New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Tyler & David - Game of Throne
TémanyitásTyler & David - Game of Throne
Tyler & David - Game of Throne EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 23:26

Tyler&David
A legnagyobb előnye annak, hogy őszinte vagyok, hogy nem kell megjegyeznem, mit hazudtam.
Sosem mozogtam valami otthonosan az ilyen bulikon. Puccosan kell felöltözni, választékosan beszélni, mindenhol riporter, kamera vagy valami lelkes bokszrajongó, akinek van valami észrevétele a teknikámmal kapcsolatban. Idegörlő, de tompít a dolgon a tudat, hogy Lua elkísért és velem van. Én is elkisértem legutóbb az édesapja rendezvényére és bár tudom, nem ment túl jól, én minta pasiként viselkedtem, bár akkor még nem mondtuk ki, hogy együtt vagyunk. Jelenleg is elég ingatag a dolog, de furcsa, mégis jól érzem magam mellette és örülök, hogy a lakásomon bevallottuk egymásnak, hogy többet akarunk. Jelenleg is mellettem mosolyog és integet, mint a vadalma, elképesztően nagy tehetsége van hozzá, bár nem csoda, hiszen valósággal keresik őt a kamerák.
Mióta egy interjú keretein belül beszéltem a kapcsolatunkról, ami még persze akkor nem volt igazi, mindenki ránk van cuppanva a bokszvilági médiában, nőtt a megítélésem és Luana is pozitív visszacsatolást kap, mondván ő változtatott meg és húzott ki a gödörből.
Segített még a dolgon az is, hogy behúztam a visszatérő mérkőzésemet, sima liba volt, teknikai K.O. 4 menet után, szinte lángolt bennem a szenvedély és bár zavart, hogy önmegtartóztatást kellett gyakorolnom, mégis azt kell mondjam, megérte.
A helyszín egyébként egyszerű, mégis nívós. Sportgála díjátadóval karöltve és nyilván nem voltam jelölve, mégis kaptam meghívót, a megjelenés pedig a megítélésem miatt szintén kötelező, lássák, hogy jó útra tértem és komolyan veszem a feladatomat. Sok ismerőssel összefutottam, versenytársakkal, más sportolókkal, régi edzőmmel, aki szintén nagyon örült a javulásnak, az pedig külön meglepő és jó érzés volt, hogy már két támogató is megkeresett a rendezvényen, tehát már ezért is érdemes volt benézni.
Egy hatalmas fogadó teremben találtuk magunkat, mikor Lua közölte el kell sietnie, intézzek italt, de tudom, hogy nem egy, két perc lesz, míg a havercsajokkal lekokettálja a dolgait, már csak az több, mint fél óra, hogy agyon dícsérjék egymás gönceit. Nagy sóhajjal veszem tudomásul a kérést, visszafogottan egy puszit nyomok az arcára, majd megkere-sem magamnak a bárpultot, mert bár járnak itt felszolgálók pezsgős tálcákkal, nyilvános helyen nem fogyaszthatok alkoholt, a sikeres terápiát követően nem biztos, hogy jó ötlet lenne, ha azt látnák, hogy visszaestem az alkohol bűvtengerébe. Megigazítom magamon a nyakkendőt, az ingujjaimon lazítok egy kicsit és úgy indulok el megkerülve az embereket a pult irányába, ahol már páran álldogálnak, beszélgetnek. Nem foglalkozok velük, lazán megtámaszkodok, figyelve, nehogy belekönyököljek valami trutymóba és úgy figyelem a bartenger munkálkodását. Luának kérek valami faszom koktélt, én pedig beérem citromos ásványvízzel.
- Egy kicsit sokat ittál, nem biztos, hogy jó ötlet, mikor nevezve lettél az év fiatal csillaga jelöltjei közé – hallattszik mel-lettem egy aggodó férfi hang, mire már csak kiváncsiságból is odaemeltem a tekintetem.
- Haddzsssál már, had élvezzem ki a pfillanatooot. Még egggyet – kurjantott oda amaz tényleg eléggé spicces állapotban, mire csak egy gúnyos mosolyt engedtem meg magamnak, amikor végre meg tudtam rendelni a kért italokat.  

Tyler Crenshaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
David Gallardo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Tyler & David - Game of Throne 2faa83115bf464ff324cfe6e6cee79c2
★ elõtörténet ★ :
My ugly life
★ családi állapot ★ :
I Don't know....yet.
Tyler & David - Game of Throne 42a840ddbe4e66a096193a6143a7f525b673708c
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
Tyler & David - Game of Throne B3e47a361f52063de7d1051363de1f0f
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos Boxoló
★ play by ★ :
Cody Christian
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Tyler & David - Game of Throne 7688dbffa600831cdb310fd4fbab61f8bfbd3e32
 
Tyler & David - Game of Throne
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tyler & Pola
» Victoria & Tyler
» Tyler Crenshaw
» would you like to be my sidekick? | Lu & Tyler
» Tyler Davidson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: