New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (445 fő) Hétf. Okt. 14 2024, 22:38-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 23:36-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 23:32-kor
Adaline Kavinsky
tollából
Tegnap 23:18-kor
Damian A. Noir
tollából
Tegnap 22:58-kor
Verena Tolliver
tollából
Tegnap 22:22-kor
Audrey Peyton
tollából
Tegnap 22:16-kor
Lyall Bradbury
tollából
Tegnap 21:43-kor
Harvey Irvine
tollából
Tegnap 21:26-kor
George Tolkin
tollából
Tegnap 21:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
10
21
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
9
13
Média
45
33
Munkások
39
21
Oktatás
16
9
Törvényszegõk
17
40
Üzlet
23
26
Összesen
232
216

Weaver family start
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Weaver family start
Weaver family start - Page 2 EmptySzer. Jún. 12 2024, 18:58
Dad
“The die is cast. / Nature abhors a vacuum. /The play is over, applaud!. / A man chooses; a slave obeys./ Grief, after all, is grief. / Whatever luck I had, I made. / To be is to be perceived./ Did humans make their biggest discoveries by staying comfortable?


A gondolataimból a munka zökkent ki, hogy ne a problémás területet vegyem górcső alá. Sokadjára, nem tudok szemet hunyni felette, de ezzel így lekötöm magam és nincs is probléma. Csak a várakozás marad, hogy majd összefutok a legfontosabb személlyel is az életemben, aki jelenleg az apám. Távol van, sok a munkája, nem lehet egyszerre mindenhol ott. Ehhez már hozzá szoktam, tőle mindezt el tudom viselni. A példaképem és hát... próbálok az ő bajaira is figyelni. A pilótasága, a testi problémái és hogy nem lesz már fiatalabb. A mindennapokból ki kell zökkentenem és most kicsit időm is lesz rá, hiszen nem holnap megyek vissza melózni. Alább hagy a kezem a szerelésben, mikor meghallom az ismerős hangot és utána még a miniszekér is megmozdul, hogy kikerüljek a munkám saroktüze alól. Apám ábrázata széles vigyort generál tőlem is, mikor meglátom őt vigyorogni. A segítségére egyből kapok és fel is húz a földről, hogy aztán magához öleljen, melyet viszonzok is.  
- Személyesen minden is jobb. - helyesellek, hiszen láttuk egymást chatek alkalmával, de persze az megint csak nem ugyanaz, mindketten remekül tudjuk. Most már rendben van minden, most hogy apa is itt van, most már semmi bajom nem lehet. Felfrissültem egy pillanat alatt és erre nincs is jobb szó. Család között.
- Hoztam kaját és kávét. Friss mind. Nagyjából negyed órája jöttem... - nézegetek egy falióra után, de nem találok, így feleslegessé is vált a kutatásom, így foglalkozom az előttem lévő személlyel. Végig is mérem egyből, átkarom a vállát, hogy útba fordítsam a kaja irányába, hiszen csak rá vártunk. Ki ezért, ki azért, lényegtelen.
- Mi a helyzet öregem? - teszem fel az élet nagy kérdését, hiszen most már beszélhetünk négyszemközt is, nincsenek fültanuk, vagy legalábbis olyan sok nincsen, hiszen a pihenő időmön nem tudok egyedül maradni, mindig vagyok valakikkel, így nagyon csend sincs. Most azonban csak arról beszélünk, mik kimaradtak az írásos levelezések mögött és a beszélgetések során. Van pár dolog, melyet nekem is mondanom kell. De most őt akarom hallani, jól esik a lelkemnek is, ha figyelhetek rá fixen. Sok mindent akarok én is elmondani, de a nyelvemre harapok, nehogy elszóljam magam, inkább terelek, mint általában ilyenkor mindig. Amíg nincs okom panaszkodni, addig nem is teszem meg. És igen, hallottam a hírét az öngyilkosságnak is, szóval finoman majd felhozom. Nem akarom kikészíteni miatta az idősebbet... pont elég lehetett mindezt személyesen átélni...és mennyi procedúra van utána. A kezébe nyomom a kávés poharat miután eleresztettem, majd a kajáról is leszedtem a fóliát. A friss étel elárasztja egy pillanat alatt az egész helyet, de nem bánom. Rájuk fér az evés erre a három négy főre kik itt vannak apával együtt. A málhám a kocsiban van, azt sem említettem még meddig is maradok, de ezt tényleg majd később. Előbb had örvendjek apa jelenlétének, széles mosollyal és vegyes izgatottsággal figyelem őt és dőlök neki a falnak. Nem sok minden izgat, mellékesen pár infót megakarok majd tudni, de úgyis más izgatja csak a fantáziámat.
- Ki volt Bella kisasszony, kinek pont a Te szolgáltatásaidra lett volna szüksége? - érdeklődtem finoman, holott tudok mindenről, de imádom szívni a vérét. Ilyen ez ebben a családban, főleg ilyenkor...rég nem voltunk együtt így...és még az ajándéka is nálam van. Nah, majd arra is sort kell kerítenem. De mindent sorjában.


BEE

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Duncan Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Weaver family start - Page 2 Fa1eb317ae723ea8b338f40d455659b2a5ed62a8
Weaver family start - Page 2 Tumblr_plei9h8x7z1ro8niuo3_540
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Stand up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_pl30utQz2s1ro8niuo6_r1_540
★ play by ★ :
Max Thieriot
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_pkw3z41X6Q1ro8niuo5_540
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Weaver family start
Weaver family start - Page 2 EmptyKedd Jún. 11 2024, 20:06

To Duncan
....

Van olyan pillanat, amikor úgy érezzük, menekülnünk kell a világ elöl. Van mikor úgy gondoljuk, sokkal jobb, ha az egész meg sem történik, de akadtak sajnos olyan pillanatok, mikor semmit sem lehet visszatekerni.
Egy haláleset sosem kellemes, és bárkivel is történik, mindig megrendítő. Főleg, ha úgy érzed, az egész ellen tehettél volna. Meglehet megakadályozhatnád, de rajtad kívül űlló okokból, nem vagy rá képes. Cselekvőképtelen vagy, és csalódott, hisz ha lehunyod a szemed, magad előtt látod a holttestet, mit már oly’ régóta nem láttál.
Oké, volt benne részem pár alkalommal, de még sosem kellett így… ilyen körülmények között.
A gépet lefoglalták, én meg… meglehet egy kicsit kiakadtam.
A visszaérkezés után meglátogattam Bells-t, kis időt töltöttem vele, s bizony kellett némi magyarázat a számára.
Jóleső érzés volt a karjaimba zárni, s egy pillanatra feledni mindazt ami történt.
Aztán persze segített a repülés is. Az oktatás, hogy mindenki megkapja azt, amit a pénzéért igényelt.
Bő két órás tanítás után, közös erővel tettük le a gépet a diákommal, s elégedett mosollyal képemen veregettem meg vállát, majd előszedtem a jegyzettömböm, s kiszállva a gépből kezdtük el a megbeszélést.
-Jövő héten szerda esetleg? Tudom, hogy szépen haladsz Freddy! Képes leszel rá! – átkaroltam vállát egy pillanat erejéig, ő pedig elvörösödött.
-Úgy gondolod? Tudod kicsit izgulok.
-Minden rendben lesz! Jövő héten még gyakorlunk, aztán jöhet a vizsga! – bólintással nyomatékosítottam szavaim, majd kezet fogtunk, s ő távozott, én pedig elindultam befelé az irodához, ám megakadt pillantásom egy autón, ami nem hozzánk tartozott.
Egy ideig figyeltem, aztán meglapogattam Hank oldalát, s nemsokára Raver is csatlakozott. Jófejek voltak, hisz lelkesen köszöntöttek minden egyes alkalommal, majd eloldalogtak, én meg mentem befelé, de első alkalommal nem néztem körbe, nem mentem beljebb, csak a külső lépcsőn felmentem az irodába, letettem magam az asztalomhoz, feljegyeztem az időpontot, majd megnéztem azt is, hogy ne ütközzön Bells untra hang vizsgálatával sem, hisz annyira szeretné, ha én is ott lennék.
Végül egy üveg vízzel a kezemben lépkedtem lefelé, immár odabent, ám előtte megöntöztem a kaktuszt, hisz szokásomhoz híven elfeledkeztem róla, ám látszólag jól érezte magát a virágkoszorúja alatt.
Megdörgölve arcom ballagtam lefelé, majd telefont ragadtam, pötyögtem egy számot, s úgy mentem lefelé.
- Bella!! Kéz csók kedves! Keresett… persze! Minden rendben! Nem semmi komoly. Kicsit most hanyagolnia kell a szolgáltatásainkat. Igen… én is sajnálom. De ha gondolja, örömmel megadom az egyik barátom számát, ki hasonló...- elnevettem magam. – Kedves! Túloz, de jólesik. – kicsit még puhítottam a nőt, majd nem sokkal később elköszöntem, átküldtem neki a barátom címét, s közben megtámasztottam magam a gép mellett, majd térdre ereszkedtem, s belestem a gép alá.
-Vigyázz arra a vezetékre! Szia Kölyök! – mosolyom kiszélesedett, s őszinte öröm ült ki arcomra, miközben kihúztam a padot, mi kerekeinek hála könnyedén gördült, aztán nyújtottam kezem, hogy felhúzzam fiam.
Ha sikerrel jártam, magamhoz vontam egy gyors ölelésre.
-Jó végre látni!! – ha lehetett, mosolyom még szélesebb lett.





Joe Weaver
Hold fast to dreams, for if dreams die, life is a broken-winged bird that cannot fly. ...

Duncan Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joe Weaver
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_o13sgbZdBW1tkodheo5_400
★ kor ★ :
47
★ elõtörténet ★ :
This is me
★ családi állapot ★ :
Két "gyerek" édesapja

Kapcsolatban
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_nhq94sDAJw1tkodheo1_400
★ idézet ★ :
"Aki nem fél a levegőben, az vagy hülye, vagy annyira érzéketlen, hogy nem szabad rábízni egy gépet."
★ foglalkozás ★ :
Ex Tengerészgyalogos; Magánpilóta, repülés oktató
★ play by ★ :
Russell Crowe
★ szükségem van rád ★ :

A fiaimra, kik csodát képeznek az életembe, mióta napvilágot láttak, és pár ősz hajszálat ...
★ hozzászólások száma ★ :
352
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_nzkvlyShvG1tkodheo7_250
Weaver family start - Page 2 1d59449530a3a8b1add1bdc916df3cada55e0931
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásWeaver family start
Weaver family start - Page 2 EmptyKedd Jún. 11 2024, 19:10
Dad
“The die is cast. / Nature abhors a vacuum. /The play is over, applaud!. / A man chooses; a slave obeys./ Grief, after all, is grief. / Whatever luck I had, I made. / To be is to be perceived./ Did humans make their biggest discoveries by staying comfortable?


Eltávot kapni egész jó érzés. Akkor viszont nem, mikor az orvos intézi el neked. De ez most nem az a rész, ahol ezt el kell mondanom. A szüleimnek ezt most nem kell megtudniuk. Intéztem pár napot és ez így tökéletes. Megvagyok indulva, hogy az öcsémmel töltsek némi időt, de aztán rájövök, hogy apámat is csak videochaten köszöntöttem fel. Az nem az igazi. Szóval titokban tartom az érkezésem a családom előtt. Egyiket sem eresztem meg egy hívással sem. Apámat akarom meglátogatni, jól eshet majd a társasága, ebben biztos vagyok. Rég beszéltünk személyesen, így biztosan örülni fog nekem. Nem agyalom túl a tartózkodási helyét, hétköznap van délelőtt, így egy helyre tippelek biztosra, hogy merre kallódhat az öregem jelenleg. A hangárjában, a Weaver Flight-nél. Nem veszem az utamat azonnal arra a helyre, először is egy kajáldába térek be, ahol tudok rendelni egy nagy adag vegyes tálat és adnak elvitelre kávét. Szerencsére csak másfél órát kell várnom, mire minden elkészül, de minden rajta van, mit kértem. Szerencsésnek érzem magam, így fizetés után távozok, az autóba biztonságosan elhelyezek mindent, nehogy összedőljön, vagy tiszta kávés legyen minden. Még pár percet beszélgetek egy ismerős lánnyal, rég láttuk egymást, tulajdonképpen újév harmadik napján mentem vissza melózni...itthon voltam kemény 15 napot egy huzamban. Hogy bírtam ki? Szeretem a családom közelségét, ők jelentenek mindent nekem. Ők nem vetnek meg, nem mondják meg merre kell haladnom az utamon. A rövid beszélgetés után megindultam, hiszen hiába délelőtt, attól a forgalom nem változik New Yorkban, ugyanolyan szar, mint eddig, túl sokan vagyunk és túl sietős mindenkinek, hogy időben célba érjenek. Biztonságosan vezetek, nem szegek szabályt, nem mobilozok, zenét is úgy hallgatok, hogy még hallhassam a külvilág zajait is. Nem anya az első gondolatom mostanában. Apa az elsődleges számomra és az öcskös, anya múltkori kirohanásával elvágta magát nálam. Tiszta kettyós volt, de szerencsére hamar észrevette magát, ám ez nem segített rajta. Figyelem az elhaladó épületeket, majd bekanyarodok az ismerős útra és végig megyek rajta a megadott tempóban. Mindjárt ott leszek. Izgulok? Nem. Apám úgyis tárt karokkal fogad majd, nincs okom pánikolni. Minek is? A parkolást a kaputelefonon vezetem le az egyik bent lévő fickóval, ki be is enged, bár Joe Weaver jelenleg nem tartózkodik bent. De ez hamarosan változhat. Beállok apa helyére a parkolóba, majd kiszállok és mindent kiszedek, melyet ide szántam. A kutyák üdvözölnének, de mivel tele a kezem és vannak jó fej emberek, rájuk szólnak, nehogy lerohanjanak...
Odabent lepacsizok mindenkivel, szerencsére ismernek már és nem kell bemutatkoznom, kinek a fia borja lennék. Lepakolok és mindenki megkapja a kávéját, a kaja azonban még letakarva várja a hiányzót. Nélküle senki sem kap ételt... csak inni, kávét. Ez is a legjobb fajta, szóval egy szava sem lehet egyiknek sem. Sóvárgok apa után, hiányolom a társaságát, január eleje már nagyon rég volt és a videóbeszélgetés nem adja vissza az élő nagy találkozásokat. A kocsimat nem zártam be, kint van minden más cuccom, amit elhoztam magammal. Nem gondolok arra, hogy meglophatnak, itt biztonságos a parkolás. Nem véletlen hívtam én is a kaputelefonon keresztül a bentieket. Áldom az eget, hogy az apám olykor használja a fejét és a pénzét. Ezt neki köszönhetik és annak, hogy össze dolgoznak. Szerencsés vagyok, hogy az ő keze alatt nevelkedhettem. Hálás is vagyok érte. Bár kavarognak a gondolataim, hogy egyáltalán mihez kezdjek ezzel a hosszas távolléttel, de talán jól is ki tudok jönni belőle. Időpontot is kaptam, melyre meg kell majd jelenjek, szóval a holnap délutánomat már tudom hol töltöm. Amíg nem biztos semmi konkrétum, addig egyiknek sem mondhatok semmit, nem akarok aggodalmat kelteni. A legutóbbi beszélgetésünk során apa boldognak tűnt, így ezt nem rontanám el. A válás ugyan megviselte, de úgy tűnik átevickélt rajta, meglépte a falakat, melyek elé emelkedtek. Hát igen. Apa előtt nem lehet akadály. Én ilyennek láttam őt mindig is, hiába vannak olyan hónapok az emlékeimben, mikor az alkohol is a barátja volt...annak is megvolt a helye és ideje. Letette és ezért büszke vagyok rá. Dagad a mellkasom akárhányszor pozitívan megemlegetik őt bárhol. A fiúk időközben a segítségemet kérték, így besegítettem az aktuális munkájukban, a gép alá feküdtem, hogy átnézzem, hogy minden rendben van-e vele. Persze közben elmeséltk, hogy mi minden történt velük hetekkel ezelőtt, meg hogy mi a helyzet Charlessal, hogy úgy végezte. Eltörte a lábát. Nevetnem kellett. Ismerős a szitu, hasonlóban én is szenvedtem már, bár nem mostanában. Évekkel ezelőtt volt ehhez szerencsém. Nem sajnálom a ruhámat, állandó segítsége vagyok az ittlétem során a fiúknak. Egyáltalán nem bánom mindazt, amit megtanultam itt, amit az apám mutatott és amit megtanulhattam az életem során. Hiszen tudtam kamatoztatni mindenhol.

 
BEE

Joe Weaver imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Duncan Weaver
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Weaver family start - Page 2 Fa1eb317ae723ea8b338f40d455659b2a5ed62a8
Weaver family start - Page 2 Tumblr_plei9h8x7z1ro8niuo3_540
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Stand up
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_pl30utQz2s1ro8niuo6_r1_540
★ play by ★ :
Max Thieriot
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Weaver family start - Page 2 Tumblr_pkw3z41X6Q1ro8niuo5_540
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Weaver family start
Weaver family start - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Weaver family start
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Family is fight ─ family is love
» Lamb & Row || Family is family
» Joe Weaver
» Katrine Weaver
» Kenneth Weaver

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens-
Ugrás: