New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
TémanyitásRe: Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide EmptySzomb. Jan. 27 2024, 22:26



To that special @sshole
Már amikor azt hittem, sosem lesz jobb, minden marad a régiben, a Briannel megélt kudarc pedig végleg rányomja a bélyegét a magánéletemre, minden gyökeresen megváltozott, pont annak a személynek köszönhetően, akitől annyira igyekeztem magam távol tartani. Egyértelmű volt, mit akart az első pillanattól kezdve, én viszont nem akartam megint belemenni valami céltalan kalandba, aminek ugyanaz lett volna a vége, mint bármelyik másiknak. Többet akartam, mélyebb kapcsolatot, de amikor erre meglett volna az esélyem, mindent elcsesztem. Szerencsésnek mondhatom magam, amiért Jesus nem mondott le teljesen rólam és adott még egy esélyt - más valószínűleg megtette volna.

A félelmeim alaptalanok voltak, meglepő mód az elmúlt három napban egyáltalán nem veszekedtünk. Mindkettőnkre jó hatással van a környezetváltozás, magunk mögött tudtuk hagyni egy kicsit a valóságot, és amint ideértünk, és magába szippantott az itteni világ a maga rózsaszín buborékjával. Szeretném minél tovább élvezni ezt az idillt, ami nem jellemző a kapcsolatunkra, szeretném kihasználni a nyugodtságot és az összes jó pillanatot, ami itt megadatik nekünk.

Lassítok a lépteimen, végül pedig megtorpanok, amikor megemlíti a szüleit, és a mosoly is egy kicsit az arcomra fagy. Éreztem, hogy előbb vagy utóbb meg kell ejtenünk ezt a találkozást, de nem készültem még fel rá. Utoljára Brian szüleivel találkoztam, azóta egy olyan kapcsolatom sem volt, ahol eljutottunk volna idáig. Számomra ez nagy lépés, ezzel a kapcsolatunk szintet lépne, és megint hasonló aggodalom fog el, mint amikor közeledni kezdtünk egymáshoz. Igyekszem rendezni a vonásaimat és kifújom az idáig benntartott levegőt. Idegesen túrok a hajamba, mielőtt válaszolnék, amit a torkomban lévő gombóc megnehezít.

- Rendben - egyezek bele végül nem túl határozottan, egy aprót bólintva. - Rendben - ismétlem meg most már magabiztosabban, és a mosolyom is őszintébbnek hat. Biztos vagyok benne, hogy nem ez volt a szándéka, de a holnapi napnak puszta megléte hatalmas sziklaként nehezedik mindkét vállamra. Brian szüleivel jól kijöttem, de az a régi énem volt. A mostani kizárt, hogy az anyósok és apósok kedvence lenne.

- Ma este? - kérdezem most már egy kicsit felélénkülve. Oldalra biccentett fejjel pillantok fel rá, vele szemben megállok és mindkét karomat átkulcsolom nyaka mögött. - Ma este nem jó - ingatom a fejem közelebb hajolva hozzá. Forró csókot nyomok ajkaira, közben a köztünk lévő minimális távolságot is megszüntetem. Csípőmet az övéhez nyomom és lassan elhúzódom tőle. - Vettem valamit, amit mindenképp meg szeretnék mutatni neked - suttogom a fülébe apró csókot lehelve a fülcimpájára. - De ha nem érdekel, akkor mehetünk táncolni - vonom meg a vállam a szemeibe nézve, de az az érzésem, felkeltettem annyira az érdeklődését, hogy hajlandó a ma estét kettesben tölteni.

New Yorkban jellemzően nem a saját lábaimon jutok el egyik helyről a másikra, itt viszont hiba lenne nem sétálni és alaposan szemügyre venni mindazt, amit a környezet nyújt. Nem időre megyünk sehova, és még azt is el tudom engedni, hogy nem mindig tudom, merre vagyunk. A céltalan séta közben bukkanunk - illetve bukkanok - arra a lezárt strandra, aminek most a kapujában állunk.

- Kár lenne tagadni - vonom meg a vállam és ismét a strand felé fordulok. Most csak a miénk lehetne tömeg, zsivaj és egyéb zavaró tényezők nélkül. Egyszerre fut át minden porcikámon a melegség és a libabőr, amikor megérzem magamon Jesus érintését. Még most is pontosan ugyanazt váltja ki belőlem, mint az első együtt töltött éjszakánkon, ugyanúgy elveszi az eszem, ugyanúgy minden más megszűnik létezni, és bármelyik pillanatban képes lennék teljes mértékben odaadni magam neki. Egy csókkal, egy érintéssel képes teljesen felcsigázni, olyannyira, hogy még a térdeim is beleremegnek. A kerítésbe kapaszkodva tartom meg az egyensúlyom, amíg sikerül összeszednem magam, miután elhúzódik, hogy bakot tartson. Mélyet sóhajtok, ami a fejemre szállt ködöt elhessegeti sikeresen. Időt nem húzva mászok át a kerítésen, miután meggyőződöm még egyszer a vállam fölött hátrapillantva, hogy nem figyel minket senki. Bevárom Jesust és csak utána indulok el a naplementében a víz felé, egészen amíg el nem érjük a homokos part szélét annyira, hogy kicsapó hullámokat már érezzük a lábunkon. Piszok szerencsésnek érzem magam ebben a pillanatban. Olyan nyugalom és békesség áraszt el tetőtől talpig, amit már évek óta, vagy talán még sosem éreztem. Még soha nem éltem meg ilyen magaslatokat senkivel.

- Szeretlek. - Mélyen a szemeibe nézve mondom ki, és hagyom magam elveszni abban a mélybarna szempárban, ami hónapok óta, napról napra rabul ejt. Nem sűrűn mondom ezt ki, mert már nagyon megégettem vele magam egyszer. Sokan azt mondják, a szavak elszállnak, de szerintem a szavaknak hatalmas súlyuk van - ennek meg főleg. Ha valaminek nincs igazi jelentése, ha nem gondolom száz százalékig komolyan, nem mondom ki. De most komolyabban gondolom, mint bármikor eddig.

BEE



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide EmptyPént. Jan. 26 2024, 09:47



You are my sunshine

“Hoy te quiero más que ayer, pero menos que mañana



Az elmúlt hónapok történéseit nehéz lenne néhány mondatban összefoglalni. Néha olyan érzés, mintha ébren álmodnék, máskor pedig nehéz elhinni, hogy ez a sok jó ami velem történik az valóság. Éveken keresztül, minden erőmmel küzdöttem az ellen, hogy bárkinek esélye legyen ahhoz, hogy megérinthesse lelkemet és szívemet. Harcoltam mások és önmagam ellen, nem akartam szeretni. Aztán villámcsapásként lett része életemnek Millie, bekúszott a bőröm alá, észrevétlenül lett úrnője a szívemnek, lelkem és testem birtoklója. Még mindig nehéz elhinnem, hogy az elmúlt időszak eseményei valóságosak, és nem lázálomban fekszem valahol magatehetetelnül.
A szerencse úgy érzem, hogy átpártolt hozzám, annyi viszontagságos idő után, végre az én oldalamon áll. Mindez azzal kezdődött, hogy néhány hete elnyertem egy álomutazást a szülöföldemre. Közel egy évtizede nem jártam városban ahol születtem, nem kóstoltam anyám főztjét, nem ölelt szerető karjával apám. Elrejtőztem New York nyüzsgő, bűzös nagyvárosában, hogy ne láthassák rajtam mennyire megváltoztam, hogy már nem az a reményekkel teli Jesus vagyok, mint akit utoljára láttak. Lelkem már áthatja a sötétség, a hazugság a keserűség és a függőség mérgező egyvelege. Nem akartam, hogy lássák rajtam mennyire padlóra küldött egy ostoba nőszemély és a viszonzatlan szerelme. Nem akartam, hogy szégyenkezzenek miattam. Most sem lennék itt, ha azon a bizonyos estén nem vesz oltalma alá Fortuna istennő és nem ízlelem meg a győzelem ízét végre. Már nekem is kijárt egy kis szerencse, megérdemeltem.
Három napja már, hogy élvezzük a kubai napfényt, a tenger nyújtotta örömöket, a vibráló színeket és nem utolsó sorban a hálószobánk nyugalmát.  Három napja már, hogy folyamatosan nyugtalan szívem, viharként tomboló lelkem végre hazatért. Megnyugodott a lelkem mert végre ott vagyok ahol lennem kell. Azt hiszem, hogy ez lehet az oka annak is, hogy a vitáink száma a nullára csökkent az ittletünk alatt. Szerelmünk eléggé viharos, hangos és szenvedélyes, mindkettőnkben túlságosan nagy a makacsság. Gondolataimba merülve, némán bámulom a nap lenyugvó sugarait, amik rózsaszínné festik az ég alját. Hüvelykujjammal köröket rajzolok kézfejére, ami belesimul tenyerembe. Közelebb vonom őt magamhoz. Vállaimon nyugvó fejére puszit hintek, miközben belélegzem illatát. Az illatot, ami beivódott lelkembe, amit millió illat közül is felismerek.
- Arra gondoltam, hogy meglátogathanánk a szüleimet. Mit gondolsz? Lenne kedved hozzá? Pillantok rá szemem sarkából. Nem, nem akarom erőltetni a dolgot, tudom, hogy még túl friss a kapcsolatunk, még mi magunk is tapogatózunk és próbáljuk felfedezni egymást, de ha már itt vagyunk, vétek lenne nem meglátogatni a családomat. Megjegyzését hallva magasba ugranak a szemöldökeim, ajkaimra széles mosoly költözik.
- Nocsak, táncolni vágyik a kisasszony? csipkedem meg szabad kezemmel játékosan a hozzám közelebb eső oldalát. - Akkor javaslom, hogy ma estére csípd ki magad asszony, bemutatlak a forró kubai éjszakának. Én egy kis táncra soha nem fogok nemet mondani, ahogyan ennek a mindig mosolygós, hibabnt nőszemélynek sem tudok nemet mondani. Boszorkány. Megbabonázott és elérte, hogy teljes szívemből szeressem.
- Na de cicám! támaszkodom neki hanyagul a zárt kapunak, meglepett tekintettel fürkészve szívem hölgyének arcvonásait. - Valami azt súgja, hogy kegyed rosszban sántikál. Nem különösebben riaszt meg a gondolata annak, hogy betörjünk egy privát strandra? Elvégre ki az aki birtokolhatja és kerítéssel elzárhatja azt a partot, ami mindenkit megillet? Ki mondhatja, hogy övé a tenger egy darabja?
- Csak utánad szépségem. hajolok közelebb hozzá, hogy előbb csókjaimmal hintsem be meztelen vállának vonalát, majd mutatóujjammal sétáljak végig csupasz bőrén, hosszan végig a karján, majd a derekán, ahol ujjaim már a ruhája anyagával találkozik, egészen le a csípőjén, majd a combján, mígnem újra puhaságát érezhetem ujjaim alatt. - Csak utánad... pillantok fel rá ismét, majd mindkét kezemmel bakot tartva neki várom, hogy a segítségemmel átmásszon a kerítését, majd én is követem őt.



BEE






There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásJesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide EmptyKedd Jan. 23 2024, 20:18



To that special @sshole
Az elmúlt hónapok hullámvasútja gyakran keltett bennem kétséget. Néha kisebbet, néha nagyobbat, néha mindennek hátat akartam fordítani, néha pedig azt éreztem, pontosan erre van szükségem. A mai napig nehezen szabadulok a nyomasztó gondolatoktól, amik már akkor gyorsan megfogalmazódtak bennem, amikor még csak tudatosult bennünk, hogy mindketten akarunk ennek az egésznek adni egy esélyt. Már akkor is kétségek között őrlődtem, ami kettőnket illeti, és attól féltem, hatalmas hibát fogok elkövetni, ha megint bizalmat szavazok valakinek. Illetve ez csak egy dolog volt, amitől féltem. Attól is tartottam - és tartok is -, hogy én rontok el valamit. Egyszer már bebizonyosodott, hogy nem tudom jól csinálni. Mi van, ha vele sem sikerül? A bőröm alá kúszó gondolatok és kétségek mellett Jesus mégis képes a félelmeim ellenkezőjéről biztosítani. Veszekedések ide, viták oda, szükségünk van egymásra. A nyilvánvaló fizikai vonzalmat leszámítva is szükségem van rá.

Egy közös kiruccanás ötlete még csak fel sem merült bennem, egyrészt a folyamatos munka és non-stop őrület miatt, másrészt pedig… ha már itt ennyit veszekszünk, legyen akármilyen kiengesztelő is egy-egy hangosabb adok-kapok vége, egy idegen helyen mit csinálnánk? Szinte rögtön láttam magam előtt, ahogy megállás nélkül szurkáljuk egymást. És akármilyen meglepő, szinte már csodával felérő történelmi esemény, harmadik napja nem vágtunk egymás fejéhez semmit. Túl szép, hogy igaz legyen. Akár a vihar előtti csendnek is betudható. De legyen bármilyen hihetetlen, akármi is az oka ennek, nem panaszkodom. Kellemes melegség járja át mindenemet, és nem csak az egyébként lenyugvó napnál is meleg időjárás miatt, hanem azért is, mert már-már normális emberek módjára, kéz a kézben sétálunk, és talán most először nem tudnak még az otthoni körülmények között nyomasztó gondolatok sem kizökkenteni ebből a rózsaszín felhőből. Szorosabban fűzöm össze ujjainkat, szabad kezemet a bicepszére simítom, a fejemet pedig a vállára hajtva élvezem a pillanatot.

- Holnapra mi a terved? - kérdezem hirtelen kíváncsiságból, hisz mégis az ő országában vagyunk. Én itt csak egy túl fehér, túl amerikai turista vagyok, aki az egyetlen meglepetést a helyieknek a spanyol nyelvtudásával tudja okozni - olyankor már nem is olyan hangosan hangzik el a “gringa” vagy “Yuma”. Ezeket az apró kellemetlenségeket leszámítva szerencsére nagyon kedvesek az emberek, pláne, ha rájönnek, hogy egy tősgyökeressel vagyok. - Csak úgy megjegyzem, elég nagy volt a szád, hogy majd itt elviszel táncolni, de még nem történt semmi belőle… - húzom el a számat és a szemeimet is forgatom hozzá színpadiasan a hatás kedvéért.

A napi minimum lépésszámunk egész biztos mára is kipipálva, este viszont, amikor már a nap is kezd lemenni és a hőmérséklet is elviselhetőbb, megvan a helynek az a fajta varázsa, ami az utcán tartja az embert. Abszolút vakon vagyok, ha csak rá nem nézek a telefonomon a térképre, úgyhogy Jesus helyismeretére bízom magam, egészen addig, amíg egy magasabb utcáról a fák között láthatóvá válik a tengerpart. A nap narancsos játéka mágnesként vonja magára a figyelmemet, és néhány pillanatig földbe gyökerezett lábakkal nézem. Ilyet New Yorkban nem minden nap látni… Mintha csak én lennék otthon kezdem el Jesust húzni a part felé, amíg egy lezárt kapuhoz nem érünk.

- Mikor lógtál be utoljára zárt strandra? - kérdezem a szemem sarkából a reakcióját figyelve. És igen, természetesen azt feltételezem, hogy csinált már ilyet, hiszen kit nem szedtek ki rendőrök életében legalább egyszer a vízből rendőrök, full meztelenül?

BEE



❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jesus & Millie • u keep living in my mind, feel your soul inside
» Jesus & Millie
» Jesus & Millie •• tinder date
» Jesus & Millie • Are three dates considered dating?
» Follow the rhythm - Oliver & Desiree

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: