New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 134 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 122 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Nadia Romanov
TémanyitásNadia Romanov
Nadia Romanov EmptySzer. Dec. 27 2023, 21:33
NadiaRomanov
A zene és a tánc egymáshoz terel.

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Nadia Romanov
Becenév
Nadi
Születési hely
Moszkva
Születési idõ
1996.12.27
27
Ide
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
A végletekig szingli
Tanulmányok
Moszkvai balettintézet
Foglalkozás
Hivatásos balerina és néha tánctanár
Munkahely
New York-i balett társulat
Hobbi
Nem igazán van rá időm. De talán az ha néha beugrok oktatni, nevezhető annak.

Csoportom:
Média, művészet és sport

Jellem
Most alaposan megrekedtem, próbálom összeszedni a gondolataimban, hogy mi is az amit elmondhatnék magamról, nem vágnék a közepébe azzal, hogy bármikor a nyakam mögé tudom akasztani a bokám, mert ez nem engem jellemez, ezt bármelyik táncos gond nélkül meg tudja tenni, ha ezzel kezdenék ugyan az a tucatember lennék, mint akinek mindenki tartja egymást, én szeretném azt hinni, hogy az amit az évek alatt már letettem az asztalra nem hiábavaló, a küzdelem és a fájdalom nem tűnhet el nyomtalanul. Nos amit már eddig tudunk, hogy táncolok, egészen pontosan balerina vagyok, szerintem kábé azóta, hogy elkezdtem járni. Szeretem azt mondani annak aki igazán nem akar megismerni, hogy azért mert a családom visszamenőleg nagy balett múlttal rendelkezik, de a valóság ennél sokkal sötétebb, amiről sosem beszéltem szívesen. Tehát igen, titkaim is vannak, ahogy vágyaim és álmaim is, ahogy minden emberi lénynek, akkor mégis tucatember lennék?
Hm, szeretem a klasszikus zenét, jó, ez mondjuk elég nyilvánvaló lehet a foglalkozásomat nézve, de ma már majdnem minden zenére lehet balett előadást írni, hisz annyira szerteágazó szakmává vált ez is, de még is, számomra a klasszikus az, ami megnyugtat, ahol elengedem magam, amiben jól és természetesen érzem a testem minden rezdülését. Ami mindig biztonságot és az otthon melegét sugározza felém, így talán nem meglepő, hogy a lakásomban nincs is más zene a lejátszóban.
Próbálkoztam egy időben megtanulni zongorázni, egész jól is ment, de valahogy a táncot éreztem közelebbinek, az enyémnek. Tudom, öreg bútordarabnak néznek azért, aki vagyok. Lehet, hogy igazuk van, vagy csak a felszínt kapargatják?

Avataron:
Bogdana Kadritskaya

Múlt
Ó, a jó öreg régmúlt, az életem ama sötét korszaka amit magam mögött hagytam évekkel ezelőtt, amikor Moszkvában gépre szálltam, annak ellenére, hogy végig kergettek a reptéren, és tudom, hogy soha nem térhetek vissza, és nem is akarok. Soha...
Talán nagyon előre szaladtam és ez így egy cseppet sem érthető, ugye?
Akkor kezdjük a tragikus születésemmel, anyám belehalt abba, hogy a világra kényszerítette a gyermekét, akiről nagy reményben azt hitték, hogy fiú lesz, talán itt kezdtem el csalódást okozni apámnak, és rögtön kettőt, elvettem a nő életét akit szeretett és még csak nem is lehetek trónörökös. Csodálatos kezdés egy szép új világban. Apámnak hát az lett az életcélja, hogy egy engedelmes cselédet faragjon belőlem és gazdag férjet találjon nekem, pontosítok, gazdag férfinek adhasson el, amiből élete végéig úgy élhet, hogy neki soha ne kelljen dolgoznia. A táncot mindig is felesleges időpocsékolásnak tartotta, egyetlen előadásom sem látta, és ha elmentem fellépni a Nagyszínházba, még alaposan meg is vert, persze tudta, hogy kell, hogy csak szimpla táncbalesetnek tűnjön, amit gyakorlás közben szerezhettem. Akkor még is, hogy került pont a balett az életembe?
A nagynéném által, hosszú évek óta takarított a balettintézetben, és sokat vigyázott rám, én meg hát be-be lógtam már kúszómászó koromban is kapaszkodni és lógni a rudakon, legalább is ezt mesélték.
Őstehetség, ezt a szót használta a tanárnőm, aki egy kiöregedett balerina volt, akinek már lába is tört, így bottal járt, sosem felejtem a bot kopogását a folyosón, ahogy vízhangzott... Mint a dementorok, mindenkiben megfagyott a vér. Sokan láttak már videókat keringeni az interneten, hogy teszik az orosz balerinákat hajlékonnyá, erről annyit tudok nyilatkozni, hogy még mindig összerezzenek ha bordásfalba kell akasztanom a lábam, olyankor élesen villan elő az emlék, hogyan nyújtották az izmaim, mondván az igazi balerina tűr és szenved a cél érdekében.
Sok évem és sok törött bordám és lábujjam ment rá, hogy eljussak oda ahol most vagyok, büszke vagyok rá, hogy ösztöndíjjal és vízummal pattanhattam meg a saját süllyesztőmből, pedig már eljegyzett menyasszony voltam, és nem azért mert lett volna választásom... És ez kanyarodik vissza az első mondatok egyikéhez, miszerint szó szerint menekültem Moszkvából, és csak az volt a szerencsém, hogy jegyem gyors beszálló volt, még hallottam ahogy apám magánkívül üvölti, hogy "Nadia ha elkaplak, megöllek!". Nagyon jól tudom, hogy ez nem csak szimpla ígéret....
Az ösztöndíjprogram már véget ért, de állandó szerződést kaptam, így maradtam, nem is tudják, hogy ezzel az életem mentették meg...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Nadia Romanov Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Nadia Romanov Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Nadia Romanov Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Nadia Romanov Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Nadia Romanov VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Nadia Romanov Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásRe: Nadia Romanov
Nadia Romanov EmptyPént. Dec. 29 2023, 15:37
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Nadia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha egy balerinára gondolok, mindig az jut eszembe, hogy mennyi idő, fáradtság és fájdalom van abban, hogy egy-egy táncos olyan szépséget vigyen a színpadra, ami ez a műfaj. Egyesek szerint igazi kínzás belebújni abba a bizonyos cipőbe, de ha kínzásról kellene beszélni, azt hiszem Te jóval többet tudnál mesélni nekünk arról, hogy mit is jelent az egy táncosnő életében. Sajnálatos, hogy az apád nem támogatott téged abban, hogy táncórákra járj, amikor a tehetséged olyan nyilvánvaló volt már kicsi korodtól kezdve. Nem véletlenül szokták mondani, hogy fiúnak születni sokkal könnyebb, de én azt gondolom, hogy nem minden az, ha valaki tovább viszi a család nevét, hiszen a Te neved is épp olyan körökben fordulhat meg, amelyek kellően híressé teszik apádat is. De talán az ő célja nem a hírnév volt, hanem az, hogy könnyű és kényelmes élete legyen, általad... Remélem, hogy magad mögött hagytad azokat az éveket és elvárásokat, amelyek apád miatt árnyékba borultak és hogy ez a lehetőség New Yorkban az igazi számodra. Hogy itt kiteljesedhetsz és igazán boldog lehetsz végre, anélkül, hogy újra menekülve kelljen repülőre szállnod. Nadia Romanov 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Nadia Romanov Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Nadia Romanov Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Nadia Romanov 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Nadia Romanov 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Nadia Romanov 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Nadia Romanov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nadia S. Romanov
» u, me and the party // Nadia and Alina
» Ramenstein - Nadia & Min-Joon
» Nadia X John - Love in one touch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: