New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 2:49 pm-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 2:46 pm-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 2:40 pm-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 2:38 pm-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 2:21 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:51 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:42 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:38 pm-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 1:17 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Lil' Brother
TémanyitásLil' Brother
Lil' Brother EmptySzer. Szept. 01, 2021 1:15 am
Henry Koreainév Marsh


Play by:
Lee Do Hyun
Születési hely:
Daegu, Dél-Korea
Kor:
19-20
Lakhely:
majd Brooklyn (egyelőre)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
maybe single
Csoport:
választható
Történetünk:

Furcsa belegondolni abba, hogy az általunk imádott édesapánk kétszer képes volt ugyanazt a hibát elkövetni... Gondolok itt arra, hogy estemben és a tiédben is sajnos felcsinált egy nőt, és így mind a ketten, zabigyerekként jöttünk a világra. Az én anyukám még pici koromban elhunyt, a tiéd pedig eldobott magától a fiatalsága reményében... De erről te nem tudhatsz, hiszen nyáladzó kis bébike voltál, amikor ez megtörtént, mi pedig soha nem mondtuk neked. Azt hazudtuk apával, hogy anya a születésed után lett daganatos, és halt meg, mi meg hozzá kerültünk.

Amióta csak ismerlek, azt hiszem te vagy az életem szerelme... Hiszen nálad aranyosabb és szebb gyereket még soha nem láttam. Hamar megtanultam főzni, és gondoskodni rólad, mert bár apukánk nagyon kedves, és jószívű ember, ettől függetlenül csak burkolni tud nagyon jól, a főzésben borzasztó. Neked hála, hamar fel kellett nőnöm, de ez egy pillanatra sem zavart, hiszen olyan ártatlanul tudtál nézni azokkal a kis szemeiddel, hogy szinte minden alkalommal csak az lebegett a szemem előtt, hogy nekem van a leggyönyörűbb kistestvérem, akinek sajnos nem jutott egy édesanya... Így valamilyen szinten nekem kell azzá válnom.

Persze távolról sem voltál olyan angyali, mint ahogyan én azt elképzeltem, világ életedben csak a csínytevéseken, és a rosszalkodáson járt az eszed. Iszonyatosan rossz kölyök voltál, amit egészen 14 éves korodig nem voltam képes elfogadni. Folyamatosan hárítottam, hogy nem! Az én Henrym biztosan nem lökte le Julia-t a lépcsőn. Az én kisöcsém nem nyomja bele másik fejét a délutáni ebédbe. Nem írja rá azt a dolgozatára májusban, hogy Henry (édes drágám, Henriknek hívnak) Marsh, Buék... Nem létezik!

Aztán hirtelen kamaszodni kezdtél én pedig... Rájöttem, hogy valószínűleg az ördög fattya lehetsz, ugyanis egyre flegmább, elutasítóbb és lázadóbb lettél. Már nem engedted, hogy az ember nyilvános helyen puszit adjon neked, szidni kezdted a főztömet - amiért kaptál is a fejedre! - gátlástalanul megjegyezted, hogy ha úgy vetted észre, hogy felszaladt rám néhány kiló, vagy ha állításod szerint kurvásan öltöztem fel. Ettől függetlenül láttam a szemedben, hogy mennyire frusztrál, amikor a haverjaid nem éppen szofisztikált módon próbálják kifejezni a tetszésüket az irányomba, viszont azt mondani, hogy Hailee, szeretlek... Azt nem, mert az már neked ciki!

Viszont most mégis itt vagy valamiért... Becsengettél az ajtómon, én pedig hatalmasra tágult szemekkel néztelek percekig, hiszen nem jelentetted be azt, hogy jönni fogsz hozzám. Alapvetően nem ez volt számomra a meglepő, hiszen mostanában valamiért azt hiszed, hogy tengernyi idővel rendelkezem, és nincs is más dolgom, mint téged várni, és rögtön kielégíteni az összes kérésedet felém - amit valljuk be, minden egyes alkalommal megteszem, mert az én kis hercegem vagy - hanem sokkal inkább a kezedben tartott sporttáska. Nem akartad elmondani, hogy miért jöttél el otthonról, váltig ragaszkodtál ahhoz, hogy nem akartad megörökölni apa mesterségét, és egész életedben vezetékeket szerelgetni, ezért egyetlen szó nélkül összepakoltál éjszaka és eljöttél... Még egy sms-t sem írtál neki. Azt hiszem ez volt az első alkalom, amikor az életem folyamán megpofoztalak, és rögtön futottam, hogy beköphesselek. Viszont apa nem haragudott... Büszke volt rád, amiért úgy gondoltad, hogy van egy saját utad, és azt akarod járni.

// Ezen kívül se személyiséget, se mást nem szeretnék megszabni. Szeretném, ha a kor maradna, és a pb-t sem kifejezetten változtatnám, ha egy mód van rá (főleg nem BTS tagra, ők már egy kicsit idősek lennének) Lil' Brother 2624752903 Nagyon várlak, és remélem minél hamarabb keserédes szenvedéssel fogod megtölteni a nővéred napjait  Lil' Brother 1471401822


Mivel a karakter újrahirdetésre került, néhány információ a hirdetésben már elavult lehet, de a plot nagy része nem változott. Egyéb kérdésekkel kérlek keress meg üzenetben, mert a többit tudjuk egyeztetni pm-ben. ^^


I only see my goals, I don't believe in failure
'Cause I know the smallest voices, they can make it major, I got my boys with me, at least those in favor, and if we don't meet before I leave, I hope I'll see you later, once, I was 20 years old, my story got told, I was writing 'bout everything, I saw before me
mind álarcot viselünk
Hailee Seo
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Lil' Brother JwuHyhu
Lil' Brother JwuJF2V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
We're the forgotten generation
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too?, let's start again, we could be the renegades
♫ :
as it was
★ családi állapot ★ :
Lil' Brother JwudaSV
You're such a tender-hearted person
I want to be helpful even just a little bit, I want to be your resting place, if you think of me on a busy day, I'll do my best to comfort you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Lil' Brother Jwu24hF
★ foglalkozás ★ :
Alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Shin Hye Sun
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Lil' Brother Jwu3ga4
 
Lil' Brother
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hello Brother!
» A little brother....or sister?!
» Hey there, little brother!
» ▴▾sister-brother
» you are my brother and my mentor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: