New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
Jaidee Amarin
tollából
Ma 13:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Levi & Tana | You, again?
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptyVas. Márc. 03 2024, 17:38
Levi.
You, again?
- Bellissimo. - Bólintok elismerően, mégis pimaszul. Ki gondolta volna? Egy olasz csődör. Hmm... Nem tagadom, ettől megint egy kicsit izgalmasabbá vált a számomra.

Nem habozom kihasználni a mázlimat, amit Caesar biztosít, és belekortyolni az italomba, de a szemeimet nemigen veszem le a srácról. Elvigyorodom a szemtelen megjegyzését hallva, mert kicsit azt érzem, kezdődik... Egyszerre tudnám felképelni, és rávetni magamat. Na igen, mégis kit áltatok? Nyilvánvalóan tudom, mit és kit akarok. Vagy hogy akarom-e azt a megmozgatást. Ugyanakkor... nem minden áron. Azt akarom, hogy ő is akarja... legalább annyira, mint legutóbb...  

Persze egyelőre elvagyok az ajándékával is. Az ajkaim közé teszem a szálat, és hála istennek, sikerül még azelőtt meggyújtanom, hogy komolyabban belemélyednénk az ex témába. Siralmas, hogy ennyire szembetűnően figyeltem a nyalakodó párosukat, és nem is voltam tudatában. Viszont szerencse, hogy már itt van Levi, aki ismét kellően felpiszkálta a figyelmemet. Vagyis két perccel ezelőtt még így volt, csak most így a témának hála megint inkább csak ingerült vagyok.

- Nem gond... Ezrával ez a dolog elég... bonyolult. De ne aggódj, nem fárasztalak a részletekkel - nevetek fel kicsit, mielőtt újra bele szívnék a cigimbe. Aztán majdnem vissza köhögöm, Levi következő kérdését hallva.

- Basszus! Tényleg ennyire átlátszó lennék? - ingatom a fejemet. Nem mondtam, hogy mi az a valami, amit Ezrától akartam, de úgy tűnik, enélkül is könnyen kikövetkeztette. És szeretném neki azt válaszolni, hogy nem köszi, a fű most elég, megleszek. Nagylány vagyok, el tudom intézni a saját dolgaimat. Meg ilyen szarságok. Közben meg azt érzem, tényleg hálás lennék, ha megoldaná helyettem ezt a problémát, és megkapnám, amiért ide jöttem. Szívás beismerni, de kell a cucc. Mármint nem úgy kell, hogy elvonási tüneteim lesznek, vagy felvágnám az ereimet, ha nem kapom meg, hanem inkább... Egy féle biztonságérzetet ad, ha tudom, hogy van nálam tartalékon, amikor nagyon magam alatt vagyok, vagy rossz napom van. És talán a maihoz sem ártana a levezetés.

- Komolyan megtennéd? - kérdezek rá inkább, mielőtt eldönteném, hogy ez jó ötlet-e? Végül is jobb lenne, mintha nekem kellene megzavarnom a párost. De talán még az is más, ha úgy állítok oda, hogy Levi ott van az oldalamon, nem?  




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Levi & Tana | You, again? 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Levi & Tana | You, again? E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Levi & Tana | You, again? Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Levi & Tana | You, again? Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Levi & Tana | You, again? 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptyKedd Jan. 23 2024, 11:21


to Tana

you like that, huh?



-Félig.-vonom meg a vállaimat.-Édesanyám olasz.-magyarázom neki röviden ha már így belekérdezett. Kisebb mértékű csoda, hogy a legutóbbi alkalommal angolul tudtam egyáltalán beszélni amennyire sikerült szétcsapnom magamat, bár meglepő, hogy akkor nem kevertem indokolatlanul és kontrollálatlanul a két nyelvet, mert egyébként szokásom, amikor nagyon berúgok.
Caesar megmenti egy kör akadékoskodástól, de biztosan találok majd rá lehetőséget, hogy ezt pótoljam, bár nem biztos, hogy ma nagyon rá kellene hergelnem magam a dologra. A múltkor is elég nagy pöcs voltam vele, már amennyire emlékszem, de nem úgy tűnik, hogy zokon vette volna.. sőt.
-Gondoltam, hogy nélküle is elszórakoztatod magadat.-nem olyan csajnak tűnik, aki ne tudná elfoglalni magát. Caesar most egyébként is totál más alapbeállításokkal működik, ha jól tudom randizgat egy csajjal ami tőle már alapból fura, de azt hiszem előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a neki valót. A srác meg lehet épp most van ezen az úton.
A szemeimet megforgatom amikor a jelenlegi viselkedésem kap egy "lenyűgöző" szarkasztikus címkét.
-Utálni? A sok nyögés közben fel sem tűnt mennyire utálsz.-jegyzem meg félvállról, de az ajkaim szegletében bujkáló mosollyal, bár a vigyora elárulja, hogy mennyire gondolta komolyan ezt a megszólalását.
-Ahha persze.-bólintok egy centet sem adva arra, hogy komolyan ne tudná, hogy mit is akar. Nem tűnik annak a típusnak, aki ne lenne teljes mértékig tisztában azzal, hogy mire is van szüksége és ok nélkül biztos vagyok benne, hogy senkire sem szánna időt.
-Nem tudom... még nem döntöttem el.-ismétlem vissza a szavait hasonló hangsúllyal, mint amilyen az övé is volt korábban. Most van türelmem ehhez a játékhoz, nem úgy, mint a múltkor amikor más sem akartam csak kurva gyorsan átfordítani a viselkedését és levezetni rajta a feszültségemet. Kihívás... ez egyszer biztos és pontosan emiatt mozgatja a fantáziámat.
-Az is. Szeretek neki dolgozni.-bólintok egyetértve már a cigivel a számban. Mindig arany élet van, amikor Caesar bent van, mert igyekszik mindenkinek élhetőbbé tenni az estét arról nem is beszélve, hogy kurva nagy bulit tud csapni amikor igazán elemében van.
-Ja hát kicsit furán nézelődtél... bár nem mintha annyira ismernélek, de ezek szerint belenyúltam a dologba.-vonom meg a vállaimat. Meglepetten emelkednek feljebb a szemöldökeim.
Lassan fújom ki a füstöt miközben az arca rezdüléseit figyelem.
-Kell segítség ezzel kapcsolatban vagy elvagy azzal amit tőlem kaptál?-kérdezem pedig abszolút nem szokásom senkinek hős lovagot játszani, de ha két szóval meg tudom oldani a gondját, akkor végül is miért ne tehetném meg, bár nem biztos, hogy szeretné a srácot, akivel kavart odaküldeni az exéhez azért a bizonyos valamiért, amire lenne néhány tippem, hogy mi lehet.

BEE x OUTFIT



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU
mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Levi & Tana | You, again? Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptyCsüt. Jan. 18 2024, 19:51
Levi.
You, again?
Elmosolyodom a magyarázatára, részben mert az előző találkozásunk jut eszembe, és az, milyen sokat lovagolt azon, hogy “kicsi” vagyok még, gyerek, kiskorú, kis csitri... és társai. De igazából nem emiatt igazán érdekes, amit mond. - Csak nem voltam benne biztos, hogy jól hallottam... Beszélsz olaszul? Olasz vagy? - kérdezek rá a homlokomat ráncolva. Ez legutóbb nem tűnt fel. Bár ez annyira nem meglepő. Egyébként tanulunk nyelveket is a Trinityben, természetesen, plusz anyám is ragaszkodik hozzá, hogy különórákat vegyek több nyelvből is. Már csak az üzlet miatt is, amit majd egyszer rám akar hagyni, hisz a világ több országában is jelen van a cége. Szóval nem annyira idegen számomra az olasz nyelv – sem a francia, sem a spanyol, sőt, tartok tőle, hogy hamarosan japánul is meg kell tanulnom majd – de azért még közel sem megy folyékonyan.

Édesen mosolyok Levira, amikor egyértelművé válik, hogy Caesar kedvessége mentett meg egy sor kötekedéstől. Nem mintha nem szívesen kötekednék Levijal, de értékelem, hogy ezt már a tequilámat iszogatva tehetem majd meg. - Túlélem akkor is, ha nem – vonok vállat, hisz egy pillanatig sem várnám el, hogy Caesar szórakoztasson, nem is ezért vagyok itt.  

- Lenyűgöző... - mondom elismerően méregetve a srácot, ajkaim szélén apró gunyoros mosollyal. De valahol tényleg annak tartom azt, ahogy beismeri, hogy “faszparaszt” volt velem a múltkor. - Tényleg egész elviselhető vagy így. De én legutóbb is egészen bírtalak... utálni - teszem hozzá az utolsó szót egy levegővételnyi szünettel, miközben elvigyorodom.  

- Hmmm... még nem döntöttem el, hogy mi kellene - válaszolom lassan az ajkaimhoz emelve a tequilámat, a poharam mögül fürkészve a srácot, majd kortyolok is az erős italból. Ha szimpla lenne, magamba dönteném egyben, nem csak “kóstolgatnám”, de így sok lenne egyszerre. - Miért, téged érdekelne a megmozgatásom? - kérdezek vissza az ő hangsúlyával, de a végére picit elnevetem magam.

Harlow újra felbukkan, és kitessékel bennünket rágyújtani. Ami tök jó, hisz legalább nem egyedül kell kivonulnom. - Caesar egész laza főnöknek tűnik - jegyzem meg már a lekerített részben ácsorogva arra is, hogy Levi ma csak kettőig van, meg úgy a szituációra is, hogy személyesen gondoskodik róla, az alkalmazottainak legyen cigiszünete is.

- Ennyire egyértelmű volt? - kérdezek vissza kicsit meglepett, összevont szemöldökkel az utolsó kérdésre. - Az exemet – ismerem be, mielőtt kiinnám az italom maradékát, és megszabadulok a pohártól. - De nem azért, amire valószínűleg gondolhatsz... Úgy volt, összefutunk itt, hoz nekem valamit... Csak jelenleg eléggé el van foglalva - vágok egy fintort akaratlanul is. - Így meg nem szívesen közelíteném meg. - Vonok vállat, aztán az ajkaim közé helyezem a Levitól kapott szálat, hogy meggyújtsam.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Levi & Tana | You, again? 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Levi & Tana | You, again? E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Levi & Tana | You, again? Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Levi & Tana | You, again? Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Levi & Tana | You, again? 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptyVas. Jan. 14 2024, 17:34


to Tana

you like that, huh?



-Piccola.... kicsi... vagy kicsim.. amelyiket akarod.-vonom meg a vállaimat, hiszen döntse el nyugodtan magának, hogy a múltkori után melyik esik jobban a lelkének. A múltkorihoz mértem egy kibaszott szivárványnak tűnhetek, hiszen nagy segítség, hogy most nem dolgozik bennem az alkohol, így jelentősen kulturáltabban kommunikálok, de ez még közel sem jelenti azt, hogy kedves is lettem varázsütésre.
Caesar rohamszerű érkezése kimenti Tana picsáját, hogy kicsit legalább megizzaszthassam a kiszolgálásért, hiszen a főnök előtt tényleg nem baszakodhatok az egy VIP vendégével. Ezek ketten már tuti dugtak.
-Ja..-bólintok egyet Caesar után pillantva.-Ez az alap tempója, de ne izgulj biztos visszatalál még hozzád.-ez hazugság, ilyenkor annyi felé van a feje a srácnak, hogy csoda, hogy még nem robbant fel. Bár az esély megvan, hogy előbb vagy utóbb bevillan neki, hogy ide kell még dugnia az arcát egy ismerőshöz.
-Hát most mondanám, hogy megdöbbentem, de kurvára nem.-mindenkinek megvannak a maga démonai, de biztos vagyok benne, hogy ő ezekkel a szipi szupi kis hercegnős szobájában birkózik meg miközben arra szórja a családi vagyont, amire csak akarja. Előítéletes lennék? Mint a szar... de hát kinek mi jutott az életben.
Ennek ellenére kap tőlem egy szálat a múltkoriakért, bár nem mintha bármelyik húzásomat.... vagy tolásomat szeretném jóvá tenni, hiszen ő maga kérte, hogy folytassam...
-Ne örülj. Csak nem vagyok részeg, ilyenkor könnyebben kordában tartom a faszparasztot, aki a múltkor voltam veled.-vonom meg a vállaimat, bár nem kizárt, hogy még meg tudom majd villantani neki, ha túl sokat lóg majd a nyakamon az este folyamán.
A többi vendéggel is foglalkozom egy kicsit, de közben figyelek a kérdésére. Elfojtok egy mosolyt, ami igazából kikívánkozna.
-Miért érdekel? Kellene egy kis mozgás?-pillantok rá felvont szemöldökökkel miközben kiadom a feleseket a visszajáróval.
-Lev. Cigiszünet. Kísérd ki Tana-t rágyújtani.-ezért imádok itt dolgozni. Caesar figyel arra, hogy időről időre kijussunk legalább egy kicsit szellőzni, addig meg beáll a helyünkre. Csak bólintok neki és kilépek a pult mögül.
-Gyere, bambina.-nem fogom se a kezét se a derekát, de előre megyek, hogy utat csináljak neki a dohányzó felé. Kilépek az elkerített részbe és máris gyújtok rá, hogy minél kevesebb ideig tartsa a frontot a főnök helyettem.
-2-ig dolgozok egyébként. Akkor jön a zárós váltás.-ma nem nyomom végig az egész estét, így is tele lesz a tököm a sok embertől mire végzek.
-Kit lestél annyira bent?-kérdezem kíváncsian, hiszen láttam ám, keresett valakit a tekintete a tánctéren.

BEE x OUTFIT



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Levi & Tana | You, again? Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptyVas. Jan. 14 2024, 16:11
Levi.
You, again?
Abban a pillanatban sunyi mosoly kúszik az arcomra, ahogy felismerem, ki is áll a pult mögött, majd a vigyorom kiszélesedik, mikor közelebb lépve betámaszkodik elém. A tekintete pedig elárulja, hogy minden kétséget kizáróan emlékszik a legutóbbi találkozásunk minden piszkos kis részletére. - Ciao... mi? - Akkora itt a zaj, jól hallottam, hogy olaszul beszélt hozzám?

Még mindig elég seggfej kisugárzása van a pasinak, de így első ránézésre mintha néhány árnyalattal jobb hangulatban lenne, mintha egyszerre flörtölne, tréfálkozna, és hozná a már ismert görény formáját... De azt hiszem, tetszik ez a keverék. El is vigyorodom ismét a visszaszólására, ám aztán hirtelen a semmiből Caesar robban be közénk az irigylésre méltó energiáival.

- Helló, drága - üdvözlöm én is két puszival, majd hálásan pillantok felé, amiért ilyen kedves házigazda, de mielőtt bármi mást mondhatnék, már tovább is áll. - Olyan, mint egy szélvész. Mindig ennyire pörög ilyenkor? - nézek utána felvont szemöldökkel. Még nem sokszor láttam itt így, munka közben, de nem rémlik, hogy valaha is láttam volna akár egy kicsit is igazán lazítani az Emperorban.

- Mázli? - Annyira tudtam, hogy meg akar majd szorongatni. Hát ez most nem jött össze, bocs. - Így vagy úgy, de előbb-utóbb úgyis mindig megkapom, amit akarok - állítom ezt olyan sunyi mosollyal az arcomon, mintha valóban el is hinném, amit mondok. Közben meg az életemben épp elég bizonyíték akad ennek ellenkezőjére. A tekintetem csak futólag kalandozik el a tánctér felé, akaratlanul is Ezrát keresve a szemeimmel, aztán egy kisebb fintorral vissza is fordulok. Szerencsére közben már kapom is az italomat, sőt, mellé egy kis pluszt is.

- Kösz. Örömmel látom, hogy igazi úriember lettél a legutóbbi óta - jegyzem meg pimaszul felfelé görbülő ajkakkal, miközben magamhoz veszem a felkínált szálat. Lovagolhatnék a részleteken, hogy pontosan miért is akar ilyen módon “fizetni”, mert nem mindegy, de a tény az, hogy tényleg volt tartozása felém, amúgy meg hálásabb vagyok az ajándékáért, mint azt szeretném beismerni magamnak.  

- Meddig dolgozol? - kérdezem meg csak úgy mellékesen, mintha nem is igazán érdekelne a válasz. Még én sem tudom, hogy érdekel-e. Miközben ő már a mellettem álló személyt szolgálja ki, én elfoglalom az éppen felszabaduló bárszéket a másik oldalról, aztán öngyújtót halászok ki a táskámból.




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Levi & Tana | You, again? 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Levi & Tana | You, again? E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Levi & Tana | You, again? Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Levi & Tana | You, again? Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Levi & Tana | You, again? 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptySzomb. Jan. 13 2024, 21:00


to Tana

you like that, huh?



Épp csak ittam néhány korty vizet abban a lélegzetvételnyi szünetben, ami a vendégek között volt, amikor már meg is érkezett a következő rendelés, legalább annyit megvárhatott volna, hogy odaforduljak és ne csak beböfögje a kívánságát. Felvont szemöldökökkel fordulok a hang irányába.
-Ciao, piccola.-szemtelen mosolyra húzódnak az ajkaim miközben az előkészítő felületre támaszkodom. Ő a táncoslány, akit megdugtam Scott házibuliján, azt hiszem már akkor sem kérdeztem meg a nevét, de ha meg is tettem, akkor ennyi idő után már be sem ugrana, így a "Szia kicsim" egy tökéletes megoldás arra, hogy ezt a problémát ne most kelljen megoldanom.
Egész jól bírta a kiscsaj a múltkorit, ha jól emlékszem, bár elég homályosak a részletek. Azonnali pimaszkodása, azt hiszem elég sok mindent eszembe juttat, legalábbis a testem hamar kapcsolt, hogy ennek a múltkor mi volt a vége.
-Kímélj meg a faszságtól.-forgatom meg a szemeimet, bár a szám szegletében mosoly bujkál. Hamar beugrott, hogy miért indultam rá olyan gyorsan az előző alkalommal, amikor találkoztunk.... ahogyan arra is, hogy mindössze 18 éves. Kétségem sincs afelől, hogy ha nem lenne Caesar ismerőse, akkor is megoldotta volna a bejutást, de ez még nem jelenti azt, hogy meg is fogom könnyíteni a dolgát.
Kérdésére felnevetek és megingatom a fejemet.
-Meló időben nem iszok csak szívok.-vonom meg a vállaimat.
-Mi a helyzet? Bírjátok?-Caesar robban be gyakorlatilag a semmiből két rohanás között a pult mögé.
-Csá baby.-áthajol a pult fölött és két puszival köszön a lánynak.
-Tana a ház vendége.-veregeti meg Caesar a vállamat, mielőtt gyakorlatilag a lendülete tovább is viszi a másik pultoshoz, hogy váltson vele is pár szót. Szóval Tana.. már ezt is tudom.
-Kibaszott nagy mázlid van...-sóhajtok fel miközben kitöltöm neki a kért italt. Mielőtt azonban odaadnám neki előhúzom a zsebemből a fém cigarettatartót és kihalászok belőle egy szálat. Azzal együtt helyezem elé a poharat.
-A múltkoriért...-rákacsintok mielőtt kiszolgálnám a mellette várakozót is.

BEE x OUTFIT



nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day, crawling back to
YOU

Tana Griswold imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Levi Thatcher
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme3qzAJFS1u2gcp5_500
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0i8x2NZ1twd62e_500
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :

L'altra dimensione.
★ családi állapot ★ :
"Have a nice night, asshole.."
Levi & Tana | You, again? Ddedceace939e1f75d15d807ca7952e554de39e7
"You too, cara mia.."
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_q4i0h60x4D1twd62e_500
★ foglalkozás ★ :
Singer of the Reptiles, Bartender at The Emperor
★ play by ★ :
Lorenzo Zurzolo
★ hozzászólások száma ★ :
118
★ :
Levi & Tana | You, again? Tumblr_inline_pme2w9253m1u2gcp5_500
TémanyitásLevi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? EmptySzomb. Jan. 13 2024, 17:37
Levi.
You, again?
- Egy tequilát! Nem is... Legyen inkább dupla! - szólítom meg a pultost, aki egyelőre háttal áll nekem, és csupán mikor felém fordul, jövök rá, hogy én tulajdonképpen már ismerem is a srácot. Nagyon is jól. Bizonyos értelemben. - Levi... - Lassan két hónapja a legutóbbi találkozásunknak, és ez idő alatt tulajdonképpen nem is jártam az Emperornak még a közelében sem, így majdnem meg is feledkeztem róla, hogy ő is itt dolgozik. Most azonban... nos, a lelki szemeim előtt azonnal leperegnek a múltkori rövidke kalandunk izgalmas pillanatai, minek hatására akaratlanul is beharapom az alsó ajkam.

- Esetleg szeretnéd elkérni a kamu személyimet? - kérdezek rá kihívóan felvont szemöldökkel. Bejutni ide nem jelentett gondot, Caesar régi ismerőseként még csak bizonygatnom sem kell, hogy elég idős vagyok ehhez, és nincs szükség a hamis papírjaim bemutatására sem. De sikerült kifognom valószínűleg az egyetlen pultost az Emperorban, aki tökéletesen tisztában van vele, hogy törvény szerint nem lehetnék itt, és nem ihatnék, ráadásul túlságosan is szeret ezen a témán lovagolni. De őszintén szólva egyelőre fogalmam sincs, hogy ezúttal vagyok-e olyan hangulatban, hogy felvegyem a versenyt a pofátlan stílusával. Nem véletlenül rendeltem egyből duplán az alkoholt. Az elmúlt napjaimnak hála megint elég fosul vagyok ahhoz, hogy ki akarjak menekülni egy időre a valóságból. Azt hittem, itt majd sikerül elcsípnem Ezrát, hogy némi kedélyjavítót vásároljak tőle, de annyira belefeledkezett valami trampli kis vöröskébe, hogy majdnem elhánytam magam, mikor megpillantottam őket, szóval inkább kiütném magamat valami kevésbé illegálissal, mint hogy a közelükbe merészkedjek. Persze csak ha megkapom ehhez az engedélyt az ügyeletes erkölcsrendésztől. Na nem mintha legutóbb Levi-t valóban megakadályozta volna bármiben is a fiatal korom. - Tudod mit? Meghívlak téged is valamire! - fűzöm a végére mindenesetre. - Mit iszol?




the broken
It's hard to turn the page when you know someone won't be in the next chapter, but the story must go on.

Levi Thatcher imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tana Griswold
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Levi & Tana | You, again? Fbef2d822588ea4869a916a36f0aabc07ef147cf

Levi & Tana | You, again? 4905908a04ccc75e0dd172798e91afb094f881c3
★ kor ★ :
18
★ családi állapot ★ :
Would things be easier
if there was a right way?
Honey, there is no right way.
Levi & Tana | You, again? E2861ac0d680733ab3d41b8a536b1175aa90a23f
And so I fall in love just a little,
oh a little bit every day

with someone new:
★ lakhely ★ :
Manhattan, Carnegie Hill
★ :
"She may be chaos
sipping madness from
a cup of disaster,
but damn,
she makes it look good."
Levi & Tana | You, again? Bfc179477840690a989890d9dab38bb78b265029
★ idézet ★ :
She was like the moon; part of her was always hidden away.
★ foglalkozás ★ :
student, dancer
★ play by ★ :
Casimere Jollette
★ szükségem van rád ★ :
Levi & Tana | You, again? Ab3c47b816e83842d502423156c5be02c0ca1d59

If this is to end in fire
then we will burn together.

I will always love
the false image
I had of you.

I'm so good without.
★ hozzászólások száma ★ :
90
★ :
Levi & Tana | You, again? 90fe01c4133d7358ecbb06fccc58a4a487c49336
TémanyitásRe: Levi & Tana | You, again?
Levi & Tana | You, again? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Levi & Tana | You, again?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» High. {Tana x Levi}
» Tana Griswold
» Tana & Manolo
» Ezra & Tana | just give me something
» Tequila said it's okay. Tana & Peter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: