New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:01-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 18:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

John 'Sharkey' Russel
TémanyitásJohn 'Sharkey' Russel
John 'Sharkey' Russel EmptyHétf. Jún. 24 2024, 09:03
John Russel
My world just stopped when I saw your eyes on me

Karakter típusa
Saját
Mindig keres valaki.
Teljes Név
John Russel
Becenév
Sharkey, John, Apa, Fater, Vén Szar
Születési hely
Jasper, Alabama, Egyesült Államok
Születési idõ
1967. április 30.
Kor
57
Lakhely
Staten Island, New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
házas
Tanulmányok
Az iskoláit Alabamában végezte.
Foglalkozás
Motorbolt tulajdonos
Munkahely
The Sin of Ride
saját vállalkozás
Hobbi
- repülés (géppel, nem az LSD-től)
- motorozás
- szerelés
- kertészkedés, állattartás
- zene hallgatás
- haverokkal iszogatás
- kockulás a többi ápolttal
- napszemüveg gyűjtés

Csoportom:
Üzlet

Jellem
Igazi nehéz eset a pali, de ha valaki tud bánni vele, beszéli a nyelvét, akkor "idomítható". Elvan békésen, mint a zen iszap, de ha valakinek mégis sikerül kihoznia a sodrából, erőszakos is tud lenni. De nem a családjával! A hangját sem szereti felemelni, arra ott van Amy, a házisárkány. Cserébe viszont az asszony az, aki mégis engedékenyebb és folyton elkényeztetné a kölyköket.
Nem szereti, ha tanácsokat osztogatnak neki, nem is fogadja meg őket. Megy a saját feje után, és a maga igazában hisz. Makacs, csökönyös, kitartó. Bár olyan, mint az öszvér, előbb választja az ész érveket, semmint az erőszakot. A látszat ellenére ő is ért a szép szóból, és ezt másoktól is elvárja. Konfliktuskerülő, inkább szeret korrekt megoldásokat találni a problémákra. Két lábbal a földön típus. Igyekszik mindenkivel jó viszonyt ápolni. Azonban haragtartó is. Ha valaki átveri, megbántja, sosem felejti el. Nehezen gyógyul ezekből, sokáig képes a saját sebeit nyalogatni.
Ha pénzről van szó, elővigyázatos. Nem fukar spórolós, de utálja a felesleges költekezést.
Tud nagyhangú is lenni, de inkább hallgatag. Megbízható, jól tud titkot tartani.
Türelmes, segítőkész, nagylelkű, bárkit őszintén szívesen végig hallgat.
A szerelemben érzelmes, gyengéd, egyszerű, közvetlen, hűséges, ugyanakkor posszesszív és féltékeny is. Szereti a kényelmet, a gyönyört, a lustálkodást, a finom ételeket. Igazi hedonista alkat.
A család számára szent és sérthetetlen. Fontos a nyugodt, békés, harmonikus légkör. Egy életre választ párt magának igényes kritériumok és alapos megfontolás alapján. Mindent megtesz azért, hogy kiváló férj és jó apa legyen. Otthont teremt, és igyekszik mindent megadni a szeretteinek, amit csak kívánnak.
Az iskolák elvégzése után csatlakozott a sereghez. A Delta Force-nál szolgált, kiképző is volt. Aztán visszavonult, motorboltot nyitott, családot alapított. Egy ideig még kapcsolatban maradt a katonasággal, de vagy tíz éve már mindenki csak motorokkal kapcsolatban zaklassa.
A feleségével, Amy-vel már 25 éve házasok. Imádja benne, hogy szép, nőies, barátságos, leleményes, megértő. Nagyon fontos, hogy könnyen barátkozik, igazi háziasszony, kellemes vendéglátó. Elragadó szirén, erős nő, közben mégis törékeny és gyenge, akinek a támasza lehet az élet minden területén. Fontos, hogy hasznosnak, erősnek érezhesse magát, aki felkarol másokat akár érzelmileg, akár anyagilag. Szeret biztonságot nyújtani.
Két gyerekük született, Alynne (24) és Evander (21). Nagyon büszke rájuk, mindent megtesz értük, ami csak az erejéből kitelik.
Imádja az állatokat, mindenféle állatmenhelyet támogat. Később egy farmon szeretne élni (a világ végén), ahol csirkéket, teheneket, kecskéket, alpakákat, meg mindenféle állatot tarthatnak, na meg növényeket termeszthetnek. Mármint ő meg az asszony, a gyerekektől nem vár el semmi ilyesmit. Éljék csak szépen a saját életüket.
A barátai, avagy a többi 5ökör és az ő szeretteik is nagyon fontosak a számára. Sharkey mindenki barátja, bátyja, apja, vagy amit csak akarsz. Az egész olyan, mint egy nagy, összetartó, lökött család. (amihez Torettónak semmi köze.)

Avataron:
Michael Rooker

Múlt
Nyugi, ígérem, én vagyok az utolsó ilyen motoros apuci jómadár a sorban. Gondoljatok bele, ha több, mint egy focicsapatnyian lennénk. Na baszki. Akkor az adminoknak sorsot kellene húznia, hogy ki legyen a következő szerencsétlen áldozat. De még utolsó beszarásként ide tolok valami rendhagyót. Azt hittétek, megint jövök a szokásos, már kissé unalmas és elcsépelt kis párbeszéd idézgető szösszeneteimmel, ami már a könyökötökön (de nehéz szó leírva basszameg xd Tényleg! Próbáld csak ki!) jön ki. Reilly így, McKenna úgy, Ames és Dave meg amígy. (Delaney-t direkt hagytam ki. Kis szarcsimbók seggfej.) Már engem is kezdett fárasztani. Nem még akkor titeket.
Kedves Te! Aha. Te, aki ezt most olvasod a gépeden, a mobilodon, a buszon, a melóban, vagy a klotyón ülve. Leszarom. (Haha, te is, mi? xd)
Ez egy lecke. Lecke a családról. Lecke a barátságról. Lecke a tiszteletről. Lecke a döntésekről. Lecke az elfogadásról. Lecke az előítéletekről. Jaaa. Meg lecke a szóismétlésről és a mocskos pofánkról.
Az egész élet egy monoton fostalicska, ami elől kicsit mind ide menekülünk. (oké, meg most a sok rohadt szúnyog elől -.- ) Csak gondold végig, te miért játszol, miért alkotsz meg bárkit is, neked mit is jelent ez az egész. Lefáraszt a meló, szívja a véredet a család, vagy szimplán csak utálsz tükörbe nézni. Mind kívülállók vagyunk. Kicsit talán még defektesek is. Ez a büdös nagy helyzet. De nem itt! Szóval csak azt akarom kihozni ebből az egészből, hogy...

Shaaarkeeey!!!! Szétspameled a szervert a balfasz prédikációiddal!!! Megint!!! A játék meg miattad áll.

Anya túl sok rumot öntött az esti teádba, öreg, vagy mi a fasz van már!?

Dobd el a billentyűzetet de rohadt gyorsan, csapd fel a kicseszett fülesedet, aztán csapassuk. Egy órám van, aztán nekem programom lesz. Veletek ellentétben nekem van real életem is.

Baaaaahhhh..... és hova szarjunk!???

Jól van már!!! Éretlen kis pöcsfejek. Mehet.

Mondja ezt a tata, aki videójátékfüggő a többi trottyos haverjával együtt. lol

Vigyázz a szádra, fiam! Ne akard, hogy átmenjek! Tudom, hol laksz! Rendelkezem olyan különleges képességekkel, amelyeket pályám során tökélyre fejlesztettem. Amelyek miatt a magadfajták rémálma vagyok. Nem foglak keresni, nem üldözlek téged. De ha nem kussolsz, meg foglak keresni, meg foglak találni, és meg foglak ölni!

Sok sikert, fater! (8

Ez fenyegetés! Oo Ezért fel lehet jelenteni! Screenshotoltam, köcsög!!! Hé, zsarukám! Intézkedj!

Ehw. >< Szabadnapos vagyok. Hagyjatok ki ebből. Vissza a csatába, gyökerek!

Azért egy pillanatra elhittétek a negyedik falas dolgot, mi? Vagy várj! Most ez is annak számít? Banyek. Na, legyen szép napotok! (: <3

livin' in new york




"I don't know why I do the things I do. Never did.
I'm a damn mystery to me."  "I'm Mary Poppins, y'all!"


Alynne Russel ölelést küldött

Danielle Parker and Evan Russel imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Sharkey Russel
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
John 'Sharkey' Russel Tumblr_nyeg2fZ0Bo1s0sn5co2_400
John 'Sharkey' Russel Tumblr_inline_p7q3j4j1hw1s50qig_400
★ kor ★ :
57
★ elõtörténet ★ :
You know how it is, somebody will see your work and like it and remember it.
♫ :
I don't need no excuse
You like it fast and loose.
★ családi állapot ★ :
John 'Sharkey' Russel Ezgif-1-815fbd9f98
married with a virago
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
John 'Sharkey' Russel Vc3On5F
The best mirror is an old friend.
★ idézet ★ :
Time is definitely money, so if you screw up a day,
you may not get a chance to go back
and redo that day.
★ foglalkozás ★ :
Motorbolt tulaj / Mindenki apja
★ play by ★ :
Michael Rooker
★ hozzászólások száma ★ :
6
★ :
John 'Sharkey' Russel Tumblr_noohp3DwYk1s0sn5co2_400
TémanyitásRe: John 'Sharkey' Russel
John 'Sharkey' Russel EmptySzer. Jún. 26 2024, 20:15
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves John!
(nem a Channing Tatum féle.  John 'Sharkey' Russel 3673325056  )

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Jó végre megismerni a csapat apa figuráját is a többiek után, hogy végül ki az aki rendet tart a háttérből, ha éppen a szükség úgy hozná. Határozott megjelenésed ellenére te magad az a személy vagy, akire mások mindig számíthatnak történjen bármi. Ha éppen a gond üt be vagy csak egy beszélgetésre lenne szükség, te nálad mindig kiköthetnek és ez irtó jó dolog.
Ugyan te magadat nehéz természetű embernek könyveled el, de a jellemed alapján számomra ez úgy tűnt inkább csak a másoknak mutatott felszín, hisz aki jobban megismer téged, az tudni fogja, hogy valójában mennyi értékkel is rendelkezel. Odafigyelsz másokra és megbecsülsz mindent ami az életed része, amit ahogyan csak tudsz, éreztetsz is velük. Maradj is hű ezekhez a tulajdonságaidhoz, hisz sokat számít egy olyan személy az ember életében aki őszintén törődik vele. John 'Sharkey' Russel 4146035580
Kreatív módon írtad meg a sztorid folytatását és örültem amiért ennyire részletes lett a jellemed is. Szimpatikus karaktert hoztál és kíváncsi vagyok mit hoz számodra a folytatás, de abban biztos vagyok, hogy unatkozni nem fogsz.
Mellesleg, ha már ilyen jól elbeszélgettünk egymással akkor hozzám dobhatnál a játéktér felé menet egy kávét. Köszönöm.  Laughing  Laughing
Örülök, hogy olvashattalak!  John 'Sharkey' Russel 1987965242

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





Sharkey Russel ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
John 'Sharkey' Russel A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
John 'Sharkey' Russel 69b3735478064c9e37951b326e7b14d7030cfbbe
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
John 'Sharkey' Russel 477d5a1f914ac1562563843cf8487e02f2b133ba
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1780
 
John 'Sharkey' Russel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Russel
» Alynne Russel
» Evander Russel
» Jas & John -
» Hey, it's John!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: