New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

a priceless soul
Témanyitása priceless soul
a priceless soul EmptyPént. Jan. 05 2024, 18:00
Dangerous thing
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
érezd jól magad a bőrében (:
(James McAvoy, Andrew Garfield, Josh Hutcherson, Jonathan Bailey, Nicholas Galitzine, Sebastian Stan, ?)
Születési hely
a te döntésed
Kor
a te döntésed
Lakhely
a te döntésed
Szexuális beállítottság
a te döntésed
Családi állapot
a te döntésed
Csoport
bűnüldözés
Történetünk
Esténként a tarkódon érzed a jelenlétem... Követlek. Éjjelente neszezésre ébredsz... Nézlek. A bőröd alá férkőztem. Én vagyok az árnyék, amelyik nem hagy nyugodni... Figyel és ébren tart, nem ereszt. Megszállottként üldöz. Mágnesként vonzódok hozzád, bármerre mész is, ott leszek. Nem akartam függeni senkitől, mégis... Az ablakon kinézve látod, hogy ott állok. Farkasszemet nézünk. Milyen érzés kerít hatalmába? Végezni akarsz velem, esetleg félsz, vagy kíváncsi vagy rám? Már tudom, hogy ugyanazt a játékot űzzük... Mindketten hősök vagyunk, csak nekem nem osztottak jelvényt... Melyikünk a vadász és ki a préda?
Te talán tudod?
Csak hinni szeretnéd, hogy van menekvés... Tőlem nincs...

a priceless soul C782edf305e70a627d7a5a33398d892fd5d1469f
short story
comfort/hurt/love/deepsh*t

Ahogy az már csak lenni szokott, egymás ellenségei vagyunk... Kezdődik az önkéntes szabadságolásommal... Pechedre -többek között- te kapod az ügyet, hogy vissza kergesd a birkát a nyájához. Ártalmatlan gyogyós, mondták rólam. Persze, arra senki sem készíthetett fel, hogy időközben megemberesedek, ami a bűnözést illeti... Egy-két hajmeresztő majdnem pillanat... A végén még tényleg kiderül, hogy van keresnivalóm a bűnözők sorában... Ilyen-olyan álcával és trükkökkel egészen közelről csodálhatjuk egymást, végső soron talán megértés is születik benned irántam (egyszer majd), vagy épp fordítva?! Nehezen mondanám meg, hogy melyikünk fegyverének vége keres előbb más célpont után... Épülget a mi kis groteszk kötődésünk, azon az estén pedig ki tudja, jobban megpecsételjük e a kettőnk kapcsolatát azzal, hogy... Vagy talán pont ez billenti majd át mindazt, amiről azt gondoltam, hogy "MáR ÚgYiS mInDeGy"? Derítsük ki!

||: Enemies to lovers!
Nem is kevéssé. Ellenségekként indítanám őket útjuknak, attól sem elzárkózva (ha a lelkes érdeklődőm nem riad meg tőle) hogy egymással valódi szerencsétlenkedés áldozatai legyenek, jelenti azt, hogy: több testközeli harc, lövöldözés, foglyul ejtés akár, sérülés... Jöhet az állandó, talán elcsépelt "közös ellenség" kártyája, ami összébb hozza majd őket valami számunkra mulatságos helyzetben. Végül pedig úgy képzeltem történne innen-onnan is megbocsáthatatlan hiba a részükről, hogy a körülmények még véletlenül se engedjék nekik, hogy esetleg a hosszúra nyúlt kergetőzés közben felismerésre gyulladt vágyakozásukban kiteljesedhessenek... (Ezt szívesen kifejtem üzenetben, ha megérkezel.)
Egyáltalán nem vésném kőbe azt, hogy a végén boldog befejezés vár rájuk, mert Annie egyébként sem biztos, hogy rászolgál arra, hogy így alakuljon az élete. Ezt szeretném már jó előre leszögezni, nem egy happy plot.
Természetesen szabad próbálkozni, hogy változzon és ha arra érdemes ember kérné rá, még talán törne is a makacsságából, főleg, ha valaki még hisz is benne... De ez egy hosszú utazás. Hibbant is emellett, az érzelmeit egyáltalán nem tudja irányítani, a vasakarat és birkatürelem bizonyosan kellhet hozzá, hogy valaki el tudja őt viselni hosszútávon... arról nem is beszélve, ha érzelmek is születnek iránta, márpedig ez volna a keresésem célja. Az erős, érthetetlen, de összetéveszthetetlen, mindent is akaró sóvárgásuk egymás iránt... marcangolja csak fel őket, még a végén ez lesz rá józanító hatással a későbbiekben. Ha pedig ez megadatik, Annie minden követ meg fog mozgatni azért, hogy együtt maradhassanak, ebben egészen biztos vagyok! Nyilvánvalóan a kémia dönti el, hogyan alakul, meg persze attól sem zárkóznék el, hogy Annie legyen az, aki súlyosabb darabja ennek a kettősségnek és végül ő miatta csábul el a drága boy a bűnüldözés csoportjából a törvényszegőkébe...

Ha ez a reménytelen plot felkelti az érdeklődésed, szívleled a slow burnt meg az enemies to loverst, akkor gyere, próbálkozzunk együtt kihozni belőlük valamit! Rengeteg ötlettel tervezek velük, pont emiatt olyan embert várok a srácunk mögé, aki szívesen és kitartóan tud játszani egy plotton belül ezer félét akár. Szeretném, ha a magadénak éreznéd, olyannyira, hogy saját plothálót építs köré, ha a beállítottságod megköveteli a többjátékos módot. Nem várok el napi, sőt heti szintű reagolást sem, a gyorsaság ne legyen akadálya az érkezésednek, ha úgy érzed, megláttad benne a lehetőséget. Abszolút kompromisszumképes vagyok, nincs ellenemre, ha változtatni kell rajta. Szívesen - amennyire a szituk engedik - játszok humorosabb, de sötétebb tartalmú játékokat is, hogy mindenféle kényelmetlen helyzetben kelljen a két karaktert látnunk feszegetve a saját határainkat is...
Az egyetlen elvárásom,
hogy érezd jól magad!  szívecske

gyere-gyere  a priceless soul 2425572404

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Annie S. Baxter
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
a priceless soul 8a42c0c0f9076070582c49ec6f0e23a67983243a
a priceless soul 017dc9b7a264f75ea44abf530fc556766fb3523f
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
fine then, make me your villain
♫ :
I'm gettin' tired
and I need somewhere to begin
★ családi állapot ★ :
Ha Ha Land
a priceless soul B5dc59fd017086f2be05a19d0b02fa92881dbe92
★ lakhely ★ :
Cirque du Freak
★ idézet ★ :
"Because I say so."
★ foglalkozás ★ :
előadóművészbűvész
★ play by ★ :
ES
★ szükségem van rád ★ :
a priceless soul 59aa232886947ff55e0eb774361c53c9aaf93135
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
a priceless soul 03c93bacd7eb6d16945c76eae8cbbe52ad7fb04f
 
a priceless soul
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Can you see my soul?
» Hey, soul sister
» ambrosia for my soul
» White, like your soul
» a soul to save

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: