New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

a daughter should not have to beg for a relationship with her father
Témanyitása daughter should not have to beg for a relationship with her father
a daughter should not have to beg for a relationship with her father EmptyVas. Május 12 2019, 17:50
Julian Sullivan


Play by:
Mads Mikkelsen
Születési hely:
New York
Kor:
49-50
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
hivatal/törvényszegők
Történetünk:

Nos, kapcsolatunk elég régre nyúlik vissza, de erre gondolom te is rájöttél. Éveken keresztül egy kipukkaszthatatlan buborékban tartottatok anyával, amíg én meg nem untam és lépett az életembe egy olyan valaki, aki kirángatott belőle. Nem lett jó vége, nem mondom, ezt belátom. Két éve már, hogy elküldtél otthonról, ami elég nagy változást hozott az életemben, hiszen kénytelen voltam a saját lábamra állni. A drog viszont még mindig az életem része, és habár az én segítségemre is megcsillogtattad egyszer ügyvédi tudásod, még mindig nem vagyunk kibékülve egymással.
Ami azt illeti, nem is leszünk, mikor megtudom, hogy összeszűrted a levet az egyik korombeli kolléganőmmel. Remélem nem gondolod, hogy ez titokban marad anya előtt?

A karakterről picit: Julian New York egyik nagykutyája (ügyvéd), képes a végletekig elmenni a cél érdekében. A cél szentesíti az eszközt, ugyebár. Éppen így történhet meg, hogy megfordul néha olyan helyeken is, amiket közel sem jellemez a legalitás. A személyiséget illetőleg nem egy érzelgős fajta, szereti az állandóságot, viszont ezzel együtt nem tud megragadni egy nő mellett, viszont ezt mindig remekül titkolta a felesége előtt. Túlságosan nem akarom megkötni, engedd szabadra a fantáziád.

A play by-t szeretném, ha maradna. Volt már egy apám itt az oldalon, ő leadta a karit, így jó lenne, ha második nekifutásra is elvinné valaki és mehetnének a jó kis dilemmázós játékok a továbbiakban. Bármilyen kérdés-kérés-óhaj-sóhaj esetén dobálj meg egy üzenettel! <3 Plotolásra is van lehetőség bőven, Marco, Ben is jelen van, akikkel összefűzhető a karakter. Kérlek, csak akkor vidd el, ha aktív leszel, fontos Cher életében az apja! És még egy fontos dolog, hogy szeretném, ha lennének ötleteid, amiket együtt tovább ki tudunk dolgozni!  a daughter should not have to beg for a relationship with her father 2624752903  a daughter should not have to beg for a relationship with her father 2451935670

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
a daughter should not have to beg for a relationship with her father
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabel & Dave | like father like daughter
» Father-Daughter action - John and Adriana
» The Relationship of the Great Man
» the daughter i never had
» daughter on the down-low

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: