New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Diego Gutierez
TémanyitásDiego Gutierez
Diego Gutierez EmptyHétf. Jan. 15 2024, 00:24
Diego Gutierez
Appreciate life, who lives from day to day, every minute can be a gift

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Diego Moreno Gutierez Dos Santos
Becenév
Diego, Guti, DG
Születési hely
Spanyolország
Születési idõ
1997. 02. 10
Kor
27
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Nem végzett iskolát
Foglalkozás
Örökös, Üzlet
Munkahely
Autómárka brand New Yorki kirendeltség fő részvényese
Hobbi
Szivarozás, füvezés, Alkohol, klubbokba járás, Motorozás, Sport autók, Bajkeverés, Mr. Lanceloth idegelése

Csoportom:
Üzlet

Jellem
A nyomornegyedben nőttem fel. A szüleimet nem ismerem, hamar árvaházba dobtak, a rokonságom pedig még időben kivándorolt Amerikába. Tehát, kitalálhatod ebből, milyen a jellemem. Az utca nevelt és az apácák. Ők voltak a családom. Írni és olvasni is csak ezért tudok, mert az árvaházban egy kedves nővér megtanított, hiszen ő látott a gyerekekben reményt arra, hogy tanuljanak és ne az utcán vagy egy bűnbandában végezzék. A szívem a helyén van, ha kaptam valamit, vagy kerestem egy kis pénzt a részmunkaidős melóimmal, a testvéreimként tekintett utcagyerekeknek adtam. Szerettem velük időt tölteni, fociztam sokat, kiálltam értük, a bátyjuknak tekintettek. Persze a sötétebb oldalát is megismertem Barcelonának, ahol nincs kegyelem, meg kell küzdeni mindenért, amid van, mert több itt a szarka, mint a mezőgazdaságban és élesebbek a pengék, mint egy disznóvágáson. Nem is egy heg ékteleníti a testemet, rengetegszer hagytam ott majdnem a fogamat, de a lelkemet nem kapták meg. Soha nem álltam be egyik szervezethez sem, nem öltem meg senkit, de soha nem hagytam magam. Barcelona utcái neveltek, de most ennek a levét New York issza meg, meg persze hű komornyikom Mr. Lanceloth. Kedveljük egymást, szinte a fiának tekint én meg az apámnak őt. Sosem tudtam milyen érzés az, mikor van valakinek édesapja. Sokat szekáljuk egymást a kerek asztal lovagjával, de szerintem jó a viszonyunk, határozottan. Magamat egy vicces és talpraesett kopénak tartom, az eszem is a helyén van, nem volt gond velem az iskolapadban sosem, bár az angol nehezen megy, ezért is van velem a komornyikom mindenhol. Vigyázz New York, Diego örökölt, nem is keveset.  

Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt


- Na szóval, felnyújtod a fejed fölé a cementes zsákot és ha bírod 3 percig, te vagy a fasza gyerek. – magyaráztam Tiónak, hogy hogyan is zajlik a kihívás, amit egyszer láttam az interneten. Nyilván ő nem tudja a végkimenetelt, de mi többiek biztos jól fogunk szórakozni, már az tetszik, ahogy felkapja a zsákot, szinte összeszarja magát. Két percig vártam, mire a többiek rápaskoltam a vállamra, hogy itt az idő, mert mindjárt elejti a cementet. Odaléptem és a zsebemből kikapott bicskával végigszakítottam a feje fölött lévő zsákot, mire a tartalma beterítette szegény fejét. Tiszta cement lett, ráadásul hosszú, göndör haja volt, nem a divat miatt, inkább csak neki sem volt pénze fodrászra, mint nekem.
- Gutierez, ezt levonoma béredből! – kiáltott már messziről a brigádvezető, ahogy közeledett az irodájából a munkaterületre. Nem féltem, hogy lebaszhat, pihenőnk van, de a bérmegvonás igen csak rosszul érintett.
- Dehát főnök, nem az én ötletem volt! – kiáltottam elégedetlenül, mire a dagadt vezető, Rodrigó csak legyintett és ciccegett. – Nem érdekelnek a kifogások Diego, húzzál be az irodába inkább, telefonon keresnek. – mutatott az említett helyiség felé, mire én csak felvontam a szemöldököm. Lehet megint a házvezető, hogy lógok a lakbérrel, pedig még nem léptem át az egy hónapos türelmi időt.
- Helló? Itt Diego Gutierez. – szóltam bele a telefonba bizalmatlanul. – Öhm, jó napot kívánok…nem is tudom, hogy mondjam…sajn…sajnálattal kell közölnöm önnel, hogy az éjszaka folyamán a nagybátyja életét vesztette. – jött a másik oldalon a válasz tört spanyol nyelven, bár nem volt vele gond, érezhető volt az akcentusból, hogy nem anyanyelvi szint.
- Az szar ügy. Még valami? – kérdeztem nagyot sóhajtva, hiszen nem ismerem túl jól a távoli családomat, nem is értem, hogy jutottam bárkinek is az eszébe ennyi idő után. – Öhm…nem tudom, jól hallottam-e, mit mondott? Öhm…szóval, itt a papíron az áll, hogy maga rengeteg képeslapot küldött neki régebben, évekkel ezelőtt. Nem ismeri? Rossz számot hívtam? – jött a bizonytalan hang a túloldalról, mire eszembe jutott a történet, igazat beszélt, Santiago Gutierez nagybátyámnak és Rosalindanak küldözgettem még fiatalon egy csomó képeslapot, titkon remélve, hogy elvisznek majd erről a lepratelepről. Nem jöttek…Nem érdekel. – Nézze, ha azt hiszi, küldök virágot vagy megjelenek a temetésén, akkor téved, tőlem ott rohadhatnak meg a… - kezdtem elveszíteni a türelmem, mikor a túloldali hang félbeszakított. – Nem kérem, nem…én csak…itt…nézze, én a család ügyvédje vagyok, van itt egy végrendelet. Mivel Santiagonak nem maradtak Amerikában vérrokonai, itt egy bizonyos Diego Gutierez van megjelölve. Született 1997.02.10, Barcelonában, ahol jelenleg is él, anyja neve egy bizonyos… - most én vágtam közbe. – Jó, jó, hagyjuk a rizsát, mit hagyott rám az öreg? – kérdeztem kicsit izgatottabban, még a szemeim is felcsillantak. – Hát, ezt így nehéz, Uram. Ide kellene utaznia. Öhm…Egy New Yorki autómárka brand főbb részvényesévé vált és egy igen tetemes vagyon szerepel itt a papíron. – magyarázta valószínűleg éppen olvasva az adatokat, mert kicsit lelassult a hangja. Elakadt a hangom, le is ültem a főnök irodai székébe, nem foglalkozva azzal, hogy beterített a friss beton. – Dios Mio…mikor kellene indulnom? – kérdeztem az égre nézve, közben imákat és hálát mormoltam az Istennek. – Tehát akkor Ön Diego Gutierez? Tudja igazolni? Az előbb úgy tűnt, utálja az említett Santiago Guterezt és… - azonnal közbe kellett vágjak. - Jó, tudja itt Spanyolországban így dolgozzuk fel a gyászt. Hüpp…- játszottam el minimális sírást. – Szidjuk az eltávozottakat…mert…hüpp…annyira fáj. – játszottam el a szomorú fiatalt, s bár tényleg sírtam, de az örömtől.
- Akkor idejön Mr. Gutierez? – jött a kérdés és bár a hangjában fellelhető volt némi rosszmájúság, szerencsére nem állt el a dologtól. – Ha igen, elküldöm e-mailben a részleteket vagy a feltöltöm a felhőbe. – jött a válasz, mire kinéztem az ablakon. – Felhőbe? Dehát tiszta az ég. – válaszoltam, mire egy ideges krákogás jött a túloldalról. Szerencsére türelmes volt az ügyvéd úr és miután elmondta a részleteket és letettem a telefont felkiáltottam örömömben, még mindig könnyes szemmel.
- Diego! Mit keresel a székemben. Összekoszolod! Ezt is levonom a… -
- Azt vonsz le, amit akarsz faszkalap, itt se vagyok. Ha akarom jövőhéten megveszem az egész rohadt céget és kirúglak a picsába! Háhá, gazdag vagyoook! – pofozgattam meg a főnököt, majd lehajítottam a sisakomat és a felszerelésemet az asztalára. A srácoktól elköszöntem, majd meg sem álltam hazáig, hogy kiszámoljam a repülő útra való költségeket és foglaljak egy gépet New York-ba. A megmaradt vagyonomat szétosztottam a gyerekek között és meg sem álltam a lehetőségek hazájáig.

Ott egy Lanceloth nevű komornyik fogadott és adott szállást Santiago nagybátyám kúriájában. Több, mint tíz szoba, ugyanennyi fürdőszoba, öt emelet és vagy tíz tagú személyzet. Ami a legfontosabb rengeteg autó a garázsban! El se mertem hinni. Persze közölte, hogy az öröklés igen bonyolult folyamat és sokáig fog tartani, míg mindent a nevemre írnak, addig le kellene tennem az állampolgárságit, meg kellene tanulnom angolul és nem ártana némi etikettet és jólneveltséget tanulnom, mert szerinte nem illendő recskázást mímelnem a retro autógyűjteményre vagy rácsapni a fiatal takarítónő seggére.
Természetesen eleget kell tennem ez idő alatt a nagybátyám mindennapi feladatainak, mert a cég többi társtulaja látni szeretné, hogy jó kezekbe kerül a többségi részvény, ugyanis, ha ez nem valósul meg, akkor fellebbezhetnek az öröklési döntés ellen és teljesen át vehetik a cég irányítását. Javasoltam Lanceloth-nak, hogy szúrjuk őket combon, mert abból majd tanulnak, de szerinte ez a barbár szokás elit körökben nem megengedett. Tehát mindenhova követ a hűséges komornyikom, nehogy bajt csináljak, bár idegesítő, hogy nem motorozhatok vagy vezethetek sportkocsit kedvemre, folyamatosan tanít és illemórákra járat, lovaglóleckék, vívás… elég unalmas és fárasztó elfoglaltságok.
A bulik jók, van személyzetem, kertészem, szakácsom, de még sofőröm is, mégis a komornyikommal a sarkamban nem igen tudom kiélvezni a dolgot maradéktalanul, de jobb , mint egy spanyol építkezési területen gürizni vagy szórólapot hordani a megélhetésért. - Bele fogok én jönni ebbe, nem hagyom, hogy szeretett nagybátyám cége rossz kezekbe kerüljön…de először is kell egy füves cigi. Mr. Lanceloth, egy pillanatra…


livin' in new york

Aerith Anderson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diego Gutierez
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Diego Gutierez Tumblr_poepifjStl1qfds7zo2_250
★ elõtörténet ★ :
Spanyol életérzés
★ családi állapot ★ :
Szenvedélyesen hajszolja a szerelmet.
Diego Gutierez WuNs
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Diego Gutierez 129b6fe8061c3fc74d255102824dba824736701b
★ play by ★ :
David Castaneda
★ szükségem van rád ★ :
My lovely cousin
Diego Gutierez O_1gvf5ladc1okp12l01lkv1dj6nqe1a
★ hozzászólások száma ★ :
25
★ :
Diego Gutierez E27dad45d2489023e4bba01f7b09bb123ff76f3c
TémanyitásRe: Diego Gutierez
Diego Gutierez EmptyHétf. Jan. 15 2024, 08:18
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Diego!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A jellemzésed olvasásánál sajnáltalak, talán még az előtörténeted elején is egy kicsit, de mit ne mondjak, azért nem semmi lehetőség hullot az öledbe. Bizonyára elég sok nehézségen mentél keresztül, sokat kellett nélkülöznöd, talán még a jövőd is kilátástalannak tűnhetett, de azt hiszem, hogy minden szerencsétlenség mellett azért igazán nagy szerencse is, hogy az életed úgy alakult ahogy. Legyünk őszinték: titkon mindenki szeretne egy ilyen hatalmas vagyont örökölni, csak úgy Rolling Eyes Tetszik a stílusod és az is, ahogy lerendezted a főnöködet, vicces lenne ha tényleg meg vennéd őt is a cégével együtt Laughing Itt is látszik, hogy a sors néha tartogat számunkra furcsa meglepetéseket, hiszen egy egyszerű munkásból vált belőled menő üzletemberré, már csak az a kérdés, hogy élsz-e ezzel a lehetőséggel, vagy elszúrod majd a heves természeted miatt? Én kívánom, hogy sikerüljön megtartanod azt, amit kaptál, de vigyázz, mert az ami könnyen jön, az épp olyan könnyen is mehet. cukika Üdv New Yorkban, érezd jól magad! Diego Gutierez 2624752903  Diego Gutierez 4146035580

Színt és rangot majd egy admintól fogsz kapni, de addig is tied a játéktér. Diego Gutierez 4146035580  


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york

Diego Gutierez imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Deborah Winchester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Diego Gutierez Tumblr_inline_p7vfpwaGpv1sccn28_250
Diego Gutierez 08a4397550de4042d34de8de1b371755e90ca86e
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
F*ckin' Perfect
★ családi állapot ★ :
Love the Way You lie

Diego Gutierez Giphy
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
Diego Gutierez Tumblr_p14w054FqA1vn7wmzo3_250
★ idézet ★ :
 Dreams fade. Reality doesn`t.
★ foglalkozás ★ :
Gyerekorvos rezidens
★ play by ★ :
Blanca Suárez
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Diego Gutierez Tumblr_p1cade9xjl1vn7wmzo6_250
 
Diego Gutierez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Diego Lopez
» Diego Vásquez García - soon
» Marcos Diego Garrido
» Aerith & Diego - Meglepetés!
» nice to meet you - Diego x Aerith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: