New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

Cousins and friends for a life
TémanyitásCousins and friends for a life
Cousins and friends for a life EmptyCsüt. Aug. 01 2024, 15:13
Zayden Anders
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Belmont Cameli, Michael Cimino, Liam Woodrum (pl., de bárki korban illő lehet)
Születési hely
New York
Kor
18
Lakhely
válassz egyet
Szexuális beállítottság
hetero (de ha nem, én úgy is tökéletesen elfogadlak)
Családi állapot
bármi
Csoport
Diákok
Történetünk
Az apáink testvérek, de biztos vagyok benne, hogy nem csak a genetika, hanem a sors is úgy akarta, hogy mi ketten unokatestvérek legyünk, hogy úgy nőjjünk fel egymás mellett, mint a fivérek, és örök életre legjobb barátokká kovácsoljanak minket a közösen eltöltött évek.
A te szüleid elég elfoglaltak voltak mindig is, így már gyerekkorunkban is huzamossabb időre passzoltak le téged hozzánk anyám felügyeletére bízva, már amikor nem a nagyiék Staten Island-i kertes házát szedtük szét közös erővel. Szinte elképzelni se tudom milyen lett volna a gyerekkorom nélküled, ugyanakkor a jelenem is dög unalmas lenne a te hiányodban.  
Az apám a Trinityben tanít mióta az eszemet tudom, így nem volt kérdés, hogy muszáj oda mennem középiskolába - amolyan kötelezően választható opció volt -, ezzel pedig eldőlt az is, hogy te is ott kezded a gimit velem azonos évfolyamon. A te ötleted volt, hogy jelentkezzünk a kosárcsapatba, miattad kerültünk a középiskolás társadalmi hierarchia csúcsára. A te kiállásod, és dumád kellett ahhoz, hogy egyik napról a másikra gólyaként a menő srácok asztalához invitáljanak minket az ebédlőben, majd a gimi négy évén keresztül megtartsuk a helyünket. Nem kérdés, hogy a túlzott hiperaktivitásoddal, a bevállalósságoddal bele lopod magad bárki szívébe. Neked ott kell lenni minden buliban, ahova természetesen mindig magaddal rángatsz, akkor is, ha semmi kedvem az egészhez, és valahogy mindig eléred, hogy a végén jól érezzem magam.
Olyan mértékben összenőttünk, hogy nehéz minket külön definiálni. Ami azt illeti, az előző párkapcsolatomban is ott voltál, mint a jó öreg harmadik kerék, aki nélkül egy randin üresség fogja el a embert. Ne izgulj, nem csak te nem veszed észre magad, én is hajlamos vagyok belemászni a te magánéletedbe. Ez a kölcsönös, egymás magánterét kicsit sem tisztelés tökéletesn leír minket, mert talán soha nem is volt kettőnk közt olyan, hogy titok.

//Nyugodtan változtass PB-t, nevet, ami csak jólesik.  Cousins and friends for a life 4146035580  Ami előre elkönyvelhető, hogy Liam apjáról lassan majd kiderül, hogy lányokat zaklat a suliban, amiről kicsit bővebben itt, Josie Liamről szóló hirdetésében olvashatsz. Simán el tudom képzelni, hogy ez némi mosoly szünetet okoz a kettejük kapcsolatában, meg persze lehet családi drámázni, mert Zay apja úgy gondoltam, majd elfordul az öccsétől. És persze a két srác iskolai státuszát is megbillentheti, ha mind ez napvilágot lát.
Az ET-mben pedig olvashatsz Zay és Liam dinamikájáról. Gyere, nagyon várlak.  Cousins and friends for a life 3874598021

livin' in new york

Jocelyn Duval imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Liam Anders
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cousins and friends for a life 85bd826615c9c91d90a0c83dddf3ecabd50eb6fa
Cousins and friends for a life 7dfeeb5a40a444ab31432509b1c7c9a63d99cebe
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
• ABSOFUCKINGLUTELY •
★ lakhely ★ :
Queens
★ idézet ★ :
Sometimes you just need to
sit down, blast your
FAVORITE MUSIC
and not give a shit
about the world for a while.
★ foglalkozás ★ :
diák
★ play by ★ :
Joshua Bassett
★ hozzászólások száma ★ :
18
★ :
Cousins and friends for a life 69c47a40250815a69611877c7696f4f68880d8ad
 
Cousins and friends for a life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Max&Gracelyn - Friends for life
» Cousins in running
» Friends
» we're just FRIENDS
» Friends will be friends

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: