New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 77 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
TémanyitásThrough the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzomb. Dec. 23 2023, 11:43

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

Már Manhattan utcáit járva jövök rá arra, hogy mennyire ostoba is vagyok valójában. Csak most kezdek el bepánikolni és egy egészen kicsike választ el attól, hogy megfogjam magam és visszaforduljak. Végül sikerül összeszednem és rábeszélnem magam és folytatom az utam a megbeszélt találkozóra, ahol szó szerint alkut készülök kötni az ördöggel. Hogy megőrültem-e? Még szép! Nincs olyan épeszű ember, aki a saját akaratából hívja fel magára a figyelmet és csinál magából vacsorát és önszántából egy olyan férfival találkozik, amilyen Cale Braxton is. Rengeteget olvastam a férfiról, igazából számtalan gyilkossági esetnél megjelent a neve, számtalanszor megpróbálták már letartóztatni is, de a férfi szinte érinthetetlen. Mindig egészen véletlenül eltűnik a bizonyíték, esetleg "ártatlan" halált hal a szemtanú, vagy éppen még csak szemtanú sem marad. Nincs olyan ember a városban aki ne tudná, hogy a férfi egy őrült és mindenkinek távol kellene maradnia tőle. Még én is tudom, pedig csak néhány hete költöztem vissza New York-ba. Csak reménykedni tudok abban, hogy a férfi legalább valamennyire hajlamos lesz a segítségre és ennek a találkozónak nem az lesz a vége, hogy én kerülök a föld alá.
Elvégre nem kérek tőle sokat, nem kellene semmi különöset tennie, nem kell valakit eltenni láb alól, vagy becsempészni valakit az országba, vagy bármilyen drága szívességet tenni. Csupán annyit kérnék tőle, hogy hallgasson meg, esetleg olvasson bele néhány aktába és mondja el amit gondol. Semmi többet. A halott diákok gyilkosságáról van szó, amit természetesen én nagyon is a szívemen viselek, hiszen én magam is szülő vagyok. A negyedik gyilkosság után pedig már én magam sem tudom, hogy mit is vagy kit is keresek. Talán elfogult vagyok, nem tudok elrugaszkodni a megszokott esetektől, holott ebben a halálesetekben semmi megszokott nincs. Milyen szörnyeteg képes újabb és újabb szinte még gyereket megölni?
Szóval igen, ezért vagyok itt. Ha én magam nem tudok elrugaszkodni a szokásos sztereotípiáktól és szokásoktól, talán egy olyan ember, mint Mr Braxton, változtathat ezen. A férfi egy őrült és szinte biztos vagyok benne, hogy ő fel tud ismerni egy másik őrültet. Persze ezt nem így adtam elő neki a telefonbeszélgetésünkben, mikor megegyeztünk ebben a találkozóban. Igyekeztem nem sértegetni, főleg, hogy a segítségére van szükségem és igencsak szeretném megtanulni, hogyan kell az ő szemével látni a világot, mi az ami után keresnem kellene.
Mivel nem vagyok teljesen idióta, természetesen nem a saját nevemen mutatkoztam be neki, szeretném magamat és egyben Larát is kihagyni ebből a történetből. Így aztán a jól megszokott tanítónő szerepét betöltött hölgy nevét adtam meg, abban meg csak reménykedhetek, hogy nem nézett utána túlságosan és nem lesz morcos a füllentés miatt.
- Elsa Robinson. - Mondom ezt annak a manhattani bár VIP részlegének kidobójának, ahol a megbeszélést terveztük be. Ugyan én nem sűrűn tehetem meg, hogy bárokba járjak, főleg nem a város legdrágább negyedében, azt meg főleg nem, hogy a VIP részlegében ücsörögjek, de valamiben meg kellett állapodnunk. Az meg hogy a fél havi fizetésem erre rá fog menni, most mellesleges. Természetesen hülye lettem volna nem egy nyüzsgő helyen találkozni vele, elvégre a férfi veszélyes és talán még a szolgálati fegyverem sem lenne elég ahhoz, hogy megvédjem magam. Ugyanakkor a VIP részleg talán még javamra fordulhat olyan téren, hogy itt nem kell attól tartanom, hogy valamelyik részeg suhanc a nyakamba önt egy pohár sört, vagy fellök, vagy éppen teljesen ellehetetlenít egy beszélgetést... Tehát sokkal csendesebb. Talán túl csendes is? Nézek most körbe a szinte teljesen üres részlegen, amin lassan és kimért léptekkel megyek végig, hogy találkozzak magával az ördöggel.


BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzomb. Dec. 23 2023, 13:05


Evil lives among us forever.

 



Tonight I'll plunder heaven blind
Steal from all the gods!
Tonight I'll take from all mankind
Conquer all the odds!
And I feel I'll live on forever
With Satan himself by my side!
And I'll show the world
That tonight and forever
The name to remember
The name Braxton Boy!




Volt egy nagyon régi mondás, miszerint, ha valaki azt mondja magáról, hogy ő a Sátán, akkor az biztosan nem igaz. Ennek a mondásnak tulajdonképpen az volt a jelentése, hogy minél inkább szeretne magáról valaki egy képet festeni, az annál hamisabb lesz és nem szabad elhinni. Én ezt a mondást nem osztottam.
Lehettek volna kételyeim, miszerint a telefonban megszólaló nő nem is igazi rendőrnő, csak valaki annak akarja magát kiadni, hogy csapdába csaljon, de én elhittem. Hiszen miért akarna bárki is azzal fáradozni, hogy hazudjon, hogy egy hamis képet mutasson fel? Értelmetlen időfecsérlés, hiszen a hazugságok úgyis kiderülnek.
De várjunk? Nem, valóban nem. Egyik telefonszámom sem volt nehéz megszerezni, kis érdeklődés és megvan. De a neten is kinn van, mivel több rajongói oldalam is van. Egy részét én magam csináltam, de van olyan oldal, amit a tényleges rajongóim csináltak. Vannak még rajtam kívül őrültek, akik úgy néznek rám, mint Charles Mansonra a követői.
Én őszinte ember voltam, így másoktól is elvártam és másokból is kinéztem, pedig estem már pofára. Jó, nekem is voltak kamuzós perceim, ezt egy percig sem mondom, vagy éppen a hülye vicceim, amik hitegetésre épültek, megvezetésre, de nagy hazugságokat sosem szoktam. Az áldozataimat sem szoktam abban a hitben ringatni, hogy életben hagyom őket.
A találkozóba persze belementem, érdekelt az eset, hiszen nem minden nap keresnek meg rendőrök, hogy én segítsem a munkájukat, ahhoz voltam szokva, hogy a rendőrök azért keresnek meg, hogy megpróbáljanak lecsukni. Igaz, ki tudja mi lesz a találkozó vége, lehetséges, hogy négy autónyi rendőr fog rám jönni, autónként öt rendőrrel, szóval résen kellett lennem.
A derekam köré szereltem egy bombákkal körberakott övet, hogy ezzel is biztosítsam magam. Persze kés is szokott nálam lenni és pisztoly is lesz nálam, de a kényelmesebbik megoldást választottam és jobb, ha már az elején elveszem a kedvét a bohóckodástól. Nem szerettem volna, ha elfajul a találkozó.
Minél közelebb értem a bárhoz, annál inkább kezdett érdekelni, vajon milyen különös esetről lehet szó, amihez a rendőrség kevés és az én zseniális elmémre van szükség. Mert zseninek tartottam magam, ehhez kétség sem férhetett és bár a nagyvilág, a barátaim és az alkalmazottaim őrültnek tartottak, számtalanszor adtam már a világ tudtára, hogy az őrültségem mellé zsenialitás is járult, hiszen megannyi különös és ravasz gyilkosságot vittem már véghez, ami ellen senki semmit nem tehetett, csak utólag próbálták menteni a menthetőt. Megannyi rendszert kijátszottam már, olyan helyekre is bejutottam, ahová senki más és megtörtem a megtörhetetlennek hitt embereket is.

Miközben méreg drága, bár rám kicsit bő, pontosabban lazább szabású lila öltönyömben az épület felé közeledtem és a biztonságiak felismerték a TV-ben oly sokszor közzé tett arcomat jégcsapként dermedtek le. Széles mosollyal az arcomon léptem hozzájuk és elhúztam zakóm alsó részét, hogy lássák a bombákat.
- Találkozóm van. Gondolom nem kell bemutatkoznom.
Fejüket rázták.
- Helyes. Én most bemegyek. Ti nem. Itt maradtok kinn és bezárjátok az ajtót. Senki nem jöhet ma már be és senki nem mehet ki sem. A rendőrséget senki nem hívja. Ha bármi rosszul sül el, az egész kócerájt a levegőbe repítem - leakasztottam egy bombát és dobálni kezdtem a kezemben.
A bombák egyenként is használhatók voltak, de az övbe szerelt detonátor képes volt mindet egyszerre robbantai. Ha ezek egyszerre felrobbannak, az egész bárból talán csak a google térkép műholdfotója marad meg.
Nem tehettek mást, mint, hogy rábólintottak és miután bementem, a főbejárat ajtaját kívülről ránk zárták és menekülni kezdtek.
Cipőm megerősített sarkai kopogni kezdtek amint a lépcsőn felfelé kopogtattam a korlátot simogatva két ujjal, miképp a VIP részleg felé mentem. Néhányan ugyan felismertek, akik pont engem figyeltek, de igyekeztek úgy tenni, mintha nem vettek volna észre, csak rosszul láttak volna. Nem akartak balhét.
- Elisaaaa. Merre vagy? - kérdeztem fülbántóan rikácsolva, mintha valami furcsa papagáj lennék. - Itt van Mr. C.!





szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzomb. Dec. 23 2023, 15:46

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mégis hogyan lehet egy egyszerű embernek olyan nagy befolyása a világban, hogy bármit megtehet, mégsem tudják őt lecsukni. Hogyan úszhat meg bármilyen kegyetlenséget, gyilkosságot, lopást, egyszerűen bármit? Ennyit számít az ha van pénze? Kétlem, hogy mindenki lefizethető lenne. Azt sem hiszem, hogy engem meg tudna venni pénzzel. Nem mondom, hogy nincs egyetlen gyenge pontom sem, de az semmiképp nem a pénz lenne. Szóval hogyan csinálja? Persze eszem ágában sincs ebbe belefolyni, vagy hőst játszani és megpróbálni őt elcsípni, mert tudom, hogy abba belebuknék és nekem túl sok veszíteni valóm van ahhoz, de mégsem tudok nem arra gondolni, hogy miért nincs még lecsukva.
Mi lett volna ha hangrögzítővel felszerelkezve jöttem volna a megbeszélésre, amit akár az ingem alá is rejthettem volna? Vagy ha egyszerűen csak felvételezem az egészet a telefonommal. Sikerülne egyáltalán elkapni őt? Ugyan nem áll szándékomban kockáztatni... legalábbis egyenlőre nem, viszont nem tudok nem a lehetőségekre gondolni, főleg mikor egy ilyen nagy hallal készülök szembenézni. A világ sokkal jobb lenne nélküle, az már biztos.
Nem sokkal az érkezésem után a férfi is megérkezik. A hangja még a szőrt is felállítja a hátam közepén, nyugtalan leszek tőle és egy pillanatra elgondolkozom azon, hogy inkább csak meglapulok a megbeszélésre kijelölt helyen és úgy teszek, mintha fogalmam sem lenne arról, hogy mit keres ő itt, ám végül ma már vagy századszor szedem össze magam és erőt véve mégis felállok, hogy köszöntsem a férfit.
- Ha jól sejtem engem keres. - Nézek rá egy magamra erőltetett mosollyal az arcomon, minden erőmet arra fókuszálva, hogy ne láthassa meg rajtam, hogy valójában mennyire is rettegek tőle, vagy éppen az egész beszélgetéstől. Azt akarom, hogy azt gondolja, ez meg sem kottyan nekem és csak üzletről van szó.
- Elsa. - Mutatkozom most be neki, és egyben javítom is ki őt miközben udvariasan kezet nyújtok neki, ezzel egy pillanat erejéig a kabátom félrecsúszásával együtt, megcsillantva az övemre csatolt jelvényt és szolgálati fegyvert is. Nem áll szándékomban titkolózni. Tudja, hogy nyomozó vagyok, azt is tudja, hogy egy nyomozó fegyvert hord magával. - Egyedül jöttem, senki még csak nem is tudja, hogy itt vagyok, ahogy azt megbeszéltük. - Mondom neki, ezzel biztosítva arról, hogy én betartottam a feltételek rám eső részét. Persze innentől kezdve az már rajta múlik, hogy mennyire bízik meg bennem, mindenesetre igyekszem nem hülyeséget csinálni. - Tudom, hogy nem fog egy nyomozóban megbízni, nem is várom ezt el, de nem tervezek semmilyen ostobaságot. Csak beszélgetni szeretnék, a véleményére lennék kíváncsi, ez minden. - Nagyon igyekszem ártatlannak tűnni és túlmagyarázni a helyzetet, de ez csupán azért mert tényleg nem szeretném ha azt hinné, hogy trükközni készülök, ám ez a magyarázkodás arra is utalhat, hogy annyira kemény még én sem vagyok, és igenis van bennem félelem. Ami talán még normális is, bár nem szeretném ha ebben élvezkedne, szóval amennyire csak lehetséges, próbálom ezt elrejteni előle.
- Nem mellesleg úgy hallottam szereti az édes koktélokat. - Pillantok ezzel a mellettem lévő asztalra, ahol a bár egyik gyümölcsös specialitását találhatja. Kétszeresen, hiszen jól tudom, hogy udvariatlanság egyedül inni hagynom őt. És igen... Ugyebár hülye lettem volna bármilyen felkészülés nélkül idejönni. Szeretnék jó benyomást kelteni benne, bár őszintén szólva fogalmam sincs hogyan kell egy sorozatgyilkos beteg elmére jó első benyomást tenni. Talán okosabb lett volna egy frissen levágott fejet ajándékozni neki.


BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzomb. Dec. 23 2023, 16:39


Evil lives among us forever.

 



Tonight I'll plunder heaven blind
Steal from all the gods!
Tonight I'll take from all mankind
Conquer all the odds!
And I feel I'll live on forever
With Satan himself by my side!
And I'll show the world
That tonight and forever
The name to remember
The name Braxton Boy!




Imponáló volt a hely lila színe, pont illett a ruhámhoz és a személyiségemhez is. Mintha csak hozzám tervezték volna. Kell otthonra egy ilyen szoba.
- Te szent hullámvasút, hát én ide öltöztem! - igazgattam meg zakóm. - Tisztára, mintha előre láttam volna! - dicsértem magam, mígnem meg nem hallottam a hangot, ami nekem szólt. Felé pillantottam, majd állam simogatva hajoltam közelebb. A félelem jellegzetes aurája már messziről érezhető volt. Hosszú évek alatt már régen megtanultam olvasni az emberekben és bárhol felismerem az erőltetett jellemet és a palástolni kívánt érzelmeket. Tán ez a felismerés lehetett az oka, hogy olyasféle mosoly jelent meg arcomon, mint mikor a medve felismeri, hogy a préda csak tetteti, hogy halott.
Aztán persze üde, vicces pillantás váltja fel, az előző kisugárzás is, mely szöges ellentéte az előző ragadozó pillantásnak.
- Esküszöm, te totál úgy nézel ki, mint Chloe Decker a Luciferből - pillogok. - Nem vagy rokona a színésznőnek? - méregettem tovább, majd legyintettem. - Mindegy, ne is foglalkozz vele - paskoltam meg arcát mosolyogva.
- Cale - feleltem bemutatkozására.
Jelvényére és pisztolyára pillantottam. Hátul összefont kezekkel közel hajoltam, mintha nem látnék jól, még olvasgatni is kezdtem a jelvényt, végül felegyenesedtem és levettem zakóm, és elkezdtem kutakodni benne, mintha nem találnék valamit, így látványosan mutatva meg neki, hogy a derekam körül háromszázhatvanöt fokban bombák díszelegnek. Kis méretű, de nagy erejű, gömb alakú bombákkal kirakott elektronikus öv. Az öv jobb oldalán van egy gomb is, melyen a "bumm" felirat volt, mellette egy másik, amin az "open" felirat volt.
Továbbá a rendes derékszíjamon volt egy török gyártmányú, gyönyörű szép aranyszínű pisztoly és egy szintén arany színű Smith & Wesson kés.
Megfordultam, mintha csak a lila terem tükreiben akarnék gyönyörködni és persze magamban, még hajam is elkezdtem megigazgatni, de csak azért, hogy lássa a fenekem fölött vízszintesen elhelyezett másik kést és az övön hátul felszerelt amerikai zászlóval díszített markolatú arany pisztolyt.
Visszafordultam és újra felvettem a zakóm és megigazgattam sálam és ártatlan mosollyal így szóltam.
- A névjegykártyám sajnos most nincs nálam, de aláírást tudok adni - húztam ki elegáns töltő tollam zakóm belső zsebéből.
Szavaira nagyvonalúan legyintettem.
- Én is, nyugi. A képzeletbeli barátaim is otthon vannak és a valós barátaim is - nyugtattam meg,
Figyelmem végig fenntartotta, noha úgy éreztem értelmetlen a szócséplése és lényeget még nem hallottam. Túl sok a mentegetőzés. Aztán végre jött, hogy a véleményemre kíváncsi, ott már jobban csillogtak szemeim a napszemüveg mögött, amit még benn sem vettem le, hiszen baromi menőnek éreztem és adott nekem egy olyan lezser stílust, amitől vagányabbnak éreztem magam és lazábbnak.
Bólogattam. - Persze-persze, már nagyon furdalja az oldalam a kíváncsiság, hogy mihez kellhetek én, amit maguk zsaruk nem tudnak egyedül megoldani. Ilyen ez a világ. Lassan már nekünk gyilkosoknak kell magunkra tennünk a bilincset és besétálni a rendőrségre - tettem keresztbe kezeim nevetve, egyben viccet csinálva a rendőrségből is. - De nem baj az. Ez is csak azt bizonyítja, hogy a ti oldalatok gyengül és mi, a "sötét oldal" egyre erősebbek és okosabbak leszünk.
De ki tudja. Én is a jó oldalon állok bébi. Csak sokan nem látják még bennem és a tetteimben a szépséget. Azt a jót, amit képviselek.

Követve pillantását az asztal felé néztem, majd lelkesen odaléptem és leültem.
- Jaj hát te rendkívül cuki vagy. Hát miért nem tud ilyen lenni minden hekus? - csattantam fel éles, fülbántó hangon és vettem magamhoz a koktélt. Megkóstoltam bele sem gondolva, hogy lehet ez csapda is és talán altató van benne, vagy méreg. - Szinte látom a szárnyaid, hogy egy angyalka vagy. Na hopp. Ülj le szépen és mondd el az "öreg" Braxie Boynak, hogy mi nyomja a lelkecskédet.




szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptyVas. Dec. 24 2023, 12:25

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

Igyekszem a megszólalásait figyelmen kívül hagyni, egyszerűen csak nem reagálni rá, hiszen a férfi hihetetlenül nem beszámítható. Kezdem úgy érezni, hogy neki nem éppen egy börtön cellában kellene ülnie, sokkal inkább egy pszichiátrián. Ami őszintén szólva csak sokkal ijesztőbbé teszi ezt a találkozást, mivel sose tudni, hogy mikor kattan neki valami az agyában és például hobbiból ereszt egy kést a mellkasomba. Vagy fene tudja milyen őrültségek lehetnek még a fejében. Kétlem, hogy valaha is találkoztam már hozzá hasonló emberrel, holott én aztán találkoztam már sokféle gyilkossal, elmebeteggel, őrülttel. Mikor felhívtam őt, abban reménykedtem, hogy látok majd benne valamit, hogy esetlegesen van benne valami jó, valami hajtsa őt, legyen szó itt bizonyítási vágyról, uralomról, valamiről. De egyenlőre nagyon úgy tűnik, hogy a fickó csak simán őrült. Reméljük, hogy nem lesz igazam és jó belátásra tudom majd bírni. Bár lehet taktikát kell még váltanom.
- Persze, még az is lehet, hogy én vagyok Chloe és kamerák vannak mindenfelé elrejtve. Sőt talán Lucifer is megjelenik majd. - Mondom kis sejtelmesen, ezzel megpróbálva belemenni a játékába, habár nem biztos, hogy kamerákkal kellene viccelődnöm, én magam sem tudom, hogy mit válthat ez ki belőle. Lehetséges, hogy semmit és csak nevetni fog. Lehet majd őrült lövöldözésbe kezd amíg meg nem találja a nemlétező kamerákat. Teljesen a sötétben tapogatózom vele kapcsolatban.  
Amikor arra gondoltam először, hogy a férfinak nincs ki a négy kereke és egy őrült, még nem is tudtam, hogy mennyire őrült is ő valójában. Ez csak akkor derül ki igazán, mikor Mr Braxton megbizonyosodik arról, hogy tudomást veszek a magára szerelt robbanószerek létezéséről. Na meg a fegyvereiről. Nem gondoltam, hogy fegyver nélkül fog megjelenni, sőt azt sem, hogy egyedül jönne... De bombák? Tényleg szükség volt erre? Akaratlanul is hátrahőkölök tőle és az eddiginél is több erőre van szükségem ahhoz, hogy legalább egy kicsit nyugton tudjak maradni.
- Erre tényleg szükség volt? - Jól tudja, hogy mire gondolok, nem kell tudomására adnom, hogy egyáltalán nem helyeslem a robbanószereket, főleg nem egy bárban, amiben több száz ártatlan ember van és nekik fogalmuk sincs arról, hogy mi is történik idefent.
- Érdekes... Igazából abban reménykedtem, hogy ön is a jó oldalon áll majd. Legalábbis a maga módján. - Tényleg próbálkozom nem tudomásul venni a rendőrséggel való gúnyolódását, elvégre jól tudom, hogy mit művel. Egyszerűen csak figyelmen kívül hagyom és csakis a számomra érdekes információkat ragadom meg. - Mint már azt a telefonban is elmondtam, egy sorozatgyilkosról van szó, aki diákokat tesz el láb alól. Nem is tudom, hogy mondjam... - Anélkül, hogy célozgatnék rá, esetlegesen őrültnek nevezném vagy sértegetni kezdeném. - Fogalmam sincs, hogy mi vesz rá valakit olyasmire, hogy fiatalokat öljön, majd állítsa be úgy, mintha öngyilkosság lett volna. - Ülök le végül, bár a szemem egy pillanatra sem veszem le róla és magamban egész végig azért imádkozom, hogy ne csináljon semmi ostobaságot, na meg hogy nyugodt tudjak maradni. - Itt jön ön a képbe. Szeretném ha belenézne az aktákba és segítene az ön szemével látni át a dolgokat, esetleg rámutatna valamire amit én nem láthatok mert túl elfogult vagyok. - Alig hiszem el, hogy tulajdonképpen egy sorozatgyilkos elmebetegtől kérek segítséget ahhoz, hogy tanítson meg milyen egy sorozatgyilkos elmebetegnek lenni. Szerintem az én fejemben sincs minden rendben, tuti elmentek otthonról.
- Ha jól tudom már volt rá példa arra, hogy rossz embereket állított meg, ezzel még ha nem is közvetlenül, de nekünk segített. A diákok pedig semmi rosszat nem tettek, szinte még gyerekek és egyáltalán nem érdemelték meg a halált... - Próbálok nála érvelni, bár nem tudom, hogy mennyire érdekli őt igazából bármi vagy bárki is. Nem is érdekel, tőlem aztán azért is segíthet mert egy jó mókának gondolja, vagy bánom is én. - Szóval? - Kérdezem végül, majd egy lassú mozdulattal - nehogy azt higgye valami hülyeséget tervezek csinálni - előveszem az aktát ami eddig a táskámban várakozott és végül kiteszem azt magunk közé az asztalra, hogy lássa felkészülten jöttem.


BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptyVas. Dec. 24 2023, 13:26


Evil lives among us forever.

 



Tonight I'll plunder heaven blind
Steal from all the gods!
Tonight I'll take from all mankind
Conquer all the odds!
And I feel I'll live on forever
With Satan himself by my side!
And I'll show the world
That tonight and forever
The name to remember
The name Braxton Boy!




- Egy filmszereplő? Ne legyél már őrült, nem léteznek - feleltem felvont szemöldökkel, mintha az előbb nem én kezdtem volna a hülyeségeim. Legyintettem egyet, hogy nem számít, a kamerák pedig nem is érdekeltek. Igazából sosem érdekeltek, sőt, ha úgy volt, még vigyorogtam is a felvételbe. Úgyis mindenki tudja, hogy ki vagyok és mi vagyok, akkor meg mit idegeskedjek? Ha már felvételre kerülök, akkor pózolok, vigyorgok és rá is játszom, hadd legyen látványos.
Az pedig csak jobban szórakoztatott miképp reagált a bombákra és a fegyverekre. Mulatságos kis találkozó lesz az biztos.
- Hát persze. Elrettentés. Nem vagyok őrült, pontosan tudom, hogy a rendőrség szeretne kézre keríteni engem. Éppen ezért kezeskedtem róla, hogy ezt megelőzzem. Jobb ha tőlem tudja, hogy, ha csak egy rendőr is betéved ide magához, akkor a levegőbe repítem ezt az épületet. Én nem aggódok, a szellemem keres magának egy új testet és onnan folytatom, ahol itt ma abba hagyom ebben a testben. De te? - pillantottam felé pimasz mosollyal. - De mondok még valamit. A főbejárat zárva. Ide senki nem fog már bejönni és senki el se fog tudni menni, maximum, ha kiugranak az ablakon - világosítottam fel róla, hogy tudjon róla, hogy jelenleg mindenki csapdában van. Ő is. Persze megpróbálhat lelőni, de sokra nem menne vele.
Megjegyzésére értetlenség ült ki arcomra. Ezt nem értettem.
- Hogy érted ezt? Hiszen én is a jó oldalon állok - feleltem, hiszen bizonyos szempontból én is a jó oldalt képviseltem. Gyakorlatilag se a jó, se a rossz oldalon nem állok, hiszen a tetteim mindig mást mutatnak, de én saját bevallom szerint a jó oldalon álltam.
Végre kezdett rátérni a találkozónk lényegi részére, ami már sokkal érdekesebb volt számomra. Nem tudtam palástolni vigyorom, hiszen baromira tetszett a helyzet, hogy rám van szorulva. A rendőrség nem boldogul és kénytelen hozzám fordulni. Gondolom erről senki nem is tud, hanem önhatalmúlag szervezte le mindenki más háta mögött.
Nagyon kétségbe lehet esve, ha én vagyok az utolsó reménye. Idézőjelesen persze, hiszen lenne más lehetősége is. Talán nem is csak pusztán a nyomozás sikere miatt van itt? Lehet tudat alatt hajtja valami más erő is?
- Az emberi lélek rejtelmei - mosolyogtam. A gyilkosokat nehezen fogják megismerni. Igazából egy gyilkost talán csak egy másik gyilkos érthet meg igazán. Akik nem öltek meg senkit, azok sosem fogják megérteni milyen érzés és mi motiválhatja őket. Feltételezések vannak, tippek, belemagyarázások, de egy sorozatgyilkos lelkébe egy vértől tiszta kezű ember nem lesz képes soha bepillantást nyerni.
- Kérlek, tegezz nyugodtan. Azt hiszem vagyunk olyan viszonyban, hogy ne kelljen megütni ezt a hivatalos hangot - fintorogtam, miközben a koktélt iszogattam.
Továbbra is magyarázkodását hallgatom és szélesen mosolygom. Valóban. Nem csak jó embereket és ártatlanokat öltem meg, hanem nagyon sok gyilkost, maffiózót és más bűnözőt is eltettem láb alól, ezzel hozzájárulva egy szebb világhoz. Bár sokak szerint a világ akkor lenne a legszebb, ha én már nem lennék.
Átvettem az aktát és belenézelődtem. Igazából megértettem a nőt, hiszen ezek a gyerekek vélhetően - bár ki tudja - tényleg nem ártottak senkinek sem. Én is zömében csak azokat ölöm meg, akik zavarják a szemem, vagy épp a lábamra lépnek, nem férnek bele a világnézetembe. Való igaz, nem egy ártatlan ember halt meg miattam, de ők az én szememben nem voltak azok.
Sőt, voltak, akik dicsőséges halált haltak, mivel egy komoly célt szolgáltak. Elég csak belegondolni abba, amikor megmérgeztem egy nagy üdítőgyártó cég két termékét és a fogyasztók világszerte sorra haltak meg, ahová eljutott a termék. Aztán a cég kénytelen volt bevonni. Lehet tucatjával, vagy százával haltak meg emberek, de a cég hírneve és gazdasága alaposan visszaesett akkor és majdnem tönkre is ment, sőt, egy leányvállalatukat az eset után be is kellett zárni. Nekem megérte az a sok ember élet, hiszen szinte tönkre tettem egy céget. Hogy miért tettem? Hosszú lenne elmagyarázni.
- Mondd csak... mit nyerek vele, ha segítek? - kérdeztem és letettem az aktát. - Mi hasznom származik nekem belőle, ha most kisegítelek?




szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptyHétf. Dec. 25 2023, 20:58

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

A szemöldököm konkrétan az egekbe szökik a megszólalása után. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy hogyan kell egy olyan emberrel bánni, mint amilyen az aki előttem áll. Teljesen ingatag és kiszámíthatatlan, egyik pillanatban még lila pillangókról beszél, másikban már bombákkal fenyegetőzik. Saját magát cáfolja meg azzal amit mond, aztán mégis úgytesz mintha mi sem történt volna. Nem tudom, hogy a férfi akarattal játszik velem, vagy egyszerűen csak tényleg nincsenek otthon nála. Tényleg próbálok tisztelettel és egyben játékosan bánni vele, felvenni az ő stílusát, levenni őt a lábáról, hogy több esélyem legyen arra amit terveztem, de lehetetlenség kiismerni őt. Ami talán a legijesztőbb is ebben a történetben. Főleg ha igazat mond és bizony a bejáratot is lezárta. Nem túlzottan szeretem csapdába érezni magam, éppen ezért is választottam egy zsúfolt helyet a találkozóra, hiszen meg voltam győződve arról, hogy itt nem tenne semmi ostobaságot. Nos, ezt minden bizonnyal megcáfolta már azzal, hogy bombák tömegével magára csatolva érkezett ide és valószínűleg nem menekülök addig, amíg meg nem egyezünk. Magam sem vagyok már olyan biztos abban, hogy szeretnék-e magával az ördöggel egyezséget kötni. Van egy olyan megérzésem, hogy nem egy hétköznapi kérése lesz, hogy esetlegesen valami olyasmit kér majd tőlem, amit én semmiképp sem tudok véghezvinni. Ugyanis a lelkem nem eladó.
- És mit tesz akkor ha az emberek rájönnek, hogy csapdában vannak? Őrjöngeni fognak, akár rendőrséget is hívhatnak, ki tudja mire képes egy sereg részeg ember. - Billentem oldalra a fejem, miközben lassan pánik uralkodik el rajtam, hiszen jól tudom, hogy nem sok időm van mielőtt ez megtörténik. Én pedig semmiképp sem szeretnék ennyi ember haláláért felelni... Meghalni meg végképp nem. Talán okosabb lenne valahol máshol folytatni ezt a beszélgetést, bár eszem ágában nincs vele kettesben bárhova is menni.
- Mindenki a saját jó oldalán áll. Mindenki máshogy látja a jó és rossz oldalt. - Persze ez még nem jogosít fel senkit gyilkolásra. Legfőképpen nem ártatlanok meggyilkolására. De hiszek abban, hogy az embereknek igenis más szempontjuk van, más belátásuk, más vallásuk, más beállítottságuk, más mindenük... Senki sem lesz egyforma, mindenki színes a maga módján és én nem bírálok el senkit. Az nem az én dolgom, én csakis kizárólag a törvényt követem és azt követem ami hiszem, hogy jó számomra és a lányomnak. - Az én jó oldalamba nem fér bele az ártatlan fiatalok meggyilkolása, ahogyan a gyermekeké sem. De az belefér, hogy valaki olyantól kérjek segítséget, aki sokak szerint nem a jó oldalon áll. - Megrántom a vállam és végülis feladok azzal, hogy megpróbáljak a kedvébe járni vagy olyasvalakit adjak elő aki nem én vagyok. Felesleges színjátékozni itt, ha segíteni akar akkor segíteni is fog. Ha játszani akar akkor játszani fog. Ha meg akar ölni, hát meg is fog.
- Őszintén szólva? Nem tudom. - Mondom őszintén a kérdésére felelve miután belenézett az aktákba. - Nem vagyok gazdag, különösen nagyhatalmú sem. Szóval nagy eséllyel semmit sem nyer, legfeljebb egy kis mókát és szórakozást. Talán a gyilkosunk megkínzását. - Mert őszintén szólva szarok is rá, hogy mi történik az illetővel. A lényeg hogy meg legyen állítva. - Talán egy rendőrségi szívességet? - Nem szívesen ajánlok fel olyasmit, ami bajba sodorhat engem is és a lányomat is, ugyanakkor jól tudom, hogy ingyen aligha kaphatok bármit is ebben a világban. Így hát ha az lesz az ára, hogy valamit el tudok neki simítani, legyen.


BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptyHétf. Dec. 25 2023, 21:37


Evil lives among us forever.

 



Tonight I'll plunder heaven blind
Steal from all the gods!
Tonight I'll take from all mankind
Conquer all the odds!
And I feel I'll live on forever
With Satan himself by my side!
And I'll show the world
That tonight and forever
The name to remember
The name Braxton Boy!




Olyan jót nevettem a kérdésén, hogy majdnem felbuktam.
- Hogy-hogy mit teszek? Nézd csak - csatlakoztattam le egy bombát az övemről. - Ezek egyenként is használhatóak - feleltem kérdésére és a lépcső felé néztem. - Egyszerűen csak behajítom a tömegbe, mielőtt még elérnének ide és minden gondom megoldódik. Ha pedig a rendőrség is jön, nos akkor közéjük is behajítok belőle. Van épp elég, hogy kimentsem magam a szorult helyzetből és megoldjam a címlapsztorit az újságoknak jó pár napra - nevettem és visszacsatoltam a bombát a helyére.
Leültünk az asztalhoz, ott folytattuk a beszélgetést. Miközben Jay mesélt, én figyeltem és a koktélomat ittam. Ha neki nem kellett a sajátja - mert láthatóan nem ivott - akkor azt is elpofátlankodtam, mert nekem ízlett. Meg hát úgyis szolgálatban volt, nem?
- Ááá, mindent értek - bólintottam. - És ez érthető is. Csakhogy én nem szeretnék ingyen segíteni. Szóval? - kérdeztem, mert bár én tudtam mit akarok cserébe, de érdekelt ő mit tud felajánlani.
Kecsegtető ajánlat volt, hogy kiszolgáltat nekem egy sorozatgyilkost, ahogy az is, hogy ő lesz a rendőrségnél a beépített emberem, de egyik sem volt elég kecsegtető. Ráadásul mi a garancia, hogy be is tartja a szavát, ha oda kerül a sor? Amint kilépünk majd az ajtón, elválnak útjaink ő pedig ezek után simán tehet amit csak akar. Elköltözhet, rendőri védelmet kérhet én pedig lehet holnap már bottal üthetem a nyomát. Nem, nekem olyan kell, amit itt és helyben megkaphatok tőle. Az pedig a lelke.
- Tudod mit? Mit szólnál, ha csak egy beszélgetést kérnék tőled? - tettem fel a kérdést, de a választ nem vártam meg. Folytattam. - Mesélj nekem. Szeretnélek megismerni. Rendőr vagy. Biztosan öltél már meg bűnözőket, hogy ártatlanok és kollégák életét mentsd. Meséld el nekem, mit éreztél akkor? Mennyire volt nehéz döntés meghúzni a ravaszt? - kérdeztem és még a napszemüvegem is levettem, hogy lássa a szemeimben azt az őszinte és mohó kíváncsiságot. Ajkaim ragadozók mosolyára, éhes vigyorára emlékeztethették, amint elvigyorodtam. - Mondd el azt is, hogy reménykedtél-e benne, hogy életben maradt-e? Mondd... bíztál benne, hogy nem hal meg? Még ha bűnöző is, akkor is megöltél egy embert. Remélted, hogy nem hal bele a lövésbe, hanem a mentők meg tudják menteni, hogy bíróság elé állhasson? Elsa...
Mit éreztél, amikor láttad, hogy többé nem ébred fel? Vagy, amikor meghallottad, hogy a mentőben, a kórházban meghalt. Mennyire volt nehéz a lelkednek? Gyilkoltál. Te is. Ahogy az is, akit megöltél. Tudtál utána aludni? Az első eset után? A második után? Gyilkosnak érezted magad, vagy hősnek? Mit gondolsz, megérdemelték?
- tettem fel a mohón a kérdéseket, sötét, sejtelmes hangon, fekete szemeimmel érzéketlenül, de kíváncsian kémlelve pillantását, ajkait, arca rezzenéseit, homloka rángásait, ráncait, minden apró jelet, melyek árulkodhatnak arról mit érez, mit gondol miközben hallgat engem.
Meg akartam ismerni a lelkét. Ha ő a segítségemet kéri, akkor előbb ő neki kell megnyitnia magát nekem. Neki is sokkal könnyebb lesz később befogadnia azt, amit én mondok, ha hagyja, hogy előbb én felkészítsem a lelkét. Mert ahhoz, amit tudni akar, előbb elő kell őt készítenem.




szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzer. Dec. 27 2023, 16:56

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

Miközben a bombáival játszadozik, felteszem magamnak a kérdést, hogy ugyan tudnám az életem úgy folytatni, hogy jól tudom, sok-sok ember vére szárad a kezemen? Képes lennék én ezzel együttélni? Nem valószínű, még akkor sem ha tényleg élve szeretnék elsétálni erről a találkozóról. Egyáltalán nem tetszik ahogyan játszadozik, az meg főleg nem, hogy az emberek odalent lassan hőbörögni kezdenek. Senki sem akar bezárva lenni, legfőképpen azok nem, akik esetlegesen dohányozni mennének ki. Tudom, hogy nem sok időm van  és szinte biztos vagyok abban is, hogy ez nem egy egyszerű menet lesz. Nem csak egy gyors találkozó. Egyre kevésbé érzem azt, hogy a megfelelő helyszínt választottam ki.
- És tényleg úgy gondolod, hogy én meg majd csak mozdulatlanul végignézem ahogyan kiirtasz mindenkit? - Teszem fel a kérdést némi fenyegetéssel a hangomban, ugyanakkor egy félmosollyal az arcomon, hiszen nem szívesen haragítom őt magamra. Bár igenis tudnia kell, hogy rendőrként ezt semmiképp sem fogom közbeavatkozás nélkül végignézni. Az életem feladtam az ártatlanok védelmére és akármennyire is fontos nekem a felakasztott diákok rejtélyes halála és fontos lenne, hogy megtaláljam a tettest, semmiképpen sem áldoznék fel másik száz embert cserébe. A saját épségem vagy biztonságom még talán kevesebb árnak számít.
- Nem is vártam, hogy ingyen segíts. Nem szórakozásból jöttem én sem. Csak őszintén elmondtam, hogy hányadán is állok, te pedig eldöntheted magadnak, hogy mit kezdesz vele. - Mert ugyebár nem szeretném a nem létező pénzemet ajánlani fel neki, amit később keresni fog, nekem pedig akkor sem lesz több, mint amennyi van most. Egyszerűen csak igyekszem nyílt lapokkal játszani és senkit sem hitegetni. Az egyetlen hazugságnak nevezhető dolog amit elkövettem ezzel a találkozással kapcsolatban, az a nevem lenne. Bár az sem olyan nagy, sokkal inkább egy apró füllentésnek mondanám hiszen végülis Elsa Robinson karaktere is én vagyok.
Amikor a férfi újra megszólal, először érdeklődve tekintek rá, szinte mosolyogva, de ugyanakkor értetlenül is, hiszen nem értem miért akarna csak egy beszélgetést. A csapdát már csak az után kezdem érzékelni, hogy bólintottam egyet és a kérdésáradatának felén túl vagyunk. A érdeklődő és mosolygó arcom szinte minden egyes kérdés után fájdalmasabbá válik, a mosoly pillanatok alatt lefagy, én pedig kényszeresen nézek el, hogy lesütött fejjel inkább a padló kidolgozását kezdjem megbámulni. Ha eddig még bármi reményem is volt abban, hogy a férfi még nem egy teljesen veszett ügy, most aztán mind szertefoszlott. Az én fájdalmamban szeretne boldogságot találni, olyasmit akar bennem felhozni, amit én jó alaposan elzártam, eldobtam a kulcsot és soha nem állt szándékomban újra kiengedni azt. Megéri ez nekem?
- Mit szólnál ahhoz, ha ezt a beszélgetést valahol máshol folytatnánk? - Nézek fel rá végül, miközben próbálom eltüntetni a fájdalmat és szenvedést a tekintetemből és egyben arcomról is. - Van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz gyors és nem tudom mennyire tudok bármire is koncentrálni amíg több száz élet forog kockán. - Mondom végül. Ezzel egyben természetesen saját magamnak időt is próbálok nyerni ahhoz, hogy végiggondoljam mennyit is szeretnék neki elárulni. Habár az tény és való, hogy elég nehezemre esik bármire is koncentrálni, főleg annak hallatán, hogy az emberek egyre nyugtalanabbá kezdenek válni. - Hagyjuk ki az ártatlanokat ebből. - Magam sem tudom, hogy ő ebbe bele fog egyezni, mert talán jobb helyet is el tud képzelni, ahol nem kell neki sem biztonsági okokról aggódnia, vagy éppen élvezi, hogy a robbanó kis micsodáival játszadozhat. Mindenképp számomra ez jó időhúzás, még akkor is ha nem egyezik bele, ugyanakkor minden másodperc számíthat ha arról van szó, hogy a bár talán hamarosan romokban fog heverni.


BEE

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzer. Dec. 27 2023, 18:05


Evil lives among us forever.



The darkness is only exciting and fun when you are the owl. The hunter, the predator. If you are prey, helpless and alone, darkness is death itself.



+ 16
- Van más választásod? - fordulok felé vigyorogva. Nem hittem volna, hogy lenne beleszólása, hogy én mit szeretnék és mit nem. - Húzd csak meg azt a ravaszt, ha szeretnéd. Nem félek a pisztolyodtól. Legalább megtudjuk melyikünk a gyorsabb. Vajon én nyomom meg a gombot hamarabb, vagy te lősz le engem előbb? Hm? Mit gondolsz, melyikünk lesz esélyesebb? Most már érdekel mit gondolsz - mosolyogtam rá egyszerre fenyegetően, egyszerre érdeklődőn.
- Nem értelek Elsa. Te hívtál ide. Tán nem tudtad mit vállalsz? Azt hittem az emberek, de főleg zsaruk ismernek már engem annyira, hogy tudják, nem játékautókat fogok magammal hozni és nem simiket és puszikat fogok adni az embereknek. Aki beengedi a szúnyogokat a házba, az viselje el, amikor kiszívják a vérét- feleltem és pillantottam felé megkomolyodva, de ez a komolyság hamar eloszlott és újra önfeledt vigyor vette át a helyét.
Az asztalnál ülve felvázoltam neki a felé irányuló elvárásaim, hogy én mit szeretnék a segítségemért cserébe. Láttam is rajta a reakcióit, tudtam, érzékeny pontra tapintottam és ennek igazán örültem. Jó volt látni a szenvedését, élvezetes volt a tudat, hogy most szenvedni látom a rég elfeledett, fájdalmas gondolatoktól. Ezen át kell esnie. Perverz mosolyom és csillogó szemeim pedig tökéletesen tükrözték a lelkemben lévő boldogságot. Mert, hogy ettől voltam boldog. Hogy őt most kínlódni, szenvedni láttam a gyötrő, mardosó gondolatoktól. Attól, hogy most maga alatt van.
Alkudozni próbál, de én nem fogom hagyni, hogy kibújjon a szenvedés alól.
- Nem! - feleltem határozottan, majd hátra dőltem a székemben. Eszembe sem volt megkönnyíteni az életét és a lelkét azzal, hogy egy számára ideális helyre viszem. Persze vihetném őt sokkal rosszabb helyre is, de neki az volt a kívánsága, hogy hagyjuk ki az ártatlanokat. Nem. Hiszen pont ez a lényeg. Hogy felhozzuk a számára fájdalmas, sötét emlékeket, a gondolatokat, felébresszük benne a kellemetlen, aggasztó gondolatokat, hogy érezze milyen lehet gyilkosnak lenni. Mert hogy ő is gyilkos, csak másként reagál arra, amikor megöl valakit. De ez még változhat.
Nem fogom neki megadni azt a lelki békét, hogy elmegyünk oda, ahol csak kettesben leszünk.
Miért tenném? Miért könnyíteném meg a dolgát? Miért legyek jó? Nekem megérné? Nem.
Szeretném, ha nyomás alatt lenne. Hogy annak tudatában törjenek felszínre a gondolatai, érzései, fájdalmai, hogy embere élete múlnak rajta. Mert bizony életek múlnak rajta. És nem csak a diákok élete, hanem az itt szórakozó és lassan öntudatukra ébredő emberek élete is. Vajon most mi lesz veled, Elsa? Miként reagál a lelked és a tudatod erre?
- Persze, kényszeríthetsz engem rá, hogy tegyünk úgy, ahogy szeretnél - kezdtem bele mondandómba és levettem a zakóm, félbe hajtottam, majd a korlátra tettem. Aztán levettem az ingem és a zakóm sorsára juttattam. - Itt most ketten játszunk. Te és én. De ki irányít? Ki kettőnk közül a főnök, Elsa? Belegondoltál már ebbe? - pillogok felé kérdőn. - Te, vagy én? Függünk egymástól. Te segítséget akarsz tőlem - intettem felé tenyérrel - Én pedig a lelkedet akarom. - intettem mellkasom felé ugyanazzal a tenyeremmel. -  Meg akarom nyitni a lelked, hogy segíthessek neked. De jelenleg én vagyok az egyetlen, aki ki tudja innen juttatni az embereket és téged is. Érd el nálam, hogy elengedjem őket. Nyílj meg nekem, válaszolj a kérdéseimre, vagy lépj fel ellenem erőszakkal - beszéltem hozzá már-már úgy, mint szektavezető a híveihez. - Te döntesz. Mert itt most nincs sok választásod. Hajlasz arra, amit én akarok, vagy kierőszakolod tőlem, hogy az legyen, amit te akarsz. Vagy ölj meg. Itt vagy, neked is van fegyvered, azt mondtad nem hagyod, hogy ártatlanokat bántsak. Akkor mi tart vissza? Már úgyis öltél embert, akkor most az én életem mit számít neked, igaz? Csak egy sorozatgyilkossal kevesebb lenne a földön, nem? Tán még nemzeti hős is lenne belőled. De egy dolgot jegyezz meg - elé emeltem tenyeremet és elővettem a fekete késemet, majd egy hirtelen mozdulattal keresztül a tenyerem, sőt, meg is forgattam benne a kést a fájdalom legkisebb jelét sem mutatva, miközben a véremből tán még az ő arcára is fröccsent, miközben a kés a sebben forgott. Kirántottam a kést, majd az asztal fölé fordítottam, hogy a vér az asztalra folyhasson. - Nekem nem tudsz fájdalmat okozni. De én neked igen. Látni akarom, amint szenvedsz. De nem a testi fájdalom éltet engem. Látni akarom, amint összeomlassz a teher alatt. Azt akarom, hogy zokogj és éld át újra a perceket, amikor embert öltél, élj át újra fájdalmas emlékeket, perceket, órákat, napokat, amik a szíved ketté tört, amikor pengék forogtak benne és tüskék szúrták.
Ha nem engedelmeskedsz, elindulok és elkezdem megölni a bár vendégeit. Melyik lesz fájdalmasabb? A gyilkosságok, amiket átéltél, a csalódások és tragédiák, amik értek, a bánatok és átsírt éjszakák, amikor meghalt valaki, akit szerettél, vagy az fog jobban fájni, amikor én itt a szemed és a füled hallatára fogok egyesével népírtást rendezni? Elbírná a lelked a terhet? Egyesével lelövöm őket, te pedig végighallgatod, amint a rettegő sikolyok és fájdalmas ordítások kísérik kopogó lépteim.
És te? - pillantok felé érzéketlenül, ami az eddigi szavaimra is igaz volt. Illetve... érzéketlen, de a pillantásomban mégis mohó élvezet volt, mert ő szenvedett. És ez megdobogtatta a szívem - Meg tudnál fékezni? Mit teszel? Lábon lősz? Karon? Könyéken? De hisz én nem meg sem érezném - pillantottam vigyorogva átszúrt, vérző tenyerem felé. - Hiába a sok lőtt seb, nem érzek fájdalmat. Tovább fogok menni és tovább fogok ölni. Vagy egyből fejbe lősz? Vagy szíven? Megtennéd? Szerinted én hagynám magam? - nevettem. - Nem kicsim, te most azt teszed, amit én kérek tőled, vagy senki nem megy el innen élve. Te sem és ők sem. Mondd csak? Van párod? Gyereked? Rokonok? Nem vár senki haza? Vagy igen? Van kiért élned? Hidd el, én nem foglak sajnálni sem téged, sem másokat. A te halálod és az ő haláluk is olyan nekem, mint mikor lecsap valaki egy legyet.
Elsa. Mesélj nekem. Gyerünk. Nyílj meg nekem
- biztattam.




szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzer. Dec. 27 2023, 20:18

        Cale and Jayda
“Sorry, it was but a momentary lapse of sanity.”

Amikor rákérdez a választási lehetőségeimre, csak akkor jövök rá igazán, hogy mennyire nincs is. Hogy milyen csapdába csalt bele és hogy konkrétan én magam adtam alá a lovat. Lábon lőttem magam szinte minden egyes szóval és cselekedettel amit itt elkövettem. Eszméletlenül ostobának érzem magam amiért ennyire hülye voltam és nem csak besétáltam a medve barlangjába, de tettem arról, hogy még fegyvere is legyen ellenem a sok-sok ártatlan emberrel, akiknek fogalmuk sincs mindarról ami idefent folyik. Fogalmuk sincs arról, hogy mennyire veszélyben vannak, hogy lehetséges ma itt mind meghalnak, velem együtt. Minden lépésem kiszámítható volt, kijátszott és ha nem változtatok a taktikámon, nagy valószínűséggel ténylegesen mind meghalunk.
- Talán alulbecsültem a képességeidet. - Vallom be végül némi csalódottsággal a hangomban. Tényleg voltam annyira ostoba, hogy tudok nála ép ésszel érvelni, hogy van benne valami, egy aprócska része majd tényleg úgy gondolja, hogy segíteni akar. Egyre jobban az az érzés támad bennem, hogy soha nem állt szándékában mégcsak átgondolni sem. Egyetlen dolog hajtotta őt, és az pedig csak egy újabb préda. Az meg, hogy a préda még nyomozó is és saját maga tervezett az ördöggel alkut kötni, csak plusz volt számára.
A nemleges válasza még másodpercekig vízhangzik a fejemben. Egyre nagyobb pánik uralkodik el rajtam és egyre inkább úgy érzem magam, mint egy kisegér, aki sarokba van szorítva és mindenképpen vacsora lesz belőle.
- Igen, öltem már embert. Igen, szörnyű érzés volt és igen, hónapokon át rémálmaim voltak az első után. Ugyan én nem kaptam rá az ízére és semmiképpen sem élveztem és egészen biztos vagyok benne, soha nem fogok úgy gondolkozni egy gyilkosságról, mint ahogyan te, de nehogy egy pillanat erejéig is azt hidd, nem tenném meg újra ha a szükség úgy hozná meg. - Korábban óvatos voltam, most nem vagyok az. Egy hirtelen mozdulattal veszem elő a korábban már szóban forgott fegyvert, majd egy tőlem igencsak meglepő mosoly kíséretében csapom azt le magam előtt az asztalra. - Talán alulbecsültelek, de talán te is engem. - Igyekszem egyenes és magabiztosnak tűnni, holott magabiztos semmiképp sem vagyok, bár jól tudom, hogy kérdés nélkül húzom meg a ravaszt ha ténylegesen okot ad rá. Elvehette volna a pisztolyom már az első pillanatban, de nem tette. Talán tényleg nem nézi ki belőlem, hogy megtenném, fogalma sincs arról, hogy mire lennék képes ha a saját, vagy családom épségéről van szó.  
- Ugyan nem ölni jöttem ide, nem letartóztatni téged, de az még nem azt jelenti, hogy nem védeném meg magam ha szükségem lenne rá. - Válaszolom, bár mikor a férfi a szemem láttára forgatja meg kését a saját kezében, igenis hátrahőkölök. Ugyan nem kelek fel, de mindenképp a lehető legtávolabbra igyekszem kerülni tőle, hátradőlve a székemben, csak farkasszemet nézve vele. Ez őrült! Ha tehetném sikítva menekülnék ki innen és soha vissza nem néznék.
- Annál egy kicsivel keményebb fából faragtak, minthogy zokogva meséljek azokról a gyilkosságokról amiket önvédelemből, vagy mások védelméből követtem el. Fájdalmas, de megtanultam együttélni vele, a munkám része... Szóval nem teljesen értem, hogy mit vársz most tőlem? Fenyegetés ide vagy oda, nem tudok olyasmit adni, ami nincs. - Magam sem tudom, hogy azért nincs mert az emlékeket elzártam nagyon mélyen, vagy inkább azért mert harag és pánik vesz jelenleg körül és aligha tudnék bármilyen más érzésre koncentrálni. De igyekszem erőt meríteni a haragból amit iránta és az egész szituáció iránt érzek és felhasználni azt a javamra. Harcolni akarok ellene és semmiképp sem akarom hagyni, hogy megkapja amit akar. Őszintén szólva nem érdekel ha nem kapom meg amiért jöttem, nem hagyom magam eltaposni és ha csak egy lépést is tesz a szórakozó emberek felé, gondolkozás nélkül fogom őt fejbe lőni és még csak bűntudatom sem lesz.
Mikor a családommal és szeretteimmel kezd el fenyegetőzni, elborul az agyam. Kétségkívül megtalálta a gyengepontomat, amit nem kellett volna neki elárulnom, de szinte reflexszerűen mozdul a kezem az imént lerakott fegyver felé, hogy azt végül megmarkoljam, felálljak a székből, felülkerekedjek és egyenesen a két szeme közé irányítsam azt.
- Túl messzire mentél! - Rázom meg a fejem, szemeim haraggal megtelve csillannak fel miközben farkasszemet nézek vele. Láthatja rajtam, hogy nem viccelek, az összes izmom megfeszül. Ugyan hezitálok, de képes vagyok rá... Csak meg kell húznom a ravaszt és máris hős lesz belőlem, a lányom pedig biztonságban lesz tőle. Ahogyan én is.


BEE

Cale Braxton and Katniss Jimenes imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jayda Winters
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_inline_oovbm8cJOr1slw02g_250
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay OLoP1y9
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
There's only one truth.
♫ :
There's darkness in the distance
From the way that I've been livin'
But I know I can't resist it.
★ családi állapot ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 76c8555e04f4c9822ddc5c2e619642c36a105852
You are my sunshine  on a cloudy day.
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay LXYk0VK
★ idézet ★ :
"The only thing we have
to fear is fear itself."
★ foglalkozás ★ :
Detective
★ play by ★ :
Jennifer Lawrence
★ hozzászólások száma ★ :
240
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay GJGF9aV
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay EmptySzer. Dec. 27 2023, 21:13


Evil lives among us forever.



The darkness is only exciting and fun when you are the owl. The hunter, the predator. If you are prey, helpless and alone, darkness is death itself.



Azért azt nem vehetem el tőle, hogy bocsánatot kért, ezt mindenképpen értékelem és fel fogom idézni, amikor az élete felől kell döntenem. Tán megkegyelmezek majd.
Végül, ha nem is túlzottan, de rá tudtam venni, hogy beszéljen. Nem olyan átéléssel, mint szerettem volna, de szint vallott. Elég felejthetőre sikeredett, nem akar a kedvemre tenni. Nem baj. Kezdetben mosolyogtam, vigyorogtam, azt hittem kedvezően fognak alakulni a dolgok, aztán érdekes kanyart vettek az események.
Értetlenül néztem, amint letette a pisztolyt. Volt egy olyan érzésem, hogy nem fog az olyan sokáig ott maradni. Nem vettem el, kíváncsi voltam mire készül. Érdekelt mit tervez, mennyire bátor, milyen messzire megy el.
Vajon lesz elég bátorsága rám fogni? Sőt. Lesz bátorsága rám lőni?
- Végtére is ez egy ösztön - adtam neki igazat széles mosollyal. - Hiszen mindenki élni akar - grimaszoltam. - De várj. Te most magadról beszélsz - intettem le az emberek irányába. - És ők? Őket megölhetem és bánthatom? Akkor nem is fogsz meggátolni és megbüntetni, ha most megyek és lelövöm őket? Hát miért nem mondtad ezt korábban? Micsoda önző némber vagy te - nevetek egy jót. Tudtam, hogy őket is megvédené, nem csak magát, de nem hagyhattam ki egy ilyen lehetőséget a beszólásra.
A röhögésem csak még jobban fokozódott, amikor a késes jelenet hatására igyekezett minél messzebbre kerülni tőlem. A kis gyáva. És még ő akart szembeszállni velem? Már egy kis vértől és önszadizástól összecsinálta magát. Mit tenne akkor, ha feldobnék valakit most az asztalra és megforgatnám a késem a szemgödrében? Lehet sose térne magához a sokkból.
A kést az asztalra tettem.
- Oh. Bocsááánaaat. Nem tudtam, hogy te ilyen jégszívű vagy - csücsörítettem. - Most akkor érdekeltek téged azok az életek, vagy nem? - kérdeztem felkönyökölve az asztalra. - Ezek szerint nem érintettek meg túlzottan az esetek. Pedig az előbb még azt mondtad kurva szar volt és rémálmaid is voltak. Akkor hogy-hogy nem sírtál? Nem értelek. Elsa, te hazudsz nekem? Ezek után most mit higgyek el neked? - grimaszoltam hitetlenül. - De mesélhetsz nekem más emlékekről is. Az első szerelmi csalódás? Egy rokon halála? - vizsgálom a tekintetemmel.
Mikor elgurul a pirulája és megveszekedett vadként ugrik fel, sőt fegyvert fog rám meglepetten ülök fel tisztességesen a székben és ejtem kezeim ölembe. Nem is ok nélkül.
Elkacagom magam.
- Ez most komoly? Fegyvert fogsz rám? - nevetek még mindig. - Neked elment az eszed? Ilyen hamar megkattantál mellettem? - pillantok fel rá hitetlenkedve. - Neee - csóváltam fejem. - Ne, ne, Elsa. Jusson eszedbe, hogy én sem fogtam rád fegyvert. Hát téged így fel lehet húzni pusztán szavakkal? Ezt nem gondoltam volna. Most megleptél - sóhajtottam.
Lábammal egy gyors mozdulattal rúgtam fel a kis asztalkát, hogy az nekivágódjon Elsának és bár fel nem löki, de kibillentse egyensúlyából, miközben én félre hajoltam a székben, hogy ha véletlen, vagy szándékosan lőne, ne engem találjon el.
Felugrok, tenyereimbe gyűjtött vérem szemeibe locsolom, hogy ideiglenesen elveszítse látását. Rámarkolok fegyvert tartó kezére, majd hajába kapok és olyan erővel vágom a fejét az asztalba, hogy elveszítse eszméletét.
- Szép álmokat - mosolyogtam.
Elvettem tőle a pisztolyt, el is tettem, majd elvettem a bilincset, amit kezeire tettem, majd elindultam lefelé a lépcsőn. Két ujjam bilincse láncába akasztva húztam magam után Elsát, miközben egy cserkészdalt fütyörésztem.
Miközben lefelé mentem egy bombát leakasztottam, bekapcsoltam, az ajtónak dobtam és máris kinyílt a robbanás hatására. Leértem, tovább ballagtam, ám miközben kifelé húztam magammal több addigra már nem túl szomjas és gyáva vendég és utcán sétáló emberek egy része úgy döntött, hogy többen vannak, majd ők megvédik tőlem a nőt. Hát nem. Kirántottam saját pisztolyom, lelőttem közülük párat, így máris inukba szállt a bátorság. Szabad utam lett a kocsim felé.
- Mint a mókus fenn a fán,
A kis Braxton oly vidám,
Ajkairól el nem fogy a mosoly,
Ha embert öl valahol
- daloltam.
Oké, ez a dalszöveg nem pont így szerepel az énekkönyvben, de na. Ezt megengedhetem magamnak...
A kocsim csomagtartójába tettem, éhes, sötét mosollyal arcomon lecsuktam, beültem a volán mögé és megindultam vele a cirkuszomba.

To be continued




szavak száma: x zene: Alive megjegyzés: ide

Jayda Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay YC1mK3b
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
569
★ :
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Through the Devil's Eyes || Cale & Jay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» See the devil in your eyes
» Behind Those Hazel Eyes
» a falling star fell from your heart and landed in my eyes - Ben & Clara
» The Second Job // Cale & Katniss
» Behind those eyes lies the truth and grief

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: