól is teszem, mert realizálódik bennem, hogy csak a bátyám az. A fojtogató pánik hirtelen eltűnik, hogy helyét átvegye a megnyugvás, hogy nem vagyok veszélyben, nem egy idegen betolakodó lopakodott be a szobámba.
- Bátyus… mit keresel itt? – Kérdezem tőle még picit megremegő hangon az előbbi hirtelen meglepetés miatt. De ő sokáig nem válaszol. Csak figyel. Ettől megint kezdek kicsit nyugtalan lenni, de mielőtt ez az érzés eluralkodhatna rajtam, végül mégis megszólal.
- Ne aggódj, Des, csak megnéztem, hogy minden rendben van-e. Aludj csak nyugodtan, én is megyek vissza. – A szavaira végül csak bólintok, és újra behunyom a szemem, hogy visszatérjek az alváshoz. De még sokáig nem hallom a távolodó léptek zaját, se ajtónyitást, vagy csukódást. Csak a halk lélegzetvételeket hallom, de azt is csak akkor, mikor nagyon koncentrálok. Végül magával ragad az álom, és másnap reggel már szinte olyan, mintha az egészet csak álmodtam volna.

***

-Desi! Desi, nagy híreim vannak! – Fékez le mellettem az egyik osztálytársam, akivel kifejezetten jóban vagyok.
- Jó, jó, mondjad, de azért ne fulladj meg. – Nézek rá aggódva, miközben leteszem a hamburgeremet, amit épp majszolgattam.
- Képzeld. – Huppan le mellém. – Hallottam, hogy Byron beszélget pár haverjával és gondoltam hátha meg tudok pár hasznos infót, mert a nevedet emlegették. Most kapaszkodj meg, azt mondta, hogy nagyon szépnek talál! – Egyből hatalmas mosoly jelenik meg az arcomon.
- Gondolod, hogy akkor van nála esélyem? – Kérdezem reménykedve.
-Ezer százalék, hogy van esélyed! Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve valamit csoportosan csinálni, az nem tűnik túl nyomulósnak, ráadásul így lesz rá lehetőséged arra is, hogy több időt tölts vele. Lehet a végén el fog hívni randira. – Egyből elfog az izgatottság a gondolatra.
- Oké, ez jó ötlet, ezt is fogom tenni. – Határozom el magamban, majd vidáman újra a kezembe veszem az ebédre szánt hamburgeremet. Csak akkor hagyom abba az evést, amikor látom Byront belépni az ebédlő ajtaján, mire önkéntelenül is a tekintetét kezdem keresni, és egyből küldök is felé egy mosolyt, amikor sikerült felvennem vele a szemkontaktust. Jó érzéseim vannak vele kapcsolatban.


***


Halkan dúdolgatva tartom magam elé először a fekete, majd a fehér ruhát, majd némi tanakodás után inkább a fehéret választom, és abba bújok bele. Elégedetten szemlélem a tükörben a kapott eredményt, a ruha épp annyira mutatja meg a lábaimat amennyire érdemes, de mégsem tűnik túl kihívónak. Már csak a hajammal kellene kezdeni valamit. Felfogjam, vagy hagyjam kiengedve? Egyenesítsem ki, vagy hagyjam, hogy benne maradjanak azok a természetes hullámok? Nagy dilemma ez egy lánynak, még akkor is, ha már nem az első randija lesz azzal a bizonyos sráccal, aki tetszik neki. Tanácstalanul felfogom a hajam, majd megint leengedem, figyelve, ahogy a tükörképem ugyanezt teszi, egészen addig, amíg egyszer csak megint érzem. Megint azt érzem, hogy figyel valaki. Önkéntelenül is végigfut rajtam a libabőr, ahogy a hátam mögé pillantok és egyből meg is látom azt a sötét szempárt.
- Szerintem fogd fel a hajad. Jól áll. – Mondja a bátyám, mire egyből leengedem a hajam, hogy a tincseim szabadon hulljanak a vállaimra.
- Azt hiszem… inkább kiengedve hagyom. – Mondom neki végül. Egyre kényelmetlenebbül érzem magam a közelében.
- Újabb randira mész? – Kérdezi csevegős hangnemben, miközben közelebb lép hozzám, és egy gyors mozdulattal megigazítja a ruhámnak a pántját. A keze mintha a kelleténél tovább maradna ott a bőrömön, de lehet, hogy ezt már csak én magyarázom be magamnak a hülye paranoiám miatt. Érdekes, hogy a másik bátyámtól soha nem tartottam, de valamiért Tőle igen.
- Igen. – Mondom kissé szűkszavúan.
- Most pedig, ha nem haragszol, indulnom kell, különben elkések. – Ezzel kikerülve el is indulok az ajtó felé, de megérzem a kezét a vállamon.
- Vigyázz magadra. Bánnám, ha bármi bajod esne azért, amiért ilyen csinos vagy ebben a ruhában. – Lerázom magamról a kezét, majd csak bólintok, és olyan gyorsan sétálok ki a szobámból, amennyire csak lehet, és ami még nem tűnik menekülésnek. A rossz érzésem végigkísér és csak akkor hagy el, mikor végre Byron karjaiban lehetek.


***


- Megjöttem! – Kiáltok be a házba, miközben leveszem a kabátomat, de senki nem válaszol. Ezek szerint nincs itthon senki. Nem lenne meglepő, a szüleim megint valahova elutaztak, a fiatalabbik bátyám biztos a barátaival lóg, az idősebbiknek pedig biztos dolga akadt. Bemegyek a szobámba és ledobom a táskámat az ágyam mellé, majd elterülök a takarón. Még meg kéne csinálnom egy beadandó dolgozatot holnapra, de nem érzem rá az energiát. Talán fel kéne hívnom Byront, hogy találkozzunk. Már épp nyúlnék a telefonom felé, amikor meghallom, hogy nyílik a szobám ajtaja.
- Ó, szia, nem tudtam, hogy itthon vagy. – Ülök fel kicsit idegesen, mikor az idősebbik bátyám belép a szobámba. Figyel. Megint. A rossz érzés újra megjelenik. Becsukja maga mögött az ajtót, majd mintha a zár hangját hallanám, közben pedig egy pillanatra se veszi le rólam a tekintetét.
- Mit csinálsz? – Kérdezem, és bár próbálok összeszedettnek és nyugodtnak tűnni,a hangom mégis megremeg. Miért zárta be az ajtót? Egyáltalán hogy jutott hozzá a szobám kulcsához? Miért közeledik felém? Mit akar tőlem? Miért nem mond semmit? Kérdések ezrei cikáznak át a fejemben, miközben próbálok a lehető legtávolabb kerülni tőle, de sajnos a szobám véges, és a falnál tovább nem jutok. De ő még mindig közeledik. Túl közel jön. Érzem a lélegzetét. A kezét. A száját. Nem tudok sikítani, miért nem tudok sikítani? Velem történik mindez vagy mással? Határozottan velem, hiszen érzem a fájdalmat. Miért nem tudok csinálni semmit? Miért nem ér semmit az, hogy tiltakozok? Miért, miért, miért?!

***


-Des! Des, hozzád beszélek! – Rázza meg a vállamat az osztálytársam, mire feleszmélek és bocsánatkérően rámosolygok.
- Ó, ne haragudj, kicsit elkalandoztam. Mit is mondtál? – Kérdezem tőle, és igyekszem minden figyelmemet rá fordítani.
- Tudod, kicsit mintha más lennél mostanában. – Jegyzi meg, mire kicsit rászorítok a mosdókagylóra, de a mosolyom töretlen marad.
- Áh, csak kicsit fáradt vagyok. Tudod, volt az a beadandó, amivel kicsit megcsúsztam, ezért sokáig fent maradtam, hogy megcsináljam. Biztos csak fáradt vagyok, majd egy jó hosszú alvás segíteni fog. – Bizonygatom neki.
-Nem az a baj, hogy szakítottál Byronnal? Különben ezt még mindig nem értem. Olyan jól megvoltatok együtt. – Az ujjaim elfehérednek a szorítástól.
- Valahogy mégsem illettünk össze. Megesik. Mindjárt kezdődik az óra, menj előre, nemsokára én is jövök, csak kicsit megmosakodom, hátha az felfrissít. – A lány végül bólint és magamra hagy a mosdóban. Elengedem a kagylót, mire a kezeim remegni kezdenek, a lélegzetem gyorssá válik, és nagyon kell igyekeznem, hogy ne kapjak itt helyben pánikrohamot. Mély levegőket veszek, megmosom hideg vízzel az arcomat, majd a tükörbe meredek. Nem túl karikás a szemem? Nem vagyok túl sápadt? Megvárom, amíg a kezeim remegése elmúlik, majd az elő törekedő könnycseppet kitörlöm a szememből, majd újra mosolyra igazítom az ajkaimat és kilépek a női mosdóból, mintha a világon minden a legnagyobb rendben lenne.


***


-Szóval ez történt. Nagyon kedvelem őt. – Mosolyogva figyelem a bátyámat, ahogy az ágyamon ülve arról áradozik, hogy milyen jó volt a randija azzal a sráccal. Jó ilyen boldognak látni.
- De hagylak is aludni, holnap neked suliba kell menned, nekem meg ott lesz az egész nap arra, hogy lustálkodjak és álmodozzak Róla. – Vigyorog rám, majd kel is fel az ágyamról, hogy visszamenjen a szobájába. A pánik hirtelen elönt, és mielőtt gondolkoznék, megragadom a karját.
- Ne! – Még én is hallom a saját kétségbeesést a hangomban. Döbbenten felém fordul, értetlenül, mire kicsit észbe kapok és elengedem a karját.
- Kérlek, csak… ne menj még. – Kérem halkan, igyekszem visszatérni a normális hangomhoz. Nem akarom, hogy lekapcsolódjon a lámpa. Nem akarom, hogy mindenki aludni térjen. Nem akarom, hogy az éjszaka sötétjében, újra halljam, ahogy nyílik az ajtó…
- Rendben. Maradok. – Ül vissza az ágyamra és habár látom rajta, hogy egyáltalán nem érti miért reagáltam így, hiszen honnan is tudhatná, de azért átölel, mintha megint újra kislány lennék. Hosszú percekbe telik, mire újra megnyugszom, és vissza tudom venni az álarcomat, ami azt mutatja, hogy minden rendben van, de azt szeretném, hogy bárcsak soha ne menne ki a szobámból, bárcsak ugyanígy a karjaiban tartana egész éjszaka, mert akkor nem kellene a másik bátyám érintését, csókját, és egyéb dolgokat elviselnem. Akkor talán tudnék aludni rémálmok nélkül.


***


Egy újabb éjszaka. Nincs itthon senki, én pedig addig húztam az időt, ameddig lehetett, de most már muszáj volt hazajönnöm. Jó párszor kiesik a kulcs a kezemből, amivel igyekszem bejutni a házba, de a sokadik próbálkozásomra sem sikerül, így az ajtó végül a bátyám kezétől nyílik ki. Nem szól semmit. Soha nem szól semmit, amikor elkezdi. Most pedig türelmetlen, érzem rajta. Nem tetszik neki, hogy ilyen későn jöttem haza, ahogy annak a lehetőségét sem, hogy esetleg talán valaki mással voltam. Behúz a házba, én pedig már megadóan tűröm, ahelyett hogy küzdenék vele. Azt hiszem már túl sokszor történt már meg ez a forgatókönyv, túl sokszor próbáltam már tiltakozni ellene, és rájöttem, hogy hamarabb túl vagyok a dolgon, ha egész egyszerűen csak hagyom magam. Még a szobáig sem visz el, hiszen tudja, hogy a másik testvérünk ma úgysem jön haza, hiszen a barátjánál alszik. Megtanultam kívülről szemlélni magamat, hogy könnyebb legyen elviselni. Belül még sikítok, de hangosan nem teszem, mert tudom, hogy úgyis elhallgattatna, mert megvannak hozzá a módszerei. Először fel sem fogom, hogy már nincs bennem. Azt sem, hogy a hűvös levegő a megmentőmmel együtt áramlik be a lakásba, és még jó pár perc kell, hogy felfogjam, már nem vagyunk kettesben. Akkor kezdek magamhoz térni, mikor a másik bátyám rám teríti a kabátját és végtelen gyengédséggel felsegít a földről.
-Csomagold össze a legfontosabb dolgaidat. – Hallom a hangjában az idegességet, de én kicsit még mindig kívülről szemlélve az eseményeket bólintok, és automatikusan indulok meg a szobám felé összepakolni. Ezek után sok mindenre nem emlékszem. A kocsi hangja ragadt meg a fejemben. A bátyám keze, amivel épp nem a kormányt fogta, hanem az én kezemet szorongatta. Az ő hangja, mikor azt ismételgette, hogy ezen túl minden rendben lesz.


***


Sikítva ébredek fel. Megint. Még azóta is, hogy már évek óta eljöttünk otthonról. A bátyám elég hamar megjelenik a szobám ajtajában, hogy aztán újra a karjaiba vegyen és vigasztalóan simogassa a hátamat, amíg teljesen meg nem nyugodok és az álom már csak egy kellemetlen emlék marad.
-Szeretnéd, hogy maradjak? – Kérdezi hosszabb idő után, mikor már biztosan érzi, hogy teljesen megnyugodtam.
- Köszönöm, de most már megleszek. – Mosolygok rá hálásan, mire visszamosolyog és ad egy puszit a fejemre, mielőtt elengedne és visszamenne a szobájába. Az ajtóban még visszafordul.
- Des… szeretlek. – Szélesebb lesz a mosolyom.
- Én is szeretlek. De most már tűnés, aludni akarok. – Fekszem vissza, magamra húzva a takarómat és magamhoz szorítva a nyuszimat. Csak akkor engedem szabadjára a könnyeimet, mikor már biztos vagyok benne, hogy elment. Tudom, hogy a másik bátyám meghalt… tudom… és mégis, még mindig képes a rémálmaimban újra éledni. Néha még mindig érzem, mintha valaki figyelne a sötétből, lesben állva, hogy mikor maradok egyedül. Egy sötét alak az ágyam mellett, a sötét szemeivel. Vagy az egyetemen a hátam mögött, mikor azt hiszem, hogy egyedül vagyok. A sötét utcán, mikor hazafelé sétálok. Egy árny, ami mindig a nyomomban van. De egy dolog biztos: le fogom küzdeni.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Desiree Madden
Desiree Madden EmptyKedd Márc. 27 2018, 07:18

Gratulálok, üdv nálunk!

Desiree!

Tökre tetszetősen megoldottad a jellemed felosztását, és határozottan állíthatom, hogy egy-két dolgot leszámítva, kellemes volt végigolvasni ezeket a sorokat. Szeretem az ilyen különlegesebb, jobban kifejtősebbb verziókat, hiszen így lehetőségünk van többet megismerni az adott karakterből, melyhez a folytatásban leírt történet vagy egy pluszt ad hozzá, vagy éppen újabb oldalával találkozhatunk a megismerni vágyó személynek. Aranyos lánynak tűnsz, akit az ember közelebbinek érez magához a megosztott információk által, hiszen kétlem, hogy valaki ne ismerne magára egyik vagy másik pontban. Én személy szerint az alvással kapcsolatban érzek úgy, mint te, na meg a személyiségtesztekkel. (Meg még jó pár más dologgal.Smile ) Bár az utóbbi ugye titok, szóval..Razz
Az a fajta megoldás is tetszett, amit a történeted megírására használtál, kiragadva kellemesebb, és rosszabb pillanatokat az életedből. Sajnálom a veled történteket, annak viszont örülök, hogy a végén jobbra fordultak a dolgok, mert teljesen jó úgy gondolom sosem lesz. Szerencsére a megfelelő testvér melletted van, így talán lassan könnyebbnek fogod érezni az elalvás gondolatát is a későbbiekben. Egyébként szépen fogalmazol, emiatt viszont megvolt a soroknak a hangulatuk, amely olykor boldogabb, máskor viszont nyomasztó hatást keltett. Mindenesetre remélem sikerül a legjobb módon túllépned ezen, hogy egy idő után olyan életet élj, amit megérdemelsz, mindenféle rémálom vagy rettegés nélkül. Kíváncsian várom a további kalandjaidat! Very Happy
Nem is tartalak fel ebben, így arra kérlek foglalózz egyet, aztán irány játszani. Üdv itt! Very Happy







mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Desiree Madden A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Desiree Madden D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Desiree Madden 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Desiree Madden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Do you really here? - Sarah & Desiree
» Desiree Shaffer
» Desiree Shaffer
» homecoming || Desiree&&Ren
» I'm glad to see you again - Orion & Desiree

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: