New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jacob Cohen
tollából
Ma 18:01-kor
Wang Weiguang
tollából
Ma 17:59-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 17:54-kor
Jacob Cohen
tollából
Ma 17:38-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 16:55-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 16:50-kor
Audrey Peyton
tollából
Ma 16:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 14:59-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 14:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Damian Asher Noir
TémanyitásDamian Asher Noir
Damian Asher Noir EmptyVas. Szept. 15 2024, 23:12
Damian AsherNoir
He'll fight because he knows he cannot hide

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Damian Asher Noir
Becenév
-
Születési hely
Párizs
Születési idõ
1997.08.12
Kor
27
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
naponta változik
Tanulmányok
egyetemi végzettsége nincs, főzéssel kapcsolatos képzésekre járt, de a legtöbb mindent amit tud azt a konyhában tanulta különféle séfektől vagy saját maga kísérletezte ki
Foglalkozás
Ételkritikus, séf, amerikai mesterszakács zsűri
Hobbi
főzés, zene, motorozás, sport autók, bulik  szemöldök  
Moodboard

Média
csoporthoz tartozom

Jellem

Damian Asher Noir 1501642756 Bár a családjától az elmúlt pár évben eltávolodott a karácsony az amit sohasem hagy ki, akkor mindig haza utazik vagy a családját utaztatja magához. Imádja az ünnepeket, a túlzásba vitt már már giccses ház díszítéseket, a ronda karácsonyi pulcsikat, és a havazást. Nem sok alkalom van amikor nem hajlandó dolgozni, de karácsony napjai ide tartoznak.

Damian Asher Noir 1268771222 Minden hülyeségben benne van, sőt előfordul, hogy az ő agyából pattannak ki a legőrültebb dolgok, amiket meg is valósít, mert miért is ne tehetné? Hiszen egyszer élünk és ő azt igyekszik minél inkább kihasználni, hogy amikor majd megöregszik ne az elvesztegetett lehetőségeket lássa maga mögött

Damian Asher Noir 2075961653 nagy állatbarát, bár háziállata az életmódja miatt nincs, úgy van vele, hogy majd akkor fogad be egy kis kedvencet amikor annak meg tudja adni az annak járó tökéletes életet. Addig is megelégszik azzal, hogy random kutyasétáltató emberek kiskedvencét (vagy nagy kedvencét) kezdi el dögönyözni, vagy állatmenhelyre látogat ki, bár erre nem sok lehetősége van

Damian Asher Noir 470071567 ha már erkélyek... nem, ő egyáltalán nem egy tipikus Rómeó alkat, inkább erkélyekről és ablakokról szokása leugrálni, amikor az éppen nagyon szeretett egyéjszakás kalandja párja haza érkezik. Egész jó érkezési technikát fejlesztett már ki, lassan elmehetne kaszkadőrnek is

pancsi  Damian Asher Noir 3624854829 környezetére nagy figyelmet fordít, nem szereti a kuplerájt és a mocskot, mert ő oda pihenni jár általában és ha nincs körülötte rend akkor ezt nem tudja hatékonyan tenni, éppen ezért nála biztosan nem találsz szanaszét dobált zoknikat vagy alsógatyákat.  

Damian Asher Noir 588428555  munkájában maximalista és igyekszik mindig új dolgokkal kísérletezni. Igazából ezért szereti azt amit csinál, mindig lehet valami újat, valami sokkal izgalmasabbat csinálni, mint korábban, mert olyan, hogy tökéletes, az szerinte nem létezik.

Damian Asher Noir 1471401822 Még sohasem volt igazán szerelmes, éppen ezért még nem is volt nagyon hosszú távú kapcsolata, nem tudja hogyan kell csinálni, és nem is érti, hogy ez másoknak hogyan jöhetett össze. Aki tudja a rejtélyt ossza meg vele mindenképp


Harvey Newton Haydon
arcát viselem

Múlt
A viszonylag csendes éjszakát egy hangos puffanás majd egy autó visító riasztója avarja meg, majd észveszejtő kiabálás hallatszik az egyik nyitott ablakból.
- MEGMONDANÁD MÉGIS KI A FRANC VOLT EZ? -
- Ez… senki, nem tudom mit láttál-
-EZ A SENKI ITT FELEJTETTE A NADRÁGJÁT! Biztos csak azért visít az autó riasztója is mert egy kövér macska ráugrott mi??
- igyekszem nem felröhögni a kis párbeszéden és annak folytatásán, miközben megnézem milyen ruhát is sikerült zsákmányolnom menekülés közben, mert ahogy hallottam… a nadrágom odafönt maradt és nem tartom valószínűnek, hogy azt valaha is viszont fogom látni. Szerecsémre a pulóveremet ragadtam meg mielőtt a második emeletről kiugrottam volna egy szimpatikus furgon tetejére. A pulóverem zsebében van minden amire szükségem van, hogy hazajussak, telefon, pénztárca és kulcs, már csak azt kellene megoldani, hogy ha lehet ne csukjanak le útközben közszeméremsértésért.
A helyzetet orvosolandó a pulóveremet magam mögé teszem majd elöl össze húzom a zipzárját, mintha egy francos szoknyát viselnék. Végül is jobb mint a semmi. A cipőmről nem is álmodok, csak abban reménykedhetek, hogy hazafelé nem lépek bele semmi undorító és felismerhetetlen dologba… vagy élesbe. Nem szeretnék a mai este után még a kórházba is bemenni, hogy a seggembe szúrjanak egy hatalmas tetanusz oltást, csak mert valami narkós az utcán fejeltette a tűjét.
Szerencsémre a ma esti kalandom nem lakott annyira vészesen messze tőlem, csak pár sarok választja el az ő lakását az enyémtől, ezért nem is gondolkodok azon, hogy megpróbáljak ilyen szerelésben taxit fogni, nem valószínű, hogy bárki is megállna, hogy fölvegyen még vaskos borravaló fényében sem. Így hát marad a gyaloglás, út közben pedig elhaladok a kedvenc 0-24 nyitvatartással rendelkező hamburgerezőm mellett, ahova be is térek. A hangos nevetésből egyből tudom, hogy ki áll a pult másik oldalán, oda se kell néznem.
- Drága Maggie, örülök, hogy sikerült a ma este is jókedvre derítenem téged. - Nézek mosolyogva a pult mögött álló egyetemista lányra.
- Ma… - mutat végig rajtam- sikerült felülmúlnod önmagadat, ezt a megjelenést mégis mivel magyarázod? - kacag jókedvűen továbbra is
- Elhinnéd ha azt mondanám, hogy belógtam az egyik egyetemi szövetségi avató tóga bulira, de elfogyott az összes lepedő, ezért nekem már csak ez jutott? - mondom neki a lehető legőszintébb ábrázattal a fejemen
- Ha valóban így van legközelebb akkor menj amikor szabadnapos vagyok és elkísérlek. Hozom a hamburgeredet extra adag ketchuppel -
- Tökéletes, te vagy a kedvencem!-
- Nem hiszem, Sarahnak is ezt mondtad két héttel ezelőtt. - felel nevetve… azt hiszem lebuktam.





livin' in new york

[/i][/i]

Luana Machado imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Damian A. Noir
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Damian Asher Noir 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ elõtörténet ★ :
Damian Asher Noir Tumblr_n931gxFJ4G1t8241to1_400
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Damian Asher Noir Tumblr_n72yrkt5Id1t8241to1_r2_500
★ play by ★ :
HVH
★ hozzászólások száma ★ :
8
★ :
Damian Asher Noir Tumblr_n72xuyqsTU1t8241to2_250
TémanyitásRe: Damian Asher Noir
Damian Asher Noir EmptyPént. Szept. 20 2024, 08:08
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Damian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Sikerült egy igazán szórakoztató és érdekes karaktert alkotnod, én nagyon bírom, hogy ilyen rafkós vagy Damian Asher Noir 3673325056
Azt szokták mondani, hogy a férfiak sokkal később érnek meg egyes dolgokhoz, és a lapodat olvasva pontosan az jutott eszembe, hogy egy felnőtt férfi testbe ragadt gyerek vagy, aki nem fél a mának élni. Damian Asher Noir 3673325056  Ez valahol mondjuk épp, hogy vonzó lehet a szingli és házas nők szemében, szerencsédre a gyengébbik nemet valamiért mindig az ilyen pasik vonzanak, mint amilyen Te is vagy, így biztosra veszem, hogy sosem leszel igazán egyedül. A kérdés már csak az, hogy mindig sikerülni fog-e elmenekülnöd egy féltékeny férj elől, vagy egyszer tényleg megütöd majd a bokádat?  Laughing  Tudod, addig jár a korsó a kútra... Reméljük, Neked sosem kell össze törnöd. Mert meglehet, hogy most előszeretettel hódítasz meg női szíveket, hogy majd azt össze is törhesd - vannak ám érzékenyebbek is Rolling Eyes -, de mi lesz akkor, ha egyszer találsz valakit, aki az összes korábbi kalandodnál másmilyenebb lesz, és éppen Ő lesz az, akinek Te magad válsz a játékszerévé? Damian Asher Noir 2246991929 Én mindenestre kíváncsian várom, hogy merre alakul az életed, abban biztos vagyok, hogy melletted senki sem fog unatkozni! Damian Asher Noir 4146035580
Színt és rangot majd egy admin fog adni neked, de addig is találj valakit, akivel jól érzed magad  szemöldök  Köszi az élményt  Damian Asher Noir 3874598021  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Damian Asher Noir Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Damian Asher Noir Bf96f611e4b21aa9f564c3f8ff990ba0c96bf134
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Damian Asher Noir Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
287
★ :
Damian Asher Noir Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Damian Asher Noir
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seo Asher
» Hank Asher •••
» Asher Fawkes
» Hank Asher
» Meena Elliot Asher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: