New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

It's a little hazy ↭ Jennie & Rim
TémanyitásIt's a little hazy ↭ Jennie & Rim
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim EmptyCsüt. Feb. 01 2024, 23:13

Jennie & Rim

Kevés olyan dolog van, ami jobban szórakoztatna engem, az egész családomat és a baráti körömet is, mint a tény, hogy odáig vagyok a különleges - egyesek szerint ocsmány - cipőkért. Van egy pont, ahol már én is meghúzom a határt, vagy az ár-érték arány alapján, vagy szimplán az adott lábbeli viselhetősége alapján, mert ugyan nem akarok hazudni, vannak olyan darabok a gardróbomban, amiket soha nem fogok nyilvánosan felvenni és az utcán is viselni - kizárólag a bátyámat szórakoztatom vele -, attól még nem gondolom, hogy minden hülyeséget meg kell vennem. Így sem akartam belegondolni, hogy mekkora tortúra lesz majd hazaköltözni annyi cuccal, amennyit felhalmoztam, csak mert... Nekem az volt az elképzelésem, hogy idővel visszatérünk majd Koreába, fájdalmas emlékek ide vagy oda. Mivel azonban senkivel nem beszélgettünk erről, nem volt ez valójában égető kérdés, vagy kőbe vésett dolog. Tehát addig is szabadon meg volt rá a lehetőségem, hogy újabb és újabb cipőket halmozzak fel, amiket végül vagy hordtam, vagy nem.
Nem azért kértem Jenniet, hogy kísérjen el vásárolni, mert szükségem lett volna bárki tanácsára, elvégre az ikrem szerint ebben egyébként is szörnyű az ítélőképességem - meg ami az illeti más dolgokkal kapcsolatban is, de kértem, hogy ne bírálja nagyon azokat a srácokat, akikkel járok, mert senki nem lehet olyan tökéletes, mint ő, vele meg nyilván nem járhatok.
Mindenesetre a Jennievel a héten való beszélgetéseinkből kiderült számomra, hogy rá is ráfér egy kis shopping terápia. Normál esetben talán Shint kérem meg erre, aki nem undorodott annyira a boltoktól és a vásárlás koncepciójától, mint egy átlag férfi - valószínűleg ezért is volt ő több, minden értelemben, mint egy átlag férfi -, de az elmúlt időszakban úgy éreztem, hogy csak terhelem azzal, ha emberek közé rángatom. Ezért is volt az az elképzelésem, hogy míg a napot a barátnőmmel töltöm, este majd tartok bemutatót a bátyámnak, amikor hazaértem.
- Hova mennél először? - Úgy karolok bele a lányba, mintha egy neves asszonykórus tagjai lennénk, de még véletlenül sem szeretném elveszíteni az utcán sétáló tömegben, mert képtelen lennék megtalálni, köszönhetően a magasságának.
- Egy kicsit sajnálom, hogy nem nyár van, mert láttam egy képet egy magassarkúról, ami lényegében egy szandiból lett átalakítva, de abból a sportos fajtából. - Nehéz volt átadni pusztán szóban a lábbeli koncepcióját, de jelenleg csak úgy hirtelen nem tudtam előkapni képet róla. - Habár lehet, hogy utána kellene néznem, hogy nem árulja-e valaki. - Hiszen akkor nyáron már viselhetném is a remekművet. Csak azért csacsogtam, mert nem akartam rögtön olyan kérdésekkel bombázni, amelyekre nehéz lehet választ adnia, elvégre egy szakítás soha nem könnyű, mindegy, hogy mik voltak a körülményei. Gondolom egy abuzív kapcsolatból is azért nehéz kijönnie általában az embereknek, mert mégiscsak beleszerettek valamelyik tulajdonságába az illetőnek. Henrynek szerencsére semmi köze nem volt semmiféle abuzív kapcsolathoz, de attól még a szakítás az szakítás és tudtam, hogy megviseli Jenniet. Meg az is, hogy ez a város túl kicsi és tele van olyan emberekkel, akik valakinek fájdalmat okoztak. Lehet, hogy nem mondhatom azt, hogy utálom Yoo Hanjaet, főleg mert Jennie bátyjáról van szó, akivel világ életemben kijöttem, de mégis nehezteltem rá azért, ahogyan az én ikremmel bánt. Shin nem érdemelte meg mindazokat a kritikákat, amellyel teljesen idegenek illették őt és ha már rájuk nem számíthatott, miért ne kaphatott volna támogatást a legjobb barátjától? Az én fejemben legalábbis így állt össze a dolog. Mind egymásért voltunk, mert senki nem ismerte a másikat jobban nálunk.
Amikor sikerült kiválasztani a boltot, határozott lépésekkel indultam a megfelelő irányba. Nem terveztem végigszaladni az egész városon, csak úgy, mintha versenyben álltunk volna saját magunkkal, de attól még jól esett belépni az üzletbe, ahol egy-két pillanatig pusztán a látványt fogadtam csak be, aztán kezdtem komolyabban is nézelődni. - Ez milyen? - felkaptam egy sportcipőt, aminek akkora platformja volt, hogy már én is cikinek éreztem volna felvenni, de Jennienek még jó lehetett. Akkor is ha teljesen normális a magassága és mindenki, aki mást mond, hazudik.
638 szó X outfit O vásárlásterápia It's a little hazy ↭ Jennie & Rim 3874598021 X sf9 - play hard O R


My mind might just change like the weather
Even I don’t know myself Seems like a dream but it’s definitely not Can’t explain it – it must be love Don’t try to doubt what I just said It’s beyond ‘LIKE’ What’s after ‘LIKE’?
mind álarcot viselünk
Chae Rim
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim 1049493cd21065cb408cc61cda61f4c9e77ae0d7
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim E8e6694050f376d2667972c791d78260be2ffd9b
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
Girls like me pretend we don't cry
Lost in the city, eyes wide Ran through all my options Can't seem to keep my eyes dry Wear my heart on my sleeve, so it's hard to miss
★ családi állapot ★ :
When we can laugh we should laugh a lot
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim Afa6a0eedf777049e34f6a120f74881a70cd1460

Once I fell in love, my rebellious heart This thing, love, is no different From the day it filled you up To me it's all love, I do feel that way
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim Bdb23c87bd207c4c0f908135a310a2d19f397c72
The dawn atmosphere feels a little different
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim 98972d3a298b87af3214a8a4d8f314c6137ddafb
★ idézet ★ :
Fated: that’s what I thought we were. That no matter what happened—how far we went, how much we hurt each other, that we’d always sort of find our way back to each other.
★ foglalkozás ★ :
mozgóképkultúra és médiaismeret [film- és televíziórendezés] alapszakos hallgató
★ play by ★ :
Kim Do-yeon
★ szükségem van rád ★ :
When things go dark
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim 9f11a1943a503755e9415d1daf7afc636bcb1c41
I will make you shine

There are times you can't see the things you should It's alright, you have me All my long, if I'm with you I think we'd be laughing all day
★ hozzászólások száma ★ :
13
★ :
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim 4b192c93fda844cb482165cbb750baaa010f31d5
 
It's a little hazy ↭ Jennie & Rim
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Timo+Remi ;; hazy shade of winter
» year of 2016 | isa & jennie
» dance monkey | isa & jennie
» my momma used to say | jennie x chris
» seashore | jennie & seth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: