New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

John Norton
TémanyitásJohn Norton
John Norton EmptyVas. Május 07 2017, 23:05

John Norton



Karakter típusa: Saját
Teljes név: John Norton
Becenevek: Viccelsz? John. Mayának Johnny fiú.
Születési hely, idő:Amszterdam, 1981.08.15.
Kor: 35
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Elvált, vőlegény (?)
Csoport: Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: University of Sydney, Orvostudományi kar
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Belgyógyász, nefrológus
Ha dolgozik// Munkahely: jelenleg előzetesben, aztán majd meglátjuk
Hobbi: a lányommal tölteni az időt, pesztrálni Mayát, Jamiet és Jaket okítani a női nemről

Kedves olvasó, mit szeretnél tudni a csodás életemről? Kezdhetném én is a sablonszöveggel, hogy megszülettem, felnőttem, és most boldog házasságban élek, van két gyerekem, és a munkám a mindenem. A sok rózsaszín mázat félretéve ez kibaszottul a való élet, ahol nem minden végződik happy enddel, és nem minden szerelmi románcból lesz gyerek, na meg egy életen át tartó szerelem. Hát lásd a nagyobb ugródeszkákat, és vond le abból, hogy milyen vagyok.

Amszterdam csatornás részén láttam meg a napvilágot. Anyám és az apám házassága nem tartott sok ideig, és miután betöltöttem a hatot már el is hagyott minket a családfenntartó, na nem azért, mert ne lett volna példaértékű szülő…a rák ragadta el tőlünk. Túl hamar kellett felnőnöm, de legalább megtanultam, hogy mi azaz önállóság, és felelősségtudat.
Anyám második házasságával egy időben megkaptam az áhított „nagy testvért” Vincent Avrich személyében. Összesen nyolc év korkülönbség van közöttünk, de mint az éjjel és a nappal, olyanok voltunk. Mi lett az egyetlen, na jó talán két közös pontunk? Az orvosi pálya, és Maya Cairns. Vincent természete szöges ellentétben állt az enyémmel. Nekem már a középiskolában kijárt az a tisztelet, amit ő csak az egyetem utolsó pár évében ért el. Népszerűbb voltam, magabiztosabb, és törekvőbb, de mégis ő nyerte el a fődíjat. Maya az egyetemi kabalám. Igen, most lehet mindent úgy érteni, ahogyan akarsz. Szimplán barátok voltunk, akik megittak egy sört a kollokvium után, elbeszélgettek részegen, táncoltak az esőben az év meccsén. Egyetlen csókon kívül az égvilágon semmi sem történt közöttünk, mégis ragaszkodtam hozzá, óvtam őt, mintha a húgom lenne…csak éppen rohadtul elbasztam a dolgokat. Vincent kivetette rá a hálóját, és az ujja köré csavarta. Egy fogadás miatt odaveszett a legjobb barátom, és a testvérem iránti maradék hódolat is. Hónapokon belül pedig már jött is a happy end, de aztán én is megismertem Laurent…

Na, de eltértem a tárgytól. Röviden összefoglalom, hogy értsd, milyen vagyok én. Több szerepben tündöklöm, tehát:
1. A legjobb nefrológus (Nem légből kapott szöveg. Mutassam az év orvosa díjamat?) Nem is egy van.
2. Aggódó apa (Próbálj meg felnevelni egyedül egy öt éves kislányt, akinek rosszul működik a veséje…na majd akkor megtudod mi az igazi aggodalom, addig csak az árnyékát ismered annak.) Szerencsére a dolgok jó irányba mozdultak el, és megtanultam osztozkodni a terheken, hála Nadia Romanovnak.
3. Barát, aki mindig ott van, ha kell. (Semmi nem bizonyítja jobban, hogy évek elteltével is ragaszkodtam Mayához, illetve a sor kibővült Jamie Woodwarddal, és Jake Lester személyével). Befogadtam őket a belső körbe, a második családom lettek.

A hab a tortán: hirtelen haragú, kemény, őszinte..néha már sértően, magabiztos (ha orvos vagy, akkor ez adott), arrogáns, nehezen nyíló. Ezek nagyvonalakban takarják csak a jellememet. Édesanyámtól azt tanultam meg, hogy idő kell a valóságos megismeréshez. Az ember többrétű, akárcsak az agyag. A külső tényezők formálják, így az sem csoda, ha valaki éppen a megértő orvost látja bennem, valaki a küszködő apát, vagy valaki éppen a gyilkos ösztönt…
Külsőre? Nézz rám, és meg is kaptad a választ. Főnyeremény.

Számvetés a tündérmeséhez képest: 1 házasság, 1 gyerek, 1 őrült feleség, 1 eljegyzés, 3 újabb gyerek útban.


”Az apaság életem legfontosabb szerepe. Ha ebben elbukom, elbuktam mindent.”


Sydney

Az óceáni vitorlázás a tökéletes kikapcsolódás a mindennapi taposómalom után. A kórház általában leszívja minden erőmet, de a hívogató kék mélység, és a szél ereje együttesen megszabadít az összes problémámtól.
A fedélzet szélén ültem, és a hajó orrára szálló madarakat figyeltem. A reggeli órákban nyílt a legszebb kilátás a városra. Szerencsére ma szabadnapom volt, és nem kellett a betegeimmel, sem egyéb sürgős esetekkel foglalkozom, így minden időmet a kislányomnak szentelhettem.
- Lucy merre vagy? – kiáltottam el magam, és az aprócska manót kerestem a tekintetemmel, de nem láttam sehol.
- Most nincs kedvem bújócskázni veled, az isten szerelmére, Lucy. – kiáltottam ismét el magam, de csak egy halk kuncogás hallatszott fel odalentről a hajó aljából. Biztosan megint talált magának valami titkos elfoglaltságot, amit nem szeretett volna megosztani velem.
- Ha háromra nem jössz elő, akkor visszafordulunk, és nem ebédelünk idefent. – fűztem keresztbe a kezeimet a mellkasom előtt, és kíváncsian vártam, hogy mikor fog előbukkanni. Már megszokta, hogy nálam nincsenek üres fenyegetések, így azonnal megjelent a lépcső alján egy széles vigyorral az arcán.
- Apa…apa tengerbiológus akarok lenni. Tegnap Corával elmentünk a delfinbemutatóra. Nézd, mit kaptam. – csoszogó talpacskáival szelte a lépcsőfokokat, és kitárva a karomat vártam őt odafent.
- Mutasd meg. – guggoltam le mellé. Szinte belém csapódott a törékeny testével, és a mellkasomhoz bújt.
- Ugye, milyen szép? Ez egy kardszárnyú delfin. Igen kevés van már belőle a Földön azt mesélte tegnap a bácsi az előadásában. – a karjaimba zártam, és a combomra ültettem, hogy szemügyre vehessem a legújabb csecsebecséjét.
- Nagyon szép. – mosolyodtam el, de a miniatűr szobor láttán elfacsarodott a szívem.

- John…nézd az ott egy delfin? – integet a feleségem a Samatha oldaláról. Boldogság tölti el a szívemet jelen pillanatban, mert Lauren a legcsodálatosabb teremtés, akit az égiek nekem küldhettek.
- Nem tudom, nézzük meg. – a hátam mögül egy vadonatúj távcsövet húzok elő, és meglengetem előtte.
- Megvetted mégis nekem? Olyan csalfa vagy. –közelebb jön hozzám, és egy csókkal jutalmaz meg. Ajkaink összeforrnak, és a külvilág is megszűnik létezni körülöttünk. A végén már belemosolygok csókunkba, mert a gömbölyödő pocakja nem engedi, hogy szorosabban bújjunk össze.
- Hogy van a kis pocaklakó? – érintem meg a hasát, és óvatosan simogatom. Hirtelen érzem meg a rúgást.
- Ez ő volt? – lepődök meg, és az ajkaim is szétnyílnak. Nagyra tágulnak a pupilláim. A kislányom…ő az én kislányom lesz. Láthatatlan kötelék fűződik már most közöttünk, annak ellenére, hogy még nem tarthatom a karomban őt.


- Apa…mikor látogatjuk meg Maya nénit, és Vincent bácsit? Olyan régen jártunk náluk. Anya is velünk jöhetne. – nagy csokoládébarna íriszeit rám emelte Lucy, melynek képtelen lettem volna nemet mondani, mégis fejben még az előbbi emlékkép foszlányait elevenítettem fel.
- Amint beilleszkedtünk, ez sem fog elmaradni Tündérkém, rendben? – válaszoltam neki, és egy puszit adtam a feje búbjára. Még gyermek, sok mindent nem ért, és nem is kell értenie.
- Anya is velünk jöhet? – szegezte nekem a kérdését, melytől a szívem megint ezer darabra hullott szét. Hogy mondjam el egy öt évesnek, hogy az anyja elmeháborodott, és közveszélyes a saját lányára nézve is?
- Anya most utazgat, és nem ér rá. Tudod, megbeszéltük. Ha egyeztetek Mayával, akkor ellátogatunk hozzájuk, és lehetséges, hogy még azt is megengedi, hogy használhasd a sztetoszkópját. –öleltem magamhoz, és a végtelen óceánra siklott a tekintetem. Lauren már soha nem fog visszatérni közénk.

Seattle 2017

Homályosak az emlékképek, minden összemosódott az elmúlt pár órában, mióta lekapcsolt a parti őrség, és behoztak a kapitányságra. Nem állítom, hogy boldog lennék, de az aggodalom nagyobb nálam, és telefonálni sem engedtek. Két órán át ment a szájtépés, hogy mondjam el, mégis mi a francot kerestem egy munkatársam hajóján, két hullával, egy terhes nővel, és egy hét éves kislánnyal karöltve. Az őszes hajú nyomozó nem hitt nekem, úgy kezelt, mint egy hidegvérű gyilkost, és sajnos igazat kellett adnom neki. Az is voltam, egy megátalkodott, és szívtelen gyilkoló gép. Nem nyughattam, akárhányszor lehunytam a szemhéjamat csakis egy valaki jelent meg a lelki szemeim előtt, és az nem más, mint a volt feleségem. Mikor lettem igazságosztó, és mikor lépett életbe, hogy túllépjek a saját értékeimen? Nem játszottam istent…már az egyetem óta letettem az esetről, de most maróan lohasztott belülről a bizonyosság, hogy nem vagyok különb a pszichopata bátyámtól, vagy éppen a tíz évvel ezelőtti énemtől. Mit számít, hogy papírom van az életmentésről, ha az ösztönöknek engedve két embert is megöltem egyetlen éjszaka alatt? Az orvoslás mocsadéka vagyok. Nem hittem volna, hogy én..a felelősségteljes apuka, a bajban segítő barát egyszer majd átváltok, és könnyedén lepuffantom az egykor szeretett nőt. Mi vezetett idáig? A kétségbeesés, az állandó harc, hogy a felszínen maradjak. Évek óta fuldoklom, nem látom a kiutat, vagyis nem láttam, amíg meg nem ismertem Nadia Romanovot. Megvoltak a keresztjeim, a csontvázak a szekrényben, mégis belém szeretett. Megérdemelhettem egy ilyen nő szerelmét, a teljes odaadás érzését? Határozottan a nemmel válaszoltam volna, de túl önző, túl naiv voltam. Engedtem a csábításnak, a puszta sóvárgásnak, leszakítottam a béklyókat, és szabadjára engedtem Johnt. Ez volt az én legnagyobb vétkem. Vezekelnem kellett volna életem végéig, mert nem érdemeltem meg a boldogságot. Nézd meg hova jutottál Norton! A börtön vár rád, egy névvel ellátott cella, ahol életed végéig fogsz rohadni. Nem fogod látni a lányodat felnőni, nem fogod oltár elé vezetni a kis angyalt, és többet nem beszélsz majd a barátaiddal sem. Elvesztem, de ekkor még fogalmam se volt, hogy mennyire.
- Jó reggelt Mr. Norton. – nyit be egy barna hajú férfi. Az öltönyéből látszik, hogy méregdrága, és a bőrtáskája sem a piacon beszerzett portéka.
- Jó reggelt, és kicsoda maga? – tekintek fel rá. A póló rátapad a felsőtestemre, már egyfajta másnapos férfiszag terjeng körülöttem, a hajam kócos, a szemem alatt fekete karikák sereglenek. A számat már elharaptam, így a belső felülete az ínyemnek sebes.
- Az ügyvédje, és nagyon remélem, hogy nem vallott be semmit, mert akkor aláírta a halálbüntetését. Ne nyilatkozzon, ne mondjon semmit az én jelenlétem nélkül. – pakol le a fakószínű asztallapra, miközben egy másik férfi is megjelenik a háta mögött.
- Jamie.. – csodálkozva nyílnak el a kéklő lélektükreim. Ezernyi kérdés cikázik át a fejemen, de az egyik nyomozó is követi őket, szóval a személyes társalgásnak nem most jött el az ideje.
- Mr. Litt…remélem nagyon jó védelmet állít fel, mert a védencét kétszeres gyilkossággal vádoljuk.. – a szememben értetlenség támad. Megöltem, de nem szánt szándékkal tettem, mégis mielőtt kiborulnék, csak lesütöm a szememet, és rádöbbennek, hogy de mégis, bennem volt az indulat. Lauren nem ilyen halált érdemelt, de akkor nem tudtam gondolkodni, és a lányom meg Nadia volt a tét. Megölte volna őket, de senki nem fogja nekem elhinni, mert megöltem. Az én kezemhez tapad a vére.
- Köszönjük a remek introt, de innentől kezdve az ügyfelem csakis az én jelenlétemben nyilatkozhat. A bilincset meg szedjék le róla. Tudja, amíg nem bizonyosodik be az ellenkezője, addig kijár neki is az ártatlanság védelme. – hadarja el a még fel nem fogadott sztárügyvédem, én meg mélyen hallgatok, és a zöld íriszeket fürkészem. Jamie Woodward nem sokszor ideges, de most az. Az orra még mindig nem az igazi, jól behúztam neki, mielőtt elindultam volna a kikötőbe, hogy kioltsam a volt feleségem életét.
- Ezt majd eldöntöm én Mr. Litt. – mér végig, aztán mégis odalép hozzám, és a kis kulccsal kioldja a kezemet hátrafogó bilincset. Már egy ideje nem érzem, és muszáj átmasszíroznom, hogy a vérkeringésemet felfrissítsem, de még így sem érzem jól magam.
- Öt percet kapnak, utána a kedves ügyfelét átkísérjük a központi terembe. Az ügyészségnek most állítják össze a vádiratot. – taglalja az ügyemet, mintha egy hétköznapi esetről lenne szó. Nem vagyok nyugodt, most érzékelem a súlyát annak, amit tettem, így jobbnak látom, ha nem húzom fel a nyomozót. Az ügyvédem is bólint, majd miután bezárul az ajtó, leül velem szemben, és felkattintja az aktatáskája két szélét tartó fogantyúkat.
- Mr. Norton…nem fogok hazudni, de nagy szarban van. – kezdene bele, engem mégsem izgat, hogy mi lesz az ítéletem.
- Megkérhetném Mr. Litt, hogy kettesben hagyjon Jamievel. – jelentőségteljesen szemlélődöm, farkasszemet nézek a férfival, mire megunja, és egy sóhajtás közepette megadja magát.
- Rendben, de csak pár percet kapnak. – áll fel, és otthagyja nekem azt az embert, aki a pokolba űzhet. Megvárom, hogy kimenjen, aztán az asztallapra helyezem a két tenyeremet, és komolyan merülök el a zöld szempárban.
- Nem fogok bocsánatot kérni, amiért megütöttelek. Megérdemelted, de most figyelj rám. Tudnom kell, hogy hol van Lucy, és mi történt Nadiával. Nagy ütéseket kapott Laurentől…jó kezekben van? – reménytelien fürkészem őt, de amit látok…az lesújtóbb, mint valaha.
- John…kórházban van. Lucy meg a gyámügyeseknél. Nem jutottam be hozzá, már szóltam Mayának, hogy cselekedjen. – elrebegek egy néma hálát, aztán megragadom a kezét, és remegő ujjakkal marok a felsőjébe.
- Jamie…meghalok, ha bajuk esik. Vigyázz rájuk…helyettem is. Intézd el, hogy Lucy az anyámhoz kerüljön…Nadia…a legjobb kezekben a helye. Bárkinek is a gyerekét… - elhallgatok, és nagyot csusszan lejjebb az Ádám-csutkám. Nem hiszem el, hogy ez megtörtént.
- John… - nagyon lassan emeli rám a tekintetét a barátom, aztán egy hosszúra nyúló csend telepszik közénk, mire kinyögi a választ.
- A tiéd… - olyan erősen tartom a pólóját, hogy beállnak az ujjaim. Értetlenül lesem, hátha hazudik, de nem mond semmit.
- Az nem lehet…én…Nadia…az…én..apa… - rázom meg a fejemet, és elnyílnak a szemeim. Már több időnk nincs. A nyílászárót felcsapják, és kettő rendőr jön be az ügyvédemmel a nyomukban.
- Dr. John Norton letartóztatjuk kétszeres gyilkossági vád gyanújával… - megszólalni se hagynak időt, úgy rángatnak fel a székről, mint egy kutyát.
- Jamiee…az én…az én gyerekem…engedjenek el…Jamiee…vigyázz..rá…szeretem. – hadakozok, de nem tudok semmit sem tenni. Elvonszolnak, és még inkább összetörök. Apa leszek….

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: John Norton
John Norton EmptyCsüt. Május 18 2017, 20:41

Gratulálok, üdv nálunk!

Szervusz Kedves John John Norton 4146035580
Hát nem tudom, hogy mivel kezdjek, de meg kell kérdeznem tőled, hogy mondták már, hogy ez a pasi mennyire hasonlít Amerika Kapitányhoz? John Norton 4146035580 Annyira szeretem azt a csávót, hogy ezért is kaptalak téged ki elsőre! John Norton 4146035580 Szó szót követ és azt kell mondjam, hogy érdekes volt, hogy a jellemedhez az életedet írtad, szerintem az inkább kerülhetett volna a párbeszédekre, de a végére végre sikerült megismerni téged, egy idegesítő orvos vagy. Rolling Eyes Azért remélem mindennek ellenére nem csak akkor állsz majd szóba a betegekkel, ha előkerül egy pénzzel teli boríték. Smile
Nem irigyellek, hogy egyedül maradtál a kislányoddal, a beteg kislányoddal. Sad De az élet mindenkit más megpróbáltatások elé állít és neked ez jutott osztályrészedül. Mindennek ellenére szerintem jól helyt álltál. Smile Sajnálom, ami a feleségeddel történt és sajnálom, hogy a picinek az édesanyja szeretete nélkül kell felnőnie, olyan szomorú, jól beleválasztottál hapsikám. :/ És sajnálom, hogy ennyire megszívtad, hogy rád akarják kenni azokat a gyilkosságokat, hát nem vagy valami jó helyzetbe. Én a legjobbakat remélem neked és tudom, hogy majd minden rendbe jön, mert csak sugárzom a pozitív energiákat. John Norton 4146035580
Üdv közöttünk, foglald le a handsome pofid és go játszani! John Norton 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
John Norton 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
John Norton Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
John Norton Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
John Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Céline Norton
» Little Norton
» Hessia Norton
» Scott Norton
» Cindy Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: