New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 68 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 68 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

my lil' puppy boi -- chase
Témanyitásmy lil' puppy boi -- chase
my lil' puppy boi -- chase EmptyVas. Jún. 30 2024, 18:06
Chase Wilkins
Szabad

Play by
Zack Nelson
Születési hely
NYC
Kor
18. életévét még be nem töltött
preferáltan most végzett vagy fog a gimiben
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
te dolgod
Családi állapot
te dolgod
Csoport
diákok
Történetünk
Te csicska --
nyugalom, vica versa, egyezményesen szívjuk a megnevezéssel a másik vérét a megfelelő pillanatokban. Jó kedvünkben, vidító jelleggel, szándékos kötekedés, vagy épp a vérnyomás növelésének céljából. Mentális, fizikai előnyei vannak ennek az ide-odadobált labdának annak ellenére ennél különbözőbb személyiségűek aligha lehetnénk. Külsőre hasonlítunk, bárki megmondaná a vérem vagy, de a jellemed távol áll az enyémtől, ebben anyádra ütöttél, aki tíz évvel ezelőtt hunyt el autóbalesetben. Vele könnyebb dolgod lenne, jobban megértené az apró érzelmi rezdüléseidet, az introvertált igényeidet, a könyvimádatodat, az egyedüllét igényét tudom, az nem egyenlő a magánnyal, részletes esszét toltál két éve az orrom alá a témáról, járt érte a buksisimi vagy akár azt mennyire utálod a sportokat, jobban vonz az írás.

Te csendes vagy, nyugodt, kerülöd a feltűnést, míg én -- nagy vonalakban; inkább az ellenkezője.

Nem mindig érzékelem mikor van hangulatváltozásod, így, ha nem mondod előfordul elefántként trappolok be a porcelánboltba, de szerencsére az évek alatt sokat csiszolódtam, mára sokkal jobban kezelem, ismerem fel mikor rosszabb napod van, és nem erőltetem rád azokat a dolgokat, amik nekem szoktak segíteni. Nem vagyunk egyformák, tudom, nem vagyok menthetetlen. Azt viszont elárulhatnád mi történt fél évvel ezelőtt, ami miatt a szokásosnál is kevesebbet mondasz el, a rád nem jellemző módon egyre több hülyeségbe keveredsz, sőt, rossz társaságba is.
Ha nem olyan lennél, mint amilyen nem zavarna az füvezel vagy okosan, de más tudatmódosítókkal élsz, netalán alkohollal, de -- ismerlek. Te nem ilyen vagy, és lehet szarul esik, rossz gombokat nyomkodok, amikor erre felhívom a figyelmed, vagy épp direkt kivárom magyarázattal szolgálj, de nincs ötletem rá mihez kezdjek veled. Pár hónappal ezelőtt az őrsről kellett kihozzalak, mert bevittek kábszer birtoklásért fű, és épp csak annyira mostam meg a fejed ez milyen amatőr volt, amire szemforgatva visszamorogtál -- excuse me...?!

Fogalmam sincs mi zajlik benned, azt az egyet tudom gondosam takargatom előtted a nem túl legális dolgaimat, amiket anyád halála óta jelentősen minimalizáltam, és ha rajtam múlna, már magam mögött hagytam volna. Csakhogy. Elvileg nem tudsz az illegális 'rendezvényekről', amiket az edzőterem melletti raktárépület alagsorában 'engedélyezek', alkalomadtán szemmel tartok az éjszaka közepén, ahogyan elvileg arról se a menyétfejű, seggfej haverod bár kétlem ennek titulálnád, kis Jason lábát is eltörtem figyelmeztetésül a legutóbbi tévútra vezetésedet követően, hogy többé a közeledve se merészkedjen, vagy arról a rendőrségre rohant, a feljelentésében a te nevedet említette meg az elkövető szerepében, és kicsit több mindent teszek ennek az ügynek az eltusolása érdekében, mint sima lefizetés -- a saját bőrömet fogom vásárra vinni.

A kérdés tehát változatlan --
mi történt? Összetörték a szíved a suliban? Megaláztak? Kigúnyoltak? Mit tudom én, a szembe szomszéd öregasszony mondta azt a hajadra, hogy túl lányos már ez a hossz? Csak mondd meg, kihagyom a következő vasárnapi bingózást, hadd szenvedjen az öregklubja nélkül.

Fontos leszögezni, Chase tényleg jó gyerek. Sad( Nagyon távol áll egy igazán lázadó tinédzsertől, ő inkább az a fajta, aki tényleg megbánja a helytelen döntéseit, és rosszul érzi magát miattuk, nem dühöng, szájal vissza, kelt még nagyobb feszültséget, hogy még rosszabbá tegye a szituációt, mert úgyis megérdemli. Kifejezetten melankolikus, magába forduló. Kicsit ilyen >>  my lil' puppy boi -- chase 1811199453

Hogy pontosan mi történt, aminek hatására másként viselkedik mostanság, kicsit züll, vagy éppen mit tud ezt egyeztetésre bocsájtom, egyáltalán nem szabom meg. Csak gyere te csicska. Biztos vagyok benne mindent meg tudunk beszélni ahhoz jól érezd magad a kari bőrében.  my lil' puppy boi -- chase 4135191119  

livin' in new york

Ariel Hella Wright and Manila Calabrese imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Harvey Wilkins
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
my lil' puppy boi -- chase C29cc03dcbafceaf0458fd306effc0fe60634a1c
★ kor ★ :
49
★ családi állapot ★ :
kölykös özvegy
★ lakhely ★ :
bronx
★ :
my lil' puppy boi -- chase 5a432c900f1b560c3297157fe7015bcef6214bb6
★ idézet ★ :
your existence gives me a headache,
go stand over there.
★ foglalkozás ★ :
edzőterem tulajdonos
★ play by ★ :
karl urban
★ szükségem van rád ★ :
my lil' puppy boi -- chase Bd01e9eb53c71f3246fcd825b6897adae14e3f07
oh boy...
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
my lil' puppy boi -- chase SV5qe
 
my lil' puppy boi -- chase
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chase in Chase Bank
» Noah&Chase
» Chase Harrington
» Chase Winkler
» Chase Wilkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: