New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Soraya Fitzgerald
tollából
Ma 21:59-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 21:34-kor
Aaron Cunnigham
tollából
Ma 21:10-kor
Ellaria Rousseau
tollából
Ma 20:50-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 20:44-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:16-kor
Riccardo Monti
tollából
Ma 19:58-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:46-kor
Nova Garcia
tollából
Ma 19:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
11
27
Diákok
46
34
Egészségügy
28
17
Hivatal
10
13
Média
48
32
Munkások
35
21
Oktatás
15
7
Törvényszegõk
17
41
Üzlet
23
25
Összesen
233
217

hero in my life
TémanyitásRe: hero in my life
hero in my life  EmptyCsüt. Feb. 08 2024, 19:10
Kicsi szerkesztéssel de még mindig keresem Hope plátói szerelmét. hero in my life  2624752903

hero in my life  Nick-jonas-hey
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitáshero in my life
hero in my life  EmptyVas. Dec. 17 2023, 00:01
Milo Devono
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Nick Jonas
Születési hely
Franciaország vagy Monaco
Kor
27 éves
Lakhely
New York gazdagabb környéke
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Csoport
Diákok / Üzlet /Hivatal (Törvényszegő, munkanélkülin kívül bármi jöhet)
Történetünk
- Szia Hope! - olyan sebesen kapom fel a fejem a konyha asztal felől, hogy majdnem leszakad a helyéről, a szívem érzem, hogy hevesebben ver és csak az alapozó segít, hogy ne látszódjon mennyire belepirultam ebbe a két szóba. Na jó nem abba, sokkal inkább amiatt, aki mondta. Milo már évek óta a tesóm legjobb barátja, olyan család barát féleség, hiszen az apja az én apámmal dolgozik, és a tesóm és ő együtt nőttek fel, aztán jöttem én is, de mi sosem ápoltunk olyan jó viszonyt, mint azok ketten. Közrejátszhatott, hogy amióta az eszemet tudom azt hiszem bele vagyok zúgva. Eleinte azt hittem, hogy csak gyermeki álmodozásom része és elmúlik, de nem,  21 éves vagyok, és ahányszor meglátom ugyanilyen furán érzem magam. A nővérem és ő sosem voltak együtt, még magam sem értem miért, de amikor szóba hoztam egyszer a tesómnak kinevetett, hogy olyan, mintha a testvérünk lenne, mert szinte együtt nőttünk fel, pedig nem, nekem egyáltalán nem olyan.
A videojátékozás már jól megy együtt, sőt ő az egyetlen, akinek tudomása van arról a kis titokról, hogy szakot váltottam és szembe megyek a családi normákkal. Ő nem ítél el, nem mondja, hogy hülye vagyok, csak beül a szobámba és meghallgat, ami furcsa mert azelőtt ilyet nem csináltunk, csak amióta kicsit jobban képes voltam a bizalmamba fogadni őt, vagyis elengedni szépen lassan a plátói szerelmem felé.
Őaz egyetlen aki látott fellépni az ismerőseim közül, és tudja mennyire odavagyok az egészért, támogat és néha csak úgy megjelenik a bárban, hogy feldobja az estém.

// A név és az élete, jelleme teljes mértékben változtatható.  PB is alku képes, ha tetszik, amit mutatni tudsz Razz
Konkréten egy baráti szál erősödését szeretném kijátszani, amiből a végén bármi lehet, barátok maradhatnak, vagy több is alakulhat köztük.  (alakuljon több pls Wink )
Gyere gyorsan, hogy kiderítsük mi folyik közöttük.//


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
hero in my life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My hero, or my new friend?
» My hero... or my destiny?
» I can be your hero ~ Danielle - Dennis
» Wolf&Gracelyn - My hero
» Dom's life

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: