New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Vivienne Hale
TémanyitásVivienne Hale
Vivienne Hale EmptyKedd Júl. 09 2024, 14:23
Vivienne Hale
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Charlotte Vivienne Hale
Vivienne, V, Viv, Charlotte, Charlie
Ide
Születési hely
LA, Kalifornia, USA
Születési idõ
1997. május 25.
Kor
27
Lakhely
Queens, New York
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Vendéglátós, illetve informatikai végzettséggel rendelkezik
Foglalkozás
Üzletvezető egy étteremben
Munkahely
Soul Hotel&Restaurant
Hobbi
+Amatőr, hobbi fotós, de nagyon tehetséges benne
+Imád sportolni, kedvencei: futás, görkorcsolya, szörf, box, kick-box
+Filmek/sorozatok darálása
+Új kultúrák és nyelvek megismerése
+Zenehallgatás

Csoportom:
Munkás

Jellem
Leginkább a kettősség jellemzi, gyakorlatilag az élet minden területén. Nagyon könnyen lázba hozzák dolgok, kíváncsi természet, aki szereti az újdonságokat, az extrém helyzeteket, azonban a másik pillanatban visszahúzódó, magába forduló. Alapvetően jól megtalálja a hangot másokkal, mivel a személyisége elég simulékony, olyan, akár egy kaméleon. Az igazi arcát nem sokan, mondhatni talán egy-két ember ismeri igazán. Önálló, makacs jellem, szeret vitázni, érvelni, kiáll a véleménye mellett, ami már kislányként is megmutatkozott, nagyon hamar „öntudatra ébredt”.
Kedves, humoros, barátságos, önzetlen és végtelenül megértő típus, viszont őt is ki lehet hozni a sodrából, olyankor átmegy alattomos, csendes "gyilkos" típusba, aki megbocsájt, de nem felejt.
Szeret bulizni, imádja a barátait, de ő a "fekete bárány" a bandájukban, aki van, hogy kihúzza magát a találkák alól. Ő egyfajta keveréke az extrovertált és az introvertált személyiségjegyeknek. Tehát inkább ambivertált. Nagyon hamar ráun dolgokra, így akár hetente is változhatnak az aktuális kattanásai, amikért éppen lelkesedik, csupán néhány dolog van, ami tartósan megmarad az életében. Okos, tanult, mindig ad magára, jó beszélgetőpartner, de hallgatóságnak sem utolsó.

Avataron:
Kathryn Newton

Múlt
-Vivienne!!!! Végre, hogy hazaértél! Egy nagyon fontos dologról kell veled beszélnünk! -úgy néztem a Sarah-Nicole kettősre, mintha legalább azt várnák tőlem, hogy egy húzós szombati forgalom-lakodalom kettős után megfejteném nekik a világ titkát.
-Főztünk neked kávét is! Csüccs. -csapkodta meg Nica a kanapét maga mellett. Felvont szemöldökkel lépkedtem közelebb hozzájuk, hogy lezuhanhassak kettejük közé.
-Ooooké... ki halt meg? -húztam össze a szemeimet gyanakvón.
Magamhoz vettem a finom, tejjel és jéggel megcsinált, tejszínhabbal és csokireszelékkel díszített kávémat, hogy belekortyolhassak. Várakozóan pislogtam hol az egyikükre, hol a másikukra, míg végül sóhajtottam egyet, türelmetlen szemforgatással kísérve.
-Na! Ne húzzátok már az idegeimet, inkább mondjátok, mi a szitu? -mint az a bizonyos hal a szatyorban, úgy pislogtam rájuk, nem kevés értetlenséggel.
-Arra gondoltunk, hogy... öhm... ha neked is megfelelne, esetleg lehetne még egy lakótársat beszervezni hozzánk.
-Még valakit?! A nagybátyád nem akadna ki, ha még valakit, főleg egy full idegent idecsábítanánk magunkhoz? -lássuk be, "Ames bácsi" türelme is véges lehet, és így is már három csaj bitorolja a lakását.
-Nem lenne idegen, épp ez az! Azt beszéltük Sarah-val, hogy megpróbálhatnánk rávenni Aly-t, hogy költözzön el otthonról és cuccoljon ide. Már nem tanul, van munkája, és akkor nem kéne a szüleivel meg az öccsével pecóznia. Önállósodhatna, élhetne egy kicsit. Jófej csaj, de sürgős közbelépésre van szüksége a munkát illetően. -ezen a részen egy jót mosolyogtam a bögrém rejtekében. Én is imádom a munkámat, élek-halok érte, eddig minden munkahelyemen kimaxoltam magam, és ez most sincs másképp. Viszont az tény, hogy aki nem veszi észre a nyilvánvaló flörtöt, mert felkapta az újságíró szemcsit, ott komoly gondok vannak az emeleten. Vagy legalábbis tényleg súlyos munkamorál kerülgeti az illetőt.
-Okés, benne vagyok. -vontam meg a vállam egy vigyorral, miután szemmel láthatóan a hatásszünet a frászt hozta rájuk.
-Alyre ráfér egy kis kikapcsolódás és családmentes élet. Nem egészséges, hogy az apja haverjaival lóg. -ráztam meg a fejemet a szemeimet meregetve előbb magam elé, majd a legjobb barátnőmre.
-Akkor ez eldőlt! -csapta is össze a kezeit Sarah.
-De még mennyire! Aly felrázó akció indul! Ki tudja? Talán az ősei is hálásak lesznek, ha elrángatjuk otthonról. -ittam bele a kávémba elgondolkozva. Távolabbról is lehet szeretni egymást, és nem is a világvégére költözne. Szerintem ez mindenkinek előnyös lehetne...

livin' in new york

Frank Ames and Evander Russel imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Vivienne Hale
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Vivienne Hale 0084c73c0f04ff2972156755cc4175b56c62ccce
Vivienne Hale 7bc537e44eb7cdd5c2f07eccdb88296a50048548
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
small rain lays great dust
♫ :
Do you ever feel like an outcast?
You don't have to fit into the format
Oh, but it's okay to be different
'Cause baby, so am I (so am I, so am I, so am I)
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Vivienne Hale Cd026fad9753d0fbb75ebd8f0560ecff0f38510d
★ idézet ★ :
My generation is so motivated to tell their own stories because we have so many that need to be heard.
★ foglalkozás ★ :
Üzletvezető
★ play by ★ :
Kathryn Newton
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Vivienne Hale Tumblr_inline_qevhwbQEJo1sn95bh_500
TémanyitásRe: Vivienne Hale
Vivienne Hale EmptySzer. Júl. 10 2024, 06:00
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Vivienne!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindig minden társaságban kell, hogy legyen egy fekete bárány, aki egy kicsit kitűnik a többiek közül, és szerintem ezekben a "bárányokban" sokkal több lehetőség is lapul, mint azokban, akik könnyen kiszámíthatóak. Azt hiszem, hogy a környezeted számára Te nem csak valaki olyan vagy, aki néha kilóg a sorból, hanem kicsit egy időzített bomba is, akinél sosem lehet tudni, hogy mikor robban, mert épp valaki valami olyant mondott, ami neked nem tetszik, vagy épp más a véleményed.  Egyáltalán nem rossz tulajdonság az, hogy kiállsz mindig a saját igazad mellett, viszont néha tudni kell azt is beismerni, hogy másoknak is lehet igazuk. Vivienne Hale 3673325056 Együtt élni másokkal viszont nem mindig könnyű, közösködni és osztózni  néha kemény feladat, de ha jól olvastam a soraid között, akkor számotokra ez egyáltalán nem kihívás, sőt... Vivienne Hale 3673325056  Remélem, hogy az új lakótárs beköltözése után is megmarad az a béke, ami abban a lakásban jelen van. Vivienne Hale 2624752903
Színt és rangot, majd egy admin fog adni, de addig is érezd jól magad Vivienne Hale 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Vivienne Hale Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Vivienne Hale 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Vivienne Hale Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
264
★ :
Vivienne Hale Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Vivienne Hale
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» After the after party - Hale & Lio (Hale lakása)
» Vivienne Hylan
» Vivienne Westfield
» Vivienne Fairchild
» instagram.com/Mrs.Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: