New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

Apám
TémanyitásApám
Apám EmptyTegnap 23:50-kor
Bartolomis Brouen (keresztnév alkuképes)
Szabad

Play by
Alkuképes, de nem baj, ha hasonlít rám picit
Születési hely
New York
Kor
Kb. 45-50 közötti
Lakhely
A legközelebbi börtön
Szexuális beállítottság
A nyakamat rá, hogy hetero
Családi állapot
Özvegy, merthogy megölte a feleségét
Csoport
Jelenleg Törvényszegők, de amúgy talán Üzlet...
Történetünk
Lássuk csak... hát, a kapcsolatunk nem épp egyszerű. Vagy mondhatni, hogy jelenleg nincs is, hiszen te börtönben vagy úgy cirka 12 éve, mert megölted anyut. Ez idő alatt én egyszer sem jártam bent nálad a börtönben, ha írtál nekem levelet, vagy e-mailt, azt nem olvastam el, és ha telefonon megpróbáltál elérni, azzal sem értél célba. Ha egyáltalán érdekellek és próbálkoztál. Bár simán kinézném belőled, hogy titokban követsz pl a közösségi felületeken, ha másért nem, hát azért, mert mégis csak a véred vagyok.
Nem tudom, most milyen vagy, mivel mondják, hogy a börtön megváltoztatja az embert, lehet, hogy teljesen más vagy, mint amire én emlékszem gyerekkoromból. Gyerekként, én távolságtartónak éreztelek, kissé ijesztőnek, munkamániásnak... kicsit olyannak, mint nagyapát, azaz az apukádat, aki a tökéletesség híve, aki a látszat híve... és akinek mindene a pénz és az üzlet, a családi hírnév... Lehet, hogy te már nem ilyen vagy, vagy lehet, hogy sosem voltál... de lehet, hogy ma is pont ilyen vagy. Lehet, hogy anyu ezért csalt meg, de az is lehet, hogy csak nem klappoltatok, én ezt gyerekként nem tudhattam, aztán pedig már nem volt, aki elmesélje nekem az igazságot, hiszen anya meghalt, te meg börtönbe mentél. Az utolsó emlékeim egyike rólad, hogy talán engem is képes lettél volna megölni... dehát gyerek voltam, ki tudja, jól gondoltam-e...
Bármilyen is voltál, gyerekként én szerettelek... Bár mindig is anyásabb voltam, de akkor is az apám voltál... Múlt idő, mert manapság már nemigen tartalak annak. A biológia az egy dolog, dehát... tudod, szokták mondani, hogy egy fiú apjának lenni, nem jog, hanem ajándék.
Hogy mik volnának a terveim veled? Igazából simán kinézném belőled, hogy ennyi év után, valamiért, valahogyan, megszöksz a börtönből... dehát, ki tudja, a mai világban az is lehet, hogy simán kiengednek. Akár a jó magaviseletedért, vagy csak kevés a férőhely a börtönben, és te nyerted a rendszer "szabadulási lottóját", hogy úgy mondjam... vagy mert valami szörnyen halálos kórban szenvedsz, vagy akár szükséged lenne egy szervre, és donort kell neked keresni, amely esetben én amúgy tuti hogy jó donor volnék, és tuti hogy húznám a számat és erősen vonakodnék... jó, megtenném, nyilván, mert nem kívánom senki halálát, még a tiédet se, de... attól még vonakodnék, és kivárnék, hátha jön egy csoda, és akkor megúsznám, és nekem a kisujjamat se kellene megmozdítanom érted...  
És hát, ha szabadulsz valamiként, nyilván első utad haza vezetne a családodhoz, ami elvileg jelenti így városon belül a szüleidet, meg engem... de ha hozzám tévednél el valahogy, elsőre tuti rád csapnám az ajtót... meg lehet másodszorra is, meg harmadszorra is... persze lehet, hogy huszadszorra is... részben, mert utállak, részben, mert félek tőled... hisz a kép, ahogy pisztollyal a kezedben állsz anya holtteste felett, majd felém fordulsz a fegyverrel... hát nem egy olyan könnyen kitörölhető kép.
Mindenesetre, ha megérkezel... nem tudom... talán életünk végéig kerülni és utálni fogjuk egymást, de talán van mentséged a tettedre... vagy hajlandóságod a vezeklésre... ki tudja, talán valami jó is kisülhet belőle... Vagy nem, de akkor meg vigasztaljon, hogy egy mocskosul gazdag család örököse vagy, apád imád, és bármit megadna neked, amit csak akarsz, pl a családunk cégét is "visszaadja", ha kéred és vezetni akarod tovább, mint régen... Ha úgy alakul, gondolom akár újra is nősülhetsz, kezdhetsz új életet is, ha szeretnél, és ha olyan utat választasz magadnak.
Szóval vannak lehetőségek, meg kérdőjelek... Érkezz meg, a többit megdumálhatjuk.
A múlt egyes plusz részleteit, meg egy-két családi apróságot pedig megtalálhatsz az előtörimben is.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Adrian Bartolomis Brouen
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Apám Aca553f74158435e43fcd7c20caff7a8f24d98ba

Apám 4a035afdfb41adcf286cfe67ab50e70c5fb5a609
★ kor ★ :
22
★ családi állapot ★ :
Szingli
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Apám 69d96c7c0c4f0b55e1ab54b2ec354815550606f4
★ foglalkozás ★ :
Diák, festő, lovasoktató, állatkerti alkalmazott, tolmács
★ play by ★ :
Gioele Ossola
★ hozzászólások száma ★ :
10
★ :
Apám 515e61b8f98aa8dac755fee35e59b8852cd04e94
 
Apám
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mr. Nguyen avagy > az Apám

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: