New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 94 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Everything's gonna be alright - Allison & Georgia
TémanyitásRe: Everything's gonna be alright - Allison & Georgia
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia EmptyHétf. Márc. 25 2024, 21:11


Allison & Georgia
Everything's gonna be alright.


Mintha nálam lenne a csodafegyver, amivel egy darabban tarthatnám őt, a fájdalmát enyhítő gyógyír; amint a reszketeg hangján magához szólít, gyorsítok a lépteimen. Anélkül, hogy szándékomban állna, a legnagyobb részletességgel iszom magamba a részleteket: a gondosan összefogott sárga függönyt, az ágy mellett csöpögő infúziós tasakot. A nővérem ködös, fájdalommal teli tekintetét, és az összes gyűrődést a kórházi takarón, amit félretolok kissé, hogy elfoglalhassam a helyemet Ally mellett. Akár egy álomban: mintha mindegyik porcikámmal jelen lennék és közben egyikkel sem. Minden valóságos, még sincs értelme semminek.
- Itt vagyok - felelem halk, megnyutatónak szánt hangon. Finoman viszonzom a szorítását, mintha egyetlen vigyázatlan mozdulattal összeroppanthatnám. Olyan, akár egy csípés a bőrön, a bizonyosságot jelenti számunkra, hogy mindaz, ami történt - ami történik - igazi. A mai nap örök érvényűen az emlékezetünkbe írja magát, éppen most, ahogy itt ülünk kéz a kézben. A nővérem ezentúl mindig magán hordozza majd a nyomait, és tudom, hogy egy része sohasem hagyja majd el ezt a helyet, ezeket a végtelen perceket. Tudom, mert én is itt leszek mellette. Mindig.
Hiszen már létezik ilyen közös terünk. Minden sorsfordító pillanatra jut egy, mégis mintha a legszomorúbbak volnának a legélénkebbek.
Azt is tudom, hogy ennek a tehernek csak egy kis részét vehetem a saját vállamra. Elveszíteni egy gyermeket, ráadásul olyan korán, hogy még el sem különült igazán, mi az, ami ő, és mi az, ami valami újnak a kezdete - számomra ismeretlen ez a fájdalom. Bármilyen elképzelésem is van róla, biztos, hogy annál sokkalta súlyosabb.
- Persze, hogy sosem tenne ilyet. - Továbbra is csendes óvatossággal szólok hozzá, a szavaimban rejlő eltökéltség azonban félreismerhetetlen. - Ezt bárki megmondhatja, aki egy kicsit is ismeri őt, és hidd el, pontosan ez fog történni. - A magam részéről mindent meg fogok tenni ennek érdekében. Ha szerencsénk van, ha nagyon nagy szerencsénk van, már Allison előtt kiengedik majd. Persze, azok után, ami az utóbbi néhány óra leforgása alatt történt, nehéz elhinni, hogy valami ennyire gyorsan és egyszerűen megoldódhat. Ally kedvéért mégis bíznom kell benne.
A fekvő helyzete, a műtét által hátrahagyott friss hegek miatt nem vonhatom magamhoz, de minden percben azt kívánom, bár így tehetnék. Nem marad más, minthogy a könnyeit törölgessem, csitítóan futattva végig az ujjaimat a karján, a hullámos tincsein.
- Kérlek, ne hibáztasd magad emiatt. Nem tehetsz róla, hogy így alakult.

Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Georgia Westfield
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 53b2d676dc649502c0e9dc5474ec8f6e1446d04e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
not your business
♫ :
And now I see that it's you
I needed all along
Maybe I'm too late
and don't it always seems to go
★ családi állapot ★ :
plátói
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 97
★ foglalkozás ★ :
ifjúságvédelmi ügyész
★ play by ★ :
Zoey Deutch
★ szükségem van rád ★ :
The evil little voice in my head
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 79
TémanyitásRe: Everything's gonna be alright - Allison & Georgia
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia EmptyVas. Márc. 03 2024, 15:02

Az egyik pillanatban még minden annyira... hétköznapi. A vacsora előkészületeivel vagyok elfoglalva, és keresem a tökéletes receptemet hozzá, a másikban pedig már, néhány képkockának hála, amely a legfrissebb híreket mutatja, az egész világom fenekestől felfordul. Minden annyira érthetetlen, felfoghatatlan, váratlan... A magyarázatot keresem, valakit, aki segít megérteni, hogy mi is történik... Válaszokat keresek, segítséget... De semmit nem találok. Egyik hívást intézem a másik után, de falakba ütközöm, és egyre jobban pánikba esem. Ez nem történhet meg! Ez csak valami tévedés lehet. Tévedés, biztosan az. Vagy esetleg - és ez a rosszabbik lehetőség - valaki direkt teszi ezt vele, ráhúzzák a vizes lepedőt...

Le kell ülnöm. Nem vagyok jól, egyáltalán nem. Egyre rosszabbul leszek, kapkodva veszem a levegőt, a szívem hevesen ver, szédülök, forog velem az egész szoba, a fejem is lüktet, aztán már a hasam is fáj... Erősen görcsöl, és elönt a vér. Egyre erőtlenebbé válok. Könnyek marják a szemeimet, mert a lelkem mélyén már érzem, hogy valami nagy baj van, nem csak Johnnal, hanem velem is. Bennem is. De még nem állok rá készen, hogy tudomásul vegyem, mi is a helyzet. A mentőket hívom, és egy részem próbál bízni a legjobbakban, még így is, hogy épp minden összedőlni látszik.  

Összekuporodva fekszem a konyhakövön, de erőt kell gyűjtenem. Össze kell szednem magamat. Úgy döntök, megpróbálok a mentők elé menni, mert talán minden perc számít. És amíg várok, jön egy üzenet a húgomtól. Gia. Az egyetlen, aki a támaszom lehet ebben az őrületben. Megírom neki, hogy mi történik. Remélhetőleg időben megkapja, és utánam jöhet a kórházba...

A mentőkocsiban az egyik mentős vérnyomásmérés után infúziós tűt szúr a karomba, majd – az a sejtésem - az infúzióba valamilyen nyugtatót is kapok, mert a szívverésem kezd kicsit normalizálódni. Ultrahanggal vizsgálja az alhasamat, majd jelez a sofőrnek, hogy muszáj sietnünk, menjen gyorsabban. Már képtelen vagyok elhessegetni a gondolatot, nem maradhatok tagadásban, egyszerűen tudom, érzem... Érzem őt... Ha visszagondolok, éreztem már korábban is, csak nem akartam elhinni, mert nem mindennapi, hogy védekezés mellett ez megtörténik. Pedig, ha tudtam volna, ha tudomásul vettem volna, és jobban vigyázok magamra...

De még nem vagyok hajlandó teljesen feladni, még mindig reménykedem. Reménykedem, miközben sietve betolnak a kórházba, miközben a traumatológián újra megvizsgálnak, és újabb gyógyszereket kapok. Reménykedem, mikor a nőgyógyászt hívják, és reménykedem akkor is, amikor a műtő felé rohannak velem. Reménykedem, amikor a maszkot az arcomra helyezik, és amikor érzem, hogy az altatógáz hatni kezd...  

Azonban minden reményem odalesz, amikor magamhoz térek. Szinte érzem a hiányát már azelőtt, hogy az orvos közölné a híreket. Valószínűleg az altató és a nyugtatók hatása, hogy a könnyek már csak némán peregnek le az arcomon.  

Nem terveztük, még nem, de mindig is tudtuk, hogy egyszer családot szeretnénk. És ha ez a nap nem így alakul... ha ez a nap nincs, egészen biztosan akartuk volna őt az életünkbe, örömmel és szeretettel vártuk volna. De ő már nincs, én pedig annyira üresnek érzem magam. A testemet és a lelkemet egyaránt. És John sincs itt, hogy megfoghassam a kezét, hogy érezhessem az erejét, hogy belőle én is erőt meríthessek...

Közeledő lépteket hallok, majd nyílik az ajtó, én pedig homályos tekintettel pillanatok arra, ám ahogy ráfókuszálok a húgomra, és igazán észreveszem őt, az olyan, mintha újra egy kis friss levegő férkőzne a tüdőmbe. - Gia - szólalok meg szinte suttogva, mert félek, hogy ha hangosabban beszélek, áttörik a gát, és zokogni fogok. - Gia – ejtem ki újra a nevét, szinte ugyanúgy, talán egy leheletnyivel több kétségbeeséssel, mert annyi mindent szeretnék mondani, és mégis leginkább semmit sem. Megvárom, amíg leül mellém, majd a keze után nyúlok, és erőtlenül megszorítom. - Nincs többé, Gia. Erősebbnek kellett volna lennem, de nem tudtam... És John... - szipogok. - Ez nem történhet meg. Ártatlan, biztosan tudom, hogy ártatlan. Te is tudod. Ő sosem tenne ilyet... - És ebben a pillanatban valóban kitör belőlem a sírás. Nem veszíthetek el mindent egyetlen nap alatt. Ez nem fair...

Georgia and Allison

“How very softly you tiptoed into our world, almost silently, only a moment you stayed. But what an imprint your footsteps have left upon our hearts.” – Dorothy Ferguson


BEE


Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 4924281d8a25658c4bc7a53cd3bcce206d8c9c0b

Georgia Westfield ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Allison Fay Danvers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 2079ea5a96eb11966bad910f7c9293106935e397
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia B5886e0abb010f0ce42542a9e38e0973dd31ca94
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
"If I were a flower.. I would be a sunflower. To always follow the sun, turn my back to darkness, stand proud, tall and straight even with my head full of seeds."
★ családi állapot ★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia C4855a15476f3b6d04c1d7ffcaaadb37ce572f1f
sappily married


Oh, how I've tried
to get you out
my mind but
you're still home
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia Dd87a21b7a82695bda86ccb97d73ffa3a54cdcf4
★ idézet ★ :
“Dreams are illustrations
from the book your soul
is writing about you.”
★ foglalkozás ★ :
storybook illustrator, photographer
★ play by ★ :
Olivia Cooke
★ szükségem van rád ★ :
We need you, sis. I need you.
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 63cec9b5985f38d9ec8d178ef466d25e37ae1153
TémanyitásEverything's gonna be alright - Allison & Georgia
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia EmptySzer. Feb. 14 2024, 20:32


Allison & Georgia
Everything's gonna be alright.


- Georgia?
Kara, a rangidős ügyész asszisztensünk hangja szakít ki a gondolataim közül, miközben a tegnapról hátramaradt papírmunkával birkózom. Az asztalomon színes konfettiként szóródnak szét a ragasztócetlik; mindhez egy-egy külön iratkupac társul, olyan összetett rendszert alkotva a látszólagos káoszban, amelyhez bármikor biztonsággal nyúlhatok.
Éppen egy gondolatmenet közepén tartok, ami talán sosem lesz már ugyanolyan, hogyha most félbeszakítom, valami a kolléganőm hangjában mégis arra késztet, hogy abbahagyjam az írást és a teljes figyelmemmel forduljak felé. Arcán aggodalom és együttérzés bizonytalan egyvelegét vélem felfedezni, amint karjaiban a félig nyitott laptopját tartva a bebocsátásomra vár.
- Azt hiszem, ezt látni akarod.
Aprót bólintok, mintha sejteném, miről van szó, miközben az agyamban megállíthatatlanul pörögni kezdenek a fogaskerekek. Valamelyik ügyemmel kapcsolatosan merült fel újabb információ, vagy az irodát vették elő valamivel? Engem? El sem tudom képzelni, mire véljem ezt a borús felkonferálást.
- Gyere, kérlek.
Néhány gyors, de óvatos mozdulattal összébb rendezem az előttem heverő iratkupacokat, hogy előkészítsem a helyet a laptopjának. Mielőtt a képernyőre pillantanék, még látni vélem, amint a kolléganőm tekintete az irodámban található egyetlen fényképre esik. Egy hétvégi városnézős kiruccanás alkalmával készült: Ally, John, Colt (életem négy legfontosabb személye közül három) és én szerepelünk rajta. Azóta tartom az asztalomon, hogy beköltöztem a saját irodámba, ami azt jelenti, hogy minden kollégámnak volt ideje ráunni a vizsgálgatására, mint ahogy az udvarias és törvényszerű érdeklődésre is a képen szereplő emberekről.
Ezen a ponton még nem tulajdonítok jelentőséget Kara újdonsült kíváncsiságának.
A laptop felé fordulva egy rendkívül friss CNN cikk bontakozik ki előttem. Amilyen keskeny a gép, a bejegyzésben szereplő fotó az egész képernyőt kitölti. Azonnal meglátom őt - és akkor már nem bírok máshová nézni. Értetlenül pásztázom a Jonathant kísérő fegyveres ügynököket, a bilincsbe fogott csuklóit.
- Mi a franc? - A hangom alig több suttogásnál, ennél többet nem bírok kipréselni a torkomon. Kényszerítem magamat, hogy lejjebb görgetve tanulmányozni kezdjem a bejegyzést. Hazaárulás vádjával vették őrizetbe, olvasom, és nevetés környékez. Hiszen nem ismerek senki mást, aki annyira elkötelezetten viseltetne a hazája iránt, mint a sógorom. Nincsenek kételyeim afelől, hogy egy hatalmas tévedés, vagy manipulált bizonyítékok hosszú sora állhat a háttérben.
- Georgia, ha bármiben tudok segíteni…
- Köszönöm, hogy megmutattad, Kara - pillantok rá hálásnak szánt mosollyal, de én is hallom, milyen színtelenül csengenek a szavaim. Már egészen máshol járok; anélkül, hogy bármi egyebet mondanék, felpattanok az asztalomtól és elkezdem összeszedni a feltétlenül szükséges holmijaimat. A kolleganőm veszi a lapot és a gépét magához ragadva távozik az irodából.
Úton vagyok hozzád, írom Allisonnak egy másodpercnyi időt sem vesztegetve. Nem törődve a helyiségben hagyott rendetlenséggel és a tornyozódó feladatokkal, a rám tapadó kíváncsi tekintetektől övezve kiviharzok az épületből. A felettesemet már hívásban tájékoztatom a családi vészhelyzetről, és ez csak az első kör: még nem is éri a fenekem a kocsi ülését, máris Coltont próbálom elérni, eredménytelenül.
Minden piros lámpánál egy újabb számot keresek elő, az összes fellelhető kapcsolatomat mozgósítva, aki bármilyen módon a segítségünkre lehet John ügyét illetően.
Már a Brooklyn-hídnál tartok, mikor felugrik egy új üzenet Allisontól. Először csak futó pillantást vetek rá - aztán a szavak, miszerint a nővérem éppen a mentőket várja, ténylegesen is eljutnak az agyamig. Hirtelen minden levegő kiszorul a tüdőmből, és túl hosszan bámulok a telefonomra; mire felpillantok, annyira közel haladok az előttem haladó Mercedes lökhárítójához, hogy közel satuféket kell nyomnom, hogy ne toljam meg hátulról.
Ebben a pillanatban mindennél jobban bánom, hogy nem Brooklynban találtam magamnak állást, ahol a legrosszabb esetben is negyed óra választott volna el a családomtól. Így kénytelen vagyok más módot találni rá, hogy lerövidítsem a hátralevő utat: minden narancson áthajtok és az összes kerülőutat kihasználom, hogy csökkentsem a kettőnk közti távolságot. Nem esik nehezemre, elvégre úgy ismerem a várost, mint a saját tenyeremet. Mikor már elég közel vagyok ahhoz, hogy egy téves úti cél időveszteséget jelentsen, megpróbálkozom az otthonukhoz legközelebbi kórház recepciójával. Szerencsére már elsőre sikerrel járok, és értesítenek róla, hogy Ally-t kezelés alá vették.
További tíz percre van még szükségem, hogy megérkezzek a kórházba, és további egyre, míg kerítenek nekem egy illetékest, aki tájékoztatást tud adni a testvérem állapotáról (talán mondanom sem kell, hogy nem a szerencsének köszönhetem ezt a gyors informálást). A nővéremnél alhasi fájdalom és erős vérzés jelentkezett, emellett rendkívül feldúlt állapotban találták. Még elvégeznek rajta néhány vizsgálatot, de stabil az állapota és hamarosan bemehetek hozzá.
Szóval a váróba szorulok. Nem sok, alig két perc a leghosszabb idő, amit képes vagyok egy helyben tölteni. Gondoskodó húg módjára háromféle csokit veszek a folyosón található automatából, habár az egyiket kis ellenállás után a fejembe is tömöm. Háromszor megyek oda érdeklődni a pulthoz, pedig tudom, hogy egyikünk se lesz okosabb idekint - mire végül egy örökkévalóságot követően megjelenik az Allisont kezelő orvos, és jelzi, hogy bemehetek hozzá. El is kísér az ajtóig, én pedig kihasználok minden másodpercet, hogy a nővérem állapotáról kérdezzek, amíg a kórteremhez nem érünk.
Végül nehéz szívvel nyúlok a kilincsért, érzem, hogy könnyek marják a szemeimet.
- Ally - szólítom meg lágyan, amint az ajtó becsukódott mögöttem. Olyan hangszín ez, amit csak két ember ismer a világon, és eddig még sosem jelentett jót. Lassan, de biztosan sétálok az ágyához és olyan finoman telepszem a szélére, hogy a matrac süppedését is alig érezze meg. Pillantásom kutatón fut végig a vonásain, a kisírt szemeken és a sápadt orcán.
- Nagyon sajnálom, kincsem - mondom szinte suttogva, részvétteljesen. Figyelmesen várok bármilyen jelre, ha beszélni szeretne, csupa fül vagyok; ha sírni szeretne a vállamon, azonnal magamhoz vonom egy ölelésre. Alig tudom felfogni, hogy mindez valóban megtörténik - méghozzá egyetlen nap leforgása alatt, és pont vele, a testvéremmel, aki a legapróbb töredékét sem érdemelte ki annak, ami most rá vár.

Allison Fay Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Georgia Westfield
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 53b2d676dc649502c0e9dc5474ec8f6e1446d04e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
not your business
♫ :
And now I see that it's you
I needed all along
Maybe I'm too late
and don't it always seems to go
★ családi állapot ★ :
plátói
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 97
★ foglalkozás ★ :
ifjúságvédelmi ügyész
★ play by ★ :
Zoey Deutch
★ szükségem van rád ★ :
The evil little voice in my head
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia 79
TémanyitásRe: Everything's gonna be alright - Allison & Georgia
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Everything's gonna be alright - Allison & Georgia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We're gonna be alright • Sophie&Maddie
» Allison Fay Danvers
» Oh yeah, alright, don't stop the dancing
» Kai && Levi && Jae | backstreet's back, alright
» it hurts, it will be alright ⇾ Jamie & Felix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: