New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 9:34 pm-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 9:10 pm-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 8:50 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 8:44 pm-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 8:16 pm-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 7:58 pm-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 7:46 pm-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 7:33 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

In a toxic relationship
TémanyitásIn a toxic relationship
In a toxic relationship EmptyKedd Aug. 06, 2024 1:53 pm
Sweet Pea
Stoppolt

Play by
Ide
Születési hely
Ide
Kor
18-24
Lakhely
Anyudnál
aki különben nem kedvel engem
Szexuális beállítottság
Ide
Családi állapot
In a toxic relationship 108800823
Csoport
Diák?
Történetünk
Már jó néhány éve együtt vagyunk jóban, de főleg rosszban. Ezt pedig nem nézi jó szemmel se anyád, se az én nevelő apám. Mikor megismertél egy jófej, védelmező és romantikus pasit láttál bennem. Én pedig egy eleinte kissé félénk, oltalmazni való, vicces és okos lányt benned. Mondhatni szerelem volt első látásra. Aztán elcsattant az első pofon és hirtelen nem tudtad, hogy ezzel tulajdonképpen mihez kezdj. Én sem. De megbántam, és bocsánatot kértem, te pedig szemet hunytál felette. Aztán hamarosan újra megismétlődött, és megint és megint, és néha sokkal durvább voltam, de te annyira hozzászoktál, hogy szemet hunysz a történtek felett, hogy sosem gondolkodtál a szakításban. Ugyanakkor lassan nyilvánvalóvá vált, hogy vannak gondjaim. Idővel anyád is próbált jobb belátásra bírni, ahogy engem is az apám. Mindkettőnket féltettek, féltenek, és már rendőrséggel is fenyegetőzött édesanyád, noha te mindig a védelmemre keltél. Azért mert szeretsz, és én is téged. Nem vagyunk tökéletes pár, és mindig attól félek, hogy egy-egy ilyen kirohanásom után elhagysz, de egyenlőre még azt hiszem nem látod magad előtt, mennyire rossz irányba tartasz. Tartunk. Nevelőapám pszichiáter, így mikor nagyon eldurvulna a helyzet, és megakarod nyugtatni anyád, eljársz hozzá, vagy akár közösen ülünk le vele beszélgetni. De ki tudja mikor törik el a mécses végleg...

Plusz információk:
- az agresszivitásom mellett még akár a tökéletes párod is lehetnék, mert soha nem nézek más lányra (se fiúra), mindig meghallgatlak és sírhatsz a vállamon, akkor is, ha éppenséggel én vagyok a bánatod okozója. Még az éjszakai szerenádozás sem áll tőlem távol.
- csak tipp, de nem kizárt, hogy azért nem vagy képes elszakadni tőlem, mert apád is hasonló jellem volt és ehhez szoktál, ezt láttad példaképp
- lehet, hogy már nem, de mikor megismertelek egy átlagos, jó tanuló voltál, tele csupa-csupa jó tulajdonsággal, bulizni is csak mértékkel buliztál. Nem kizárt, hogy a hosszútávú jelenlétem és anyád folyamatos aggodalma rontott ezen.
- egyikünk sem tartózkodhat a másiknál, míg bármelyikünk szülője otthon van, jobbára a te védelmed érdekében, mert egyikük sem örül neki, hogy együtt vagyunk
- vitáink legtöbbször féltékenységből erednek. Nem feltétlen valós alapokon, de mivel megállás nélkül félek, hogy elveszítelek, könnyen elborul az agyam... ördögi kör...

Lehet, hogy már itt vagy, lehet még alkotódsz, de ha tetszik az irány, vagy belefér egy mérgező kapcsolati szálacska az életedbe, nyugodtan keress meg. Azt megígérhetem, hogy megannyi dráma és izgalom övezi majd játékaink, a megjósolhatatlan jövőről nem is beszélve, hisz ki tudja, lehet végül te magad jelentesz fel a rendőrségen vagy szökünk el együtt, hogy összeházasodjunk.

livin' in new york




The Devil is real, and he’s not a little red man with horns and a tail. He can be beautiful because he’s a fallen angel, and he used to be God’s favorite.

Sebastian Nolan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dommiel P. Lloyd
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
In a toxic relationship Tumblr_prtj6rykuM1xbakg3o8_1280
In a toxic relationship 4
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I put my armor on, show you how strong I am
I put my armor on, I'll show you that I am

In a toxic relationship 48
I'm unstoppable. I'm a Porsche with no brakes
I'm invincible. Yeah, I win every single game
I'm so powerful. I don't need batteries to play
I'm so confident. Yeah, I'm unstoppable today
♫ :
shameless
★ családi állapot ★ :
Break down, only alone I will cry out loud
You'll never see what's hiding out
Hiding out deep down

In a toxic relationship 33
I know, I've heard that to let your feelings show
Is the only way to make friendships grow
But I'm too afraid now

In a toxic relationship 62lQyJ1
★ lakhely ★ :
◖At his "stepdad"
★ :
In a toxic relationship 54
★ play by ★ :
◖Alex Høgh Andersen
★ szükségem van rád ★ :
I love you. There, I said it, not just on some chalkboard.
I would never let anybody or anything hurt you.
I’ve never felt that way about anyone.

In a toxic relationship 25
★ hozzászólások száma ★ :
38
 
In a toxic relationship
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Is that crazy, sexy, toxic love we have | Isa & Finn
» The Relationship of the Great Man
» a daughter should not have to beg for a relationship with her father

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: