New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyKedd Ápr. 30 2024, 14:11

To detective Blackstone

“ A fiúk nem olyanok, mint a kiskacsák, sokkal tovább kell rájuk vigyázni, egészen addig, amíg meg nem nősülnek.”

Örül, hogy a továbbiakban a férfi nem nehezíti meg a saját ellátását, talán betalált az észérv, hogy ha hagyja dolgozni Dahliát, akkor mindketten hamarabb mehetnek a dolgukra, vagy épp a fájdalomcsillapító térítette jobb belátásra, a nőnek annyira mindegy, ha végre azzal foglalkozhat, amiért a terembe lépett. Most, hogy már nekiáll az érzéstelenítésnek, a fertőtlenítésnek és a varrásnak, az eddig méhecskeként keringő szorongásai egyszerre elmúlnak, és csak az összeszedett koncentráció marad. Ettől még nem szívesen vállalna több műszakot az osztályon, és a sebészi pályát sem célozná meg, de George közbenjárása, és az, hogy a nyomozó tényleg nyugton képes maradni sokat segít, hogy értelmesen haladjon, és ne csak húzza az időt, és tépelődjön a seb felett.
- Ahogy látom pont azt amit szeretnék, hogy ne érezzen. - pillant fel a feladatból és rámosolyog Cainre, majd folytatja, közben csak-csak előbukik belőle pár kérdés, amikre kíváncsian hallgatja a válaszokat.
- Lehet ennyire munkamániásnak lenni? - hökken meg, mert bár önmagát is annak jellemezné, ha fizikai sérüléssel, vagy annak lehetőségével járna, lehet nem igyekezne ennyire be az osztályára, hogy aztán azon idegeskedjen egész nap, mikor is kap valahova egy ütést vagy lövik meg. Mondjuk épp emiatt nem gondolkodott sosem a bűnüldözésen, mint pályán, mert habár az igazságérzete nagyon is fejlett, a józan esze még inkább, hogy tudja, máshol keresse az izgalmat. Nem mintha a mászásban, vagy a többi extrém sportban ne tudna meghalni, megsérülni vagy megnyomorodni egy életre, de valahogy a felfogásában az mégis teljesen más polcon helyezkedik el.
- Ó! - egy pillanatra megáll a tűfogó a kezében, még az öltés előtt, és most valahogy mélyebb figyelemmel tekint fel a borostás arcra, és az elkomoruló vonásokra. Kimondva is szörnyű hallani, mik meg nem esnek manapság, amikor példának okáért ő a kis kényelmes burkában dolgozik, a hétköznapi problémáival foglalkozik, és nem azon kattog, ki fogja elrabolni, vagy meggyilkolni a következő sarkon. Addig másnak ez a nyers valóság. Annak a nőnek is az, aki ezek szerint túlélte. Milyen érzés lehet? Nem sokszor foglalkozott ilyen esetekkel, lévén nem ez a szakterülete, inkább csak rezidens korából emlékszik egy-két közel hasonló szituációra. Bármindenki lelke mást bír el, a férfié bizonyára ehhez edződött, míg az övé a lassú haldoklás végigasszisztálásához. Mindkét terület nehéz, de biztosan a nyomozónak is épp annyira jó érzés lehet életet menteni, mint neki. - Gratulálok! Már...ha szabad ilyet mondani. - áll neki újabb és újabb öltéseknek, kissé zavarba jőve, mit is illik ilyenkor mondani, ami nem sértő azokra nézve, akiket nem sikerült megmenteni, és amitől nem tűnik úgy, hogy elbagatellizálja a másik három nő halálát. - És akit sikerült megtalálni, neki milyen esélyei vannak, hogy látja? - elvégre nem hozzájuk hozták be a nőt, így fogalma sincs.

- Hééé héhéhé! - kapja odébb a kezét, amiben a tű van, majd belerakva a fém vesetálba áll fel, és szép vagy sem, a sérült vállánál fogva tolja vissza a pasast az ágyra, szigorúbb tekintettel. - Megnézheti, mind a kettőt, ha úgy kívánja, de még egy öltést ki kell bírjon a fenekén, és még a lövedéket is ki kell bányásszam a vállából. - hangja erélyesebben csendül, s bár alapvetően engedékeny, és kedélyes, ahogy eddig is, kezd kifogyni a kompromisszumkészségéből. - Ne nehezítse meg a dolgom, a halott pasas tud még várni egy fél órát, a nőt pedig ahogy hallotta épp ellátják, így nem tudna bemenni hozzá jelenleg. - próbálkozik utoljára az észérvekkel, mielőtt elővenné a szigorúbb énjét. Van ugyanis olyanja is, de többnyire megvan nélküle, de itt, a sürgősségin bizony vannak nehezen kezelhető esetek. - Ha George azt mondja halottnak nyilvánították, akkor higgye el, nem fog kisétálni a hatosból. - megérti, hogy nehéz elhinnie, hogy akit eddig üldöztek, az nincs többé, és nem veszi személyes sértésnek, hogy inkompetensnek állítja be a személyzetet. - Szóval? Bír még a fenekén maradni? -


BEE


mind álarcot viselünk
Dahlia Sanders
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Katheryn-winnick-love-and-other-drugs
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Black Dahlia
★ családi állapot ★ :
in the middle of a divorce
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Tumblr_inline_poltoqTA9P1txm9sv_400

The secret of a happy marriage remains a secret.

 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 8574d77f57cd252341a6074d91e237ba1333f9b9
★ foglalkozás ★ :
haematologist, radiologist resident
★ play by ★ :
Katheryn Winnick
★ szükségem van rád ★ :
Mr. Sanders
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 4f50494943d4f7369f741c17f2c66159767ff597
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ A501d64ea604b24b14002b5c972bc3536d31c2d8
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyKedd Ápr. 16 2024, 13:39
To Dr. Sanders
Valóban volt olyan, akire rábízhatnám a feladatot, mégsem akartam ragaszkodni ahhoz, hogy más tegye meg a mi feladataimat. Én akartam megcsinálni. Ragaszkodtam hozzá, s reményeim szerint minden tökéletesen végbe fog menni, ha innen végre elszabadulhatok.
-Tudja mit? Igaza van. - az persze mellékesnek hatott, hogy nem voltam a legfényesebben, annak ellenére, hogy „csak” a vállamon talált el az a vadbarom. Ám még is ott volt az a vágás az oldalamon, vagy épp a hasam környékén, mit nem ártana összefoltozni még időben.
Persze megkérdeztem azt is, hogy miféle gyógyszereket tömtek belém, s persze kötélnek adtam a derekam.
Elfeküdtem szófogadó módon, vettem egy nagyobb levegőt, hagytam, hogy megszúrjon, s egy szót se szóltam egy darabig.
Aztán elgondolkodtam azon, vajon mi lehet a pasasommal.
Mertem remélni, hamarosan majd elkapom, vagy valami hírt kapok felőle, ám még is úgy gondoltam, jobb lesz ha megkérdezem tudnak e róla valamit, s nem is olyan nagy meglepetésemre, ismerős volt a számára.
Remélni tudtam, ha nem találják itt, akkor valahol majd én akadok rá, feltéve, ha idejében elszabadulhatok innen.
Mondjuk az is lehet, hogy csak én voltam a hülye, amiért eljöttem a kórházba, és nem mentem a saját makacs fejem után ismételten, mint azelőtt már jó néhány alkalommal.
El voltam foglalva a magam gondolataival, mikbe meglehet akár képes is lennék belefulladni, mikor felfigyeltem a következő mondatra, miszerint már nem érzek semmit sem.
-Mit nem érzek? - emeltem rá tekintetem, s egy pillanatra meglehet, még a szemöldököm is összeszaladt, hisz valóban nem éreztem mikor hozzám ért.
Igyekeztem nem mocorogni, mielőtt még valami olyan helyre szúrja bele a tűt, ahol nagyon is érezném azokat a szúrásokat.
Nem vágtam pofákat, nem kezdtem el nyafogni, hogy jajj de szar nekem, hisz akadt olyan ember is, kik nem úszták meg ennyivel.
-A számát sem tudom. Akad pár forradásom. - végigpillantottam magamon, s eszembe jutott, hogy legutóbb, ténylegesen majdnem otthagytam a fogam egy ilyen alkalom után. - Az első pár alkalommal az volt. De mára már megszoktam. Vagy túl eltökélt és ahogy megkaptam párszor, munkamániás lettem. - ecseteltem egy kicsit bővebben, annak ellenére, hogy sejtettem,csak a figyelmem akarja elvonni arról, amit éppen művel, s hogy ne azt számolgassam magamban, még is hány percet kell még eltöltenem itt ahelyett, hogy odakint üldözném a pasast.
-Elrabolt tudomásunk szerint 4 nőt… hármat megölt… a negyediket meg… az utolsó pillanatban találtuk meg. Szép fordulat volt...de megtaláltuk… - kicsit egoistán hangozna, ha azt mondanám megtaláltam, ezért is használtam a királyi többest, hisz senki sem akart hinni nekem, merre vezethetnek a nyomok.
Mikor a fickó visszatért, magam is felkaptam a fejem, s rá emeltem tekintetem miután elkezdett beszélni. Olyan szívesen keltem volna fel, hogy menjek, és magam is megbizonyosodjak róla, hogy egy következő pillanatban, mikor a doktornő nem szurt éppen belém, moccantam.
-Meg kell néznem a pasast!! A nőt is… tudnom kell a nevét… - készültem felkelni, mit sem törődve azzal, hogy épp az én sérüléseimet fércelné össze a nő, kiről, ha civilben találkoznánk, nem mondanám meg mivel is keresi a kenyerét. - Elmegyek, megnézem a pasast, jelvényt villantok, és egy széles mosolyt, aztán miután megbizonyosodtam, visszajövök… Biztos meghalt?! - tettem fel azért a kérdést, s egyre inkább éreztem, hogy nekem bizony fel kell kelnem onnan, és mennem a saját fejem után, hisz annyira hihetetlennek hatott, hogy az a pofa nincs többé.

Dahlia Sanders imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cain Blackstone
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ E29bd777f51df846ad9669b5f226c35f
★ kor ★ :
48
★ elõtörténet ★ :
Előtörténet
★ családi állapot ★ :
Van egy fiam.
Egyedülálló jelenség vagyok!
★ lakhely ★ :
New York?
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 0996c78954d1818dd0d2a23879baced0
★ foglalkozás ★ :
Rendőr nyomozó, gyilkossági csoport
★ play by ★ :
Jeffrey Dean Morgan
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ B9bbc4de8e98ec5a6110b838f7e492af
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyVas. Márc. 24 2024, 13:47

To detective Blackstone

“ A fiúk nem olyanok, mint a kiskacsák, sokkal tovább kell rájuk vigyázni, egészen addig, amíg meg nem nősülnek.”

-Sejtem van abban a szerencsés helyzetben, hogy nem egyes egymaga dolgozik az őrsön, így vannak más kollégái is akik addig a fickó…vagy nő után iramodnak. – jegyzi meg békítően, nyugodt hangon és fesztelenül ül neki, hogy az ágy mellé telepedve bevárja amíg a férfi úgy dönt az ápolói makacsságnak és a doktori jelenlétnek enged, hogy mindenki minél hamarabb tudjon menni a dolgára. –Higgye el, ha össze lesz foltozva, és már nem ömlik magából a vér, sokkal hatékonyabban fog menni a bűnüldözés is. – toldja meg még egy sürgető pillantással, jelezve nem ő tartja épp fel a törvénykezés és bűnüldözés kerekét. Ismeri ezt a fajta elhivatottsàgot és menni akarást, Wade, Rhett és arról az ágról szinte minden férfi ilyen. Igyekszik hát azt a tömör logikát alkalmazni, ami néha rajtuk is beválik. Érzelmek felhánytorgatása meg a “saját testi épsége” duma a legtöbb traumást nem tartja vissza. A pólóra vonatkozó kérdés után fel-fel pillant, némi tépelődést felfedez a borostás arcon, de részéről hezitálás nélkül pakolja ki a fájdalomcsillapítókat, érzéstelenítőket, a fonalakat és a steril eszközök többi részét.
-Leginkább Fentanillal, rövid hatású de jó cucc. – gurul közelebb a székkel, és egy legyintéssel mutatja, dobja csak le a francba a véres pólót, majd felveszik. A padlót könyebb feltörölni utána, mintha a szomszédos mèg tiszta  ágyra hajítaná. Figyeli a mozdulatsort, látja a kellemetlen fintort, a merev tartást, de mindezt figyelmen kívül hagyva húzza fel a kesztyűjèt és elkapva a rendőr egyik karját már gumizta is le, hogy újra beköthesse az infúziót. – Így könnyebb adagolni bármit. Mély levegő…! - már a ragasztó után is nyúl, és kirögzítés után nyúl a szerelékért és elindítja az infúziót. A kocsival együtt fel sem állva gurul át a sérült oldalára a fickónak, kikerülve a pólót a földön. – Nyugodtan telefonáljon ha szeretne, addig sem ellenkezik. – villant egy vidám, pimasz mosolyt, részben mert így van, aztán persze jót mulat hogy ennyire nem bír meglenni a másik – bár ezt megérti-, és persze ott van a vaskos hátsó szándék; igyekszik elhessegetni saját maga fölül a stressz felhőket. Izgul, mindannak ellenére hogy ez nem látszik rajta, az érzések amik idáig dúltak benne nem csillapodtak, csupán prioritásukat vesztették egy időre.
-Mmm a leírása ismerős. Ha George visszatér megkérem járjon utána, de ha nem haragszik meg az előbbi lelépési kísérlet után most nem hagynám magára. – tekintete jelentősségteljesen komoly, de ajkairól nem tűnik el a mosoly. Nem fecsérli többet az időt, Cain oldalával kezdi, miután nagyjából körbetörölte, eldobja a véres eszközöket és a steril kesztyűért és érzéstelenítőért nyúl. -Ezt biztosan varrni kell. Adok helyi érzéstelenítőt, ez egy pár kis szúrás lesz, utána nem fog érezni semmit. – magyaráz, miközben már teszi is a dolgát az érzéstelenítővel.
George épp akkor toppan be, és nyújt át egy halványkék ruhadarabot. – Nem tudom jó lesz e…-
-Köszönöm, életmentő vagy! Megtennéd még nekem hogy megkérdezed hoztak e be egy…. – kisegítésért itt most a sérültre nèz, ismételje el a személyleírást, s ha ez megtörtént nekiáll felhúzni a steril kesztyűt. -…csak ennyi, van a pihenőben süti, egyél! – nem szeret senkit sem ugráltatni, ezzel igyekszik most is elvenni az élèt annak, hogy futárnak használja az ápolót. -Nos, szerintem már nem érez semmit….- a biztonság kedvéért azért megérinti a sebszélt, másik kezével már veszi is fel a tűfogót és azzal a tűt, majd áll neki a tényleges összeférceléshez. – Ha lehet most ne mozogjon. – kéri, a sokk, az izgalom miatt de néha amúgy sem vilàgos ez mindenkinek. – Sokszor sérült már meg gondolom…nem ijesztő hogy minden alkalommal ott lebeg ez a feje felett? – biztos buta kérdès, de ahogy fel-fel pillant lát még egy pár heget a felsőtesten. – A jelenlegi pasas mit követett el? – inkàbb társalog és gondolja a rendőr bugyutának, de valami kell, hogy ne azon kattogjon, sikerül e szépen összevarrnia. Néha néha rátöröl, hogy felitassa a vért ami kicsordul, de alapvetően szépen halad.
- Dr Sanders? – érkezik meg az ápoló, és puhatolózik, zavarhat e.
-Mondjad csak…- fel sem pillant, de hangja érdeklődőn csendül, reméli nem most akar majd Cain megugrani.
- Utána kérdeztem, van egy személyleírással megegyező pasas itt. A nőt akit dr Nolan lát el épp miatta hozták be. A kocsi elé lépett. A pasas röviddel a beérkezése után életét vesztette, most a hullaházba való  elszállításra vár, áttolták a hatosba. –
- Te egy igazi hős vagy, köszönöm. – csak most tekint fel, és egy mosollyal jutalmazza a fáradozást és igazából a hírt is. – Akkor már magának sem kell úgy kapkodnia… - vetülnek át a kékjei Cainre. A férfi arcát fürkészi, mit is szól a hírhez.


BEE


mind álarcot viselünk
Dahlia Sanders
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Katheryn-winnick-love-and-other-drugs
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Black Dahlia
★ családi állapot ★ :
in the middle of a divorce
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Tumblr_inline_poltoqTA9P1txm9sv_400

The secret of a happy marriage remains a secret.

 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 8574d77f57cd252341a6074d91e237ba1333f9b9
★ foglalkozás ★ :
haematologist, radiologist resident
★ play by ★ :
Katheryn Winnick
★ szükségem van rád ★ :
Mr. Sanders
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 4f50494943d4f7369f741c17f2c66159767ff597
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ A501d64ea604b24b14002b5c972bc3536d31c2d8
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyPént. Márc. 22 2024, 12:05
To Dr. Sanders
-Dehogy nem! Vár rám egy gyilkos aranyom! És sanszos, hogy elnyeli a föld, mire visszakecmergek, szóval… - már indulnék is kifelé, ám a pasas az utamat állta, s igyekezett nem mutatni mennyire be van gazolva, vagy épp a harag volt, mi elfehérítette, abba már nem akartam belegondolni.
A fájdalmat nem éreztem, így nem volt miért maradnom, legalábbis a saját olvasatom szerint.
Mikor aztán a doktornő bemutatkozott, és magához vette a kocsit, amin mindenféle vacak sorakozott,  szavai nyomán az ajtóra, a padlóra, majd pedig az ágyra emeltem tekintetem.
Szólásra nyitottam szám, aztán még is becsuktam, s miközben George kelletlen pillantást intéz felém, és az ágy felé mutat, míg a doktornő utasításait hallgatja, majd a póló említésére felvont szemöldökkel léptem egyik lábamról a másikra, még akkor is az ajtó közelében ácsorogva, gondolván, a pólót csak megvárhatom, és akkor legalább egy ideig tiszta gúnyában kezdhetem meg a munkát, s a rohangálást a gyilkosom után, aki megpróbált kinyuvasztani, s egyre inkább személyesnek éreztem az esetet.
Aztán sóhaj szakadt ki belőlem, s léptem közelebb, miközben igyekeztem nem túl bénán leszedni magamról a vértől csatakos ingem, s letenni valami olyan helyre, ahol senki sem fog rajta dobni egy hátast.
Letettem magam az ágyra, de a fekvést nem szívesen tettem meg, hisz éreztem a gyógyszer hatását, s húzott maga után.
-Mivel nyomják tele itt az embert? - kérdeztem, miközben végül csak vízszintesbe helyeztem magam, s másik kezemmel elővarázsoltam a mobilomat, azzal a szándékkal, hogy felhívom a társam, mi a helyzet, elkapták e a pasast, sikerült e eltalálnom, vagy olyan brutálisan béna voltam, hogy tényleg sikerült kereket oldania.
Nem akartam akadékoskodni, sem pedig akadályozni a munkájában, egyszerűen csak elhivatottságot éreztem a pofa iránt.
-Figyeljen doktornő… nem hoztak be egy másik fazont lőtt sebbel? Kb 176 magas, fehér bőrű, szőke… behízelgő pofával… kékeszöld szemekkel… a külső ne tévessze meg… fekete vászon nadrágot, bőrkabátot, szürke pólót viselt... egy fura alakú forradás van a jobb arcán... -hangomban gúnyos él csendült, miközben még is inkább visszacsúsztattam a telefonomat a zsebembe, s nem indítottam hívást. Előbb tudni akartam, nem került e ide az a barom is. Az egyik bűne, talán a kisebbik a sokból, hogy rám lőtt, a másik meg… nos a másik hogy több embert is megölt az elmúlt hónapok folyamán, és nem kevés idegszálamba került, mire eljutottam addig, hogy sikerül lefülelni.  
Menni akartam. Tenni a dolgom, s úgy hozni ki az egészet, hogy több áldozata ne lehessen.
Elhivatottság, vagy munkamánia, ki miképpen nevezi, ám azt tudtam, hogy eltelik majd némi időbe, mire újra terepre engednének, ám arra egy árnyalatnyi kedvem nem volt.
Csendben várakoztam, s közben persze hagytam a doktornőt ügyeskedni, de a válaszra mindenképpen kíváncsi voltam.

Dahlia Sanders imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cain Blackstone
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ E29bd777f51df846ad9669b5f226c35f
★ kor ★ :
48
★ elõtörténet ★ :
Előtörténet
★ családi állapot ★ :
Van egy fiam.
Egyedülálló jelenség vagyok!
★ lakhely ★ :
New York?
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 0996c78954d1818dd0d2a23879baced0
★ foglalkozás ★ :
Rendőr nyomozó, gyilkossági csoport
★ play by ★ :
Jeffrey Dean Morgan
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ B9bbc4de8e98ec5a6110b838f7e492af
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyPént. Márc. 22 2024, 11:36

To detective Blackstone

“ A fiúk nem olyanok, mint a kiskacsák, sokkal tovább kell rájuk vigyázni, egészen addig, amíg meg nem nősülnek.”

Ha az ember nem a sürgősségi ellátásra szakosodik, akkor a kötelezően letöltendő ügyeletein imádkozik, hogy a traumásokat ne neki kelljen ellátnia. Dahlia is így van vele, és nem azért, mert rosszul lenne a nyílt sebektől, vagy az ordítozó emberektől, esetleg a fröccsenő vértől, amorf végtagoktól. Sokkal inkább dolgozik benne az a fajta pánik, hogy vannak nála hozzáértőbbek is, és nem akar elcseszni semmit. Már nem medika, a doktorija már évek óta stabilan áll a kis lábán, a szakosodást is megugrotta, kvázi mondhatni, hogy nem egy  zöldfülű kis siheder, s mègis, amikor a sürgősségi ajtaját átlépi, újra akként érzi magát. Mint óriási egóval nem rendelkező, földön ragadt orvos hiszi, vallja és nem fél hangoztatni, hogy az ápolók nélkül bizony meg lennének lőve, káosz és fejetlenség lenne, sőt! A rohanásban nem kicsit lenne félrediagnosztizálva sok beteg. A műszakját is kèt nagy ételhordós dobozzal indítja, amiben sütemény van, könnyedén libben vele be a nővérszobába, hogy aztán mély levegőt véve bedobja magát az ambuláns ellátás gyötrelmeibe. Szereti a kihívásokat, többnyire képes is megugrani az elvárt szintet, elvégre tanuló évei alatt s szakosodása előtt sokkal többször kellett műszakot vállalnia a pokol tornácán.
Délre már fárad, kávéért kiáltó szervezete fanyar kedvtelenséggel rakja le a lezárt esetek mappáit a pult megfelelő kis rendezőjébe.
-Egész jól bírja ma dr Sanders! – mosolyog rá Leeta, miközben magához veszi a papírokat, hogy átnézze. -Viszont van egy rossz hírem, a hármasban van egy rendőr, lőtt sérülés. Dr Nolan épp mos rak össze egy autóbalesetes anyukát az egyesben, szóval magára marad a feladat, hogy kiszedje a lövedéket meg összevarrja a fickót. – pillant fel, és baljával már nyújtja is az aktát, benne a röntgennel, és a felvett adatokkal. Látja Dahlián az elkínzott arckifejezést, mire felnevet, és az aktuális szoba felé bök, aminek üvegfalán keresztül látni, hogy George épp próbálja az illető úriembert jobb belátásra téríteni, mint az olajra lépés összefoltozás nélkül. -Jobb ha siet, mert elszalad a betege…. Infúziót kapott meg fájdalomcsillapítókat de húsz perc és kimegy belőle…! – utóbbit már fennhangon mondja, mert a szőke doki elmarva az aktát siet a helyiség felé mielőtt George elveszíti a harcot.
-Csak nem vissza a terepre? – áll az ápoló mellé Dahl, és rámosolyog a csurom vér fickóra. Családjából nem ismeretlen a rendőri munkamánia, férje hozománya, hogy mindenki a bűnüldözés berkeiben találja meg a hivatását arról az àgról. Talán emiatt kellene kicsit jobban belefeküdni a sürgőssègi ellátásba, de ismerve magát objektivitás híjàn nehezen állna helyt, ha egy szerette kerülne a kezei alá, így mindezt meghagyja a kollégáknak. -Dahlia Sanders vagyok, ha hagyja, hogy összefoltozzam, még talán el is jut az ajtóig anélkül, hogy arcon csúszna, mit szól? – mutatkozik be, és már húzza is magához a kocsit, amin a szükséges gyógyszerek és fonalak vannak.
-Köszönöm, George, innentől már boldogulok az úrral. – pillant az ápolóra hálásan. -Ha esetleg megnéznéd maradt e itt valaki után egy tiszta póló…- gyorsan az aktára sandít.-….ami jó lehet Mr Blackstonera, hálás lennék. – nem valószínű, de ha két számmal is nagyobb és lila, az is bőven bizalomgerjesztőbb lesz mint az amin jelenleg még tocsog a vér, és úgy szaglik, akár egy rozsdagyár. Ha megszárad ugyan kevésbe lesz tapadós de a vér szaga ugyan úgy árad majd belőle, csak más mélységben.
-Megtenné, hogy leveszi a felsőt, és visszafekszik? – kérlelőn pillant a férfira, továbbra is az ajtóban tipródik azt fontolgatván lelép, vagy megadja magát az orvosi ellátásnak?


BEE


Cain Blackstone imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dahlia Sanders
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Katheryn-winnick-love-and-other-drugs
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
Black Dahlia
★ családi állapot ★ :
in the middle of a divorce
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Tumblr_inline_poltoqTA9P1txm9sv_400

The secret of a happy marriage remains a secret.

 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 8574d77f57cd252341a6074d91e237ba1333f9b9
★ foglalkozás ★ :
haematologist, radiologist resident
★ play by ★ :
Katheryn Winnick
★ szükségem van rád ★ :
Mr. Sanders
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 4f50494943d4f7369f741c17f2c66159767ff597
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ A501d64ea604b24b14002b5c972bc3536d31c2d8
Témanyitás The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ EmptyCsüt. Márc. 21 2024, 14:11
To Dr. Sanders
Fájdalom élesen hasít az ember tudatába, s nem képes elkövetkeztetni tőle, még akkor sem, ha tudja, jobb lenne feltápászkodni, hisz a következő golyó a fegyver csövéből bizony a szeme közé fog menni.
Elkapni valakit, aki már sokak életét tette tönkre, nem mindig olyan egyszerű, mint ahogy azt elképzeljük, és bizony a golyóálló mellény sem ment meg mindig attól a bizonyos nekünk szánt golyótól, még akkor sem, hogyha a következő pillanatban, már tartod a fegyvert, s leszeded a rohadékot, aki neked szánta a neveddel megbélyegzett gyönyörűséget, ám tartogatsz még meglepetést a tarsolyodban, és nem kopogtatsz szent Péter ajtaján a mennyek oltárán.
Jó persze nem voltam egy hívő alkat, de mikor a lövedék mellé ment, és a vállamat találja telibe a fejem helyett, hát akkor bizony magamban elrebegek egy imát, s hálát adok az égnek, s annak a marha angyalnak, aki ennyi szarság ellenére is védi a hátsómat, és nem mondott még le rólam.
Azonban hogy bebizonyosodjon, semmi sem úgy megy, ahogy én eltervezem, így a sajgó vállammal, vértől csöpögő karommal, s megsebzett oldalammal, s egómmal, hamarosan már egy mentőben feküdtem, hisz nem engedték, hogy üldögéljek, mondván, túl sok vért veszítettem, ám ha tudnák, hogy néztem én már ki ennél ramatyabbul is, hát bizony a szavamat adnám rá, hogy elengednének, és Isten hírével tovább küldenének.
Hiába a sérülés, azért annyira nem látták súlyosnak, hogy azon nyomban elvigyenek egy műtőbe, vagy épp valamelyik helységbe, ahol a golyót kivennék a vállamból, s összefoltoznák az oldalam, én meg vagyok olyan hülye, hogy kapjam magam, s megpróbáljak meglépni egy óvatlan pillanatban, míg sürgetik az épp ügyeletben lévő orvost.
Szóval kissé instabilan álltam fel az ágyról néztem végig magamon, a bekötözött karomon, hisz a mentőben amennyire tudtak elláttak,s elhúzva számat fürkésztem a mellényem, mi akkor és ott szart sem ért, pusztán dísznek volt rajtam.
Ha fejbe lőnek, sem érne semmit sem.
Szóval feltápászkodva kerestem ki ingemet egy zacskóból, s próbáltam magamra ölteni annak ellenére, hogy több volt rajta a vér, mint amennyit egy épeszű ember el tudna viselni.
Kissé megtántorodtam, hisz kezdett működni a gyógyszer mit belém nyomtak… legalábbis elkezdték adagolni, ám kihúztam a tűt magamból, hisz szándékomban állt hazamenni, átöltözni, és tovább vinni az akciót.
El akartam slisszolni, mikor egy pasas az utamat állta, s próbált győzködni, hogy feküdjek vissza, és ilyen állapotban ne menjek sehová, ám valahogy nem volt kedvem maradni.
-Míg én itt henyélek, a pofa kereket old! Elkapom, és visszajövök! Addig meg tartsák melegen az ágyamat! - ellenkeztem, miközben tekintetem a mellkasomra érkező erős kézre tévedt, minek jutalma egy grimasz volt, mi sokkal inkább a belém hasító fájdalomnak, sem mint az érintésnek szólt.

Dahlia Sanders imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cain Blackstone
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ E29bd777f51df846ad9669b5f226c35f
★ kor ★ :
48
★ elõtörténet ★ :
Előtörténet
★ családi állapot ★ :
Van egy fiam.
Egyedülálló jelenség vagyok!
★ lakhely ★ :
New York?
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ 0996c78954d1818dd0d2a23879baced0
★ foglalkozás ★ :
Rendőr nyomozó, gyilkossági csoport
★ play by ★ :
Jeffrey Dean Morgan
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ B9bbc4de8e98ec5a6110b838f7e492af
TémanyitásRe: The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
 The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~ Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The Big boys don't cry ~ Dahlia & Cain ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» There is nothing you dont know
» You dont know me
» please, dont hit me┃abe & rea
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Clark boys

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: