New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

the guy from the corridor
Témanyitásthe guy from the corridor
the guy from the corridor EmptyVas. Júl. 14 2024, 11:09
Liam Anders
Stoppolt

Play by
Hero Fiennes Tiffin/Herman Tømmeraas
Születési hely
Ide
Kor
18
Lakhely
Ide
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
fogalmam sincs
Csoport
Diák
Történetünk
A Trinitybe jársz, ahol az utolsó évedet húzod már. Nem ismerjük egymást közvetlenül, de tudjuk egymásról, hogy ki a másik. Egyszer kimentettél egy szorult helyzetből, mikor épp közutálat tárgya voltam. Igazából sosem gondoltam volna, hogy megteszed, de talán átérezted a helyzetem, mivel egy csapat végzős akarta akkor megszerezni rajtam keresztül az anyám által összeállított vizsgakérdéseket. A te apád is a Trinityben tanít, így jól tudod, milyen az, ha emiatt máshogy néznek rád. Talán akkor fordult át bennem valami, azóta szinte rád sem merek nézni a folyosón és képes vagyok addig várni az egyik zugban, míg el nem tűnsz onnan, csakhogy ne kelljen rád néznem, mert valahogy mindig zavarba jövök, már ha csak rám köszönsz. A jegyeid nem úgy alakulnak, ahogy azt elképzelted és jól tudod, hogy én erős vagyok matekból, így arra kérsz, korrepetáljalak, ám én inkább nemet mondok mindenféle hülye kifogást keresve, te viszont nem adod fel a próbálkozást, mert nagyon szükséged van egy jó matekosra, hogy kisegítsen. Már csak azért sem akarok veled közelebbi kapcsolatba keveredni, mert az apád körül sötét felhők gyülekeznek az iskolában. Tudtad, hogy előszeretettel szemeli ki magának a diáklányokat? Nem? És ha megtudod, kinek az oldalára fogsz állni, az övére? Megvéded? Vagy ellene fordulsz és kiállsz az iskolatársa(i)d mellett?

//Nagyon várom az úriembert!  the guy from the corridor 2624752903 Nem titkolt szándékom a karikat közelebbi kapcsolatba hozni egymással, viszont én azt szeretem, ha a játéktéren tényleg ki tudnak alakulni a dolgok, így semmi kőbevésett dolog nincs.  the guy from the corridor 2451935670 PB tekintetében jó lenne a két srác közül valamelyik, de ha ezen múlik, elég kompromisszumkész tudok lenni, szóval beszéljük meg.  szívecske Plot hiányában nem leszel, ugyanis az oldalon egy egész Duval család van, akik szerintem előszeretettel ötletelnek, ha olyan helyzet adódik. Sok-sok ötletem van, úgyhogy már csak te hiányzol nekem.  the guy from the corridor 2451935670 Ha érdekel a kari, bővebben is kifejtem szívesen a dolgokat, illetve az ET-ben is találsz róla pár sort. Személyiségileg úgy képzeltem, hogy népszerű srác, de nem az a bunkó alfahím, szóval jó lenne megtalálni az egyensúlyt ebben. Elérsz PM-ben, vagy discordon is!   the guy from the corridor 560292900  //

livin' in new york

Mallory Duval, Pierre Duval and Jayda Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jocelyn Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
the guy from the corridor Eeb3b59b81c57fdf8f10081046882444a12701b9

the guy from the corridor D3d9f39e11097c19e2de37d8668b896d33dfb7c4
★ kor ★ :
17
★ elõtörténet ★ :
Expect
Miracles.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
the guy from the corridor C89cef804686f1c688bfe2fe69db9a0ac00e7e39
★ idézet ★ :
She would change
everything,
everything, just ask her.
Caught in the in between,
a beautiful disaster,
she just needs someone to
take her home.
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Josephine Langford
★ hozzászólások száma ★ :
16
★ :
the guy from the corridor 5c4b106bed82e708b6ceefe6b285c8a92af0f09e
 
the guy from the corridor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: