New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Marcos Diego Garrido
TémanyitásMarcos Diego Garrido
Marcos Diego Garrido EmptyHétf. Márc. 21 2022, 12:38
Baldomero Garrido

Marcos Diego Garrido 224MILO_VENTIMIGLIA_
Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Marcos Diego Garrido
Becenevek:
Nem sűrűn becézgetik
Születési hely, idő:
Kolumbia, 1987.12.17
Kor:
34
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegõk
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia University, International Relations, már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Egy strip bár
Hobbi:
A munkája
Play by:
Milo Anthony Ventimiglia

Jellem
Hogy hogyan jellemeznem magam? Borzaszto egyszeru: egy unalmas, tisztes allampolgar teljes ellentete vagyok. Egy olyan ember, akinek semmi sem szent. Olyan, akinek jobb, ha sosem teszel keresztbe, ha pedig veletlenul voltal akkora barom, hogy megis megtetted, menekulj a leheto legtavolabb es akkor talan, de csak talan meguszod elve.
Tudod milyen az, amikor egy ember az eleteert konyorog? Irto szanalmas, foleg ha az illeto egy ferfi. En sosem kegyelmezek es ezt az embereimtol is elvarom. Azt hiszem, nem vagyok egy elnezo tipus.
Ha az emlekezetem nem csal, akkor altalaban ket dolog van folyton nalam: a fegyverem es cigaretta/szivar.
Eletem soran sok mindent megtanultam. Peldaul azt, hogy mindenkinek meg van az ara, csak az osszeg valtozik. Mondjak, hogy a penz nem boldogit, de legyunk oszintek.. sokan orulnenek, ha megnyernek a lottot. Te talan nem?! Elmondhato rolad, hogy vagy olyan kulonleges, hogy depresszioba esnel, ha a zsebedben tudhatnal nehany milliot?
Mivel ritkan van szabadidom, igy a hobbirol szinte le is mondhatok, ami kulonosebben nem zavar.
Kolyokkoromban sem erdekelt senki velemenye, ez pedig nem valtozott. Egyaltalan miert kene ilyen banalis dolgokkal foglalkoznom? Talan nincs eleg teendom, ami lekot?
Sokan ugy gondoljak, lelketlen, szivtelen alak vagyok es nem tagadom, van benne nemi igazsag. Azonban volt ido, amikor teljesen mas ember voltam, ezt pedig kevesen tudjak. Ha rolam van szo, sok mindent homaly fed. Egykor akadt valaki, aki hitt bennem. Hitte, hogy jo vagyok es az is maradok majd, de o mar reges reg tavozott az elok sorabol. Talan ekkor valtozott meg minden.
Es ha veletlenul azt hinned, hogy a hatalom eltet, tevedsz. Az sokkal inkabb a bosszu. Varok egy csodas napra, melynek minden percet kielvezem majd.
Pozitiv dolgok? Csipem az allatokat. Peldaul nem sok kutyaval vegeztem, de gazdival igen. Kitarto vagyok, az agyban pedig nem durranok el ket perc utan, ha pedig ez nem eleg, a maximalistak csapatat bovitem.

Múlt
Mar gyerekkoromban problemas voltam. Soha, egy balhebol sem maradhattam ki, anyamat pedig szinte minden aldott nap behivtak miattam a suliba. O volt az a szemely, aki sosem emelt ram kezet. Talan tudta, hogy apamtol ugyis kapok majd eleget. Az idosebb Garrido, ha veletlenul jobb kedveben volt, akkor csak megszidott, ha pedig nem.. Nos, akkor csunyabb vege lett a napnak. Nem baj, a sok dorgalas ellenere is vitt a verem. Anyamnak persze gyakran megigertem, hogy nem csinalok tobb hulyeseget, de egyszer sem gondoltam komolyan.
Apam folyton csak az uzlettel cseszegetett. Dzsungel igy, dzsungel ugy, de en nem vagyok egy kivancsi turista. Kivulrol fujtam, hogyan keszul a tiszta kokain a titkos helyeken, majd a laborokban. Hogy mibol mennyi kell, es ha minden kesz van, hogyan szallitjuk, mennyiert adjuk. Hiaba untam, sosem volt kerdes, erdekel-e ez az egesz.
Tinedzser sem voltam, amikor elso sorbol nezhettem vegig, mit is jelent a kolumbiai nyakkendo. Hat csodas latvany volt, az mar egyszer biztos. Evekkel kesobb kezdtem kicsit megkomolyodni, majd a nyugodtabb eletert kiharcoltam, hogy egyetemre mehessek. En voltam az elso Garrido, aki ezt elmondhatja magarol. Az egyetemi evek alatt foleg anyam miatt latogattam haza. O kulonleges, nincs hozzafoghato.
Diplomaval a kezemben tertem vissza szeretett orszagomba. Megtudtam, hogy a szuleim mar nem apolnak tul jo viszonyt. Es hogy ennek mi lehet az oka? Valoszinuleg sosem tudom meg.
Egy este nehany baratommal iszogatni mentunk az egyik ismeros barba. Carlito pofazasat hallgattuk orakig, de legalabb nem szaraz torokkal. Kedvunkre ihattunk, sosem kellett fizetnunk erte.
Reg elmult ejfel, amikor besetaltam az oriasi kapunkon. Meglepetten szurtam ki, hogy bent meg egnek a lampak, de hat mit erdekel engem. Alig nehany perccel kesobb fogadott anyam ket svajci feher juhaszkutyaja. Akkor kapta oket, mikor en az egyetem padjait koptattam.
- Mi van? Meg csak most kaptatok enni? - kerdezem, mintha barmit is ertenenek. Feher pofajukat ver boritotta, en pedig lassu leptekkel a taljuk fele vettem az iranyt. Nem sietek, meg ugyis elszivok egy cigit.
Friss hus.. allapitom meg, amikor az egyik majdnem a nadragomba torolte a vert. - Nem! - nezek az izgatottabb egyedre, mikor a bago felenel jartam. Tarsa ugy folytatja az evest, mintha nem kapna eleg tapot. Ha egy idegen latna, tuti azt gondolna, hogy eheztetjuk oket.
Amint kidobtam a csikket, belepek az emeletes hazba. A konyhaba mennek, hogy a sok alkohol utan egyek valamit, azonban osszefutok az oreggel. Feher ingen verfolt, es jol tudom, hogy a kis "kemencenk" be van izzitva.
- Anyam hol van? - teszem fel a kerdest, mikozben a lepcso iranyaba pillantok.
- Alszik. - feleli tomoren.
Tudtam, jobb ha most nem zavarom. Mivel az etvagyam elment, a szobamba setaltam es hamarosan be is aludtam. Reggel vettem egy hideg zuhanyt, magamra kaptam valamit, majd beleptem a nappaliba, ahol apam epp szivarozott.
- Anya? - nezek egyenesen a szemeibe.
- Elment. - nehany masodpercig neman szemeztunk, aztan maganyosan lehuztam nehany pohar whiskyt.
Anyam tobbe nem tert haza es bar nem akartam elhinni, legbelul megis tudtam, hogy mi tortent azon az ejjelen. Nem kellett volna elmennem abba a kurva barba.. Akkor az nem tortenhetett volna meg. Biztosan nem. O az a no, akiert barmire kepes lennek. Barmire!
Evekig tettem a dolgom, apammal csakis az uzletrol beszeltunk, semmi masrol. Vegul egy este - miutan tavozott nehany vendeg -, egymassal szemben szivaroztunk egy-egy tagas es kenyelmes kanapen.
- Tudom. - szemeimmel az oveit furkeszem.
- Megis mirol beszelsz? - kerdezi komoly keppel.
- Te olted meg. - mindketten tudtuk, kire celzok, nem kellett bovebben kifejtenem. Vartam, hogy szora nyissa a szajat, hogy letagadja, de csak hallgatott. Tekintetem szep lassan a padlora kuszott. Itt helyben vegeznem kene vele, mig nem kapja elo o a fegyvert. Nem ez lenne az elso eset, amikor meghuzom a ravaszt, majd eltuntetek egy hullat. Gyerekjatek lenne, hisz van egy sajat krematoriumunk. A gondolataim elkalandoznak. Arra gondolok, milyen tavol allok attol az embertol, aki egykor voltam. Azokban az idokben meg csak nem is sejtettem, mi kovetkezik. Minden megvaltozott. Minden.
- Holnap New Yorkba mesz. - tori meg a csendet, miutan megkoszorulte a torkat.
- Hogy tessek?? - terek vissza a jelenbe ertetlen, felhaborodott fejjel.
- Jol hallottad. - felall a fotelbol, aztan nyugodtan a szobajaba setal, nehany perc elteltevel feltetelezem, alomra hajtja a fejet.
- Hat jo.. - szivok egy slukkot a szivarbol, miutan mar nincs tarsasagom.
- Veged lesz, ha eljott az ideje. - huzodik egy apro vigyor a szam sarkaba.

mind álarcot viselünk
Marcos Diego Garrido
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Marcos Diego Garrido Tumblr_o45y1hukiy1ru64ono4_250
Marcos Diego Garrido Tumblr_inline_oz3d9fBx3m1rifr4k_540
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Darling, You'll Probably Kill Me.
Marcos Diego Garrido Ca7b42bc193a93dd33d1e961b1259a1f36d0038b
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ idézet ★ :
"Everyone has a price, the important thing is to find out what it is."
★ foglalkozás ★ :
Üzletember
★ play by ★ :
Milo Ventimiglia
★ hozzászólások száma ★ :
41
★ :
Marcos Diego Garrido Tumblr_inline_o9ao55A2qE1rnldk0_250
TémanyitásRe: Marcos Diego Garrido
Marcos Diego Garrido EmptyPént. Márc. 25 2022, 11:30
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Baldomero!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is bocsánat a várakoztatásért, kicsit talán mindannyian elfoglaltabbak voltunk az elmúlt párnapban.
Na de hol is kezdjem... Hát, nem szeretnélek ellenségemnek, az biztos. Very Happy Egy határozott, ha kell, akkor kegyetlen férfi képést mutatod, akinek látszólag megkövült a szíve még évekkel ezelőtt. Az embereket elég egyoldalúan látod szerintem, inkább a negatív tulajdonságokat hangsúlyoztad ki, és sajnos tényleg sok ember megvásáolható a mai világban, de azért akadnak jobbak is. Gondolom, inkább olyan körökben mozogsz, ahol előbbi jellemző. Laughing Az hiszem, a múltad is bőven ad magyarázatot a miértekre. Elég sokkoló gyerekkorod volt, legalábbis számomra sokkoló. Nem éppen átlagos életet éltetek, a szüleid látszólag nem titkolták a "munkásságukat" előtted. Laughing Ha ilyen körülmények között él az ember, sokkal korábban fel kell nőnie. Jól tetted, hogy egyetemre mentél és a tanulást választottad az alvilág helyett - egy időre.
Ami anyukáddal történt az nagyon szomorú. Kíváncsi lennék az indokra, de ahogy te is említetted, valószínűleg sosem fog kiderülni. Elég kegyetlen, hogy a saját feleségét képes valaki így elintézni.
Érdekelne, milyen volt a "régi" Baldomero, amikor még nem volt ilyen kegyetlen, érzelemmentes, szívtelen. Remélem, még azért van rá esély, hogy az az éned is megmutatkozzon. Rolling Eyes
Az előtörténeted érdekes volt, tragédiáktól cseppet sem mentes. Olyan múltad van, ami mindenkin nyomot hagyna és mindenkit megváltoztatna. Olvasmányos volt a karakterlapod és semmi okát nem látom, hogy tovább feltartsalak.

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is utadra engedlek végre. Marcos Diego Garrido 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Marcos Diego Garrido Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Marcos Diego Garrido Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Marcos Diego Garrido D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Marcos Diego Garrido Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Marcos Diego Garrido
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcos & Luna | an unexpected job interview
» saúl garrido
» don't want no scrubs | wilkins vs. garrido
» Take a deep breath | Garrido & Qadir
» Diego Gutierez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: