New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Shayana & David | Family Picture
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyKedd Nov. 28 2023, 19:36



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

+18
Hihetetlenül boldoggá tesz, hogy minden ilyen jól sül el - már a tortán kívül, de azt nem számolom, a muffinbox úgyis finom kárpótlásnak bizonyul. A meglepetés sikeres, Dave boldog, mindent beragyog a mosolyával és a nevetésével, és tényleg minden tökéletes. Egyezséget kötünk a valentin-napról, Yana születésnapjának lufi-körülményeiről, a vacsora jól fogy és mindenki jókedvű. Az ajándék - az első - is sikernek könyvelhető el, mert Dave örül és már tervezget, ami mindig jó jel. Ajándékozás után különválunk egy kicsit, míg én etetek és altatok, ő pedig Luciról gondoskodik és elpakol. A napot a tévé előtt heverészve fejezzük be - legalábbis ő ezt hiszi, de egy kicsit én is kiélvezem a csendes, idilli perceket az ölelésében, muffint majszolva. Csak ezután kezdek bele az akcióba.
A reakcióját videóra kellene venni; hivatalosan is elkönyvehetem mindkét ajándékot sikernek. Úgy térdel le, mint hívő az istennője elé, ami az én szememben nyilván túlzás, de ettől még nagyon is boldoggá tesz vele. Mondjuk sokáig nem jutunk elsőre, mert ügyesen eszébe villan a bébiőr hiánya, de ezen gyorsan segít, én pedig engedelmesen az ágyon várok rá. Miután az ajtó másodszorra is becsukódik mögötte és a bébiőr is a helyén van, már nem kell tovább várnom. Szinte nekem esik, amit cseppet sem bánok, heves, kiéhezett csókkal faljuk fel egymást, míg úgy simítjuk és érintjük egymást, mint akik most kapnak a másikból először. Rövid úton meg is szabadítom a pólójától, amikor pedig feltérdel, már ülök is fel, hogy segítsek kioldani az övét és a nadrágját. Már most őrjítően kívánom őt, de miután a csipkebugyit levarázsolta rólam, a térdeim alá nyúlva egyértelművé teszi, hogy neki még más tervei is vannak.
– Dave... – sóhajtom rekedten, vággyal teli, ködös tekintettel nézve fel rá. Nem szeretném megkockáztatni, hogy ma csak nekem legyen jó, de megállitani sincs erőm, főleg, ahogy ismét szinte nekem esik, csak ezúttal máshogy. Annyira ki vagyok éhezve és olyan hevesen vágyom rá, hogy már törne is felna torkomból egy hangos, kéjes nyögés, de még idejében észreveszem magam. Az alkaromat szorítom az arcomra, hogy felfogjam vele az élvezetem hangjait, mert olyan lelkes hevességgel fal fel, hogy már most szinte kikerget a valóságból. A testem vonaglását már neki kell megállítania a kezével, mert nem vagyok ura - annak sem -, teljesen kikészít. Ha lett is volna olyan szándékom, hogy felhúzzam magamhoz, ez elveszik félúton, ahogy ő veszi el az eszem a nyelve és ajkai észbontó játékával. Nem is kell sokat küzdenie azért, hogy átvágjon rajtam egy hevesen lüktető orgazmus, ami miatt már be is kell fognom a számat, hogy csak ő hallja az így elfojtott hangokat, míg a testem újra és újra megvonaglik alatta. Amikor zihálva kinyitom a szemeimet, ő már fölém mászik, és ahogy teste az enyémhez simul, rekedt, vágyakozó sóhajjal dörgölőzöm újra hozzá, ködös szemekkel nézve az övéibe. Nem is kell sokat várnom, hogy végre, végre elmerüljön bennem, li tudja hány hónap után újra. A sóhajába beleborzongok, nekem pedig még a nyögés is a torkomon akad, csak a hátába marva, elakadó lélegzettel mozdítom ellen a csípőm, hogy a lehető leghamarabb a lehető legmélyebbre csússzon. Olyan régen voltunk már együtt, hogy a farka elemi erővel feszíti a testem, és én majd' megőrülök az érzéstől.
Fuck... Dave... – zihálom, körmeimmel marom a bőrét, ahogy kapaszkodok belé, amikor pedig megmozdul, megint majdnem hangosan nyögök fel, az utolsó pillanatban kapok észbe, ezért jobb híján felemelem a fejem és a vállába harapok, hogy elfojtsam a hangot. Majdnem olyan intenzíven élem meg ezeket a pillanatokat, mint az első éjszakánkat, lábaimat a teste mellé húzom és köré is fonom őket, hogy így (is) bátorítsam. Csípőmmel ellenmozdulok az övé minden lökésének, a testem vágyakozva reszket és lüktet. Nem győzöm csókolni őt, hogy elfojtsam a kéj feltörő hangjait, mert alapesetben most valószínűleg sikoltanék a gyönyörtől, de tudom, hogy nem lehetek túl hangos, ha ezt be is akarjuk fejezni. Így csak zihálok, sóhajokba és halk nyögésekbe foglalom a nevét, a káromkodásokat, a szinte imákat, amikor pedig túl hangos lennék, így vagy úgy, de elfojtom a hangokat a segítségével. Például akkor is, amikor elélvezek, a kéj pedig olyan elemi erővel vág végig rajtam, hogy vonagló testtel, hevesen lüktetve áramlik végig rajtam a gyönyör, ami miatt újra a felkaromat kell a számra szorítanom, hogy ne engedjek a feltörni készülő sikolynak.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyKedd Nov. 28 2023, 17:21
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above
+18


Az egyezség nem csak kézfogással, hanem csókkal is jár - de csak is az ő esetében! - ez pedig nálunk olyan, mint a gyerekeknél a kisujjeskü. Soha nem szegheted meg! Nem mintha ez olyan üzlet lenne, amit megakarna bármelyikünk is szegni. Aztán nem csak a torta ügyben, hanem a lufiügyben is megegyezünk, mert én is látni szeretném, ahogy Yana oda meg vissza lesz a lufirengetegtől. Mármost előre megmosolygom a dolgot, pedig csak elképzelem.
A vacsora és a beszélgetések után egy kicsit különválunk, ahogy Shay is és én is elintézzük a magunk feladatait így este. Ő a gyerekkel, én Luciferrel foglalkozom, elmosogatok meg rendet teszek, aztán a kanapén a TV előtt várok. Hamarosan megjelenik, csókok, ölelések hadával öntjük el egymást. Élvezem a nyugalmat, majszoljuk a muffinokat, nézzük azt a katasztrofális műsort, de aztán felkel, hogy mosdóba menjen. Kis idő után, ahelyett, hogy visszajönne, engem hív oda, ami miatt először aggódóra veszem a figurát, de amikor az ajtóban megállva rá esik a tekintetem és felfogom a látványt, már minden világossá válik. Térden csúszva kúszok felé, mint egy hívő, épp csak a lába csókolgatása helyett a combját harapdálom meg, mikor a kezeim közé kerül. Ő persze kuncog és élvezi az egészet, de aztán rájövök, hogy a bébiőr kint maradt. Az ágyba parancsolom őt, megtiltom az alvást, aztán settenkedve rohanok ki és be a cuccal. Amint az meg van és áram alá tettem, szinte ráugrok Shayre és már csókolom is meg hevesen és járják be a kezeim a testét. Nem igazán fogom fel a kérdését - főleg miután nekem dörzsöli magát -, de automatikusan, egyetértően hümmögök rá. Úgy állok hozzá, hogy nincs sok időnk, mert sose volt és sosincs a gyerek miatt - bármikor felébredhet -, úgy hogy nem szarozok. Segítek neki lehúzni magamról a felsőt, aztán feltérdelve már a nadrágom után nyúlok. Ha segít, akkor közösen bontjuk ki az övet és a farmert és megfogva az alsóval tolom le őket. Ezek aztán alacsony ívben repülnek le az ágyról és csak azért nem esek neki, mint egy vadállat, mert a magam módján bizony meg akarom hálálni ezt a szép estét és ezt a fenomális meglepetést. A ruha furcsamód nem vehető csak úgy le, mert a combnál hozzá van rögzítve a combfixhez, de beveszem a leszarom tablettát és alá nyúlva húzom le a csipkefehérneműt, majd emelem az égnek Shay térdeit, hogy a lábai közé hajoljak. Olyan lelkesen falom fel, mint a vacsorát, a meg-megránduló testét szinte le is kell fognom, hogy ne ficeregjen el a nyelvem és ajkaim alól. Ha rajtam múlik, egy orgazmusig tuti elhajszolom, mielőtt fölé mászva most a csípőmmel férkőznék a lábai közé. Olyan nagyon rég voltunk már együtt, hogy minden percet és pillanatot ki akarok használni, amíg meg nem hallani a nyöszörgést a bébiőrből, ami aztán ki tudja mikor lesz.
- Fuck yes - sóhajtom fel, ahogy elmerülök Shayben. Szűkebb, mint amire emlékeztem, de ez nem tart vissza abban, hogy úgy szeressem őt, mint aki több mint fél éve alig kapott belőle.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyKedd Nov. 28 2023, 09:48



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Mosolyogva figyelem, ahogy gondolkodóba esik; a fogaskerekek lázasan járnak a csillogó kék szemek mögött, míg végül felém nyújtja a jobb kezét, elfogadva az alkut. Vigyorrá szélesedik a mosolyom, határozottan fogom meg az ő nagy kézfejét, magam is rábólintva az üzletre, de mielőtt elengedném, rosszcsont módon a kezénél fogva húzom magamhoz, hogy egy csókkal is megpecsételjük az egyezséget. Biztos ami biztos.
Az asztalnál már egymás napjáról érdeklődünk vacsora közben, és amikor látom rajta, mennyire szerette volna látni Yana arcát a lufitenger láttán, muszáj előállnom valamivel. Nem szeretném, hogy ilyen érzései legyenek, mert tudom, hogy az is nehezen érintette, amikor a fejlődésének java részét is ki kellett hagynia. A születésnapos ötlet azonban láthatóan neki is tetszik, szóval elmosolyodom.
– Akkor így lesz – bólogatok és somolyogva figyelem, hogyan bűvöli Yana most is azt az egy szem lufit. Teljesen odáig lesz, ebben biztos vagyok; amikor Dave az én születésnapomon külön neki is hozott lufit, egy egész hétig az volt a sláger. Főleg a lovacskás.
Látom ám, hogy néz rám, amikor összevetem az adagokat a méreteinkkel, és igazából nem is kell mondania semmit, hogy szinte a gondolataiban olvassak, de én is csak somolygok az orrom alatt. Azért amikor már megkapta az ajándékát - az elsőt -, nem rejtem véka alá, hogy következményei lesznek annak, hogy már több mint fél éve nem érezhettem őt méltón. Persze, amikor hazajött, megtaláltuk az alternatív módokat, hogy ne legyünk teljesen kiéheztetve, de Yana születése óta hol a kimerültség, hol az időhiány már ezt sem engedte, hiába adta meg a zöld lámpát az orvos több mint egy hónapja.
Az ajándékozás után külön kell válnunk, hogy a legkisebbünk is vacsorázhasson, aztán alhasson - remélhetőleg jó nagyot. Miután megetettem és elaltattam Yanát, csatlakozom Dave-hez a nappaliban, élvezve az összebújást, a hosszú csókot, aztán a közös tévézést és a muffinokat. Valószínűleg tíz perc alatt ki tudnék dőlni itt helyben, a karjaiban, a meleg testéhez bújva, de nem szabad. Van még egy ajándéka, amit elő kell készítenem. Ő ezen a ponton már nagyjából mindenért is bókol nekem, és amikor rászólok, még csak nem is tagadja, szóval kuncogva befogom a száját a sajátommal. Érzem, hogy mosolyog, de nem hagyom, hogy újra okokat keressen a bókolásra - majd én mindjárt adok neki egyet. Mosdószünet ürügyével megyek tényleg a fürdőbe, csakhogy valójában a következő meglepetését készítem össze. Magamon.
Nem kiabálhatok Yana miatt, ezért halkan kell felhívnom magamra Dave figyelmét, amint elkészültem, de sikerül. Persze azt hiszi, baj van, de nem válaszolok - majd ő eldönti, mekkora a baj. Visszaállok a fürdőszoba ajtajába, Dave pedig hamarosan be is lép a hálóba, tekintetével engem keresve... aztán megtalálva. A mosolyom kiszélesedik, amikor a szája is tátva marad, végigkúszik a gerincemen egy ismerős borzongás a tekintete nyomán, de hagyom, hadd nézelődjön. Amikor aztán letérdel, mintha valami istennő lennék, halkan kuncogni kezdek, de megvárom, hogy odamásszon hozzám. Beletúrok a hajába, ahogy átöleli a testem, másik kezemmel a vállára simítok és megugró pulzussal figyelem, ahogy arcát lefelé simítja a hasamon, aztán beleharap a combomba. Megnyalom kiszáradtnak érződő ajkaimat, ám neki hirtelen eszébe jut a bébiőr. Elmosolyodom és biccentek egyet, mert annak tényleg itt kell lennie mellettünk. Felkel, de engem már parancsol is az ágyra, amin halkan elnevetem magam.
– Igenis, uram – pillantok rá játékosan, és megyek is az ágyhoz, de még az ajtóból is visszaszól. Én épp feltettem a térdem az ágyra, szóval akkor már kihasználom az alkalmat, hogy eltúlozzam a mozdulatot és négykézláb felmászva a takaróra nézek hátra rá a vállam felett.
Yes, daddy választok új hangnemet is. Kényelmesen elfekszem az ágyon, felkönyökölve, egyik térdem felhúzva várok rá, mert bár a feltételezése jogos lett volna, most az izgalom hatására kissé már fel is fűtött vérem szerencsére ébren tart. Nem is kell sokat várnom, hogy besiessen; bezárja az ajtót, bedugja a konnektorba a bébiőrt, aztán már mászik is fel az ágyra. Csábító mosollyal nyúlok érte egyik kezemmel, ujjaimat a hajába futtatom, és ahogy megcsókol, lassan leengedem a hátam az ágyra, vele együtt. Élvezettel veszek el a mély, vágyakozó csókban, másik kezem már a pólója alatt van, mert én is éhezem, és amikor az ő keze épp a legérzékenyebb domborulatokat fedezi fel, kéjesen, de halkan sóhajtok az ajkai közé, vigyázva a hangerőre. Amint lehetőségem adódik rá, már gyűröm is fel és veszem le a pólóját, hogy aztán félredobva már mindkét kezemmel a forró bőrét járhassam be, elégedett kis hümmögést hallatva, ahogy éhesen felfedezem a bőre érintését. Ez már nagyon hiányzott.
– Tetszik a másik ajándékod is? – dorombolom az ajkaira, mintha nem érezném, mennyire tetszik neki. Vágyakozva meg is mozdítom a csípőmet, neki dörgölőzve, mintha csak figyelmeztetni akarnám, hogy tudom a választ. Legszívesebben már szabadítanám is meg minden ruhájától - ki tudja, mennyi időnk van -, de ha már ő kapott ajándékot, hagyom, hogy a maga tempójában élvezze ki azt.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 23:08
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


- Hmmmm... - gondolkodom el az ajánlaton, végül kezet nyújtok.
- Jó, legyen így a valentin nap. - mosolygom szélesen. Ha kezet fog velem, akkor az üzlet megköttetett. Enni kezdünk, aztán szóba jön az is, hogy telt a napunk, én pedig már majdnem szomorú vagyok, amiért nem láttam Yana arcát, ahogy meglátta a lufirengeteget - meg ahogy felszálltak a plafonra. Shay persze olyan ötlettel áll elő, amire nem mondanék nemet.
- Az egész lakást talán nem kell, de a nappalit és az ő szobáját simán. - vigyorgok egy kicsit. Remélem tudna tőlük aludni, nem csak nyünyögne, hogy látni akarja.
Utána szóba jönnek a méretek és adagok, én pedig tudnék mondani olyat, ami ez ellen szólna, de inkább nem pofátlankodom az asztalnál - és főleg nem a gyerek előtt, csak sokatmondóan mosolygok.
Az ajándék után már azt tervezzük, hogy aznap éjjel nem alszunk... de Shay igazából utána se akar aludni, amin halkan elnevetem magam. Elképzelem, hogy ezt a pár hónapos éhséget úgy enyhítjük, hogy két kör között alszunk 20 percet, aztán folytatjuk.
Ezután Yana jelzi evési és alvási szándékait, így két felé válunk. Shay etet és altat, én pedig rendet rakok, kutyát etetek, mini-sétáltatok, aztán ledőlök a kanapéra a TV elé. Hamarosan csatlakozik is hozzám életem nője, én pedig élvezettel fogadom, ahogy hozzám bújik és jól esik hosszan meg is csókolni őt. A muffin fogy, a TLC meg megy, én pedig bókolni kezdek Shaynek. Az öröm miatt is, meg azért is, hogy megbecsülve érezze magát. Én megbecsülöm őt is, a munkáját is és nagy boldogságot okozott, szóval szeretném ezt viszonozni. Ő persze már elneveti magát, hogy semmi szükség erre, mire rámosolygom.
- Kelleni nem kell, de szeretnélek. - jelentem ki határozottan. Persze válaszul kapok is egy hosszú csókot, mintha ezzel akarná befogni a számat, én pedig erre a gondolatra egy kicsit bele is bazsalygok. Azt hiszi, hogy megúszhatja? Hát nem! Ha nincs a lakáson bókolnivaló, akkor majd rajta találok. Nem jutok el odáig mondjuk, mert kimegy a mosdóra, de majd ha visszajött. Bólintok, aztán elengedem és míg várok rá, elmajszolok még egy muffint és nézem a TV-ben ezt a borzadájt.
Már azon gondolkodnék, hogy talán lehúzta magát a wc-n, mikor meghallom a pisszegést, és hogy hív. Meglepve ülök fel és nézek oda, de csak a fejét látom, a sötétben azt se túl jól.
- Baj van? - kelek fel és indulok el oda, bár csak nem, ha inkább suttog, hogy a gyerek ne ébredjen fel. Mire oda érnék, ő már nincs az ajtóban, befordulok a félhomályos - inkább sötét - hálóba, hogy aztán megtorpanjak arra, ahogy a megvilágított fürdő ajtajában áll. Kell egy másodperc, hogy ne csak befogadjam, hanem felfogjam a látványt, elnyíló ajkakkal - inkább tátott szájjal -, végig mérve őt tetőtől talpig. Épp csak nem csordul ki a nyálam, ahogy figyelem. Az első mozdulatom az, hogy jó gyorsan, de óvatosan becsukom az ajtót, aztán mint egy istennő elé, térdre ereszkedve, térden járva mászok oda valami "aztakurvaistenit" motyogva. Magamhoz ölelem a testét, az arcomat végig dörgölöm a hasán lefelé, aztán a combjának abba a felébe harapok, amit épp nem fed semmi.
- Kint maradt a bébiőr... - jut eszembe, mire felállok.
- Te oda! - mutatok az ágyra, szigorúan ránézve.
- Ne mozdulj sehova, mindjárt jövök! El ne merj aludni! - nézek vissza még az ajtóból.
Nem feltétlenül könnyű ekkora testtel szaladva osonni, de azért megpróbálok minél halkabban kirohanni a nappaliba, hogy aztán fogva a bébiőrt visszarohanjak a lobogó kábellel a hálóba. Gyorsan becsukom magam mögött az ajtót, ráteszem a konektorra az eszközt, ha pedig Shay az ágyon vár, már mászok is oda, mint egy türelmetlen, éhes, kanos ... kan... Nem jutnak eszembe a szavak, már máshol van a vér. Persze rögtön rá is rabolok az ajkaira, a kezemmel pedig finoman, de azért határozottan minden kis gömbölyű részletét bejárom.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 22:18



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Kuncogni kezdek, amikor a Valentin-napi tortát csak azért szavazná le, mert akkor majd ő mivel kedveskedik nekem.
– Mi lenne, ha a tortát rám bíznád, minden más viszont rajtad múlna? – mosolyodom el. Igazából izgalmas is lenne, mert onnantól aztán már onnantól rá lenne bízva minden, hogy egyáltalán itthon töltjük-e el azt a napot/délutánt, vagy szervez valahova valami meglepetést, ahol nekem fel kell bukkannom a tortával. Nekem mindenképpen tetszene az ötlet. Legalább annyira, mint Lucinak a húsos torta említése, mert épp nem tudjuk a nyálával felmosni a padlót.
Leülünk enni, miután Dave csatlakoztatta hozzánk a legkisebb és legcukibb családtagunkat is. Mesélek neki a mai napunkról, vagyis főleg a készülődésről, mert a többi egyébként ugyanaz volt, mint egy másik átlagos napon, szóval így legalább van benne valami változatosság. Amikor kifejezi, mennyire szívesen látta volna Yana arcát a lufik láttán, elmosolyodom.
– Nos, az ő születésnapján is teleereszthetjük lufikkal a plafont, akár az egész lakásban is. Képzeld el, amikor azt a mennyiséget meglátná! – mosolygok rá, aztán a kis hercegnőnkre is. Levideózni sajnos nem tudtam a kisasszonyt, mert épp a karomban tartottam és nem maradt úgy szabad kezem, de talán egy ilyen kárpótolná Dave-et is.
Én is érdeklődöm az ő napjáról és megmosolygom az apró, de annál szószátyárabb néni képét, aztán meg már én vagyok megint pici, mert a felét is alig tudtam megenni annak, amit ő gond nélkül behabzsol. Vidáman nevetek a megjegyzésére, de aztán csak vállat vonok.
– Feleakkora méret, feleakkora adag – vigyorgok.
Végül, miután a második púposra pakolt tányért már elégnek találta az uraság is, Yanával elindulunk az ajándékáért. Nem mintha méretre nagy lenne, a hatásában reménykedem, és szerencsére nem kell csalódnom. Dave-nek láthatóan nagyon is tetszik a gondolat, több szempontból is, mert először nosztalgikus és érzelmes mosollyal néz rám, aztán meg már huncutul mosolyog. Én is megjegyzem, hogy nem garantálhatok alvást, a válaszára pedig kiszélesedik a mosolyom.
– Nagyon optimista vagy – mondok csak ennyit egy sokatmondó pillantással. Vagy inkább pesszimista? Attól függ, honnan nézzük. Nem hiszem, hogy ha lehetőségem lesz "büntetlenül" – vagyis anélkül, hogy fél szemünket a bébiőrön kéne tartani – rátenni a kezeimet, kevéssel megúszná. Még a fáradtság sem lehetne akadály, ha kell, energiaitallal főzöm le a kávét reggel, de azon a napon nem fogok kidőlni. Azért rákérdezek, hogy biztosan nem önzőztem-e ezzel, de biztosít arról, hogy nagyon is örül, szóval én is boldog vagyok.
Miután Yana mminden lehetséges módon közölte és jelezte, hogy most már ő is szeretné megtömni a kis pocakját, mi ketten elvonulunk, míg Dave magára vállalja az elpakolást és a Luciról való gondoskodást. Megetetem Yanát, aztán pedig még a karomban ringatom és simogatom kicsit, mielőtt elkezdeném az altatást, bár olyan sokat evett, hogy nem szenvedek meg vele különösebben. Alaposan betakargatom, bébiőrt kapcsolok, aztán pedig csatlakozom Dave-hez a nappaliban, a kanapén. Először azt élvezem ki, hogy hozzábújhatok – és rajta fekhetek –, aztán pedig azt is, hogy most már olyan hosszan csókolhatjuk egymást, amennyire nem szégyelljük, és amennyi egy szülinaposnak ki is jár. Boldogságtól csillogó szemekkel, mosolyogva engedem el, aztán visszabújok a nyakához, hogy tovább élvezhessem az illatát és a közelségét, na meg a meginduló simogatást. Nagyon szeretem ezeket a pillanatokat. Is.
– Mm-hmm, mehet – felelem vidáman. Gyakran szoktunk együtt csámcsogni ezen a műsoron, de legalábbis közös erővel szétszedni a szereplőket meg a hülyeségeiket. Most sincs ez másképp, csak van mellé finom muffin is. Mondjuk én csak kettőt tudok megenni, de nem baj. Boldogan elmosolyodom, amikor azt mondja, finomak a muffinok és jól választottam.
– Örülök, hogy ízlenek – simogatom meg az arcát, aztán kuncogva leszedek egy kis muffinmorzsát a szakálláról is, mielőtt lopnék egy csókot a muffinízű ajkairól. Aztán meg a rendet dicséri meg, és pedig halkan elnevetem magam.
– Dave, nem kell elhalmoznod bókokkal – ingatom a fejem mosolyogva. Odahúzom magamhoz, átölelem, aztán alaposan meg is csókolom, hogy befogjam a száját, de mivel már az előbb éreztem a fáradtság fenyegető hullámait és ma nem tervezem megengedni magamnak, hogy abban a pillanatban elaludjak, amikor párnát ér a fejem, tudom, hogy akcióba kell lépnem.
– Mindjárt jövök, hat a kóla – intek a fürdőnk felé a fejemmel, mintha csak mosdóba igyekeznék. Egyébként tényleg a fürdőbe megyek, csak nem azért. Előhúzom a biztonsági okokból eldugott meglepetést, aztán gyorsan magamra is kapom az ajándékot, felfedve a mai készülődésnek azokat a részeit, amikről okkal nem számoltam be. A hajamat kibontom, meg egy kicsit bele is túrok, ellenőrzöm, hogy nincsenek-e rajtam random nyál- vagy visszabukott tejfoltok, de mindent rendben találok – a körülményekhez képest –, kinyitom a fürdő ajtaját, de nem megyek ki. Csak a háló ajtajáig megyek és ott is csak a fejemet dugom ki, hiszen Yana miatt nem kiálthatok segítségért, így be kell érnem pisszegéssel és Dave halkabb megszólításával. Ha sikerül felhívnom magamra a figyelmét, a háló felé intek a fejemmel.
– Tudsz segíteni egy kicsit? – kérdezem, mert tudom, hogy ha értetlen is lesz, rögtön jönni fog. Én addig is gyorsan visszalépek a fürdőszoba ajtajába, ahonnan még mindig hátulról világít meg a fény, és egyik vállammal lezserül az ajtófélfának dőlök. Megvárom, hogy Dave beérjen a szobába, aztán felveszem vele a szemkontaktust és csábítóan elmosolyodom.
Hi, daddy hintem el a mai nap rosszcsont köszöntését is, és nyugodtan állva a helyemen hagyom, hogy befogadja az új szett látványát. Egy kicsit más, mint amit megszokott, mert a hasam tájéka még mindig egy érzékeny pont – számomra –, és emiatt egy olyan darabot választottam felülre, ami inkább babydoll-szerű, de szűk, így ő láthat mindent, amit szeretne, és a hasamat is szépen ott tartja, ahol lennie kell. Ráadásul melltájékon sokkal kiemelőbb, ami tudom, hogy neki nagyon fog tetszeni.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 20:55
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Már azon gondolkodunk, hogy mikor pótolhatná Shay a tortát, de amikor felhozza a Valentin napot, akkor rázni kezdem a fejemet.
- Ne már és akkor én mikor meg mivel kedveskedem neked, hm? - vétózom meg a dolgot egyből. Persze Luci közben a húsos torta említésére csurrant egy nyálcseppet a szájából, amint halkan elnevetem magam. Nem is érti pontosan miről beszélünk, de azt a kombinációt már szereti, hogy hús és Lucifer.
Evés közben rákérdezek a készülődés részleteire, én pedig mosolyogva hallgatom a történetet és képzelem magam elé, ahogy Yana teljesen oda-meg vissza fog a lufiktól.
- Aw, bárcsak láttam volna. - mosolygok, bár abban nem reménykedem, hogy videó készült volna róla, mert akkor Shay ezzel kezdte volna. Nem baj egyébként, elég élénk a fantáziám, hogy magam elé képzelhessem.
Ezután magam is mesélek, bár csak egy érdekes eset volt egész nap. Elvigyorodok a feltételezésre és kicsit megvonom a vállamat.
- Jobb, hogy nem tettem, különben még mindig ott lennék. Nagyon beszédes öregasszony volt. - mosolygok és kicsit elképzelem, hogy Shay is ilyen töpörödött lesz 70 évesen, csak kevésbé beszédes. Én aztán újra szedek, míg Shay az ölébe veszi a kiscsajt. Megjegyzem, hogy így elég nehéz enni, de persze neki az az egy tányér kaja is "óriási" volt.
- Nem csoda, hogy ilyen pici maradtál! - kötekedek játékosan két falat között.
Végül elindul a két hölgy az ajándékomért, ami egy jó kis vacsora a Radissonban. Természetesen megörülök neki és kivételesen elsőre nem az jut eszembe, hogy hogyan fogjuk szétcincálni egymást, vagy hogy ez tulajdonképpen Shaynek is egy ajándék, hanem az, hogy milyen jó is volt akkor az a randevú. Mosolyogva teszek azért egy huncut megjegyzést, Shay szavaira meg elvigyorodom.
- Ha estig lesz időnk, akkor nap közben még kialhatjuk magunkat, ha éjszaka nem is. - mondom vidáman. Aztán már elő is terjesztem a tervet a foglalásra meg a szabadságra, Shay pedig biztosra megy, hogy nem önző-e az ajándék.
- Dehogy! Olyan emlékeket nagyon szívesen ismétlek meg. Bármikor. - biztosítom mosolyogva. Csókok, puszik, ölelések repkednek, aztán felajánlom a szolgálataimat, míg Shana lerakja aludni a gyereket, meg megeteti.
Hamarosan már a kanapén fekve várom őt egy félig megrágott muffinnal, meg egy össze-vissza járó műsorral a TV-ben. Rám is fekszik, én pedig átkarolom, hogy nehogy leeshessen.
- Hey! - mosolygok rá, leteszem a távirányítót a kanapé támlájának tetejére és megcsókolom őt. Vagy ő engem? Már nem lehet eldönteni. A kellemesen hosszú csók után a nyakamba bújik, én pedig a fejére hajtva a fejem simogatni kezdem a fejét meg a hátát.
- Akarsz megint Bridezillát nézni? - kérdezem somolyogva, mert tulajdonképpen a TLC-n akadt meg a dolog, mielőtt leraktam a távirányítót. Most pont az jön, utána meg valami házépítős. A menyasszonyosat mondjuk szét szoktuk kritizálni, amíg be nem szunnyadunk. Közben azért ha rajtam múlik, fogy a "torta" is, a muffinok kis papírját visszateszem a boxba.
- Jó választás volt egyébként. Finomak a muffinok. - dicsérem meg ezt a döntését is.
- És szép rend is van. - meg ezért is. Körbe nézek, hátha van még valami, amivel rá tudnék szórni még egy-két dicséretet.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 13:39



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Nem esik nehezemre Dave vigasztalása, még ha tudom is, hogy az odaégett torta nem akkora katasztrófa, mert még időben voltam a B tervhez. Azért csak bezsebelem azt az ölelést és azt a csókot, mert megérdemlem, megígérve neki, hogy majd legközelebb sikerül, mire felhívja a figyelmem arra az apróságra, hogy a legközelebb mindenki esetében elég messze lesz, Lucit kivéve.
– Vagy Valentin-napra! – vetem ellen mosolyogva. Az nem lesz olyan messze.
– Lucifer egyébként sem égett tésztát érdemel, hanem valami hatalmas, húsos tortát, igaz, nagyfiú? – mosolygok Lucira, aki úgy kezd el csaholni, mintha értené, amit mondok, és már el is képzelte volna magának a tortáját.
Először viszont a mai ünnepelt kap enni. Megterítek, míg ő Yanát is az asztalhoz ülteti, aztán már érkezem is a jól megpakolt tányérokkal, különösen Dave esetében. Sört is hozok neki, mert szerencsére él a lehetőséggel, aztán enni kezdünk. Öröm nézni, ahogy lapátol, meg teli arccal mosolyog. Mesélek neki a napunkról is, a kérdésére pedig elvigyorodom.
– Csaltam – közlöm vele. – Mivel a plafonra szerettem volna őket, nehogy Luci véletlenül kidurrantson egyet, de nincs itthon hélium, lényegében az egészet megrendeltem, úgy ahogy volt. Képzelheted Yana arcát, amikor megjött a furgon és tele volt a raktere lufikkal nevetem el magam. – A sima lufikat csak felengedtük a plafonra, a feliratot meg könnyű volt felragasztani a sarkokban – fejezem be a mesét mosolyogva. Én is kérdezem az ő napjáról, megmosolygom, hogy már lassan ismerni fogja az összes egérutat a városban, az alacsony nénin pedig elnevetem magam.
– Remélem, leguggoltál hozzá! Az én nyakam is elgémberedik néha, hát még az övé – cukkolom egy kicsit vigyorogva.
Dave aztán szed magának egy újabb tányérral is, és ezt már Yana sem tudja ha nem is szó, de bámulás nélkül hagyni. Minden jel arra utal, hogy a hercegnő is lassan megéhezik a vacsorájára, de ezzel a meredt bámulással sikerül mindkettőnket megnevettetnie. Még folyat némi nyálat is, mert abból sosem elég, aztán már neki is áll csapkodni és rugdalózni, szóval felkelek.
– Azt az egy hatalmas adagot is alig tudtam benyomni – rázom meg a fejem kuncogva, amikor Dave aggodalmát fejezi ki, hogy Yanával a kezemben nem fogok tudni enni. Tényleg nem vagyok már éhes, szóval visszaülök a hercegnővel a karomban, aki ettől egy kicsit nyugodtabbá is válik. Hamarosan úgy is kis sétára indulunk, ugyanis amikor Dave befejezte az evést, már megyünk is az ajándékáért, amit ugyan biztonsági és egyéb megfontolásokból még nem adok oda Yanának átadásra, de azért így is "közösen" nyújtjuk át neki a becsomagolt borítékot. Mosolyogva zsebelem be az újabb csókomat és Yana is boldogan kalimpál az övé után, aztán egyre izgatottabban várom, hogy felbontsa a borítékot. Persze nem is tudom befogni és megvárni a reakcióját, hanem még elhadarom a mellékes információkat, mire olyan széles vigyorral és sokatmondó pillantással néz rám, hogy már ettől melegem lesz egy kicsit, de nem szégyellem. Az utóbbi időben nem – sem – jutott túl sok időnk egymásra, szóval a kiéhezettség már túl finomkodó fogalomnak számíthatna, ha egyáltalán azt lenne időnk megélni, nemhogy egymást.
– Azt nem tudom, mennyi alvást tartogat a dolog, de talán ezzel a gondolattal is együtt tudsz élni – felelem ígéretekkel teli pillantással és kicsit beharapva az alsóajkam. Az első alkalommal sem emlékszem túl sok alvásra a Radisson után, de arra sem, hogy bármelyikünk is panaszkodott volna. Ahogy magához karol, mosolyogva ölelem át én is a szabad kezemmel és nyomok egy csókot a nyakába.
– Jól hangzik – mosolygok fel rá. – Akkor nem túl önző ajándék...? – kérdezek rá, biztos ami biztos. Szerettem volna valami igazán jóval előállni, ami tudom, hogy emlékezetes is lesz és szeretni is fogja, de tény, hogy ez ebben az esetben rám is igaz lesz, szóval... Mindenesetre ha biztosít arról, hogy tényleg jól döntöttem ajándék-ügyben, elfogadom. Yana egyébként sem hagyna más választást, mert már bele is kezd az éhes vagyok! műsorba és nekiáll nyűgösködni, ficeregni, nyöszörögni. Elnéző mosollyal ölelem magamhoz jobban egy finom mozdulattal, hogy ne tudja magát kitornázni a kezemből, míg Dave levonja a helyes következtetést. A vacsi említésére Yana is mosolyog egyet, de aztán már csinálja is tovább a balhét, úgy rugdalózva és tekeregve, mint akit éheztetnek. Halkan elnevetem magam, szabad kezemet a fejére simítom, aztán bólintok Dave felajánlására.
– Köszönöm – mosolygok fel rá. Ajkaimat Yana homlokára simítva indulok el vele a gyerekszoba felé, halkan dünnyögve neki arról, hogy mindjárt hamizhat, mire már sokkal inkább érdeklődővé válik, mint szenvedővé. Kényelembe helyezem magunkat a kanapén, aztán Dave kinti ténykedésének halk zajaitól kísérve Yana is nekiáll telepakolni a pocakját. Most már rutinszerűen megy az egész, nincs szerencsétlenkedés sem előtte, sem közben, sem utána; már összeszoktunk és a legapróbb kis rezdüléseit is ismerem a kis törpillának, Dave pedig szerzett nekem tökéletes párnákat is, amivel ki tudom támasztani a karom, így mindenkinek kényelmes. Ugyan szoptatás közben tényleg én is hajlamos vagyok elálmosodni, most még azért könnyű nem belealudni, az éjszakai etetésekhez képest.
Miután Yana olyan szinten telezabálta magát, hogy majdnem elalszik a kezemben, még megvárjuk, vissza akar-e küldeni belőle valamennyit. Egy kicsit járkálok is vele – meg egy pelussal – a vállamon, és miután már csak álmosan nyammog, még egy kicsit simogatom és ölelgetem a kezemben, csak hogy biztosan kellően elálmosodjon. Lefektetem az ágyába, és miközben betakargatom, már dúdolom is neki a kedvenc altatódalát, amire persze még válaszol a maga sajátos kis nyelvezetén, de aztán nem tud sokáig vitatkozni, mert ahogy a hátát simogatom, lassan álomba merül. Még várok egy kicsit, csak akkor egyenesedem fel, amikor már biztosan tudom, hogy alszik. Bekapcsolom a bébiőrt, aztán halkan kisétálok a szobából és behúzom magam mögött az ajtót.
Dave-et már a távirányítóval és egy muffinnal a kezében találom a kanapén. Megmosolygom a látványt, míg odamegyek hozzá, aztán óvatosan átlépek a kinyúlt Lucifer felett, hogy le tudjak heveredni mellé. Odabújok hozzá és szusszanok egy nagyon nagyot, bebújva a nyakába.
– Szia – köszöntöm újra, mosolyogva mormolva a bőrébe. Mindennél jobban imádom a lányunkat, de ezeket a kettesben töltött pillanatokat sem cserélném el semmire. Felmosolygok rá, tenyerem az arcára simítva invitálom közelebb, hogy ezúttal tényleg jó alaposan megcsókolhassam, mint egy elő-desszertet. Csak ezután nyúlok én is egy muffinért a dobozba, hogy aztán bele is harapjak, bár tudom, hogy még azt is ki kell ötölnöm, hogyan tálaljam a másik ajándékát. De azért egy kicsit még szeretnék csak így hozzábújva létezni.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyHétf. Nov. 27 2023, 09:38
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Persze megkapom a szidást - egy széles vigyor keretében -, amikor kijelentem, hogy én el tudom viselni, ha kilókat szed magára bizonyos helyekre. Igazából egy chubby-Shayjel se lenne semmi bajom, szeretem, ha tudok mit fogdosni, legyen az izom, vagy egy kis zsír. Csak hát ő az, aki nem tudja elképzelni magáról, hogy egy picit testesebb legyen, de nem panaszkodom, én amiben tudok, abban kapaszkodok meg.
Az illatokból kiderül, hogy a muffinvox csak a B terv volt, mert az A felsült. Ez engem mondjuk nem zavar, szeretettel megtelő mellkassan ölelem meg és csókolom meg Shayt, mintha vigasztalnom kellene, pedig azért annyira nincs elkeseredve.
- Legközelebb talán Lucifer születésnapjára tudsz készülni. - kuncogok egy kicsit, mert mindenki másé majdnem egy évre lesz.
- Szerintem ő szenesen is megenné egyébként! - nézek le az említettre, aki úgy ül vigyázban és nyalja a száját, mintha már most kapna a tortából. Közénk hozom Yanát a kis trónjára, aztán neki is állunk enni, mert hát Shay gondolt a feneketlen gyomromra. Meg arra, hogy van a kedvenc sörömből. Elmosolyodok és akkor azt kérek, hamarosan pedig már ténylegesen együtt ülve eszünk. A nagy falataim közben mint egy telipofájú hörcsög Shayre mosolygok, ahogy még megsimítja a kezem, aztán amikor lenyelem, rákérdezek, hogy telt s mint telt a nap, míg ő Yanával is játszik kicsit, amit szintén megmosolygok. Mosolyogva hallgatom meg újra a rövid verzióját az előkészületeknek, de nem érzem elég részletesnek.
- Hogy hoztátok el ezt a sok lufit? - nézek az ajtó felé, amin keresztül látni lehet a nappali feldíszített plafonját. Amikor rákérdez, nekem mi volt, megrázom a fejem két falat között.
- Most egész nyugalom volt, nem kellett nagy csomagokat cipelnem, de sok volt a cím. Szerencsére így, hogy minden utcát is bejárok, egyre jobban ismerem a várost és az egérutakat, szóval a forgalom kezd a legkisebb gond lenni. - mesélek én is.
- Ma volt egy igen öregecske asszony is a címzettek között, kisebb volt, mint te! Képzelheted, hogy meglepődött, mikor ajtót nyitott. - mosolygok az emlékre. Szedek magamnak még egy adagot - egyszerűbb lenne, ha nagyobb lenne a tányérom -, és azt is belapátolom, de Yana úgy bámul, hogy majdnem visszaköpöm nevetés közben a kaját. Közlöm vele, hogy ez az enyém, az övé pedig később jön. Shay persze kiáll az oldalán, bár a jó hosszú alvás reményében inkább. Mosolyogva nézem, ahogy megtörli a kis pufók arcot, aztán Yana idegesen kezdi el ütögetni a széket meg rugdosódni olyan sikoltozással, amivel csak a sasok rendelkeznek. Azt hittem, legalább is.
- Így nem fogsz tudni enni! - mondom Shaynek, míg én belapátolom a kajám maradékát. Persze, lehet nem is kér még egy tányérral, csak én vagyok ilyen bélpoklos. Csak azért nem eszek harmadik tányérral is, mert van desszert, annak is kell hely! Leöblítem a sörrel az ételt, mire ők már ajándékot emlegetnek. Izgatott mosollyal figyelem, ahogy elindulnak és követem őket a szemeimmel, végül egy apró borítékot hoznak oda hozzám.
- Köszönöm szépen! - adok csókot Shaynek és nyomok puszit Yana lábára, aztán kibontom.
Érzelgősen mosolyodok el a Radissonos kupon láttán, de mielőtt még rendesen elolvashatnám, miféle kupon ez, Shay már mondja is. Felpillantok rá és szélesedik a mosolyom.
- Szóval egy ott alvós vacsora? - válik huncuttá kicsit a pillantásom. Átkarolom és magamhoz ölelem őt.
- Köszönöm szépen, nagyon tetszik az ajándék! Veszek ki két nap szabit, beszélek a hotellel, foglalom, aztán megyünk is jó? Ha nem is ebben, de a következő hónapban. - sajnos nem adhatok be egyik napról a másikra szabadság kérelmet, de egy hónapra előre igen. Yana azonban már most kezd nyűgösködni, tolja el magát az anyjától és szenvedő hangokat ad ki.
- Azt hiszem, eljött a vacsora ideje neki is. - mosolygok a kislányra, aki megszakítja a hisztit egy mosollyal, de aztán folytatja, apró lábacskáival az anyját rugdosva. Úgy szenved és tekergőzik, mint aki egy hete nem evett.
- Elpakolok, te etesd csak meg és fektesd le. - nyomok Shay homlokára egy csókot, aztán az üressé vált tányérokat és poharakat összeszedem és elmosogatom, de a csontokat Luci megkapja. Elpakolom az ételt is, aztán adok rendes vacsorát a kutyának, kiviszem egy rövid körre a ház elé, aztán újra haza lépve elnyúlok a kanapén. A gyerekszobából már hallom Shay altatódalát - és a gyerek gagyogását -, amit mosolyogva hallgatok végig. Ide hozom végül a muffinos boxot, hogy együtt meg tudjuk enni, egyet a kezembe fogva el is nyúlok a kanapén. Bekapcsolom halkra a TV-t és csak kapcsolgatom a csatornákat egyik kezemben a távirányítóval, másikban a muffinnal, míg Shayre várok.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyVas. Nov. 26 2023, 21:42



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Örömmel konstatálom, hogy a meglepetés sikert arat, és nem csak azért, mert Dave-nek fogalma sincs arról, hogy születésnapja van. Az én szívem is megtelik örömmel az ő boldogsága okán, a mosolya feltölt élettel, és minden egyes közös pillanatuktól Yanával – és persze Lucival – újra és újra elolvadok. Miután Yana sikeresen leköt(tet)i magát egy lufival, én át tudom adni Dave-nek a tortapótlékul szolgáló muffinboxot, gyertyákkal, ahogy illik. Csinálok magamnak egy képet, meg a szüleinek (is) egy videót, és miután ügyesen kívánt egyet, én kapom meg az első muffint. A szeleteléssel kapcsolatban viccelődök egy kicsit vele és az alakomról, mire olyan választ kapok... amire számítanék tőle.
– David! – szólok rá feddőn, de közben veszettül vigyorgok, szóval amúgy is nehéz lenne komolyan venni. Nem kell megmagyaráznia sem, mire gondol, mert nagyon sokszor hozta egyértelműen a tudomásomra, hogy mennyire nem bánná, ha így maradnának a melleim hátralevő életünkre. Én sem véletlenül hordok mélyebb, V kivágású pólókat mostanában. Egy jó feleség törődik a férje szépérzékével is, nem?
Amikor aztán popcornt is sejt vacsora utánra, kénytelen vagyok beismerni a tortával kapcsolatos vereségemet. Megmutatom neki a bizonyítékok maradékát, mire olyan mosoly költözik az arcára, hogy attól meg én tudnék elolvadni. Elmosolyodom a szavaira, aztán én is szorosan átölelem és élvezettel a mellkasába fúrom az arcom, beszívva az illatát.
– Majd legközelebb sikerülni is fog – ígérem meg neki mosolyogva, aztán viszonzom a finom kis csókot, amit kapok. Elengedjük egymást, csak hogy én le tudjam foglalni magam a terítéssel, míg Dave "megágyaz" Yanának is a maga kis székében. Egy kis mosollyal figyelem őket a szemem sarkából, mert tényleg nem tudok betelni az apa-pillanatokkal. Újra és újra belezúgok, annyira jól áll neki ez az új szerep, még akkor is, ha Yanának továbbra is csak a lufi van fókuszban. Hamarosan már mindketten az asztalnál ülnek, és én halkan elnevetem magam Dave megjegyzésén.
– Ne aggódj, gondoltam a feneketlen gyomrodra – biztosítom vidáman. Magamhoz is ölelem és megmosolygom, hogy most azért a fenekem is kap egy kis törődést, de aztán már arról faggatom, inni mit hozhatok neki. Szerencséjére nem vitatkozik, csak a lehetőségekről érdeklődik, én pedig újfent elmosolyodom.
– Hűtöttem be a kedvenc sörödből – kacsintok rá. Tudom, hogy Yana születése óta nem csak nem gyújtott rá itthon, de nem is ivott, viszont egy üveg sörtől nem lesz senkinek semmi baja, és egyébként is születésnapja van. Én is innék vele, ha tudnék. Kap is az alkalmon, mire mosolyogva végigsimítok a fején, de utána már megyek is. Pohár már van az asztalon, szóval csak az üveget bontom fel és viszem az asztalhoz, meg magamnak egy kis kólát; sosem árt a koffein. Leülök, mire Dave már el is kezdi lapátolni befelé a csirkét, mint az árva gyerek, én pedig kuncogva, boldogan figyelem. A dicséretére is csak boldogan mosolygok, letéve a kanalat is finoman megsimogatva a felém eső karját, mielőtt folytatnám az evést.
– Nem volt okom panaszra, Yana hercegnő engedett kibontakozni. Igaz, kicsim? – mosolygok az említettre. Átnyúlva az asztalon finoman megfogom a kis kezecskéjét, de ő még mindig rá van fagyva a lufira, szóval csak rám pillant, vigyorog egyet és rászorít az ujjamra, aztán már bűvöli is tovább a kék csodát. Halkan kuncogni kezdek. – Feldíszítettük a lakást, aztán a tortát ugyan megvétózta, a vacsorát engedte megcsinálni – simogatom meg Yana apró kézfejét szeretettel.
– És neked milyen napod volt? – kérdezek vissza mosolyogva. Közben újra szed magának, amit elégedetten nézek végig. A csontot persze Luci kapta meg, de legalább ő is örül Dave születésnapjának. Nekem elég az az egy bőven megszedett tányér, amit készítettem magamnak, de örömmel nézem, ahogy Dave eszik – és már Yana is. Halkan elnevetem magam, főleg, amikor a hercegnőnek még a nyála is kicsordul, még ha nem is a kaja miatt. Újra átnyúlok az asztalon, hogy meg tudjam törölni azt az ennivaló kis hörcsögpofit.
– Az nem baj, ha megéhezel, legalább jó nagyot fogsz ma aludni, ugye? – mosolygok rá. Mintha csak felvillanyozná a gondolat, elkezdni püfölni a kis székét, nem kímélve a beinduló lábaival sem. Elnéző mosollyal kelek fel, gyorsan felhajtom a kólámat, aztán odalépek érte, ha már a lufi úgyis elveszítette a jelentőségét. Felveszem a kezembe és hozunk egy játékot is, úgy ülök vissza, vele az ölemben. Luci is ott sündörög körülöttünk, elsősorban a csirkecsontok miatt, de közben nedves nóziját néha odadugja Yana talpához, mert az érintettnek ez nagyon tetszik és Lucifert felvillanyozza, hogy boldoggá teheti a kis hercegnőt.
Miután Dave is befejezte – akármennyi tányérral később is –, egy kicsit még hagyom inni és emészteni, de aztán nem bírok tovább magammal.
– Na, mit mondasz, Yana, megérdemli apa az ajándékát? – interjúvolom meg a legkisebbet. Már az "apa" szóra olyan boldogan sikkant fel, hogy vitának nem lehet helye, ezért mosolyogva elindulok vele a nappali felé. Az egyik fiókból elővarázsolok egy szépen becsomagolt, szalaggal átkötött borítékot, aztán visszasétálunk vele Dave-hez. Csak azért nem adom Yana kezébe a borítékot, mert olyan erővel markolna rá, hogy eltépné a csomagolópapírt és a kezét is elvághatná vele – na meg ki tudja, odaadná-e utána az apjának.
– Boldog születésnapot! – köszöntöm fel sokadjára is boldogan. Kap mellé csókot is, és Yana is szívesen veszi a maga pusziját, de aztán már azt figyeljük, hogy kibontsa a borítékot. Izgulni kezdek, mert most már nyilván arra is gondolok, nem túl önző-e az ajándék, de remélem, hogy tetszeni fog neki. A borítékban egy utalvány van: két fő részére szóló négyfogásos vacsora a Radissonban.
– Három hónapon belül felhasználható. Megbeszéltem a szüleiddel és azt mondták, nagyon szívesen vigyáznak Yanára... akár másnap estig is – teszem hozzá, mert ez nekem eszembe sem jutott volna, de hát valószínűleg ismernek is minket és jól tudják azt is, milyen ez, szóval nem vitatkoztam. Csak azt remélem, Dave-nek is tetszeni fog, és nem veszi majd rossz néven, hogy ugyanoda menjünk vissza, ahová emlékek is kötnek minket, csak ezúttal tényleg házasokként.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyVas. Nov. 26 2023, 19:48
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Nagyon jó érzés így haza jönni. Mármint, egyébként is jó érzés haza érni, de az, hogy hárman várnak az ajtóban és meglepetést kiáltanak és mindenki megpuszilgat és ugrál rám és húzogatja a szakállam... az az igazán jó érzés.  Olyan vagyok, mint egy kutya, akit agyon dicsérnek. Boldog vagyok. Semmit nem értek, de boldog vagyok. Örömittasan esik le végül a tantusz, aztán belépve a lakásba még el is nevetem magam a díszítésen. Persze itt nem áll meg a meglepetés mámor, mert miután leraktam a gyereket, hogy tele tömjem a bendőmet, kiderül, hogy "torta" is van. Muffintorta! Szófogadóan ülök le egy videó és kép erejéig, hogy aztán elfújjam a két gyertyát és magamban kívánjak egy szépet. Szépet, mert a vacsorát kívánni az csalás. Szegény én! Miután ez meg van, megkínálom Shayt az első "szelettel" és oda tartom a szájához és miután bele harapott, mosolyogva át is adom neki.
- Vannak helyek, ahová jöhetnek még extra méretek. - mosolygok buján. Ő is tudja jól, hogy a terhessége alatt is, meg utána is kezdtem áttérni a cickó vallásra. Persze, a fenekét is imádom, de szent tücsök azok a dudák! Arra nem lehet egyébként panasza, hogy ne imádnék rajta mindig valamit. Mindent, de azért sorrend van.
Elkalandoztam... Szóval faggatom a vacsiról és a popcornról, amit érzek, mire megáll és kínosan felnéz rám. Értetlenül nézem, aztán végül követem a mosogatóhoz, ahol a szív formából megmutatja, mi lett, én pedig kishíján elolvadok.
- A szándék a fontos, cicám... - nézek rá meleg, boldog mosollyal és szorosan meg is ölelem, hogy ne érezze magát rosszul. Adok neki egy apró csókot, aztán engedem, hogy megterítsen. Amíg ő a tányérokat veszi elő, én addig a gyerek játékszékét felteszem az asztalra, a nappaliban fogok magamnak egy lufit, rákötöm a székre, aztán fogom a gyereket és oda hozom hozzánk. Bekötöm a székébe, bekapcsolom neki a rezgést meg a forgó játékokat, de ő mondjuk csak a lufit bámulja ezerrel. Mosolygok egyet, aztán leülök a parancs szerint és csillogó szemekkel Shayre nézek.
- Remélem jó sokat csináltál, mert háromszor fogok enni belőle most este! - fenyegetem mosolyogva. Kapok tőle még egy ölelést - én ebben a magasságban tökéletesen meg tudom fogdosni a fenekét, szóval oda is kap egy kis szeretetet -, aztán már azt kérdi, mit iszok. Igyekszem elhagyni az alkoholt, meg a cigarettát a gyerek mellett - utóbbit mondjuk munkában szoktam szívni de itthon soha -, de lehet nem bánja most az egyszer.
- Mik a lehetőségek? - kérdezek vissza, csak hogy tudjam, mi a választék. Ha van sör, azt kérek, ha nincs - ami nem baj -, akkor valamilyen szénsavas üdítőt. Csak akkkor kezdek enni, amikor Shana is leült, de amint kezébe fogja az evőeszközt, én már nagy lendülettel falatozok is.
- Mm! Ez pont olyan jó, mint mindig! - dicsérem meg két falat között. Úgy eszek, mint akit éheztettek, de hát ezt nem is lehetne máshogy enni, csak így, annyira finom. Amúgy nem hazudtolom meg magam.
- Milyen napotok volt? - kérdezem közben. A csontot a csirkéből Lucifernek adom - elpuhultam -, de újabbat szedek mindenből. Yana persze egy idő után némán elkezd minket bámulni a lufi és játékok helyett. Mint aki kinézi a másik szájából a kaját.
- Te ilyet még nem ehetsz! - szólok rá mosolyogva, két lapátolás között.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyPént. Nov. 24 2023, 23:06



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

A Dave-nek előkészített meglepetés nagyon jól sikerül, már csak azért is, mert maga a tény is meglepi, hogy születésnapja van. Jót mosolygok rajta és igen, halkan ki is nevetem, de nem hibáztatom érte, nekem is kiment a fejemből a sajátom, és épp ez benne a legjobb. Tudom, hogy kisebb dolga is nagyobb annál, mintsem a saját szülinapján agyaljon, de emiatt nem is neki kellett fájdítani a fejét. Én pedig a mosolyából és a boldogan csillogó szemeiből ítélve nagyon is beletrafáltam a legjobb, örömteli meglepetésbe. Az ő boldogsága az én boldogságom, mosolyogva figyelem, zsebelem be az ölelésemet és a hosszú csókomat, aztán ugyanilyen boldogan figyelem tovább a kettősüket, aminek a látványával még mindig nem tudok betelni. Yana persze a szakállába kapaszkodik, megint, mert azt könnyebb elérnie, mint a haját, de Dave láthatóan cseppet sem bánja – most sem. A lufimennyiség is tetszik neki, és míg én a nevetése hangjában fürdőzöm, ő elsüt egy viccet Luci kárára, amire nem tudok nem egy újabbal reagálva, csak épp úgy, hogy én a magasságára tegyek megjegyzést – megint. Meg is kapom a büntetésemet, de csak nevetek, ahogy a fenekembe csíp. Vigyorogva vonok vállat a válaszát hallva, de aztán olyan boldogan simulok az újabb ölelésbe és csókba, mint amilyen boldog vagyok is. Épp csak Yana figyelmét nem tudom felhívni magamra utána, mert nála már más van a fókuszban: a lufik. Megmosolygom, hogy Dave kisegíti az ő hercegnőjét, legalább addig én is tudok egy kicsit tenni-venni a konyhában. Mire Dave utánam jön – kiszagolva a vacsorát –, én már elő is készítettem a muffinboxot a gyertyákkal, és el is mondom neki, hogy vacsi előtt még nagyon fontos dolga van. A vigyora beragyogja a lelkem, de a kérdésére kap egy szigorú nézést... vagy legalábbis szigorúnak szánom, de nehéz lehet komolyan venni, ha közben somolygok.
– Igen, az csalás! – figyelmeztetem vidáman. Nem tudok ellenállni a kísértésnek, hogy ne hajoljak oda egy újabb csókért, ismét felköszöntve őt és elmondva neki, hogy szeretem, a boldog mosolyától pedig én is el tudnék repülni, mint egy héliumos lufi. Mindig ezt a mosolyt akarom látni. Felemelem a telefont, de mosolyogva megvárom, hogy kívánjon valamit – addig is csinálok róla magamnak egy képet –, és csak amikor látom, hogy nagy levegőt vesz indítom el a videót. Felveszem, ahogy elfújja a gyertyákat, aztán a kamerába mosolyog és két gyors gombnyomással el is küldöm azt az anyukájának, aki használja az ilyen appokat. Ezután félre is teszem a telefont, mert mostantól tényleg csak vele akarok foglalkozni. A megjegyzésére halkan elnevetem magam.
– Na és ha én mindegyiket felezni akarom?! Vagy negyedelni. Vigyáznom kell az alakomra – simítok végig az oldalaimon megjátszott drámaisággal, mintha nem dolgoztam volna már le magamról azt a kevés felesleget, amit felszedtem a terhesség alatt. meg mintha Davidet érdekelte volna. Talán épp erre akar célozni, amikor megbont egy muffint és felém tartja azt, én pedig elmosolyodom, de hezitálás nélkül harapok egy egészségeset a finomságból. Amit persze meg is kapok utána. Mosolyogva nézek fel rá, míg megcsókolja a homlokom, aztán odanyúlva szeretetteljesen megsimogatom az arcát.
– Remélem valami nagyon jót kívántál – nézem boldogan az ő csillogó szemeit. Amikor aztán megkordul a gyomra, halkan kuncogni kezdek, de értek én a szóból! Már lököm is el magam a pulttól, hogy kerítsek magunknak tányérokat, míg ő Yana mellé küldi Lucifert... aztán a kérdésére megtorpanok egy pillanatra és némileg kínosan hátranézek rá.
– Aaaaaaaaaz nem az lesz, amit érzel – szusszanok fel, elfogadva, hogy mégsem sikerült teljesen kiszellőztetnem. A mosogatóhoz lépek és kiemelem belőle a szív alakú szilikon sütőformát, amiből már kidobtam a megszenesedett tésztát, de azért elég árulkodó a peremén körbemenő fekete csík.
– A muffinbox csak a B terv. Ez volt az A, de Yana még mindig kiváló figyelemelterelésben, szóval még csak az időzítőt sem kapcsoltam be a sütőn, hogy csipogjon – vallom be, másik kezemmel megvakarva a tarkómat, aztán egy sóhajjal visszaejtem a formát a mosogatóba. Majd legközelebb. Inkább megyek is tovább a tányérokért.
– Ígérem, a vacsi nem égett oda – jegyzem meg viccesen és rákacsintok. – Ha ügyes fiú leszel és jó sokat eszel, utána megkapod az ajándékodat is – teszem hozzá somolyogva, mintha őt is győzködni kéne az evésről, mint néha a lányát, pedig tudom, hogy nem kell. Nem is spórolok az adaggal, amit szedek neki, sem a rizsből, sem a csirkéből, és szerencsére még pont ehetően melegek, szóval nem is kell mikrózni. Magamnak is szedek egy jó adagot, teszek a tányérokba evőeszközt, aztán csak az állammal intek neki, hogy nyomás leülni az asztalhoz. Leteszem a tányérokat, és miután az övét is elé tettem, még egyszer magamhoz ölelem mellette állva, nyomva egy puszit a hajára.
– Mit iszol? – kérdezem és nem vitának itt nincs helye, mert most bizony teljes kiszolgálásban fog részesülni; csak akkor ülök le mellé én is enni, ha itallal is szolgálhattam. Én ugyan nem tudok vele koccintani, de születésnapja van, most pláne nincs olyan kívánság, amit ne teljesítenék.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyPént. Nov. 24 2023, 21:55
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Nem emlékszem már, mikor árultam el neki pontosan a születésem dátumát. De az is lehet, hogy soha, csak megnézte. Sok dolgot elfelejtem egyébként mostanában, ami magammal kapcsolatos, mert főleg rájuk fókuszálok. Értük dolgozok, értük teszek mindent, így aztán az ember hamar meg tud feledkezni magáról. Nem mondom, hogy nincs ebben némi szándékosság: vannak dolgok, amiket továbbra sem hevertem ki, de így, a szőnyeg alá seperve most pont jól el vannak. Értem ez alatt a sérülésem és a mozgás korlátozottságom, meg a karrierem végét. De nem baj, mert minden sötét árnyat eltűntet Yana és Shay a mindennapokban. Hogy állandóan a mosolyukra megyek haza és amikor meglátom ezt, akkor tudom igazán, hogy megérte minden. Ma azonban Shay nem hagyja, hogy elfelejtsek valamit, ami már egy ideje kevésbé fontos nekem. Ő most azzá teszi: meglepetés születésnapot tart velem a lányunkkal és Luciferrel. Megmondom, elsőre elég értetlen vagyok, Shay ki is kuncogja a buta mosolyt a fejemen, de aztán nem hagy kétségek közt. Nagyon hálásan és hosszan csókolom meg, úgy érzem, majd szét pattan a mellkasom az örömtől. Aztán elveszem a lányomat és hagyom, hogy bele fúrja a hurkás kis ujjait a szakállamba és jól meghúzza, közben pedig közlöm, hogy egyébként totál elfelejtettem, hogy milyen nap van ma, a válaszra pedig Shayre mosolygok. Belépve a szobától nevethetnékem lesz, mert Shay tényleg bele adott mindent. Meg is jegyzem játékosan, hogy ennyiből még a 60 kilóg kutyát is fel lehetne repíteni, mire Shana újabb magasvagyhaha viccet tol le, mire játékosan a fenekébe csípek.
- Úgy nem lesz híres! - védekezek, aztán egy csók után megköszönöm a meglepetést megint. Shayt figyelem, ahogy Yana lábacskáját fogva próbálja felhívni a lányunk figyelmét, de annak a szép szemeiben már más csillog. Lufi. Mint egy claw machine, segítek Yanának lufit fogni és leteszem, aztán megérzem az illatokat és én egyből meg is éhezem. Már követném is az illatokat a konyhába, de Shay készül valamire, látom a kis mosolyán, miközben közli, hogy ma a favorit van vacsira. De előtte fontos feladatom van! meglepetten állok meg, a hasam épp hogy nem kordul meg hangosan, mert a gondolataim a mézes-mustáros csirke körül járnak, mikor arrébb áll és megjelenik előttem egy box muffin, benne két gyertyával. Elvigyorodom, mert erre se nagyon számítottam, bár gondolhattam volna, hogy lesz mit enni desszertnek is. Persze, a vacsorát csak akkor kapom meg, ha kívántam valamit.
- Ha a vacsorát kívánom, az csalás? - viccelődök, miközben leülök a bárszékre és megvárom, míg Shay előkészül a telefonnal, de előtte még egy csókot is bezsebelhetek magamnak.
- Köszönöm. Én is téged! - mosolygok rá boldogan, mikor újra felköszönt. A gyertyákra nézek, aztán némán kívánok: Boldogan éljünk, míg meg nem halunk. Mint egy mesében, mert most abban érzem magam. Ezután veszek egy mély levegőt és elfújom a gyertyákat és felmosolygok Shayre.
- Ezt könnyű lesz "szeletelni". - somolygok egy kicsit, aztán felállok és egy finomnak tűnő muffint megfogva leszedem róla egy oldalon a papírt és oda tartom Shay ajkai elé, hogy harapni tudjon egyet belőle, aztán oda is adom neki, egy puszival együtt a homlokán. Persze ha megszólja, hogy nem mondtam ki a kívánságom, arra is lesz válaszom, de egyelőre csak puszilgatom. Aztán korog a gyomrom.
- Szóval mustáros-csirke, muffin... Popcorn is van? - kérdezem lelkesen, mert mintha égett popcorn illat terjengené be a konyhát. Alig érezhető, de egy éhes has mindent felfedez. Lopok magamnak is egy muffint, miközben Lucifert őrködni küldöm Yana mellé - nem mintha annyira őrizni kellene, Yana a lufi után kalimpál - aztán követem Shayt a konyhába, mint valami éhes farkas, amit most domesztizál egy ember.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyPént. Nov. 24 2023, 12:28



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Látom Dave arcán a határtalan boldogságot... és a mélységes értetlenséget, amitől nevethetnékem támad, mert most már biztos vagyok benne, hogy elfelejtette a saját születésnapját. Nem baj, mi hárman készen állunk emlékeztetni rá, az egyszer biztos. Először azért alaposan megölelem aztán még alaposabban megcsókolom, és csak amikor ezután boldog születésnapot kívánok neki csillan fel a szemei mögött a ráébredés. Halkan elnevetem magam, megcsókolom az arcát, aztán átadom neki a már aktívan belecsimpaszkodó hercegnőjét, hogy megkaphassa a megérdemelt pusziadagját. Ellágyuló mosollyal figyelem őket, aztán a vallomására kuncogni kezdek.
– Nem baj, azért vagyok, hogy emlékeztesselek – kacsintok rá. Elindulok befelé, ő pedig követ Yanával, aztán a töméntelen mennyiségű lufi láttán elneveti magát. Cinkosan mosolygok rá, de a megjegyzésére nekem is muszáj nevetnem egy kicsit.
– Szerencsére itt vagy te, hogy még az oxigénhiányos magasságokból is el tudd kapni, mielőtt túl magasra száll – cukkolom egy kicsit a magasságával, mint mindig. Boldogan simulok oda hozzá a szabad oldalára, amikor magához húz, a csók után pedig mosolyogva simogatom meg az arcát.
– Ez a legkevesebb, amit megérdemelsz. Igaz, Yana? – kapom el a kis hercegnő felém eső lábacskáját, de hiába próbálom felhívni magamra a figyelmét, csak egy szórakozott kis mosolyt kapok, mert ő már a lufikat akarja. Elnevetem magam, ahogy nyújtózkodik feléjük, mintha attól fel tudna repülni ő is a plafonra. – Na tessék! Eddig volt érdekes apa – vigyorodom el, de persze apa már elő is lépett hőssé, mert segít neki levadászni egy lufit. Ezzel én lehetőséget kapok a kis magánakciómra, bár nem tudom nem figyelni őket a szemem sarkából, szeretetteljes mosollyal, miközben előkészítem a dolgokat. Felnyitom a dobozt, aztán meggyújtom a két középső muffinba szúrt 3-as és 7-es számot. Mire ezzel megvagyok, Dave már jön is felém, úgy szaglászva, mint Lucifer, amin kuncogni kezdek.
– A kedvencedet – erősítem meg a sejtését mosolyogva, de aztán feltartom az egyik mutatóujjamat. – De! Mielőtt még kapnál vacsorát, van egy nagyon fontos feladatod – közlöm vele, aztán félreállok, hogy felfedjem előtte az eddig takart muffinboxot a gyertyákkal. Somolyogva csúsztatom őket felé a pulton, aztán már nyúlok is a telefonomért, mert ezt meg is akarom örökíteni – ez egy olyan szokás lett, ami egyre természetesebbé válik számomra is.
– Kívánnod kell egyet, hogy megkaphasd az ajándékaidat. Meg a vacsorát – vigyorgok, aztán odahajolok hozzá még egy csókra. Nem árulom el neki (még), hogy nem a muffinbox volt az eredeti terv, mert remélem, hogy ki tudtam szellőztetni az égett szagot és nem érzi meg.
– Még egyszer boldog születésnapot! Szeretlek – pillantok a szemeibe mosolyogva, mielőtt kézbe venném a telefonom, hogy levideózhassam a nagy kívánságot.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyPént. Nov. 24 2023, 10:40
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Őszintén szólva annyira lefoglalt minden más, hogy egyszerűen... elfelejtettem. Shayét nem, hiszen ő és Yana vannak most nekem a fókuszban, a központban. Ezért magamról, hogy őszinte legyek, teljesen megfeledkezem. Keveset edzem, a szakállamat és a hajamat is kevesebbszer vágatom, de amíg Shayt nem zavarja, addig engem sem. Épp ezért meglepődök, amikor haza érve szinte mindhárman a nyakamba ugorva kiáltják el magukat, hogy meglepetés, nekem meg halvány lila fingom sincs, hogy miről beszélnek. Boldog, de zavart, széles mosoly terül el az arcomon, mert úgy érzem, emlékeznem kéne valamire, de akkora gáz nem lehet, ha nekem mondják, hogy meglepetés. Shay oda is lép hozzám, Yanával a karjában, szorosan megölel és jó hosszan meg is csókol, amit örömmel viszonozok is - Yana közben bele kapaszkodik a szakállamba -, aztán mikor egymásra pillantunk, kiderül, mi történik. Ó, tényleg! Ma van a születésnapom.
- Aaaw, köszönöm! - vigyorodom el, aztán Yanát is átveszem, megforgatom és puszilgatom, aztán Lucifer is kap buksi simit, mert már mindjárt ugrál.
- Őszintén szólva, teljesen kiment a fejemből! - mosolygom Shayre és beljebb megyek vele, de aztán az előszoba ajtajában meg is torpanok, mert tele van a plafon lufikkal. Elnevetem magamat, mert erre aztán nem számítottam.
- Annyi lufi van itt, hogyha rákötnénk Luciferre, ő lehetne a következő Lajka! - vigyorgok Shayre, aztán szabad kézzel megint magamhoz húzom egy csókra.
- Nagyon aranyos tőled. Tőletek. - kap egy puszit Yana is a homlokára, bár ő közben már a lufik felé nyújtózkodik. Teszek neki egy szívességet és a hóna alatt fogva felemelem, így kézzel-lábbal rá tud kapaszkodni egy lufira. Kuncogok egy kicsit és leteszem a szőnyegére, hogy játszhasson a lufival, de hogy ne repüljön vissza teljesen, annak a szalagját Yana derekára kötöm. Így ha elengedi, akkor se lesz tőle túl távol, tudja ütögetni és bürrögni neki. Most, hogy már nem vagyok túl tolva a látvánnyal és a hirtelen örömmel, megérzem az illatokat. Is.
- Hmmmm mit érzek? - csillan fel a szemem és elindulok a konyhába, követve az enyhén füstös, de nagyon is ismerős illatot.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 23 2023, 22:16



“All I want is for you to stay a little longer now with arms around me like a border. Like the air I breathe I let you in, keep me warm underneath my skin.”

Az idő szinte elrepül, a napok pedig jóformák egybefolynak, az éjszakákkal együtt, én mégsem cserélnék el semmit belőlük. Ha úgy nézzük, még extra leckéket is kapok az élettől, hogy ne gondoljak magamról túl sokat, mert ha eddig azt hittek, bírom az éjszakázást, hát most bizony alaposan próbára teszi a képességeimet a világ leggyönyörűbb, legédesebb, legcukibb mosolyú kis hercegnője. Yana mindig, mindenért kárpótol, és még csak azt sem mondhatnám, hogy a puszta létezésével, mert ennél sokkal többet is ad: a szemeinek huncut csillogása, az a fogatlan vigyor, az elképesztően ennivaló grimaszai, minden kis hang, amit kiad magából, az apró ujjacskái, a selymes kis haja... Minden pillanatban, amikor azt hiszem, végleg ledönt a lábamról a fáradtság és emiatt attól félek, hogy mi lesz, ha egyenesen megutálom ezt az egészet, elég csak meglátnom őt, hogy már ne is emékezzek ezekre az érzésekre. Nem számít az sem, ha hajnalban félálomban, félig lecsukott szemekkel etetem őt a végkimerülés szélén... és nem csak miatta. Hanem azért, mert van egy csodálatos férjem is, aki ilyenkor is ott van, és ha kell, kiemeli a már jóllakott és alvó Yanát az én félkómás ölelésemből, és miután visszatette az ágyába és betakargatta, ugyanezt teszi velem is, hogy aztán a homlokomra adott hosszú csókkal mondjon el mindent, amit tudnom kell, mielőtt a karjaiba bújva ténylegesen álomba merülnék.
Persze, ahogy telik az idő, a dolgok egy kicsit könnyebbé válnak. A napi rutin kiszámíthatóbb lesz, Yana pedig bár egyre aktívabb – a maga módján –, az alvási fázisait is jobban be lehet lőni. Egyetlen dolog keserédes ezzel kapcsolatban, mégpedig az, hogy amint én is teljesen felépültem a császármetszésből és nem fenyeget a veszély, hogy nap közben magunkra gyújtsam a lakást egy mikroalvás közben, Dave-ből egyre kevesebbet kapunk otthon, már napi a nap közbeni ciklusokat jelenti. Nagyon örültem volna, ha még velünk marad egy kicsit otthon, hiszen az anyagi helyzetünk megengedte volna, mégsem erőltettem, mert emlékeztem, hogy lényegében már Yana születését követően aktívan bújta az álláshirdetéseket... és azt is tudom, hogy neki ez a kérdés több szempontból sem egyszerű. Nem volt időnk beszélgetni a leszereléséről, és nem vagyok benne biztos, hogy nem is kellett volna-e, de Yana jött és megnyerte magának minden figyelmünket. Amikor még egy fix állást is sikerült szereznie, pláne befogtam a számat, és inkább igyekszem élvezni a délutáni és esti közös időtöltést. Nem is igazán azt várom, hogy segítsen a teendőkben; a kedvenc pillanatom az, amikor hazaér, a szemeik pedig szinte egyszerre ragyognak fel Yanával, amikor meglátják egymást. Az ilyen pillanatokkal nem tudok betelni, minden alkalommal, amikor Yana a karjaiban van, együtt játszanak, vagy egyszerűen csak békésen szunyókál Dave mellkasán, míg ő nézi a tévét – és előbb-utóbb ő is bealszik –, úgy érzem, egyszerre tudnék cseppfolyóssá és légneművé válni a mellkasomban érzett buborékszerű boldogság hatására.
Ma pedig éppen egy nagyon fontos nap van, amiről nem csak azért nem feledkezhetek meg, mert Dave sem felejtette az én születésnapomat – velem ellentétben. Nagyon sok mindennel készültem már előre is, viszont reggel direkt azért nem köszöntettem fel, nehogy elrontsam a meglepetést. Mondjuk... őszintén szólva nem úgy tűnt, mintha csalódott lett volna, szóval talán ő is elfelejtette a saját születésnapját. Nem baj, annál hatásosabb lesz a meglepetés. Yanával feldíszítjük az egész lakást: fehér és kék héliumos lufik lepik el a plafont, köztük pedig egy hatalmas HAPPY BIRTHDAY! felirat lóg, szintén lufikból. Persze Yanát sokkal jobban érdekli a lufik mozgása és mindenáron úgy nyúlkál feléjük kezével-lábával, mintha elérhetné őket, de legalább ezzel leköti magát annyira, hogy én a konyhában tudjak serénykedni. Legalábbis ezt hiszem. Amikor ugyanis a szívalakú vörösbársony-torta piskótája bekerül a sütőbe, már hallom a jellegzetes nemtetsző nyünyögést, amiből tudom, hogy sírás lesz, szóval már megyek is, megfeledkezve az időzítőről. Aztán Yana nyűgössé válik, akar enni, de közben mégsem akar enni, aztán miután mégis evett, majdnem minden visszabukik, kétszer, így aztán át is kell öltöznöm... és éppen egy félig a fejemre húzott pólóval ácsorgok a hálóban, mikor rájövök, hogy Lucifer sem Yana nyűgösségét tanulta el, amikor az utóbbi tíz percben szűkölve ugrándozott körülöttem. Ahogy megérzem az égett-szagot, már tudom, hogy elbasztam. Rohanok a konyhába, út közben húzva magamra a pólót, és bár a tűz-jellegű katasztrófát meg tudom akadályozni, a torta bizony nem ússza meg a katasztrófát. Lesújtva meredek a vörös- helyett már feketebársony valamire, de sem időm, sem elég összetevőm ahhoz, hogy belekezdjek egy újabb próbálkozásba. Yana nagy szemekkel bámul rám a kis székéből, mintha érezné a csalódottságomat, de csak egy sóhajjal félreteszem az elszenesedett valamit, hogy kihűljön, aztán odamegyek és a karomba veszem a hercegnőt.
– Gyere, találjunk ki egy B-tervet apának, jó? – kérdezem tőle mosolyogva, mire rögtön felderül az arca. Leülünk a kanapéra, és míg ő a hajammal játszik – és nyálazza össze teljesen a ruhámmal együtt –, én fél kézzel a telefonomat nyomkodva keresek egy közeli cukrászdát, ahol online rendelés útján intézek egy nagy doboz mindenféle mázas muffint.
A vacsora szerencsére nem járja meg ilyen rútul. Az a jó, hogy Dave kedvence, a közös ételünk pofonegyszerű és gyorsan megvan, így mire Yana felébred, én már kész is vagyok vele. Sőt, ezúttal még nem is buk telibe evés után, így az előző sleep session alatt megmosott hajam és felvett tiszta ruhám is megússza. Mintha ő is készülne a meglepetésre. Együtt figyeljük az ablakból, hogy mikor érkezik meg az ismerős autó az utcára, így aztán mire Dave belép az ajtón, mi már teljes készültségben várjuk. Nem is válaszolok a kiáltásra és Yana is csak huncutmód mosolyog rám, mintha benne lenne a csínyben, de amint Dave megjelenik az előszoba ajtajában, elkiáltom magam:
– Meglepetés!
Lucifer izgatott vakkantással és csaholással csatlakozik hozzám, nem is beszélve Yana izgatott sikoly-szerű hangjáról, így pedig azt hiszem, teljessé is válik a kép. Luci igyekszik megelőzni, de most nem hagyom magam, odasietek Dave-hez, hogy szorosan az ölelésembe tudjam zárni, aztán megcsókolom, hosszabban, mint amennyire az elmúlt hónapokban időnk vagy erőnk lett volna.
– Boldog születésnapot – pillantok aztán a szemeibe örömteli mosollyal. Még egyszer magamhoz ölelem, csak ezután engedem el, hogy tudja üdvözölni a többieket is, bár nem tudom, ki várja izgatottabban, az óriás, vagy a törpilla. Én addig is a konyhapulthoz somfordálok, hogy megszerezzem magamnak a süteményes dobozt, ami nem néz ki olyan jól, mint a torta, amit szerettem volna megcsinálni, de talán megteszi.

David and Shayana

BEE





youre the place I NEED TO FIND
TO REMEMBER the light


Axel Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aviva Pierce
Munkanélküli
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 BHAUszd
Shayana & David | Family Picture - Page 2 95d3e3bf78be14b2c68e2a303b0dd08442d787fa
★ kor ★ :
35
★ családi állapot ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 349f53aadb63e7f683102fbe76ca71f27301c774
like the sky high above
you're everything
my perception of love
Shayana & David | Family Picture - Page 2 ERrtJe8
★ lakhely ★ :
Townsend, MT
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 7b5c51cf87daa3bd65f4182909cea781
★ foglalkozás ★ :
stay at home mom
★ play by ★ :
Anya Chalotra
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 647d4631779e28134e308a8d0785859ed49f1539
★ hozzászólások száma ★ :
427
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 P0sDr9D
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásShayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 23 2023, 21:00
Shay & David

I'll be
Tell me that we belong together
And dress it up with the trappings of love
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of heartache that hang from above


Azt se tudom, hol kezdjem. Ez a pár hónap úgy suhant el, mint porszemek a szélben. Az egyik pillanatban még nem történik semmi, a következőben Yana már a kezünkben volt. Nem mondom, hogy tudom, mire vállalkoztam, de úgy vagyok vele, hogy minden, ami történik, az azzal jár, hogy apa lettem. Az is, amikor éjszaka háromszor kel fel a gyerek nyöszörögve és sírva, mert éhes. Az is, amikor Shay aranyeres öregasszonyként járkált a lakásban és nekem kellett vinni a háztartást. Azt is, amikor az oltásokat kapva a lázas, síró gyereket ringattuk órákon át. Az is, amikor hatalmas, óriás-kakis pelusokat kellett cserélni. De persze hozzá tartozik minden jó is. Yana nyugodt arca, óriási sötét szemei, a kócos fekete haja, amely a szélrózsa minden irányába áll. A fogatlan mosolya, a nyünyögései. Az, hogy mocorogni kezdett, aztán forgolódni, míg ma már ott nem tartunk, hogy képes egy órán keresztül biciklizni és közben tolni a béka hangokat, vagy áriákat tolni. Már fog, nézeget, dobál, rág és folyik a nyála... Rengeteg nyála. Luficerrel is felveszi a versenyt, aki őrző óriásnak tűnik a szőnyegen játszó gyerek mellett. Persze ez időszak alatt nem igazán volt se időnk, se erőnk egymásra Shayjel. Ő volt kettőnk közül a legfáradtabb, hiszen én - hacsak nem fejt le előre tejet - nem tudtam megetetni Yanát. Ő kelt fel éjjel minden alkalommal és a legtöbbször az ő kezében is nyugodott meg a gyerek, mert vele töltötte a napját. Én dolgoztam. Először csak alkalmi munkákat találtam magamnak, mert fogalmam sem volt, merre induljak. Csak abban voltam biztos, hogy biztosítani akartam mindenféle biztonságot a családnak és a jövőre is gondolni. Nyitottam számlát Yanának és a megtakarításaim egy részét, meg a fizetésem egy részét oda utaltam és utalom. Jól fog jönni, amikor egyetemre kell mennie és, vagy családot akar alapítani. Persze ebbe Shay is beszállt a maga pénzének egy részével. Nagyjából egy hónapja van fix állásom és futárszolgálatozok. Szerencsére keveset kell sétálni és többet vezetni, nincsenek is olyan nehéz dobozok, amiket  emelgetnem kellene egyedül, úgy hogy ideális. Reggel kezdek és délután végzek, ideális ahhoz, hogy azért otthon még amit tudok, be tudjak segíteni Shaynek... meg hogy előző hónapban meglepjem a születésnapja alkalmából. Csoda, hogy nem repültem el a sok héliumos lufitól, amelyek egy része egyébként Yanának is szóltak - de ezt szerintem kivette abból, hogy hercegnős, meg lovacskás alakúak is voltak. Mondjuk akkor még nem nagyon tudott velük semmit se kezdeni a gyerek, csak bámulni őket kikerekedett szemekkel, de... na. Shay viszont kifejezetten örült, meg a duplacsokis tortának is és annak, hogy ráparancsoltam, hogy most csak üljön, tegye fel a lábát és bízzon rám mindent.
A maga hullámvasutai, nehézségei ellenére azért összességében azt kell mondjam, hogy boldognak érzem magamat. Amikor tehetem, könyvet olvasok a gyereknevelésről ás igyekszem hasznosítani a tudást és Shay válláról levenni annyi terhet, amennyit tudok. Talán ezért is feledkezem meg arról, hogy milyen nap van ma. Mindenhol jár az eszem, csak magamon nem.
- Megjöttem! - lépek be az ajtón. Lerúgom a cipőt, aztán leveszem a kabátom és már sétálok is beljebb.




WHEN IT GETS HARD, I'LL NEVER LOSE SIGHT OF WHAT'S
CARVED IN MY HEART

Aviva Pierce imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Axel Pierce
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Cube
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Tumblr_nsagyopgB11ucu575o1_250
★ kor ★ :
37
★ lakhely ★ :
Townsend, Montana
★ foglalkozás ★ :
Ranch Hand
★ play by ★ :
Scott Eastwood
★ szükségem van rád ★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 6c8b872fc6712186b84b43a8b8a5b3b64eaccfa4
★ hozzászólások száma ★ :
425
★ :
Shayana & David | Family Picture - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f707276646664304d764a6c6863673d3d2d3833363636303133362e313631326635323662393163356461623631343036353332383337352e676966
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Shayana & David | Family Picture
Shayana & David | Family Picture - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Shayana & David | Family Picture
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» What if... | David & Shayana
» David & Shayana | the inevitable
» David & Shayana | our new chapter
» Shayana & David | Suprise after surprise
» David & Shayana | the first long-awaited return

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: