New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 6:03 pm-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 5:12 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 4:58 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 4:17 pm-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 4:02 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 3:24 pm-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 3:17 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Abby Mae Phillips
TémanyitásAbby Mae Phillips
Abby Mae Phillips EmptyCsüt. Jan. 14, 2021 2:49 pm
Abby Mae Phillips

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Abby Mae Phillips
Becenevek:
Abs
Születési hely, idő:
New York, 2000. 11. 01.
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Juilliard School, Dance – BFA /még tanul/
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
eladó
Ha dolgozik//Munkahely:
Starbucks
Hobbi:
A hobbim az életem.
Play by:
Martina (Tini) Stoessel

Jellem
Abby Mae… Szinte biztos vagyok benne, hogy amint meghallottad, egy angyali lány jelent meg a szemeid előtt. Ne aggódj, ezzel nem vagy egyedül. Sokan így gondolják. Viszont ezzel van egy kis gond. Egyáltalán nem vagyok angyal… Legalábbis anyám szerint. Ő úgy gondolja, hogy én vagyok a család fekete báránya, mert rajtam kívül senki nem helyezkedett – vagy szeretne elhelyezkedni – a művészvilágban. Néhányszor már megfordult a fejemben, hogy lehet, nem is a szüleim gyereke vagyok, hanem örökbe fogadtak. Azonban anyával külsőre sokkal jobban hasonlítunk egymásra, minthogy ennek legyen valóságalapja. Ezzel szemben a jellemünk teljesen eltérő. Egy dolgot leszámítva. Mégpedig azt, hogy mindketten keményen küzdünk, hogy elérjük a céljainkat. Ebből következik az, hogy nagyon kitartó vagyok, és egyben maximalista is. Semmit nem veszek félvállról. Ettől függetlenül nem vetem meg a szórakozást. Egy jó bulira nem tudok nemet mondani. A tánc az életem, ezért minden alkalmat megragadok, hogy táncoljak. Szerencsére nem egyedül teszem mindezt, mert a barátaim is szeretnek bulizni. Sosem esett nehezemre a barátkozás. Igyekszem megtalálni mindenkivel a közös hangot. A barátaim mindig, mindenben számíthatnak rám. Általában a dolgok pozitív oldalát nézem. Emiatt próbálom meglátni a rosszban is a jót. Nem ítélkezem első látásra, mert nem biztos, hogy mindenki az, akinek mutatja magát. Néha a legváratlanabb pillanatban derül ki valakiről, hogy igazából nem is olyan, mint amilyennek addig hitted. Szabadidőmben legtöbbször filmet vagy sorozatot nézek. Ezeken kívül szeretek zenét is hallgatni. Van olyan, aki nem szeret? A zene mindenre gyógyír, ahogy a tánc is. Nincs különösebben kedvenc zenei műfajom. Mindenevő vagyok ezen a téren. És ha már evés… A másik nagy szerelmem, de szigorúan csak a balett után, az a kaja. Imádok enni! Ezennel szeretnék hálás köszönetet mondani az örökölt géneknek és a rendszeres edzéseknek, amiért nem látszódik meg rajtam ennek a káros szenvedélynek a hatása.
A leírtak után, úgy gondolom, hogy talán mégis angyal vagyok. Egy lázadó angyal.


Múlt
Amióta az eszemet tudom táncolok. Egy balettelőadással kezdődött minden. Hat éves voltam, amikor a szüleim elvittek A diótörőre. Szinte rögtön elvarázsolt a könnyed, légies mozgás. Csillogó szemekkel néztem, hogy milyen egyszerre mozognak. Akkor még elképzelni sem tudtam, hogy mennyi munkát kell beletenni, hogy ilyen összehangolt legyen mindenki mozdulata. Az előadás végére már tudtam, hogy balerina szeretnék lenni. Ezt szinte azonnal a szüleim tudtára adtam. Kedvesen rám mosolyogtak, aztán anya megsimogatta a fejem, és azt felelte, hogy: Persze, szívem!
Nem sokkal ez után be is írattak egy tánciskolába. Elég ügyes voltam, ennek ellenére rendes középiskolába jártam. A balettet viszont nem hagytam abba. Sőt, egyre fontosabb helyet töltött be az életemben, ezért nem meglepő, hogy úgy döntöttem, klasszikus balettet szeretnék tanulni az érettségi után. Ezt közöltem is a szüleimmel, mire anya tiltakozni kezdett.
- Szó sem lehet róla! – szólal fel határozott hangon. Először apára nézek, majd anyához fordulok, és döbbenten bámulok rá.
- Tessék? – kérdezek vissza, mert biztos, rosszul hallottam.
- Azt mondtam, hogy szó sem lehet róla. – Tévedtem, ezek szerint mégis jól hallottam.
- És szabad tudnom, hogy miért is nem? – fonom karba a kezeim, miközben felvonom az egyik szemöldököm.
- Igen, nagyon egyszerű oka van. – Érzem, hogy nem fog tetszeni, amit mond. – A táncból nem lehet megélni – teszi hozzá lenézőn.
Anya sosem nézte jó szemmel, hogy balettozom, de ilyen egyértelműen még sosem fejezte ki a nemtetszését. Szerintem titkon abban reménykedett, hogy kinövöm a tánc iránti szeretetemet, és csak egy múló szeszély lesz, vagy esetleg egy hobbi. Arra biztos, nem számított – vagy nem mert belegondolni -, hogy egyszer hivatásszerűen ezzel szeretnék foglalkozni.
- Ezt mégis honnét tudod? – kérdezem összeszűkült szemekkel.
- Ez nyilvánvaló – vágja rá. Tisztában vagyok vele, hogy nem ez a legjövedelmezőbb állás, de engem sosem érdekelt a pénz. Nincsenek anyagi problémáink, ennek ellenére nem vagyok egy elkényeztetett liba – még ha külsőre talán annak is tűnök.
- Valószínűleg igazad van, de nem érdekel. Balettet szeretnék tanulni, és utána abban elhelyezkedni – jelentem ki eltántoríthatatlanul. Igazából nem tud semmi olyat mondani, amitől megváltozna a véleményem.
- Nos, szerintem jobban tennéd, ha érdekelne, ugyanis nem vagyok hajlandó finanszírozni ezt a nevetséges ötletet. – Leesett az állam. De tényleg. Úgy éreztem, hogy a földről kell felszednem, hogy reagálni tudjak. Ismét apára pillantok, de még mindig úgy csinál, mint akit nem érdekel, hogy mi zajlik körülötte. Utálom, hogy nem szól közbe, de részben meg is értem. Ha egyszer anya beindul, akkor semmi nem állíthatja meg, hogy övé legyen az utolsó szó.
- Hogy mi? – találom meg végre a hangom. Ezt nem mondhatja komolyan. Szuggerálom apát, hogy szólaljon meg, pedig tudom, hogy feleslegesen próbálkozom. Később úgyis megbeszéli anyával, de örülnék, ha most is a védelmemre kelne.
- Jól hallottad. Egy centet sem akarok rákölteni – feleli hajthatatlanul, és most ő fonja keresztbe a karjait. Komolyan nem hiszem el, hogy ez megtörténik.
- Miért ellenzed ennyire, hogy táncoljak? – teszem fel a millió dolláros kérdést.
- Már mondtam. Nem lehet megélni belőle – pillant félre. – Illetve, ha sikerül is, megtakarításod nem lesz. Miből akarod elkezdeni az önálló életed? – fűzi hozzá, és a tekintetén átsuhanó zavartság olyan gyorsan illant el, mint ahogy megjelent.
- Nem hiszek neked – jegyzem meg, amire egy összehúzott szemöldök a válasz. – Szinte biztos vagyok benne, hogy van még más ok is. – Az ijedt tekintete, csak megerősített abban, hogy többről van sző, mint a megélhetés. – És ki fogom deríteni, hogy mi az – jelentem ki, majd otthagyom őket a konyhában, és felmegyek a szobámba. Vajon mit titkol?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Abby Mae Phillips
Abby Mae Phillips EmptyPént. Jan. 15, 2021 3:22 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Abby!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Annyira jó, amikor valaki már kicsiként tudja, mire szeretné feltenni az életét és hosszú-hosszú éveken át ki is tarta a szenvedélye mellett. Very Happy Én személy szerint gyerekkoromban nagyjából havonta változtattam, mi szeretnék lenni, ha nagy leszek, de még most sem vagyok benne egészen biztos, mit szeretnék csinálni két, három, négy éven belül, szóval most egy kicsit irigyellek. Very Happy A szüleid - főleg anyukád - igazán határozottan kifejezték a nemtetszésüket, ami az ötletedet illeti, de olyan lánynak tűnsz, aki képes leküzdeni bármi akadályt, amivel szemben találja magát. Kíváncsi lennék, miért ellenzik ennyire ezt az életutat. Talán nem fogsz belőle meggazdagodni, bár az sem kizárt, talán nem lesz kacsalábon forgó kastélyod, de ez sem kizárt. A lényeg az lenne, hogy azt csináld, amit szeretnél. Lehet, anyukád csak meg akar védeni valami nagy csalódástól, vagy egy hatalmas hibától, amit ő már egyszer elkövetett. Mindenesetre szomorú, amikor egy szülő nem támogatja a gyerekét a saját álmainak elérése érdekében.
Egy kedves, határozott fiatal lány vagy, aki előtt még szinte ott az egész élet. Fekete báránynak nem gondolnálak csak azért, mert önálló elképzelésed van a jövődet illetően. Very Happy Remélhetőleg minden úgy fog alakulni, ahogy szeretnéd és sikerül valóra váltanod az álmaidat, hogy profi táncos lehess. Abby Mae Phillips 2624752903

Színt és rangot admintól fogsz kapni, de ettől függetlenül szabad előtted a pálya. Abby Mae Phillips 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Abby Mae Phillips Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Abby Mae Phillips Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Abby Mae Phillips D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Abby Mae Phillips Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Abby Mae Phillips
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lillyan Phillips
» Better Now ☾ Abby & Finn
» I gotta be bad | Abby & Elian |
» Don't Stop Me Now | Milo & Abby
» Just a little favor / Zeno & Abby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: