New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:59-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:56-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:18-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:17-kor
Chloe Loomis
tollából
Ma 10:51-kor
Chloe Loomis
tollából
Ma 10:51-kor
Chloe Loomis
tollából
Ma 10:50-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 10:08-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 10:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
25
Diákok
45
30
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
42
30
Munkások
32
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
36
Üzlet
25
23
Összesen
211
198

Milo & Zoey - Born to be wild
TémanyitásRe: Milo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild EmptyTegnap 18:15-kor

Milo & Zoey
“Maybe when your big picture is in place, all those bumps in the road along the way get sort of smoothed over.”

Nem vártam, hogy kedves lesz hozzám hirtelen. Számítottam arra, hogy falba fogok ütközni, sőt arra számítottam, hogy ajtóba is. Miszerint az orromra csapná azt. Tehát a tény, hogy még itt vagyok... jó jel. A gúnyolódása meg lepereg rólam, őszintén nem érdekel, hogy mit gondol vagy mond addig ameddig megadja amire szükségem van. Nem vagyok rá kíváncsi, sose nem is voltam. Egyenesen szarok rá. Csak szánjon meg a két szép szememért vagy a seggemért, aztán a többi már nem kimondottan érdekel.

- Szükséged van rám épp úgy ahogy nekem rád. - Mondom felsóhajtva. Még ha lassan is fizetek és van némi tartozásom is, de mégis azért egy visszajáró kuncsaft vagyok, szüksége van rám. Erre mondjuk büszke aligha lehetnék, ha Aston hallaná mi jár a fejemben, nyilván már rég keresztre feszített volna. De basszus! Nem akarok könyörögni neki. Nagyon nem. - Nem nézlek hülyének. - Mondom miközben teljesen hülyének nézem. Sőt! Utálom! Utálom az összes ilyen balfaszt akik csak játszadoznak és az időmet húzzák. - Eskü nem foglak lehúzni. Tudod, hogy eltűnni sem fogok, bármikor megtalálsz ha le akarod verni rajtam a tartozásom. - Amit nyilván remélek, hogy nem akar majd megtenni, de ezen a ponton már az életemet is a kezébe adnám, hogy megkapjam amit akarok. Bár kezdem úgy érezni, hogy veszett ügy lesz ez, ugyanakkor fel nem adom. Nem ilyen könnyen! - Különben sem tartozom olyan sokkal... - Azt inkább nem vallom be, hogy amúgy fogalmam sincs, hogy mennyi az annyi. Nem kimondottan tartom fejben a számokat. Tulajdonképpen semmit sem. - Hogy-hogy hány embernek? Nem soknak... Nem mindegy?!- Hazudom nem túl sok magabiztossággal a hangomban ugyanakkor annál több ingerültséggel. Direkt csinálja. Megölöm!

- Kurvára ne vedd a szádra a családomat! - Mordulok fel ezen a ponton már tényleg ingerülten. Rátapintott egy gyengepontra. Még akkor is ha egyébként igaza van. Mégsem szeretek a családomról beszélni, azt meg főleg nem szeretem ha mások teszik. Ez elég nyilvánvaló lehet most számára. Idegesen lépek már mellé a konyhába, érzékelheti, hogy ez nem csak azért van mert egy köcsög, az elvonási tünetek kezdenek feltűnni rajtam, éppen ezért is érezheti a kétségbeesésem és esküszöm, rohadt közel állok ahhoz, hogy magam kezdjem el átkutatni a házat. - Komolyan rúdtáncosnak nézek ki? - Vetek is rá egy "ez most komoly?" pillantást, mindketten tudjuk - és látjuk -, hogy nem egy cicababa kinézetem van és soha nem is lesz. Na meg a táncoláshoz a cickók sem ártanának.

Egyre jobban idegesít szinte minden szava. Ha nem lenne olyan nagy bennem a késztetés, már rég itthagytam volna a fenébe. De nem tehetem meg. Akkor sem ha egy igazi faszként viselkedik velem és legszívesebben behúznék neki egyet. - Milo... - Mondom ki a nevét ezúttal vészjóslóan mikor telibe az arcomba fújja a füstöt, ami aztán a következő szavai után végleg el is pattintja bennem azt a bizonyos utolsó húrt. Szarok az egészre akkor! Egy egyszerű mozdulattal lököm el magam a konyhapulttól, majd bal kezemmel a cigit tartó keze felé nyúlok, hogy egy szempillantás alatt lökjem ki azt a kezéből, még az sem érdekel, ha begyullad az otthona. - Ezt rohadtul fejezd be! - Kiáltok rá, bár ekkor már érezhetően elmentek otthonról a fejemben, amit a röhögése csak mégjobban felerősít, így aztán szinte reflexszerűen indul a másik kezem is, hogy lekeverjek neki egy akkora pofont, amekkora nyilvánvalóan nekem több fájdalmat fog okozni, mint neki, de ezen a ponton már az sem érdekel. - Lehet, hogy azt gondolod, hogy szórakozhatsz velem de kibaszottul nem így van! Nem félek kikaparni a szemed, hidd el! - Fenyegetem is meg szemrebbenés nélkül, majd pedig gondolkozás nélkül kezdek neki kutakodásnak az otthonában. A konyhával és annak fiókjaival kezdve. Mintha bármi jogom is lenne hozzá, következményekre meg főleg nem gondolva. - Nem kell adnod, majd megtalálom. - Bököm még oda morogva, miközben kezeim nyilvánvalóan remegnek már.



“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Milo Salazar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Milo & Zoey - Born to be wild A79859fa904bb712c6bb854d03162fa9b8554e5b
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 2b90453da90846767c689ceb371d3264083ae837
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Milo & Zoey - Born to be wild JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Milo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild EmptyPént. Jún. 28 2024, 14:06



Zoey & Milo

Hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem fordult meg a fejemben, hogy Zoeyt a szoszi utan kuldom, de vegul a hatalmas szivemnek koszonhetoen nem raktam ki az utcara.
- O, tenyleg? - kerdezem jokedvuen. - Ez aztan a megtiszteltetes! Hat hallod, feldobtad a napomat. Mar ezert is megerte nem kidobni teged. - tunik el az arcomrol a szeles mosoly es komolysag veszi at a helyet. Megeshetne a szivem szegeny rimankodo lanyon, de nem o az egyetlen, akit vergodni latok. Mi az ilyen emberekbol elunk, ez nem ujdonsag. Az egyetlen problema az, hogy o nem fizeti meg az anyagot.
- Csak szolnod kell es azonnal adok par nevet. Kar, hogy szoba sem allnak veled, amig nem perkalsz. - vonom meg lazan az egyik vallam. Biztos lehet benne, hogy ok nem engednek be a hazukba. Mint mondhatnek, verzik erte a szivem.
Fogalmam sincs miert, de szo nelkul hallgatom a suketeleset. Lassan a fejem fogom kinomban, de uriember modjara hagyom, hogy vegigmondja amit annyira szeretne.
- Oke, hogy hulyenek nezel, na de ennyire? - nezek ra kerdo pillantassal. - Jol ertem, hogy apropenzert szeretnel minosegi drogot? - nyomom meg a minosegi szocskat. A kerdes termeszetesen koltoi volt, felesleges valaszolnia. - Hany embernek tartozol meg rajtam kivul? - setalok el mellette. Valojaban az erdekel, hogy milyen alakok azok.
- Mibol gondolod, hogy a te rikacsolasod jobban tetszik? - huzodik pimasz vigyor a kepemre, majd slukkolok egyet a cigarettabol.
- Igazad van. - bolintok. - Nem csak a te anyad baszta el a nevelest. - celzok arra, hogy az ove sem jobb es hat ezt.. nem is tagadhatja. Sot, talan sokkal rosszabb a mama. Vagy csak tobb eszem volt, igy nem szoktam ra semmi szarra, franc tudja. Amikor elkezdtem dilerkedni, megtudtam, hogyan is keszul a porcukor. Addig tartod finomnak, amig meg nem tudod, miket basznak bele. Talan el kene vinnem az egyik laborba - nem mintha lenne ott barmi keresnivalom -.
Amikor kozli, hogy melozik, azonnal felmerul a kerdes, hogy vajon meddig birja majd. Par nap?! Talan egy het vagy egy honap? Annal valoszinuleg nem tobb. Majdnem felnevetek, de visszafogom magam es csendben figyelem, ahogy kozelit. - Mondd, hogy nem azert fizetnek, mert rudakon tancolsz. - kacsintok ra, majd gyorsan, feltunoen vegigmerem.
- De, most hogy kerdezed, nagyon is van. - szivok egyet a spanglibol, majd egyenesen az arcaba fujom a finom fustot. - Ugyan miert ne akarnam? Fogalmad sincs, milyen izgato vagy ilyenkor. - na es ez az a pont, amikor mar nem tudom visszatartani a rohogest.  



Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Milo Salazar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 951eafa58fa713508bb7783ed47dd495909ce4aa
Milo & Zoey - Born to be wild 6df93e25-b33f-41ff-b9f6-ebc0c546b67e_yk14-264
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 533806b76aace46c8c7a53df29871cbc55397db9
★ foglalkozás ★ :
díler, hacker
★ play by ★ :
Mert Ramazan
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild Dbb6cc7ba77eaa70eb799d298a933e2ae5f84167
TémanyitásRe: Milo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild EmptyPént. Jún. 28 2024, 00:07

Milo & Zoey
“Maybe when your big picture is in place, all those bumps in the road along the way get sort of smoothed over.”

Nem az ajtó felé biccent, hanem a kanapé felé. Ez már fél győzelem, nem? Nem gondoltam volna, hogy egyáltalán még szóba állna velem. Talán még nem húztam le elégszer. Még. Mondjuk az is lehet, hogy hálás nekem amiért megszabadítottam a piros tangástól. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy élvezte a rikácsolását... tuti még megdugni is csak úgy dugta meg, hogy közben befogta a száját. Bár ezekbe a gondolatokba inkább nem képzelek túlzottan bele, inkább csak jókislány módjára foglalok helyet a kanapén.

A gúnyos vigyorra egy szemforgatással válaszolok és itt még ha hiszi, ha nem... de tényleg igyekszem jól viselkedni. Ha másról lenne szó, nem én lennék a könyörgési fázisban és nem függnék tőle, már rég a nyakának ugrottam volna. De nem teszem mert visszafogom magam. - Te vagy a kedvencem. - Válaszolom szinte gondolkozás nélkül azonnal rávágva, holott ez nyilván nem pont így van. Nem igazán vagyok tele lehetőségekkel. - Tudtommal dílerek még mindig nem teremnek fán. De szólj ha tévedek... - Adom is vissza neki a gúnyos mosolyt, csak ez után jut eszembe, hogy most épp a seggét kellene nyalnom. Miért ilyen nehéz ez? Miért nem tudok csak egyszer legalább úgy tenni mintha kedves lennék... Ehelyett most csak pislogok rá mint hal a szatyorból, reménykedve abban, hogy nem szívat meg. Meg nem esik le neki túlzottan, hogy amúgy ő az egyetlen lehetőségem.

- Figyu! Azért azt nem mondhatod, hogy sosem fizetek semmit... - Mondom miközben elgondolkozom, hogy mikor is adtam utoljára pénzt neki. Nem most volt... - Oké, aláírom, hogy sűrűbben fizethetnék, de szar az élet. Viszont mindig fizetek, még ha nem is az összes tartozást, de igyekszem. - Magyarázkodom, szinte még számomra is érthetetlenül, próbálok a matekommal villogni, merthát tényleg nem mondhatja, hogy még soha nem fizettem, csak kicsit lassabban, mint amit elvárna. De nem húzom le... annyira. - Amúgy is, tartozol nekem a nőciért. - Próbálkozom meg egy másik módszerrel. - Kidobtam neked. Ne mond, hogy hiányzik a rikácsolása? - Ugyan nem ismerem Milo-t túlzottan, de azt már tudom, hogy van némi hasonlóság közöttünk.

- Látom téged sem tanított meg anyád felöltözni. - Horkanok fel szemforgatva. Most komolyan így fogja riszálni magát előttem? Aztán meg jönnek a kínosabbnál kínosabb kérdések is. Miért kell egy egész rituálé neki ahhoz, hogy megadja amit kérek? Mindkettőnk idejét csak vesztegeti. Vagy most komolyan élvezkedik a kétségbeesésemen? - Van munkám. - Vágom rá, ami ezúttal nem is hazugság, bár arra inkább nem térnék ki, hogy meg is tudom-e azt tartani. Nem valószínű mert nálam a munkahelyek cserélődnek úgy, mint nála a kurvák. Természetesen ezt a megjegyzést inkább megtartom magamnak. - Milo... - Mondom ki a nevét szinte már könyörögve, majd fel is állok, mert még szép, hogy nem tudok a fenekemen maradni. Kisóvárgok utána a konyhába, majd pedig a konyhapultnak dőlve figyelem amit csinál. - Nincs valami erősebb? - Kérdezem pofátlanul, még csak nem is gondolkozva azon, hogy igazából nem vagyok alkudozós pozícióban. - Na de ne izélj már... Nem akarod, hogy könyörögjek, ugye? - Kérdezem némileg vészjósló hangon, reménykedve abban, hogy ez majd elijeszti, miközben sóvárogva nézek rá és a cigijére.



“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Milo Salazar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Milo & Zoey - Born to be wild A79859fa904bb712c6bb854d03162fa9b8554e5b
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 2b90453da90846767c689ceb371d3264083ae837
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Milo & Zoey - Born to be wild JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Milo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild EmptyCsüt. Jún. 27 2024, 13:21



Zoey & Milo

Az atlagos ejszakat egy atlagos reggel koveti. Egy ismeretlen no ebreszt, akivel meg gyorsan lezavarunk egy vad menetet. Nos, ez addig hangzott szepen, mig meg nem kerdezte, hogy hova viszem reggelizni. Nem akartam szegenyre ugy nezni, mint egy hulyere, de sikerult. Mi az, hogy kozos reggeli?! Annak is orulnie kene, hogy meg az agyamban lehet es nem raktam ki a szuret fel oraval ezelott.
- Na en mentem zuhanyozni. - a kerdeset valaszra sem meltattam, egyszeruen csak fogtam nehany tiszta holmit es egy torcsit, majd irany a furdoszoba, ahol mindenekelott mely levegot vettem. Vesszek meg, ha ertem a mai noket. Egy dugas utan mar el is kene vennem? Hat akkor Istenem, irany egyenesen az anyakonyvi hivatal, mit szarozzunk?!
A hideg viz alatt vegre ellazulok, mintha meg a fejfajasom is enyhult volna es vegre kezdek magamhoz terni.
Epp kilepek a zuhany alol, amikor meghallom a kis szoke hangjat. Ez vajon ki a tokommel tarsalog? Talan a kis kepzeletbeli barataival, sajnos kinezem belole. Ekkor hallok meg egy masik ismeros hangot. Fasza.
Gyorsan a derekamra tekerem a torolkozot, majd kisetalok a furdobol - mert hat ne maradjunk le semmi jorol -. Mit mondhatnek, egesz aranyos, ahogy baratkoznak. Szeles mosollyal az arcomon figyelem, ahogy Zoey kirakja szegenykemet. Milyen kar erte. Csak kesobb ne kopogtasson az ajtomon, mert annak kurvara nem orulnek.
A nonek meg sem kell szolalnia, jol tudom, miert jott. A kanape fele biccentek, jelezven, hogy nyugodtan kenyelembe helyezheti magat.
- En pedig azonnal segitek is. - huzodik gunyos vigyor az arcomra. - Miert hozzam fordultal? - vannak ismerosei, barkihez mehetett volna. - Mar igy is sokkal tartozol. Mit gondolsz, en talan ingyen szerzem a minosegi cuccot?! - huzom fel a szemoldokom. Nem buta lany o, maximum csak eljatssza.
Kenyelmes tempoban visszasetalok a szobaba es felkapok magamra egy fekete boxert. Ez igy boven eleg lesz.
- Szereztel mar valami rendes munkat? - utam a konyhaba vezet, ami nincs messze a nappalitol, ugyhogy gond nelkul hallom a valaszat. - Kersz kavet? - en gyorsan ontok magamnak, majd egybol lehuzom. A pulton hevero spangliert nyulok, meggyujtom a szepseget es melyet slukkolok belole. Tokeletes.

Zoey Miles imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Milo Salazar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 951eafa58fa713508bb7783ed47dd495909ce4aa
Milo & Zoey - Born to be wild 6df93e25-b33f-41ff-b9f6-ebc0c546b67e_yk14-264
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 533806b76aace46c8c7a53df29871cbc55397db9
★ foglalkozás ★ :
díler, hacker
★ play by ★ :
Mert Ramazan
★ hozzászólások száma ★ :
7
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild Dbb6cc7ba77eaa70eb799d298a933e2ae5f84167
TémanyitásMilo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild EmptyCsüt. Jún. 27 2024, 11:01

Milo & Zoey
“Maybe when your big picture is in place, all those bumps in the road along the way get sort of smoothed over.”

Ideges toporgással várom, hogy kinyíljon az ajtó. Magam sem tudom, hogy azért vagyok jobban ideges mert egyszerűen csak... a szükség nagy úr. Vagy mert már megint kurvára nincs pénzem a szükségleteim kielégítésére és őszintén nem csodálkoznék, ha Milo az arcomba vágná az ajtót. Illetve páros lábbal rúgna ki miután rájön, hogy pénzem az - már megint - nincs. Pontosabban... van. De nem neki. Azt a pár húszast amelyeket korábban a melltartómban rejtettem el, semmiképp sem adhatom ki a kezemből. Az vészhelyzet esetére van és nem véletlen került elrejtésre. Szóval ja... már előre érzem, hogy ki leszek vágva. Sűrűn fordul velem elő ilyesmi, nincs ebben újdonság, ám tény, hogy a forrásaim egyre jobban csappannak. Vagy éppen kezdenek kiismerni. És bár most - ismét - találtam munkát, mégsem érzem azt, hogy bármikor is képes lennék összeszedni magam belőle.

- Mit akarsz? - Rángat ki gondolataimból egy éles, rikácsoló magas hang. Nyilvánvalóan nem túl sok vendégszeretet szorult a nőbe, szinte egy szempillantás alatt ugrik vérnyomásom az egekbe a pöffezkedő pofájától, elönti az agyamat a vér, aminek köszönhetően úgy gázolok át a félmeztelen szőkén, mintha ott sem lenne. - Hé! - Vísít akárcsak a fába szorult féreg mikor a vállammal véletlenül még lökök is rajta egyet ahogy elhaladok mellette. - Mit csinálsz? Ez nem a te otthonod... Milo nincs itthon! - Néz utánam, még a karom után is kap, hogy megpróbáljon megállítani. Én természetesen csak ignorálom, mert ez a legjobb dolog amit tenni tudok vele szemben.

- Ha nem lenne, te sem lennél itt. - Mormogom el az orrom alatt, sokkal inkább magamnak, mintsem a piros tangásnak, és már vágtatok is be, hogy megkeressem magamnak a szóban forgó férfit, aki nyilvánvalóan csak élvezi a cicaharcot. - Szia. - Mondom is frappánsan, de a csaj nyivákolása még mindig nem hagy alá, így aztán mutatóujjamat felmutatva jelzem Milo-nak, hogy még visszatérek hozzá, csak egy pillanat. - Az istenit, hát szard már össze magad! - Mordulok rá a nőre, majd a földön elterülő ruhája után nyúlok... szigorúan csak két ujjal érintem azt, majd a kezébe adva elkezdem őt terelgetni, vagy inkább lökdösni, egészen addig ameddig az ajtón kívülre nem kerül. Aztán pedig az ajtót is az orrára csapom. - Így már sokkal jobb. Szóval... hol is tartottunk? - Fordulok vissza Milo felé és valahol remélem, hogy már megvolt a légyottjuk, nem szeretnék még egy kurvát is a tartozásaim közé csapni amiért elüldöztem a nőt még az előtt, hogy megkapta volna amiért fizetett. - Ja, igen! Szükségem lenne a szeretetszolgálatodra. - Nem kavargatom sokáig a forró kását, egyenesen bele a közepébe, még csak nem is titkolom, hogy mi a helyzet. Aztán még egy bájos mosolyt is elengedek, mert jól tudom, hogy Milo szereti őket. Az már más kérdés, hogy nekem a gyomrom is felfordul a bájolgástól. A szükség nagy úr. Én magam pedig igencsak ingerült kezdek lenni.



“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.

Milo Salazar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Milo & Zoey - Born to be wild A79859fa904bb712c6bb854d03162fa9b8554e5b
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild 2b90453da90846767c689ceb371d3264083ae837
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Milo & Zoey - Born to be wild JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
30
★ :
Milo & Zoey - Born to be wild Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
TémanyitásRe: Milo & Zoey - Born to be wild
Milo & Zoey - Born to be wild Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Milo & Zoey - Born to be wild
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We were born sick, you heard them say it
» Born again | Ricky & Remy
» Zoey Miles
» Nothing is free. - Diane & Zoey
» Alter Ego | Zoey & Lamb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: