New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Biaspian's Winter tale
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptyTegnap 22:15-kor

Biaspians Winter Tale - "Memories we share together. Moments no one else can know. Never let them go."


Pajzán elszólásomra ismét csak kivörösödik az arca ~Olyan kis édes ezzel az arccal~. Ilyenkor olyan, mint édes kölyök, akit épp valami huncutságon kaptak rajta. Imádom! Az ágyban persze egy bika. Mondjuk.... ágyon kívül is. Huh... nem tudok betelni vele. Levesem kanalazgatom és már megint rosszalkodáson töröm a fejem. De a mobilját nyomogató némber eltereli a figyelmünk minden másról. Röviden összefoglalom mindazt, amit erről a jelenségről tudni lehet. Pszichológusi szempontból. Csak félvállról vesézem ki a témát, ám Caspian elszólása némiképp meglep. Szabadkozik, de ez akkor is erős kijelentés volt, főleg ennyire hallható mértékben, nyílt terepen. Persze-persze. Nekem van gyakorlatom abban, hogy eltereljem magamról a figyelmet. Vagy épp arra tereljem, amire nekem szükségem van. Ha orrolnék a nőcire, csak futó megjegyzést tennék a ruházatára és nem is kerülne nálam többé szóba. Aztán kalap, kabát.
- Lehet, hogy valakinek hiányozna. Ha más nem, a mobilszolgáltatónak, akihez tartozik.
- Ezek az emberek esetenként eléggé szétszórtak. A városban gyakran gázolnak így embereket és sokszor nem csak a gyalogos, de maga a sofőr is mobilozik. Nem is látják egymást. Egy rossz lépés és már ki is törték a nyakukat valahol.

Válaszolom rá, hogy eltereljem a szót Caspian korábbi kijelentéséről. Csak mert igazam van. Valóban, az ilyen emberekkel gyakran történnek balesetek. Figyelmetlenségből. Megkóstolja a levesem, de látom ám, hogy annyira nem nyerte el a tetszését. Sebaj, majd otthonra kitalálok valami mást. Addig is próbálgatom majd az ízlelését, amíg el nem jön az a Halloween. Harapok a réteséből is, hogy egálban legyünk a kóstolásnál.
- Kedvelem a klasszikus ízeket, mint a gesztenyével töltött pulyka, almás pite, sütőtökös krémleves. De sok más is van, ami őszies és nem annyira sablonos. Alma, sütőtök, gesztenye, pulyka... ezek mind a régi időkhöz tartoznak. Hagyományosak. Tradicionálisak. Mindenszentek és a Halottak napja, a világon mindenhol megünneplik. Egyszer jártam Mexikóban. Igazán színes és díszes, ugyanakkor megható ünnepségeket rendeznek. Egyszer érdemes ellátogatni oda ebben az időszakban.
Az amerikaik szerintem kicsit túl giccsesítik ezt az ünnepet. Mondjuk minden más ünnepet is. Mexikóban az életet is ugyan úgy megünneplik ezen a két napon. Vagyis most már három napon át tartják, asszimilálódva más nemzetekhez. Az öreg kontinensen inkább a megemlékezés napja és inkább a melankolikus hangulat a mérvadó. A töklámpások faragását viszont szeretem. Eléggé elmerültem ebben a témában, hiszen több szempontból is érdekes számomra.
- Ha ragaszkodsz az óhazádhoz, akkor szerezhetünk október végére tarlórépát is a tök helyett.
Egy-két hagyománnyal azért tisztában vagyok, hiszen kíváncsi természetem van. Ha valami felkelti az érdeklődésemet, annak rendszerint utána olvasok. Nem csak a neten böngészek...
Evés után átmegyünk a bárba, személy szerint egy korsó sört kérek, helyit. Csapoltat. Nem nagyon ütős, de a hangulatomnak jót tesz. Persze tudok finom, és nőies is lenni. Igazi úrinő. De most inkább iszom egy nagyobb kortyot a sörből és felkapom az egyik dákót. S mivel nem olyan alacsony a beltér, a lámpa is kellő távolságban van; megpörgetem jobbomban azt a bizonyos botot. Nem vagyok nagy játékos, de Caspian a megmondhatója, hogy ördögien jó a kézügyességem.
- A lényeg a jó célzás és taktika.
Elmondom pár sorban, hogy mik a szabályok. Melyik golyót melyik lukba, csak fehéret ütünk, fekete az utolsó stb... Megkrétázom a dákó végét, kicsi terpesz és kezdés. Az első pár lökés után megmutatom neki, hogyan kell tartani a botot. Beállok elé, hogy karoljon át és megmutatok minden kis trükköt, amit most illő még megmutatni. Utána cserélhetünk.


I feel like a woman! | ruci xD | megjegyzés | w
@Caspian E. Lincoln #Bbishopreagok

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
Biaspian's Winter tale 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Biaspian's Winter tale B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



Biaspian's Winter tale 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptyCsüt. Szept. 26 2024, 20:46


Cassy & Bia
Nem gondoltam volna, hogy miközben a billiárdról beszélgetünk képes lesz zavarba hozni, de mikor játszi könnyedséggel tesz pajzán megjegyzést szinte kivörösödik az arcom. Igaz, mindkettővel rendelkezem. Remek dákó és lyukérzék, bár kétlem, hogy ez segítene majd nekem abban, hogy jól teljesítsek a billiárdban. Az, hogy jól tudok kefélni, még nem jelenti azt, hogy profin tolom majd a billiárdot. De legyen igaza.
Aztán témát váltottunk a nőre és az ott hagyott ételre, amin végül csak szemeim forgattam, mikor Bia választ adott a kérdésemre. Néha úgy érzem jobb lenne, ha mindannyian visszautazhatnánk az időben és a 19. századba kerülnénk. Vagy a 20. század első felébe.
- De ennyire? - kérdeztem döbbenten. Mindig meg kell állapítanom, katasztrófa ez a "szép új modern világ". Zombikorszak. Tovább hallgattam a függősségekkel kapcsolatos monológját, majd bólogattam és sóhajtottam. - Az ilyenekért nem kár - tettem hozzá. Jobb is, ha elütik őket. - Úgy sem élnek igazán, nem érezné meg a társadalom a hiányukat - mondtam, majd aztán észbe kaptam, hogy talán ezt így nem kéne kimondanom. - Vagyis... bocsánat, ez erős volt - sóhajtottam, csak hát nekem ez érzékeny téma volt. Nem voltam képes azonosulni az ilyen mobilfüggőkkel, meg amúgy a függőkkel sem, hiszen én nem voltam az. Cigifüggő sem, mert bármikor le tudtam volna tenni. Amúgy sem szívtam sokat és sűrűn, csak néha-néha.
Bár hazudok. Volt függősségem. Bia függő voltam.
Miután kiszörnyülködtem magam a hülyéken ismét Bia felé szegeztem a figyelmem és a levesének, amiből kértem is egy kóstolót. Finomnak finom volt, bár én nem ettem volna belőle meg egy egész tányérral.
- Majd halloweenre főzünk mi is otthon - morfondíroztam el, hiszen a halloween pont a sütőtök szezonja. Úgy is farigcsálunk majd tököket, simán összedobhatunk egy levest is belőle, ha már oda kerül a sor. - Lesz egy jó nagy adag, amit ehetünk kedvünkre akár napokon át is - mosolyogtam rá, majd kapott a süteményemből is, ahogy az alku állt.
Miután a kaján túl voltunk, átballagtam vele a bárba, ahol kértem(tünk?) ki italt, majd a billiárd asztalhoz léptünk.
- Akkor leszel a tanárom? - kérdeztem és magamhoz vettem a dákót. Ha ő annyira magabiztos a billiárd tudásában, akkor szeretném látni és szeretném, ha ellátna jó tanácsokkal.



"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Biaspian's Winter tale D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptyVas. Szept. 22 2024, 19:25

Biaspians Winter Tale - "Memories we share together. Moments no one else can know. Never let them go."


Nem csak a szex jó vele. Igaz, nagyon sablonos szöveg ha azt mondanám, hogy jó vele a szex. Mert az igazat megvallom, egy isten az ágyban. Nem csak az állóképessége páratlan, fantáziának sincs híján. Bár az is igaz, hogy a malac beszéd javát tőlem tanulta el nemrég és még mindig tudok pírt csalni az arcára. Viszont a szexen kívül is non plus ultra, igazi férfi. Minden ölelése és érintése gyógyír testemnek és főleg a lelkemnek is. Fokozatosan épülök újjá mellette, szinte teljesen kicserélődöm lassan és nem bánom. Mert így egy jobb Bianca Bishop lehetek mellette, olyan nő, akinek már nincsenek sötét és kusza gondolatai; s nyoma sincs benne már benne a haragnak. Így lesz egyre szebb az élet.
- Nem baj, majd megtanítalak a trükkjére. Nem hinném, hogy különösebb gondot okozna számodra édesem. A biliárdhoz egy jó dákó és remek lyukérzék kell.
Mondom ki nyíltan és a leveses kanalam fölött rákacsintok. Huh, megint csak pikánsabban fejeztem ki magam, mint illene. Erről azonban csak és kizárólag Caspian tehet. Na meg a formás segge, amibe nemrég alkalmam volt belemarkolni. Inkább már harapnám.
Ebédelünk és bár figyelek a körülöttem lévőkre, de sokat sejtető pillantásaim újra és újra visszatérnek Caspian arcélére. Mikor is felhívja a figyelmem a magányosan üldögélő nő amúgy tényleg normálatlan viselkedésére. Az érintetlen ételt otthagyva, mobilját nyomkodva távozó nő után pillantok. Majd vissza fordulok kedvesem felé.
- Függőség. Ugyan úgy, mint a cigi, alkohol és a kábítószer. Bár a dohányzás és alkohol fogyasztása úgymond megszokott, mégis vannak ellenzői. A mobilhasználat viszont társadalmilag elfogadott dolog. Furamód. Olvastam egy cikket, hogy MR vizsgálattal már bizonyították, hogy a mobilfüggők agya ugyan olyan elváltozásokat mutat, mint a drogosokéi. Vagy akár a szerencsejáték, hiszen ezeken a kütyükön már játszani is lehet. Pókerezni például, nyerőgépezni. Vagy a kamaszok körében elterjedt online játékokkal, ahol egymás lövik halomra, mert az nagyon jó móka. Sorolhatnám még, hiszen ott van a társadalmi függőség, hogy milyen hírekről marad le az illető, ha nem nyomkodja állandóan a mobilját. S persze ott van a szexfüggőség is, mint egy szép digitális klitorisz, amit olyan marha jó és kielégítő érzés simogatni.
- Az ilyeneket szokták elütni úgy az utcán, hogy észre sem veszik magukat. Neki mennek villanyoszlopnak, tűzcsapban esnek hasra, ajtóknak mennek neki. Kezelhető. Ám a társadalom még nem veszi nagyon komolyan a dolgot.

Bár ezen tény megállapításához nem kell kifejezetten orvosnak lenni, de mivel Caspian kérdezte, válaszoltam. Szoktam én is mobilozni, na de nem ennyit. Ha pedig simogatni van kedvem, itt van Caspian... és mennyivel tevékenyebb és izgalmasabb, mint egy vacak mobil?! A következő kanál levesemet megosztom vele, ha már ilyen szépen kéri. Finom krémes és fűszeres sütőtökleves. Nekem épp elég laktató ahhoz, hogy utána még kint tudjak bóklászni a hóban és a többi és a többi. Szeretem én a sült és szaftos húsokat is, krumplit és tésztát, de most jobban esett a leves.
- Ugye milyen finom?



zene | öltözet | megjegyzés | w
@Caspian E. Lincoln #Bbishopreagok

Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
Biaspian's Winter tale 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Biaspian's Winter tale B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



Biaspian's Winter tale 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptySzomb. Szept. 21 2024, 19:43


Cassy & Bia
Már éppen próbáltam volna kilépni az ágyból, hogy kipakoljunk, amikor visszahúz egy rövid időre, amit ugyan nem bántam, mert jól eső izgalom járt át, mikor fenekembe markolt, noha mind a ketten tudtuk, hogy ennek nem most van itt az ideje. Nem most kellett volna egymásnak esnünk és nem is tettük. Visszavonulót fújt. Ha nem, ki tudja meddig bírtuk volna megállni? Nem kéne idő előt egymásnak esnünk, igaz?
Na tudtam, hogy mire gondol a farkasétvágy alatt, így már igen csak ábrándosan gondoltam rá, mi lesz majd, ha visszatérünk a friss levegőről és egymásnak esünk. Eddig vele voltak a legjobb élményeim és minden alkalom tökéletes volt, mi pedig szüntelenül, töretlenül vártuk, hogy ismét megtörténjen.
Miután a pakolással végeztünk, mentünk is étkezni. Bár a magam részéről azért igyekeztem egésszégesen élni, sosem értettem a krémlevesekben mi a jó és őszintén szólva abban sem voltam biztos, hogy bárki is jól lakna vele. Oké, Bia nem volt nagy étkű, de akkor is. Finomnak finom volt, de lássuk be, semmitmondó.
- Én is - örültem vele együtt mosolyogva. - Neked is szépségem - és fogtam is neki enni, miközben Bia új ötletet vetett fel Billiárdozás címszó alatt. Nos, sosem játszottam ilyesmikkel. Ahonnan én jövök, ott a krikett és a golf a menő, így én magam is ezekhez értettem igazán. - Nos... akkor egy-egy lesz az állás. Én sajnos a billiárdban nem mozgok otthonosan - nevettem visszafogottan. - De semmi akadálya. Én benne vagyok - mosolyogtam. - Akkor billiárd.
Míg mi eszegettünk, a telefonját nyomogató nő egyszer csak felállt és ételét hátrhagyva elhagyta az étkezőt, amire én csak laposakat pislogtam. Most ez mégis mi volt? Néhány pillanatnyi meglepett pillantás után Bia felé néztem.
- Te figyelj csak. Te pszichiáter vagy, ugye? Van erre valami diagnózis? - mutattam a nő szinte érintetlen étele felé. - Ezt a pazarlást... - ingattam meg a fejem. Az én diagnózisom ilyenkor az, hogy: Bolond. Egyszerű diagnózis, de mindennél pontosabb és egyszerűbb képet ad, mint holmi szakszavak.
Idő közben csatlakozott egy fiatal lány az egyik magányosan ücsörgő férfiúhoz, míg a másik srác, aki még mindig egyedül volt zsebébe nyúlt, kivett egy doboz cigit a dzsekije zsebéből és átsétált a bárba. Úgy tűnik dohányzó hely a bár, amin mondjuk annyira nem lepődtem meg.
A figyelmem inkább Biának szegeztem, megfogtam a szabad kezét, majd a levese felé pillantottam.
- Megkóstolhatom? Cserébe kapsz a rétesemből és a málnából - mosolyogtam..



"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Biaspian's Winter tale D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptySzomb. Szept. 21 2024, 16:42

Biaspians Winter Tale - "Memories we share together. Moments no one else can know. Never let them go."


A síelés még csak-csak megy. Eddig legalábbis nem törtem ki a bokám és nem is zúgtam nagyon nagyokat, de estem már el és főleg bénáztam sokat még az elején. No meg, én nem vagyok annyira sportos és fitt, mint Caspian; így nekem lehet lesz egy kis izomlázam a nap végére. De elszántam magam arra, hogy ha nem is annyira, mint Caspian, de edzek vele. Na nem akarom magam kigyúrni, meg ilyenek, hanem inkább egy kis kardióra gondolok itt. Egy kis fittségre, kevesebb cigire, bár amúgy sem gyújtok rá sűrűn. Igaz, hogy nem hanyagoltam el magam, ilyesmi nem látszódik rajtam. Többet jógázom már most. De Caspian mellett sokkal több mindenhez van kedvem, mintha magam lennék. Mellette gyökerestül felfordult az életem és nem bánom, szeretem, szeretek vele lenni. Tartalmasabb programok is érdekelnek, ha ő van velem és nem csak a felületes ökörségek, mint néhány futó kapcsolatomnál. Vagy mint az exeimmel. Pikáns utalásomra megint csak elpirul, amit még mindig imádok rajta. Olyan kis édes ezzel az angolos kis szeméremmel. Pedig olyanokat művel velem a kezével és a csípőjével, hogy többször majdnem az ágy, vagy az asztal sínylette meg. A kanapé... Áh, nem is sorolom, mert még a kipakolás előtt leteperném. Ahogy fölém kerekedik az ágyon és a következő ütős pozíciókra utal, picit felhúzom a jobb térdem és finoman megbököm az ágyékát. Körbe csókolja az arcom, felhúz, majd próbál lelépni. Sebaj, utána nyúlok még a kezemmel és belemarkolok abba a formás-izmos seggébe; hogy aztán nevetve fújjak visszavonulót és kezdjek el kipakolni.
- Azért jobb ha tudod, hogy a friss levegőtől megéhezem és farkas étvágyam lesz.
Nevetek fel, majd a táskámból pakolok ki. Kikészítem a ruhám is, amit majd át akarok venni. Felfogom a hajam és ráérősen levetem a ruháim, apránként persze, végül persze a csipke fehérneműt is átváltom sport melltartóra és alsóra, mert úgy mégis csak kényelmesebb. Persze nem is tűnök el a fürdőben az öltözéshez. Ugyan miért is lennék szemérmes. A téli sportokban nem is, de itt legalább meg tudom kicsit izzasztani Caspiant. Pamut harisnyát húzok, fehér ruhát és kényelmes bokacsizmát. Elsőnek úgyis az éttermet nézzük meg.
Az étterem egyszerű volt, de kényelmes és hangulatos is. Volt még szabad hely bőven, le tudtunk ülni enni és mikor rendeltünk, még átfutottam szemmel a helyet. Külön bár rész is volt, biliárdasztallal.
- Igazán hangulatos kis panzió, örülök, hogy ide jöttünk. Jó étvágyat édesem.
Nem nagyon vágytam most húsos ételre, inkább egy tál kürbeskremsuppet rendeltem és egy apfenstrudelt. Egyébként is szeretem a krémleveseket és ez a sütőtökös nagyon finom. Nekem pont elegendő ebédnek a rétessel együtt.
- Mi legyen a következő program? Ha gondolod, vacsora után játszhatunk egy kört.
Bökök állammal a biliárdasztal felé. Tudok játszani és egész jó mulatság is.



zene | öltözet | megjegyzés | w
@Caspian E. Lincoln #BBishopreagok

Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
Biaspian's Winter tale 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Biaspian's Winter tale B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



Biaspian's Winter tale 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptyVas. Szept. 15 2024, 15:30


Cassy & Bia
- Ugyan, én sem vagyok egy élsportoló - legyintek. Legalábbis síelésben nem. A bokszban, futásban és úszásban elég jól teljesítek, de a téli sportokban sosem voltam kiemelkedő. Szerettem és elvoltam velük, de sose űztem őket olyan magas szinten, mint azok, akik versenyszerűen űzték a sportokat. De egész jól teljesítettem ettől függetlenül, bár biztos lesznek nálam jobbak is itt.
Igaz, sokat mondó megjegyzése nyomán kicsit elpirultam, hiszen az együtt töltött idők során bizony voltak pózok az aktus során, amikre igen csak izgató és zavarba ejtő visszagondolni. Szépen elengedtük magunkat és hagytuk szárnyalni a káma szútrát. Igaz, nekem ösztönösen jöttek, nem kellett fellapoznom a pózok gyűjteményét, magamtól is tudtam teljesíteni.
- Szerintem előbb pakoljunk el, utána nézzünk szét az étteremben és majd utána kimegyünk sportolni - csókoltam meg. - Majd este ismét kipróbálunk pár ütős pózt - mosolyogtam rá és adtam neki egy újabb csókot, közben megsimogattam arcát. - Gyönyörű vagy, mint mindig - sóhajtottam jólesően és arcát puszilgattam, de végül erőt vettem magamon, hogy felkeljek az ágyból.
Elpakoltuk a cuccainkat, majd ledobtam a kabátom, ami ide bentre nem fog kelleni, de a bőrdzsekit magamon hagytam, biztos, ami biztos, aztán elindultunk az étkezőbe, hogy szemrevételezzük a kajálási lehetőséget. Nem terveztem nagyot enni, csak valami kis apróságot, ami kitart vacsoráig.
Az éttermi rész elég tágas volt, de kellően egyszerű is, ami meglepően kényelmesnek találtam ahhoz képest, hogy mennyire fapados kinézetű volt. Persze ezen nem kellett meglepődni, hiszen nem egy luxus hotelbe jöttünk, hanem egy hegyvidéki síparadicsom panziójában voltunk, ami sehol sem a luxusról szólt tudtommal. De az ételek felhozatala nem volt rossz, csupa jól kinéző osztrák finomság, amitől biztosan felszedünk pár kilót, ha nem dolgozzuk le, mert ezek a kaják etetik magukat. Már csak az illatuk is. De nem aggódtam, este majd ledolgozzuk, nameg amúgy sem csak heverészni terveztünk, hisz van itt program lehetőség is. Innen már nem volt messze a bár rész sem, ahol volt egy billiárd asztal is, ahol nagyban ment a játék, meg az ivászat, de oda egyelőre nem terveztem átmenni.
Nem voltak sokan itt az étkezőben, de nem is bántam, legalább volt terünk és privát szféránk. Rajtunk kívül még egy középkorú házaspár volt az étkezőben és egy-egy asztalnál két fiatal srác, akik magányosan eszegettek, a sarokban lévő asztalnál pedig egy negyvenes nő nyomta a telefonját, miközben hagyta az ételt fokozatosan kihűlni. Nem is értettem, hogy miért nyomja valaki a telefont, mint a hülye, ha ilyen szép helyre jön. Népbetegség.
Sokat szemeztem a húsos ételekkel, de tudtam jól, ha most beeszek a nagy marhahúsos adagokból, akkor utána tuti kómás leszek és nem lesz kedvem kimenni sportolni és körbejárni a tájat, így inkább egy adag Käsespätzle mellett döntöttem és egy Topfenstrudel mellett desszertnek, amivel asztalhoz is ültem.



"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Biaspian's Winter tale D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptySzomb. Szept. 14 2024, 16:52

Biaspians Winter Tale - "Memories we share together. Moments no one else can know. Never let them go."


A Caspian mellett töltött idő valóra vált álom volt a számomra. Felért egy vércserével, sőt; mintha teljesen kicserélődtem volna mellette. Korábbi rossz emlékeim és élményeim kezdtek mellette megfakulni. Egyre ritkábban gondoltam a múltamra és belsőleg különös változáson mentem át. Nem hajtott a megszállottságom és a pusztító gondolatok is alább hagytak bennem. Ugyanúgy dolgozni jártam a kórházban, a magánpraxisomba és haza. Hozzá. Mikor hogyan sikerült a napunk, így hol ő várt engem fenséges vacsorával, hol én kápráztattam el valami ínycsiklandóval. De sokszor összejött az is, hogy együtt főzőcskéztünk. Caspian lelkesen készülődött az első közös nyaralásunkra, így nekem jobbára csak azt kellett elérnem, hogy hosszabb időre kapjak szabadságot. Bevallom, izgatottan készülődtem, mert alig vártam már, hogy együtt tölthessünk el megint több napot is úgy, hogy nem zavar be a munkánk. Szinte már gyermeki lelkesedéssel csomagoltam s majd kiugrott a szívem, mikor elindultunk végre. Ausztriába.
Tíz óra repülőn, majd még három kocsiban. Bár kissé fárasztó volt az idő hosszúsága miatt, de nem csüggedtem el és kényelmes is volt az út. A taxizás is megfelelőbb volt, mert így a hátsó ülésen nyugodtan hozzá tudtam bújni. Kényelmesen fészkeltem el magam a vállánál és élveztem az út okozta kis ringatózást. A szállodában bejelentkeztünk, egy hordár felvitte a holminkat és elfoglaltuk a második emeleten a szobánkat. Amíg Caspian rendezte a hordárt, addig én kibújtam a kabátomból és a csizmámból. A szoba maga egyszerű volt, de kényelmesnek tűnt és tisztának. A kandallóban már égett a tűz, így kellemesen meleg volt, s persze hangulatos is. Záródott az ajtó, Caspian magához ölelt és csókolózva dőltünk el az ágyon. A nyakához bújtam arcommal és mélyen beszívtam az illatát. Hiába. Nem tudtam betelni az illatával és az érintésével; közelségének melegével.
- Síelni igen, de ne várj tőlem akrobatikus mutatványokat. Nem vagyok olimpikon. De téged elbámullak, bármilyen pozíciót is veszel fel.
Na igen. Van, ami nem változik nálam. Kétértelmű és igencsak pikáns megjegyzéseim még okoznak némi arcpírt Caspian arcán. Amiért pedig majd megbolondulok, annyira édes.
- Mi legyen a folytatás kedvesem? Kipakoljunk, vagy harapjunk valamit? Kapjuk elő a síléceket és irány a hó?


zene | öltözet | megjegyzés | w
@Caspian E. Lincoln #BBishopreagok

Caspian E. Lincoln imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Bianca Bishop
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Bdcd21cb81e8eba4bbcc6be1ef91ec77
★ elõtörténet ★ :
S íme az emberiség mintapéldánya
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 4b07ae0bf028d597fe24abeb82c6fe9fb9fbdd8f
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_qme28d3RGH1vwrax4_500

★ idézet ★ :
" A szépség átok, elfedi előlünk a valódi szörnyetegeket. Sőt, azt sem látjuk miatta, hogy a valódi szörnyetegek nem az ágyunk alatt rejtőznek, hanem a fejünkben. "
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter / Fekete özvegy
★ play by ★ :
Eva Green
★ szükségem van rád ★ :
Biaspian's Winter tale 6f1d1813264605e09badb28e0ded6219

★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
Biaspian's Winter tale B2f56dc67d91375f5cba6cf7229b420e6a5024f3



Biaspian's Winter tale 10f7eebd429e7fcab81dec530e43ef0e4b202eb7
TémanyitásBiaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale EmptySzomb. Szept. 14 2024, 13:18


Cassy & Bia
A Biával eltöltött közös idők nagyon szépek voltak és jól teltek, így megérett az idő, hogy elmenjünk egy közös kirándulásra, afféle nyaralásra. Jó ideig nézegettem a különböző utazási irodákat, hoteleket, nyaralási lehetőségeket, mire megtaláltam a szerintem megfelelőt. Egy ausztriai síparadicsomra esett a választásom, mely Lackenhofban volt. A szállásunk a BS-Ötscher Hotel-ben lesz, igyekeztem a legszebb szobát lefoglalni.
Volt időnk összekészülni az utazásra, összecsomagolni és mindent elintézni, ami nekem ugyan nem volt nehéz, de mivel Bia orvos volt, neki minden bizonnyal sokkal macerásabb elintézni, hogy napokra elhagyja Amerikát, éppen ezért az utazást hozzá igazítottam.
Szóval, mikor mindennel elkészültünk és eljött az utazás napja elindultunk a reptérre.

Egy tíz órás repülőút után érkeztünk meg Ostermiething-be a reptérre, ahonnan egy három órás autóút vezetett Lackenhofba, majd ott fel a hotelbe, ami a hegyen volt, amit taxival tettünk meg, hiszen nem érte volna meg autót bérelni azért, hogy a hotel parkolójába álljon és ne történjen vele semmi, de fizessünk utána.
A taxiból való kiszállás után kivettük a csomagjainkat is és elindultunk a hotelbe, ahol becsekkoltunk. A recepciós hölgy kiadta a kulcsainkat a második emeleten lévő négyes szobába, amit el is foglaltunk. Természetesen szóltam egy hordárnak, hogy vigye Bia csomagjait, ne neki kelljen cipelnie, majd adtam neki némi borravalót a segítségért cserébe. Leraktuk a csomagokat, de még ki nem pakoltunk, hiszen előttünk volt az egész nap, helyette a hordár távozása után átöleltem Biát és megcsókoltam, majd eldőltem vele az ágyon és mosolyogva pillantottam le rá.
- Remélem tetszik a hely - vigyorogtam le rá. Nem volt egy luxus hotel, mint inkább egy panzió, de a panoráma és a sportolási lehetőségek sok mindenért kárpótoltak. Egyszerű szobák voltak, de kényelmesek, a kandalló pedig már égett és kellemes meleget adott, ami figyelmes volt a panziótól.
Továbbra is ölelve Biát nyomtam csókot ajkaira, majd nyomtam arcom arcához és adtam puszit fülére.
- Tudsz síelni? - kérdeztem kis mosollyal. - Vagy csak nézed majd, ahogy lenyomok mindenkit a pályán? - nevettem visszafogottan.



"Manners maketh man"
I'm an Englishman in New York

Dr. Bianca Bishop imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caspian E. Lincoln
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_omyrrptrYf1qdq0nyo1_400
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jh7CoNE1qlt39u_400
I became a journalist because
I did not want to rely on newspapers for information.
★ kor ★ :
39
★ elõtörténet ★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jhlFnEp1qlt39u_400
One thing I learned as a journalist
is that there is at least one disgruntled person in every workplace in America -
- and at least double that number with a conscience.
Hard as they try, they simply can't turn their heads away from an injustice when they see one taking place.
♫ :
None but the most blindly credulous will imaging the characters and events in this story to be anything but fictitious.
It is true that the ancient and noble city of Oxford is, of all the towns of England,
the likeliest progenitor of unlikely events and persons.
But there are limits.
★ családi állapot ★ :
Biaspian's Winter tale 454cc7a6eae5ecba20e4c7dc59f301d542387adf
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Biaspian's Winter tale Tumblr_inline_ok7jjiiMWg1qlt39u_400
★ idézet ★ :
All things must be examined, debated, investigated
without exception and without regard for anyone's feelings.
★ foglalkozás ★ :
Investigative journalist and private detective
★ play by ★ :
Colin Farrell
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Biaspian's Winter tale D565656195534bd988990289330ed1a089947bf6
Me and my best friend
Forever, brother
TémanyitásRe: Biaspian's Winter tale
Biaspian's Winter tale Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Biaspian's Winter tale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Tale of Cain
» Almyra Winter
» Tell me a tale. Pierre x Heather
» Tale as old as us – Elly & Belly
» Zeena & Ben - The Tale of Pygmalion, Act One

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: