New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Audrey Peyton
tollából
Ma 16:22-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 14:59-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 14:41-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 14:39-kor
Verena Tolliver
tollából
Ma 13:51-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 13:40-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 13:15-kor
Dustin O’Donnell
tollából
Ma 12:58-kor
Hartley Knight
tollából
Ma 12:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
37
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
37
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
22
25
Összesen
229
216

Michael & Hart I Wind Of Cousins
TémanyitásRe: Michael & Hart I Wind Of Cousins
Michael & Hart I Wind Of Cousins EmptyMa 12:26-kor
Hartley Knight írta:

   
Michael & Hartley
Roller Skates and Skateboard

Hatalmas vigyor terül szét arcomon, ahogy meglátom a kedvenc családtagomat. Hiába az unokatestvérem, olyan, mint testvéri kötelék lenne köztünk.
- Áh, igen! Határozottan megkéne olajozni a végtagjaimat – nevetek fel, és nagyot nyögök, ahogy felsegít. Tenyeremmel végigdörzsölöm a fenekemet a farmeromon keresztül és felszisszenek. Nagyot nyújtózom.
Ahogy kimondja gyerekkori becenevemet, egyszerre akarom megütni és magamhoz ölelni szorosan, de mivel már eleggé kicsesztem ma a karmával, az utóbbi mellett döntök.
- Te is hiányoztál, kölyök – szorítom magamhoz, és el sem engedem hosszú pillanatokig. Amikor elhúzódom tőle, feltérképezem az arcát. – Minden rendben? Jól vagy? Sérülés, fájdalom, bármi? - Vicces, hogy pont én kérdezem, hisz nekem sajog a fenekem az iménti komikus eséstől.
Ezekkel a nővéries kérdésekkel általában csak egy nevetést tudok belőle kihúzni. Nem csodálom. Néha röhejesen túlféltő vagyok.
- A forrócsoki nagyooon jól jönne – sóhajtok fel. Lecsatolom magamról a görkorit, és a kisebb sporttáskámban tuszkolom őket. Michael szerencsére végig támaszt nyújt nekem, hogy ne essek újra seggre.
Ismer engem, mint a rossz pénzt. Mielőtt bármi mély témába belekezdenénk, a szokásos kérdéseinkkel bombázzuk egymást. Természetesen, egyből átveszi az irányítást.
- Ó, nos mi is van velem. Kaptam új munkát a suli mellett. Bébiszitter vagyok, egy tehetős pasinál, akivel nem rég lerészegedtem, és úgy dörgölőztem hozzá, mint egy felajzott macska. Azóta egy bunkóci velem. A legjobb barátom Ty ma bevallotta, hogy meleg, persze miután hónapokig került engem. Ma a főnökömmel és az asszisztensével ebédeltem, ami a szó szoros értelmében cikis volt – fújom ki idegesen hajamat az arcomból, miközben belököm a kávézó ajtaját.
Az édes, fahéjas őszi illat egyből megcsapja orromat, és megkordul a gyomrom egy újabb desszertre a forrócsoki mellé. A lágy fény betölti a teret, és ösztönösen kiválasztom magunknak az ablak melletti kétszemélyes kisasztalt.
- Kérlek, döntsd meg a rossz karma szériát, és mesélj nekem valami jót – nézek rá könyörgő szemekkel, miközben a görkori felszerelést és a táskámat a szék mellé dobom, és leülök vele szemben. – Hiányoztál… - vallom be halkan, de ebben most sokkal több van, mint egy „Hé, de rég láttalak” mondatban.
   
thx.
[/color]


Hartley Knight
ARTISTS ARE JUST ARTISTS
THAT I LOSE ALL CONTROL :tm:

mind álarcot viselünk
Hartley Knight
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins 68799bc8b58a0f0bd495cc3cbd2ba8d88ef9ea99
★ elõtörténet ★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins 162d9fdd2c88dadab9f4577b8ee8d6aba17860f2
★ családi állapot ★ :
I love u, Jerk...
Michael & Hart I Wind Of Cousins Kennedy-walsh-kennedy
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins Aab82b6c478fc60a8cc8a474d3f442ad6bf16f57
★ foglalkozás ★ :
Blogger, Designer, Nanny
★ play by ★ :
Kennedy Walsh
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins D5e6ca79ed8bc196081e694a1ec855bb97e9ac3d
TémanyitásRe: Michael & Hart I Wind Of Cousins
Michael & Hart I Wind Of Cousins EmptyVas. Szept. 22 2024, 12:11

The magic of autumn
Azt hiszem az ősz a kedvenc évszakom, a sok rossz tulajdonságával együtt is. Főleg mert ilyenkor kerülnek csak igazán előtérbe a finomságok, végül a karácsonnyal bezárólag. Az őszi hűvös ellen - már aki nem olyan fázós - elég egy vastagabb pulcsi, dzseki, és gond nélkül indulhatok a deszka pályára, ahová is a találkozónkat megbeszéltük Hartel. Unokatesó, de néha mégis mintha a testvérem lenne. Jó ideje már, hogy ismerjük egymást, sok olyan dolgot tudunk a másikról, amit ma már akárkivel nem osztanék meg. Nem, még családon belül sem.
Feltartanak, így valamivel később érem el a találka helyét, de ahogy befordulok deszkával a pályára, látom, hogy nincs is akkora gond, mert a hely ilyen időtájt üres, Hart pedig nagyon is jól el van. Legalábbis míg meg nem jelenek és oda nem füttyentek neki köszönésképp, ahogy a lejtő előtt gurulok el mögötte. És puff, már a földön is van.
- Óuuu! - teszem tenyereim a kobakomra, bár látva, hogy nagy baj nem történt, azért eleresztek egy mosolyt. Ugye-ugye? A koncentráció és a kettős figyelem gyakorlása tényleg nem csak az én elmebeteg fejemnek tenne jót. Fordulva egyet gurulok mögé, majd meg is állva egyik lábammal, lenézek a kis Törpicúrra. - De ki ám! - vigyorgok. - Úgy érzem ideje volna kicsit többet gyakorolnod. A kislány éned most simán kenterbe verne. - csóválom fejem még mindig szórakozottan, miközben kuncogva lököm el magam az aszfalttól és gurulom körbe, hogy ezúttal előtte lehessek, mégha ő el is terül. - Naaa, azért ennyire nem vészes a helyzet, hogy már is feladd. - nevetek, és kérésének eleget téve - s mert amúgy sem hagytam volna a hűvös betonon feküdni - mindkét kezem kinyújtom, hogy felhúzhassam, persze addigra két lábbal a talajon, semmint a deszkámon, mert akkor mindketten fekhetünk a földön utána. És azzal a lendülettel át is ölelem, persze vállainál, hogy nehogy megfojtsam, amiért túl magas vagyok hozzá képest és kényelmesen maximum a vörös buksiját tudnám megszorongatni. Abban az esetben pedig biztos össze is kócolnám a hajt, mint a régi szép időkben.
Ami engem illet, nem a lelki problémák miatt kerestem, mint inkább, mert hiányoltam. Őt és a többi távolabbi rokont, akikkel régen sokkal több időt töltöttünk, most meg... alig lehet őket elérni, nem hogy még programokat szervezni velük. Én pedig kifejezetten társasági ember vagyok, mászkálós, kalandozós. Attól leszek depis, ha hetekig nem találok magamnak társat a kalandokra, legyen az egy séta, mozi, tilosban járás vagy éppen egy kis popsira esős korizás.
- Hiányoztál Merida... - mosolygom szélesen, miközben lassan elengedem. - Gyere, meghívlak egy forró csokira, ha már miattam fájhat a hátsód. - ragadom kézen, és ha neki is sikerül a korikra állnia, én is rálépek a deszkára. Senki sem tudja, hogy uncsik vagyunk, engem pedig nem zavar, hogy fogom a kezét, már csak amiatt sem, mert az előbbi mutatványát látva, így legalább biztonságosan közel tudom magamhoz, és ha ismét elesni támadna kedve, előbb elkapom, semmint, hogy engem is elránthassom, ami... méretem tekintve, szerintem lehetetlen, de sose tudni, ugye. Persze, ha őt zavarja, elengedem a kezét.
- Starbucksban már kapni az őszi tökös frappuccinot. De ide fele jövet láttam, hogy készülnek az őszi vásárra, és az a forrócsokis bódés bácsika már osztogatja a forró csokiját. - gurulunk az utcán, s amennyiben ő is a bácsika mellett dönt, úgy abba az irányba értelemszerűen. Mikor még töpszlik voltunk is volt már ez a bódé, csak akkor inkább utca sarkán, kis bolt előtt és persze jóval fiatalabb pasassal, aki mára ugyan megöregedett, de a receptje még mindig ugyanaz.
- Mesélj valamit, mi van veled mostanában?
where: skate park when: autumn why: relaxation

Hartley Knight imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Michael K. Wilde
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins Ao3GWzO
Michael & Hart I Wind Of Cousins VbrUE8J
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Openness explains the ability to innovate and
come up with big ideas because you're open to them,

Michael & Hart I Wind Of Cousins AqmYeF0
and fluid intelligence explains the ability to go and execute.
♫ :
» Sugar Cane «
1:00 ────────── 3:59
◁ II ▷
ᴠᴏʟᴜᴍᴇ : ▮▮▮▮▮▮▯▯▯
★ családi állapot ★ :
"We are not what other people say we are.
We are who we know ourselves to be,
Michael & Hart I Wind Of Cousins KuCKEr9
and we are what we love. That’s okay."
★ lakhely ★ :
➨ Midwood, Brooklyn
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins Z59vmJJ
★ idézet ★ :
I yearned to get better.
I told myself I was getting better.
In fact, the depression was still there,
Michael & Hart I Wind Of Cousins LYcfPHO
like a powerful undertow.
Sometimes it grabbed me, yanked me under;
other times, I swam free.
★ foglalkozás ★ :
Konyhai kisegítő - Hotel Artemis
★ play by ★ :
➨ Ash Stymest
★ hozzászólások száma ★ :
13
★ :
It’s having the motivation to change the world one moment,
then not having the motivation to wash yourself.
Michael & Hart I Wind Of Cousins Le44KwZ
This is bipolar disorder
TémanyitásMichael & Hart I Wind Of Cousins
Michael & Hart I Wind Of Cousins EmptySzomb. Szept. 21 2024, 12:07
Hartley Knight írta:

   
Michael & Hartley
Roller Skates and Skateboard

Azt hiszem a bennem élő zavar az, amit leginkább szükséges levezetnem Coney Island napsütötte délutánján a deszka parkban. Idejét nem tudom mikor húztam utoljára görkorit, és mikor figyeltem a szélként suhanó deszkásokat. Michael-el évek óta közös programunk között szerepel a suhanás, és hosszú idő után, végre sikerült összehoznunk a találkát. AJ-el történt beszélgetésem a napokban, Tyler vallomása és a főnökömmel történő baromi kínos kavarásos hibám arra ösztökélt, hogy végre talpra álljak, új fejezetet nyissak az életemben, és magam mögött hagyva hibáimat új programokat, barátokat és egy pasit keressek. Igen, égetően szükségem van egy éjszakára egy kedves pasassal, akivel randizhatok, megihatok egy forró csokit és éjszaka az őszi csípős levegőt magunkba szívva sétálhatunk, kitárgyalva az élet dolgait. A suli jól megy, a munka, amit bár nem rég kezdtem, szintén. Szerencsére elsimítottam a botlásokat és magamat tartva szigorú falakkal körül véve, védve magam úgy érzem, végre helyt állok.
Befűzöm a görkorimat, és rögzítem a tenyérvédőmet is. Végre rendbe jöttek görcsös ujjaim, de óvatosnak kell lennem. Nincs kedvem újra a kórházba menni röntgenre.
Ahogy elindulok az aszfalton úgy érzem újra élek, és bár túl hamar elhiszem, hogy nem számított a kihagyás. Egészen addig, ameddig valaki nem füttyent felém, és nem esek seggre.
- Basszus - szisszenek fel, ahogy hátsóm a kemény aszfaltnak ütődik.
Kifújom a levegőt, ezzel száműzve copfomból elszabadult vörös tincsemet.
Árnyék vetül fölém, és ahogy hátrahajtom a fejemet, meglátom a vigyorgó ismerős arcot.
- Azt hiszem, kijöttem a gyakorlatból - magyarázom neki a földön leterülve. - Lenne kedved felsegíteni kedvenc unokatesódat? - nyújtom kezemet Michael felé.
A fenébe is, fáj a seggem...
Megnézem magamnak Michael-t, hogy vajon minden rendben van-e vele. Bár tökéletesre fejlesztette maszkját, amin én ösztönösen mindig is átláttam. Mindig láttam szemeiben a benne forgó tornádót, a tomboló vihart. Ebben mindig is hasonlítottunk.
Egy felejthetetlen, őrült délutánra vágyom azzal a fiúval, aki olyan, mintha a testvérem lenne.
Persze ehhez az kell, hogy végre felsegítsen!
   
thx.
[/color]


Hartley Knight
ARTISTS ARE JUST ARTISTS
THAT I LOSE ALL CONTROL :tm:

Michael K. Wilde imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Hartley Knight
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins 68799bc8b58a0f0bd495cc3cbd2ba8d88ef9ea99
★ elõtörténet ★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins 162d9fdd2c88dadab9f4577b8ee8d6aba17860f2
★ családi állapot ★ :
I love u, Jerk...
Michael & Hart I Wind Of Cousins Kennedy-walsh-kennedy
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins Aab82b6c478fc60a8cc8a474d3f442ad6bf16f57
★ foglalkozás ★ :
Blogger, Designer, Nanny
★ play by ★ :
Kennedy Walsh
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
Michael & Hart I Wind Of Cousins D5e6ca79ed8bc196081e694a1ec855bb97e9ac3d
TémanyitásRe: Michael & Hart I Wind Of Cousins
Michael & Hart I Wind Of Cousins Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Michael & Hart I Wind Of Cousins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» ~ cousins ~
» Cousins in running
» Cousins and friends for a life
» Remington Hart
» Wherever the wind blows┃Heloise & Zofia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Coney Island-
Ugrás: