New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 141 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 127 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Játékpartner keresõ
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyKedd 17 Márc. - 16:26
1 vagy 2 szál játékot vállanék be magamnak.

Félig kiégett, bunkó katona keresi játszótársait, aki néha azért jófej is tud lenni, főleg, ha van nálad pia vagy p...    lol! .na, hagyjuk... Razz

Olyan valakit/valakiket keresek, akik a hosszútávú minőségi játékot kedvelik, és nem lépnek le szó nélkül, viszont az sem várják el, hogy napi szinten pötyögjek. Smile

- Kifejezetten örülnék olyan valakinek, aki az orvosi szférában dolgozik, hátha helyre tudja tenni öszetört énemet, ha az lehetséges lol!
- Szívesen látok kollégákat is, vagy valakit a mútból
- Kadétok is jöhetnek, már ha szeretik, hogy valaki ordítozik rájuk
- Barátok? Nem barátkozom, de egy bulizós estét esetleg beválallok valakivel
- Az egyéjszakás kapcsolatot sem vetem meg, elvégre egyszer élünk, nekem meg ugyebár már úgyis mindegy...aztán ki tudja, hátha...szemöldök

Akárhogy is nézem, ez egy nem túl kecsegtető hirdetés, de azért, ha kedvet kapnál, jelezz pm-ben, szeretek ötletelni. Laughing
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyHétf. 16 Márc. - 8:00
Sziasztok!

Egy-két szálat bevállalnék ezzel a karakteremmel.

Ha:
- szeretnél egy pszichopata hajlamokkal megáldott főnököt, (ki ne akarna?) jó fizetésért, akkor a hotelem, illetve kaszinóm nyitva áll előtted
- híresség vagy, aki nálam szállt meg, akkor garantálhatom a paparazzi- és koronavírusmentességet (bár, ha kedvem úgy kívánja, akkor egy-két értelmesebb médiaszemélyiségnek szívesen mutatlak be)
- szükséged lenne egy megbízható partnercégre
- a médiaembere vagy, ezúttal szívesen teregetem ki mások mocskos kis titkait, vagy éppen reklámozom a saját vállakozásomat
- illetve, ha érdekelt vagy a pénzmosásban és/vagy drogterjesztésben, akkor is bátran vedd fel velem a kapcsolatot


Csupán egy PM az ára, de ne aggódj, ha nem szükséges, akkor Friedrich agresszív hajlamai úgyse mutatkoznak meg. Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyVas. 15 Márc. - 23:29
Mint friss hús a tömegben szeretném elkezdeni a pályafutásomat és ehhez szükségem lenne játékostársakra.
Pár példa:

✘ fotós vagy és én állok modellt
✘ referencia munkához keresel modellt
✘ egy buliban futottunk össze és én véletlen leöntöttelek / vagy egyéb szerencsétlenséget követtem el
✘ unalomból letöltöttem a tindert mi pedig véletlen matcheltünk és végül egyszer élünk alapon elhívlak egy kávéra a Starbucksba
✘ ugyan arra a szakra járunk és beszélgetésbe kezdünk
✘ szereted a kosárlabdát és/vagy esetleg együtt pattogtathatnánk
✘ közös kondi
✘ egy jó koncert (közös megegyezés alapján a fellépő )

Lényegében szinte bármire nyitott vagyok és jelenleg míg beolvadok 3/0 kedves, és jó fej játékos jelentkezését várom. Játékpartner keresõ - Page 17 3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 13 Márc. - 13:40
Pár randomság, hátha:

- beszorultunk egy liftbe
- matcheltünk tinderen, úgyhogy elviszel moziba, de szigorúan felesbe fizetünk
- buli buli buli
- annyira rátapadtam valakire, hogy téged majdnem elütlek
- feltöröm a szomszédod lakását, és/vagy a tied
- nem szomjasan, fogadásból szerenádozok neked... /a kompetenciám ennyiben ki is merül/
- nem tudsz róla, hogy téged figyellek meg, csak az tűnik fel, valami idióta téged fotóz
- küldök virágot a crushod nevében, hogy szép legyen a napod
- hirtelen kell elbújnom a pláza egyik boltjában, és baromira nincs időm azt nézni, melyik próbafülke szabad...
- derékig turkálok a kukában valami után... ez felvethet néhány kérdést
- disney karaoki bármikor
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyCsüt. 12 Márc. - 23:46
kiraknám én is ide a húspiacra a fiacskámat (nyilván Paulról beszélek)
szeretek ötletelni, tehát ha van kedved összefutni vele, akkor biztosan kitalálunk valamit Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyCsüt. 12 Márc. - 22:23
1-2 jatekot szivesen bevallalnek, ugyhogy ha eleg batornak erzed magad, irj. Wink
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyCsüt. 12 Márc. - 9:33
Én is keresnék maximum két játékot magamnak. ^^


One more moment of this silence
The loneliness is haunting me, and the weight of the worlds getting harder to hold up, it comes in waves, I close my eyes, hold my breath and let it bury me, I'm not OK and it's not alright, won't you drag the lake and bring me home again
mind álarcot viselünk
Skyler Kade Yang
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 NKV22N2
Játékpartner keresõ - Page 17 SvOveGd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I wanna dance till my legs break, I wanna love till my heart aches, I want the cause of my death, and I'll laugh with my last breath
❝ let's grow old, and die young ❞
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 W8A03i3
Open your eyes, hold my hand every day
I'm the one you've been dreaming of we wanted this time so badly, babe

❝ now be with me, Baby, you and I ❞
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 ZssGSvu
★ foglalkozás ★ :
diák, büfés
★ play by ★ :
choi beomgyu
★ hozzászólások száma ★ :
53
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 7SBvhKI
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptySzer. 11 Márc. - 8:02
Sziasztok Játékpartner keresõ - Page 17 4146035580
Belevetném magam én is New York életébe, szóval 1-2 játékostársat keresnék magamnak, akivel gyakorolhatnám a rendes járást Játékpartner keresõ - Page 17 4146035580 *tisztára mint egy gyerek, aki még csak most tanul két lábra állni xd*
Szóval PM-ben meg találtok Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903 Játékpartner keresõ - Page 17 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyHétf. 9 Márc. - 22:36
Egyetlen játékot keresnék. Very Happy Olyan valakire lenne szükségem, aki kellőképpen bevallalós. Very Happy Csak egyetlen pm az ára Játékpartner keresõ - Page 17 4146035580


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 UXJCFyN
Játékpartner keresõ - Page 17 MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
160
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 RfFLdgU
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptySzomb. 7 Márc. - 11:41
Sziasztok.
Játszópartnert keresek, ha lehetséges nem csak egyetlen játék erejéig.
Sajnos az elmúlt időszakban jónéhány játékostárssal hozott össze a sors, akik egy vagy két reag után légneművé váltak. Sad
Szóval, szeretnék partnert magam mellé. Elsősorban - de persze nem kizárólagosan - szerelmi partnert, de az elsődleges cél valami efféle lenne. Jó lenne már szegény karakteremet célba juttatni. Smile
Ettől függetlenül természetesen bármilyen célra várok partnereket, csak a fantázia szab határt a lehetőségeknek. Smile
Amennyiben úgy érzed, hogy kedved lenne hozzám, és tényleg komolyan gondolod a közös játékot - a többi majd kialakul, vagy sem, ez a jövő titka - akkor kérlek, írj egy pm üzenetet, és ötletelhetünk. Reális kereteken belül semmitől nem zárkózom el. Smile


Elkeltem! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 6 Márc. - 17:55
Sziasztok én is bevállalnék még pár játékot. Az ősi szakmát űzöm, és bár a Vivid Cabareben dolgozom, van az a pénz amiért házhoz megyek, vagy kísérőt játszok ^^
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 6 Márc. - 17:29
Sziasztok!

Azokat a bátor (nem mintha tartani kéne bármitől is) jelentkezőket keresem, akik szívesen (vagy annyira nem szívesen) összefutnának velem.

Ismerhetjük egymást:

  • az üzleti szektorból


  • lehetsz újságíró vagy nyomozó, aki a Carson család örökségéről próbálja lerántani a leplet


  • akár az egyetemi tanulmányaink során is találkozhattunk, lehetünk régi barátok a Harvardról


  • lehetsz háborgó családtag, akinek eltűnt a nálam dolgozó hozzátartozója


  • Meg igazából szeretek ötletelgetni, ezért biztos kitalálunk valamit


UI: néha egész jó arc vagyok
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyCsüt. 5 Márc. - 21:02
Hello! Játékpartner keresõ - Page 17 1987965242

Még 1-2 játékot én is betudnék még vállani, szóval here i am, mint szabad préda!

A gender equality nevében mindegyik öletemre bármelyik nemet képviselő jelentkezhet, rassztól, csoporttól és városrésztől függetlenül! Játékpartner keresõ - Page 17 2451935670
(Btw Brooklyn-ban él a karakterem és ott is van a cukrászdája)

Ötleteim:
1) Megkívántál egy igazi, original péksüteményt Játékpartner keresõ - Page 17 2528009420 . Vagy édesszájú vagy és szeretnéd, hogy ha egy kis cukor túladagolásban lenne részed, megalapozva az öregkori cukorbetegséget. Afraid not, my friend, térj be az üzletembe és kiszolgállak! (Ha ügyes vagy még kedvezményt is kicsallhatsz belőlem) szemöldök

2) Te is, én is egy nagy lomtalaításos-ruhakiárusításon veszünk részt, ahol kiadjuk magunkat egy párnak  :öribari: , hogy több kedvezményt kapjunk és az értékesebb cuccokra is lecsaphassunk.  :shop:  Just take my money  Very Happy

3) VIP vevőimnek füves (vicces) sütiket is árulok, amiket alkalomadtán házhoz is viszek (házibulikba). Te erről tudsz és direkt meghívtál, hogy hozzak párat a drágaságaimból és még a buli előtt/alatt közösen leteszteljük a minőségüket. Mert fő az óvatosság, ugyebár.  Játékpartner keresõ - Page 17 3673325056

4) A Tinder-en fent vagyok én is, te is és úgy hozta a dolgo, hogy match-eltünk, majd kicsit csevegtünk és most jön az élő találkozás. Ugyan mi lesz belőle? nyaj

5) Telefonosat is játszhatunk, de a bátraknak angol nyelven is megcsodálhatják a személyiségemet egy angol nyelvű játék keretében.

Ezek jutottak most így eszembe, de bármire vevő vagyok.  Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903 Ha megtettszett az egyik ötlet, vagy neked sokkal jobb ötlet jutott eszembe; küldj bátran egy PM-et "Cookie" tárgyszóval. Vagy bármi más szóval, a lényeg, hogy kreatív legyen!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptySzer. 4 Márc. - 21:30
Egy, azaz 1 db játékot tudok/akarok/szeretnék - és ennek számos egyéb szinonímája - vállalni Cool :biggrin:
Drága fiúlegény nem tartozik az elveszett bálánkák Játékpartner keresõ - Page 17 3558322180  közé, szóval bármire (is) vevő vagyok...

- ha fizeted a reggeli, napközi, napvégi, lefekvés előtti kávéját, Játékpartner keresõ - Page 17 1817495300  király leszel... sőt, ha jár hozzá cukormázas fahéjas csiga, istenné emel Játékpartner keresõ - Page 17 491470528
- útban a válás felé, otthoni drámák miatt előszeretettel kukucskál a pohár aljára... Játékpartner keresõ - Page 17 670315305 egy kis itókázás, kocsmai csetepaté meg se kottyan neki. Vagy mégis? :fél:
- össze kell fércelni valakit? Rosszfiú vagy? Jó fiú vagy? Megoldjuk... közöttünk marad pandus Vagy mégsem? szemöldök
- rezidens társ? dokinénibácsi? Egy helyen járunk Játékpartner keresõ - Page 17 1268771222

A leggyorsabb mindent visz! Játékpartner keresõ - Page 17 3258823782
Szabad a vásár :shop:


Köööööszönöm köszönöm a bizalmat és a gyorsaságot Játékpartner keresõ - Page 17 3874598021 Shocked
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyKedd 25 Feb. - 0:41
Sziasztok! Játékpartner keresõ - Page 17 1987965242

Két játékszálat fel tudok ajánlani, amennyiben megfelel számodra egy olyasvalaki, aki nem emlékszik a négy (öt) évvel ezelőtti dolgokra egyáltalán, csak újratanulás útján vannak ismeretei.

Így lehetsz például egy régi ismerős a baleset előtt, aki most bukkan fel ismét, vagy már régebb óta találkozunk, beszélgetünk, hogy visszaidézd a régi (nem létező) emlékeket.

Be is térhetsz a húgom ezoboltjába, ahol eladóként kisegítem,

Vagy lehet bármi más, ami megfordult benned, mint lehetőség, jelentkező, aki kedvet érez egy (két) játékra velem Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903


elkeltem! Köszönöm! Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 21 Feb. - 10:50
Ismeretlenül egyelőre ide vetném be magam maximum öt játék erejéig. Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 HqGCCIt
Játékpartner keresõ - Page 17 H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Játékpartner keresõ - Page 17 2oN4aHs
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptySzer. 19 Feb. - 14:49
Sziasztok! Meglepő módon játszótársat keresnék Leandrának ebben a topikban. Játékpartner keresõ - Page 17 3673325056

Teljesen új a városban, San Juanból költözött ide, itt szeretné letenni a jogi szakvizsgáját majd, ezért most bojtákodni fog egy darabig. Manhattenben él, nem egy olyan hű de nagy társasági ember, ezért kicsit most elveszve érzi magát, még ha egyébként nem is mutatná. A lakótársa sokat utazik, így gyakran van egyedül, a mindig zajos otthoni légkör után nem nagyon tudja, mit kezdjen magával.

Játék ötletem... na az konkrétan nincsen, mert a random játékok kitalálásában elég béna vagyok. Viszont ha van egy karakter, akivel össze kéne hozni valami játékszituációt, akkor már specifikáltan nagyon kreatív tudok lenni. Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903

Szóval ha van egy kis hely a játékrendedben... írj. Én itt vagyok. Játékpartner keresõ - Page 17 2081954265
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyHétf. 10 Feb. - 19:00
Igazi kos természetű, jellemű rendőr....sooorry, nyomozóegyed keres egy-két... egynéhány olyan személyt, aki szereti a kihívásokat, ha egy nyughatatlan, mindig tettre kész fazon korzózik körülötte  Játékpartner keresõ - Page 17 560292900  

Játékötlet szinte mindig van a tarsolyomban, ha nincs... akkor... nincs olyan, hogy nincs! Játékpartner keresõ - Page 17 3673325056 Játékpartner keresõ - Page 17 1556694851  - de, de van... -

Izgalmas, pörgős játékra adnám a fejem, egyre, max kettőre, ami mellé belefér egy.. hnnhajóó egye fene egy lazázósabb is. Szeretem ám a fánkot és a kávét is. Hát még a palacsintát! Jókat beszélgetni is... nem mindig tudok, de megoldjuk X3 Játékpartner keresõ - Page 17 3756308786
* nem egyszerű*

Barátok, nem barátok, ismerősök és nem ismerősök, elleneim és ... melle...mellettem állók??? Feleim??? :???:  Mehe, várom a PM-eket!


Aukció első köre lezárult, köszönömköszönöm! Játékpartner keresõ - Page 17 690269075 Játékpartner keresõ - Page 17 560292900 Játékpartner keresõ - Page 17 560292900
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyHétf. 10 Feb. - 12:26
Egy játékom már tuti lesz, de szeretnék még egyet ^^
Vannak semmitmondó plot ötleteim a kapcsolatkeresőben, de ezen felül is szívesen kitalálok valamit ^^ Valaki szánjon meg Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyVas. 9 Feb. - 22:08
Halihó!

Én is beállok ide a képzeletbeli sorba, és játszótársat keresnék eme leányzó számára. Róla annyit kell tudni, hogy temetkezési vállalkozó (bár magyarul elég furán hangzik ez foglalkozás, szóval legyen inkább funeral director) az apja cégénél, és eléggé magányos szegényke. Jöhet love interest, vagy épp egy gyászoló, aki temetni szeretni a hozzátartozóját, vagy akármi.... mindenre vevő vagyok.  Játékpartner keresõ - Page 17 1484373123

Készen állok a pm-ek áradatára XD
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 7 Feb. - 15:14
Üdvözletem mindenkinek. Smile
Lenne kiadó játékom eme úriemberrel, ezért partnereket keresek.
Szállodaigazgató vagyok, ennél fogva a lista elég sok lehetőséget tartalmazhat: lehetsz akár nálam dolgozó, állhatunk üzleti kapcsolatban is, mindez a te karakteredtől függ. Smile Semminek nem vagyok ellene, és amennyiben nőnemű vagy (ez szigorú feltétel Very Happy ) és működik a kémia karaktereink között, akár több is szóba jöhet ennél.
Wayne egy igazi úriember, udvarias, kedves és jószívű, mellette megtapasztalhatod hogy milyen, ha valaki a tenyerén hord - minden létező kapcsolatot illetően.
Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor kérlek, írj nekem egy pm üzenetet. Ha van bármilyen ötleted, ne habozz megírni, kompromisszumkész típus vagyok. Smile
Olyan játékostársak jelentkezését várom, akik komolyan gondolják a játékot, és nem tűnnek el néhány reag megírása után.
Várom a jelentkezőket, remélem lesz köztetek, aki tenne egy próbát velem. Smile


Elkeltem! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyHétf. 3 Feb. - 20:52
Sziasztok!

Szeretném belevetni magam az itteni körforgásba. Egy utazási irodának vagyok a vezetője, imádom a világot járni. Egyébként bármire vevő vagyok, ötletelhetünk közösen, egy-két kezdőt is bevállalok, csak legyen valami izgalom a lányommal. Very Happy
Várom a pm-eket! Játékpartner keresõ - Page 17 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptySzomb. 1 Feb. - 17:45
Sziasztok

Friss húsként bevállalnék pár játékot, persze ha van merszetek egy maffia lányával játszani Very Happy
Annyit kell tudni Arianaról, hogy megszökött otthonról és senkinek nem mesélt semmit az életéről. Az apja valószínűleg most is nagy erőkkel keresi őt. Rendőrnő szeretne lenni, de talán a modellkedés jobban megy neki Smile

Szóval ha nem tántorítottalak el a játéktól, akkor jelentkezz. Szívesen fogadok bármilyen ötletet bárkitől.

Szép napot: Aria
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyPént. 31 Jan. - 19:21
Hálló mindenki Játékpartner keresõ - Page 17 1735856013

Keresek játékostársakat, de miért is írnék ide, ha nem ezért.
Szóval, ha szeretnél megismerni, vagy már ismersz, akkor csapjunk bele a pörköltbe, és írkáljunk egymásnak a játékostérre.
Akár csoportos játékot is összehozhatunk, mondjuk egy házibuliban, amelyet otthon tartok. Csak nem hánysz a wc mellé, mert akkor addig nem mész haza, amíg ki nem takarítasz.
Szóval bármilyen játékban benne vagyok.

A nőknek csók, a férfiaknak pacsi.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 EmptyCsüt. 30 Jan. - 20:44
Sziasztok!

Úgy érzem, hogy két játékot még el tudnék bírni. Tudom, tudom nem túl izgalmas egy kari, de elég sok mindenre nyitott vagyok. Végzős gimis, aki túl van a leukémián és egy cukrászdában dolgozik suli mellett. Most próbálja bepótolni, amit kihagyott, persze mértékkel. Szeretne sportolni, bulizni, szerelembe esni Very Happy Very Happy stb. Szóval akár, ha van olyan személy, aki akár önvédelmet oktat, vagy bármiféle sportot (Lovaglás, kosárlabda, futás stb) akár lehetne az egyik tanítványa. Osztálytárs, már végzett iskolatárs.
Lehet tőlem szemtanúja egy gyilkosságnak, lövöldözésnek (Akár be is hívhatják kihallgatni). Részt vehet egy forgatáson. Szóval tényleg nyitott vagyok sok mindenre. Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
TémanyitásRe: Játékpartner keresõ
Játékpartner keresõ - Page 17 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Játékpartner keresõ
Vissza az elejére 
17 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Kapcsolatkeresõ

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: A legfrissebb hírek-
Ugrás: