New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Men in my life
TémanyitásMen in my life
Men in my life EmptyCsüt. Feb. 21 2019, 23:11
Beregisztrált! Men in my life 3874598021  Men in my life 1471401822
Zachary "Zeke" .....


Play by:
Jon Kortojarena, vagy bárki más
Születési hely:
??
Kor:
30+
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Bi/Homoszexuális
Családi állapot:
Kapcsolatban
Csoport:
Média, művészet és sport
Történetünk:

A történet egyeztetés útján változtatható!
Teljesen más vagy, mint én. Végtére is, azt mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, nem? A lélegzetem kis híján beleposhadt a tüdőmbe, amikor először megláttalak. Hanyag eleganciáddal letaglóztál, a sötétkék ingedre zakó helyett bőrkabátot vettél, a nadrágod szövet helyett szaggatott, kopott farmer volt, a lakkcipőd pedig szintúgy otthon maradt, helyette a bakancsod került ki a szekrény mélyéről. A hajad borzas volt, az arcod rég látott már borotvát, de az erős borosta csak még jobban kiemelte, hogy milyen veszettül élesek a vonásaid. Kezedben szorongattad a vaskos paksamétát, amin a nyomott szöveg mellett olyan sűrűn ékítettek az általad odafirkált sorok, hogy jóformán nem is lehetett látni a fehér lap anyagát.
Így toppantál be a próbára az igazgató oldalán, aki annál nagyobb lelkesedéssel mutatott be téged nekünk. Mert ugyebár rajtad nyoma se volt semmiféle izgalomnak. Úgy áltál ott, mint egy megtestesült adonisz, félmosoly bujkált a szád szegletében, nekem pedig szintúgy kihagyott egy ütemet a szívem, mint a magukat legyezgető kollegináknak. Persze, ők azzal palástolták mindezt, hogy elromlott a légkondi…
Nagyon modern látószögű, ugyanakkor piszok tehetséges rendező vagy. Olyan, aki tudja, hogy mit akar, és nem hajlandó kompromisszumra… tudom, mivel próbálkoztam. Mert volt, hogy nem értettem egyet a karakterem soraival, érzéseivel, te pedig egy kézmozdulattal elcsitítottál, majd ridegen közölted: „ez lesz”. Mindezt persze olyan határozottsággal adtad tudtomra, hogy mást se tudtam mondani, mint, hogy „igen, főnök”. Letaglózott a roppant akarnokságod, a diktatórikus mivoltod, de leginkább a belőled áradó tesztoszteron, ami révén meg se fordult a fejemben, hogy ugyanabban a csapatban játszanánk. A haverod akartam lenni, de a szeretőd lettem… A premier partin végre kiengedted a fáradt gőzt, és többet ittál a kelleténél, melynek köszönhetően órákkal később már az ágyamban tudhattalak.
Két éve már annak, hogy ez megtörtént. Sokáig csak sűrű oda-vissza, se veled-se nélküled volt a kapcsolatunk, mígnem egyik reggel közelebb húzódva az ágyban azt mondtad, hogy „tudod… akár maradhatnék is”. Onnantól kezdve mondtuk ki hivatalosan azt, hogy egy párt alkotunk- noha számodra még sokszor idegennek tűnik ez a létforma.
Nem mondom, hogy mindig mindenben egyetértünk, mivel amilyen heves, szószátyár vagyok én, annyira vagy te halk, magadba forduló csendestárs. Amíg én szavak útján kiadom a dühömet, addig te elfojtod magadban azt, ami csak gyűlik, és gyűlik, így tartva egy általános feszültségi szinten magad… de most, hogy összeköltöztünk, igyekezni fogom levenni a válladról a terheidet.

//Igyekeztem rövidre fogni az ismertetést, de nem sikerült Men in my life 2081954265 A személyiségéről még tudnék egy s mást mesélni, de azt már jobbnak látnám pm-ben megvitatni Men in my life 4146035580 Az avatar alany csak egy tipp, szabadon változtatható különböző rasszok szerint- a lényeg, hogy egyeztessünk Men in my life 4146035580 Ugyanez a helyzet a történettel: ha nem tetszene a színházrendező vonulat, és akadna helyette más ötleted, regisztrálj be, és megbeszéljük! Men in my life 2425572404 Nagyon-nagyon várlak! Men in my life 1404455205

Gabriel "Gabe" .....


Play by:
Darren Criss, vagy bárki más
Születési hely:
??
Kor:
24-27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Homoszexuális
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
??
Történetünk:


Majd’ tíz éven keresztül csak úgy ismertelek: Anon. Szinte egészen hihetetlen, hogy mára már tudom a nevedet, ismerem az arcodat, és a szeretett személyiséghez társítani tudom azt a fiatal fiúból lett férfit, aki ma is vagy.
2007-ben kezdtünk el beszélgetni, mikor a faliújságra kitett önvallomásom aljáról leolvasva az email címemet álnéven megkerestél. Azt mondtad, hogy te is olyan vagy, mint én… Én, aki szintén elfedte a valós énjét, és egy kitalált személynevet felhasználva barátkozott veled, majd szeretett beléd. Egymást támogattuk, egymást segítettük hosszú-hosszú éveken keresztül, mégse tudtuk felfedni valódi kilétünket. Az okot nem tudnám elmondani… pedig átsegítettük nem csak magunkat, de a másikat is a legnehezebb időszakokon. Együtt jutottunk el odáig, hogy valójában magunknak is beismerjük a másságunkat, és az ismertségünk révén fogadtuk el azt, hogy mi is pontosan annyira hasznos, teljes értékű tagjai vagyunk a társadalmunknak, mint egy hetero.
Aztán eltűntél… elballagtam, és nem hallottam felőled. Minden egyik napról a másikra történt: általad volt teljes az életem, így a hiányodat nagyon nehezen tudtam feldolgozni. Sokáig vártam rád, türelmesen, és akkor megérkeztél. Három év kihagyás után újból email érkezett a csak veled használt fiókomra, és újból elkezdtünk beszélgetni. Megint minden a régi volt, megint úgy éreztem, hogy az a hiány, ami az eltűnéseddel keletkezett, betöltésre került. Az a rózsaszín köd, és szerelmi mámor, amiről olyan sokat hallottam már, újból belepte az életemet, mert hiába nem tudtam a nevet, az arcod, a kiléted, mégis szerettelek. Egészen addig, amíg újból el nem nyelt az internet világa…
Gyűlölni akartalak, amiért megint magamra hagytál, de felnőttem, és megtanultam, hogy kell nélküled élni. Igyekeztelek kizárni az életemből, de előzőleges közbenjárásaiddal megnehezítetted. Hiszen már tudtam, hogy ki vagy. Nap-nap után néztem a facebook profilodat, a frissen feltöltött bejegyzéseidet: merre jártál, mit csináltál, kivel voltál, stb. Majd ezek az alkalmak egyre szűnni kezdtek, és mondhatni az elmém egy zárt szegletébe zártalak.
És most, 2019. január 19-én újból beérkező levelem érkezett az elfeledett fiókra. Te voltál az, és, mintha mi se történt volna, elkezdtél érdeklődni felőlem. Nem akartam válaszolni neked, de könyörögtél, én meg megszántalak… talán nem kellett volna, mert hiába élek párkapcsolatban, azon kapom magam, hogy néha akaratlanul is rád gondolok.
Mondd, mit akarsz tőlem megint? És meddig leszel jelen az életemben?

//Ahhoz, hogy teljes képet kapj Gabe-ről, fontos lehet, hogy elolvasd az előtörténetem, mert a három állomást mutatja be Men in my life 4146035580 Az avatar alany tetszés szerint változtatható, bármely rasszból kikerülhet az adott illető- csak kérlek, egyeztess velem előtte Men in my life 2624752903 A foglalkozást teljes mértékben rád bízom, ahogy azt is, hogy miért bukkantál fel ilyen hirtelenséggel Men in my life 1556694851 Nagyon várlak! Men in my life 2451935670

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Men in my life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dom's life
» My son, my life
» New Life
» First day of your new life
» Lyn & Ben - Thanks god, you're in my life...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: