New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Sophie, Jeffrey & Michel
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyTegnap 19:41-kor


Michel, Sophie & Jeffrey

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Az egyetem mit választottam szerinte is remek hely, ráadásul profi lehetek, amit elkezdtem. Hogy mit akarok majd ott tovább bontakoztatni? Mi a legnagyobb vágyam? Milyen őrültségek lapulnak az elmémben?
- Hát...Színpadi látványtánccal kezdtem pár évig nagy hobbim volt, mostanában Matt Mattox féle Jazz tánccal nyomtam. Az egyetemen majd elválik, hogy merre kanyarodik a dolog. Bár izgatott és kíváncsi vagyok, mégis van bennem némi gyomorideg... - magyaráztam meg a stílust és egyben a kételyeimet is, hiszen mi van, ha ott több remekebb táncos van, mint én? Mi van, ha nem fogok beilleni közéjük? Oké, hogy “tűnj ki a tömegből” az egyik mottóm, de jó lenne, ha nem ezek miatt ítélnének el...de miért is ítélnének el? Pozitívan kell néznem mindezt és jobb lenni mindenkinél. Vagy legalábbis a tegnapi önmagamtól jobb. Michel pedig még mindig, így éveken túl is katonaéletet él és büszke erre a munkájára. Valószínűleg én is az lennék, ha arrafelé kanyarodtam volna, de szerintem a szüleim hallani sem nagyon akarnák ezt a tervemet. Mondjuk aggódniuk sem kell, nem vonz a terep. Nem nekem való. Neki pedig az asszony nm való. Miért? Nem értem...
- Mindenkinek kell valaki, aki támogatja...a szülein és a családján túl...aki haza várja... te is biztos megtalálod ezen ölelő karokat, ki mellett a lelked is biztonságban lesz hosszútávon. - beszélek neki az én véleményemről őszintén, bár nekem sincs barátnőm és semmi ilyesmi, futókaland sem, szóval még rám is várhat valahol valaki. Egyszer majd eljön számunkra is ez az idő, ugye? Tulajdonképpen még fiatal vagyok, de vannak terveim a jövőmet illetően. Egyetemre megyek, mellette talán eltudok menni dolgozni, hogy legyen némi pénzem. A szüleim sem terhelhetem hogy állandóan pénzeljenek. És hát ha nagyon megtetszene New York, akkor véglegesen beköltözök a városba. Persze nem Sophie nyakán akarok lógni 2-3 év után is, de elkezdhetem a jövőmet feltérképezni. Családot is akarok majd...mondjuk nem épp fiatalon, majd ha elmúltam 20...23 éves akkor jöhet. De még barátnőm sincs, így ilyesmire még nem gondolhatok...
A gép földet érése után egy mobilváltás során új hírekkel számoltam, bár nem volt betervezve, de...
- Hát...a nagynénim majd csak 1-2 óra múlva tudna értem jönni, de ha tudod, hogy hol lakik egy gps útvonal és egy cím által...sokat segítenél. - nem szoktam kéregető lenni, nem akartam a terhére sem lenni és hát new yorkot nem ismerem, főleg nem hogy még metrózzak is egy csomó cuccommal. Mikorra érnék oda? Nem mintha tartanék a várostól, de azért nah. De persze Michre tudok számítani, hiszen a cuccomat is megragadván haladunk a kocsija irányába, hogy a megadottak alapján a címhez érjünk. Szerencsére így ezerszer gyorsabb volt. Szóval némileg megnyugodva szálltam ki a kocsiból, mosollyal a képemen figyelve az ismerős helyet. Megnyugtató végre itt lenni. Mintha haza jönnék.
- Igen, itt lakik. - egyezek ki ennyiben, hiszen nem tudom, hogy ismerik-e egymást, bár mivel apám barátja, így lehet némi ismeretség kettejük között. Nem tudhatom, hogy mi folyik itt new Yorkban, nem?
- Nincs itthon. - vakarom meg a tarkómat, majd megindulok az ajtó felé, közben a kulcsaimat is előszedem, hogy a megfelelő kulcsot előhalásszam a sok közül. Legközelebb a texasí kulcsaimat a táskában hagyom és a new yorkiakat fogom előszedni, hogy szem előtt legyenek. Könnyebb dolgom lesz. Hogy ez, hogy nem jutott eszembe előbb?
- Maradnál amúgy egy kicsit? Tudnál segíteni? - érdeklődöm, miközben a zárba helyezem a kulcsot, majd Kenzo hangja is erősödni kezd. Már nem csak a boldog nyüszítésé, de a hangja is tisztán hallható...le sem tagadhatná a fajtáját.
- Hello haver... - mosolyodom el és a kutya felé helyezem a tenyerem, hogy szagolja meg azt, igaz azt is tudom, hogy távolról is felismer már, de ami az érdekes...Michet is ismeri... érdekes...a farokcsóválása elárulta, meg hogy nem váltott át a barátságosból, valami mássá.
- Talán jártál már itt, hogy ismer Ken? - pillantok hátra rá, miközben a lakásba lépek Kenzo nagy örömködése közben. Persze én is örülök neki és meg is simogatom, mélyet szívok a levegőből, hiszen ismerős illatok fogadnak...
- Öhm, a táskát tedd csak le... meg kell keresnem a rögzítőt... - magyarázkodok zavartan, ám nagyon nehezen tudom egyedül feltenni, így neki segítenie kellene, hogy felkerüljön. Pihentetnem kellene a karomat, tudom, de az elmúlt órákban pont nem ezt tettem. Majd ha lesz időm lepihenni, akkor az is meglesz.
- Segítesz feltenni? - kérdezem azért rápillantva, miközben kibontom a csomagomat is, de közben olyan helyre húzom, ahol nem leszünk útban senkinek sem. Persze Kenzo körül rajong a maga módján, még sem hessegetem el, csak vigyorgok rajta. Nekem is van kutyám, hasonló mód üdvözöl minden áldott nap.

Öltözet-Megjelenés

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie, Jeffrey & Michel  675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyKedd Szept. 24 2024, 18:13

To Jeff & Sophie

savior

Amikor ráeszméltem mennyire elkeveredtem gondolatban, ismét kérdést intéztem a sráchoz. Az pedig egy pillanatra sem gondolkodtatott el, hogy a nevet elemezgessem.
Inkább hallgattam az elképzeléseit a tánccal kapcsolatban, és hogy a művészetire akar menni.
Elmosolyodtam, s bólintottam elismerően.
-Ha felvettek a Juliard-ra, tehetséges lehetsz! És mit? Valami modern táncot, vagy balett? -valóban kíváncsi voltam, s nem csak azért kérdeztem, hogy szóval tartsam, és eltereljem a figyelmét a repülésről.
-Azt mellette is lehet. No meg felnőtt fejjel is. – mosolyodtam el néhány pillanatra, aztán kis idővel később kipillantottam az ablakon, majd mikor ismét kérdezett, felé fordultam.
-Igen. A veszély nem múlik, és kellenek a hősök a hazának. – bólintottam is mellé, s természetesen így is gondoltam. Szerettem a munkám. Szerettem, hogy mindig valami ujjat tartogat, ahogy azt is, hogy mindig lehet valami új a nap alatt.
-Nincs. Nem nősültem meg. Nem hiszem, hogy nekem való.- megdörgöltem a nyakam, ölembe ejtettem kezeim. Az igazat megvallva, még nem is igazán gondolkodtam azon, milyen is lenne az életem egy szerető asszony mellett, vagy épp akkor, ha lennének gyerekeim, és nem ezt a pályát követem.
Bár meglehet, hogy olykor eszembe jutott, egy-egy álca alatt végrehajtott megfigyelés alkalmával, vagy mikor azon morfondírozol, vajon hallgatnod kellett volna e a szüleidre, akik arra buzdítanak, inkább lépj tovább, legyél civil, és éld a hétköznapi emberek mindennapjait.
Ám nem tudtam elképzelni magam másként. Nekem ez volt a hivatásom. A család pedig,..fura gondolatokat elkergetve néhány pillanat múlva már landolt a gép, s szedtük össze a csomagjainkat egy gyors ellenőrzés után.
Nem akartam hagyni, hogy egyedül várakozzon, így aztán ottmaradtam mellette. Arra számítottam, hogy a rokona ott lesz, és hazaviszi.
Aztán mikor végzett a telefonálással, kérdővé váló tekintettel néztem felé.
-Baj van? – természetesen nem siettem, még nem volt semmi dolgom, ami azt illeti lehet egy darabig nem is lesz, legalábbis a messzeségben biztos nem.
-Itt a kocsim. – mutattam a megfelelő irányba, majd odavezettem a srácot is, miután megmondta miért is kell számára a fuvar.
Megkapva a címet elsőre nem gondolkodtam el hová is kell mennem. Nem jutott eszembe, hogy ismerős a cím, míg oda nem értünk. Miután leparkoltam a kocsit, felvontam szemöldököm, s a srác felé fordultam.
-Itt fogsz lakni? – kiszálltam a kocsiból, majd elnevettem magam. Még elevenen élt bennem az a nap, mikor találkoztunk utoljára, és hát elég „kellemetlen” helyzetbe keveredtünk. Odaléptem az ajtóhoz, aztán becsengettem, s visszafordultam a srác felé.
-Itthon van? – miközben visszasétáltam, s kiszedtem a csomagtartóból a kölyök cuccait, s odahúztam az ajtóhoz.
elkövette pixelguts & thunder

Jeffrey Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyVas. Szept. 22 2024, 13:19


Michel, Sophie & Jeffrey

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Apám megbízik a volt társában, a barátjában, így rá bízott, hogy elvisz New Yorkba. Repülővel. Megbíztam az úrban, nem pont úgy, ahogy apám tenné, de mivel régről ismertem őt, azért a beszélgetés sem marad távoli emlékként. Tudom, hogy a családom már most hiányol, így aztán csak somolygok a szavain az orrom alatt. Tudom, hogy talán egy hónapon belül is képesek lennének látogatást tenni, csak hogy megbizonyosodjanak, hogy minden rendben van-e. Nem számít számukra, hogy online bármikor felhívhatom őket, vagy chetelhetünk...élőben és hús vér emberként találkozni mindennél jobb. Ez az igazság és egyet is értek. Találkozni Sophieval is annyira jó lesz most már. Azt megtudom legalább, hogy Michel milyen sűrűn repül, így megnyugszok, hogy nem az első útja velem együtt. Több tapasztalata van már ehhez, melytől azért kicsit megnyugszok. Szavaira elmosolyodok.
- Talán egyszer repültem, de az is még kisgyerekként lehetett... - magyaráztam el az én részemet ezen térről, jobban szerettem az autót és a hajókat. Repülni valahogy ... nem vagyunk madarak. Ennyi. Az övet második nekifutásra tudtam becsatolni, így kicsit megkönnyebbülve engedtem ki a levegőt. Menet közben nem kértem sem enni, sem inni, valahogy a gyomrom most nem kívánt semmit sem. Majd a talajon jobb ízűen fogok falatozni. Félek-e most jelenleg? Talán. De Mich szóval tart, így a kérdése meglep, rá is emelem a pillantásom. Elfelejtek azonnal válaszolni, de aztán két pislogást követően megtalálom a hangomat is.
- Öhm...a Julliardra megyek Tánc szakra. Ha azzal megvagyok, utána valami keményebbnek állok neki, lehet maradok ott, ehet átmegyek másik egyetemre. Attól függ, hogy a tánccal mennyit tudok elérni New Yorkban. - vonok vállat, bár a táncosok is jól keresnek, de ha ez mellett mást is tanulok, abból még baj nem származott, nem igaz?
- Bár nyelvtanulást sem ártana ezek mellé besűrítenem...van egy olyan érzésem, hogy New York sok mindent fog tartogatni számomra. - izgatott mosoly kerül az arcomra, hiszen várom már, hogy berobbanjak a városba. Persze nem őrült módjára, de felfedezni való mindig akadni fog. Nagy az a város, hogy két hét alatt befejezzem az egész felfedezését. Az ilyennel meg simán eltudom ütni az időmet.
- És te még mindig katonaéletet élsz? Van családod? - érdeklődöm közben, hiszen apa meséiben gyakran megmutatkozott ő is. Vannak lényeges dolgok, melyet nem tudok róla, de amilyen sűrűn találkozunk, így ezen nem is tudok meglepődni. Távolra sodorták az évek.
Menet közben pedig bemondták, hogy lassan érkezésünk lesz és megkezdődik a leszállás is. Készüljünk fel minderre. Különös izgatottság vette körül az elmémet és a lelkemet. A mosoly is felragyogott újra, ráadásul Michet figyelve történt ez meg. Aztán érezhető volt, hogy a gép irányt vált finoman és a kerekei által leteszik a gépet. Érezhető volt a zöttyenés, melyre nyeltem egyet, majd újabb női hang érkezett. Pár perc és megáll a gép, leszállhatunk. Percek kérdése volt és ez is megtörtént, persze a fickó nyomában voltam mindvégig. Előszedtem a mobilom, hogy rápillantsak, a nagynénim üzenete fogadott. Nem tud kijönni, de a cím alapján megtalálom az otthonunkat. Szusszanva vakartam meg a tarkómat.
- Mich...lenne még egy fuvarod a számomra? Vagy sietsz? - kérdezem a férfi mellé sietve és a mobilomat bűvölve adtam választ Sophienak. Ha volt ideje Michnek elvinnie a megadott címre, akkor azt diktáltam be és ha a kocsija a közelben volt, akkor mehettünk is felpakolva.  


Öltözet-Megjelenés

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie, Jeffrey & Michel  675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptySzer. Szept. 04 2024, 19:35

To Jeff & Sophie

savior

Úgy gondoltam, sokkal jobban oldódna, és nem lenne annyira feszült, ha kicsit közelebbinek érezné a személyem, és nem egy idegennek látna, mint aki valójában voltam.
Igaz apjával együtt szolgáltunk, s barátok voltunk azóta is, még is valahogy úgy gondoltam, nem vagyok több holmi idegennél, hisz elég rég nem láttam a gyereket, s azóta már hatalmasat nőlt, s az idő is rettenetesen elszaladt.
-Azt. – bólintottam. – Szerintem apádék nem sokáig bírnák nélküled. Jó családod van, akikre mindig számíthatsz. Legalább is én ilyennek ismertem meg apádat. A család az első. – biztatón elmosolyodva ittam meg kólám maradékát, majd lassan indulhattunk is a géphez, hogy aztán túlessünk a kötelező apróságokon.
-Ugyan! Mindenki ezt tenné a helyemben. Sima utunk lesz, és hamar láthatod a nagynénéd.
Legalább is ebben bíztam, s abban, hogy tényleg nem lesz gond a repülés alatt, és a légörvények messze kerülnek majd.
Jó persze azt nem tudtam milyen gyakran repül a kölyök, vagy épp mennyire hagyta el a környéket eddigi élete során, ám még is jobban esik az ember lelkének, ha egy nyugalmas úton vezet végig az ösvénye.
Mikor letelepedett mellém, csak azután feleltem kérdésére.
-Elég gyakran. Néha úgy érzem, nem is tengerész vagyok, hanem valami ejtőernyős, vagy épp légi kísérő. -mosolyodtam el. – Gyakran repülünk. Havonta van hogy többször is. De sokkal másabb egy katonai gépen utazni, mint egy utasszállítón. – magyaráztam, miközben kipillantottam az ablakon.
Én magam szerettem az ablak mellett ülni, s kémlelni az eget, a felhőket, vagy épp néha csak letekintettem a mélybe, vagy egyszerűen csak lehúztam az ablak sötétítőjét, és pihentem.
-Te repültél már ezelőtt? – pillantottam rá, miután a légi kísérő végzett a kis előadásával, és végigmutogatta mit kell tennünk, hogyan csatoljuk be az övet, vagy épp hol találjuk a zacskót, mit az esetben kell használnunk, ha rosszul vagyunk. Ha esetleg nem sikerült megkötnie az övét, segítettem neki, s segítettem még amiben kellett.
Ha szüksége volt, akkor természetesen biztattam a felszállás alatt, hogy nem lesz semmi baj, ám ha nem volt rá szüksége, akkor az utasításnak megfelelően húztam le a sötétítőt, majd nyugodtan ültem tovább a helyemen.
Az utazó magasságon pedig, mikor körbejártak a hölgyek, s megkérdezték kérünk e  valamit, hát kértem magamnak egy kávét, s ha Jeff kért valamit, és ha kellett, én rendeztem a számlát.
-Mit fogsz tanulni a nagy almában? -emeltem rá pillantásom, miután megkaptam a kávém, s ha kért valamit ő is az italát, vagy épp kajáját.
Ám ha nem akart beszélgetni, akkor annak sem voltam elrontója, hisz akkor én magam is pihentem az alatt, míg be nem mondták, hogy megkezdjük a leszállást.
elkövette pixelguts & thunder

Sophie L. Collins ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyPént. Aug. 30 2024, 22:29


Michel, Sophie & Jeffrey

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Ezeréves arcokat nehéz felidézni, de menni fog, később biztosan tudom, hogy ki is a mellettem ülő hapsi. Apa haverja és nem is figyelmeztetett róla semmiért, így jó arc.
- Miért is lenne bármi baj? Nem vonzzuk be. Jó? - vigyorogtam jókedvűen, persze izgatott is voltam ezzel együtt, de már alig vártam a találkozót Sophieval. Megbeszéltük a dolgokat és hozzá költözhetek. Szerintem ezzel máris madarat lehetett velem fogatni, azzal meg hogy végre elindulhattam hozzá...a világ legjobb dolga volt. Apa egyedül nem indított volna útnak, de a férfival az oldalamon már igen, így a reptéren várakozva bambultam el, gondolkodtam a napjaimon, hogy vajon mik lesznek és hogyan telnek majd. Mindig előre szaladok, de Michel szavai visszarántottak a valóságba. Talán jobb is úgy, ha nem tervezek ennyire előre. Felesleges.
- Hm? - kérdezek vissza ahogy rápillantok az arcára, végül azonnal válaszolok is. - Egy kóla nekem is jól jönne... köszi. - már csak a repülés miatt is, tuti jól fog esni néhány korty majd belőle felszállás után...rég nem repültem és tuti felfordul majd a gyomrom tőle. Apával majd elszámolja, elküldi neki a kóla árát, vagy nem tudom... ahhh, ez a repülés...Nehéz hozzá szokni, még jó, hogy nem kell sűrűn repülni. Míg ő távol volt, addig átnéztem a híváslistámat, majd pakoltam is el a mélyre a mobilt. Nem vagyok nagy mobilfanatikus, jobb szeretek a természetben bolyongani. A kólát megköszöntem, két kortyot ittam belőle, a nyüzsgést is egyre hangosabbnak véltem...valószínű hamarosan mehetünk mi is. És így is volt, amint Mich megszólalt, már meglepve álltam fel a helyemről, hogy a férfit követve meginduljak. Szavai visszhangot vertek a koponyám minden zugában.
- Azt mondod? - kérdeztem vissza, majd elmosolyodva lapogattam meg a hátát, ahol épp értem. Zömök testfelépítése volt és hasonló alakot akartam én is magamnak régebben. Még nem adtam fel ezt az álmomat, hogy hasonló testet gyúrok magamnak. Persze nem csettintésre. Nehéz munka lesz, de kitartó leszek ezen téren is.
- Köszönöm. - hálás voltam azért, hogy elkísért, holott simán visszautasíthatta volna az egészet, vagy itt akár el is válhattak volna a közös útjaink, ő azonban mégis úgy döntött, hogy megteszi. És borzasztóan jól esik, hogy betartja az ígéretét, amit apámnak tett. Bár hogy a saját lelke legyen nyugodt, vagy tényleg ilyen jófej...azt nem tudom...mindenesetre az én szívemet már elnyerte ezzel. Az ellenőrzéskor minden rendben találtak nálam is, bár óvatos voltam, aztán mégis sietve indultam meg a férfi után.
- Nem jó dolog, ha parázik az ember, ugye? Amúgy te mennyire sűrűn repülsz? - érdeklődtem kicsit, ha már össze lettünk zárva pár órára, akkor az mozgalmasan teljen és ne unatkozzunk. A végén még elkönyvel valami baromnak és többé nem vigyáz rám. Azt meg miért is akarnám? Akarja a franc. Addig jó, míg egy ilyen remek fazon az oldaladon áll. A repülő belsejébe figyeltem a számokat, ahol a helyeink vannak, még mutattam is feléjük, még jó, hogy egymás mellé szólt az ülésrendünk. Letelepedtem, nem akartam az ablakhoz ülni, jobb szerettem nem látni azt, ha esetleg kigyulladna valami odakint... kényelembe helyeztem magam, odafigyeltem a légiutaskísérőre is, ahogy magyarázni kezdett és mutatta az aktuális feladatokat. Persze Michet is figyeltem, hiszen ő is megmutatta, ha esetleg nem értettem a dolgokat. A felszállás zökkenőmentes volt, már vártam az egészet, de közben meg a gyomrom is összezsugorodott apróra.


Öltözet-Megjelenés

Sophie L. Collins ölelést küldött

Michel O'Connor imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie, Jeffrey & Michel  675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyVas. Aug. 18 2024, 16:20

To Jeff & Sophie

savior

Nem töltöttem ott olyan sok időt, mint amennyit akartam, hisz nem mostanában volt, hogy George-al találkoztunk. A régi időket persze feleleveníteni nem olyan egyszerű, és rövid folyamat, ám még is megegyeztünk abban, hogy legközelebb már, sokkal hosszabb ideig boldogítjuk egymást, és összehívjuk a többieket is egy ilyen emlékezős, régi társakkal szórakozós napra.
A fia egész apró volt még, mikor utoljára találkoztam vele, és ez idő alatt, bizony arcom kiment a fejéből, bár nem róhattam fel a számára.
Belementem, hogy majd elviszem New York-ba, és ott leadom a keresztanyjának, kiről nem túl sok információm volt, pusztán annyi, hogy majd a reptéren vár minket, és onnan már nem lesz semmi dolgom.
Nyugodtan ültem be a kocsiba, azzal a tudattal, hogy még pár óra, és megérkezünk, s átadom a kölyköt.
A kocsiban azért felé fordultam, egy biztató mosollyal arcomon.
-Semmi baj nem lesz. -biztatóan elmosolyodtam, aztán indítottam, s viszonylag rövid idő alatt, már ott is voltunk a reptéren, hol leadtam a megőrzőben a kocsi kulcsot, majd becsekkolni sem tartott annyira soká, hogy aztán némi ideig üldögélni kelljen a váróban.
-Figyelj...hozok egy kólát… kérsz valamit? – keltem fel a helyemről, miközben előszedtem a tárcámat, s ha megkaptam a választ, szeretne e valamit, már mentem is az egyik helyre, hogy vegyek egy kólát, s azt amit a kölyök kért, majd azzal együtt léptem vissza hozzá, s adtam át neki.
Visszatelepedve nyitottam fel az üveget, s kortyoltam bele az innivalóba, hogy aztán körbepillantva vegyem szemügyre az ott lévő embereket, utastársainkat.
Reménykedtem benne, nem fog nekem bepánikolni a gépen, s renden fognak menni a dolgok.
Megköszörülve torkom, már épp mondani akartam valamit, mikor a hangosbemondóban felcsendült a járatunk száma, s a terminálé, ahová mennünk kell a felszálláshoz.
-Gyere ezzel megyünk. Tudod, szerintem hamar meg fognak látogatni. -nem akartam lelki beszédet tartani, hogy bizonyára a barátaival is fogja tartani a kapcsolatot, és mire kimondja, hogy fapapucs, addigra már tutira találkozik újra azokkal, kik fontosak lehetnek a számára.
Kicsit jobban belegondolva, nekem nem sok olyan ember volt a listámon, aki visszasírná a jelenlétem. Nem gondolná azt senki, hogy hiányom oly hatalmas, hogy bánat nyomná szívüket.
Jó persze ott vannak a társaim, testvéreim, és persze ott van Max is. Max, aki remélhetőleg vigyáz magára, és nem esik legközelebb baja, mint a múltkor, mikor majdnem otthagyta a fogát egy tűzben.
Míg gondolataimba merültem, addig épp ránk került a sor, s előszedtem beszállókártyám, mit át is adtam az ellenőrnek.
-Köszönöm! Jó utat kívánok! – mosolyodott el.
-Köszönöm! Gyere kölyök! – kicsit odébb állva emeltem rá tekintetem, hogy aztán bevárhassam, míg ő is átesik ezen a kis ellenőrzésen.
elkövette pixelguts & thunder

Sophie L. Collins ölelést küldött

Jeffrey Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michel O'Connor
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Tumblr_owzqdm0z271qc44efo1_250
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
A történetem
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f2d5175754f5431507131554562413d3d2d3333323339393431352e313637323164303763306136623539363836323934333433333734372e676966
★ idézet ★ :
Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.


"There are not enough chinamen in the world to stop a fully armed Marine regiment from going where ever they want to go..."
★ foglalkozás ★ :
Tengerészgyalogos
★ play by ★ :
David Boreanaz
★ szükségem van rád ★ :
Még nem tudom kire van szükségem...
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  Davidboreanaz
Courage is the most important of all the virtues because without courage, you can’t practice any other virtue consistently.
TémanyitásSophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  EmptyVas. Jún. 30 2024, 13:35


Michel, Sophie & Jeffrey

“How could you be faithful to yourself when you don't even know what you want, where you came from, who you are, and where you are going?Why should I be afraid of the next day? I am not sure I will see it.”



Összepakoltam a nagy költözésemhez. Összepakoltam az új életemhez, hiszen New Yorkban folytatom tovább a tanulmányaimat. Rengeteg tiszteletkörön vagyok már túl. Az új iskolában is lebeszéltem mindent, hogy remekül menjen minden. Felvételt is nyertem, hiszen a tanulmányom átlag feletti és az érzékeim is meg vannak hozzá, hogy bekerüljek. Amúgy bekerültem, így madarat lehetett velem fogatni akkor nap. Idehaza rengeteget beszélgettünk apával, hogy mennyi minden dolog várhat rám, hogy oda nem biztos jó ötlet vinni a kutyámat. Pedig idehaza nem fog megmaradni, tudom, ismerem. De majd csak lesz valahogy. Anyám aggodalmaskodott, hogy mi lesz velem, ha ők nem lesznek velem, hogy fognak értesülni majd bármiről is. Persze megnyugtattam, hogy Sophie azért figyelni fog a dolgokra, ha kell, akkor a család többi tagja is értesítve lesz. Nem egyszer futottam át a listát, hogy vajon mi kellene még a táskába. De aztán úgy voltam vele, hogy feleslegesen aggodalmaskodok, hiszen New Yorkban is lesz lehetőségem vásárolni. Főleg, ha le is maradna valami a pakolás után és az indulás során. Persze mindenki el akart látni zöldhasúval, utalást is indítottak a számlámra, hogyha bármi van, akkor tudjak hova nyúlni. És persze én is említettem a keresztanyámnak, hogy hiába vagyok rokon, attól még ingyen nem élhetek nála. Ha csak egy kicsivel is, de befogok segédkezni. Adok a közösbe, vagy bevásárlok a hűtőbe, esetleg megfőzök szabadidőmben. Bárhogy is lesz, nem akarok a terhére lenni. Még intézkedni is elkezdtem, a városban mindenkitől búcsút vettem; barátoktól, az idős házaspárttól a boltból, a kedvenc helyeimen is lepacsiztam a srácokkal. Majd szünetekben vissza látogatok, de úgy tűnik, hogy hosszú távra kiköltözöm a szülővárosomból. Apa elrendezte már az utamat is, érkezik majd egy kísérő, aki szó szerint elkísérhetne a címre is. Úgy is csak a reptér lesz az út vége, elvileg. Apu ismeri a hapsit, szóval nem lesz gond. A repülő talán nem fog lezuhanni... Sophie pedig elvileg a reptéren fog várni rám...ránk...ha pedig nem, akkor a cím alapján betudjuk mérni, hogy merre is lakik és oda is mehetünk mi, mint valami meglepetés. Túl sok ez az elvileg, kezdek ráparázni a dologra, de már mindegy is, a nagy nap elém tárult, hamarosan felszáll a gép, így elkell köszönöm az itthoniaktól is. Mashtől is megtettem, nagyon lehangolt volt, de megígértem neki, hogyha a körülmények is engedik, akkor velem lehet...tanyasi kutya a városban? Érdekes lesz az biztos. Apám közben jelezte, hogy kint lévő autóba pakoljak be és azzal megyünk a reptérre. A kocsi marad majd, haza hozzák, mi pedig majd a repülővel megyünk majd tovább az idegennel. Olyan régen találkoztam már ezzel az emberrel, hogy el is felejtettem kicsoda ő. Név alapján sem volt elsőre meg. A családom idehaza marad, mindenki nem akar a reptérre sietni...tulajdonképpen ezt én akartam így. Most is nehéz, hát ha még a reptéren kellene elköszönöm... Tettem még pár kört a házban, az udvaron, majd az állatok között is...felidézek néhány jó emléket és vissza is térek az autóba, hogy bepattanjak. Utoljára nézek át mindent, hogy meg van-e minden táskám. Sophienak jeleztünk napokkal ezelőtt az érkezésemről, így ez miatt már nem aggódhatok, nemde? Végül megindultunk a reptérre várakozni a gépünkre, hiszen nem valami bölcs dolog megváratni senkit sem. Meg hát...nem fognak pont ránk várni, pedig a repjegyünk is előre megvették nekünk. Aztán jöhet azért is a para, hogy lezuhanunk-e egyáltalán az órák alatt. Hány órát vesz majd igénybe az odajutás? Áh, meg van, három órás az utazás és nagyjából 2500 km-el. Mit kezdjek magammal itt a repülőn? Hallgassak zenét? Nem is kapcsolhatom be a gépen, majd a felszállás után...talán beszélgetnem kellene? Hiányzik már most a családom... de erősnek kell lennem, az motiváljon, hogy a családtagommal leszek hosszú ideig. És hát videóchetezni ott is lehet hazafelére, nem? Talán Sophienek van igaza abban, hogy túl aggódom a dolgokat, nem? De mi van, ha ez a ráparázás jogos? Mi van ha nekem is igazam van?  

Öltözet-Megjelenés

Sophie L. Collins imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jeffrey Collins
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  7de39226dd0d7d7b5944ae1d67fc3cc56c4ed2ef
Sophie, Jeffrey & Michel  675b8b47e8049a2a962054c07b84a31c706a68cb
★ kor ★ :
18
★ lakhely ★ :
Texas - Manhattan
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  963cfeadda7f37bb6590e604cb2e0d713c847eaf
★ foglalkozás ★ :
Juilliard Egyetem - Tánc
★ play by ★ :
Martin Martinez
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Sophie, Jeffrey & Michel  487411e7cbd85f7e829583d2142c9462debd8a56
TémanyitásRe: Sophie, Jeffrey & Michel
Sophie, Jeffrey & Michel  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sophie, Jeffrey & Michel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie - Jeffrey - videóhívások
» M&M ~Max & Michel
» Jeffrey ....
» Jeffrey × Léa
» Jeffrey Collins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: