New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Abby
TémanyitásAbby
Abby  EmptyVas. Júl. 14 2024, 21:02
Abby Valami
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Bethany Joy Galeotti
Születési hely
New York
Kor
32-34
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
szingli/házas/elvált/özvegy
Csoport
Egészségügy
Történetünk
Ismeretségünk elég friss, alig két hete kerestem fel a kórházat, hogy ajánljanak ki valakit, aki a nővérem segítségére lenne, meg is adtak egy nevet, felkerestem az illető hölgyet és le is fixáltam vele mindent, a költségeket, a fizetést  és azt, hogy pontosan mi is lenne a teendője. Ő pedig el is vállalta a nővérem gondozását, csakhogy, kiderült, hogy gyermeket vár, ráadásul veszélyeztetett terhes, így kénytelen volt visszamondani a munkát, saját maga helyett azonban megígérte, hogy küld valakit. Ez a valaki lennél Te, és egyébként baráti szívességből mondtál igent a kolléganődnek, meg amúgy is, jól jön Neked is a pénz. Csakhogy, az első találkozásunk alkalmával már meg is gondoltad magad, morcos voltál, távolságtartó és nem is tudom, ellenszenves voltál velem, pedig nem szolgáltam rá. Vagy lehet, hogy csak nem emlékszem rá? Annak idején egy ideig a kórházban dolgoztam, de az már több, mint hét éve volt. Lehet, hogy akkor tettem valami olyat, amivel megbántottalak? Őszintén, nem emlékszem rá, de mindent megteszek azért, hogy segíts nekünk, hogy segíts a nővéremen, mert szükségünk van Rád!
[i]/ Ez lenne a kezdő lökés, tényleg az elejéről indulna a plot és aztán már csak rajtunk múlik, hogy mit kanyarítunk ki belőle. Romantikus plotot szeretnék belőle kialakítani, de sok minden függ a játéktértől és a karakterek kémiájától is. A karaktert egyébként jóindulatúnak, kedvesnek képzelem el, de lehet benne egy kis tüzesség, határozottság is. Az, hogy milyen a múltja, és a jelene, rád bízom, de vannak ötleteim. Ha jönnél, akkor közösen is ötletelhetünk, sőt, azt is kitalálhatjuk, hogy miért is haragszik ennyire Ryan-re. A név változtatható, avatárnak örülnék. Ha felkeltette az érdeklődésed a karakter, dobj egy üzenetet, várlak!  Abby  1f60d

livin' in new york

Kimberly A. Thibodeaux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Ryan Slaughter
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Abby  Tumblr_ozmlf3gX8q1tc5gvpo9_250
★ lakhely ★ :
New York
★ play by ★ :
JL
★ hozzászólások száma ★ :
8
 
Abby
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Better Now ☾ Abby & Finn
» Abby Morgansten
» Abby Mae Phillips
» Just a little favor / Zeno & Abby
» everything is blue ✧✦ Abby & Jade

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: