New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Hwang Namjoon - My little brother
TémanyitásHwang Namjoon - My little brother
Hwang Namjoon - My little brother EmptyHétf. Jan. 01 2024, 01:35
Hwang Nam Joon
Szabad

Play by
a képen Kim Jiwoong - ugye milyen csodás? Hwang Namjoon - My little brother 2624752903
Születési hely
New York
Kor
23
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
lehetsz akár bi - élném!!
Családi állapot
... - erről egyikünk sem akar beszélni
Csoport
diákok/munkások
Történetünk
Már jó pár hónapja annak, hogy köztünk történt némi nézeteltérés, amiért egyáltalán nem tudnálak okolni, ha haragudnál rám. Szeretlek. Nagyon-nagyon szeretlek, ami miatt megviselt, hogy hónapokig nem szóltunk egymáshoz, ugyanakkor pont azért, mert a testvérem vagy, nem fogom mindig azt mondani neked, amit hallani akarsz. Remélem megérted. Ahogy azt is, hogy nem fogom jó szemmel nézni, hogy olyan dolgokat teszel meg értünk, amire sosem kértünk – gondolok itt arra, hogy nagyon kedves az önfeláldozásod, amivel segíteni akarsz a családunknak, ugyanakkor nem gondolom azt, hogy olyan döntéseket kellene hoznod, amivel később a saját és mások életét befolyásolhatod. Nehéz a családi helyzetünk, ezzel tisztában vagyok. De ebből nem úgy kell kitörnöd, hogy szerelmet hazudsz valakinek csak azért, ha már pénzt nem adatott meg nekünk, annak ellenére is szépek lettünk. Nem gondolom, hogy rossz ember lennél, szimplán csak azt, hogy nem éri meg olyanba belemenned, amit később megbánsz.
Most, hogy túlvagyunk, az ellentétünk nehéz részén, kicsit beszélnék arról, ami összeköt minket. Ez pedig nem más, minthogy mi ketten baromi mások vagyunk. Én vagyok az idősebb, mégis te állsz két lábbal a földön és vagy felelősségtudatos, velem ellentétben. Talán tudatosan próbáltalak rávezetni arra, hogy ha lányokhoz van közöd, akkor a véred ne hajtson jobban az eszednél, mert nekem voltak kellemetlen pillanataim ettől… Valójában nem kellett vezetni, mert te magadtól is jobban figyeltél ezekre a dolgokra, mint én valaha. Te nem az a fajta vagy, aki fellángolásból bevállal egy óceánjáró hajós utat, mivel összeveted azt, hogy mennyi hátránya van egy ilyen dolognak. Te a fenntartható tudásban látod a biztonságot. Én az érzelmi biztonságot keresem inkább, nem pedig az anyagit – talán ez a legnagyobb különbség kettőnk közül. Én jobban félek attól, hogy valaki – akár te is – összetörheti a szívem és látom azokat az apróságokat, amiket te képtelen vagy, mivel túlságosan az hajt, hogy el tudd hagyni a családi fészket. Ennek ellenére tudom, hogy szeretsz minket és a szüleink iránti tisztelet vezérel abban, hogy be tudj segíteni a családba. Anyánk apánk beteg és idős már, ott van a kutya is, akiről gondoskodnunk kell. Sokkal kevésbé vagy érzelemmentes, mint azt mutatod, rengeteg időt töltünk együtt és mi ketten ritkán veszekszünk, de ha azt megtesszük, akkor elég csúnyán össze tudunk kapni – ennek ellenére sosem verekedtünk össze, csak úgy viccből birkóztunk, miután a magasságod beérte az enyém… Valójában ez nem volt olyan hosszú idő, mert nagyon kicsi köztünk a korkülönbség.
Azonban kicsit úgy érzem, hogy a kapcsolatunk megrekedt azon a szinten, hogy én kitárom neked a szívem, te pedig nem mesélsz magadról eleget. Ismerem a barátaid, de ennek ellenére nem járok be a munkahelyedre, csak te látogatsz el hozzám. Sosem meséltél arról, hogy lett-e volna barátnőd -abban sem vagyok teljesen biztos, hogy csak a lányokat szereted – vagy volt egyéb kapcsolatod másokkal. Amíg én mindent elmondok neked, addig te az életed egy részét elzárva tartod előlem, amit elfogadok, mert végtére is nincs más választásom, ha magam mellett akarlak tudni. Mégis, reménykedek abban, hogy a jövőben mi ketten tényleg közel kerülhetünk egymáshoz úgy, ahogy senki más. És, hogy te sem haragszol rám és még szeretsz engem annak ellenére, hogy mondtam neked dolgokat és túl szigorú voltam veled. Mindezt csak azért tettem veled, mert nagyon féltelek.

livin' in new york



we're two worlds apart.
From far away, I wish I'd stayed with you, but here, face to face, a stranger that I once knew, I thought, if I wandered, I'd fall back in love, you said, "Distance brings fondness", but guess not with us, the only mistake that we didn't make was run
mind álarcot viselünk
Daniel Hwang
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Hwang Namjoon - My little brother SJhoAcz
Hwang Namjoon - My little brother 4nyVipE
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
you're so beautiful to, me it's true
Amazed by you, I think I'm falling, all my worries they just sleep in late, lying next to you, but I fall to pieces and crumble away, today nothing works, I'm so down and out, 'cause something is wrong without you, when you're not around, just shadows and rain fall, wait till tomorrow, can't wait
★ családi állapot ★ :
Hwang Namjoon - My little brother EO3X6HR
'cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice, everybody looking at you, so effortless, and you don't know it, everybody's looking at the clothes that you wear, that look in your eye, that's gotta be why, everybody's looking at you, and it's like you don't even notice, don't even know
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Hwang Namjoon - My little brother 3rCIPzm
★ foglalkozás ★ :
florist
★ play by ★ :
Yoo Tae Yang
★ hozzászólások száma ★ :
18
★ :
Hwang Namjoon - My little brother KhRpoEG
 
Hwang Namjoon - My little brother
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniel Hwang
» Hwang Nam Joon
» Hello Brother!
» Hello Brother!
» Hey there, little brother!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: