New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:57-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 01:49-kor
Duncan Weaver
tollából
Ma 00:16-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:59-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:39-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:15-kor
Nova Garcia
tollából
Tegnap 21:54-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Tegnap 19:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
30
Diákok
45
33
Egészségügy
29
17
Hivatal
10
13
Média
47
31
Munkások
35
22
Oktatás
13
7
Törvényszegõk
17
39
Üzlet
23
25
Összesen
230
217

Princess on a white horse
TémanyitásPrincess on a white horse
Princess on a white horse EmptySzer. Jún. 12 2024, 16:11
Haisley
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Sophie Burrell
Születési hely
Rád van bízva
Kor
25-26 körüli
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Leszbikus/biszexuális
Családi állapot
Szingli
Csoport
Művészet
Történetünk
A Sinner Clubban találkoztam veled először, amikor a zenekaroddal léptetek fel. Nem fogok hazudni, egy kicsit kifolyt az összes nyálam ott a koktélom felett, mert nem csak gyönyörű vagy, de eszméletlenül talpraesett és tehetséges is. Rettenetesen tetszel nekem és az érzés láthatóan kölcsönös, csak épp van egy kis bibi. Sugar baby vagyok, és noha Dario sosem tiltotta meg, hogy legyen valakim, mégis úgy érzem, hogy ez nem lenne fer senkivel szemben, ezért én önkéntesen a magányt választottam. Csak hát aztán megérkeztél te, nekem pedig döntenem kell - nem csak arról, hogy hogyan tovább, de arról is, hogy ha felhagyok a korábbi életemmel, akkor mégis mihez kezdek, hiszen nem igazán értek semmihez és csak egy érettségim van. Ez persze szintén olyasmi, amit kezdetekben nem igazán kötök az orrodra, mivel világéletemben próbáltam titkolni, hogy valójában mennyire csóró a családom.
Hogy milyen életet éltél, milyen családod van és milyen barátaid, azt rád bíznám, szeretném, hogy olyan karaktert alkoss, akit te magad is szeretni tudsz, mivel hosszú távra tervezek ezzel a plottal. Te nem egy futó kaland vagy számomra, hanem a szőke hercegnőm fehér lovon.
A karakter története tehát rád van bízva, a nevet is megváltoztathatod, csak valamit be kellett írnom, a PB-t viszont ha nem nagyon muszáj, akkor nem változtatnám meg, mert szerintem ők nagyon jól néznének ki együtt. Számíts rá, hogy nem három napon belül fognak örök hűséget fogadni egymásnak, így amíg eljutunk odáig, azt sem bánom, ha kalandozol egy kicsit. Amennyiben úgy döntesz, hogy megalkotod őt nekem, úgy nem csak velem, de Nova barátaival is lehetnek szálaid, akikkel rengeteg időt tölt együtt. Nagyon várlak! <3

livin' in new york




Stay afraid but do it anyways


what's important is the action. You don't have to wait to be confident. Just do it and eventually the confidence will follow.
mind álarcot viselünk
Nova Garcia
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Princess on a white horse File
Princess on a white horse ALV-UjU8glf83tXkU29_D-b_bB5mhT4_FyDnNhLkcPXif0hDdkj1hXcg_A=w2880-h1200-l90-rj-dcLTWWrhkK
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
it's a high life
★ családi állapot ★ :
dreamin...
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Princess on a white horse A0uo
★ play by ★ :
Bailey Spinn
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
Princess on a white horse B01c4899-26bd-4698-8a17-72b50173b8a3
 
Princess on a white horse
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The knight on a horse with the shiny armor
» Dark Horse - Orosz rulett
» Ruby and Wayne - Take a horse, ride a cowboy
» The White Fox
» White, like your soul

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: