New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 20 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:27-kor
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:20-kor
Bellis Oakwood
tollából
Ma 00:17-kor
Millie Crawford
tollából
Ma 00:16-kor
Emma Z. Newton
tollából
Ma 00:12-kor
Manila Calabrese
tollából
Tegnap 23:40-kor
Roy McMillan
tollából
Tegnap 23:38-kor
Millie Crawford
tollából
Tegnap 23:34-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
23
Diákok
44
29
Egészségügy
26
14
Hivatal
7
11
Média
43
30
Munkások
30
22
Oktatás
11
7
Törvényszegõk
12
34
Üzlet
24
22
Összesen
208
192

those three words | Caesar & Ty
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptyCsüt. Jún. 20 2024, 08:19

those three words

Caesar & Ty

S
zavakba sem tudom önteni, hogy mennyire gáz már, hogy nem emlékszem arra, hogy Kimy minek jött. Vajon ő látta rajtam, hogy lefagytam? Valamit muszáj lenne kezdenem magammal, hogy felzárkózzak, annyira kilógok a sorból… lehet az a baj, hogy csak egyfajta balzsamot használok nem pedig háromfélét és amiatt nem csillog úgy a hajam? Meg nem lenne rossz, ha tudnék magassarkúban járni rendesen, nemcsak úgy, mint egy nyomi. Valaki igazán kikupálhatna, mint Sandra Bullockot a Beépített szépségben. Nagyon helyre kellene tennem ezeket a dolgokat a fejemben, de az csak akkor fog menni, ha kimondom őket.
- Jó, hát lyukas az agyam – szabadkozom. Talán épp a ruháját bambultam, hogy milyen jól állt rajta. – De amúgy meg úgy mondod ezt, mintha annyira öreg lennél, hagyjuk már – nevetek, bár a fejemben ott kavarog a rengeteg kimondatlan szó, amelyeket mondattá akarnék formálni, de nem tudom, hogyan. Az meg milyen már, hogy azt kérdezem, hogy: miért én?
A csók néhány pillanatig elfeledteti velem ezeket a gondolatokat, és annyira könnyen veszítem el a fejemet meg egyáltalán önmagamat, hogy még mindig nem tudom elhinni, hogy ilyen hatással lehet rám valaki. Ilyen még soha nem történt velem azelőtt, hogy megismertem volna Caesart.
- Te is engem… de gondolom, észrevetted – mondom ki a nyilvánvalót, miközben őt nézem, nem tudok betelni vele. Pedig nem direkt volt ám az iménti, hanem csak úgy jött az érzés a semmiből. Ja nem is, már azzal megérkezett, amikor leült mögém és szorosan magához vont. Azóta teljesen el vagyok veszve.
Persze nem hagy békén ezt követően sem, amit igazából egyáltalán nem bánok, de mivel tényleg szeretném elmondani neki a bajomat, így végképp nem tudok koncentrálni és teljesen összefüggéstelen dolgokat mondok. Lehunyom a szemem egy pillanatra, amikor a vállamat borítja a csókjaival, talán észreveszi, hogy egy kicsit libabőrös is leszek tőle. A testem azonnal válaszol neki, még ha az agyammal épp más irányba szeretném terelni a dolgokat, úgyhogy le is szidom egy kicsit, mert így sosem jutok a végére ennek az egésznek, és ha már belekezdtem, túl akarok lenni rajta.
Nyelek egy nagyot, aztán végre sikerül összeszednem magam annyira, hogy mondatokká formáljam a szavakat, de jó nagy káosz lesz az egészből, legalábbis Caesar arcáról ezt olvasom le. – Nem viccelek… csak már egy ideje ez így benne van a fejemben és el akartam mondani, mert nem tudom, hogy… nem tudok semmit – nézek rá, mintha valami kölyökkutya lennék, aki rossz fát tett a tűzre.  – Hát öhm… nem tudom? – pislogok rá. - Más vagyok? Vagyis… igen, ezt én is látom, hogy más vagyok, tökre nem illek a képbe – jó ég, ezt tényleg kimondtam?
Azon egy kicsit meglepődöm, hogy csak egy barátnője volt előttem. Ezek szerint egyikőnk sem nagy mestere a párkapcsolatoknak, vagy lehet, hogy ő csak nem akart elköteleződni. Nem beszéltünk még ilyesmiről eddig, úgyhogy eléggé fura is, de nem akarom, hogy a fejemben maradjon ez az egész, inkább meg akarom beszélni.
- Hű, aha, igazából nekem sem, na mindegy… - mit is akarok mondani? – Ja mármint nem barátnőm… - valaki lecsapna egy lapáttal, légyszi?  - Jó, de biztosan voltak… lányok… - fogalmazom meg nagy rejtélyesen a dolgot. -… akik olyanok, mint akikre gondolok. Akik nem olyanok, mint én.
És végre sikerült, azt hiszem.
Aztán hirtelen nem is tudom, mi történik, mert elkezd mondani valamit, de közben meg bökdös és alig tudok figyelni arra, amint mond. A karjaimmal próbálom védeni magam, hogy még véletlen se találjon rá a csiklandós pontokra, de persze nem sikerül és az lesz a vége, hogy csak becsukott szemmel nevetek felszabadultan. Csak a „lányokkal járni” meg az OKÉ van meg, fogalmam sincs, mit mondott.
- Aha – vigyorgok rá. – Szóval lányokkal akarsz járni, jól értettem? Többel is? Én nem is vagyok elég? – kérdezem hozzá hasonlóan megjátszott felháborodással. – Na szép, megyek is inkább… - majd megpróbálok feltápászkodni a földről, hogy jól otthagyjam, de igazából legszívesebben azt szeretném, ha hozzábújhatnék.







Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 2b396cbb6e47399ebcfe7fb9a2b1b958
those three words | Caesar & Ty 44e3bc565d05e0883db5194bd3697615ec25d452
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
Caesar
those three words | Caesar & Ty 043e3be573ba58cd0f0fc080e8528d1ab138475b

youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
those three words | Caesar & Ty 3fe79ba8a856cd7b16377376062999f68b1996bb
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
those three words | Caesar & Ty 5c3727d393a75ab752ecb1085f2b040aafa9c0bf
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzer. Jún. 19 2024, 21:23


Tyra & Caesar

Tényleg minden olyan szépen kezd a helyére billenni. Megvan a lelki békém itthon, lassan belerázódom abba, hogy milyen szerepet fogok betölteni a cégben, egyre könnyebben veszem az akadályokat. Talán éppen azért vagyok egy kicsivel érzékenyebb arra, hogy most azt érzem valami nincs a helyén. Bár már az sem lepne meg, ha csak egy délibáb lebegne a szemeim előtt, de inkább rákérdezek, hogy megnyugtathasson minden rendben van, vagy éppen tudjuk rendezni ha mégsem. Nem emlékszem, hogy valami megkérdőjelezhetőt tettem volna, de azzal is tisztában vagyok, hogy máshol van az ingerküszöböm, mint a legtöbb embernek.
-Öcsém... és még azt mondják a fiataloknak jobb a memóriájuk.-nevetek vele én is egy kicsit, amikor látványosan fogalma sincs róla, hogy Kimy miért is járhatott erre. Nem gond. Majd felhívom, vagy majd ő keres, ha azóta nem sikerült nélkülem elhárítania a felmerült problémát... ha egyáltalán problémáról van szó.
A csóknak köszönhetően én szinte el is felejtek mindent... az aggodalmat, az ebédet, meg úgy összességében az egész világot, mert egyedül az számít, ahogyan ő érezhetően elveszti a kontrollt néhány másodpercre, amivel hülye lennék nem élni.
Amikor elhúzódik, szinte felmordulok, de türtőztetem magam és csak veszek egy mélyebb lélegzetet nyugalomra intve magamat. Széles vigyorral fogadom az apró puszit és kicsit megrázom a fejemet hitetlenkedve. Hogyan érdemeltem ki én ezt a lányt? Sehogy.. de mégis megkaptam.
-Ne kérj bocsánatot, csak egy kicsit megindítottál, de nincs gond.-nehogy már ezért kérjen tőlem bocsánatot, hát megőrülök.
Szépen fokozatosan egyre magasabbra emelkednek a szemöldökeim miközben ő sikeresen belegabalyodik a saját gondolataiba. Közben persze egy másodpercre sem hagyom békén a bőrére hintett apró csókokkal. Rohadtul élvezem, hogy ilyen hatással vagyok rá.
-Tessék?-kérdezek vissza halkan nevetve és végül csak megkegyelmezek neki és felemelem a fejemet, hogy a szemeibe nézhessek.
Lassan fagy le a mosoly az arcomról, amikor végre elmondja, hogy mi is nyomja a lelkét, nekem pedig egyre ráncosabbá válik a homlokom.
-Te most viccelsz velem, ugye?-nem vagyok se mérges, se felháborodott, inkább csak meglepett, mert nem értem, hogy ezt most így honnan szedte és nem vagyok benne biztos, hogy most komolyan beszél vagy sem.
-És nem gondolod, hogy pont azért vagy te a barátnőm, mert te más vagy, mint amilyen lányokkal körül vagyok véve?-érdeklődök, hiszen eszembe sincs leszúrni a bizonytalanságáért.
-Elárulok neked egy hatalmas titkot, amitől el fogod egyszerűen dobni az agyad. Nem nagyon volt barátnőm előtted. Csak egy, de az nem működött.-tényleg szeretném őt teljes mértékig megnyugtatni ezzel kapcsolatban.
-Meg egyébként is....-sóhajtok drámaian.-Ki ne találd már nekem, hogy te majd azt jobban tudod, hogy én milyen lányokkal akarok járni, OKÉ?-majdnem minden szónál belebökök egy kicsit az oldalába, hogy megkeressem hol csiklandós, miközben tettetett felháborodástól csöpög a hangom.




caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 74d25cafff2ed2593d4448517924fd4bc7faa23a
those three words | Caesar & Ty C0fd027c40ac0a46a757210fe1b36902044a212d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
those three words | Caesar & Ty F2cb46d7408d7f89942551df33125ab811bd6080
★ családi állapot ★ :
hers..
those three words | Caesar & Ty 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
those three words | Caesar & Ty 4a73aa9c904b5e91928b2cce225faea2f37fba7e
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
424
★ :
those three words | Caesar & Ty 98418c1df0e49cd4928d270fd1a4d4782a20d551
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzomb. Jún. 15 2024, 21:13

those three words

Caesar & Ty

A
kétlaki élet először eléggé nehezen ment, főleg azért, mert anyát egyedül hagyni otthon furcsa volt. Mindig is együtt voltunk, mióta megszületettem, és igazából nemcsak anya-lánya kapcsolat a miénk, hanem barátnők is vagyunk. Nem véletlen hát, hogy mondhatni jobban izgult az első Caesarrel közös randim előtt, mint én, pedig azért én is tudok ám stresszelni.
Mióta együtt vagyunk kénytelen voltam rájönni, hogy ennek az időnek is el kellett jönnie. Bár nem költöztem ide hozzá, mégis nagyon sokat vagyok itt és ez mindkettőnk számára sokkal könnyebbé teszi a dolgokat, mintha mindig Brooklynban lennék. Anyához is hazamegyek olykor, de otthon sokkal nyüzsgőbb az élet, mint itt Caesarnél, mivel itt csak mi ketten vagyunk.
Vannak dolgok, amiken időnként elgondolkodom, aztán rájövök, hogy tuti hülyeség és végül benne maradnak a fejemben. Ez is olyan, amit érzek egy ideje, de nem beszéltem még róla senkinek, mivel nem tudom, hogyan lehetne elmondani. Lehet, hogy tényleg vannak gondok a fejemben… Csak azt tudom, hogy akkor jó, amikor Caesarrel vagyok, olyankor felébrednek bennem a pillangók, mint most is, ahogy idesettenkedett mögém és megölelt.
Annyira szeretem, hogy tolerálja az ilyen hülyeségeimet, hogy ülök a földön és nézek ki az ablakon, sőt néha még ő is csatlakozik hozzám. Együtt olyan jó ezeket a dolgokat csinálni még akkor is, ha nem szólunk egymáshoz egy szót sem.
- Nem tudom… - Fú, lehet, hogy mondta, de épp azzal voltam elfoglalva, hogy milyen szép, mindig egy kicsit lefagyok, ha meglátom azt a lányt, aki nagyjából annyi idős lehet, mint én, na jó talán egy kicsit biztosan idősebb, nem is ez a lényeg… - Nem emlékszem – erre majdnem felnevetek, mert ennyire nyomi tényleg nem lehetek, de mégis. Emlékszem, hogy beszélt hozzám, de az agyam semmilyen információt nem fogadott be.
Nézem az ablakban a tükörképünket és annyira tökéletesnek látszik minden.
Aztán amint a pillantásom találkozik az övével, s a kezével az arcomat simítja, gondolkodás nélkül egy gyengéd csókot nyomok az ajkaira, ami végül egy kicsit vehemensebbre sikerül, mint terveztem. Úgy érzem ekkor, hogy ezernyi pillangó száll ki a mellkasomból.
De még mielőtt itt jobban belemennénk a dolgokba, elhúzódom levegő után kapkodva, végül még egy puszit adok az orrára levezetésképp, vagy nem is tudom miért, csak úgy… mert aranyos.
- Bocsi, csak… kicsit hiányoztál – szabadkozom mosolyogva, pedig nem kéne ezt mondanom, bár lehet, hogy kicsit mégis, mivel bizonyára benne lett volna a folytatásban. – Ja… nem zavar, vagyis hát, ez a te lakásod, nekem… - annyira frappánsan fogalmazok, hogy az egyszerűen megdöbbentő. – Én nem tudom… - apró bizsergés fut végig rajtam, amikor a vállamat csókolja. – Eltereled a figyelmemet, na – szidom le játékosan, de mosolygok közben.
Fogalmam sincs, hogy mit akarok mondani, de azt tudom, hogy valahogyan el akarom. Még mindig félig felé fordulva nézek rá és megpróbálom szavakba önteni ami a fejemben van.
- Szóval, hát ő olyan szép lány, tudod – ha eddig nem tudta, akkor most már biztosan rádöbbentettem, na szuper jó vagyok. – És sokszor látom, hogy ott vannak ilyen lányok körülötted, és én meg olyan más vagyok, nem vagyok olyan, mint ők… - bököm ki végül a dolgot kissé bánatosnak tűnő hangon. Nem is tudom, az vagyok-e igazából, de tény, hogy az a kontraszt, ami köztem és a többi lány között van, az óriási és eléggé lelomboz. – Aztán gondolom, nem ilyen magamfajta barátnőid voltak előttem… - ezt aztán jól megcsűrtem-csavartam. Vajon érteni fogja, hogy mire akarok kilyukadni?







Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 2b396cbb6e47399ebcfe7fb9a2b1b958
those three words | Caesar & Ty 44e3bc565d05e0883db5194bd3697615ec25d452
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
Caesar
those three words | Caesar & Ty 043e3be573ba58cd0f0fc080e8528d1ab138475b

youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
those three words | Caesar & Ty 3fe79ba8a856cd7b16377376062999f68b1996bb
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
those three words | Caesar & Ty 5c3727d393a75ab752ecb1085f2b040aafa9c0bf
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzomb. Jún. 15 2024, 16:41


Tyra & Caesar

Könnyebbek lettek a napok és ez neki köszönhető. Nem is vettem észre igazán, hogy mennyire feszült vagyok a hétköznapokban, amíg ő bele nem csöppent az életembe. Olyan volt, mint amikor fordulsz egyet és kiroppannak a csigolyáid, amitől hirtelen sokkal könnyebben kapsz levegőt, pedig nem is érezted, hogy probléma lenne. Tyra egyszerűen helyretett bennem valamit és ehhez meg sem kellett erőltetnie magát. Nekem az is bőven elegendő volt, hogy önmaga volt mellettem.
Nem is csoda, hogy amint hazaérek az első utam hozzá vezet, hogy végre megint magamhoz ölelhessem úgy, mintha nem csak néhány óra telt volna el azóta, hogy legutóbb láttam. Nem tudok néha nem aggódni érte. Félek, hogy túl sok neki a változás hirtelen, hiszen nem kicsit borítottam fel az eddigi életvitelét és igen nagy csomagot cipelek magammal, amivel nem feltétlen egyszerű megbirkózni, főleg ha ilyen váratlanul csapódik ez az egész az ember arcába.
-Persze, kicsim, amit csak szeretnél.-bólintok. Imádom, hogy most már ilyen nyugodt dolgok is beépültek az életembe és miatta sokszor már nem a TV előtt bomlasztom az agysejtjeimet, hanem inkább ilyeneket csinálunk... nézzük a Central Parkra lassan rászakadó esőt.
Ahogy rám pillant a tekintetem egyből az övébe kapaszkodik és az arcára simítom a kezemet. Még azelőtt lehunyom a szemeimet, hogy megcsókolna, így az első érintéstől kezdve csak az érzésre tudok koncentrálni. Ajkai egyre határozottabban simulnak az enyémekhez az én pedig már készülnék, hogy magam felé fordítsam és az ölembe emeljem, amikor elhúzódik tőlem. Basszus. Élesen szívem be a levegőt, hogy baromi gyorsan megtaláljam az önuralmamat és ne provokáljam ki egyből a folytatást. Szavai segítenek egy kicsit visszazökkenni. Itt járt Kimy. Ez nekem nem olyan meglepő, hiszen még mindig rengeteg dologhoz kellek az Emperorral kapcsolatban, de lehet, hogy egész mást akart most. Gőzöm sincs igazából.
-Igen? És mit szeretett volna? Vagy nem mondta?-kérdezem érdeklődve miközben a felsője ujját kicsit lejjebb húzom, hogy kényelmesebben hozzáférjek a vállához.
-Zavar, hogy itt volt?-finoman csókolom végig a válla vonalát a nyaka felé. Aki nem ismer minket annak furcsa lehet, hogy Kimyvel ennyire szabad bejárásunk van egymás életébe. Nekem ez az egyik legtermészetesebb dolog a világon, de ez nyilván külső szemlélőként máshogyan jöhet le.






caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 74d25cafff2ed2593d4448517924fd4bc7faa23a
those three words | Caesar & Ty C0fd027c40ac0a46a757210fe1b36902044a212d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
those three words | Caesar & Ty F2cb46d7408d7f89942551df33125ab811bd6080
★ családi állapot ★ :
hers..
those three words | Caesar & Ty 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
those three words | Caesar & Ty 4a73aa9c904b5e91928b2cce225faea2f37fba7e
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
424
★ :
those three words | Caesar & Ty 98418c1df0e49cd4928d270fd1a4d4782a20d551
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzomb. Jún. 15 2024, 14:45

those three words

Caesar & Ty

N
éha még magam is alig hiszem el, hogy velem történik ez az egész, olyan, mint a mesében. De már az első találkozás után is mikor elváltak útjaink, azért le kellett ülnöm egy padra néhány pillanatig, hogy elhiggyem: tényleg velem történik.
Aztán azóta csak sodródom az árral és egészen egymás életének részeivé váltunk, de annyira, hogy egyre inkább azt érzem, hogy nem bírok létezni nélküle. Ezt még sosem mertem elmondani neki, nehogy azt gondolja, hogy valami pszicho csaj vagyok, aki rá van kattanva, meg nem is nagyon tudnám szavakba önteni, azt hiszem… Nem az erősségem az ilyesmi még akkor sem, ha mellette már teljesen önmagam tudok lenni. Nem mondom, hogy nem jövök zavarba néha, amikor éppen valami olyat mond, mert simán képes ilyesmire, de a kezdeti bénázások szépen lassan kikoptak, és talán valamennyire összecsiszolódtunk.
Ugyanakkor még mindig vannak dolgok, amik nem férnek a fejembe, nem is tudom, hogy miként hozakodjak elő azokkal, vagy egyáltalán érdemes-e felhánytorgatni azokat, csak attól félek, hogy egyszer úgyis minden a felszínre kerül és az talán rosszabb, ha magamban tartom és folyamatosan túlgondolom, mint most is. Azért fejlődőképes vagyok szerintem, mert felismertem a problémát, hogy túlgondolok.
Ilyen fantasztikus gondolataim vannak, miközben az esőcseppek táncát figyelem az erkélyen. Akár bele is tudnék aludni abba, hogy nézem az esőt, olyan, mint egy ASMR video.
Kivártatva zajt hallok, és ja fel kellene állnom és megint mosolyogni. Majd visszajön, aki most bármit is akar, nincs kedvem senkihez. Vagyis de, egyvalakihez. Lopva hátrapillantok és akkor látom meg őt. Nagyot dobban a szívem, mert ezt a pillanatot vártam egész nap majd utána az összes többit, amit vele töltök.
Amikor mögém helyezkedik, halványan elmosolyodom, de nem pillantok rá, pedig legszívesebben a nyakába ugranék minden egyes alkalommal. Miért csinálom ezt? – kérdezhetném magamtól.
- Szia  – köszöntöm én is, de többre képtelen vagyok egyelőre, mert tisztára lezsibbaszt a puszijaival meg az ölelésével.  – Aha, azt hiszem  – felelem, de nem tudom, ez-e a helyes válasz. – Mhm, mozizunk együtt?  – kérdezem, s ekkor rápillantok.
Egy kicsit nincs most kedvem semmi máshoz, csak vele akarok lenni, ezért nulla másodpercnyi hezitálás után inkább úgy döntök, hogy egy kicsit felé fordulok és óvatosan megcsókolom, ahelyett, hogy felelnék a kérdésére. Aztán ugye minek is fogjam vissza magamat, egy kicsit jobban belelendülök. Olyan, mintha ő lenne a drogom, akire szükségem van ahhoz, hogy éljek. Nagyon gázul hangzik, el sem merném ezt mondani neki, de ettől jobban aligha tudnám megfogalmazni, hogy mit érzek.
- Járt itt Kimy – felelem végül a kérdésére, a csók után kissé levegő után kapkodva.







Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 2b396cbb6e47399ebcfe7fb9a2b1b958
those three words | Caesar & Ty 44e3bc565d05e0883db5194bd3697615ec25d452
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
Caesar
those three words | Caesar & Ty 043e3be573ba58cd0f0fc080e8528d1ab138475b

youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
those three words | Caesar & Ty 3fe79ba8a856cd7b16377376062999f68b1996bb
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
those three words | Caesar & Ty 5c3727d393a75ab752ecb1085f2b040aafa9c0bf
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzomb. Jún. 15 2024, 13:18


Tyra & Caesar

Nyúzott vagyok, nyűgös, szinte már hisztis, hogy el kellett reggel szakadnom Tyra-tól, de legalább a mai nap rövid, egy tárgyalás, kis jópofizás és már rohanhatok is haza hozzá, mert nem kell mennem egyik műhelybe sem. Ezért pedig borzasztóan hálás vagyok, mert ma semmi kedvem felnőttet játszani.
Az a legfurább az egészben, hogy nem szokatlan az, hogy ő ilyenkor is ott van a lakásban, sőt.. szinte már az zökkent ki a kis rutinomból, amikor kinyitom az ajtót és nem vár haza az a jóleső melegség, amivel ő megtölti az agglegény birodalmat. Hihetetlen milyen gyorsan és könnyen össze tudtam szokni vele. Mintha igazából ő lett volna a teljes komfortomhoz a hiányzó puzzle darabka.
Még hazafelé teszek egy kis kitérőt, hogy két gyros tállal felfegyverkezve folytassam az utamat, hiszen azzal nem húztam már az időt, hogy apám meghívására igent mondjak. Tudtam, hogy vele az legalább plusz két, három órát jelentene ezt az időt viszont nem az öregem társaságában szerettem volna eltölteni.
A kocsit a mélygarázsban leparkoltam majd onnan már csak fel kellett lifteznem, hogy végre lerakhassam a vállaimról a hét terheit. Amint belépek a lakásomba a cipőmtől megszabadulok és az első dolgom, hogy megkeressem a barátnőmet. Kiabálni nem akarok, nem tudhatom, hogy esetleg ledőlt-e pihenni vagy tanul, akkor viszont nem akarom megijeszteni. Kissé meglep, hogy a nappaliban ücsörögve találom, bár épp egy vihar közeleg szóval lehet, hogy csak a kilátást élvezi. A zacskót lerakom az asztalra és közelebb sétálok, hogy leülhessek mögé a lábaim közé fogva őt miközben a karjaimat a dereka köré fonom hátulról magamhoz ölelve őt.
-Szia kicsim.-duruzsolok a nyakába apró csókokkal borítva a bőrét. Minél többet vagyunk együtt annál nehezebben viselem a külön töltött időt.
-Minden oké? Vagy csak mozizol?-kérdezem kipillantva az ablakon néhány másodpercre mielőtt egyik kezemmel félresimítom a haját, hogy kicsit jobban szemügyre vehessem. Valahogy olyan gondterheltnek tűnik, pedig reggel még rendben volt.. mármint azt hiszem... remélem... eléggé siettem, mert elaludtam egy kicsit a kelleténél kettővel több szundit nyomtam az ébresztőmre, így pedig borult az egész rendszerem.
-Történt valami?-aggodalom fűszerezi a hangomat miközben a vonásait figyelem.





caesar
Before I met you, I never knew what it was like to be able to look at someone and smile for no reason.

Tyra Greene imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 74d25cafff2ed2593d4448517924fd4bc7faa23a
those three words | Caesar & Ty C0fd027c40ac0a46a757210fe1b36902044a212d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
those three words | Caesar & Ty F2cb46d7408d7f89942551df33125ab811bd6080
★ családi állapot ★ :
hers..
those three words | Caesar & Ty 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
those three words | Caesar & Ty 4a73aa9c904b5e91928b2cce225faea2f37fba7e
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
424
★ :
those three words | Caesar & Ty 98418c1df0e49cd4928d270fd1a4d4782a20d551
Témanyitásthose three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty EmptySzomb. Jún. 15 2024, 12:37

those three words

Caesar & Ty

S
ok dolog megváltozott, mióta megismertem Caesart. Például nem otthon alszom minden nap, hanem olykor nála is a penthouse-ban, melynek ablakait évek óta láttam minden egyes reggelen, amikor a Parkban róttam a köröket a kutyákkal, és sosem gondoltam volna, hogy egyszer az a nap is eljön, hogy én fogok azokon az ablakokon kinézni és bambulni a tájat, ahogyan azt most is teszem, ahelyett, hogy vizsgára tanulnék.
Mondanám, hogy itt nem vonja el a figyelmemet semmi, de az nem lenne igaz, viszont az tény, hogy sokkal jobban tudok tanulni valamiért, kevesebb dolog tereli el a gondolataimat. Vagyis ez sem teljesen igaz, mivel Caesar ezer százalékosan képes erre, ha jelen van. De milyen szerencse – nem, nem az -, hogy ma tárgyalni van, vagy nem is tudom épp merre jár, mert folyton száz felé kell szakadnia; nem is értem, hogyan bírja.
Az imént libbent be hozzám Kimy, aki szintén őt kereste, majd sietősen távozott is, amikor realizálta, hogy csak a nyomi csaj van itt, akinek ráadásul gőze sem volt arról, hol van Caesar. Persze tök cuki meg minden, de látom, hogy nem rám kíváncsi, én meg látom, hogy milyen dögös, aztán nagyjából két szót tudok neki makogni érdemben, és el is köszönünk egymástól.
Felvont szemöldökkel állok néhány pillanatig a zárt ajtót nézve, ahol eltűnt a lány, majd az ablakhoz sétálok és leülök a földre. Megpillantom az ablakban a tükörképemet és újra rájövök, hogy tényleg én vagyok a nyomi csaj. Egyáltalán miért jutnak ilyenek eszembe? Meg miért ilyenkor?
Figyelem, ahogyan az első esőcseppek elkezdenek kopogni az ablakon. Ez tényleg annyira jó, hogy itt lehet ilyet is csinálni, hogy csak vagyok és nézem az esőt. Most nem én ázom odakint a kutyákkal, hanem valaki más, aki átvett tőlem jó néhányat már, mert egyszerűen annyira sok lett minden, hogy nem győztem egy idő után.
Egyszer csak lépteket hallok az ajtó irányából. Nagyon remélem, hogy nem megint valami modell csaj tipeg be ide, nincs kedvem hozzá.






Tyra

Caesar Harlow imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tyra Greene
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
those three words | Caesar & Ty 2b396cbb6e47399ebcfe7fb9a2b1b958
those three words | Caesar & Ty 44e3bc565d05e0883db5194bd3697615ec25d452
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Tyra
★ családi állapot ★ :
Caesar
those three words | Caesar & Ty 043e3be573ba58cd0f0fc080e8528d1ab138475b

youre the only person I want to share my snacks with
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
those three words | Caesar & Ty 3fe79ba8a856cd7b16377376062999f68b1996bb
★ idézet ★ :
i'm not crazy, my reality is just different, than yours
★ foglalkozás ★ :
student, dog sitter, dog walker
★ play by ★ :
Emma Watson
★ hozzászólások száma ★ :
110
★ :
those three words | Caesar & Ty 5c3727d393a75ab752ecb1085f2b040aafa9c0bf
TémanyitásRe: those three words | Caesar & Ty
those three words | Caesar & Ty Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
those three words | Caesar & Ty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» inside man - all your words are lies?
» Erik&&Sarah-More Than Words
» Fable & Sebastian - Without Words
» More than words • Jake&Madelaine
» Julie & Dae Won | Where words fail...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: