New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Jesus & Millie •• tinder date
TémanyitásJesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzomb. Márc. 26 2022, 23:29

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




A reggeli kávémat még gyorsan felhörpintem, de a csészét már nem mosom el, csak bedobom a mosogatóba és engedek bele egy kis vizet. Ahogy a konyhát, úgy a lakás nagy részét egyelőre a káosz uralja. A pulttól elfordulva a nappaliban sem látok túl nagy rendet. Legszívesebben nem néznék inkább sehova. Az ünnepek után költöztem el Norától, de még mindig hegyekben állnak a dobozok, zsákok és egyéb kupacok. Többnyire csak a ruháimat pakoltam ki, amik kellenek a hétköznapokban, pár evőeszközt, poharat, tányért, de sokkal többet még nem. A könyves dobozok mellett hever a még bontatlan, lapra szerelt könyvespolc is, amit fogalmam sincs, mikor és hogy fogok összerakni. Illetve egy dohányzóasztal is ott árválkodik még kartondobozban a nappali közepén, de úgy döntöttem, egyelőre jó dohányzóasztalként funkciónál a doboz is. Egyelőre se időm, se energiám nem volt még a pakolással foglalkozni, a munkám felemészti minden időmet. A napnak azt a pár óráját meg, amit itt töltök, inkább alvással ütöm el, másra nem nagyon lenne kapacitásom. Megfogadtam magamban, hogy minden nap legalább egy dobozt kipakolok és keresek helyet a benne lévő cuccoknak, de amit múlt kedden nyitottam fel, még mindig ott áll a sarokban és félig tele van. Már nem is emlékszem, miket raktam abba, csak arra, hogy rohadt lusta voltam azzal foglalkozni. Tegnap is csak azért kellett egy eddig bontatlan dobozban kutakodnom, hogy találjak valami kényelmesebb ruhát. De abból sem pakoltam ki.

A kupacokat kerülgetve indulok el a bejárati ajtóig, ahonnan még egy utolsó pillantást vetek a rumlira. A mai napomat akár hasznosan is tölthettem volna, mindennek helyet találhattam volna, hogy a lakás kezdjen úgy kinézni, mint egy otthon, de nem, nekem tinder randira kell mennem. Ráadásul ébredés után tíz perccel Daniel is hívott, mert nem találta a papírokat az asztalomon, amiket még pénteken odakészítettem neki. Miért kell vasárnap reggel engem ilyen hülyeségekkel zaklatni? Számítok rá, hogy napközben is igénybe fogja venni a telefonos segítség opciót, de azért bízom benne, hogy nagy fiú létére megoldja a felmerülő problémákat, és nem vágja keresztbe a napomat ordibálva, hogy húzzam be a hátsómat az irodába. Még egyszer utoljára ellenőrzöm, hogy biztos megvan-e mindenem, aztán a fejetlenségre rázárva az ajtót, kényelmes tempóban elindulok a Brooklyn Bridge Boulevard és a Tillary sarkára. Egy pár perces sétára van a megbeszélt hely, úgyhogy nem kapok szívbajt, hogy esetleg elkésnék. Kint az utcán a szokásos emberáradat fogad. Ezért szeretem és utálom ezt a várost. Egyrészt sosem alszik és annyi ember él itt, hogy kicsi az esélye, hogy ismerősökkel fussak össze, így megúszom az esetleges kényszer bájcsevegést, másrészt viszont itt tényleg nincs nyugta az embernek egy percre se.

Negyed órával a fixált időpont előtt érek a találkahelyre. Az egyik épületnek dőlve figyelem a járókelőket, hátha felbukkan Jesus közöttük. A merengésemből a telefonom idegesítő csilingelése zökkent ki - igen, Danielnek külön csengőhangot állítottam be, így már előre fel tudom készíteni magam lélekben a beszélgetésre. Sóhajtva nyomom meg a zöldet, a túloldalról pedig azonnal üvöltözés fogad. Eltartom a telefont a fülemtől, mielőtt még idő előtt megsüketülnék.

- Ha befejezted a hisztit, akkor megint elmondom: kék mappa. A kék mappát keresd - tagolom neki úgy, mintha egy óvodásnak próbálnám elmagyarázni ezt az egetrengetően nehéz feladatot. De valószínűleg egy kisgyerek is előbb felfogja. Még javában harcolok a férfival, amikor látom közeledni a tinder matchemet. - Daniel, nem érdekel. Nem, nem érdekel. Az sem érdekel, ha színvak vagy. Elmondtam kétszer, de még egyszer megismétlem: kék! - Kezdem elveszíteni a türelmem így kora reggel. A hirtelen jött csend után csak egy “megvan” hangzik el Daniel részéről, aztán bontja a vonalat. Egy pillanatra elgondolkodom rajta, hogy repülő módba kapcsoljam a mobilom, de ha a főnököm nem tudna elérni, akkor kő kövön nem maradna.

- Jó reggelt - köszöntöm Jesust meglepő jókedvvel. Még magamat is meglepem, mennyire másképp cseng a hangom a legutóbbi találkozásunkhoz képest - na meg chates beszélgetésünkhöz képest is -, de kérdéses, meddig tart ki ez a “lelkesedés”. - Szóval merre megyünk? Alley Pound vagy Inwood Hill? - kérdezem kíváncsian. - Vagy valami tök mást találtál ki, megszívattál és még csak nem is hasonló helyre megyünk?




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyVas. Márc. 27 2022, 21:03


Millie and Jesus
Nem vagyok egy nagy szakács, mondhatni évek óta gyorskaján élek, de azért egy-két alapdolgot el tudok készíteni magamnak, ha nagyon szükség van rá. Az egyik étel, amit el tudok készíteni az a méltán híres kubánó szendvics. Gyerekkorunkban vasárnaponként gyakran volt ez a családi reggeli, mindenki nagy örömére. A nevével ellentétben nem elég macerás az elkészítése. A tarját előző nap minimim tiznekét órát pácoljuk a citrusos mártásban, majd gyors lángon megpirítjuk. A kettévágott bagettbe kerül még saláta, csemegeuborka, vaj, mustár egy kis sajt és természetesen sonka, az egész étel koronája pedig a citrusos ízekben áztatott husi. Mennyivel fenségesebb tízórai mint az amerikaiak mogyóvajas kenyere, nem?
Nem vagyok abban teljesen meggyőződve, hogy megéri a vesződést ez a mai randi, vegyes érzésekkel vágok neki az előttem álló kalandnak, nem igazán tudom, hogy mire számítsak ettől a nőtől. Viszont szinte már makacsul be akarom bizonyítani neki, hogy téved velem kapcsolatban, hogy nem vagyok én annyira paraszt, mint amit gondol rólam. Meg akarom mutatni neki, hogy én is képes vagyok az elvárásoknak megfelelően viselkedni. Képes vagyok rá, csak éppen nem szeretek.
Meghazudtolni önmagam azért teljes mértékben nem áll szándékomban, megmutatom én, hogy milyen lovagias ez a Jesus gyerek, de az elsődleges célom még mindig – mint minden tinderes randival- az az, hogy bejussak a nadrágjába. Éppen ezért a pénztárcámba rejtek egy – két darab óvszert, távol a kíváncsi tekintetek elől, de olyan helyre, ahonnan bármikor előkaphatom ha kellene. És remélem, hogy kelleni fog.
Még egyszer leellenőrzöm, hogy minden szükséges dolgot elpakoltam, kávé, szendvicsek, bor, pokróc, víz. Nem tudom, hogy Millie mit hoz magával vagy mit nem, ezért jobbnak látom mindenre felkészülni. Bár az időjárás jelentés szerint szép idő lesz, azért én még esőkabátot is pakolok. A nehézre sikeredett hátizsákot a hátamra veszem és jó alaposan bevágom magam mögött az ajtót, hogy Rebeca érezze mostmár elég volt a vendégségből. A kelleténél jóval többet maradt a nyakamon. Elküldeni nyílván nem fogom, de minden egyes nap ösztönzöm őt arra valamivel, hogy önként megtegye. Egyszer csak sikerrel járok.

Teljesen bolond vagyok, hogy egy őrült nő kedvéért képes voltam hajnalban kelni, órákat eltölteni a konyhában, cipekedni, útvonalat tervezni. Olyan hatalmas bennem a bizonyítási kényszer, hogy ennél sokkal többre is képes lettem volna.  
Megszaporázom a lépteimet a metróból kiérve, általában nem a pontosság az előnyöm, de most a jó benyomáshoz az is hozzátartozik, hogy időben érkezem. Széles mosoly terül szét az arcomon amikor megpillantom a randipartnerem. A legutóbbi alkalommal nem igazán legeltethettem rajta a szemem, de most gátlástalanul végigmérem. Eléggé csinos mi tagadás.
- Szép jó reggelt neked is szépségem. Felkészültél? állok meg tőle két lépésre. Kissé félszegnek érzem magam, megölelni és puszilni túlzás lenne, kezet nem rázhatok vele úgyhogy csak bambán vigyorgok.
- Néhány órát utazni fogunk. Pontosabban buszozni. Aztán meg gyalogolni. elégedett vigyor terül szét az ábrázatomon, Csak nem gondolta, hogy olyan könnyen megússza ezt a napot, hogy egy parkban sétálgatunk.
- Kényelmesen öltöztél? mutatok a buszmegálló irányába, majd ha elindul szorosan mellette lépkedek én is. - Az adirondack hegység lesz az úticél, terveim szerint estére már itthon is leszünk. mindkettőnket várnak a szürke hétköznapok.
- Jártál már arra túrázni? próbálok érdeklődni, nagyon kellemetlen lenen, ha végig csendben kellene ülnünk egymás mellett.
- Most még meggondolhatod magad, ígérem nem haragszom meg érte. Bár kár lenne azokért az ínycsiklandozó szendvicsekért amit készítettem. Meg hát...lemaradnál a társaságomról is. Kár lenne.
.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Márc. 29 2022, 00:07

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Lélekben van még időm felkészíteni magam a mai napra, amíg a sarkon várakozom és Danielt igyekszem lerendezni. Szeretnék minél előbb túl lenni ezen a híváson, aztán nem a munkára fókuszálni. Már rég kapcsolódtam ki, amióta megvan a mostani munkám, egyetlen szabadnapom sem volt. Azt hiszem, sem a pozícióm nem teszi ezt lehetővé, sem én magamnak nem teszem lehetővé. Ha kivennék egy napot, vagy kettő, vagy akármennyit, valószínűleg csak a lakásban tengődnék, összezárva a gondolataimmal, amire a legkevésbé sincs most szükségem. Végre van valami, ami lefoglal, amire tudok koncentrálni, ami egy kicsit visszahozott az élők sorába. Ha ez nem lenne, akár egy napra is, ha kiszakadnék a mókuskerékből, félek megtudni, mi történne. Egy nap elég ahhoz, hogy az ember visszaessen abba az állapotba, amiből hónapokig tartott kikecmeregni? Erre a kérdésre nem szeretném megtapasztalni a választ. De már az is megijeszt, hogy ez egyáltalán eszembe jutott. Szerencsére Daniel a maga hisztijével másra tereli a figyelmem, nem a saját problémáimmal foglalkozom. Idegesítő fickó, buzgómócsing. És azt hiszi, a főnököm. Tulajdonképpen nekem kéne őt kiosztani sokszor, nem fordítva. De mit is várok? Férfi, azt gondolja, az erőviszonyok egyértelműek csak azért, mert neki lóg valami a lábai között.

A hívás végeztével meglátom a “várva várt” arcot a tömegben. Ha annyira ellenemre lett volna vele találkozni, akkor simán elküldhettem volna a francba. Ehelyett mégis itt várok rá. Franc se tudja, miért.

- Nem hiszem, hogy lehetséges erre eléggé felkészülni - forgatom meg a szemeimet, de nehezen tudom leplezni a szám sarkában megbúvó mosolyt. Meglepően jó a hangulatom ma reggel, még annak tudatában is, hogy ezzel az okleveles paraszttal fogom eltölteni a napomat. Senki nem kényszerített rá, magamtól adtam be a derekam, talán kicsit vártam is. Nem azt, hogy vele lehessek, félreértés ne essék! Isten ments! Inkább azt, hogy végre egy kicsit kiszabaduljak a betondzsungelből, mást is lássak a felhőkarcolókon és az irodán kívül, ne minden gondolatom a munka és a munka és a munka körül forogjon, ne kelljen Daniellel harcolnom valamiért, ne másokat szolgáljak ki, hanem kikapcsoljak.

Nagyon rég jártam már túrázni, az idejére sem emlékszem pontosan. Fiatalabb koromban, amikor még a szüleimmel a városban éltünk, a nagyszüleim lovardáját rendszeresen látogattam. Ha ki akartam mozdulni a négy fal közül, szinte mindig hozzájuk mentem. Télen, nyáron, fullasztó melegben, zuhogó esőben, szinte bármikor képes voltam kimenni West Hempstead-be, ami egy köpésre van a várostól. Nem tudom, ez a mostani kirándulás mennyire fogja visszaadni azt az érzést, de kíváncsian állok elébe - még akkor is, ha a társaságban van némi kivetni való a legutóbbi és egészen idáig egyetlen találkozásunk alapján. És akkor még én vagyok a hisztis, persze…

Kicsit félve teszem fel a kérdést, hogy hova megyünk, mert bár valamelyik említett parkra számítok, valamiért mégis az az érzésem, hogy Jesus képes ezt teljesen keresztbe vágni és elvinni valamerre tök másfelé. Így legyen ötösöm a lottón! A megérzésem nem csal vele kapcsolatban, a kellemes kis kiruccanást teljesen átszervezte. Értetlenül pislogok párat, mert nem erről volt szó, a spontaneitás meg nem tartozik a listázott tulajdonságaim közé, de inkább csak vállat vonok. Legyen, ahogy ő akarja.

- Kényelmesen, de azért remélem, sziklát nem kell majd mászni. - Nem most szeretnék belevágni valami olyanba, amit még soha nem csináltam. Ilyesmibe valószínűleg olyan ember mellett sem vágnék bele, akit ismerek. Kicsit tartok a mai úticélunktól, de megtartom magamnak a véleményem egyelőre. Még jól is elsülhet ez a nap, ami felől erős kétségeim vannak, de egyelőre nem festem a falra az ördögöt. A buszmegálló felé sétálunk még csak, amikor már érzem a telefonom rezgését a zsebemben. Nem veszem elő azonnal, viszont ez pont elég ahhoz, hogy eszembe juttassa a munkát. Amiről épp egy pár óra erejéig szeretnék megfeledkezni.

- Azt én is nagyon remélem - bólogatok jelentőségteljesen. Holnap dolgoznom kell, valószínűleg a mai nap sem fog telefoncsörgés nélkül elmúlni. Ha nem érünk vissza estére, engem tuti kirúg a főnököm. Bár, miért is ne érnénk vissza? Odamegyünk, valamennyi időt eltöltünk ott - még az is lehet, hogy idő előtt kikészítjük egymást idegileg -, aztán visszabuszozunk.

- Még nem - csóválom meg a fejem. - Ugye azért neked van róla fogalmad, hova megyünk? - kérdezem meg a biztonság kedvéért, mielőtt kiderülne, hogy mindkettőnknek teljesen ismeretlen a terep. A mai technológiának köszönhetően már ez sem okozna túl nagy problémát, hiszen a telefonunk bármikor irányba tud állítani minket, ha van éppen térerő. Ettől függetlenül jobban érezném magam, ha legalább Jesus ismerné valamelyest az útvonalat.

- Hmm, lássuk csak… El kell viseljelek téged, hogy jól lakhassak? Nem is tudom, megéri-e ez nekem… - morfondírozok hangosan, miközben a buszra várunk. Épp feltűnik egy a sarkon, ami indexel is a megálló felé. - Ha már eddig eljöttem, nem fordulok vissza. - Ezzel eldőlt, a mai nap egymást fogjuk boldogítani. - Ugye ez kell nekünk? - kérdezek a busz irányába mutatva.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyHétf. Ápr. 04 2022, 20:37


Millie and Jesus
Ha valaki a kávézóban oda jött volna hozzám azzal a szöveggel, hogy én ezzel a hibbant tyúkkal fogok randizni valószínűleg a képébe röhögök. Most pedig itt állok, a Millie névre keresztelt őrült nőszemély mellett és éppen randizni készülünk. Nem tudom, hogy milyen belső kéztetésre húztam jobbra tinderen és hívtam el randizni, de megtettem és mostmár csak sima büszkeségből sem hátrálok vissza. A tinder alkalmazást elég sűrűn használom, de minden alkalommal csak és kizárólag egy cél vezérel. Nem szoktam randizni. Az előbbemlített cél természetesen most is előttem lebeg, de a ”múltunkra” való tekintettel már annak is örülni fogok, ha nem borít valamit a képembe.
Szeretném bebizonyítani neki, hogy nem vagyok én azért annyira rossz, mint amit most gondolhat rólam. Nem mintha számítana egyáltalán a véleménye, de az önbizalmamnak azt hiszem jót tenne. Attól eltekinteve, hogy nem számítok semmi különösre ettől a randitól rendesen kiteszek magamért.
Nem mondom, hogy nem lep a pozitivitása, amivel most szembesülök, Legutóbb nem is tűnt fel, de nagyon szép a mosolya. Az, hogy nem érzékelek folyamatos negatív energiákat tőle engem is jó kedvvel tölt el.
- Azért örülök, hogy nem gondoltad meg magad az utolsó percekben és nem kell itt állnom egyedül, árván, szomorúan egész nap téged várva biggyesztem le az ajkam, de nem tudom sokáig megjátszani a fapofát, elnevetem magam. Talán van esély arra, hogy ne nyírjuk ki egymást a nap végére. Eléggé pozitív vagyok jelenleg.
Szeretem a kalandokat. Legalábbis az az énem, aki New York előtt voltam nagyon szerette. Sokszor jártunk túrázni, kalandozni, nem voltam ennyire magamba fordulós mint jelenleg. Kicsit emlékeztet ez a spontán randi arra a Jesusra aki voltam és aki talán már soha nem leszek. A régi Jesus meghalt azon a napon amikor magam mögött kellett hagynom Texast. Elkomorodik a tekintetem, nem szeretek arra az időszakra gondolni. Némán meredek magam elé néhány másodpercig, majd minden idegszállammal a lányra és a jelenre koncentrálok, nem engedhetem meg, hogy a múlt emléke beárnyékolja ezt a napot. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egy egészen icipicit nem vártam már.
- Basszuuusss...a kötelet otthon felejtettem... forgatom meg szemeimet egy széles mosoly kíséretében. - Szerencséd van, a sziklamászás most elmarad. Én vagyok annyira elvetemült, hogy simán kipróbálnám, de abban nem vagyok egészen biztos, hogy Milliet rávenni ilyesmire jó ötlet. Még a végén a kötélen lógva döbben rá arra, hogy a szikla másik végében szeretne inkább mászni. Veszélyes egy szeszélyes nővel az élet.
- Nem mernék ellentmondani neked, még a végén letaszítasz a hegyről. viccelek, de azért simán kinézem belőle, hogy egy esetleges vita hevében képes lenne rá. Annyira még nem ismerem, hogy megbízzak benne, azt hiszem mégiscsak jobb lett volna ha csak egy parkba viszem piknikezni. Bár ott is megfojthatna egy csésze kávéban.
-Persze, hogy van vágom rá azonnal a választ kérdésére miközben a megálló felé igyekszünk. - Megnéztem a google térképen. Tudom, hogy nem erre a válaszra számított, de végülis valamilyen halvány fogalmam van a helyről, az internet a barátom.
- Nagyon klassz lesz meglátod, izgalmas. Csak a Mohawk folyó völgyéig megyünk ez alkalommal. A térkép és a leírások szerint ez a legkönnyebb útvonal. Erősen bizakodom abban, hogy a google nem most fog cserben hagyni és nem tévedünk el az erdőben, hogy aztán felfaljon egy hiúz.
- Nincs Jesus nincs kaja. vonom fel a vállaimat. Nem tudom mire számít, de nem egy ötfogásos kaját csomagoltam magunknak, viszont ezt nagy kedvvel és törődéssel készítettem. A buszra pillantok, hatalmasat bólintok. Belekotorászom a zsebembe ahonnan előhúzok két buszjegyet, az egyiket átnyújtom a lánynak. Igen, én ennyire figyelmes vagyok, hogy még a jegyre is gondoltam. Igaz, nagyon meg kellett keresnem a lakásban minden centet, de ez nem számít.
- Csak ön után hölgyem. engedem magam elé a négykerekűn. - Tied lehet az ablak melletti ülés mutatok a második szabad széksorra és ha leült én is helyet foglalok. Egy pár órás út következik, nagyon remélem, hogy nem esünk egymás torkának már most.
- Mit csinál tulajdonképpen egye etikus hacker? érdeklődöm miközben elindul a járat. Valamivel el kell terelnem a figyelmem, mert illata az orromba kúszik és be kell ismernem kellemes. Nem érzem azt az ellenszenvet, mint amit legutóbb.
Általában olyan nőkkel ismerekedem, ahol a párbeszéd egyáltalán nincs előtérbe helyezve, mondhatjuk azt is, hogy más dolgokra koncentrálunk úgyhogy elég kínosnak érzem a ránk telepedett csendet. Vajon a normális emberek miről szoktak beszélni? Elég rosszul randizom.

.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Ápr. 12 2022, 23:00

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Még mindig nem vagyok száz százalékig meggyőződve róla, hogy ez a randi jó ötlet lenne. Túl sok tényező miatt fulladhat már az első három percben kudarcba az egész. Egyrészt az első találkozásunk alkalmával elég erős benyomást tett rám Jesust. Nem a legjobb benyomást. Másrészt ezt fordítva is igaz, gondolom. A nyilvánvaló tüske és az ellenérzések a beszélgetésünk alatt sem igazán hagytak nyugodni, nem akartam belemenni, igazából nem is tudom, miért adtam be végül a derekam. Már ébredés óta azon görcsölök, hogy az egész káosz lesz, semmivel sem lesz jobb, mint a kávézós eset. Abból kiindulva mindketten elég makacsok és önfejűek vagyunk. Versenyezhetnénk, melyikünk a rosszabb. Két ilyen erős akaratú embert összezárni nem biztos, hogy a legjobb ötlet. Mint egy ketyegő bomba, ami bármelyik pillanatban felrobbanhat. De mégis itt vagyok, és a korai kelés ellenére egésze jókedvűen várom az indulást. Azzal próbálom nyugtatni magam, ha kicsit pozitívan állok, hozzá, még jól is elsülhet a mai nap. Legfeljebb a pokolra kívánjuk egymást, okozunk egymásnak pár kellemetlen percet vagy órát, aztán soha többet nem találkozunk. Utóbbit tartom egyelőre valószínűbbnek, de nem akarom az ördögöt a falra festeni. Már csak a saját érdekemben is reménykedem a jobbik kimenetelben.

Úgy tűnik, most ő is jobb formáját hozza, mint múltkor. Egyelőre egyetlen kelletlen megjegyzés sem hagyta el a száját. Kíváncsi vagyok, meddig lesz ez így.
- Maximum a dobozok tarthattak volna vissza, de taktikusan építettem már egy folyosót a bejárat felé. - A lakás egyelőre úgy néz ki, mint ahol bomba robbant, hiába lakom ott hetek óta. Se időm, se energiám a pakolással foglalkozni. Talán át kéne hívnom Norát egy kicsit segíteni, neki a berendezéssel kapcsolatban is biztos lenne pár ötlete.

Évek óta nem voltam a szabadban kirándulni. Utoljára még Briannel terveztünk egy közös utazást az ország másik felébe, hogy láthassuk a Yellowstone-t, de végül le kellett mondani az utazást. Hiába terveztünk meg mindent hetekkel előre, behívták dolgozni. Most így utólag belegondolva, furdal a kíváncsiság, hogy tényleg dolgozni ment-e, vagy azzal a ribanccal találkozott. Ahogyan, mint kiderült, sok váratlan telefonhívás és “kiruccanás a haverokkal” csak kamu volt. Egy pillanatra elkalandozom a gondolataimba merülve és csak akkor térek magamhoz, amikor egy anyuka elsétál mellettünk a visító gyerekével.

- Hát ez neked is szerencséd, különben most hátat fordítanék és vagy egyedül mennél, vagy vernéd a fejed a falba, amiért tök feleslegesen keltél fel korán - vonok vállat mosolyogva. Kirándulás? Oké. Sziklamászás? Nem oké. Már így is eltért a megbeszéltektől, hiszen parkról volt szó, nem túrázásról, de egy kis kaland még belefér.

- Ne adj ötleteket - kuncogok a fejemet csóválva. Le azért nem taszítanám a hegyről, egyszerűen csak magára hagynám. Nem tudom, mit néz ki belőlem, meg mit nem, de azért vannak határok, amiket én sem lépek át, akármennyire is nehéz ezt elhinni. De ha már ilyeneket feltételez, akkor valószínűleg az első randi lesz az utolsó is.

Fogalmam sincs, hova megyünk, merre akar menni, így teljesen rá leszek hagyatkozva. Remélem, volt annyi esze, hogy előre tájékozódjon, mivel semmi sem garantálja, hogy ott is lesz térerő. Kézenfekvő lenne gyorsan ránézni a térképre szükség esetén, de térerő nélkül nehezen fog menni.

- A Google térképen? - kérdezem megtorpanva. Pislogok párat meglepetten. Nem erre a válaszra számítottam. - És az szerinted elég? - tudakozódom tovább, mert én egyáltalán nem vagyok erről meggyőzve. Mi van, ha eltévedünk? Túl sok krimit néztem egy időben, az erdőben eltévedős sztorik meg sosem voltak a kedvenceim. - Nagyon remélem - sóhajtok, mikor felvázolja az útitervet. Kicsit szkeptikus vagyok, és egy másodperc erejéig át is fut a fejemen a gondolat, hogy most még nincs késő visszafordulni, viszont a lábaim visznek tovább a buszmegálló felé.

- Óóóó - meglepetten pillantok felé, amikor előhúz a táskájából két jegyet, pedig már készültem volna rá, hogy a sofőrtől kell majd venni. - Milyen gáláns - mosolygok rá, aztán kikapom az egyiket a kezéből. Miután átjutunk a sofőrön, a Jesus által kiválasztott ülésekhez lépek és le is huppanok belülre. Az ajtók nyikorogva csukódnak és végül elindulunk a megállóból. Nem is tudom, mit képzeltem, hogy fog eltelni az utazás, de meglep a kérdése.

- Hát… majdnem azt, amit a hackerek, csak minket ezért fizetnek - vonom meg a vállam, mivel dióhéjban tényleg ez a válasz a kérdésére, de ha nem akarjuk kínos csendben tölteni a következő pár órát, akkor meg kell erőltetnem magam, ezért kiegészítem a magyarázatomat. - Általában nagyobb cégek szoktak etikus hackereket felkérni, hogy ellenőrizzék a rendszereket, a biztonsági réseket, nehogy mások hozzáférjenek az adatokhoz. - És ez már bőven több, mint amennyit általában mesélni szoktam bárkinek. Kicsit kényelmetlenül érzem magam, nem vagyok az az ismerkedős típus, aki kérdezősködni szokott, vagy szívesen megoszt magáról bármit egy idegennel. De mielőtt tovább faggatózhatna, én is nekiszegezek egy kérdést. - Miért jöttél Amerikába? Kérlek, csak azt ne mondd, hogy az “amerikai álom” miatt…






❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzomb. Ápr. 23 2022, 22:00


Millie and Jesus
Hazudnék ha azt mondanám, hogy nincsenek bennem kételyek azzal kapcsolatban, hogy mennyire merész dolog elindulni bárhová is ezzel a nővel, de bízom abban, hogy mindketten épségben hazaérünk. Ki tudja, talán még tényleg élvezni is fogjuk. Ha meg nagyon felidegesít otthagyom az erdő közepén és kész. Elvigyorodom a saját gondolatomtól. Nem hiszem, hogy nyugodtan vissza tudnék jönni a városba abban az esetben, ha őt otthagyom, de azért jobb lesz ha nem kísérletezget.
- Dobozok? Most költöztél? egyelőre meglepően könnyen sikerült párbeszédet folytatni vele. Megkockáztatom, hogyha legutóbb is ilyen angyalkaként viselkedik elkerülhető lett volna a hiszti. - Segítek kicsomagolni őket, ha gonolod.... nem tudom visszafolytani az arcomra kiült mosolyt. Ha velem szeretné eltölteni ezt a napot számolnia kell azzal, hogy bizony néha lesznek kellemetlen megjegyzéseim, beszólásaim, megnyilvánulásaim, vagy nevezzük ahogyan akarja, a lényeg, hogy nem fogok másnak mutatkozni, mint ami vagyok.
Bár minden hétvégén kimozdulok otthonról, hiszen péntekenként táncolok és szombaton kaszinózok, ilyen jellegű kikapcsolódásban már régen nem volt részem. Annyi zöldet látok nap mint nap, amíg áthaladok a parkon a metróig, az meg valljuk be, hogy nem túlságosan sok. Emiatt is büszke vagyok magamra, hogy egyáltalán eszembe jutott ez a helyszín randinak. Az egyik kollégám mesélt nekem róla, ők a családjával rendszeresen ide járnak pihenni. Egyszer mindent ki kell próbálni.
- Na de kérlek, én úriember vagyok, soha nem hagynám, hogy itt álldogállj egyedül, engem várva. pedig hát...volt már ilyenre példa és biztosan még lesz is, de ma jól ébredtem úgyhogy élvezheti egész nap a társaságom. - Küldenék egy SMS-t pillantok rá pimasz vigyorral az arcomon. Jólvan már, egy kis incselkedés még csak csak belefér nem?
- Persze, hogy elég. torpanok meg én is, nem is leplezve, hogy mennyire jól szórakozom. - Tudsz megbízhatóbb forrást a google-nél? nyilván a kérdés csak költői, egyetlen célom van vele, hogy kicsit cukkoljam. Nem stresszelek túlságosan, majd ott szépen kiismerjük magunkat, és a biztonság kedvéért van egy térkép nyomtatva a kabátom zsebében. Azért nem bízok mindent a véletlenre.
- Nyugodj meg szépen. Meglátod nagyon jó móka lesz! egy kicsit magamat is próbálom lelkesíteni, igekszem ugyan elhinni, hogy ez valóban jó ötlet, de azért ott motoszkálnak a fejemben a kérdőjelek.
A lehető legkényelmesebb poziciót próbálom felvenni, ami ezekben a szűk székekben lehetséges, mert elég hosszú zötykölődés vár most ránk. Miért van az, hogy az átlag méreteknél jóval kissebbre vannak méretezve ezek a székek? Mi értelme van a folytonos nyomorgásnak, egymás arcába mászásnak el nem tudom képzelni. Kevésbé jó kedvvel, mint az előbb hallgatom a lány szavait. Nyilván ez nem az ő hibája, úgyhogy nem is zúdítom rá a gondolataimat, de a busztársaság majd kap egy szép kis értékelést, amiért ennyire nyomorultul érzem magam miattuk.
- Eléggé monoton lehet... Sosem szerettem tanulni, az iskolát csak azért nem hagytam ott, mert apám kábé agyoncsapott volna miatta, viszont elismerem azt, aki időt és energiát nem spórolt arra, hogy képezze magát és legyen egy jó szakma a kezében, de mindezektől eltekinte is úgy gondolom, hogy ez baromira unalmas meló lehet. Legalábbis nekem kívülállóként biztosan, de abban is meg vagyok győződve, hogy fordítva is így érezhet. Elvégre én csak egy építőmunkás vagyok. Sem több sem kevesebb.
- Az amerikai olaj inkább... nézek rá hosszú idő óta először. - Lassan tíz évvel ezelőtt érkeztem az államokba. Texasba. Egy olajfúró toronyban dolgoztam. nem akarok túlságosan belebonyolódni a részletekbe úgyhogy ennyi legyen elég belőlem.
- Öt éve vagyok New Yorkban és azóta építőmunkásként dolgozom. hazudhatnék maganak valami menő kis állást, jó fizetéssel de az nem az én stílusom. Mindig igyekszem a körülményekhez képest az igazságot mondani. Hol kisebb hol nagyobb sikerrel.

A közel két órás út számomra egy örökkévalóságnak tűnt. Még az sem tette kellemesebbé, hogy egész jól elcsevegtünk Millivel. Sekélyes, érdektelen dolgokról ugyan, de legalább nem kellett némán végigülnöm ezt a kellemetlen utazást.
- Hogy lehet egy busz ennyire kényelmetlen? kérdezem még mindig morcosan miközben végre kinyújtóztatom a végtgjaimat. Körbenézek a népszerű túrista helyiségen. A látvány magáért beszél, ha innen visszafordulunk sem bánom. Virágzó fák, zöldellő bokrok, friss levegő, madarak hangja.
- Úgy olvastam sok errefelé a kígyó úgyhogy nézz a lábad elé. mutatom karommal az irányt. Persze csak ugratom. Eszemben sem volt a vadvilágnak utána olvasni, nekem bőven elég volt annyi, hogy merre kell elindulni.
- Kérsz egy kis kávét mielőtt nekivágunk az emelkedőnek? érdeklődöm miközben mellé kerülök és kicsattanó energiával vágok neki az útnak. - Jobb kéz felől lesz majd egy kis erdei ösvény ahol levághatjuk kicsit az utat. vakarom meg a tarkómat - Legalábbis úgy rémlik, hogy jobbra kell majd térni.


.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Ápr. 26 2022, 00:25

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Ha pro és kontra érveket kellett volna írnom, akkor egészen biztos a kontra lett volna több a mai nappal kapcsolatban. Ha erre a listára hagyatkoztam volna, akkor most nem lennék itt. Ha nem ment volna el a maradék eszem, akkor most nem lennék itt. Valahol belül azt érzem, borzalmas vége lesz a mai napnak, én pedig idióta módon vetem bele magam ebbe. Meg fogom bánni? Tuti. A mostaninál is jobban a pokolra fogom kívánni Jesust? Tuti. Még magamat is utálni fogom ezért? Naná! Jobban tettem volna, ha a seggemen maradtam volna a vadiúj kanapén és azon gondolkodnék, melyik könyvet melyik polcra pakoljam. De már nincs visszaút, itt vagyunk indulásra kész.

- Igen, nemrég, csak még nem volt időm kipakolni. Már egy pár hete halogatom, de ha fogadnom kéne, akkor még nagyjából ugyanennyi ideig halogatni is fogom - sóhajtok, ahogy megelevenednek a dobozok a lelki szemeim előtt és az a káosz, ami a lakásban vár majd este. - Kérlek, inkább ne - forgatom a szemeimet a megjegyzésére. Isten ments, hogy betegye a lábát a lakásomba - ami nem is az enyém, csak bérlem, de attól még kicsit a sajátomnak érzem.

- Úriember? - kérdezek vissza elkerekedett szemekkel. - Az úriemberek átadják a helyüket, ha arra kérik őket - emlékeztetem a múltkori kis incidensünkre. - Sőt, még kérni sem kell őket. - Ha valóban úriembernek tartja magát, azt eddig sikeresen titkolta. Eléggé ellentétes véleményem van róla idáig, de mégis beadtam a derekam a mai találkozóra, hiszen mit veszíthetek? Maximum még nagyobb parasztnak fogom tartani. Múltkor már okleveles parasztnak hívtam, ha ma sem lesz jobb, akkor hivatalosan is átlép a diplomás paraszt státuszba.

Mivel fogalmam sincs, hova megyünk, ezért csak Jesusra tudok támaszkodni. Remélem, ő valamelyest tisztában van a mai útvonallal, mert nem szeretnék spontán erre-arra kanyarogni a hegyekben. Talán kicsit paranoiás vagyok, de több filmet is csináltak már hegyek között eltévedt turistákról, és nem mindegyiknek lett happy end a vége. Nem túl meggyőző a google térképes útvonaltervezés számomra. A google térkép nem mindig a jó utakat jelöli, vagy éppen oda is utat jelöl, ahol amúgy semmi nincs. Fenntartással kezelem azt a tervezést, de ha valami csoda folytán Jesus tájékozódó képessége nagyon jó, akkor talán nem tévedünk el. A modern technológia ma már szinte határtalan, de csak szinte, mert bizonyos helyeken a térerő nem a legjobb. És attól tartok, a hegyekben nem lesz elég térerő ahhoz, hogy ott kezdjünk el a térképen keresgélni.

- A google térkép egy kiránduláshoz legalább annyira megbízható, mint a wikipédia egy szakdolgozathoz. - Tehát nem igazán. De nem is ragozom tovább, mert csak idő előtt felhergelem magam a hanyagságán. Ha miatta a farkasok zabálnak fel, akkor tuti vele fogom kifizettetni a hamvasztásomat! Egyelőre nem igazán sikerül megnyugodnom, sőt, kifejezetten tartok az elkövetkező pár órától, na meg az azt követőktől, de egyszer ennek a napnak is vége lesz.

A buszon bepréseljük magunkat egy szimpatikusnak tűnő helyre, és amíg azon agyalok, mivel fogjuk az utazást tölteni - én személy szerint azzal is ellennék, ha nem kéne megszólalnom -, Jesus már fel is teszi az első kérdését.

- Egyáltalán nem az - csóválom a fejem. - Most egy építkezési vállalkozónál vagyok személyi asszisztens, ami meg aztán végképp minden, csak nem monoton, de önmagában a rendszerek ellenőrzése sem monoton - vonom meg a vállam. Nem akarom meggyőzni róla, egyszerűen vannak emberek, akiket ez érdekel, másokat nem. Én jobban szeretek rendszerekkel dolgozni, mint emberekkel. Az emberek kiszámíthatatlanok, csalódást okoznak, bántják egymást. A rendszerek az emberekhez hasonlóan tele lehetnek hibákkal, de azokat ki lehet javítani.

- Tiszta Dallas - mosolyodom el az olaj és Texas említésén. - Találkoztál Bobbyval és Jockeyval? - kérdezem kuncogva, bár abban sem vagyok biztos, hogy tudja, mire gondoltam.

Az út sokkal hosszabbnak tűnik két óránál, pedig a telefonom órája szerint nem több. Bő két óra telik el az indulás és az érkezés között. Áldásként élem meg, amikor végre lehúzódunk, az ajtó kinyílik és az emberek kiáramolnak a buszról.

- Nem tudom, de ha a fickó előttem még öt centivel hátrébb dönti az ülését, tuti vesén rúgom - puffogok, miközben az épp emlegetett férfit követem a tekintetemmel, aki egy nagyobb társasággal jött ide. Amint kiduzzogom magam végre körbenézek és szembesülök a rengeteg zölddel, ami körülvesz minket. Érezhetően jobb kedvem lesz pillanatokon belül és azt érzem, szívesen indulnék, amerre csak a lábam visz. Idejét se tudom, mikor voltam utoljára kirándulni. Amennyire tiltakoztam ellene, annyira élvezem már most a szabadban töltött perceket. A társaságról egyelőre nem tudok nyilatkozni.

- Hogy mi? - kérdezem elsápadva. Jól értettem? Kígyók? Én akkor már most fordulok vissza és megyek vissza a biztonságot nyújtó betontengerbe. - Ugye ezt nem mondtad komolyan? - Ha igen, abban az esetben tényleg megvárom a következő buszt, ami visszafelé megy. - A kávét elfogadom, de szerintem ne vágjuk le - ellenkezem határozottan. Ha már ebben sem biztos, akkor jobban tesszük, ha a kijelölt úton maradunk, nem pedig levágjuk mindenfelé. - Szerintem, ha őket követjük egy darabig, akkor nem tévedhetünk el - mutatok arra a társaságra, akik hátizsákkal éppen most vetik be magukat a zöld rengetegbe. - Tapasztaltabb túrázónak tűnnek, mint te. - Ők legalább látszólag tudják, merre mennek. - Ha eltévedünk, az a te lelkeden szárad és minden következményével együtt kell élned. Történetesen azzal, hogy a szükségesnél még tovább egymásra leszünk utalva. - Ezt meg egyikünk sem akarhatja. És szeretnék estére hazaérni, mert holnap muszáj dolgoznom.






❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Ápr. 26 2022, 20:56


Millie and Jesus
Egyelőre úgy tűnik, hogy Millie bevette a reggeli bogyóit, be kell ismernem, hogy eddig egészen normális. Csak remélni tudom, hogy a nap folyamán is megmarad ez a rossz szokása és mondjuk nem akar tarkón vágni, ha véletlenül rálépek a hangyára. Ki tudja, én ebből a nőszemélyből mindent kinézek.
- Ha nem hát nem. Sosem tudod meg, hogy milyen profin tudok polcot felszerelni vagy szekrényt összerakni. van amiben még ennél is nagyobb profi vagyok, de azt most nem kötöm az orrára, mert a végén ismét a fejemhez vág valami szép jelzőt.
- Melyik Disney rajzfilmet nézted meg indulás előtt? utalok itt arra, hogy a modern kor férfi egyedei aligha ennyire előrelátóak. Persze, nem beszélek mindenki nevében. - Végülis, te már kijelentetted, hogy okleveles paraszt vagyok, de ehhez cask annyit fűznék hozzá, hogy te sem úrinőhöz méltón viselkedtél. Vagy szerinted elfogadott az embert zaklatni kávézás közben? Nem én mentem oda hozzá jelentetet rendezni, hanem fordítva, nem én akartam az arcába borítani a kávét, hanem szintén fordítva. Én teljesen nyugodtan, kiabálás nélkül kölózöltem vele, hogy eszem ágában sincs felállni az asztal mellől. Ő meg éppenhogy nem okádott tüzet azokon a csinos ajkakon. - Ha most jönnél oda, most sem állnék félre. Ez van. Nincs mit szépíteni a dolgokon, legyek akkor paraszt vagy bunkó vagy akármi, vállalom.
Meg sem próbálom leplezni a széles vigyoromat ami szavai hallattán telepszik szét az arcomon. Hihetetlenül jól szórakozom. Azért arra kíváncsi vagyok, hogy ez a nő mindig ennyire feszült vagy csak mellettem nem tud ellazulni. Az utóbbi lehetőségen sem csodálkoznék igazából, de valami azt súgja, hogy Millie egyszerűen cask nem tud szórakozni.
- Vagyis pont amennyire kell… fordulok felé széles vigyorral. Még cask most kezdtük el a közös napunkat és máris többet vigyorogtam, mint az elmúlt hónapban összesen.
- Próbálj meg szépen ellazulni és kicsit élvezni ezt a túrát.  Tudod egyáltalán hogyan kell kikapcsolódni? mindenféle rossz szándék nélkül kérdezem. Egyenlőre nem kifejezetten látom rajta, hogy az a baromi kikapcsolódni járó személy lenne. Aztán ki tudja, az is lehet, hogy tévedek.
Legközelebb egy mási busztársaságot választok majd, ha ilyen jellegű tevékenységre szánom rá magam, mert ez végleg leszerepelt nálam. Oké, néhány dolcsival olcsóbb volt, mint a másik busztársaság, de ha előre tudom, hogy ilyen árat fizetek rá, akkor inkább gyalog jövök. Komolyan, szerintem még az is kényelmesebb let volna.
- Én hiszek neked. elképzelni ugyan nem tudom, de ha ennyire szenvedélyesen tud beszélni a melójáról én hiszek neki. - Mindig ezzel akartál foglalkozni? Általában nem vagyok túlságosan beszédes, érdeklődni meg aztán végképp nem szoktam, én annyira leszarom, hogy ki mit miért csinál, hogy az hihetetlen, viszont most úgy érzem, hogy a csend kínosabb lenne, mint a beszélgetés. Elég hosszú az út ezekben a kányelmetlen székekeben, legalább a társaság legyen valamennyire megfelelő és ne érezzek késztetést arra mondjuk az út felénél, hogy kiugorjak a mozgó járműből. Kell egy kis idő, amíg megértem a kérdését és felfogom, hogy most éppen miről is beszél. Szerintem nincs ember az egész világon, aki nem látta a Dallas című, iszonyatosan elcsépelt és kibaszottul unalmas sorozatot. Mindenki máshoz hasonlóan én is ismerem, de soha nem voltam annyira bátor férfi, hogy az összes évadot, minden részével együtt végignézzem. Ahhoz újra kellene születnem.
- Minden szombaton együtt kávéztunk mosolygok rá Milliere. Hosszú idő óta most előszö valami halvány megérzés azt sugallja, hogy nem biztos, hogy halálra van ítélve ez az út.

Mély levegőt veszek és élvezem ahogyan az enyhén éles, csípős levegő vlgigszáguld az orrnyilásomon, egészen a tüdőmig, hogy feltöltse friss levegővel. Mennyivel jobb és frissebb itt a levegő, mint a városban. Ott csak szmog, füst, bűz terjeng mindnehol, ahhoz képest pedig ez a hely maga a paradicsom.
- Vesén,tüdőn, májon, gyomorszájon. Mindenhogyan megérdemelte volna. Ha valaki, hát én sosem nézem azt, hogy egy ezer idegennek a mögöttem elhelyezkedő székben éppen milyen nyűgje van, de az tény és való, hogy a Millie előtt pöffeszkedő alak már túl ment minden határon.
Próbálom ugyan visszafolytani a nevetést, de nem igazán sikerül, cserébe viszont valami vicsorgáshoz hasonló mimikát sikerül produkálnom.
- Nem tudom mire számítottál bogaram, de ez egy bazi nagy erdő. a hatás kedvéért még körbe is mutatok - Vannak itt tücskök, bogarak, pókok, kígyók és még a jó ég tudja, hogy milyen állatok. Nem sűrűn fogsz kiscicával találkozni errefelé. nem akarom én ijesztgetni, de az tény, hogy most iszonyatosan jól szórakozom, elég cask döbbent arcát bámulnom.
- Nem lessz semmi gond. És ezt most halálosan komolyan mondom. Egyetlen túrázás során sem kizárt természetes, hogy nem kívánt állatokkal találja szembe magát az ember, de azértezek a kis élőlények általában ártalmatlanok és minden esetben jobban félnek az embertől, mint mi tőlük. Ez az ő terültük, az ő élőhelyük nekünk pedig tiszteletben kellene ezt tartani.
A táskámat leveszem a hátamról, hogy az oldalsó zsebéből elővegyem a termoszt, benne a fekete itallal. Átnyújtom a nőnek.
- Nem olyan csicsás, tudja a faszom milyen habos kávé, mint amit ittál legutóbb, de cukrot azért tettem hozzá. Annak ellenére is, hogy én feketén szeretem. nem akartam, hogy kávé nélkül maradjon, mégiscsak én vagyok a férfi és annyi jó modor még van bennem, hogy megpróbáltam az ő ignyeihez igazítani a randit. Ennél több lovagiasságot viszont ne várjon, nem vagyok én a kibaszott Lancelot.
- Az utat pedig levágjuk az erdő felé. Nem azért jöttem, hogy mások valagát bámuljam magma előtt. rágyújtok egy szál cigire mielőtt elindulunk. Nem vagyok paraszt az erdőben nem fogok rágyújtani, de amíg még itt állunk a buszmegállóban muszáj elszívnom egyet.
- A te feneked persze kivétel. Azt szívesen bámulom. slukkolok egy jó mélyet a dohányból, majd Millie felé nyújtom, hogyha esetleg kérne.
- Mondtam már, hogy nyugalom. Ne csipogj fölöslegesen kiscsibe. Nem fogunk eltévedni. A térképen világosan látszik, hogy arra van egy letérő, ami átvezet az erdőn, levágja az utat és a kilátóhoz jutunk. Nem vagyok hajlandó másokat követni, arra menni amerre nem is akarok.
- Indulhatunk? elnyomom a csikket az útszélén elhelyzett dohánytartón. Személy szerint én már várom, hogy nekivágjunk ennek a kalandnak. - Ha felértünk a kilátóra ehetünk ha szeretnél. pillantok rá. Kezemmel intek neki és magma elé engedem, de nem maradok le túlságosan, szorosan a nyomában lépkedek.
- Miért vagy fent tinderen? nem olyannak tűnik, mint a tinderes picsák akiket eddig felszedtem. Millie egészen más.



.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyCsüt. Ápr. 28 2022, 00:26

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Minden porcikám azt súgja, hogy nagyon meg fogom bánni a mai napot, de valamiért mégis kitartok a “randi” mellett. Csak akkor kezdem kicsit megbánni, amikor Jesus kinyitja a száját.

- Micsoda veszteség, hogy fogom én ezt túlélni? - kérdezem ironikusan. Bár ettől tényleg jól jönne egy-két segítő kéz a pakolásnál és a bútorok átrendezésénél, de nem Jesus kezeire gondolok itt első sorban. Normális, valós segítségre lenne szükségem.

- Szerintem ezt zárjuk le - csóválom a fejem, amikor megint engem próbál hibásnak beállítani. Sosem fogunk ebben egyetérteni, de nem is kell. Ő elvan a saját varázsvilágában. Nem fogom megint hangsúlyozni, hogy én vele ellentétben tök normálisan szóltam hozzá először, mert egy darab papírtól értelmesebb választ kapnék, mint tőle.

- Igen, tudom, akármennyire is hihetetlen. - Nem, nem tudom. Idejét se tudom, mikor kapcsolódtam ki utoljára. Amióta megvan ez a munkám, egyetlen szabadnapot sem vettem ki, nem pihentem, folyamatosan a munka körül jár az agyam. Ez az egyetlen, ami leköt és kihasználom, hogy végre leköt valami. Amíg ez nem volt, minden sokkal rosszabb volt. Végre nagyjából egyenesbe jöttem minden téren, egyszerűen nem tudom elengedni a munkámat egy-két napra. Ha nem dolgoznék, akkor mégis mit csinálnék? Ott legalább hasznos vagyok…

A buszon nagyon lassan telik az idő, még úgy is, hogy meglepően normálisan el tudunk beszélgetni egymással. Nem fejtjük meg a világ legnagyobb rejtélyeit, de a csöndnél ez is jobb.

- Igazából csak nem akartam emberekkel foglalkozni, ez meg kézenfekvő volt - vonom meg a vállam. Soha nem volt előttem egy konkrét álomkarrier, egyszerűen csak sodródtam az árral, miután felvettek az egyetemre. Ott kezdtem dolgozni, ahol a gyakorlatomat is végeztem, de soha nem ez a szakma lebegett a szemeim előtt. Jót mosolygok a Dallas utalásra tett megjegyzésen. Szóval még mindig emlékeznek arra a szarra az emberek. A szüleim nézték folyamatosan, de én még most, felnőtt fejjel is azt mondom, hogy rettenet, vallatni lehet vele.

Felemelő érzés végre kiszabadulni a buszból és egyrészt nem ülni, másrészt nem nyomorogni, harmadrészt nem egy idegen fickót az ülemben tudni. Tényleg nem sokon múlt, hogy minimum ne szóljak neki, de igyekeztem visszafogni magam és csak néha megrúgni egy kicsit a térdemmel az ülése háttámláját, hogy éreztessem vele, rohadtul nincs jó helyen. A szúrós pillantásokat követően mindig bocsánatot kértem, de sosem őszintén. Tényleg minden pasi ekkora paraszt? És akkor még nekik nagy a szájuk folyamatosan, hogy ŐK NEM OLYANOK, MINT A TÖBBI. A francokat nem.

- Mindenhogy - bólintok egyetértően. Még egy darabig a fickót nézem, de aztán inkább elfordulok, mert csak feleslegesen felhergelném magam, aminek nincs értelme. Inkább próbálom élvezni a mai kiruccanást, amennyiben Jesus is lehetővé teszi ezt számomra. Ha megjegyzései és kelletlen kommentjei fognak némi fejfájást okozni, ebben biztos vagyok, de abban reménykedem, hogy egy idő után megtanulom kizárni a hülyeségeit.

- Egyrészt nem vagyok a bogarad - vetek rá szúrós pillantást és azonnal elillan a kígyók okozta félelmem. - A tücskökkel, pókokkal nincs bajom, de a kígyókkal van. Nem az Amazonasba készültem, hanem szerettem volna közel maradni a civilizációhoz. A városhoz, a betontengerhez. Ehhez képest te úgy gondoltad, hogy neeeem, menjünk el jó messzire - vetem a szemére, hogy magától módosított az eredeti tervekhez képest, én pedig csak utólag szembesültem a tényekkel. Rohadtul közölnie kellett volna. - De ha már a pókoknál tartunk… - a mutatóujjammal a vállára bökök és teszek egy nagy lépést hátra, hogy minél messzebbre el tudjam kerülni azt a dögöt, ami épp Jesus ruháján mászik.

- Nem, persze - motyogom inkább csak magamnak. Valamiért nehezemre esik megbízni benne. Az egész összkép teljesen az ellenkezőjéről biztosít, nem arról, hogy itt minden rendben lesz. Egy túrázás akár még jó kikapcsolódás is lehet, de sok veszélyt rejt magában, amikbe jobb lenne nem is belegondolni, mivel olyan hosszú a lista, hogy csak na.

- Édesítővel iszom - mosolyodom el ironikusan, de ettől függetlenül elveszem a felém nyújtott termoszt. - De csak ma kivételt teszek. - Lecsavarom a túlméretezett kupako, benyomom a kis fehér műanyag pöcköt, ami megakadályozza, hogy kifollyon a kávé, aztán öntök ki egy kicsit a pohárként használható kupakba. - Fúj, te ezt hogy bírod meginni? - kérdezem fintorogva az első korty után. Soha nem iszom feketén a kávét, nem véletlen. Egyszerűen szar. Ki azért nem borítom a maradékot, nagy nehezen leundorkodom, de ha még egyszer biztos nem iszom belőle. - Meghagyom neked. - Visszaszolgáltatom a termoszt a jogos tulajdonosának és próbálok megfeledkezni erről a borzalomról, de nehezen megy, mivel még elég intenzíven érzem az ízét a számban.

- Nem vágjuk le. A te hülyeséged miatt én nem vagyok hajlandó eltévedni - kötöm az ebet a karóhoz. Tetszik neki, vagy sem, nem fog minden úgy történni, ahogy ő akarja. - Akkor te mész előttem. - Még ki is nézem, hogy tényleg a seggemet bámulná. Annak a típusnak tűnik. A cigit elutasítom, egy ideje nem dohányzom, de nem zavar, ha mellettem valaki rágyújt. Nem volt egyszerű letenni - ahogy sok más dolgot sem -, nem most és miatta szeretnék visszaszokni rá.

- Megtennéd, hogy nem becézgetsz semmilyen állatnak innentől kezdve? - kérdezem kicsit türelmetlenül. Már most kezd bosszantani a pasi, pedig még csak pár perce vagyunk itt. Ha ilyen “meghitt” hangulatban fog telni a napunk, akkor nagyon hosszú lesz, mire vége lesz. A választ mellőzve egyszerűen csak elindulok, amerre Jesus mutatja, és végül úgy tűnik, mégis az lesz, amit ő akar. Sajnos ő legalább minimálisan tisztában van azzal, hol vagyunk, nekem ellenben fogalmam sincs. - Remélem, az jobban sikerült, mint a kávé - jegyzem meg direkt annyira hangosan, hogy még ő is hallja. Néhány lépés után hirtelen megtorpanok és összevont szemöldökkel nézek hátra a vállam fölött. Nem számítottam erre a kérdésre, és igazából én sem tudom rá a választ. Pár pillanat múlva ismét megindulok és a miérteken gondolkodom, de továbbra is csak a sötétben tapogatózom.

- Naivan azt hittem, még abban a pöcegödörben is vannak normális pasik, de hát… - vonom meg a vállam, értse, ahogy akarja. Igazából tényleg nem tudom, miért vagyok fent azon a szutykon. Az alkalmi találkáknak nem vagyok - már - a híve, komoly kapcsolatot kétlem, hogy lehetne ilyen módon kialakítani valakivel, mivel az egész arról szól, hogy pár kép alapján ítéljük meg a másikat. - És te? Húzod a strigulákat? - kérdezem tőle menet közben. Annak a típusnak nézem, aki csak felpróbálni akarja a nőket, aztán félredobni, mint valami használt rongyot, ami nekem nem szimpi, szóval mi a francért jöttem el ide vele, ha már eleve ilyen típusnak gondolom? Velem nem lesz szerencséje, ha eszébe is jutna egy gyors menet, bár kétlem, hogy pont erre vágyna.

- Azt keressük? - kérdezem egy kilátószerűségre mutatva, ami egész közel van. Nem fogom belátni, de igaza volt, így tök egyszerűen megtaláltuk a célunkat.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Május 03 2022, 20:29


Millie and Jesus
Esküszöm Millien kiigazodni olyan, mint megérteni az atomfizikát, sőt meg merem kockáztatni, hogy még annál is nehezebb. Saját algoritmusa van, bonyolult képletekkel, amit rajta kívül nem tud más kezelni. Elsősorban nem azért vagyok itt, hogy olyan mélyen és kellemesen elcsevegjek vele, nem akarom hirtelen megérteni, kiismerni, megkedvelni, de az tagadhatatlan, hogy kíváncsi vagyok rá. Azt leszámítva is, hogy igazán felketette a farkam érdeklődését, engem is kíváncsivá tett. De nem hiszem, hogy hosszú távon képes lennék elviselni őt. Veszek egy mély levegőt, hogy a kitörni kívánó bunkó megjegyzést magamban tartsam és csak bólintok nagy egyetértésben vele. Tényleg jobb, ha hanyagoljuk az első találkozásunk történetét mert valószínűleg az életben nem fogunk ugyanúgy gondolni a történtekre. Elkönyvelt bunkónak és bármit is teszek ez a véleménye nem hiszem, hogy változna.
- Az emberek is jobban jártak így... nem áll szándékomban sértegetni, egyszerűen csak megállapítok egy tényt. Ha ennyire hullámzó a hangulata és a kedély állapota, akkor mindenki jobban jár azzal, ha ő gépekkel, programokkal és a jó ég tudja mikkel foglalkozik. Mire azt hiszem, hogy egy kicsit sikerült kiismernem őt, arra személyiséget vált, támadó lesz, goromba én pedig nem tudom ezt mivel értem el nála. Ezért nem szeretek a kelleténél jobban ismerkedésbe bonyolódni az emberekkel. Nem is értem, hogy mi járt a fejemben, amikor kitaláltam ezt a hülye túrázást, láthatóan Millienek semmivel nem lehet a kedvébe járni.
- Jólvan cicám. Nem becézlek, csak próbálj megnyugodni... ki magyarázná el nekem, hogy most mi a kénköves pokol baja is van pontosan? - Ha otthon maradtunk volna valami unalmas parkba, kutyaszart kerülgetni akkor meg nem lennék elég kreatív ugye? már rég letettem arról a szándékomról, hogy valaha megértsem a nőket. Tekintetemmel követem ujjának mozdulatát, a vállamon mászó aprócska nyolclábú igyekszik minél gyorsabban a nyakam irányába mászni.
- Hello kishaver... üdvözlöm a pókot mielőtt hüvelyk és mutató ujjaim segítségével lepöckölöm magamról. Nem félek tőlük, de azért nem rajongok az ötletért, hogy össze vissza mászkáljanak rajtam. - Azt hiszem megharapott...megnézed? húzom le a pólóm nyakát a vállamon, arcomra mintha rá fagyott volna a mosoly, tekintetem le sem veszem róla. Én személy szerint nagyon jól szórakozom.

Nem  fogom szíven döfni magam azért, mert ennyire hálátlan, de azért csorbítja az önbecsülésem elég rendesen. Vissza csúsztatom a termoszt a hátizsákba.
- Ahogy érzed, nem erőszak. rántom fel a vállam. Nekem aztán tök mindegy, hogy kéri vagy nem, de később, néhány méterrel magasabban és néhány óra múlva még bocsánatot fog kérni a kávémtól.
- Persze cica, érted bármit. vigyorgom rá pimaszul és megszaporázom a lépteimet, hogy elé kerülve mutassam az utat neki. Azt már meg sem hallom, hogy még mindig ellenkezik az útvonalam ellen, én megyek amerre gondolom, ha pedig nem szeretne velem jönni csatlakozhat másokhoz. Nem fogom bizonygatni neki az igazam.
- Ha ennyire hálátlan vagy, akkor megeszem egyedül. mostmár azért bosszant, hogy úgy viselkedik, mint egy éhes kisiskolás. Egyre jobban kételkedem abban, hogy ez a kiruccanás mennyire volt jó ötlet. Néhány perccel ezelőtt még jól éreztem magam, most viszont már eléggé kétlekedem a saját épeszűségemben is.
- Nem csak a strigulákat húzom. ha érti  mire gondolok. A nyers őszinteség mindig kifizetődőbb, mint a tündérmesék. Egyébként sem akarom, hogy olyasmit gondoljon rólam, ami nem vagyok, nem kenyerem a hitegetés. Ez vagyok, teljes egészben, ha tetszik jó, ha nem akkor szevasz, nincs miről beszélni. Nem csak vele, bárkire érvényes ez a filozófia.
Csendben, élvezve a természet nyújtotta csendet és a minket körbe ölelő szépséget lépkedek egyre beljebb az erdőben, próbálva a kijelölt úton maradni. Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy tényleg jó irányba haladunk, de ezt soha nem ismerném be neki. Gondolataimból Millie hangja ránt vissza a jelenbe. Pillantásommal követem ujjának vonalát.
- Ahová én igyekeztem az sokkal fennebb van, de lenézhetünk innen is. intem kezemmel az utat magam elé a kilátó irányába. - Hát nem gyönyörű ez az egész hely? engem szinte elvarázsolt a színes erdő látképe, felfrissít a friss levegő. Felé nyújtom a kezem, hogyha szeretné felsegítsem a kilátónak nevezett nagyobb szikla tetejére. Odalent a lábunk alatt még hatalmasabbnak tűnő erdő terül el, középen átszeli egy folyó.
- Lélegzetelállító... tekintetem ide-oda cikáz arcvonása és a lenyügőző látvány között. Most szeretném tudni, hogy mire gondolhat igazából.




.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzer. Május 04 2022, 00:01

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




A buszon olyan érzésem van, mintha ólomlábakon vonszolnák magukat a másodpercek. Nem szeretek buszozni, nem szeretem a tömeget és a zsúfolt helyeket, ezért tűnhet végtelennek az itt eltöltött idő. Ezt megfejeli még Jesus csípős megjegyzése, ami akármekkora gyomrosként is ér, van benne igazság. Innentől kezdve az út kicsit csöndesebben telik részemről.

A rám aggatott becenevekkel általában nincs bajom. Sőt, kifejezetten szeretem, ha van is értelmük. Senki nem hív a teljes nevemen, már a Millie is egy becézés, de annak van értelme. De a különböző állatkáknak semmi értelme. Nem vagyok sem bogár, sem rovar, sem macska. Pláne nehezen viselem egy olyan embertől, mint… Szóval egy olyantól, mint Jesus. Most találkozunk másodjára - bár talán az elsőt jobb lenne elfelejteni, a mostani alkalom még kérdéses - és ő már felcímkéz. Kicsit gyorsan haladunk.

- Én teljesen nyugodt vagyok - közlöm vele összefont karokkal. - Ha otthon maradtunk volna, akkor tartottad volna magad a megbeszéltekhez - vonom meg a vállam, és ezzel én ezt a témát szeretném lezártnak tekinteni. Ha már a különféle állatoknál tartunk, a szemem sarkából kiszúrom a Jesus vállán felfelé mászó pókot. Tisztes távolba lépek, amíg lerendezi a kis oda nem illő állatot. A figyelmemet a póknál is jobban megragadja a kissé lehúzott pólója, ami pont annyit enged láttatni, ami már elég ahhoz, hogy bevonzza a női tekinteteket. És tuti, hogy ő ezzel tisztában van! Mennyire utálom ezért!

- Inkábbnemköszi - hadarom el egyben és elkapom a tekintetem, mielőtt túl sokat időzne ott. A pokolba ezzel a fickóval, komolyan. A kávét elfogadom, de annyira nem jön be, hogy a már kitöltött néhány kortynál többet igyak belőle. Igazából semennyire nem jön be. Pocsék. De nem lehetünk egyformák, különben túl unalmas lenne minden. Azt hiszem, az út levágást illetően elég határozottan kifejeztem a nemtetszésemet, mégis követem Jesust az ösvényen. Egyedül eltévednék, vagy legfeljebb megvárhatnám az első visszafelé tartó buszt, aminek pont a túloldalt van a megállója. Eltévedni semmiképp sem szeretnék, a buszozásból meg egy időre elég volt.

- Hálátlan? - kérdezem meghökkenve, és egy kicsit szaporábbra veszem a lépeimet, hogy utolérjem. - Miért is vagyok hálátlan? Amiért nem ízlett a kávéd? Vagy most éppen valami másért? - érdeklődöm csak úgy mellékesen. Szeretném tudni, ebben a percben miért lehet rám akasztani a hálátlan dög jelzőt.

A tinderes kérdésre fogjuk rá, hogy őszintén válaszolok. Magam sem tudom pontosan, mit keresek abban a pöcegödörben. Hirtelen felindulásból úgy gondoltam, adok neki egy esélyt, elvárásokat nem támasztok, majd lesz, ami lesz alapon húzom jobbra-balra az embereket. Szembesülnöm kellett vele, hogy szinte kivétel nélkül mindenki balra távozott a jelöltek közül, hiába vagyok tisztába vele, hogy az én helyzetemben nem igazán kéne válogatnom. Nehezen ismerkedem, nem bízom az emberekben, tartom a három lépés távolságot - ha nem többet -, nem szeretek magamról beszélni, félek megosztani a múltam részleteit másokkal. Még Nora, akit a bizalmasomnak tekintek sem tud mindenről. Előtte is szégyellek felvállalni bizonyos részleteket. Amióta Brian nem az életem része, nem ismerkedtem. Ennek lassan négy éve, ami hosszú idő. Négy év alatt senki olyan nem volt az életemben, akivel egy éjszakánál hosszabb intervallumban tudtam gondolkodni. A szükségletek kielégítésére kézenfekvő megoldásnak bizonyult, a mámoros köd egy időre feledtetni tudott velem sok fájdalmas dolgot, de ez az életvitel hosszabb távon nem űzhető. Idejét sem tudom, mióta nem adtam be a derekam ilyen kalandra. Azt hiszem, ahogy szép lassan kaparom össze magam, kezd többre igényem lenni néhány kalandos éjszakánál. Na de akkor miért a Tinder? Fogalmam sincs. Egy felhasználói fiók mögé elbújva kényelmesebbnek tűnt, mint szemtől szemben ismerkedni. Szemtől szemben nem menne. Most sem megy. Bár, azt is kétlem, hogy Jesus valóban ismerkedni akarna, ezért szerintem a nap végén pontot teszünk a tinder-kapcsolatunk végére. Lehetett volna annyi sütnivalóm, hogy sejtem, egy kamatynál többre ő nem vevő. Másként miért lenne még itt? Reménykedik, hátha összejön valami, a túrán kívül másmilyen testmozgás is. Rossz ajtón kopogtat, mert én meg erre nem vagyok hajlandó. De akkor mindketten rossz ajtón kopogtattunk be.

- Istenem... - sóhajtok a fejemet csóválva. Magas labda volt, viszont így már egyértelműen megbizonyosodhatok róla, hogy ő mire számít. Egy tinderes meet&fuck nem szerepel az én bakancslistámon, szóval akár most hátat is fordíthatnék, de ha már idáig eljöttünk, megpróbálom kiélvezni - a magam módján - ezt az egy napot távol a várostól. Még akkor is, ha szívesebben lennék a betonrengeteg közelében, mint a természetben. Menet közben hamar kiszúrok egy akár kilátónak is nevezhető valamit. Ezt kerestük volna?

- Sokkal fentebb? - kérdezem egy kicsit elsápadva. Általában a létra első fokán állva is képes vagyok elszédülni, sokkal fentebb ennél maximum akkor mennék, ha a hamvaimat szórnák ki éppen egy repülőből. Kicsit tétovázva, de végül elfogadom a felém nyújtott kezet. A lábam elé figyelve, minden lépést alaposan megtervezve lépkedek fel. Felérve óvatosan teszek egy lépést előrébb, hogy rendesen belássam a minket körülvevő tájat, de jobban leköt a magasságtól való félelmem. Veszek egy mély levegőt, hogy megnyugodjak és próbálom tudatosítani magamban, hogy biztonságban vagyok, nem történhet semmi baj. Mi tagadás, sokkal nagyobb biztonságban érezném magam a kijárt ösvényen, ahonnan nem eshetek le sehova, viszont a táj valamelyest kárpótol. Magamon érzem Jesus tekintetét és felé fordulok kérdőn pislogva. Pillantásunk egy röpke másodpercre összefonódik. Gyorsan elfordulok, még mielőtt olyasmit gondolnék bele a megjegyzésébe, amit nem kéne. Csak a tájról beszél.

- Tényleg az - értek egyet bólogatva. A fák színei, a madarak éneke és az alattunk csobogó folyó egész hamar megnyugvással töltenek el. Most veszem észre, hogy még mindig erősen szorítom a kezét, pedig már semmi szükség rá. Elengedem, mielőtt kapnék valami kelletlen megjegyzést. - Bocs… - motyogom halkan és összefonom magam előtt a karjaimat. Ha nem félnék attól, hogy leesek vagy leejtem a telefonomat… vagy a kettő együtt, akkor most szívesen csinálnék erről egy képet, mivel nem mindennap járok ilyen helyen. Helyette inkább csak hátat fordítok, miután magamba ittam a látványt és óvatosan elindulok vissza a biztonságos ösvény felé. - Ha vissza akarunk érni időben, akkor menni kéne tovább - szólok hátra a vállam felett. Lassan, de leérek végre a biztos talajra, aminek örömére sóhajtok egyet. Előre engedem Jesust, mivel ő tudja kettőnk közül, merre kell tovább mennünk. - Gyakran szoktál amúgy túrázni járni? - kérdezem kíváncsian, és a válaszából próbálom leszűrni, mennyire tapasztalt túrázó. Abból már lehet sejteni, mennyire bízhatok meg a mai “útvonaltervezésében”.






❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyCsüt. Május 05 2022, 22:00


Millie and Jesus
Egyelőre úgy tűnik, hogy Meg sem próbálom tagadni, hogy mennyire jól szórakozom rajta. Arcomról levakarhatatlan a vigyor. Milliet megfejteni sokkal nehezebb dolog, mint a világ legnehezebb rejtevényét. Mikor azt hiszem, hogy kezdem érteni és főleg érteni arra, kipuhatlozóm vajon mit kedvel és mit nem, ő célegyenesen  irány változtat, hogy teljesen összezavarjon. Nem vagyok a nők álma, azt sem tudom, hogy hogyan udvaroljak igazán, én csak az ösztöneimre hallgatok aztán vagy bejön vagy nem. Nem barátnőt keresek, nem akarok életre szóló kapcsolatot, nem hitegetek senkit, nem próbálok úgy tenni, mintha nem az lennék aki vagyok. Szemmel láthatóan a nyers valóság ennek a nőnek nem tetszik. Persze, nem fogok most emiatt a kardomba dőlni csak bosszant, hogy egyszerűen nem engedi magát kiismerni.
- Itt kell meghalnom pókharapás miatt, hát van neked szíved? próbálok kétségbeesett arcvonásokat erőltetni magamra, de ez nem igazán sikerül. Szó mi szó, tetszik, hogy látom egy kicsit zavarban. Tudnám fokozni a helyzetet, de nem akarok ennél is nagyobb idiótának tűnni.
Azt azonban mindenképp meg kell jegyeznem, hogy nem érzem azt, hogy legalább minimálisan értékelné az erőfeszítéseimet. Azért mégiscsak dolgoztam azzal, hogy ő ma itt jól érezze magát.
Megszaporázom a lépteimet, egy egészen icipicit élvezem, hogy szaladnia kell utánam.
- Amióta megérkeztünk folyamatosan panaszkodsz valami miatt. Nem tetszik a helyszín, rossz a kávé, kritizálod a szendvicsem és még folytathatom a sort. Nem gondolod, hogy túlzásba esel? jó, azért nem vagyok ennyire megbántva, de érezze csak rosszul magát egy kicsit. A tény az, hogy bármekkora paraszt is  vagyok egy jó napot szerettem volna eltölteni vele. - Olyan nő vagy, akinek soha semmi nem tetszik? kérdezem, de igazából tudom a választ. Reggel óta tapasztalom.
Van egy bizonyos elképzelésem arról, hogy ő milyen kapcsolatra vágyik, de sajnos vagy nem sajnos én azt nem tudom neki megadni. Sem most sem pedig máskor. Ezért ismerekedem tinderen. Ezért keresem olyan lányok társaságát akik pont azt akarják amit én. Egy jól sikerült találkozó mámoros estével lezárva. Ezt akarom, ezt tudom ajánlani, ebben viszont senki nem fog csalódni. Öt évvel ezelőtt végleg lemondtam a szerelemről, arról, hogy valaha lesz még lehetőségem megtapasztalni azt a mámoros, mindent elsöprő érzést ami sok mindenkinek a lételeme. Viszont nem hazudok, nem áltatok senkit, ha valaki kérdezi kerek perec elmondom, hogy csak dugni akarok. Ez van. Tudtam, sejtettem, hogy Millie más...nem olyan típusú nő, mint akikkel dolgom szokott lenni, de mégis valami belső kéztetés azt sugallta, hogy húzzam jobbra.
- Legalább oda mutatok a kiszemelt kilátó irányába, ami az előttünk álló hegység majdnem közepén található. Közvetlenül utána lépek fel a sziklára, kezemmel támasztom az övét, biztonságot nyújtva számára. Néhány lépésnyi csak a köztünk tátongó távolság. Pillantásommal hol a tájat, hol pedig őt figyelem. Csinos nő, ezt be kell ismerni. Csinos csak őrült. Látom rajta, hogy fél. Vagy ideges. Vagy mindkettő. Óvatosan vezetem kezem a derekára, talán biztonság érzetet adna neki. Ujjaim azonban alig érintik a derekát, amikor magához tér bűvös álmából, kihúzza kezét az enyémből és elindul az ösvény irányába. Felsóhajtok. Hogy leplezzem pillanatnyi zavarom kezem a zsebembe csúsztatom.
- Isyen ments, hogy a kelleténél tovább maradjunk... szaporázom meg a lépteimet, hogy mellé érjek. - Valamikor sokat túráztam, de sajnos mostanában nincs időm rá. Kifejezetten van egy varázsa a természetnek.

Meg mernék esküdni arra, hogy emellett a fa mellett már kétszer eljöttünk. Egy ideje szinte körbe-körbe járunk az erdőben. Nem akarom beismerni, de úgy tűnik, hogy eltévedtünk. Már a fákat is hiába figyelem, nem látom rajta a jeleket. Ez a nő engem meg foh folytani.
- Ura vagyok a helyzetnek... bíztatom magam és vele együtt őt is. Nehogy itt aztán rosszul legyen és még őt is újra keljen éleszteni.



.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyPént. Május 06 2022, 00:42

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Még el sem kezdődött igazán a mai nap, de már a végét várom. Jogosan merülhet fel a kérdés, hogy akkor egyáltalán minek mentem bele a mai randiba. Én sem tudom rá a választ, viszont az biztos, hogy nem vagyok normális, amiért bevállaltam egy egész napot egy ilyen okleveles paraszttal. A kávézóban is bizonyította, mennyire bunkó és ma sem hazudtolja meg magát. Mérges vagyok magamra, amiért jobbra húztam azon a rohadt Tinderen. Egy laza mozdulattal kellett volna balra kukáznom a pasit és mindkettőnket megkíméltem volna egy lehetséges agyvérzéstől.

Elég hamar kezd kialakulni az a gyanúm, Jesus valójában mit is vár egy Tinder randitól. Meglepő, hogy ezért képes eljönni egy ilyen helyre, általában egy gyors menethez nem kell órákat buszozni. Azt el lehet intézni valakinek a lakásán, egy hotelban, motelban, akár egy bár mosdójában is, ha túl nagy a szükség. A hegyekbe elutazni ezért kicsit sok, nem? Nagyon az az érzésem, hogy teljesen mást akarunk és feleslegesen pazaroljuk erre az energiánkat. Csak bosszantjuk egymást.

- Van. És nem harapott meg - válaszolom röviden és tömören. - Szerintem túléled. - Még ez erőltetett arckifejezése sem hat meg. Nehéz lenne elhinnem róla, hogy kétségbe van esve tekintve a helyzet komikusságát. Egy aprócska nyolclábú, amilyen valószínűleg a városban is sok helyen megtalálható nem fogja a vesztét okozni. Egyszerűen csak húzza az agyam.

Egyértelműen szándékosan szedi gyorsabban a lábait, hogy nekem szinte futólépésben kelljen követnem. Helyenként kicsit lemaradok, mert a lábam elé nézve kerülgetem az ágakat, gyökereket, köveket, amik potenciális balesetveszélyt rejtenek magukban. Nem akarok zakózni egyet, pláne nem Jesus szeme láttára, hogy még nagyobb legyen a mellénye. Isten ments, hogy még ennél is jobban elszálljon magától.

- Na, na, na, ez nem igaz! - emelem fel a hangom a vádakat hallva. - A szendvicsedet egyáltalán nem kritizáltam - emlékeztetem, ugyanis egy rossz szó sem hagyta el a számat ezzel kapcsolatban. - Azt mondtam, az remélem jobban sikerült, mint a kávéd, ezzel mióta kritizálom a szendvicsedet? Áruld már el nekem, mert az egyszerű amerikai agyam ezt nehezen fogja fel. - Most már kezd tényleg elegem lenni belőle. Provokál és még utána én vagyok a szemétláda. A kérdése inkább hangzik megállapításnak, amire nem is válaszolok azonnal. Egy pillanatra megtorpanok és azon gondolkodom, hogy jól kupán vágom hátulról a lábam előtt heverő kicsit vastagabb ággal, de meggondolom magam. Ugyanannyit kapnék érte, mint egy normális emberért. - Képzeld, nem vagyok - válaszolok végül, miután utolérem. - Nem akarsz egy kicsit lassítani? - kérdezem, mikor már nehezen győzöm a tempót.

A sziklához érve egy kicsit elbizonytalanodom. Félek a magasban és ezt akkor sem sikerülne lepleznem, ha akarnám. Ha rajtam múlna, biztosan nem mennék fel oda, de nem akarom még ezért is a kelletlen megjegyzéseket hallgatni. A falra mászom a pasitól, most mégis elfogadom a segítő kezet. Némi biztonságot nyújt felfelé menet és felérve is. Eleinte aggodalmas arccal nézek szét, mert csak a magasságra tudok koncentrálni, viszont minél többet időzünk itt, annál jobban kezdek megnyugodni. El kell ismernem, valóban gyönyörű ez a hely. Minden idilli lenne, ha valaki mással állnék itt. A volt férjem jut eszembe egy pillanatra; Brian imádná ezt a látványt. Nyomaszt a gondolat, hogy ő jár a fejemben, de gyorsan elszáll ez az érzés, amikor eszembe jut, hogy mennyire meg sem érdemli, hogy rá gondoljak. Jesus felé fordulok és a tekintetét figyelem. Ha nem lenne ennyire bunkó, még nem is lenne rossz parti. Sőt, kifejezetten jó lenne. Feltűnik, hogy még mindig a kezét fogom, már túl régóta. Gyorsan elengedem és visszafordulok az ösvény felé. Óvatosan lépkedek visszafelé, amíg szilárd talajt nem fogok.
***
A franc se tudja, mióta, de egy ideje már azt érzem, nagyon nem jó irányba haladunk. A fák ismerősek, a kanyarok ismerősek, az ösvény mellett kidőlt rönk is határozottan ismerős.

- Persze, én meg Michelle Obama vagyok - jegyzem meg ironikusan. Megállok egy pillanatra és körbenézek. - Hol vannak a jelzések? - kérdezem a fák törzseit fürkészve, mert én már egy felfestést sem látok. - Na jó, ez nem vicces. Hol vagyunk? - kérdezem nyomatékosan. - Eltévedtünk? Mondd, hogy nem… - Közben már a táskámban kutatok a telefonom után, hátha a térkép segítségünkre lehet. - Ha eltévedtünk, én nem is tudom, mit csinálok veled - jegyzem meg rá sem nézve, csak a fejemet csóválva. A mobilomat feloldom és megnyitom rajta a térképet, de térerő hiányában ez a próbálkozás nem nyert. - Szuper, térerő sincs - sóhajtok lemondóan. Sétálgatni kezdel fel-alá, a telefont a magasba emelve, pedig tudom, hogy ez nem oszt, nem szoroz. Az ide-oda forgolódás közben feltűnik egy szűk ösvény, amit még nem próbáltunk. Látszik a kitaposott út, de a fák és bokrok ágai már jobbról és balról is úgy benőtték, hogy nehéz észrevenni. Még mielőtt elindulnék, a vállam fölött hátranézek. - Mit gondolsz? - kérdezem az ösvényre bökve. - Veszíteni valónk nincs - vonom meg a vállam, de mégsem indulok el egyelőre. Aggódom, hogy csak jobban beleveszünk az erdőbe, végül meg tényleg nem jutunk ki innen. Legrosszabb esetben a farkasok falnak fel minket élve - remélem, Jesust azért előbb, mint engem. A francért kellett nekem eljönnöm ide?!





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzomb. Május 07 2022, 20:55


Millie and Jesus
Legszívesebben a fejem verném a falba, -vagy egy fatörzsbe- amiért annyi eszem volt csak hogy elhívtam ezt a nőt randizni. Mit is képzeltem? Hogy majd szépen végignevetjük a napot, a végén egy jót dugunk és mindenki megy a dolgára? Néha úgy érzem, hogy nem vagyok normális.
Esküszöm én mindent megtettem annak érdekében, hogy a lehető legjobb dolgot hozzuk ki a mai napból, de nagyon azt érzem, hogy ez a nő egyszerűen képtelen a szórakozásra. Annyira feszült és merev, hogy Charlie Chaplin sem lenne képes megnevettetni. Igazából nem azért vagyok itt, hogy lehozzam neki a csillagokat, csak gondoltam, hogyha már úgy alakult, hogy randizunk hát megadom a módját. Láthatólag kevés volt.
- Egyszerűnek egyszerű ez tény...motygom szavaiamat az orrom alatt, nem tudom, hogy mennyit hall belőle, nem is igazán érdekel. Ha annyira rosszul érzi magát mellettem forduljon meg és menjen haza. Nem félek én egyedül.
- A hátamra ne vegyelek fel? pillantok hátra az utánam loholó nőre, de azért lelassítok. Még a végén tényleg elesik és kitörik s bokáját aztán meg valójában cipelhetem magammal. ű
Még mindig él bennem halványan a remény, hogy van esély arra, hogy jól érezzük magunkat együtt és ne akarjuk minden tíz percben megfojtani a másikat.
A táj, a lábunk előtt heverő vidék egyszerűen lélegzetelállító. Ha most vissza kellene menni a városba is már megérte az utazást. Sokkal de sokkal szebb mint a fotókon aminket otthon megnéztem. A látvány, az érzés, az erdőből áradó békesség megnyugtat. Egy pillanatra lehunyom a szemem és belélegzem a friss levegőt.

Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy sikerül eltévedni. Minden olyan egyszerű volt, követtük a nyomokat, figyeltem a részltekre, fogalmam sincs hol csúszott el a dolog. Egy óvatlan pillanat, egy rossz letérő és máris eltéved az ember. Szetül meg voltam győződve arról, hogy gyerekjáték eligazodni az erdőben, csak a hülye tévedne el. Most pedig itt állok egy kidőlt fa mellett, a tarkómat vakarom és azon gondolkodom mi a picsa történt. Önmagában elég nagy stressz és arcon csapás most az, hogy sikerült elkeveredni az erdőben, egyáltalán nem segít, hogy a háttérben Millie hisztérikus rohamot fog kapni.
- Remélem nem fogsz szívrohamot kapni itt nekem. bal karommal a fa törzsének támaszkodom. Mélyeket lélegzem, próbálom kitisztítani a fondolataimat. - Nem segít, ha levegővétel nélkül csipogsz a fülembe. Jó igen, elszúrtam. Nem kelett volna belevágnom az ismeretlen felfedezésébe. Ezt persze ne is várja Millie, hogy hangosan kimondjam, mert biztosan nem fogom. Csak akkor pillantok rá amikor kezével az ösvént felé int. Tekintetemben felcsillan a remény. Ez nem is olyan hülye ötlet.
- Nézzük meg. indulok meg a kihalt ösvény irányába. - Csak utánad firstlady engedem magam elé a hölgyet. Fogalmam sincs mi vár ránk, de ha nem találunk ki az erdőből itt fog érni az éjszaka.
- Kalandos kis túra mi? próbálom oldani a feszültséget, bár erősen kétlem, hogy sikerrel. Nem kell túlságosan gyalogolni, a bokrok után, a fák mögött egy háztető bontakozik ki, és még néhány lépés után a hozzá tartozó kissé rozoga épület is megpillantható. Valamikor biztosan túrista szálló vagy hegyi menedékház lehetett, de a gazokkal benőtt udvar és veranda arról árulkodik, hogy el van felejtve egy ideje.
- Talán van odabent egy telefon. vagy egy ember, vagy egy helikopter vagy bármi ami segíthet most nekünk. - Mit gondolsz cica, megnézzük?




.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám

◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyVas. Május 08 2022, 00:24

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




A természet önmagában abszolút jó hatással lenne rám; rég volt lehetőségem kiszakadni a hétköznapi mókuskerékből, elszabadulni az örökös rohanástól, a megszokott, pörgős hétköznapoktól és egy kicsit nyugodtabb körülmények között kiengedni a fáradt gőzt. Ez a helyszín tökéletes lenne rá. Rossz szokásom még akkor is a munkán agyalni, amikor éppen nem dolgozom. Ha otthon vagyok, már előre tervezem a holnapot, vagy azon filózok, mit lehetett és kellett volna másképp csinálnom. Folyamatosan a telefonomat figyelem, ha jön egy üzenet, hívás, értesítés, azonnal pattanok. Egy ideje minden percem munkával telik, minden gondolatom a munka körül forog. Viszont amióta itt vagyunk, eszembe sem jutott az iroda, a főnököm, a hatalmas papírkupac az asztalom jobb sarkában, a fiókomban heverő levelek és a telített naptáram. Egészen mostanáig. Most is csak azért jutott eszembe, mert gyanúsan sokáig nem gondoltam rá. Egy szónak is száz a vége, normál körülmények között egy ilyen helyen még a legelvetemültebb munkamániások is képesek relaxálni. Normál körülmények között. Ha nincsen egy bosszantó, egoista, öntelt, bunkó, idegesítő partnerük, aki a kéretlen megjegyzéseivel és a bicskanyitogató stílusával megkeseríti az itt eltöltött időt. Talán egy másik férfival még jó is lenne itt egy randi, hiszen nem csak ücsörgünk valahol, hanem világot látunk, illetve egymásra vagyunk utalva és megismerhetjük egymást. Valaki olyannal, aki nem csak egy menet kedvéért húz jobbra valakit. Valaki olyannal, aki nem Jesus.
- Egyszerű?! - kérdezem egy teljes oktávval emelkedett hangszínnel. Na most aztán tényleg elég volt már belőle. Pofátlan, faragatlan tuskó. Annyi mindent hozzá tudnék vágni - megjegyzéseket és fizikai tárgyakat egyaránt -, de inkább magamban tartom ezeket, mielőtt végleg elgurulna a gyógyszerem. Akkor egyszerűen fognám magam, hátat fordítanék neki és hazamennék. Azt hittem, a kávézóban magunk mögött hagytuk a legrosszabb pillanatainkat. A nagy francokat. Az még csak a bemelegítés volt a jelek szerint.
- Nem szükséges - jegyzem meg ironikusan, szemeimmel villámokat szórva. Egy egyszerű kérdést tettem fel, semmi kivetnivaló nem volt benne, de ő erre is így reagált. Tényleg nem lehet semmi olyat mondani vagy tenni, amitől egy kicsit is jobb arcát mutatná. Lehet, hogy nem is ő az, aki futó kalandokra vágyik, hanem egyszerűen senki nem viseli el egy éjszakánál tovább. A társaságért kárpótol a látvány. Az előttünk, alattunk, körülöttünk elterülő táj szépsége rövid időre feledtetni tudja velem ezt a bosszantó pasit.
***
Kicsit elveszítem az időérzékemet, ami nem jellemző rám. Ha az lenne, már valószínűleg kirúgtak volna az állásomból is. Amikor már harmadjára megyünk el ugyanazon fák és sziklák mellett, akkor viszont szinte biztosra veszem, hogy egy jó ideje rossz úton járunk. Őfelsége, az útvonaltervezés királya, a magabiztosság példája, señor Casanova eltévedt. Fogalma sincs merre vagyunk. Tuti nem fogja beismerni, de rohadtul nem ott vagyunk, ahol lennünk kéne. Turistajelzést sehol nem látok a belátható fák törzsein, ami aggaszt. Akárhogy forgolódom, semmi támpontot nem látok, ami alapján a jó ösvényre keveredhetnénk. Kicsit elönt a pánik. Na jó, nem kicsit. Egy tök idegen helyen eltévedtem egy idegen fickóval. A telefonomon térerő sincs, még a térképet sem tudjuk megnézni. Teljesen magunkra vagyunk utalva egy erdő kellős közepén. Horrorfilmekben szoktak ilyen jelenetek lenni.
- Az viszont segített volna, ha megnézed, merre kell mennünk. Nem csak nagyjából, hanem rendesen - vetem a szemére a mulasztását. Nem tudom magamban tartani, őt hibáztatom ezért a helyzetért. Az ő felelőssége lett volna az útvonalat kinézni, megtervezni, vagy legalább valami offline turistatérképet letölteni, ha már nem ismeri a helyet. A huszonegyedik században már vannak ilyen dolgok is szerencsére, csak használni kéne. Meg mondjuk egy kis ész is kéne hozzá. Elég ilyen egyszerű amerikai agy is hozzá, mint amilyen nekem van. Mielőtt még a szívroham elvinne, egy benőtt ösvényre bukkanok, amit valószínűleg régóta nem használnak. Jesus nagy kegyesen előre enged, amit egy negédes mosollyal hálálok meg. Ida-oda hajolgatva, az ágakat és bokrokat kerülgetve verekszem át magam az akadályokon. A kérdésére nem válaszolok, nem vagyok beszélgetős kedvemben. A hegyekben eltévedtünk. Ez elég indok arra, hogy szótlan legyek. Némi gyaloglás után felbukkan egy házikónak tűnő tákolmány a semmi közepén. Elég lepukkant állapotban van, valószínűleg régóta nem járt erre senki.
- Telefon? Itt? - mutatok a házra, amolyan “ezt most ugye nem mondtad komolyan” arcot vágva. A sok gazból ítélve évek óta ide se szagolt senki. - Ha van itt bent valami, az nem telefon lesz - csóválom a fejem és szemügyre veszem közelebbről is a házat. Bekukucskálok az ablakokon, de olyan sötét van bent, hogy nem látok semmit. Veszíteni valónk jelenleg nincs, úgyhogy az ajtóhoz sétálok és megpróbálom kinyitni, de sikertelenül. Résnyire nyílik csak, utána viszont elakad. Hiába feszülök neki, nem tudok elég erőt kifejteni ahhoz, hogy jobban kinyíljon. Hátrébb lépek és Jesusra nézek. - Te jössz - mutatok az ajtóra és átengedem neki a terepet. Ha még ezt sem tudja kinyitni, akkor tényleg veszett ügy ez az ember.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyCsüt. Május 12 2022, 21:54


Millie and Jesus
Be kell ismernem, hogy kibaszottul élvezem, hogy minden apróságon képes enyire felhúzni magát. Biztosan nem volt gyerekszobája és azért ennyire érzékeny. Én a magam részéről úgy gondolom, hogy ez a mérsékelt őszinteség még belefér bármilyen emberi kapcsolatba. Ha valaki nem bírja a kritikát vagy nem tud mit kezdeni a kelletlen megjegyzésekkel az minek jár emberek közé egyáltalán?
Volt egy röpke pillanat amikor azt éreztem, hogy meg tudnám kedvelni Milliet. Vagyis el tudom viselni hosszú távon és van némi esély arra, hogy ne legyen  katasztrófa ez a nap. Még egyszer soha nem fogok annyira megbolondulni, hogy ezzel a nővel több időt eltöltsek. Már ez is sok. Pedig az előbb volt egy pillanatunk. Egy másodpercre elhittem, hogy pozitiv irányba is alakulhat ez a kirucannás. Egy pillanatra csupán. Azért van bennem egy kis remány, hogy a nap végéig legalább sikerül elviselünk egymást. Kérdésére már inkább nem válaszolok. Nincs szükség arra, hogy olajat öntsek a tűzre. Igazából nem bántani akartam a megjegyzésemmel de látszólag fájó pontra tapinthattam a kijelentésemmel.

Beismerem eltévedtünk. Vagy legalábbis van egy kis esély arra, hogy valahol rossz irányba fordultunk. Csak tudnám hogy hol és hogyan jutunk oda vissza. Próbálom nem pánikolni, mert az most egyáltalán nem segítene a helyzeten. Annyira csak nem lehet vészes a helyzet. Be nem ismerném soha, de most igaza van. Kicsit tüzetesebben át kellett volna nézni a dolgokat és nem csak így találomra bevetni magunkat az erdőbe.
- Megnéztem! kontrázom a válaszom szinte azonnal. Úgy csinál mintha ő tökéletesebben megszervezte volna ezt az egész utat. Miss tökéletesség, aki mindig kifogástalanul vislekedik, udvarias, jó szervező készséggel rendelkezik és hajnalig lehetne sorolni a képességeit. Bezzeg én, az okleveles paraszt, aki túlságosan spontán, pocsék kávét főz és bunkó is. Szép párosítás.
Némán követem az ösvényen, bár biztosan nem értékeli vagy észre sem veszi ebben az állapotban, de amennyire csak tudom próbálom elhúzni előle az ágakat. Szép arca van, kár lenne ha ezek az otromba gazok sérülést okoznának neki. A remény csillaga felcsillan előttem amikor megpillantom az omladozó kis házikót. Ez egy égi jel, hogy mégsem fogunk megfagyni idekint bolyongva. Zavar a kettőnk közé telepedett csend, nem szeretek egyedül maradni a gondolataimmal. Bármennyire is idegesítő néha ez a nő, mégis inkább hallgatnám a panaszkodását mint ezt a néma csendet.
- Hol van a pozitivitás? kérdezem egy félszeg mosoly kíséretében. Értem én, hogy ez tényleg szar ügy, de azért nem kellene máris temetnie minket. - Remélem hogy nem is egy oszladozó hulla néha túl sok vagyok, ezt most be kell ismernem.
- Láttad a texasi láncfűrészest? érdeklődöm miközben a veranda korlátjának támaszkodva figyelem ahogyan az ajtóval szenved. Az is hasonló képpen kezdődik. A szereplők a semmi közepén találnak egy elhagyott házat. Persze eszemben sincs megijszteni. Na jó, talán egy kicsi mégis. Felsóhajtok, intek neki, hogy picit álljon félre. Remélem, hogy nem fogok leégni előtte. Nekifeszülök az ajtónak, teljes erőmmel nekitámaszkodom a poros de rendkívül strapabíró ajtóhoz majd lendületet adva magamnak teljes erővel próbálom betörni azt. Egysze. Kétszer. Harmadszor, a lendülettől szinte berepülök a szobába. Egy kicsit hunyorogva nézek körbe a helyiségben, a szememnek meg kell szoknia a hirtelen fényváltozást. Látszik, hogy valamikor gondozva volt a hely, mert annyira nincs rossz állapotban mint ahogy az kívülről látszott. A portól szinte már nem is látni a bútorok eredeti színét, hatalmas pókhálok nőtték be a sarkakat. Kíváncsian lépek bennebb a házikóban. Bal felől valamikor egy konyha működhetett teljes pompájában, most már csak egy rossz hűtőszekrény, néhány csempe, a kagyló és a szekrénysor maradt utána. A helyiség ahol állunk egy nappali, közepén egy poros kanapéval, étkezőasztallal és kandallóval. Beljebb van a háló és egy fürdőszoba. Már amennyire innen rá látok.
- Rossz hír, hogy nincs telefon. A jó, hogy hulla sincs. leveszem a nehéz hátizsákod a vállamról. - Rosszabb is lehetne. próbálom vígasztalni, de ez az igazság. Felfalhatnának mondjuk a farkasok.
- Várj csak! lépek oda mellé, annyira közel, hogy egy fűszál sem férne be közénk. - Van itt valami.. ujjaimmal óvatosan érintem meg a haját, fürgén szabadítom meg őt a nem várt látogatójától. Mielőtt láthatná, hogy egy pók akadt a fürtök közé már le is pöccintem az ujjamról. - Csak egy apró virág... nem kéne itt szívrohamot kapni. Mutatóujjamat végighúzom arcélén, majd mint aki rossz álmából riad fel éppen elhátrálok tőle.
- Azt javaslom húzzuk itt meg magunkat éjszakára. Butaság lenne nekivágni a sötét erdőnek.





.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyCsüt. Május 12 2022, 23:45

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Szép lassan minden reményt elveszítek azt illetően, hogy ez a nap jól fog alakulni. Reggel még magamat is meglepve abszolút pozitívan álltam hozzá; lelkesen összekészültem, időben ott voltam a megbeszélt találkozó ponton, egész jó kedvvel vártam Jesust. Viszont amióta képletesen össze vagyunk zárva, azóta egyre szarabb minden. Nincs egy jó szavunk sem egymáshoz, ami elég zavaró. Egyáltalán nem passzolunk össze semmilyen szempontból. Ennél ellentétesebbek nem is lehetnénk. Ráadásul ő zsigerből adja a bunkó parasztot, szóval szinte biztos, hogy tényleg ilyen, nem csak engem tisztel meg ezzel. Így nehezemre esik jó képet vágni bármihez is. Valahogy túl kell élni ezt a napot, aztán szépen pontot teszünk a rothadó Tinder kapcsolatunk végére. Az lesz a legjobb megoldás.

Amikor már azt hiszem, ennél rosszabb nem lehet, már túl vagyunk a mélyponton és innen már csak felfelé mehetünk, akkor eltévedünk. Illetve Jesus téved el. Jesus, aki magabiztosan azt állította, minden rendben lesz. Tudja, merre kell mennünk. Megnézte az útvonalat. Már akkor sem igazán hittem el ezt, amikor mondta, de bele sem gondoltam, hogy esetleg tényleg eltévedünk. Ha követjük a turistajelzést, akkor túl nagy baj nem lehet, ugye? Maximum más felé lyukadunk ki, mint akartunk, de épségben kijutunk az erdőből előbb vagy utóbb. Ja, ha követjük a felfestéseket. De sikerült azokat is valahogy elhagynunk. Ki tudja, hanyadjára rójuk ugyanazt a kört, mire Jesus is elkezdi végre valahára felmérni a helyzetet. Nem is kérdéses, szarban vagyunk. Kettőnk közül én aggódom jobban, ő továbbra is adja a magabiztosat.

- Jól megnézted - puffogok az orrom alatt, miközben próbálom kitalálni, merre nem mehettünk még. Minden annyira egyforma és zöld. Most már minden fa, bokor és szikla ugyanolyannak tűnik, minden ösvény teljesen egyforma. Kivéve egyet, amit annyira benőttek az ágak, hogy alig lehet észrevenni. Próba szerencse alapon indulunk el, és ezúttal úgy látszik, nem is lőttünk annyira mellé. Pontosabban nem is lőttem annyira mellé. Ha Jesuson múlna, valószínűleg ismét csak tennénk egy kört az eddig legalább háromszor bejárt útvonalon. A ránk telepedő csend kezd zavaró lenni, de beszélgetni sem akarok vele. Az őrületbe kerget, akárhányszor csak megszólal. Szerencsére nem kell túl sok időt némaságban töltenünk, egész hamar felbukkan a láhatáron egy kis házikó, amit egy ideje biztosan nem látogatott senki - az állapota erről árulkodik.

- A buszon maradt - válaszolom szarkasztikusan. Semmiféle pozitív attitűdöt nem tudok magamra erőltetni. Kettesben vagyunk, egy tök idegen helyen, egy rohadt erdőben, lassan ránk fog esteledni, fogalmunk sincs, merre induljunk és a legjobb dolog, ami az elmúlt órákban történt az az, hogy találtunk egy elhagyatott, romos, pókhálós házikót. A hullás megjegyzésére csak a szemeimet forgatom. Már csak az hiányozna, ha valami élőlény maradványait találnánk odabent. Inkább éjszakáznék kint a vadállatok között, mint odabent. A legjobb esélyünk kideríteni, mit találunk a házban, ha bemegyünk. Az ajtó meglepően masszívnak tűnik, nem is sikerül kinyitnom.

- Nem nézek horrorokat. - válaszolom egy negédes mosollyal, aztán átengedem neki a terepet, mivel én kevésnek bizonyulok az ajtó kinyitásához. Amikor másodjára akad fenn, akaratlanul is elmosolyodom a sikertelen próbálkozásain. Ő is olyan lehet, mint az edzőtermekben a legtöbben; lejárnak, mert olyan testet akarnak, mint akit összephotoshoppoltak, de valós erő nincs az izmok mögött. Tipikus. Komótosan lépek be a végre nyitott ajtón a harmadik próbálkozás után. Koszos és poros a hely, hulla nincs, de pókhálóval szinte minden sarok tele van. Remélem, azért patkányok nincsenek. Fénykorában takaros kis ház lehetett, a nappali és a konyha meglepően tágasak és a dzsuvát leszámítva jó állapotban vannak a bútorok is.

- Rosszabb is lehetne… - ismétlem egy sóhajt kíséretében. Igaza van, ennél sokkal rosszabb körülmények is fogadhattak volna minket, bár egyelőre nem tudom, hogy fogunk itt bármiből is hasznot húzni.

- Hmm? - fordulok felé kérdőn és majdnem összeütközünk, annyira közel lép hirtelen. Szótlanul nézek fel rá és az arcát fürkészem, miközben ő a hajammal babrál. A kilátó jut eszembe, az ottani röpke pillanat, amikor nem egy okleveles paraszt volt, hanem egy egész normális ember. Most is hasonló gondolatok futnak át a fejemen, csak most sokkal közelebb van, ami belém fojtja a szót. Az érintésre egyáltalán nem számítok. Földbe gyökerezett lábakkal állok ott és továbbra is az arcát fürkészem, azt hiszem, most nézem meg először igazán az arcát. Nagyon jóképű. Sajnálatos, hogy ennyire nem férünk meg egymás mellett. Ösztönösen elhátrálok, szinte ugyanabban a pillanatban, mint ő is.

- Mi? - kérdezek vissza fojtott hangon. Még mindig az előbbi pillanat hatása alatt vagyok, kell néhány másodperc, hogy összeszedjem a gondolataimat és felfogjam, mit is mondott. - I-igen… - helyeslek halkan. - Mi? - kérdezek vissza megint, mert igazából még mindig nem jutott el teljesen az agyamig, amit az imént mondott. - Itt? - mutatok körbe a retkes helyiségen. - Nem lehet, nekem dolgoznom kell reggel. Gondolom leszarod, de engem ezért kirúghatnak. - A kis bakija nagy galibát okozott. Ha vagyok reggel pontban a megszokott időben a főnököm lakása előtt, akár végrendelkezhetek is. Ha ő maradni akar, hát maradjon, leszarom, nem fogok miatta új állást keresni. Kinézek az ajtón és próbálok tájékozódni, de már olyan sötét van, hogy alig látni valamit. A fák körvonalai még nagyjából kivehetőek, de ha most elindulnék, egészen biztosan eltévednék. Nem ismerném be, de valóban meg kell várnunk a reggelt. Átviharzom a ház hátsó felébe, ahol egy hálószobát találok egy egyszemélyes ággyal. A matracon kívül nincs az ágyon semmi, se párna, se takaró. Belépek a szobába és körülnézek. Egy nagy kétajtós szekrény áll még itt, amit kíváncsiságból kinyitok. A telefonom vakujával világítok. Néhány fogas lóg az akasztón, alul pedig egy nagy tollpárna és egy takaró van bezsákozva. - Tied a kanapé, enyém a háló - jelentem ki nemes egyszerűséggel. Ketten úgysem férünk itt el, takaróból is csak egy van, de ha nagyon szeretné, a párnát odaadom, az elég kényelmetlennek tűnik. Kárpótlásul az elcseszett napért akár kint is aludhat a nappaliban.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyVas. Május 15 2022, 21:23


Millie and Jesus
Hát nem teljesen így terveztem ezt a túrát az biztos. Csak így magamnak be kell ismernem, hogy túlságosan magabitos voltam, most pedig ennek köszönhetően bolyongunk a semmi kellős közepén. Nem rettegek attól, hogy mi fog most történni velünk, de azért teljesen nyugodt sem vagyok. Itt vagyok a jó Isten háta mögött két méterrel, ahol már a madár sem jár, egy őrült nőszeméllyel, akit egyálatlán nem ismerek. Abba már bele sem gondolok, hogy mi van, ha holnap sem találjuk meg a kivezető utat. Gondolataimat inkább megtartom megmnak, nem akarom ennél is jobban megijeszeteni, láthatóan így is nehezen viseli a helyzetet. Megértem. Nekem sem volt kedvem elveszni a rengetegben, de ha már így alakult nem szabad teljesen kétségbe esni. Legalábbis én úgy gondolom, hogy ebben a szituációban észnél kell lenni, ha nem akarunk mondjuk farkasok eledele lenni.
Megjegyzésére csak sóhajtok és legyintek. Azért nem fűzök hozzá semmilyen megjegyzést, mert tudom, hogy igaza van. Túlságosan lazán kezeltem ennek a túrának a gondolatát és emiatt most mindketten megszítuk. Ott még nem tart az ismeretségünk, hogy hangosan is beismerjem, hogy tévedtem, úgyhogy inkább csendben követem őt az ösvényen.
A ház felbukkanása megnyugtat, még annak ellenére is, hogy eléggé pocsék állapotban van. A lényeg mégiscsak az hogy van ahol éjszakára meghúzzuk magunkat és nem kell az időjárás viszontagságait elviselni. Alig tavaszodik, még nagyon hidegek az éjszakák, egyikünk sem úszta meg a szabadban egy kellemes kis tüdőgyulladás nélkül.
Idegesít a körénk telepedett csend, Bár nem vagyok kifejezetten kommunikatív férfi, azért a kínos csend engem is zavar. Próbálom kicsit oldani a feszültséget, jobb híjján az első eszembe jutott kérdést teszem fel neki. Nem akarok vészmadár lenni, de a horrorfilmek legalább nyolcvan százaléka így kezdődik.
- Ha láttad volna, akkor most tudnád hogyan kell megmenekülni, ha esetleg van bent odabent valaki egy hatalmas láncfűrésszel... válaszolok neki csak úgy, szélesen vigyorogva, mielőtt megpróbálom betörni az ajtót. Jobban be van szorulva, mint azt legelőszőr gondoltam.
Valamikor dolgos kezek gondozhatták ezt a kis házat, az látszik. Annak idején csinos kis menedék lehetett annak, aki erre tévedt. Személy szerint én a hatalmas por és a pókhálók ellenére is hálás vagyok a fedezékért, odakint már jócskán sötétedik, nem szívesen lennék már kint.
Csak a véletlennek köszönhetően szúrom ki tekintetemmel a pókot elegánsan sétálni a sötét fürtök között. Bár úgy tűnhet, hogy akkora állat v agyok, hogy nem figyelek rá, de tisztán emlékszem amikor mondta, hogy mennyire fél a nyolcábútól. Közelebb lépek hozzá, ujjaim fürgén és gyöngéden simulnak a hajszálakra, hogy mielőtt a pókocska elszaladhatna megszabadítsam tőle Milliet. Végignézek arcán. Tagadhatatlan, hogy nagyon csinos, egy pillantra meg is feledkezem arról, hogy amennyire gyönyörű arcvonásokkal rendelkezik, legalább annyira őrült is. Villámcsapásként ér a felismerés és amilyen gyorsan csak lehet el is hátrálok tőle. Zavaromban a konyha szekrényhez sétálok és minden ajtaját egyenként kinyitok. Jó lenne, egy gyertyát vagy valami lámpát találni, mégse kelljen vak sötétben tapogatózni.
- Ha hiszed ha nem, de nekem is van munkám, én is ugyanolyan bajba kerülök, mint te. talán csak annyi a különbség, hogy én nagyjából leszarom a dolgot. Bár, most nagyon rosszul esne, ha elveszíteném a munkámat, mert nyakig úszom az adóságban. - A nővérem is biztosan aggódni fog, hogy miért nem érek haza. szegény Beca már így is túlságosan sokat idegekesedik  miattam, nem hiányzott ez a hirtelen eltünés még rápakol egy lapáttal. Szegénynek megkeserítem az életét amióta hozzám költözött, de minden nap, minden egyes percében rettegek, hogy megutál. Gyűlölném a gondolatát annak, hogy csalódást okoz neki és félek, hogy ez sajnos előbb utóbb elkerülhetetlen. Rebeca az egyetlen nő az életemben, aki sosem okozott még csalódást, akiért bármikor bármit megtennék és akinek a legkevésbé szeretnék csalódást okozni.
A konyha után a nappali szegényes bútorzatát kutatom fel, továbbra is világítás után kutatva. Szavait hallva egy pillanatra megállok a mozdulatban. Felhúzott szemöldökkel, kérdő pillantások kíséretében nézek rá a vállam fölött. Ez komoly?
Veszek egy mély levegőt, hogy azzal együtt visszanyeljem a megjegyzésemet.
- Oké. legyen így. Már csak azért sem fogok panaszkodni, mert ha nem vagyok ennyire makacs, akkor ma mindenki a saját ágyában aludhatna.
- Ezaaaz! kiáltok fel ujjongva, egy félig leégett gyertyát szorongatva. Legalább egy is fény lesz. - Nézd csak mi van itt. sétálok vissza a konyhába. Az öngyújtóm segítségével pillanatok alatt egy kis fént varázsolok a koszos helyiségbe.
- Éhes vagy? nem tudom, hogy ő ma fogyasztott valami étlet vagy nem, de én egy vékony rántottát ettem a reggel, az pedig már igencsak régen volt. Egy sötétítőnek tűnő anyaggal, amit a sarokban felejtettek letörlöm a port az asztalra. Legalábbis amennyire ez lehetséges.
- Ettél már kubanó szendvicset?   érdeklődöm miközben leguggolok a hátizsákom mellé és a gondosan becsomagolt bagetteket előveszem. Az egyiket egy üveg víz kíséretében átnyújtom neki.
- Gyerek koromban anyikám sokszor készítette nekünk. nosztalgiázok mielőtt belharapok a szendvicsbe. Lazán levetem magam a poros kanapéra, a mozdulattol porfelhő száll fel körülöttem. - Minden a pácoláson múlik. nem vagyok egy n agy konyhatündér, de ez a szendvics szinte már családi hagyomány nálunk úgyhogy nem is volt soha kétség, hogy én magam is megtanulom elkészíteni. - Voltál már Kubában? rágcsálom az ízletes vacsoránkat. Iszonyatosan éhes voltam, eddig valahogy fel sem tűnt.


.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyHétf. Május 16 2022, 19:50

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Az ismerős helyeken alapvetően jól tájékozódom, de itt most azt sem tudom, merre vagyunk arccal. Az egyetlen biztos tény, hogy nagyon nem ott vagyunk, ahol lennünk kéne. Egy elágazásnál rossz irányba fordulhattunk, letérhettünk valahol a kijelölt ösvényről, aminek eredményeként eltévedtünk. Ijesztő egy erdő kellős közepén erre ráeszmélni, a rám telepedett pánikot pedig Jesuson töltöm ki. Lényegében tényleg miatta veszítettük el a jó irányt, ő nem tervezte meg elég gondosan az útvonalat. Az ő felelőssége lett volna épségben visszajuttatni ilyenkorra már a civilizációba, ehelyett még most is itt rostokolunk a fák és bokrok között. Szeretnék nem itt veszgetelni, szeretnék az egyébként kényelmetlen buszon ülni, azon a pici helyen nyomorogni, abban a levegőtlen térben zötykölődni vissza a város felé. Szeretnék hazaérni, lezuhanyozni, befeküdni a saját ágyamba, nyakig betakarózni, beállítani a szokásos időpontra az ébresztőmet, aztán aludni, ameddig lehet. Nem akarok itt dekkolni Jesus társaságában. Nem akarom az éjszakát a szabad ég alatt tölteni, a hidegben reszketve. Az éjszakák ilyenkor még nem melegek, ráadásul az égen sincs egy darab felhő sem, amitől csak még hidegebb lesz. Előre ráz a hideg az éjszaka miatt.

Az újonnan talált kis ösvény végén felbukkanó házikó lehet a menedékünk ma estére. Első ránézésre nincs túl jó állapotban, elhagyatott, romos, évek óta nem tartja karban senki, de a semminél jobb. Kétlem, hogy víz és áram lenne a házban, fedél viszont úgy tűnik, lesz a fejünk fölött reggelig. Nem túl bizalomgerjesztő a kis tákolmány, valóban egy horrorfilmes helyszínre emlékeztet leginkább, viszont nincs más választásunk; vagy ez, vagy az erdő.

- Még szerencse, hogy te mész be elsőnek - jegyzem meg sóhajtva. Kétlem, hogy bárki is lenne odabent. Az ajtót egyértelműen nem nyitották ki jó rég, de ha netán mégis lenne a házban valaki, Jesus találkozik vele elsőnek. Én egyelőre tisztes távolból figyelem, ahogy próbálja kinyitni az ajtót és csak akkor lépek be, mikor ő már egy kis időt eltöltött bent. Se sikítás, se ordibálás; rajtunk kívül nincs itt senki. Azért ezt jó tudni. A ház belül koszos és poros, de nincs olyan rossz állapotban, mint amire számítottam. Amikor még jártak itt emberek, valószínűleg szépen karbantartották. A sötétben nem lehet mindent tisztán kivenni, de a bútorok nem lepukkantak, nem látok félig leszakadt ajtókat, lógó polcokat, kitört lábú székeket. Fénykorában biztosan gondját viselték. Most csak pókok és egyéb rovarok, bogarak lakják. Az egyik ilyen lakó észrevétlenül költözött be a tincseim közé, amit Jesus vesz észre. A közelsége egy kis időre elfeledteti velem, mennyire bosszantó fickó. Van időm az arcát végigtanulmányozni. Most először fürkészem végig tekintetemmel alaposabban. Hirtelen, mintha az idő is megállna, úgy érzem magam. Nem zavar, hogy eltévedtünk, hogy egy koszos faházban kell töltenünk az éjszakát, hogy kettesben vagyunk, hogy csak holnap keveredünk ki innen. A gondolataimat elűzve hátrálok el tőle. Én is tudom, hogy itt kell maradnunk éjszakára, de csak akkor tudatosul bennem ez igazán, amikor ő is kimondja.

- Remek, akkor mindketten cseszhetjük - tárom szét a karjaimat, aztán magam mellé ejtem azokat. Nem lettem nyugodtabb. Végre van egy munkám, amit szeretek, egy olyan helyen dolgozom, ahol megbecsülnek, ráadásul ez az egész szó szerint az ölembe pottyant. Nem akarom egy ilyen tuskó miatt ezt elveszíteni. Előveszem a mobilom, hátha tudok telefonálni egyet. A kijelzőre pillantva látom, hogy nincs hálózat. - A nővéred? - kérdezem felpillantva. - A nővéreddel laksz? - kérdezem némi reménnyel a hangomban. - Jellemző, hogy éjszakákra kimaradsz, vagy gyanús lehet neki? - zúdítom rá a következőt, mielőtt még az előzőre válaszolhatna. - Ha nem jellemző, akkor az is lehet, hogy bejelenti az eltűnésed, nem? Mondtad neki, merre jövünk? Ha bejelenti és nagyjából tudják, hol kell keresni, akkor talán könnyebben megtalálnak - hadarom szinte levegővétel nélkül. Igazából csak hangosan gondolkodom és kombinálok, sok esély viszont nem látok rá, hogy a hatóságok egyszerűen csak bekopognak ide eltűnt személyeket keresve.

A sorsunkba beletörődve térképezem fel a ház többi részét lassan. Először a hálószobába lépek be. Hunyorogva nézek végig a szegényes berendezésen. A szekrényben sem találok többet némi ágyneműnél. A telefonomban még pont annyi töltés van, hogy végig tudok nézni a szobában, aztán a vaku kikapcsol. Hiába nyomogatom az oldalsó gombokat, a készülék egyértelműen lemerült. Sóhajtva rakom zsebre, ennek már hasznát nem veszem itt. Amikor visszasétálok a nappaliba, Jesus épp egy gyertyát gyújt meg. Kicsit megkönnyebbülök, hogy nem kell vaksötétben kuksolnunk. Hátha nem fejelünk le mindent, nem rúgunk bele rendszeresen az asztalba meg a székekbe és megkíméljük magunkat pár kék-zöld folttól.

A kérdésére válaszolni nincs alkalmam, a gyomrom hangos korgása már önmagában felelet. Végiggondolom a napot és arra jutok, hogy igazából semmit nem ettem még. Reggel is csak egy kávét ittam, mielőtt eljöttem volna otthonról. Csoda, hogy még nem kezdtem el szédelegni. Általában, ha egy étkezés kimarad, már azt megérzem, a mai nap pedig még egyet sem iktattam be.

- Nem, még nem - csóválom meg a fejem, aztán átveszem a felém nyújtott ételt és italt. - Köszi. - Odahúzok egy széket az asztal mellé és kicsomagolom a szendvicset. Az illata nagyon jó, de most szerintem bármit meg tudnék enni. Ha más nem lenne, még az asztal lábát is. Ahogy beleharapok az ízbomba azonnal jobban. Alapvetően nem nagyon szoktam szendvicset enni, nekem az a lusták ebédje, viszont ez isteni. Elégedetten sóhajtva dőlök hátra a széken, még a szemeimet is becsukom, ahogy lassan rágok. - Istenem, ez nagyon jó - mosolyodom el, majd egy következő falattal csillapítom az éhségemet. - Nem - válaszolok két falat között. - Igazából még nem is jártam az országon kívül sehol. - És csak most gondolok bele, hogy harminc év alatt egyszer sem léptem át az országhatárt. Országon belül utaztam már, nem is egyszer, de külföldön még soha. - A családod Kubában él egyébként? - kíváncsiskodom kicsit, ha már össze leszünk zárva egy pár órára.






❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyVas. Május 29 2022, 20:06


Millie and Jesus
Az igazság az, hogy mostmár baromira elfáradtam. A túrába, a tök fölösleges szócsatába, úgy kábé mindenbe. Semmi nem esne most jobban egy jó hideg sörnél a kanapén ülve valamilyen agyzsibbasztó filmet bámulva. Viszont most egészen egyszerűen csak meg kell elégednem azzal is, hogy nem fogom az éjszakát a szabadban tölteni és a TV készülők búgó hangja helyett Milliet kell hallgatnom. Ami nem is lenne annyira rossz, hogyha képes lenne a normális kommunikációra, de az eddigi tapasztalataim nem ezt mutatják. Nem akarok túlságosan belemászni sem a személyiségébe sem az életébe, de valami nagyon erős belső ösztön azt súgja, hogy a kisasszony már baromira elfelejtette hogyan kell szórakozni és kikapcsolódni, ha egyáltalán tudta valaha. Abból amit eddig mutatott magából arra gondolok, hogy ő egy tipikusan otthon ülő, munkamániás nő. Aki látástól vakulásig dolgozik, szabad idejében is a munkára gondol vagy a munkára készül elő. Aki esténkánt otthon ül a kanapén egy kinyúlt pulóverben fagyit zabál és romantikus filmeket néz. Esetleg bort iszik és Emily Bronte-t olvas. Semmiképp nem tűnik annak aki órákat csacsog telefonon a barátnőivel, akinek minden szombatja előre van programozva és aki péntek délutánonként a plázába jár cipőt és táskát venni. Ezzel egyébként nincs is gond, deee most nagyon megpróbálhatná a normális kommunikációt. Messze van még a reggel.
Az, hogy itt a semmi közepén szó szerint bel botlunk egy házba az maga a csoda. Isten nagyon óvhat minket odafentről. Igy sem lesz túl kellemes az éjszaka, por van, bogarak, hideg és dohos szag, de százszor kényelmesebb még így is, mint az erdőben egy fa alatt. Engem sem fognak megdícsérni az építkezésen és már eleve az is nagy tökön szúrás hogy egy nap fizetetlen szabin leszek emiatt a kis kiruccanás miatt, de nem panaszkodom, mert bármennyire is idegeseítő ez a nőszemély abban igaza van, hogy én vagyok a hibás. Kicsit elbíztam magam. Kérdéseit hallva a magasba szalad a szemöldököm, mozdulataimban ledermedek és hatalmasakat pislogva nézek rá.
- Nyugiii....szuszá... beszívom a levegőt majd kifújom, mutatva neki a trükköt. - Mély levegő és nyugodj meg. megvakarom az állam.
- A nővérem él velem. azt nem részletezem inkább, hogy a négy hetes látogatása már hónapok óta tart, azóta már munkája is van és teljesen egyértelmű, hogy nem akar visszamenni Kubába. De én ezt igazából megértem, azok után amiken keresztülment csak az elmúlt évben ez a legjobb dolog amit tehetett. Örülök is annak, hogy velem van, de ugyanakkor borzalmasan rettegek, mert ha minden titkomra fény derül egy életre meggyűlöl. - Elhiheted, hogy kimaradt éjszaka egyáltlán nem fura neki. Nem ez az első. Ezért rendőrséget biztosan nem fog riasztani. kétlem, hogy ennyiért Beca most éppen a falat rágja idegességében, max arra gondolok, hogy jól sikerült a randim és nem megyek haza. Aminek csak a fele igaz.
A gyertya kellemes fénnyel tölti be a teret, arra éppen elég, hogy lássuk merre közlekedünk és, hogy jobban szemügyre tudjuk venni a lakást. Ennél sokkal rosszabb állapotban is lehetne.
Gyomrának korgását hallva elmosolyodom és előhalászom a táskámból a szendvicset és a vizet. Eredetileg csak szerettem volna lenyűgözni őt, de most egy kibaszott életmentő lett belőlem. Széles mosollyal az arcomon nyújtom át neki családunk féltve őrzött receptje alapján készült szendvicset. Pén magam a szék helyett a kanapéra hunnapok le, amit szinte azonnal meg is bánok a felszáló porfelhő miatt. Öröm ás boldogság lesz itt aludni. Lemondóan felsóhajtok mielőtt beleharapok a kajába. Esküszöm, hogy ez  a szendvics az egész napom fénypontja.
Szemem sarkából figyelem Milliet. Az egy másodpercig sem kérdés, hogy mennyire csinos és dekarotív lány, ha emellé egy kicsit kellemesebb személyiség is társulna nem is lenne olyan rossz parti. Mármint valakinek. Annak, aki még vágyik az ilyesmikre.
Örömmel és büszkeséggel tölt el, hogy ízlik neki a kaja. Tudom, nem egy Michellin csillagos hatfogásos vacsora, de az éhes gyomornak az ilyen rossz időkben ez tökéletes.
- Ha egyszer ráveszed magad az utazásra Kubát ne hagyd ki. Egy életre szóló élmény. Nem csak azért mondom, mert a hazám, hanem azért, mert ez így van. Kubát érezni kell ahhoz, hogy az ember megértse. Megtapasztalni a sajátos vibrálását, az atmoszféráját, feltöltődni az emberek boldogságával.
- A szüleim igen. búlintok két harapás között. - Az ikernővérem nemrég költözött hozzám. Megpróbál ő is boldogulni. ez még mindig vegyes érzésekkel tölt el.
- Neked itt élnek a szüleid? az itt alatt nyilván Amerikát és nem ezt a faházat értem. - Testvéred van? az egész napos civakodás után felettébb jó érzés egy kicsit normálisan beszélni. Úgy tűnik mindketten kellőképpen elfáradtunk mára.
- Figyelj, ne haragudj, hogy elbasztam az estédet. történelmi pillanat hölgyeim és uraim, Jesus bocsánatot kér. Foghíjjas, de bocsánatkérés. - Holnap mond azt nyugodtan a főnöködnek, hogy egy őrült elrabolt és fogva tartott. Ha az segít, még a ruhádat is összesszaggathatom kicsit. kacsintok a mondat végén játékosan.  Nyilván, azért én én maradtam így a nap végére is.

.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzer. Jún. 08 2022, 00:21

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Hiányzik a napi rutin. Hiányoznak a megszokott teendők, az ismétlődő dolgok, amikre szükségem van, hogy biztonságban és komfortosan érezzem magam. Nehezen viselem és rosszul kezelem a váratlan helyzeteket, nem reagálok jól a változásra és az ismeretlenre. Szükségem van azokra a dolgokra, amikben magabiztos vagyok, a napi rutinom pedig pontosan ilyen. Ilyenkorra már vissza kellett volna érnünk, ha a városba nem is, de a buszmegállóba egészen biztos. Kizártnak tartom, hogy a közelében legyünk, és arról sem vagyok meggyőződve, hogy ilyenkor még jár errefelé bármi, amivel eljuthatunk a városba. Öröm az ürömben, hogy a jelek szerint legalább fedél lesz a fejünk felett éjszaka.

A ház állapota hagy némi kivetnivalót maga után, jelen helyzetben viszont semmi okom panaszra. Találtunk valami viskót, ahol nem fognak farkasok és egyéb vadak felfalni minket, ha esne, nem ázunk el, talán nem lesz annyira hideg sem és nincs itt senki, aki mindezért lehúzna minket egy szép összeggel. Kellőképpen elfáradtam a mai nap ahhoz, hogy csöndben viseljem a sorsomat és a sok váratlan meglepetés miatt se pánikoljak annyira. Ha egy kicsivel nagyobb tisztaság lenne, azonnal bedőltem volna az ágyba és szerintem már aludnék. Fejben viszont még fel kell készítenem magam arra, hogy ebben a dzsuvában aludjak. A házikót hamar felfedezzük, túl sok látnivaló itt nincs. Teljesen alapvető dolgoknak is hiányában vagyunk, így villany helyett csak egy gyertya meg maximum a telefonunk vakuja ad némi fényt. Ha már telefon, akkor megpróbálok hívást indítani, hátha szerencsével járok, de sajnos nincs hálózat. Nem kezdem el emelgetni a mobilom, mint valami idegbajos szerencsétlen, hogy hátha harminc centivel magasabban van térerő, mert az egyértelmű, hogy nincs. A semmi közepén vagyunk, nincs az a szolgáltató, ami itt is jelen van.

Normál esetben az érdekelne, Jesus miért is lakik a nővérével, most viszont felcsillan a szemem ennek hallatára. Ha nem él egyedül, akkor valakinek csak feltűnik a hiánya, nem? Azonnal túlgondolom és kombinálni kezdek, hátha van valami esélyünk kiszabadulni innen. A hirtelen jött pozitivitás azonnal elillan, mivel a jelek szerint nem rendkívüli esemény, ha Jesus nem éjszakázik otthon. Lemondóan sóhajtok és tovább kattogok, mégis miként kerülhetnénk haza az éjszaka folyamán, de semmi nem jut eszembe. El kell fogadnom, itt éjszakázunk. Ez a legészszerűbb döntés, így vagyunk a legnagyobb biztonságban. - Remek… - húzom el a számat és hátat fordítok neki.

Járok még egyet a házban, mielőtt az éhség hallhatóan - a.k.a gyomorkorgással - úrrá lenne rajtam. Éhes vagyok, ezt egy pillanatig nem tagadom. Reggel csak kávét ittam, nem ettem, napközben szintén nem vittem túlzásba a kalóriabevitelt. Nem csoda, hogy ennyire elfáradtam, inkább az a meglepő, hogy nem lettem rosszul. Csendben kezdek falatozni és csak az első harapás után tudatosul bennem, mennyire éhes is voltam. Ez most nem az az alkalom, amikor szép lassan, az ízeket kiélvezve eszem, inkább meglepő gyorsasággal tüntetem el a szendvicset. A jelek szerint nem csak én merültem ki az egész napos gyaloglásban és csatározásban, most Jesus is emberibb oldalát mutatja.

- Észben tartom - bólintok, közben pedig befejezem a vacsorát. Nem igazán szoktam utazni, utoljára pár éve a Briannel közös nászutunkon voltam bármerre. Mostanában már nem szeretek azokra az időkre visszagondolni. Mielőtt túlságosan elmerülnék a gondolataimban, Jesus családja felől érdeklődöm. Ha már össze vagyunk zárva, akár egy kicsit beszélgethetünk is normálisan. - És eddig hogy megy neki? - érdeklődöm, miközben kibontom a vizet és kortyolgatni kezdem.

- Igen, itt - válaszolom tömören, bár fogalmam sincs, hol van az az itt. Évek óta nem beszélek velük, amióta Brian meghalt, nem tudok róluk sokat. Eltávolodtunk egymástól, mert hülyén viselkedtem. Ellöktem őket magamtól, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk. Hiába a szüleim, az ő türelmük is véges. Pláne mivel nem vagyok már gyerek. Természetesen tudom, régen hol laktak, de el is költözhettek. Anyám rendszerint sose tudott néhány évnél egy házban megmaradni, gyerekként is többször költöztünk a városon belül. Fogalmam sincs, most hol laknak. Beszélni sem beszélek velük. - Nem tudom, hogy lenne testvérem - vonok vállat. Anyám esetében feltűnő lett volna, ha várandós lett volna még egy gyerekkel, apám esetében meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lenne egy zabigyereke. Sosem kizárt, de a valószínűségét kicsinek tartom. - Cserébe van egy valag unokatestvérem. - És közülük is csak néhánnyal tartom a kapcsolatot. Tudom, mennyire elcsesztem anno mindent és nehéz helyrehozni, de így végiggondolva még szarabb. Már azt hiszem, ennyi meglepő fordulatot tartogatott magában ez a nap, amikor Jesus bocsánatot kér az elcseszett estéért. Először nehezen akarom elhinni, hogy ez tényleg megtörténik.

- Majd kimagyarázom holnap valahogy… - legyintek lazán. - Nem a te hibád - vonom meg a vállam. - Mármint de, a te hibád, mert lehettél volna alaposabb - egészítem ki magam gyorsan, mielőtt még elbízná magát. - De lehetne rosszabb is. A ruháim viszont maradnak így, ahogy vannak - szögezem le határozottan. Semmi szükség még csak az elrablás látszatát sem kelteni. - Bent a szobában egyébként találtam egy takarót meg párnát, azok egész jó állapotúnak tűnnek, de szerintem még nézzünk szét, hátha van még valahol pokróc vagy hasonló. Gondolom itt nem lesz túl meleg éjszaka… Ha befejezted, akkor megnézhetnénk a kanapé aljában.





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyPént. Jún. 10 2022, 21:16


Millie and Jesus
A mai nap, túlzás nélkül állíthatom, hogy egyáltalán nem úgy alakult ahogyan azt terveztem. Nem titok, hogy milyen szándékkal hívtam el randizni ezt a nőt, azon kívül, hogy makacsul bizonyítani szerettem volna neki, a bugyijába is nagyon szívesen betettem volna a kezem. És nemcsak. De sem bunkó sem hülye nem vagyok, hamar levágtam, hogy mi az ami ennél a nőnél működik és mi az amit meg sem szabad próbálnom és őszintén, még tetszik is, hogy van tartása. A szája lehetne kissebb az igaz, de látszólag vannak elvei. Bár azy azért szívesen elmondanám neki, hogy egy kis szex jótékonyan hat az idegekre és levezeti a feszültséget, de csak most kezd normalizálódni a kapcsolatunk, nem rondítok bele.
Én személy szerint már teljesen beletörődtem abba, hogy az éjszakát itt fogjuk tölteni. Egyikünk sem ilyen körülményekhez van hozzá szokva, de a másik verziónál ami ma ránk várt volna annál minden jobb. Nem szívesen töltöttem volna az éjszakat teljes sötétségben a szabad ég alatt egty bokor tövében a vadállatokra várva. Itt is por van, mocsok, pókok, talán még egerek is, de azért mégiscsak jobb verzió mint az előző. Én legalábbis elégedettebben hajtom álomra a fejem pókhaver mellett.
Kiélvezve a pillanatnyi csendet ami ránk telepedik jóízűen majszolom a szendvicset. Akaratlanul is eszembe jut az otthonom, a családom, az édesanyám gondoskodó két keze, ettől pedig újra elhatalmasodik rajtam a honvágy. Gyűlölöm ezt az érzést.
- Hmm? nézek irányába egy pillanatra magával ragadtak az emlékek. - Ja, Beckának? Rendben lesz. Nagyon kemény csaj. most egyt kicsit a padlón van, de majd feláll, megigazítja a koronáját és továbblép. Tudom.
Valami azt súgja, hogy ninvcs túlságosan beszélő viszonyban a családjával, de nem akarom feszegetni a témát. Nem szeretném, ha rosszul érezné magát és az sem utolsó indok, hogy így elkerülhetem, hogy esetleg olyan témáról kérdezzen ő is, ami nekem kellemetlen. Lássuk be, van abból is elég.
- A nagy család jó legalábbis én el sem tudom képzelni, hogy milyen lenne az igencsak népes rokonság nélkül. Bár évek óta egyedül élek New Yorkban gyerek és fiatal felnőtt koromat igencsak befolyásolta a jelenlétük.
Nem tudom, hogy menyire látja ebben a felhomályban, de szavait hallva azért igencsak elvigyorodom. Nocsak, nocsak, jég szíve kezd felolvadni?
- Az univerzumnak nagyon fura a humora, úgy gondolta jót tesz nekünk egy kis éjszakai hegyi levegő, kettesben. vagy csak az univerzum azt szeretné, hogy kinyírjuk egymást az éj leple alatt. Ezt a verziót az idő mozgásával egyre kevésébé látom megvalósulni.
- Hozd a gyertyát. állok fel a kanapéról miután utolsó harapás kaját is eltüntetem a számban. Összedörzsölöm a tenyerem és ha Millie mellém lép felemelem az ágyneműtartót. Nem akarok belegondolni, hogy mi az ami hangosan koppanva legurult a padlóra, csak bízom abban, hogy nem valakinek a koponyája mondjuk.
- Látsz valamit? kérdezem, mert én ebből a szögből a nagy sötétséget látom csak. - Én azt mondom, hogy te vedd magadhoz a takarókat, egyre hűvösebb a levegő. Nekem van még egy pulcsi a táskámban azt magamra veszem és elleszek vele reggelig. ennél rosszabb élményben is volt részem.
- Nem szeretném, hogy lebetegedj. simitok végig a háyán szinte reflexszerűen.
- Egész életemben hallgatnám, hogy nem elég, hogy eltévedtünk még beteg is lettél, nem hiányzik az nekem. kapok gyorsan észbe, kezem becsúsztatom a zsebembe és hogyha befejezte a nézelődést egyszerűen csak elengedem a kanapé alját ami hangos puffanással csukódik össze porfelhőt hagyva maga után.
- Felveszem a pulcsimat és utána magaddal viheted a gyertyát. lépek el mellőle a táskámig, hogy felkutassam benne a ruhadarabot.
.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer

Millie Crawford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzomb. Jún. 11 2022, 23:17

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Ha nemet mondtam volna erre az egész randi dologra, akkor most boldogan fekhetnék otthon az ágyamban, vagy heverészhetnék a kanapén (biztos nem heverésznék a kanapén, sosem csinálok olyat). Eljátszom a gondolattal, mi lett volna, ha el sem indulunk erre a kis kiruccanásra. Határozottan szebb és jobb vége lett volna a napomnak, ráadásul nem kéne a munkámon görcsölnöm. Feltéve, ha ezek után még lesz munkám. Alapból nem lenne problémám egy kirándulással, egyébként is rég mozdultam ki, még jól is esett volna, de Jesus konstans fejfájást okoz még most is. Nem csak napközben, de még most is, amikor nyilvánvalóan az ő hibájából kerültünk ebbe a helyzetbe. Már amikor azt hinné az ember, nem is akkora paraszt, azonnal bebizonyítja valami beszólással, hogy deeee, ő bizony tényleg egy okleveles paraszt. Az első benyomásom is ez volt róla, egyelőre a második is egész hasonló.

Örülnöm kéne, amiért van fedél a fejünk felett éjszakára és nem kell a szabadban aludnunk, mégsem felhőtlen az örömöm. Mégis miből gondoltam, hogy egy tinder match bármi többet fog jelenteni egy egyszeri alkalomnál? Nem fűlik hozzá a fogam, Brian után sokáig úgy gondoltam, az egyéjszakás kalandok jelentik a megoldást mindenre, de nem múlt az a nyomasztó érzés, amit el akartam nyomni magamban. Gátlástalanul, minden erkölcsi mércét sutba vágva töltöttem az estéket különböző férfiakkal. Sokszor arra sem emlékeztem reggel, hogy kerültem az éppen aktuális idegen ágyba. Amióta nagyjából összeszedtem magam, az alkalmi partnerek is eltűntek az estéimből. Nem most tervezek visszatérni a régi rossz szokásomhoz, akármennyire is imponáló férfi Jesus, amikor éppen nem beszél. A remény arra, hogy még ma eltűnünk innen hamar elillan. A nővérére nem számíthatunk, mivel Jesus a jelek szerint rendszeresen kimarad éjszakánként. Jellemző, gondolhattam volna, hogy az a típus. Mást ki sem nézek belőle.

A saját családomról nem szeretek beszélni, ezért viszonylag rövidre fogom a témát. Sok mindent elcsesztem az elmúlt években, a legtöbb rokonommal nem is beszélek. Amikor a legjobban szükségem lett volna rájuk, szabályosan ellöktem őket magamtól. Van mit helyre hoznom velük, főleg a szüleimmel. Évek óta nem beszéltem velük, amit tudok róluk, azt is csak hallomásból, de azok a morzsák sem a legaktuálisabbak. Mindenképp szeretném őket felkeresni valamikor a közeli - vagy távoli - jövőben, csak nem tudom, mit mondhatnék nekik azon kívül, hogy bocsánatot kérek. Ha kell, akkor ezerszer. Még az sem lenne elég, sőt, talán meg sem bocsájtanának. Anyám biztosan sokáig tudomást sem venne rólam, apám könnyebb eset, ő kevésbé haragtartó.

- Van előnye és hátránya is - vonom meg a vállam. A hátránya, hogy sok emberrel kell kibékülnöm, az előnye meg, hogy a nagy számok törvénye alapján biztos akad egy-kettő, aki hajlandó beszélni velem és nem küld el azonnal a melegebb éghajlatra.

Talán a fáradtság és a kimerültség miatt, de nincs kedvem már veszekedni. Semmi értelmét nem látom további feszültséget szítani. Valóban Jesus cseszte el az estét, viszont mindketten szívjuk a következményeket.

- Az univerzum? Spirituális vagy? - kérdezem igazából csak viccelődve, nem várok semmilyen választ. - Szerintem az univerzum gyűlöl minket - sóhajtok a széken hátradőlve, de ahogy reccsen a háttámla, gyorsan kihúzom inkább magam. A vacsora befejeztével érdemesnek találom szétnézni, hátha találunk még valamit, amivel melegen tarthatjuk magunkat éjszaka. Egyelőre még nincs annyira hideg, az elkövetkező pár órában viszont szinte biztosan le fog hűlni a levegő még ennél is jobban. A gyertyával világítva benézek az ágyneműtartóba, ami… üres. Koszos, poros, vannak benne pókok, de se egy pokróc, se egy párna.

- Itt nincs semmi - sóhajtok lemondóan és felegyenesedem. Meglepetten pislogok, amikor a kedvesség apró jeleit vélem felfedezni Jesuson. Az arcát fürkészem bármiféle grimasz után kutatva, hátha csak ironikusan mondja, amit mond. De úgy tűnik, komolyan gondolja, mivel a táskájához lép a pulóveréért. - Figyelj… - kezdek bele krákogva, a tarkómat vakargatva. - Mindegy, hagyjuk… - legyintek inkább, aztán szétnézek a kis házikóban, hátha van még valami szekrény, ahol lehetnek takarók, mert én sem akarom, hogy tüdőgyulladással menjen haza. De semmi. - Figyelj… - kezdek bele ismét és kicsit azonnal megbánom. Az eddigi tapasztalataim alapján biztos tesz majd egy-két kéretlen megjegyzést, pedig nem akarom, hogy félreértsen. - Bent a szobában van egy takaró meg egy párna. Meg egy ágy, ami tisztább, mint a kanapé. Elég szűkös lesz, de ha összehúzzuk magunkat, akkor elférünk. És neked sem kell megfagynod, mert itt biztos sokkal hidegebb lesz. Ne képzelj bele semmit, oké? Csak húzzuk ki valahogy reggelig…





❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.

Jesus Rodríguez Díaz imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptyKedd Jún. 14 2022, 20:35


Millie and Jesus
Még a végén valami jó is kisülhet ebből a  félre sikerült randinak csúfolt találkozónak. Legalábbis nagyon úgy tűnik, hogy Millie is képes normális hangnemben beszélni. A mérleg határozottan kezd átbilleni a negatív irányból pozitívba, bár semmiképp nem akarom elszólni magam, mert amilyen mázlim van vérszemet kap valami rosszul értelmezett mondatomon és leharapja a fejem. Veszélyes nő, az már kiderült. Amennyire irritál a személyisége pontosan annyira találom vonzónak is, ami eléggé kettős érzéseket vált ki belőlem. Bem szeretem a bizonytalanságot és a kiszámíthatatlanságot és Millien látszik, hogy mindkét számomra negatív tulajdonság gazdája. Azt már inkább észre sem akarom venni, hogy mennyire hasonlít arra a nőre, akinek emlékétől évek óta menekülnék, de nem tudok. Megköszörülöm a torkom, mintha valami kellemetlen dolog sérteni a nyelőcsövem, de egyszerűen csak el akarom terelni a gondolataimat, mert veszélyes útra kanyarodtak.
- Nekünk is hatalmas a család, nagynénikkel, unoka testvérekkel. Ünnepek alkalmával elég fárasztó. viszem tovább a beszélgetés fonalát. - Néha hiányzik is amikor sokat vagyok egyedül. Bár húsz évesen amikor magma mögött hagytam Kubát a világ legjobb érzése volt a magány. Egy ideig.
- Hívő vagyok. vallásos családban nőttem fel, belénk let nevelve Isten szeretete, és bár az utóbbi időben eléggé elhanyagoltam a lelki fejlődésem és folyamatosan bűnben élek, Őt odafönt soha nem tagadnám meg. - Én másképp látom. Szerintem nagyon szeret minket, hiszen kivezetett mminket az erdőböl, van egy biztonságot nyújtó menedékünk, meleg takarónk, ételünk és vizünk. Minden adott ahhoz, hogy kibírjuk reggelig minden különösebb probléma nélkül. Nem fagyunk meg, nem éhezünk, nem falnak fel a vadak. Szerencsések vagyunk.
Csendben, gondolataimba merülve figyelem ahogyan az ágynemű tartóban kutakodik. Sokat igaz nem látok, de a körvonalait ki tudom venni. Nem ér csalódásként, hogy nem talál benne semmit, szerintem már az is csoda, hogy egy darab takaró van a kunyhóban. Megfordul a fejemben, hogy esetleg megpróbálom meggyőzni arról, hogy had használjam az ágyat én is, de még mielőtt komolyabban elgondolkodnék a dolgon inkább elengedem. Csak most let normális a hangmen kettőnk között és mára már kiharcoltam magam, legyen övé az ágy és a takaró, egy éjszakát bárhol kibírok.
Kutakodnom kell egy darabig amíg megtalálom a pulóvert. Értetlenül pislogok rá bizonytalanségát látva. Nagyon úgty fest, hogy nem tudja eldönteni mit akar. Belebújok a meleg ruhaneműbe. Hát nem fogok leizzadni az biztos, de remélhetőleg fázni sem fogok. Értetlenül, meglepetten és szinte lesokkolva nézek Milliere amikor körvonalazódik a mondatának lényege. Hát basszus, mindenre számítottam de erre nem.
- Biztos nem bánod? lépek hozzá közlebb, hogy a fényben jobban láthassam arcvonásait. - Mérmint persze, klassz. Tök rendes tőled, hogy nem hagysz szarrá fagyni. kezemmel az ágy felé intek. - Akkor javaslom aludjunk? érdeklődök kissé bátortalanul, mert ezt a nőt ismerve még a végén meggondolja magát és újra a hideg kanapéra száműz. - Elég hideg a fal, alszom én az ágy belső felén, oké? de meg sem várom igazán, hogy válaszoljon el is foglalom a kiszemelt helyet az ágyban. megveregetem a matracot magam mellett és hogyha ehelyezkedik kettőnkre húzom a takarót.
- Nem bánod? ölelem át a derekát. Egyrészt így jpbban elférünk, másrészt melegítjük egymást, harmadrészt ez most kurva jól esik.
- Tudtam én, hogy a nap végére egy ágyban kötünk ki. húzódik széles vigyorra a szám, bár nem biztos, hogy ezt a sötétben látja.
- Próbéljuk aludni egy keveset. Holnap nehéz napunk lesz. ugyanis valahogyan vissza kell keveredni a buszmegállóba.

.

credit •  Jesus & Millie •• tinder date 1471401822  • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

Jesus & Millie •• tinder date B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
Jesus & Millie •• tinder date 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date EmptySzer. Jún. 15 2022, 23:32

Jesus and Millie
2022 március •• tinder date




Jesus is fáradtnak tűnik. Úgy látszik, ő is lenyugodott, az egész napos mászkálás belőle is pont annyit vett ki, hogy már nem tűnik akkora parasztnak. Nem panaszkodom emiatt egy pillanatig sem, mivel már semmi erőm nem lenne tovább harcolni vele. Elég volt a veszekedésből, az adok-kapokból mára. Ha nagyon akarjuk, holnap is tudjuk folytatni, amikor valahogy visszavergődünk a buszmegállóhoz, illetve egész úton hazafele is tudjuk majd egymás vérét szívni. Mára viszont elég volt.

Az este a drámai fordulatok után egész kellemesen telik. Nem örülök a szállásunknak, szívesebben feküdnék le a saját ágyamban, de a semminél ez is jobb. Vacsora közben még némi civilizált beszélgetésre is futja mindkettőnk részéről. Ez eddig miért nem ment? Mégis mi akadályozott meg mindkettőnket abban, hogy emberszámba vegyük a másikat? Elég frusztráló ebbe belegondolni, de egyszerűen csak az lehet az oka, hogy egyáltalán nem passzol a személyiségünk a másikéhoz. Volt egy tinder matchünk, ami még semmit nem jelent. Ott lényegében fotók alapján ítéljük meg egymást. Ha ott összehoz minket a rendszer, közel sem biztos, hogy valóban összeillenénk. Azt hiszem, velünk pont ez a helyzet; rohadtul nem illünk egymáshoz.

- Hívő? - kérdezek vissza őszinte meglepődéssel. Ezt nem néztem volna ki belőle. A viselkedése nem adott okot arra következtetni, hogy vallásos lenne. Én nyíltan vállalom, hogy nem hiszem Istenben meg az ehhez hasonlókban, a tudományokban viszont annál inkább. Tovább gondolkodva viszont arra a következtetésre jutok, hogy Jesus valószínűleg csak velem ilyen. Így viszont jobban felerősödik bennem a korábbi sejtésem, mi szerint messziről el kéne kerülnünk egymást a jövőben. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, különben szar lesz belőle.

Reménykedem benne, hogy találunk valami takarót vagy pokrócot, amit Jesus is magára tud teríteni éjszaka, mert egyáltalán nem akarom, hogy megbetegedjen. Még a végén furdalna a lelkiismeretem. Mivel a szobában csak egyetlen takarót és párnát találtam korábban, a kanapé aljába nézek bele, ott viszont semmit nem találok pár pókon kívül. Örültem volna, ha külön tölthetjük az éjszakát, de az áldott jó szívemnek hála felajánlom, hogy húzzuk meg magunkat egy takaró alatt. Szűkös lesz, de ha alszunk, fel sem fog tűnni.

- Aludjunk - értek vele egyet és követem a szobába. Mivel nem igazán ellenkezik, gondolom ő is reménykedett benne, hogy nem kell éjszaka fagyoskodnia. Mai jócselekedet pipa. Az ellen viszont én nem ellenkezem, hogy ő aludjon belül. Végig sem gondoltam idáig, mennyire hideg lehet a fal, de takarón keresztül ő sem érzi majd annyira szerintem. Szó nélkül bólintok, aztán én is bemászom az ágyba. Kényelmetlenül fészkelődöm, mire végül megtalálom azt az egyetlen pózt, ami ezen a kicsi helyen nem teljesen elviselhetetlen.

- Ömm… Nem - válaszolom határozatlanul a kérdésére némi habozás után. Egyrészt bánom, mert azt juttatja eszembe, hogy utoljára Brian ölelt így át, másrészt nem bánom, mert Brian óta senki nem ölelt még így át. Nem képzelek bele többet annál, ami, de ettől függetlenül jól esik. Az elmaradhatatlan megjegyzésére csupán bokán rúgom a takaró alatt. No comment, komolyan. Kérni sem kell igazából, nagyjából fél perc alatt sikerül elaludnom még ebben a nem túl kényelmes helyzetben is.






❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Jesus & Millie •• tinder date D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
826
★ :
Jesus & Millie •• tinder date Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: Jesus & Millie •• tinder date
Jesus & Millie •• tinder date Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jesus & Millie •• tinder date
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Finn & Jess - Tinder
» Jesus & Millie • Are three dates considered dating?
» Jesus & Millie - I'm the heat inside when rhythm and love collide
» Jesus & Millie • u keep living in my mind, feel your soul inside
» Lets go party - Jesus and Flor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: